>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

2. Bundesliga - Listopad 2013

Status
Zamknięty.
T 283

teilweise

Użytkownik
Energie Cottbus – FSV Frankfurt​


Energie @ 1,94 Pinnacle 5/10



Obie drużyny w dołku. FSV nie może się przemóc od meczu z Sandhausen, głupio przegrali aż u siebie 4:0 z FCK. Energie w większych tarapatach, nie dość, że od września nie umieją wygrać to jeszcze strzelić nawet bramki. W dodatku ostatnie miejsce w lidze i zmiana trenera. Z St. Pali zagrali otwarty mecz i na ich nieszczęście pierwsi stracili bramkę i Piraci mogli grać już to co najbardziej lubią, czyli defensywka i szybkie kontry. Dziś derby Wschodu. FSV przez kontuzję w poważnych tarapatach, na pewno nie zagrają Kapelani, Leckie, Klindt (z FCK było widać, że obrona FSV z Pirsonem słabo się rozumiała) i nie wiadomo co jeszcze z Rukavytsya czy Roshim (ten ma akurat największe szanse na grę). Stylu gry Energie ponownie nie będę już umawiał, bo napisałem o tym szerzej przy okazji meczu z sT Pauli. Z doniesień prasowych wynika, że Schmidt u siebie będzie grał 2 napastnikami, więc za pewne wystawi Sanogo i Jendriska, więc skrzydła będą obstawione przez Stiepermana i Takyi. To jest silna czwórka i dziwne by były gdyby Energie z takim potencjałem nie strzelała bramek u siebie z średniakami. Dzisiaj liczę na przełamanie Energie.
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Cottbus -0.75 @ 2.23 Pinnacle 5/10 ⛔
Arminia (0) @ 2.14 Pinnacle 5 / 10 ⛔
Paderborn (0) @ 2.08 Pinnacle 3 / 10 ⛔
Nie mam czasu na pisanie za bardzo, wiec tym razem krotko. Cottbus po zmianie trenera, u siebie ofensywnie grają, czego FSV nie lubi bo mają wolną obronę. Lubią kontrolowac spotkanie natomiast jak narzuca sie na ich defensywe presje to wtedy się gubią. Do tego ostatnio grają jakby bez zaangażowania. Energie ma szanse to wykorzystać
Bochum z tymi słabszym radzi sobie gorzej niz z czołowymi zespołami. 4 punkty w meczach z dwiema najlepszymi ekipami i są przeceniani tutaj z tego powodu. Obrona Bochum nie lubi zespołów kontrujacych, do tego na wyjeździe wolą reagować niz kreowac inaczej niż w domu. Będzie ciężko inicjatywę przejąć bo Arminia zdesperowana by zdobyć tu punkty. Grają z dużą ambicją i z Kolonią czy KSC conajmniej remis ugrac mogli. Z TSV byli lepsi i to też pechowa pezegrana. Arminia ma fatalna obronę, jednak Bochum za pasywne na wyjazdach. Dobrze bronią, kreowanie nie bardzo idzie
Sandhausen niepokonane, jednak sporo szczęśliwych rezultatów. Dobrze bronią i na tym głównie się skupiają. Paderborn lubi kontrolowac sytuacje na boisku i taki typ zespołu mało atakujacego jest dla nich w sam raz, bo są dobrze wyszkoleni technicznie i mogą spokojnie piłkę rozgrywać. Oslabieni po dwoch czerwach w poprzednim spotkaniu, jednak mimo ze ławka wąska to skład na kicker ze nie wygląda tak zle. Meha jak zagra to mają sporą szanse przerwać passe Sandhausen. Z Furth gdyby większa dokładność i nerwy nie puszczaly to mieli szanse na punkty
 
T 283

teilweise

Użytkownik
Bochum z tymi słabszym radzi sobie gorzej niz z czołowymi zespołami. 4 punkty w meczach z dwiema najlepszymi ekipami i są przeceniani tutaj z tego powodu. Obrona Bochum nie lubi zespołów kontrujacych, do tego na wyjeździe wolą reagować niz kreowac inaczej niż w domu. Będzie ciężko inicjatywę przejąć bo Arminia zdesperowana by zdobyć tu punkty. Grają z dużą ambicją i z Kolonią czy KSC conajmniej remis ugrac mogli. Z TSV byli lepsi i to też pechowa pezegrana. Arminia ma fatalna obronę, jednak Bochum za pasywne na wyjazdach. Dobrze bronią, kreowanie nie bardzo idzie
Dodam jeszcze od siebie, że w defensywie Arminii nie zagrają ani Appiah ani Horning. Dlatego stawiam tutaj na over. Zgadzam się, że Arminia tutaj dociśnie, ale nie będzie to jednostronny pojedynek. Zdziesiątkowana obrona gospodarzy powinna popełnić jakiś błąd, co da szanse Bochum
over 2,5 Pinnacle 3/10
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Linia jwst dobra do gry. Bardziej bedziw to przypominać mecz z TSV niz z Unionem
Ingolstadt + 1 @ 2.08 pinnacle 5 / 10 ✅
under 2 @ 2.90 pinnacle 3 / 10 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
▶ Pauli (0) @ 1.97 Pinnacle 5/10 ✅
Aalen mocno ofensywne u siebie co będzie wodą na młyn dla Pauli. Frontzek wyautowany co powinno im dobrze zrobić. Piraci nie są zespołem stabilnym z tego względu ze nie potrafią kreować sytuacji przez co męczą się grajac na defensywne teamy. Z kontry jednak wygląda to fajnie i skrzydła będą bardzo groźne. Aalen to dla mnie żadna rewelacja. Z Fortuną im sie pofarcilo a Fortuna gra z takim zaangażowaniem ze ręce opadają jak sie na nich patrzy a i tu był mecz wyrównany i równie dobrze mógł pójść w stronę Fortuny
▶ Dresden +0.5 @ 1.82 Pinnacle 5 / 10 ⛔
▶ under 2 @ 2.73 Pinnacle 3 / 10 ⛔
KSC ma ostatnio tyle farta że mozna obdzielic parę ekip. Smierdzi underem bo KSC gra defensywnie i jak cos strzela to lepiej to im wychodzi z kontry. Drezno potencjał ma marny, jednak grają z dużą determinacją. Tradycyjnie słabi na wyjazdach i ciężko oczekiwać teoretycznie by dali rade KSC, które na wlasnym terenie rzadko przegrywa. Tylko teoretycznie bo jednak fartem nie da się jechac w nieskończoność i widzę tu szansę dla Drezna. Co jak co ale chłopaki walczą, do tego KSC w razie remisu narzekać nie będzie i to samo Drezno które bardziej potrzebuje punktów. Mecz walki i KSC zabezpieczy przede wszystkim bramkę i zagra na 0-0 i może cos się ida trafić. Sędziowie jak znowu nie podyktują karnych z kapelusza dla KSC to Drezno ma szansę tu na coś. 0-0 tu przewiduje bo KSC w obronie grają głęboko a Drezno powera w ataku ma słabego i ogólnie wyjazdy idą słabo i bez pomocy obrony drużyny przeciwnej to ciężko im te bramki strzelać. Fart KSC nie moze trwać wiecznie. Juz z Arminią powinni przegrać a Arminie cechuje to co Drezno czyli zaangażowanie. Podobny mecz i drugi raz nie powinno sie tu zdarzyć to samo. Trochę obawiam sie o tą słabą obronę Drezna bo KSC im zostawi miejsce i będzie wyczekiwac na kontry i oby nie trafili na 1-0 bo wtedy autobus zaparkują i Drezno z miernym atakiem się nie przebije. Liczę że Drezno powalczy i nie da się zaskoczyć jak Energie czy TSV lub nie pomogą sędziowie jak z Arminią. Myślałem nad DNB na Drezno jednak straty trzeba odrabiać i +0.5 mi pasuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
▶ Pauli (0) @ 1.97 Pinnacle 5/10

Aalen mocno ofensywne u siebie co będzie wodą na młyn dla Pauli. Frontzek wyautowany co powinno im dobrze zrobić. Piraci nie są zespołem stabilnym z tego względu ze nie potrafią kreować sytuacji przez co męczą się grajac na defensywne teamy. Z kontry jednak wygląda to fajnie i skrzydła będą bardzo groźne. Aalen to dla mnie żadna rewelacja. Z Fortuną im sie pofarcilo a Fortuna gra z takim zaangażowaniem ze ręce opadają jak sie na nich patrzy a i tu był mecz wyrównany i równie dobrze mógł pójść w stronę Fortuny

Popieram pobrałem 2,13 w opcji (0). Pauli w tym sezonie zdecydowanie lepiej na wyjeździe jak u siebie. Aalen nie najlepiej w tyle co jest tutaj dużym + dla Pauli. Spodziewałem się kursów w granicach 1,90 na win a tutaj proszę takie coś 2,13. Jak dla mnie źle wystawione te kursy. Pauli wygląda tu lepiej w przodzie, w tyle i pod względem indywidualność też jak na moje oko. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Fortuna - KSC
KSC +0.25 @ 1.83 Pinnacle 5/10
Fortuna gra fatalnie. Bez motywacji, bez pomysłu i aż dziwne że Buskensa tam trzymają. Kilka oslabien min Kenia, Belinghausen... Hoffer nie pomaga dużo w napadzie, Bance to samolub, kibice wkurzeni i atmosfera jest fatalna. Z meczu na mecz to wygląda coeaz tragiczniej. KSC ma sporo farta to fakt, z drugiej strony są bardzo skuteczni. Grają gleboko w obronie i to powinno wystarczyć na Fortune. Podobny mecz jak z Sandhausen się szykuje z tym że KSC ma wiekszy potencjał.
Pauli - Koln
Koln -0.25 @ 2.09 Pinnacle 5/10
Pauli jest niestabilne. Brak Verhoeka, a Nothe to zawodnik na kontre i wykończenie niż killer. Pauli u siebie gra słabo i jak nie z pomocą szczęścia to ciężko cos kreowac. Z Energie wykorzystali to ze Cottbus poszedł do przodu by tu wygrać i został wykontrowany do tego błędy indywidualne. Kolonia kolejnego meczu bez 3 punktów nie powinna zaliczyć. Obrona gra ok, a Pauli tradycyjnie meczy się w konstruowaniu akcji.
Union - Aalen
Union -0.75 @ 1.98 Pinnacle 5/10
Aalen ciężko mi określić. Z Bochum wygrali grajac slabo. Z Dreznem grali dobrze i przegrali. Z Ingol jak i z KSC w drugiej połowie nie stworzyli nic groźnego. Mają jakis tam potencjał ale bliżej im do spadku jak dla mnie. Union tradycyjnie dużo kreuje i mecz z KSC nie powinien się powtórzyć, bo Aalen gorzej broni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
T 283

teilweise

Użytkownik
Pauli - Koln Koln -0.25 @ 2.09 Pinnacle 5/10
Jak najbardziej popieram i gram po takim kursie. FC Koeln przyjedzie do Hamburga maksymalnie skoncentrowane po 2 porażkach z przeciętniakami. Każdy inny wynik niż zwycięstwo będzie tutaj dla tej drużyny porażką. St. Pauli limit szczęścia wykorzystany, więc wątpię, żeby szybko strzelili bramkę i resztę meczu grali z kontry, czyli to co lubią. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 283

teilweise

Użytkownik
Sandhausen +0,5 @2,08 Pinnacle 5/10 ✅

Zarówno Ingolstadt i Sandhausen podejdą do tego meczu po serii niezłych meczów i bez większych osłabieni (w SV zabraknie Huebnera). Igolstadt gra niezłą piłkę, Hassenhuettl to wszystko ładnie poukładał. W obronie jest asekuracja, ładnie konstruują ataki, grając z 1 zawodnikiem na szpicy. Z kolei Sandhausen to trochę taki jeździec bez głowy, przede wszystkim u siebie. Do Ingolstadt przyjadą pewnie zagrać defensywnie, a gospodarze wg mnie potrzebują mieć trochę miejsca, żeby rozwinąć skrzydła i konstruować akcje w ataku. Liczę dzisiaj na jakieś 0-0, 1-1.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
2.12. 20:15
FSV Frankfurt - Arminia Bielefeld Arminia dnb @3 5/10 paddy, wh, betgun

FSV dzisiaj znowu bez Rukavytsyi (pomocnik, 8/1), Leckiego (napastnik, 13/5) oraz bez Kapllaniego (napastnik, 15/7). Występ Oumariego (obrońca, 14/1) stoi pod znakiem zapytania. Arminia bez Salgera (obrońca, 6/0).

Ile może trwać indolencja gości? Zostały do końca rundy 3 mecze, po dzisiejszym wyjeździe na Volksbank-Stadion Arminia zagra u siebie dwa ostatnie spotkania, z Dynamem i Furth. Sytuacja beniaminka jest ciężka, już teraz do miejsca barażowego traci 3 punkty, do bezpiecznego 5. A przecież przed Arminią jest zarówno Fortuna, jak i Ingolstadt, które na wiosnę wystrzelą do góry, bo potencjał tam jest ogromny. Szykuje się ciężka walka o przetrwanie, spadek rok po awansie oznaczałby, że w klubie nie wyciągnięto wniosków i po fakcie zmarnowano dwa lata. Poleciałyby głowy. Na pewno nie pomaga seria 7 porażek z rzędu. W ostatnich 6 spotkaniach graczom z Bielefeldu udało się strzelić zaledwie jednego gola. Mimo, że sytuacja w tabeli jest jaka jest to jednak Arminia z meczu na mecz radzi sobie coraz lepiej. Była zdecydowanie lepszym zespołem w meczach z Bochum, czy TSV, ale co z tego skoro to goście byli efektywniejsi. Do składu wrócił Klos. Jak to określiły media: &quot;Die Hoffnung heißt Klos&quot;. Może na wyrost, ale fakt faktem brakowało go w ostatnich meczach. Znalazł się nowy sponsor, kłopoty finansowe klubu mimo, że nie zostały zażegnane to jednak wszystko zmierza w dobrym kierunku.

FSV po serii czterech spotkań bez zwycięstwa (3 porażki) przełamał się na wyjeździe wygrywając z Cottbus, ale z przebiegu meczu na tak wysoki wynik stanowczo nie zasłużył. Dzisiaj gospodarze mocno osłabieni. Leckie i Kapllani. Klub został bez napastnika. No bo przecież za takowego chyba nie uważamy Ziereisa czy Pagenberga. Obydwaj pokazali, że przeskok z czwartej ligi do drugiej jest dla niektórych czymś nie do przeskoczenia. Jest Epstein, ale ten z kolei jest nieziemsko chimeryczny. Raz zagra jak za starych dobrych czasów w Grecji, a raz jak jego dwaj wspomniani koledzy.

Reasumując, FSV poważnie osłabiony, Arminia zmotywowana z nowym sponsorem i powrotem do pierwszego składu Klosa. Value na gości zdecydowanie. Ja grubiej pogram dnb, wierzę w przynajmniej jeden punkt.

A spotkanie będzie sędziować Bibiana ????

✅ 1-2, +10j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
T 283

teilweise

Użytkownik
Arminia +0,5 @1,943 Pinnacle 5/10 ✅

Pobrałem +0,5 na Arminie. Nie przytaczam argumentów bo pokryłyby się z tym co napisał Hasna. Zgadzam się ze jego wypowiedzią.

btw. Cieszę się, że kolega wraca do nas z typami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Dzisiejszy mecz to jakaś apatia z obu stron. Przyjezdni dno totalne podobnie jak FSV. Boisko w fatalnym stanie, dużo błędów itd. Obie defensywy kuleją. Z Kolonią dzisiejszym gospodarzom niczego dobrego nie wróże podobnie jak Armini w najbliższych kolejkach bo obrona jak grała tak gra, masa problemów przy SF i jak przyjdzie grać z mocniejszą ekipą w przodzie to potracą kilka bramek. Z przebiegu wydaję mi się,że remis byłby sprawiedliwy ???? . Najgorszy poniedziałek jaki był chyba do tej pory z BL II ????
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Remis byłby sprawiedliwy patrząc na sytuacje FSV z pierwszej połowy (dwie poprzeczki i słupek). FSV w drugiej połowie przeważało, Arminia ustawiła autobus i bazowało już tylko na kontrach, w ostatnich minutach już odstawiała żenującego smolarka przy chorągiewce. FSV jakby na spokojnie coś próbowało ogarnąć to może i by coś strzelili, ale dośrodkowania na pałę i w ogóle akcje w okolicach pola karnego bez jakiegoś pomysłu. Ale liczy się wynik, nareszcie przełamanie. FSV z Koziołkami dostanie potężnego łupnia. Arminia gra z Dynamem i szykuje się kolejny antyfutbol, bo w drugi tak dobry mecz Drezna nie wierzę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom