>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

2 Bundesliga & Regionalliga (sezon 2007/2008)

Status
Zamknięty.
majestic 0

majestic

Forum VIP
Piszemy tu analizy i swoje przemyślenia na temat meczy 2 Bundesligi i Regionalliga.
Suche typy będą usuwane i nagradzane ;-)​
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
Spotkanie: FC Ingolstadt 04 - Jahn Regensburg
Analiza: Spośród wszystkich spotkań lig niemieckich, ani Bundesliga ani 2.Bundesliga mnie nie zainteresowała. Zaciekawiły mnie 2 spotkania z trzeciej ligi a dokładnie z Reg. South. Mowa o FC Ingolstadt 04 - Jahn Regensburg oraz Reutlingen - Sandhausen ✅ . Analizowałem oba spotkania, jednak zdecydowałem się na postawienie tego pierwszego. Gospodarze w poprzednim sezonie b. dobrze grali, nawet byli w czołówce ???? W tym roku źle zaczęli sezon, lecz nabierają formę. Ich rywal to beniaminek, który bardzo dobrze zaczął sezon. Ale nic nie może trwać wiecznie... czuję, że porażka nadejdzie dziś z Ingolstadt.

Typ: FC Ingolstadt 04 ⛔ następnym razem może wylosuje ????
Kurs: 1.85
Bukmacher: Expekt
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
Spotkanie: FC Köln - Aachen
Analiza: Długo zastanawiałem się co jeszcze postawić, aby wieczorkiem móc zasiąść przed pecetem albo przed telewizją i z niecierpliwością spoglądać na wynik. Wybierałem w lidze szwedzkiej, z której do oka wpadły mi trzy spotkania (Landskrona, Norrköping oraz Mjällby). Spotkań do obstawiania doszukiwałem się także w lidze niemieckiej gdzie na RheinEnergieStadion miejscowi podejmować będą spadkowicza z Bundesligi, Aachen. Drużyna FC Koln co roku walczy o najwyższe cele, jakim z pewnością jest powrót do Bundesligi. Rok ten zaczął się bardzo optymistycznie. Kolonia pokonała na wyjeździe beniaminka FC St Pauli 2-0. Aachen mimo prowadzenia z Carl Zeiss Jena 2-0, nie popisali się i ostatecznie zremisowali 2-2. Nowy sezon to również duże zmiany. Dużo działo się w drużynie Aachen, gdzie z drużyny odeszło większość kluczowych zawodników oraz trener. Alemania zakupiła kilku naprawde obiecujących zawodników, lecz wątpie czy już wszyscy tak dobrze rozumieją się aby wygrać z FC Koln. Brak zrozumienia w grze Aachen dało się zobaczyć w meczu z Jeną. FC Koln zmotywowane ostatnim zwycięstwem dziś powinno wykorzystać istniejące jeszcze braki w druzynie gości i pokonać rywala. Historia spotkań także przemawia za gospodarzami: FC Koln *3 zwycięstwa, remis-1, Aachen *0 zwycięstw.

Typ: FC Köln ⛔
Kurs: 1.70
Bukmacher: Expekt
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
Greuther Fürth v SV Wehen
Greuther Fürth na wlasnym stadionie zawsze strzalalaja sporo bramek, w tym sezonie na Playmobilstadion w 4 kolejkach udalo im sie trafic do siatki 9 razy. Napastnicy SV Wehen zlapali ostatnio bardzo dobra forme strzelecka w 3 ostatnich meczach trafili do siatki az 11 razy, forma blysna w ostatnim meczu szczegulnie R. König ktory zaliczyl klasycznego hattricka i w 7 min strzelil dla Fc Koln 3 bramki. w obu druzynach linia defensywna jest oslabiona u gospodarzy nie zagra prawy obronca, kapitan Daniel Felgenhauer a u gosci stoper Sandro Schwarz.
propozycja:
over 2.5 $ 1.65⛔
wynik: 1-1
 
gromciej 0

gromciej

Użytkownik
Co myślicie na temat trgo typu Greuher Furth - Borussia Monchengladbach?
Ja tu jestem za over 2.5 poparlem to tym,że Borussia w ostatnich meczach notuje same overy.

Borussia Monchengladbach - 1.FC Cologne 2:2
TuS Koblenz - Borussia Monchengladbach 0:5
Borussia Monchengladbach - Alemannia Aachen TSV 2:1
St. Pauli FC - Borussia Monchengladbach 0:3
Borussia Monchengladbach - Augsburg FC 4:2
Erzgebirge Aue - Borussia Monchengladbach 2:3

W meczach tych drużyn zawsze pada over

Greuher Furth - Borussia Monchengladbach 2:2 2.302.982.88Sun 13-05-2001
Borussia Monchengladbach - Greuher Furth 3:1 1.793.113.97Sun 10-12-2000


 
sonia 0

sonia

Użytkownik
Hoffenheim - St. Pauli ⛔ 1-1
Typ: 1
Kurs: 1,55
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:Mecz drugiej ligi niemieckiej. O drużynie Hoffenheim było już w tym sezonie głośno. Zespół ma sponsora, sprowadza dobrych piłkarzy i ma ambitne plany. W tym sezonie o awans może jeszcze byc ciężko ale w przyszłości (niedalekiej) wydaje się to niemal oczywiste. W ostatniej rundzie Pucharu Niemiec zarówno Hoffenheim jak i St Pauli grały spotkania. Było to w miniony wtorek. Bardziej zmęczeni powinni być goście bo to oni stoczyli bój, który przegrali dopiero po karnych. Przeciwnikiem był zespół amatorów z Bremy a i tak okazał się lepszy w dodatku od 50 minuty grając w dziesiątke a cały mecz kończąc w dziewięciu. Dzisiejsi gospodarze w tym czasie ograli w regulaminowym czasie gry Furth 2-1 na własnym boisku. Gospodarze grają pod batutą znanego z boisk (albo dokładniej mówiąc znanego z ławek) bundesligi trenera Ralfa Rangnicka. Warto też spojrzeć na statystyki przyjezdnych na wyjazdach, gdzie przegrali na pięć spotkań cztery mecze. Zespół gra ofensywnie i to powinno się potwierdzić również dziś. Właśnie głównie ofensywa złożona z pikarzy z Brazylii powinna być głównym atutem Hoffenheim.
Prawdopodobne składy:
Hoffenheim: D. Haas - Bindnagel, P. Nilsson, Vorsah, Löw - Teber, Luis Gustavo - Copado, Carlos Eduardo - Edu, Ba
St Pauli: Borger - Rothenbach, Morena, Eger, Gunesch - Takyi, Boll, Meggle, Trojan - Marvin Braun, Sako
pozdRawiam SONIA :spokodfhgfh:
 
gromciej 0

gromciej

Użytkownik
Borussia M.- Carl Zeiss Jena FC over 2.5 kurs 1.55 ⛔ (1-0)

Wmeczach obu drużyn pada zawsze wiele bramek więc owy typ wydaje mi się bardzo prawdopodobny. Słabe Carl Zeiss nie sprosta napastnikom Borussi, ale myślę, że są w stanie ustrzelić jakąś bramkę z kontrataku.


Greuher Furth - Borussia Monchengladbach 1:3
Monchengladbach - 1.FC Cologne 2:2
KoblenzBorussia - Monchengladbach 0:5
Borussia Monchengladbach - Alemannia Aachen TSV 2:1
St. Pauli FC - Borussia Monchengladbach 0:3
Borussia Monchengladbach - Augsburg FC 4:2


Carl Zeiss Jena FC - Freiburg SC 1:2
Paderborn SC - Carl Zeiss Jena FC 2:2
Carl Zeiss Jena FC - 1860 Munich TSV 0:2
Greuher Furth - Carl Zeiss Jena FC 2:2
Carl Zeiss Jena FC - Kickers Offenbach 2:0
Wehen Taunusstein SV - Carl Zeiss Jena FC 5:1
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
Borussia Mönch. v Carl-Zeiss Jena
over tak jak pisze gromciej w tym meczu jest bardzo mozliwy jednak kurs 1.55 rewelacyjny nie jest... lepszym rozwazaniem moim zdaniem jest wygrana Borussi z handi. gospodarze dzis zagraja w podstawowym skladzie, zaden z zawodnikow nie narzeka na urazy. jest to jedna z lepszych druzyn w 2 bundeslidze obecnie zajmuja 2 miejsce i moga pochwalic sie najwieksza iloscia zdobytych bramek (26). goscie natomiast spoisuja sie fatalnie po 12 kolejkach zajmuja przedostatnie miejsce z 6pkt na koncie, wygrali dotychczas kylko 1 mecz a ich morale spadly jeszcze bardziej po przegranej z Nurnberg w Pucharze Niemiec... jest to takrze druzyna ktora w przecagu tych 12 kolejek stracila najwiecej bramek (24). moim zdaniem Borussia ktora jest w rewelacyjnej formnie zaaplikuje gosciom co najmniej 2 bramki wiecej dlatego...
propozycja: Win Borussia Mönch. (-1) 2.00⛔
wynik: 1-0

 
sam-rothstein 0

sam-rothstein

Użytkownik
Borussia Mönch. v Carl-Zeiss Jena
typ na Borsussie, która musi wygrać ???? jak by nie było chyba zależy im na 1 miejscu w lidze i 1. BUNDESLIDZE ???? Tak jak kolega pisał, że wygra z handicapem też dobry typ tak samo jak over. Wszystko wskazuje na wygraną gospodarzy :spokodfhgfh: powodzenia
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
TuS Koblenz - SC Paderborn 1 1,75 ⛔ over 2,5 goals 1,85 ⛔ (0:0)
Dziś zobaczymy zaległe spotkanie 2 Bundesligi. Zajmujący 11 miejsce klub z Koblenz podejmie ostatni Paderborn. Gospodarze nie grają ostatnio najlepiej. W 3 meczach tylko 4 pkt. Ale w porównaniu do słabego rywala wypadają przyzwoicie. SC Paderborn w 2 lidze niemieckie nie odnieśli jeszcze zwycięstwa, doznając aż 7 porażek. Drużyna ta traci dużo goli, więc 3 lub więcej gole są bardzo prawdopodobne. Gospodarze strzelają wiele goli jak i również dużo tracą, czyli ze strzelaniem bramek słabemu przeciwnikowi nie powinni mieć większych problemów.
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
Spotkanie: SV Wehen Wiesbaden - SC Freiburg (Ile goli strzeli team 1 ?)
Typ: bez goli
Kurs: 2,60
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Spotkanie 7 (Wehen) i 3 (Freiburg) ekipy w 2.Bundeslidze. Zapowiada się mecz kolejki.
Wehen w ostatniej kolejce zremisowało 1:1 z Paderborn (wyjazd) a Freiburg przegrał u siebie 1:3 z Borussia Moenchengladbach. Dla obu ekip będzie to ważny mecz, Freiburg będzie chciało zmazać plamę, dlatego typuję, że dzisiaj gospodarze nie strzelą gola. Co od wyniku to może tutaj być różnie, ale myślę, że Freiburg zagra dobrze dzisiaj w defensywie, na tyle dobrze, że Wehen nie ustrzeli gola.
 
dj-kriss 0

dj-kriss

Użytkownik
1. FC Koeln - 1. FC Kaiserslautern
Typ: 1
Kurs: 1,55
Dnia 17 grudnia w ramach rozgrywek 2. Bundesligi, odbędzie się mecz FC Koeln z FC Kaiserslautern. Koeln jest jednym z najpoważniejszych predententów do awansu zajmując 4. miejsce z dorobkiem 27 punktów (8-3-5). Kaiserslautern w tym sezonie poważnie walczy o to, aby nie spaść do niższej klasy rozgrywkowej i aktualnie plasuje się na 16. miejscu z 15 punktami na koncie (3-6-7). FC Koeln jest faworytem tego meczu, a z racji tego, iż są gospodarzem prawdopodobieństwo że wygrają jest jeszcze większe. Kaiserslautern na wyjeździe wygrało tylko 1 mecz z prezentującym mniej więcej takie same umiejętności St. Pauli. Koeln ostatni mecz przegrało z 2. w tabeli FSV Mainz, a klasy takiego rywala nie można porównywać to FC Kaiserlautern. W tym meczu upatruję pewnej wygranej FC Koeln, a ich wyniki u siebie (5-1-2) dodatkowo mnie w tym utwierdzają.
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
1. FC Köln - 1. FC Kaiserslautern
Typ: 1
Kurs: 1,60
Bukmacher: Unibet
Pewność Typu: 7/10
Analiza: Faworytem w tym meczu na pewno jest drużyna gospodarzy która walczy o miejsce premiowane awansem do Bundesligi. Zajmują 6 miejsce w ligowej tabeli i na własnym boisku grają Dobrze, a bilans meczy to: 5 zwycięstw, 1 Remis oraz 2 porażki i strzelonych goli 10, a zaś straconych 6. Drużyna z Köln wygrywając to spotkanie wtargnie o 3 miejsca wyżej czyli na 3 pozycję-ostatnią pozycję premiowaną awansem. A taka pozycja na koniec rundy jest Motywująca i będą się bardziej starali by utrzymać się w pierwszej trójce. Co prawda drużyna gospodarzy przegrała ostatni mecz 1-0 z drużyną z Mainz na ich terenie, lecz to nic nie przemawia za gośćmi albowiem ostatnie 4 mecze rozegrane na własnym boisku są zwycięskie (FC Augsburg 3:0; Erzgebirge Aue 3:2; SC Paderborn 2:1; Offenbacher K. 4:1). Drużyna Gości w ostatnich spotkaniach nie prezentuje się zbyt dobrze: w ostatniej kolejce porażka na własnym boisku 2-3 ze słabo grającą drużyną Carl Zeiss Jena. Ostatnie mecze na wyjazdach drużyny z Kaiserslautern wyglądają następująco:
30/11-07 2. Bundesliga St. Pauli vs. Kaiserslautern 3:4
11/11-07 2. Bundesliga Alem. Aachen vs. Kaiserslautern 2:1
04/11-07 2. Bundesliga FC Augsburg vs. Kaiserslautern 0:0
31/10-07 Puchar Niemiec RW Essen vs. Kaiserslautern 2:1
19/10-07 2. Bundesliga TSG Hoffenheim vs. Kaiserslautern 1:0
01/10-07 2. Bundesliga Offenbacher K. vs. Kaiserslautern 0:0

A więc jak widać nie zbyt dobrze się to prezentuje. Drużyna ta zajmuje obecnie 16 pozycję w lidze i broni się przed spadkiem do niższej klasy rozgrywkowej co zapewnia minimum 14 miejsce. Goście spisują się bardzo słabo w meczach na wyjazdach gdzie wygrali zaledwie tylko jedno spotkanie, 3 zremisowali oraz 4 przegrali czyli dość sporo, przy tym strzelili 8 goli i stracili 12.
No jak wiadomo największym zagrożeniem dla drużyny przyjezdnych będzie nominalny napastnik Koziołów Milivoje Novakovic(14 bramek), który jest zarazem najlepszym strzelcem w 2 Bundeslidze.
Jedynym atutem który przemawia za drużyną Gości jest Fakt, iż nigdy oni nie przegrali z drużyną Köln na ich terenie i tylko 2 razy remisowali i aż 7 razy przegrywali ale to jest głęboka przeszłość. Tak więc myślę, że to gospodarze przechylą szalę zwycięstwa na swoją stronę i wygrają ten jakże ważny i ostatni już mecz w tym roku. Mój wynik: 3-1.


pozdro...!​
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
1. FC Köln - 1. FC Kaiserslautern
Typ: więcej niż 2.5 goli
Kurs: 1.62
Bukmacher: Expekt
Witam! Dziś o 20:15 FC Koln podejmie u siebie Kaiserslautern. Gospodarze po 8 kolejkach zajmują 5 miejsce w tabeli 2 Bundesligi natomiast były klub Kamila Kosowskiego okupuje 16 lokatę. Gospodarze średnio strzelają u siebie 2 gole na mecz natomiast goście średnio 1 gol na mecz co daje nam 3 bramkowe widowisko. Za postawieniem overa w tym meczu przemawiają poprzednie wyniki spotkań między tymi teamami. Oto one:

Jak widać emocji w tych meczach nie brakowało jak i również w ostatnich meczach Kaiserslautern:
FC Kaiserslautern 2:3 Carls Zeiss Jena
FC. St. Pauli 3:4
FC Kaiserslautern
Ostatnie 6 meczy gospodarzy to 4 overy! Taka sama statystyka obowiązuje gości - 4 overy! Dla odważnych promonuje typ &#39;4 lub więcej goli&#39; z kursem 2.60 lecz myślę, że over 2.5 powinien wejść bez większych problemów :spokodfhgfh:
 
mich-1910 6

mich-1910

Użytkownik
-

1. FC Köln - 1. FC Kaiserslautern

Dzisiaj o godzinie 20:15 rozpocznie się ciekawe spotkanie w 2 lidze niemieckiej. FC K
öln będzie podejmować FC Kaiserslautern. Ja spróbuje was przekonać że dziś goście zdołają zremisować lub nawet wygrać ale narazie trochę o gospodarzach. FC K öln zajmują szóstą pozycję w tabeli z dorobkiem 27 punktów. Na własnym stadionie spisują się nawet nieźle... bo wygrali pięć spotkań, 1 mecz zremisowali i dwa razy ponieśli porażkę. Z bilansem bramek też nie jest najgorzej chociaż mogło być lepiej... strzelili 17 i stracili 11 bramek. Ostatnio spisują się nieźle chociaż ostatnio zanotowali przegraną z FSV Mainz 1:0. Jednak na własnym stadionie ostatnie mecze wygrywali. Goście są na 16 miejscu z dorobkiem 15 punktów. Na wyjazdach nie spisują się najlepiej... Wygrali tylko jeden mecz, 3 spotkania zremisowali i aż cztery razy posmakowali porażki. Bramek strzelili osiem a stracili ich dwanaście. Ostatnie mecze nie były zbyt dobre w wykonaniu Kaiserslautern. Ale to nic... Ja w tym meczu typuje X2 a to dlatego że bilans spotkań tych drużyn wygląda następująco: 0 razy wygrali FC K öln, 2 razy zanoto wano remis i aż 7 meczy wygrali Kaiserslautern. Daje to naprawdę dużo do zrozumienia. W poprzednim sezonie zanotowano remis 2:2. Jak dla mnie tutaj przynajmniej padnie remis chociaż równie dobrze mogą wygrać goście więc... typ X2 jest bardzo dobry na to spotkanie.

Typ: X2 [ 2,24]
 
mariusz666 0

mariusz666

Użytkownik
m1.Moenchengladbach - m5.Mainz
Typ: 1
Tak wieć Borussia podejmuję na własnym stadionie drużyne Mainz. Borussia notuje dobre mecze na własnym stadionie, ba jest jedyną drużyną w drugiej lidze która na własnym stadionie jeszcze nie przegrała, wątpie by tym razem się to zmieniło.
Bilans w meczach na własnym stadionie: W:5 R:4 P:0
Drużyna Mainz to akurat drużyna która potrafi zaskoczyć w meczach wyjazdowych:
Bilans w meczach wyjazdowych: W:3 R:3 P:4
Mainz w meczach wyjazdowych strzela średnio 1gola nie jest to imponujący wyczyn i wydaje mi się, że w tym meczu wogóle nie poprawją swoiego dorobku.

Tak więc śmiałe 1 z kursem w toto-mixe 1,95 jest bardzo dobrym typem.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Dusseldorf - Dresen ---&gt; 1 @@ 1,75 8/10
Regionalliga
Ekipa gospodarzy gra zaległe spotkanie jeżeli dziś odniesie zwycięstwo mogą objąć fotel lidera co jest najważniejszym celem na ten sezon tej drużyny awans do 2 Bundesligi wiele czynników wskazuje na to że właśnie dziś im się uda. Drużyna gości jak przeczytałem na jednej stronie mocno osłabione jednak dokładnie nie wiadomo która to formacja. Jak wiemy ekipa gospodarzy bardzo mocna na własnym obiekcie. Ekipy na ostatnie 3 spotkania między sobą 3 razy remisowały. Myślę że tym razem wszystko pójdzie po myśli piłkarzy Düsseldorf. Która na ostatnie 2 spotkania w tym roku oba wygrywała nie tracąc żadnej bramki (2-0 i 3-0) tak więc wszystko wskazuje na wygraną gospodarzy typ oceniam w skali od 1 do 10 na 8
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Spotkanie : Alemannia Aachen - Borussia Mönchengladbach⛔????
Typ : X/2
Kurs : 4,6
Bukmacher : bet-at-home
Analiza :
Super spotkanie zapowiada się jutro w 2 Bundeslidze. Pierwszy zespół w tabeli podejmie 10 drużynę. Nie rozumiem tutaj postawy bukmacherów którzy dali dość wysoki kurs na Borussie. Grają Oni ostatnio bardzo dobry i skuteczny football, dosyć pewnie wygrali trzy ostatnie mecze i pokazują że mają aspirację i drużynę aby znów wrócić do Bundesligi. Alemannia gra ostatnio trochę w kratkę, wprawdzie ostatni mecz wygrali na wyjeździe 0:1 ale to grali z ostatnią drużyną w lidze ... Myślę że forma jutrzejszych gości jest dużo lepsza, i o ile w pierwszej połowie gospodarze powinni jakoś się przeciwstawić to już w drugiej połowie Borussia Mönchengladbach pokaże że walczą o I ligę, przejmą panowanie na boisku i wygrają to spotkanie

pozdROWienia ????
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
1.FC Kaiserslautern-TSG Hoffenheim
Typ: 2 Kurs: 2,18 (BetGun) ✅
Gospodarze po przerwie zimowej graja fatalnie i dzieki takiej postawie moga spasc do 3 ligi. W ich skladzie na ten mecz brakuje Jendriska, Kotyscha, Demai i Quattarry. TSG jest bardzo bliskie wywalczenia awansu do Bundesligi, a dzisiejsze zwyciestwo bardzo by ich do tego zblizylo. Maja ku temu wielkie szanse, ostatnio wygrali z Ausburgiem 2:0 bez swojego czołowego snajpera Demby Ba, dzis on zagra i to jest na pewno wielkie wzmocnienie. Z ich składu wypadli natomiast Low, Teber, Salihovic, Nilsson (chorzy, raczej nie wystapia w tym meczu). FCK w ostatnich 10 meczach 10pkt a TSG 25pkt, widac roznice i mysle ze zobaczymy ja takze dzis na boisku.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Spotkanie : 1. FC Köln - Borussia Mönchengladbach
Typ : X/1
Kurs : 4.50
Buk : BAH
Analiza : Spotkanie 2 ligi niemieckiej które zapowaidało sie najciekawiej ze wszystkich spotkanie 2 Bundesligi ! 4 w tabeli 1 Fc Kóln które ma aktualnie 45 pk w tabeli i zeby dogonic 3 w tabeli Mainz i awansować na miejsce premiowne awansem potzebuje 2 oczek ! Aktualnie na własnym stadionie Kóln ma bilans 8-3-2 a w bramkach 23-14 a wiec bardzo ładnie . Ich dzisajsi przeciwnicy to takze druzyna która chciała by porócić do pierwszej Bundesligi i jest to Borussia M&#39;gladbach . Borussia aktualnie ma 51 pk i zajmuje 1 pozycje w tabeli i jak widać szykują sie do powrotu ! Aktualnie mają bilans na wyjeździe 6-5-2 a w bramkach 27-17 ! A wiec jak widać dzisiaj spotykają sie dwie równe sobie druzyny ! W ostatnich 6 spotkaniach Fc Kóln miało bilans 3-2-1 w bramkach 8-5 , a Borussia miała bilans 4-2-0 a w bramkach 9-3 ! Historia spotkań miedzy tymi druzynami też wychodzi na remis 4-2-4 ! Uwazam ze dzisiaj bedzie zacięte spotkanie i bardzo wyruwnane Fc Kóln zawsze dopiero po 1 połowie zaczyna strzelać gole dlatego stawiam ze po pierwszej połowie bedzie remis a cały mecz wygrają minimalną przewagą zawodnicy z Kóln ! Przewaga własnego stadionu przemawia za nimi !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom