>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

2 darmowe zdrapki w Betsson (po wpłacie)

dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Wpłać już teraz i zgarnij 2 darmowe zdrapki!
Dokonaj wpłaty i otrzymaj 2 zdrapki za darmo.
Możesz wygrać do 1 miliona euro!
Nie przegap tej niesamowitej oferty, która jest ważna do 15 stycznia! To dziecinnie proste, musisz jedynie dokonać wpłaty na konto podstawowe w Betssonie, a automatycznie otrzymasz swój kod vouchera. Następnie aktywuj swój kod w zakładce &quot;Moje Konto&quot;. a w ciągu 24 godzin otrzymasz swoje darmowe zdrapki.
Oto co należy wykonać aby otrzymać DARMOWE zdrapki:
1 Naciśnij na przycisk poniżej lub zaloguj się na stronę, gdzie dokonasz wpłaty
2 Dokonaj wpłaty za pomocą wybranej przez siebie metody płatności
3 W ciągu 24 godzin otrzymasz na swojego maila kod vouchera wraz z instrukcjami
4 Przejdź do &quot;Moje Konto&quot; i wprowadź kod vouchera
5 Karty pojawią się na Twoim koncie! Graj i zgarnij wielkiego Jackpota!

Zasady i Warunki
Aby kwalifikować się do otrzymania 2 darmowych zdrapek musisz:
- Sprawdzić i odświeżyć swój adres mailowy na koncie w Betssonie. Kod vouchera otrzymasz na adres mailowy znajdujący się w zakładce &quot;Mój Profil&quot;.
- Dokonaj wpłaty między 15 grudnia - 15 stycznia (tylko pierwsza wpłata w tym okresie kwalifikuje się do promocji) Voucher, który otrzymasz mailem w ciągu 24 godzin od dokonania wpłaty, jest ważny do 31 stycznia.
Warunek obrotu wartości bonusu to 20 razy.
Bonusowe pieniądze mogą być użyte we wszystkich ticketach zdrapkowych oprócz TRIO.
Dla jednego gracza/numeru IP jest przeznaczony jeden bonus. Betsson zastrzega sobie prawo do zatrzymania wypłat jeśli złamane zostały zasady dotyczące otrzymania bonusu.
Bonus może być użyty przez gracza tylko jeden raz.
Bonus nie może być łączony z żadną inną ofertą w Zdrapkach Betsson.
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Starsznie podkrecone, wielki warunek obrotu, nie da sie nadwyzki. Najpierw jak jeszcze sporo do obrotu to da sie cos wygrac, mialem nawet 150 pln ale musialem caly zrobic obrot i kazda zdrapka to przegrana...
 
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
Ja właśnie dostałem maila od nich, że mam tą zdrapkę. Ile to jest kasy? Tylko jakieś 8 zł? (patrząc na post piece_of_shit). Czy to jest tak, że zdrapka swoją drogą, a normalna gra swoją? W sensie, że jak dostanę zdrapkę to mam ją na specjalnym koncie, a normalnie mogę w Betssonie grać już ,,grubiej&quot; i normalnie z tego robić wypłaty?
I to jest tylko do kasyna, czy do bukmacherki też. (Nie zauważyłem działu w jakim jest temat, he he)
 
7 3

7rudy7

Użytkownik
ja dostalem 16 zl na zdrapki wiec chyba po 8 a mozesz grac na czym chcesz w tych zdrapkach ja polecam ta pilkarska ukrecilem do 80 zl i nadwyzke przelalem bonus znika oczywiscie ale sie oplaca
 
Do góry Bottom