>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

2 Euro bonus

B 0

bones123

Użytkownik
Witam, zarejestrowałem się wczoraj ok. 23:00. Niestety nie mam jeszcze kasy na koncie. Pewnie juz zakończyli promocję &quot;po cichu&quot; :zy3ou:
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
JEST DWIE PODSTAWOWE SPRAWY__TRZEBA KASE USTAWIC NA EURO( A NIE NA FUNTY ITP) BO WOWCZAS NIE DOSTANIE SIE BONUSA ORAZ TRZEBA SIE REJESTROWAC NIE Z TEGO BANERKA CO JEST PO LEWEJ STRONIE TYLKO Z &quot;OPEN ACCOUNT&quot; Z PRAWWEJ U GORY!!!!!! BO JESLI INACZEJ SIE ZAJEJESRUJECIE TO KASY NA KONCIE NIE BEDZIE ( SAM SIE WCZORAJ POMYLILEM) pozdr ????
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
A ja mam pytanie. Wczoraj obstawiłem 1 euro na zakłady na weekend. Dzisiaj chce sobie puścić drugi kuponik i nie moge. Wybieram mecze, wpisuje stawke 0,50 euro i klikam na proceed i na ekranie wyskakuje mi napis: &quot;Please place at least one bet&quot; Czy coś robie źle? Czy można puścić tylko jeden zakład? I po jakim kursie trzeba te 2 euro obrócić żeby móc wypłacić?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Moze między ZERO a 50 nie stawiaj przecinka tylko kropke to wejdzie--kurs obojetny tylko 2 e razy 5 obrotow
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Mooserix możliwe że chodzi o to , iż niektóre spotkania można grac jako single , duble itp (są one oznaczone bodajże ) , a niektóre trzeba wyłącznie triplami (oznaczenie chyba [T]) ... chyba że jest jakaś inna przyczyna ... pozdrawiam ;)
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Chyba raczej nie bo wystawiłem 6 meczy ???? :wink:

Edit: Thx bodi rzeczywiście wystarczyło zamienić , na . i wszystko jest ok.
 
Do góry Bottom