>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2. Grand Prix Malezji[27-29.03.2015]

Status
Zamknięty.
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Grand Prix Malezji – Sepang



27 marca (Piątek)

03:00 - 04:30 1 trening
07:00 - 08:30 2 trening

28 marca (Sobota)

07:00 - 08:00 3 trening
10:00 Kwalifikacje

29 marca (Niedziela)

09:00 Wyścig


Formuła 1 przenosi się do Azji gdzie w Malezji zostanie rozegrany wyścig w upalne atmosferze przy dużej wilgotności oraz z bardzo możliwymi ulewami w ten weekend.
Mercedes udowodnił że nadal będzie przewodził stawce ale tym razem z wyraźną już przewagą ponad 1s na okrążeniu, to przepaść i już słychać napierania na FIA aby zmieniła przepisy niwelując tym samym ogromną przewagę Mercedesa.
Wydarzeniem tego weekendu będzie powrót za stery bolidu Fernando Alonso!

Zapraszam do podawania typów oraz dyskusji!
 
pawelo314 0

pawelo314

Użytkownik
Witam, czy opłaca się obstawiać teraz formułę 1 ? Ponieważ czytając tą opinie:
Dla mnie F1 to jest kpina obecnie. Już poprzedniego sezonu nie śledziłem a teraz tylko potwierdziło się to co było w tamtym sezonie. Co do za przyjemność oglądać wyścigi gdzie wiadomo kto wygra? Dominacja jednego zespoły była na przestrzeni ostatnich lat widoczna, był jeden sezon gdzie Vettel wygrywał wszystko ale przez 4 lata dominacji RBR tak naprawdę to był jedyny taki sezon i tego nie dało się oglądać a teraz to już w ogóle, drugi rok z rzędu będzie absolutna dominacja jednego zespołu, to już nawet nie chodzi o same wyniki tylko o przewagę jaką mają nad resztę na jednym okrążeniu... Serio kogoś interesuję walka pomiędzy dwoma kierowcami z jednego zespołu? Już nawet pomijam te różne chore zmiany jak te silniki i ich dźwięk czy jakieś podwójne punkty w ostatnim wyścigu bo to się da przeżyć ale emocjonowanie się drugi rok z rzędu wewnętrzną walką jednego zespołu o mistrzostwo już nie. Nie rozumiem też jak takie zespoły jak ten Manory itp. są w ogóle w stawce F1. To znaczy wiem dlaczego bo oczywiście chodzi o pieniądze ale nie dość że te zespoły są zawsze na końcu i tylko potrafią spieprzyć komuś wynik to jeszcze sobie będą startować kiedy będą chcieli...?
Mam nadzieję że ten pajac Ecclestone da sobie za niedługo spokój bo kasę umie robić ale sam sport jakim jest F1 po prostu upada.
Zbytnio odrzuciło mnie i nie wiem jak wygląda teraz sytuacja, i czy wgl ktoś obstawia typy na zbliżające się GP Malezji, szukają tematy na forum nic nie znalazłem, ktoś coś wie?
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Zbytnio odrzuciło mnie i nie wiem jak wygląda teraz sytuacja, i czy wgl ktoś obstawia typy na zbliżające się GP Malezji, szukają tematy na forum nic nie znalazłem, ktoś coś wie?
To jest opinia davida. Jasne, że się opłaca nadal obstawiać Formułę, szczególnie kwalifikacje ale również wyścig ukończy/nieukończy i inne, zobacz pierwsze temat GP Australii sprzed 2 tygodni.
Obecnie tempo dyktuje Mercedes ale za jego plecami jest świetna walka pomiędzy Ferrari, Williamsem i Redbullem i tylko czekają na potknięcie się Lewisa czy Rosberga więc wcale taką nudą nie wiele, zresztą zapraszam do oglądania GP Malezji, tutaj zawsze się dzieje !
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Witam, czy opłaca się obstawiać teraz formułę 1 ? Ponieważ czytając tą opinie:

Zbytnio odrzuciło mnie i nie wiem jak wygląda teraz sytuacja, i czy wgl ktoś obstawia typy na zbliżające się GP Malezji, szukają tematy na forum nic nie znalazłem, ktoś coś wie?
Tamta opinia była tak beznadziejna, że nawet nie chciało mi się do niej odnosić. Użytkownik dawid wylewał swoje żale i były to po prostu głupoty!

F1 jest ciekawa i tak jak @abraxas wspomniał warto szczególnie obstawiać kwalifikacje. Popatrz sobie jak poszło typowanie na inauguracje sezonu -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f47/1-grand-prix-australii-13-15-03-2015-a-119333.html#post5216877
Jeżeli ktoś uważnie śledzi to co się dzieje w świecie F1, czyta na bieżąco wszystko, ogląda treningi to potem o wnioski dużo łatwiej.
 
pawelo314 0

pawelo314

Użytkownik
No to super... =) Zawsze lubiłem oglądać F1 i byłem ciekaw jak potoczą się wyniki, lecz nigdy nie obstawiałem, ostatnio zacząłem obstawiać koszykówkę bo lubię ten sport tak jak F1 ale nie wiedziałem gdzie i trafiłem tutaj (bo pamiętałem was jeszcze z przed kilku lat). Jeżeli chciałbym obstawić albo podyskutować/dodać swój typ to właśnie w tym temacie dotyczącym GP Malezji czy zostanie stworzony nowy topic dotyczący typowania F1 w odpowiednim momencie? (dzień przed startem)

Dzięki za pomoc.

Robson// Ten temat jest do tego by w nim dyskutować na temat typów w GP Malezji. Pozdrawiam
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
GP Malezji - kwalifikacje sobota 10:00
Maldonado - Perez 1 @1,34✅
Alonso - Button 1 @ 1,444⛔
Rosberg - Vettel 1 @ 1,19
⛔

AKO @ 2,303 marathon

Maldonado stać na Q3 i powtórkę z Australii, a nawet może coś więcej ? Lotusy są szybkie i na pewno lepsze niż Force India w danej chwili. Perez wg mnie max 12-13msc może osiągnąć.

Button w kwalifikacjach nie radził sobie nigdy za dobrze, tamten sezon często nie wchodził do Q3 nawet, teraz ze słabym samochodem o szansach na Q3 nawet nie ma co mówić, będą walczyli by w Q2 się znaleść. Alonso ma naturalną prędkość i będzie po prostu lepszy.

Rosberg i Mercedesy potrafią nawet o 1 sekundę być lepsze od konkurencji więc na podbitkę typ jak w sam raz.



GP Malezji - kwalifikacje sobota 10:00
Kimi Raikkonen - Sebastian Vettel
Typ : Raikkonen @ 2,22 marathon/Expekt/b365 itp - ogólnodostępna para⛔


Kimi dziś dwa razy na 2 msc, tempo świetne. Ogólnei Ferrari to niebo, a ziemia w porównaniu z poprzednim rokiem. Skoro dziś Kimi był szybszy w obu treningach o te 0,5sek to po takim kursie warto zagrać, że i jutro będzie lepszy.
 
ranczo0123 495,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Malezji - kwalifikacje sobota 10:00
Massa - Ricciardo 1 @ 1,55 ⛔ koszmarna strategia w ostatniej czesci czasowki i w konsekwencji tylko 1 pomiarowe okrazenie wykonane przez Felipe
Buk: Betsson
Nie widze tutaj większych szans dla zawodnika RedBulla napedzanego beznadziejna jednostka napedowa Renault. Co prawda w pierwszym treningu Massa uplasowal sie za Ricciardo ale za to w 2 treningu Felipe lepszy od Daniela o 1,2 sec. Co prawda zespolowy kolega Kvyat byl tutaj w czubie ale przewiduje ze Williams jutro nabierze tempa i będzie walczyć z Ferrari. RedBulla w tej walce nie widze...
 
heros123 1K

heros123

Użytkownik
GP Malezji - kwalifikacje sobota 10:00

Sebastian Vettel - Daniel Ricciardo✅ @ 1,25 Betclic
To jest po prostu pewniak, co pokazuje niski kurs na Niemca. Ferrari w tym sezonie są drugą siłą w całej stawce, udowodnili to dwa tygodnie temu na Albert Park i w piątkowych treningach na Sepang. Seb dużo lepiej przepracował dzisiejsze treningi i pokonał prawie 20 kołek więcej niż były kolega z zespołu. Jeśli chodzi o samochody, to Ferrari jest w tej chwili o półkę wyżej od Red Bulla, albo i lepiej. W Red Bullu jak wiadomo są również problemy z silnikiem. Jutro kwalifikacje mogą odbyć się w deszczu lub nawet w ulewie, ale i tak ja stawiam na Niemca, bo ma po prostu dużo lepszy samochód.

Kimi Raikkonen - Felipe Massa⛔ @ 1,55 Betclic ajj nie zdążył przed deszczem:;/:
Stawiam na Fina. Kimi jest w dużo lepszej formie niż jeszcze w poprzednim sezonie. Ma lepszy samochód od Felipe, był dużo lepszy w piątek od Massy i myślę, że Ferrari przegra kwalifikacje tylko z Mercedesem, bo od reszty są po prostu obecnie lepsi, zarówno Kimi jak i Seb. Tyle.

Valtteri Bottas - Kimi Raikkonen⛔@ 1,62 Betclic
Bardzo podobny typ, więc nie chcę sie powtarzać. Dodam tylko, że Kimi lepszy w obydwu treningach, a Valtteri dalej ma problemy z plecami, więc to również może mieć jakiś wpływ na jutrzejszy wynik.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Q
Marcus Ericson - Felipe Nasr @1,66✅✅ Bet365 Nasr odpada w Q1
Disiaj Szwed powinien wziąść rewanż za porażkę w GP Australii. Nasr nie jeździł w FP1 więc stracił spora czasu do ustawiania bolidu. W pozostałych sesjach treningowych zdecydowanie szybszy Ericsson. Jeśli pogoda nie spłata figli, a myślę że pierwsze części Q odbędą się na sucho Szwed spokojnie będzie szybszy od kolegi z zespołu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Felipe Nasr Nie Ukończy Wyścigu @3,5⛔⛔ Expekt

Brazylijczyk cały obecny weekend ma fatalny. Nie wystąpił w pierwszym treningu, mimo że znał wcześniej ten tor nie radzi sobie na nim ustępując swojemu partnerowi zespołowemu bardzo, bardzo wyraźnie. W kwalifikacjach odpadł już w pierwszej części. Ma duże problemy z zachowaniem tylnych opon, z którymi nie może sobie poradzić od piątku.
Do tego dochodzi jutrzejsza pogada,która na pewno wyeliminuje sporą część zawodników, gdyż zapowiadany jest, jak to zwykle w Malezji, duży deszcz.
 
heros123 1K

heros123

Użytkownik
Marcus Ericsson - Felipe Nasr @ 1,40⛔ Betclic spory pech Marcusa
Szwed przez cały weekend wyścigowy jeździ lepiej od Felipe, który ma bardzo nieudany weekend. Marcus już na starcie będzie miał sporą przewagę, gdyż staruje o 7 miejsc wyżej od Nasra. Jutro jeszcze zapewne będzie powtórka z rozrywki, czyli deszcz, który na pewno nie będzie ułatwiał życia kierowcom. Moim zdaniem, jeśli Ericsson ukończy wyścig, to nie ma szans, aby Felipe odrobił do niego taką stratę.

Daniil Kvyat - Romain Grosjean @ 1,35✅ Betclic
Stawiam na Daniila. Co prawda Romain już w ten weekend potrafił pokonać Kvyata w treningach, ale wyścig a trening to są całkiem inne bajki. Rosjanin na starcie ma 5 miejsc przewagi i jest to dla niego w miarę udany weekend. Chociaż jutro ma padać, to myślę, że Daniil nie zmarnuje tej przewagi i dojedzie na metę przed Francuzem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
ranczo0123 495,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Rosberg - Vettel 1 @ 1,53 ⛔ tragiczny weekend...
Buk: Bet at Home
Mercedes to wciaż półka wyżej niż Ferrari. Oni jeżdżą w Ekstraklasie a cała reszta stawki w niższej lidze. Mimo że Rosberg wykręcił w kwali słabszy czas to jednak nie może sobie pozwolić na kolejną strate pkt do Hamiltona. Seb dobrze tutaj jeździ ale w jutrzejszym wyścigu Nico jednak powinien być wyżej w końcowej klasyfikacji. Ustawienie jedno miejsce wyżej Vettela na starcie to żadna przewaga. Jutro jeśli sprzęt nie zawiedzie i warunki nie będa loterią powinien być kolejny dublet Mercedesa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Alonso 1-10, kurs 4,5
buk fortuna
McLaren narazie w słabej formie i na suchym torze miejsce w dziesiatce praktycznie byłoby niemozliwe. Jednak to Malezja, która juz mnie kilka razy nauczyła, ze tutaj trzeba iść troche pod prąd i nie warto stawiać na niskie kursy bo panuja tutaj tak zmienne warunki pogodowe jak nigdzie indziej. I ze wzgledu na to , jak i to że Alonso jest na tyle doświadczonym i cwanym kierowcą, ze wykorzysta kazdą sytuacje by tylko przesunać sie do przodu w stawce i wycisnąć maksimum z bolidu. W Australi wyscig ukończyło 11 bolidów, jak bedzie teraz prekonamy się ,ale liczę na deszcz i bardzo trudne warunki a to jest woda na młyn dla Fernando.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Ferrari w czystej walce pokonuje duet Mercedesa co jest nie lada niespodzianką patrząc, że jeszcze w Australii odstawali bardzo wyraźnie. W Malezji bez wątpienie do pierwszego zwycięstwo Ferrari od Hiszpanii 2013 r, przyczyniły się wysokie temperatury, w których jak widać czerwony bolid spisuje się wyśmienicie.
Wielka szkoda Alonso, kiedy bolid wreszcie zaczął jeździ on zmienił zespół na jeden z najgorszych w obecnej stawce. Kiedy widział Vettela radującego się i odbierającego gratulacje założę się, że łezka kręciła się mu w oku.
 
E 0

eryk-kowal

Użytkownik
Ja bardzo kibicuję Ferrari, ale poczekałbym z super optymizmem. Pamiętajcie, że GP Malezji od lat przynosiło niespodzianki i zdarzało się, że było wyłomem w serii, jaką stanowiła reszta sezonu. Nie mniej postawa Vettela cieszy, a szczególne wrażenie zrobił na mnie Raikkonen, który atakował przecież z ostatniego miejsca po przeciętej oponie. Jakie są Wasze typy na Chiny?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom