>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2. kolejka 1 ligi 08.08-10.08.2014

Status
Zamknięty.
n0n 30

n0n

Użytkownik


Przed nami druga kolejka 1 ligi, zapraszam do dyskusji.
--------------------------------------------------------------
Wigry Suwałki - Bytovia Bytów , typ: remis lub Bytovia Bytów. @1.70 bet365

✅✅✅
Bardzo interesujący mecz 2-giej kolejki 1 ligi w którym zmierzą się beniaminkowie.
Drużyna Bytovii zrobiła na mnie spore wrażenie w pierwszej kolejce pokonując Wisłe Płock która w ambicjach ma awans do ekstraklasy.
Uważam, że goście nie przegrają tego spotkania. Spojrzałem sobie na transfery i skład tej drużyny i widać tam naprawde kilku bardzo dobrych piłkarzy jak na 1 ligowe warunki, m.in: Krzysztof Bąk, Marcin Kikut, Daniel Gołąbiewski, Daniel Mąka, Janusz Surdykowski. Dużym atutem tej drużyny jest trener Paweł Janas który akurat 1 lige zna od potrzewki i wie jak w niej grać i wygrywać, co potwierdził jakiś czas temu z Widzewem, dwukrotnie wygrywając tą ligę z rzędu. Uważam ze ta drużyna może sporo namieszać w tej lidze, a drużynie gospodarzy nie pomoże nawet transfer Sernasa (nawiasem mówiac, jaka piłka nożna jest nieprzewidywalna. Jeszcze niedawno zarabiał około 100 tys złotych miesięcznie w Zagłębiu a dzisiaj jest w 1 lidze). W drużynie gospodarzy z doświadczonych zawodników mozna zobaczyć Bartkowskiego (ostatnio Widzew), Tomasz Jarzębowski i wspomniany Sernas.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Olimpia Grudziądz , typ: Olimpia Grudziądz DNB. @2.50 bet365

⛔
Mecz lidera z 3 miejscem, oczywiście z przymróżeniem oka, bo to dopiero 1 kolejka za nami. Termalica rozwaliła na wyjeździe aż 6-0 drużynę beniaminka z Głogowa, natomiast Olimpia pokonała u siebie Miedź Legnica 4-2. Jednak nie brał bym tego za duży wyznacznik w początkowej fazie rozgrywek. Polecam grać na Olimpie po kursie 2.50, w przypadku remisu dostaniemy zwrot stawki. Drużyna gości ma aspiracje do awansu co potwierdzały ruchy transferowe.
Jeśli spojrzymy na drużynę z Grudziądza znajdziemy bardzo dużo piłkarzy z przeszłoscią w ekstraklasie, co by nie mówic nawet bogatą. Zaczynajać od bramki: Fabiniak 58 meczy, Łukasz Sapela aż 137. (na marginesie ciekawe, że drużyna na zapleczu ma taką obsadę na bramcę). Dalej w obronie Łabędzki (152), Bucko (23). W pomocy mamy absolutny hit transferowy Kaczmarek (221!) z Widzewa który dziwne ze nie został w ekstraklasie, po bardzo dobrym sezonie w jego wykonaniu. Dariusz Kłus (124), Maciej Rogalski (66), Marcin Smoliński (97), Robert Szczot (62). W ataku krół 1ligowych boisko Aleksander (103 mecze w Ekstraklasie) i znany równieź Adam Cieśliński.
Dla odważniejszych polecam zagrać czysto na gości @3.60 z podpurką @1.75.

Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Lubin , typ: Zagłębie Lubin @2.10 bet365
✅
Tutaj niczego nie będe wymyślał. Zagłębie jeśli chce awansować, takie spotkania musi wygrywać i szybko nabić sobie troche punktów, żeby być wciąż w czubie tabeli, jak zaczną tracić na początku później trudno będzie im gonić. Więc typuję wygraną spadkowicza z Ekstraklasy po niezłym kursie. Chojniczanka przegrała w pierwszej kolejce aż 4-1 z Siedlcami.

Widzew Łódź - Dolcan Ząbki , typ: Widzew under 1,5 gola @1.57 bet365
✅
Stawiam, że drużyna Widzewa w tym meczu strzeli maksymalnie 1 gola. Muszę przyznać, ze zdziwił mnie taki kurs, myślalem ze będzie w granicach 2,00.
Widzew wiadomo, nie jest już to drużyna ta co nawet w tamtym sezonie, a bajki prezesa że walczą o awans nikogo nie powinny uspokajać. Najpierw niech się bezpiecznie utrzymają, bo wcale nie byłbym pewien co do tego. Słaba kadra, bardzo młoda drużyna (młoda nie znaczy uzdolniona, bo jest tylko MŁODA), za dużo w niej atletów jak na siłową 1 lige (co tam robi taki szczur jak Rybycki, że to w piłke grać nie potrafi to chyba każdy wie, ale on waży jakieś 40 kg to nawet przepychać nie da rady), dziwny wyrób trenera, Visnakovsowi się nie chce grać bo myślami jest w Bundeslidzie (tylko ciekawe po co on tam, jak to zwykłe drewno). Ten sezon będzie należał do trudnych dla kibiców łódzkiej drużyny i tylko należy im współczuć, bo kolejny zasłużony klub po Polonii Warszawa czy ŁKS upada. Bo zostanie w 1 lidze to nie jest żadne ratowanie tego klubu, tylko przedłużanie jego śmierci. Jedyna słuszna droga to gra od nowa od niższej ligi jak to zrobiła Pogon Szczecin, Polonia W. czy ŁKS.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
prof 11,7K

prof

Użytkownik
Czekam az wiecej osob wrzuci tutaj swoje przemyslenia na 2 kolejke 1 ligi. Jestem ciekawjak ludzie zaopatruja sie na mecz Gieksy.Czy mozna tu upratrywac ich zwyciestwa po kursie 3.50 ? Oni tez podobno maja ambicje na ekstraklase. Zastanawia mnie tez zaskakujaco duzy kurs na Zaglebie Lubin. Czy przypadkiem niema tu podpuchy?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Czekam az wiecej osob wrzuci tutaj swoje przemyslenia na 2 kolejke 1 ligi. Jestem cieakw jak ludzie zaopatruja sie na mecz Gieksy.Czy mozna tu upratrywac ich zwyciestwa po kursie 3.50 ? Oni tez podobno maja ambicje na ekstraklase. Zastanawia mnie tez zaskakujaco duzy kurs na Zaglebie Lubin. Czy przypadkiem niema tu podpuchy?
Gieksa aspiracje na awans to ma od 5 lat chyba. A kasy na ekstraklase i stadionu jak nie bylo tak nie ma. Miedz zagrala fatalnie 1wsze spotkanie - gorzej sie chyba nie da i pewnie beda sie chcieli zrehabilitowac stad takie kursy a nie inne.
 
n0n 30

n0n

Użytkownik
Jestem ciekawjak ludzie zaopatruja sie na mecz Gieksy.Czy mozna tu upratrywac ich zwyciestwa po kursie 3.50 ? Oni tez podobno maja ambicje na ekstraklase.

Ja na dobra sprawę nie rozumiem ogólnego &#39;&#39;zachwytu&#39;&#39; i wiary w tą drużynę. Dla mnie są bardzo przeciętni i o awansie mogą zapomnieć z takim składem. Na dodatek nie pomagają opóźnienia w wypłatach, w klubowej kasie się podobno nie przelewa, i nie widać przesłanek do budowy nowego stadionu w Katowicach.
Mecz z Widzewem mnie tylko utwierdził w tym przekonaniu, że to przeciętna drużyna. Tak naprawde oni nie wygrali z Widzewem, tylko z Mrozińskim. To co ten człowiek wyprawiał, to nie ma prawa mieć miejsca nawet w B klasie. Proszę zobaczyć na jego zachowanie przy całym tym zamieszaniu z karnym w doliczonym czasie gry. Najpierw jakaś dziwaczna strata przy lini bocznej, a za chwile zrobił karnego. Może pograł w becie wygraną Katowic, bo to aż jest niemożliwe. Na dodatek pierwszą bramkę też spieprzył jak dziecko, i to jeszcze nowy kapitan...
GKS tak naprawde nic specjalnego nie pokazał, i gdyby to nie był słaby Widzew, tylko jakąs mocniejsza drużyna to wynik napewno byłby inny.

Co do ich następnego rywala czyli Miedzi to mamy tutaj miejsce ze stabilnościa prezesa, organizacją i finansami drużyny. Doświadczony trener Stawowy równieź działa na korzyść tej drużyny, który z uporem maniaka gra to swoje 4-3-3.
Kilku ciekawych i doświadczonych zawodników gra w tym zespole, m.in. Bledzewski, Ptak, Lafrance, Midzierski, Wożniczka, Zasada, Bartoszewicz czy Łobodziński. Na ataku Mateusz Szczepaniak który mówi ze teraz jest ich czas na awans.

Dla mnie Miedź powinna wygrać to spotkanie, jednak przecież nie zdziwimy się gry padnie inny wynik - przeciez to tylko piłka nożna, i taki banał: wszystko się może zdarzyć.
 
M 135

mhm

Użytkownik
jestem kibicem Gieksy i na razie nie stawiajcie na nas. Mecz z Widzewem do bani, podarowany praktycznie. Druzyna sie musi zgrac. 3,5 to niezly kurs ale nie ma value.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Wigry - Bytovia
Typ: 2
Kurs: 3,0
bet365

Dla mnie ten kurs to mega value. Wigry to zespół, który będzie okopywał dolne części tabeli, natomiast Bytovia ma spore szanse na to by w tej lidze sporo namieszać. Drużyna z Bytowa mimo, że debiutuje na arenie 1 ligowej to skład ma na czołówke tabeli. Duże doświadczenie ekipy Pawła Janasa może sprawić, że dzisiaj Wigry będą miały problem z przedostaniem się pod bramkę rywala. O sile rywala przekonała się już Wisła Płock, która uległa w Bytowie 3:2. Główną siłą Bytovi jest obrona, którą tworzą doświadczeni i ograni na 1 ligowym oraz ekstraklasowym poziomie Juraszek, Bąk i Wilczyński. Alternatywą pozostaje Kikut, który dziś może zacząć spotkanie na boku pomocy. Jak dla mnie 3,0 to ogromne value i pobieram to bez wahania
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Wisła Płock - Pogoń Siedlce
Typ: 2
Kurs: 4.80

Dzisiaj Pogoń Siedlce (druga drużyna po pierwszej kolejce spotkań) zmierzy się na wyjeździe z Wisłą Płock, która obecnie plasuje się na trzynastym miejscu. Z tego co wiadomo oba zespoły konfrontowały się już w sezonie 2012/13 w ramach rozgrywek II ligi wschodniej. Sezon 2012/13 dał płockiej Wiśle awans na zaplecze Ekstraklasy, a Pogoń po ostatniej kolejce uplasowała się na ósmej pozycji w tabeli. Siedlczanie na swój awans do klasy wyżej musieli czekać sezon dłużej. Poszukam dzisiaj niespodzianki w meczu Wisełki i pójdę w stronę gości. Kurs na wygraną Pogoni jest mega i przy odrobinie szczęścia ma szansę na powodzenie. Typ dla odważniejszych graczy, wyłącznie na singla! Po przegranym meczu w poprzedniej kolejce z Bytovią dobre nastroje w szeregach nafciarzy nieco opadły. Z Wisły jakby nieco uszło powietrze. Mam nadzieję, że z upływem czasu wyniki same przyjdą. Co innego dzieje się w Pogoni Siedlce. Pokonali na własnym boisku Chojniczankę Chojnice aż 4:1 na inaugurację rozgrywek! Prawdziwa fiesta i każdy liczy na dobry wynik dzisiaj w Płocku. Czy teraz pójdą za ciosem? Zwykle jest tak (przeważnie w lidze polskiej), że beniaminek daje z siebie 200% w kilku pierwszych meczach sezonu i jest trudny do pokonania. Ja wiem, że Wisłę czeka ciężki mecz i nie są murowanym faworytem. Godzina rozgrywania spotkania nie jest normalna.. 12:15. Ludzie o tej porze zamiast na meczu są albo w kościele, albo na giełdzie w Płocku... Doping spodziewam się będzie marny. Nie namawiam gorąco do tego typu, bo jest dość ryzykowny, ale za przysłowiową &quot;dyszkę&quot; można się pokusić. Na kogo trzeba zwrócić szczególną uwagę w tym meczu - Maciej Tataj (który ma za sobą występy chociażby w Koronie Kielce i Dolcanie Ząbki) to najgroźniejsze żądło gości dzisiejszego meczu. Mecz powinien kręcić się koło underu, zadecyduje jeden głupi błąd - jedna bramka.
Wisła: Kiełpin - Stefańczyk, Sielewski, Kostrzewa, Hiszpański – Zyska, Góralski, Janus, Burkhardt, Kaczmarek, Iliew
Pogoń: Kozaczyński - Ratajczak, Grudniewski, Lewandowski, Kosiorowski, Drażba, Olczak, Rodak, Wójcik, Ogrodnik, Tataj
 
typerwielki 14

typerwielki

Użytkownik
Nie ma nowego tematu a mysle ze bardzo przydatne info.W Suwałkach szpital,wiekszosc z kontuzjowanych to pierwsze skrzypce w zespole.

http://wigrysuwalki.eu/pl/aktualnosci/po_pierwsze_zwyciestwo,1990.html

Az dziw ze kursy jeszcze nie pospadały
Malo tego trener Pogoni wypowiadal sie ostatnio na temat jutrzejszego meczu i Pogon podejdzie do niego z pelna motywacja za poprzedni sezon, gdy Wigry nas wyprzedzily w koncowce sezonu. Takze o serce na boisku nie ma co sie martwic.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom