>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2. Bundesliga oraz niższe ligi - sezon 2011/2012 (temat zbiorczy)

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
FC Union Berlin - SpVgg Greuther Fürth


Ostatnim razem typowałem porażkę Greuther Fürth, dziś wręcz przeciwnie... Oglądałem ostatni przegrany mecz Greuther Fürth z Eintrachtem Frankfurt i mówiąc szczerze byli lepsi od spadkowicza z Bundesligi, nawet wygrywali 2-0 do połowy, lecz ostatecznie kilka błędów spowodowało, że przegrali 3-2. W poprzednich sezonach ekipa Greuther Fürth ocierała się o grę w Bundeslidze i widać jest po ich grze, że w tym roku awans też jest ich celem. Co do drużyny Unionu Berlin to jest to solidny zespół, grają na własnym stadionie i chyba są faworytami, ale mam jednak nadzieję na zwycięstwo gości, przede wszystkim myślę, że Union nie wygra tego spotkania i w miarę bezpiecznie typuje DNB na Greuther Fürth.

FC Union Berlin - SpVgg Greuther Fürth (spotkanie bez remisu) Typ:2 Kurs:1,8
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP



Po kompletnie nietrafionym meczu Fortuna-Bochum, wracam do typowania 2 kolejki 2.Bundesligi.
Bochum inaugracyjne spotkanie w Düsseldorfie zagrało bardzo słabo, wielu obwinia trenera Funkela, za zbyt zachowawcze ustawienie i grę tylko jednym nominalnym napastnikiem (Aydin).
Oto skład z meczu z Fortuną:
Luthe - Kopplin, Maltritz, Sinkiewicz, Ostrzolek - Toski (70. Ginczek), Johansson (76. Kramer), Dabrowski - Freier (82. Federico), Aydin, Berger
Z tego składu na pewno odpadnie Denis Berger, który jest zawieszony.
Trener Funkel zapowiada zmiany w składzie i otwarcie mówi, że w piątek piłkarze Vfl chcą pokazać kibicom, że kiepski mecz z Fortuną, to tylko jednorazowa wpadka. Możliwe, że szansę gry od początku otrzyma młody Daniel Ginczek (21/12g), który błysnął formą strzelecką w sparingach. Jest to dosyć prawdopodobne, ponieważ nadal niezdolny do gry jest napastnik Chong Tese. W obwodzie jest również Zlatko Dedic(22/3g), który już w poprzednim sezonie zdobył zwycięskiego gola przeciwko FSV.
Jeśli chodzi o zespół z Frankfurtu, to w pierwszym meczu zremisowali u siebie z SC Paderborn 1:1 po bramce Karima Benyaminy (29/7g), który przyszedł z Unionu Berlin.
Zespół FSV po zakończeniu poprzedniego sezonu opuściło łącznie 11 graczy, a przybyło 14. Tak więc rotacja w składzie ogromna. Największą stratą jest brak Saschy Möldersa (34/15g), który odszedł do FC Augsburg,a także odejscie Jürgena Gjasuli (32/6g) do Duisburga.
Jeśli chodzi o historię, to oba kluby spotkały się dopiero 3 krotnie, w poprzednim sezonie, zespół Bochum wygrał dwa mecze jednogłośnie po 1:0. A ponad 20 lat temu w Pucharze Niemiec padł wynik 2:1 dla Bochum. Tak więc, Bochum z FSV jak dotąd nie stracił jeszcze punktów. Mam nadzieję, że podobnie będzie i dzisiaj. Bochum, ma coś do udowodnienia, kibicom i musi zacząć zdobywać punkty, a tym bardziej bramki chcąc się liczyć na starcie ligi. FSV do potentatów nie należało i nie sądzę, żeby w tym sezonie zawojowali ligą. Myślę, że zbyt duża rotacja piłkarzami, odbije się jeszcze na dzisiejszym wyniku meczu. Nie gram czystej 1. Spróbuje bramkowo. Liczę po cichu na młodego Ginczka.

Typ: Bochum over 1.5 gola
Kurs:1.55
Buk:Bwin

[1:0] ⛔



Kolejnym zespołem, który zaliczył falstart w 1 kolejce był MSV Duisburg, który po zaciętym meczu przegrał z Karlsruher 2:3.
Świetnie zaprezentował się w tamtym meczu Kevin Wolze, młoda nadzieja niemieckiego futbolu, gracz niski, szybki i świetnie grający lewą nogą. Piłkarz ten dwukrotnie wyręczył napastników w 1 meczu.
Oto skład z tamtego meczu:
Fromlowitz, Pliatsikas, Bollmann, Soares, Karimow, Hoffmann (58. Domovchiyski), Sukalo (71. Gjasula), Brosinski (66. Shao), Wolze, Kastrati, Jula.
Ze tego skład na pewno wypadnie Vasilios Pliatsikas, który pauzuje.
Kontuzjowani w dalszym ciągu są także : Branimir Bajić, Ivica Grlić, oraz Srdjan Baljak. Zvonko Pamić z kolei gra z Chorwacją U-21 na Mistrzostwach Świata.
Smaczku meczowi, dodaje fakt, że zarówno Emil Jula, jak i Jiayi Shao przyszli do Duisburga właśnie z Energie i nie do końca pożegnali się jak należało. Obaj prawdopodobnie zagrają jutro. Jula pewnie rozpocznie od początku, zaś Shao wejdzie jak w pierwszym meczu po przerwie.
&amp;quot;Zebry&amp;quot; po porażce w 1 meczu, jutro zagrają przed własną publicznością i uważam, że będą chcieli pokazać w trudnym meczu z Energie, że zasłużyli na znacznie więcej i powalczą w tym sezonie o czołowe lokaty. A pierwszy mecz to był po prostu wypadek przy pracy. Zespół z Duisburga posiada w składzie kilka indywidualności i po 1 meczu, widać, że jest to klub z wielkimi aspiracjami na grę w 1. Bundeslidze. Lecz brak jest jeszcze zgrania ze sobą, pomiędzy poszczególnymi formacjami. Myślę, że dzisiaj na Schauinsland-Reisen-Arena padnie kilka bramek (w tym min. 2 dla gospodarzy). Mecz pomiędzy Duisburgiem a Energie zawsze obfitowały w dużą ilość goli. Nie zapinajmy, że zespół Energie opuścił najlepszy strzelec 2.bundesligi Nils Petersen (25 goli) który przeniósł się do Bayernu. Oprócz wymienionych Juli i Shao, to największa strata dla klubu Cottbus. Zakupieni w zamian Rangelov, Nwagou, czy Kucukovic myślę, że nie dorównują na razie potencjałem do poprzedników.

16/04 2011 Energie Cottbus - MSV Duisburg 3 : 1
01/03 2011 MSV Duisburg - Energie Cottbus 2 : 1
22/11 2010 MSV Duisburg - Energie Cottbus 2 : 2
25/01 2010 Energie Cottbus - MSV Duisburg 0 : 1
14/08 2009 MSV Duisburg-Energie Cottbus 2 : 2
Ostatnie mecze Duisburga (w tym ostatni mecz ligowy oraz sparingi przed sezonem)
17/07 15:30 Karlsruhe - MSV Duisburg 3 : 2
08/07 18:15 MSV Duisburg - Legia Warszawa 3 : 1
05/07 18:00 MSV Duisburg - Budapest Honved FC 3 : 0
03/07 19:00 BW Linz - MSV Duisburg 0 : 2
01/07 17:00 Bochum - MSV Duisburg 2 : 0
28/06 19:00 MSV Duisburg- Litex Lovech 3 : 2
22/06 18:00 Kriens - MSV Duisburg 1 : 3
Oprócz porażki w towarzyskim meczu z Bochum, &amp;quot;Zebry&amp;quot; zawsze strzelały min. 2 bramki.


Typ: Duisburg over 1.5 gola
Kurs:1.80
Buk: Bwin
[1:2] ⛔
Typ: over 2.5 gola
Kurs:1.65
Buk:Bwin
[1:2] ✅
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
FC Ingolstadt @ 2,05 unibet

W pierwszej kolejce nie zachwycili w ataku, chociaż były momenty w których dominowali, w obronie było OK, dwa gole stracone po wolnym i strzale z dystansu. Wracają do siebie na stadion, w wyjsciowej &#39;11&#39; Hartmanna , glownie dzieki ktoremu skonczyli mecz z zerowym dorobkiem zastapi Buddle. Widać było ze sie rozumieja pilkarze na boisku, gra sie nawet kleiła ale brakowało wykonczenia. Co do Aue w obronie strasznie sie gubia, masa bledow co Aachen nie wiem jakim cudem nie wykorzystało a samemu stracilo bramke ktora nie powinna pasc. Aue raczej nie powtorzy wyczynu z tamtego sezonu a dzisiaj moim zdaniem nie beda mieli tyle szczescia co tydzien temu bo gospodarze z kazda kolejka powinni lepiej grac.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
tak jak wspominałem Ingolstadt nadal problemy z wykonczeniem ataku, mnostwo sytuacji ale wynik 0;0

co do ostatniego spotkania to tak jak wyzej przewiduje wygrana Duisburga, Energie nie gra zle ale niczym nie zachwycili tydzien temu a zebry przegrały z KSC które u siebie będzie mocne o czym sie nie jedna druzyna przekona
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
póki co radosny futbol Energie przynosi im korzyści, fakt faktem byli lepsi.

Union @ 2,87 pinnacle

Union w pierwszym meczu bardzo dobrze zagrał a dokładnie w pierwszej połowie. Znaczących strat nie odnieśli przed sezonem natomiast nowi zawodnicy szybko wkomponowali się w drużynę, szczególnie Silvio gdzie każda piłka do niego idzie podczas ataku. O sparingach można jeszcze wspomnieć , dobre rezultaty w tym 3;0 z Hearts które grało w prawie pełnym składzie. Są nowi sponsorzy, rekord karnetów sprzedanych i po dobrym rezultacie w 1 kolejce przygotowują się cały tydzień na udany debiut w roli gospodarza.
U gości trochę inaczej sprawy wyglądają. Źli są po tak przegranym meczu chociaż całe to spotkanie to śmiech na sali było. Wypadł po tym meczu pomocnik Klaus, doliczając do tego sprzedanych wcześniej Haasa i Mullera to w środku pola nie będą mieli klasowych graczy. Z pozyskanych graczy grają tylko Occean i Schmidtgal, reszta lekkie kontuzje oraz jeszcze trener im nie ufa (Tyrała ^^). W ataku również cienko bo kontuzjowany ciągle Onuegbu oraz nowy nabytek Schahin.
Przy tak odmiennych morałach, wyjściowych składach i po tak frajerskich straconych golach przez Furth ostatnio widzę ogromną szanse dla Unionu by zgarnąć komplet punktów.


można grać union (0) po 2,05 zeby nie bylo tak jak wczoraj z Aue
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 2. Bundesliga
Data, godzina: 25.07, 20.30
Spotkanie: Eintracht Frankfurt - St. Pauli
Typ: Eintracht Frankfurt
Kurs: 1,80
Bukmacher: Unibet

Analiza: Spotkanie 2. kolejki na zapleczu niemieckiej Bundesligi. Spadkowicze z zeszłego sezonu Eintracht Frankfurt oraz St. Pauli staną na przeciwko siebie. Faworytem bukmacherów są gospodarze, moim także. Typ motywuję lepszą kadrą pod względem umiejętności piłkarskich jak i także dobrą dyspozycją drużyny z Frankfurtu w spotkaniach sparingowych i pierwszej kolejce ligi. Zachowana kadra z zeszłego sezonu + kilka ciekawych transferów (Erwin Hoffer, Constant Djakpa) na pewno spowoduje, że że gra Eintrachtu nie straci płynności, a zawodnicy dobrze będą się rozumieli na boisku. Zresztą pokazywały to dotychczasowe mecze sparingowe (Pewne zwycięstwa nad słowackimi drużynami, 5-1 z Eschborn, czy 3-1 z Young Boys Berno). Sezon zaczęty przez Eintracht także dobrze, bo od zwycięstwa 3-2 nad Furth na stadionie rywala. Jeśli chodzi o St. Pauli to ta drużyna nie przekonywała mnie już od samego wejścia do Bundesligi. Teraz jej kadra wygląda jeszcze gorzej, bardzo mało znanych nazwisk, wątpię, by ci zawodnicy byli w stanie powalczyć z zawodnikami Eintrachtu. Co prawda w 1. kolejce wygrali 2-0, ale u siebie i nad Ingolstadt. Dzisiaj moim zdaniem górą będzie Eintracht, jeden z murowanych kandydatów do awansu.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
@Lighter

Kurs nieadekwatny do ryzyka i nawet nie zawaham się powiedzieć, że St. Pauli jest w lepszej dyspozycji na dziś. Eintracht wygrał na totalnym farcie 3-2 z Greuther Fürth, bo do połowy przegrywali 2-0. Za to St. Pauli spokojnie 2-0 ograło FC Ingolstadt - klub bardzo podobny do VfL Wolfsburg, z tym że tu zamiast pieniędzy Volkswagen są pieniądze Audi. Jedyne co skłoniło by mnie do postawienia na Eintracht jest atut własnego boiska i nawet nie o doping mi chodzi, tylko że klub z takim tradycjami nie może pozwolić sobie zaraz po spadku na przegraną na własnym stadionie.
 
m0nki 187

m0nki

Użytkownik
@darius010
jest trochę racji w tym co mówisz, St.Pauli bardzo łatwo wygrało swój mecz z Ingolstadt, jednakże atut swojego boiska może zaprocentować... H2H (z zeszłego sezonu) przemawia za Frankfurtem... ciekawy mecz się zapowiada ????
moje propozycje na dzisiejsze spotkanie:
BTS @1,66 (Bet365)
Over 2,5 @1,72 (Bet365)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Popieram mojego przedmówce, szczególnie w pierwszym zdaniu, kurs nie jest adekwatny do ryzyka, nie widziałbym Eintrachtu jako aż tak mocnego faworyta w starciu z St Pauli, bardziej skłaniałbym się ku remisowi, ale nie będę szukał nic trzydrogowo, a zdecyduję się na under3 po 1,70 w Betsafe.Bezpieczna opcja.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Eintracht Frankfurt - St. Pauli 1 1,72
Nikt nie wspomniał, że od ostatniego spotkania doszło jeszcze do zmian kadrowych w Eintrachcie - odeszli Marco Russ który jeszcze zagrał w spotkaniu z Furth, a został sprzedany do Wolfsburga, a były kapitan Ioannis Amanatidis rozwiązał kontrakt. Dziś bardzo wątpliwy jest występ Fenina. Goście natomiast bez Zambrano, Henningsa, Schenka, Volza i Filipovica a nikłe szanse na występ mają Ebbers, Daube i Bruns. Tacy zawodnicy jak Zambrano, Hennings czy Volz to zawodnicy podstawowego składu, są więc ubytki w każdej formacji przed dzisiejszym spotkaniem. Eintracht mając w składzie takich zawodników jak Caio, Meier, Schwegler, czy Jung powinien być jednym z głównych kandydatów do awansu, bowiem kadrowo jak na warunki zaplecza 1 Bundesligi wyglądają bardzo mocno.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Dziś St.Pauli wystąpi tym samym składem co tydzień temu, jedyna zmiana na szpicy Ebbers zastapi Takyiego. Frankfurt cudem wygrał 3;2 z furth a spokojnie powinno byc 0;4. Defensywa Eintrachtu nadal pozostawia wiele do zyczenia, rok temu w Bundeslidze była dziurawa i popełniała bledy, nadal to samo a do tego odejscie Russa i zastapienie go Clarkiem bardziej ja osłabi.
Pauli zrobiło dobre wrazenie szczegolnie w defensywie oraz nowy bramkarz pokazał ze bedzie bardzo waznym punktem. W ataku troche gorzej ale tak będzie póki Naki bedzie na boisku, ten pilkarz jest dla mnie nie porozumieniem. Na szczescie wrocil Ebbers , w obwodzie pozostaje zawsze Saglik.
Stadion z wiadomych wzgledow nie bedzie pełny i moim zdaniem gosci spokojnie stać na remis, a z tego co trener się wypowiadał beda starali sie narzucic swoje tempo gry zamiast bronic dostepu do bramki.

sie rozpisałem a mecz juz trwa^^
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
stardog 250

stardog

Użytkownik
Eintracht faktycznie bez obrony, w dodatku bezradny wobec presingu i dobrze ustawionej obrony St.Pauli (co nie zmienia faktu, że gdyby nie błąd sędziego na koncie Eintrachtu powinna się znaleźć jeszcze jedna bramka). Mecz walki, prowadzony w szybkim tempie - sporo fauli, chaosu i niedokładności
 
1 0

14honor88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy , III Liga
Spotkanie
: Osnabruck - Bielefeld
Typ
: 1
Kurs
: 1.95
Bukmacher
: Expekt
Analiza
:
Gospodarze pozyskali nowego sponsora oraz kilku wartościowych zawodników. W efekcie w pierwszej kolejce pokonali mocnego rywala w spotkaniu wyjazdowym (1-0). Goście dla odmiany osłabili się mocno sprzedając większość podstawowych zawodników co już w pierwszym spotkaniu ligowym przyniosło im porażkę (1-2) na własnym obiekcie. W miedzy czasie rozgrywano Puchar Niemiec. Obie drużyny przegrały z rywalami z wyższej klasy rozgrywkowej. Osnabruck uległ (2-3) z Munich 1860 grając w osłabieniu a przegrywając dopiero po dogrywce. Bielefeld przegrał (1-5) z Nurnberg. Obie drużyny to spadkowicze z II ligi a po tych pierwszych dwóch spotkaniach widać która ekipa ma zadatki na powrót na zaplecze Bundesligi
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
2. Bundesliga 3 kolejka 5.08.2011
St. Pauli - Alemannia Aachen

▶ Pauli @ 1.65 expekt ✅
▶ Pauli (-1) [AH] @ 2.0 bet365 ✅
▶ Alemannia strzeli: nie @ 2.50 expekt ⛔
Obie ekipy mogą się skupić wyłącznie na lidze, ponieważ nie zobaczymy ich w następnej rundzie rundzie DFB Pokal. Porażka gospodarzy była w kiepskim stylu i będą chcieli odkupić część win, dobrym spotkaniem w lidze. Alemannia po odejściu kluczowych graczy gra kiepsko i po meczu z KSC w tej materii nie zmieniło się nic. Najgroźniejsze akcje, które mieli były po dziecinnych błędach defensywy KSC - slalom Stiepermanna po, którym mieli karnego oraz dziecinny błąd w końcówce, gdzie Auer nie był w stanie pokonać bramkarza KSC. W meczu z Pauli, będzie ciężko o bramkę bo: po pierwsze nie mają pomysłu na grę i jak na razie więcej kombinują z ustawieniem (4-1-3-2 z Brunszwikiem, 4-3-3 z KSC), co nie daje rezultatów w postaci wyników; ale dawać nie może, bo nie został sprowadzony nikt, kto mógłby zastąpić tych co odeszli, nie ma kto wziąć gry na siebie, akcje są bez polotu. Jednym zdaniem - zespołowi brakuje kreatywności w poczynaniach ofensywnych. Po drugie nowy trener zespołu z Hamburga Andre Schubert znany jest z tego, że kładzie mocny nacisk na defensywę. W poprzednim sezonie trenując Paderborn w meczach u siebie bilans 7-6-4, zdobył 28 punktów na 39 wszystkich (na wyjeździe byli jedną z gorszych ekip), tracąc przy tym 20 bramek. Liczba straconych bramek nie zwala z nóg, jednak zawyża ją mecz z Energie, gdzie aż 5 z nich zaaplikowali im zawodnicy Energie. Paderborn w tamtym meczu miał spore problemy kadrowe i w składzie było sporo graczy rezerwowych (ich problemem była wtedy krótka i kiepska ławka rezerwowych). Pomijając ten mecz, drużynom prowadzonym przez Schuberta ciężko strzelić bramkę i Alemannia (po tym co prezentują w ofensywie) będzie tu miała spory problem. Pauli wiele bramek traciło w Bundeslidze, jednak teraz gramy w drugiej lidze, do tego nowy trener powinien zrobić z tym mankamentem porządek. Siły ofensywnej nie ma co porównywać, jest ona po stronie Pauli (to już nie ta sama Alemannia co zaliczała co mecz over), do tego Piratom wielu graczy udało się zachować, a ci co przyszli: Saglik z Bochum (znają się z Schubertem z gry w Paderborn - 15 goli Saglika w sezonie 2009/10) oraz wzmocnienie defensywy - Sobiech z Dortmundu, Schachten z Gladbach oraz bramkarz Tschauner z TSV - dobrze wkomponowali się w zespół. Takich prezentów od defensywy Piratów jak w meczu z KSC, Alemannia nie dostanie, dlatego myślę, że ciężko im będzie o bramkę i ta sztuka przez 90 minut im się nie uda. St. Pauli powinno powalczyć o awans, Hyballa natomiast musi coś wymyślić, aby jego zespól zaczął lepiej grac. Dopiero początek ligi, więc czasu ma sporo. Liczę jednak, że pierwsze punkty w nowym sezonie nie zostaną zdobyte w meczu z Piratami.
FT: 3-1 (2-1)
po poprzeczce Saglika myślałem, że bramka na 3-1 już nie padnie, w końcówce udało się jednak pokryć handicap; na szczęście, bo gdy Alemannia przycisnęła to było groźnie. Mecz błędów, gra Alemannii w obronie to żart, Pauli podarowało im bramkę na początku, jednak potem wszystko wróciło do normy
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
St. Pauli - Alemannia Aachen
To spotkanie siedziało mi w głowie już parę dni temu , nie pozostaje nic innego jak podpisać się pod tym co napisał kolega wyżej. Ostatnie spotkanie Aachen to jakiś dramat , dziecinne błędy w defensywie i słaba skuteczność w ofensywie choć sytuacji parę potrafili sobie stworzyć ale jak nie idzie to nie idzie... Pauli prawdopodobnie wraca na Milentor na swój własny obiekt gdzie przyjezdnym gra się strasznie ciężko , przekonać się mogły o tym ekipy z Bundesligi w ostatnim sezonie. Co do Schachtena to nie wiem czy można nazwać go wzmocnieniem , w Bundeslidze grał beznadziejnie czego dowodem jest zmiana klubu na drugoligowy ale być może w II BL się spełni. W 100% popieram ten typ. Pauli to ekipa za słaba na BL a za mocna na II BL więc powinni spokojnie odprawić rywala , który jest w lekkim kryzysie.
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
2. Bundesliga 3 kolejka 5.08.2011
Union Berlin - Paderborn
▶ 1st Half: under 1 @ 1.73 betsafe zwrot
▶ x @ 3.40 bet365 ⛔
Krótko, bo mało czasu. Union nie prezentuje się dobrze - szczęśliwy remis z FSV, lanie z Greutherem (wynik nie odzwierciedla jednak gry, Greuther zagrał bardzo skutecznie) i porażka w DFB Pokal. Widoczny jest brak Peitza i Benyaminy, a nowo sprowadzeni Silvio i Terodde jak na razie nie pokazali nic szczególnego. W Unionie kuleje skuteczność, zresztą w tamtym sezonie również mieli z tym problem, Paderborn natomiast zaczął lepiej grac w ofensywie i poczynają sobie bardzo dobrze. Obu ekipom brakuje jakości jeśli chodzi o zawodników, dlatego nie uważam, aby w pierwszej połowie padło więcej niż jeden gol. Do tego osłabienia: po stronie Paderborn - brak Mohra i Brandyego, w Unionie nie zagra bramkarz Hottecke. Myślę, że to wystarczający argument (jakość graczy), myślałem nad under 2.5 za 1.80, jednak tutaj kurs zbliżony i duża szansa wejścia. Spodziewam się nudnego meczu. Union ma za sobą dogrywkę w pucharze i będzie dzisiaj ciężko o zwycięstwo, typuje tu remis
FT: 3-0 (1-0)
bramki na 2-0 i 3-0 przy dużej pomocy bramkarza, co nie zmienia jednak faktu, że Union zasłużył na wygraną
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Energie - TSV 0:5
typ: 2 kurs: 3,46 pinnacle


Energie nadal bez podstawowego bramkarza Thorstena, a jego zmiennik jest niestety cieniutki, do tego dochodzi kontuzja trzonu obrony Brzenski. Tydzien temu szybkie dwie bramki ustawiły mecz, w pucharze już to nie przeszło, Kiel wszystkie ich słabości w defensywie wypunktował. W Cottbus zawsze ciężko się grało, ale przy takiej ich formie, brakach w defensywie i ubytkach przed sezonem ciężko im będzie. Tak jak wspominałem wcześniej TSV jak co roku mocne, wraca Rukavinia do składu, nie grają zbyt porywająco ale to powinno się zmienić, awans w pucharze jak i ostatnia wygrana nad mocnym KSC na pewno doda im skrzydeł.

oczywiście z podpórką też dobry kurs
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
2. Bundesliga 3 kolejka 7.08.2011
Aue - Karlsruher
▶ under 2.5 @ 1.85 bet365 ✅
▶ Gole na Drużynę: Erzgebirge Aue 0-1 @ 1.78 betsafe ✅
▶ 1st Half: under 1 @ 1.73 betsafe zwrot
Aue to drużyna własnego boiska, jednak KSC jest w dobrej dyspozycji i to ich bym tu widział jako lekkiego faworyta. Mecze Aue to dużo walki i głownie świetne stałe fragmenty gry - czego można się dzisiaj spodziewać. Defensywa KSC popełnia ciągle błędy, ale myślę, że więcej niż jedną bramkę Aue nie zdobędzie (na razie zdobyli jedną w dwóch meczach) KSC było blisko z TSV, dzisiaj mają dużą szanse na pierwsze 3 punkty na wyjeździe. Aue grało dogrywkę w DFB Pokal i powinni odczuwać w kościach trudy tego spotkania, do tego mieli w niej sporo szczęścia. Gospodarze nie mają dużej siły ofensywnej i myślę, że mecz będzie oscylował w granicach remisu. Remis zadowala graczy Aue, a z dobrze dysponowanym KSC mają za mało argumentów piłkarskich po swojej stronie, aby zagrać tu o zwycięstwo. Na Erzgebirgsstadion gra się ciężko i gracze Aue będą za wszelką cenę starać się nie stracić bramki i ustrzelić coś po stałych fragmentach. Defensywa KSC nie gra dobrze, dlatego cięzko tu przewidzieć 1x2, najlepiej zagrać na liczbę bramek. Siła Aue to mecze u siebie i walka na całym boisku, KSC za to ma przewagę umiejętności, jednak przeciwko twardej defensywie Aue nie będzie łatwo o bramki.
FT: 0-2 (0-1)
dwie ładne bramki dla KSC i pozamiatane, Aue gra strasznie kiepsko, taktyka, która sprawdzała się w tamtym sezonie (zresztą przy sporym szczęściu w wielu meczach) nie przyniosła dziś korzyści, ich gra w ofensywie jest kiepściutka. BTW Aue zdobyło prawidłowo bramkę, jednak sędzia odgwizdał offside, było to przy stanie 0-1. Mogą czuć się oszukani, jednak to co Konig zrobił przed dobitką po wymanewrowaniu bramkarza - szkoda słów
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Aue - KSC 0:2
typ: 2 kurs: 3,64 pinnacle

Tak jak lukaszlf pisze, KSC nie ma zbyt dobrej defensywy, w ostatniej minucie w pucharowym meczu mogli stracic gola na 2;2. Trener doskonale o tym wie, przez cały ten tydzien pracowali nad balansem miedzy ofensywa a defensywa. Tak jak wspominałem w temacie z pucharami, KSC zostało okradzione przez sedziego z punktów w Monachium, wczesniej mecz z Zebrami. Natomiast Aue miało bardzo słabych rywali a i tak zaprezentowało sie bardzo srednio na ich tle. Dzis w dodatku zabraknie ich filaru w defensywie czyli Lachheba a Kern i Hochscheidt w tygodniu leczyli lekkie urazy, dzis raczej zagraja. Mimo ze Aue gra u siebie to z przodu lekka mizeria a przy szybkich atakach KSC nie starczy im argumentów na odpowiedź.


FSV - Duisburg 0:0
typ: 2 kurs: 2,33 pinnacle



FSV z silniejszymi rywalami broni się prawie całą drużyną. &#39;11&#39; raczej ta sama co z Bochum gdzie stwarzali znikome zagrozenie. Obrona niska gdzie przy stałych fragmentach gry raz za razem przegrywali pojedynki główkowe (chociaz zebry tez niska druzyna). Dzis goscie z jednym napastnikiem, bez Juli, maja zamiar nie stracic szybko głupich bramek jak z KSC czy Energie gdzie potem musieli gonic a w przebiegu całych spotkan byli lepsi. FSV to nie typ druzyny ktora sie rzuca od pierwszych minut do ataku. Zebry po takich transferach, z taka kadra i takim trenerem ktory szybko to potrafi poukladac, ma opanowane stałe fragmenty gry powinni wkoncu zdobyc pierwsze zwyciestwo. Przeciw FSV wystarczy ciut przyspieszyc by sie pogubili a jak nie to jakis glupi faul czy rzut rozny i mamy kolejne niebezpieczenstwo
 
T 37

turkucpodjadek

Użytkownik
Hansa - Bochum dnb 1 @1.86 Unibet 3/10
Dzisiaj na stadionie w Rostocku dojdzie do spotkania 3 kolejki 2 Bundesligi niemieckiej .Hansa ma rachunki do wyrównania z Bochum za porażkę w Pucharze Niemiec i walczy o pierwsze 3 pkt w lidze.Przyjżyjmy się zatem obudwu zespołom
Obrona VFL prezentuje się na papierze w miarę solidnie.Bönig,Kopplin34/0,Maltritz 32/3/3,Sinkiewicz przyszedł z Augsburga.W pomocy Berger 22/2/9 w 3 lidze w Kickers,Dabrowski 29/4/2,Federico 29/7/4,Freier 18/2/6,Johansson 26/0/3.W napadzie trener stawia obecnie na Daniela Glinczka 21/12/3 w barwach Borusii Dortmund II,lub turka Aydina 15/8/3.Nie wiadomo czy trener Funkel zdecyduje sie na wystawienie następcy Kagawy Takashi Inui reprezentanta Korei Północnej 21/11/2 w lidze japońskiej.VFl Bochum przyjeżdża osłabiona: Concha, Matías doświadczony obrońca,Mimoun Azaouagh ofensywny pomocnik,ważny punkt zespołu,Chong Tese snajper w poprzednim sezonie 25/10 dla Bochum.
Hansa to tegoroczny beniaminek,ale nie patrzmy na to.31 lipca grali mecz pucharowy z Bochum,który zakończył sie remisem 2-2 i dopiero porażką w karnych.Warto dodać ,że w tym spotakniu gracze z Rostocka zagrali bez kilku podstawowych graczy,którzy dzisiaj wystąpią:Jörg Hahnel bramkarz 29/0 , Kevin Pannewitz pomocnik 35/4/4, Matthias Holst doświadczony obrońca ,nie grał w poprzednim sezonie w ogóle, Tino Semmer 31/10/5 w napadzie ekipy Rot-Weiß Erfurt i Stephan Gusche obrońca 11/0.Nie wiadomo czy wystąpi weteran w ataku Marek Mintal który został ściągnięty z Norynbergi.W defensywie pewnymi punktami są Sebastian Pelzer 37/1/3,Pavel Kostal 29/3/1,Peter Schyrba 36/2/3 oraz Michael Wiemann 36/4/1.Druga linia to Tobias Janicke 37/9/10,Robert Müller 35/3/1,nieobecny w poprzednim meczu wspomniany Pannewitz ,Björn Ziegenbein 33/14/9.W obwodzie jest też Mohammed Lartey 37/10/13.Dla mnie prezentują się dość mocno.W ataku Semmer z Mintalem lub joker Marcel Schied 36/11/3.
Generalnie przepaści między tymi zespołami nie było widać ,w meczu Pucharowym ,więc w tej chwili jestem skłonny po analizie składów i przewadze terytorium postawić pare zł na Hanse
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom