>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2. Bundesliga - Kwiecień 2014

Status
Zamknięty.
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Liga Niemiecka: 04.04.2014 18:30
Spotkanie: Padeborn - Dusseldorf
Typ: Padeborn @ 1.75 Bet365
Padeborn u siebie mocne i od dawna niepokonane.
Ostatnie spotkania z Dusseldorf :
26/10/13 Fortuna Düsseldorf 1 - 6 SC Paderborn
27/01/12 Fortuna Düsseldorf 0 - 1 SC Paderborn
16/12/11 Fortuna Düsseldorf 2 - 3 SC Paderborn
Goście w tym spotkaniu bez M. Latka 17/2, A. Lambertz 21/0, oraz T. Erat 12/2.
Padeborn bilans u siebie 8/3/2, gdzie Dusseldorf na wyjeździe 3/6/5.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Liga Niemiecka: 04.04.2014 18:30
Spotkanie: Padeborn - Dusseldorf
Typ: Padeborn @ 1.75 Bet365

Padeborn u siebie mocne i od dawna niepokonane.
Ostatnie spotkania z Dusseldorf :

26/10/13 Fortuna Düsseldorf 1 - 6 SC Paderborn
27/01/12 Fortuna Düsseldorf 0 - 1 SC Paderborn
16/12/11 Fortuna Düsseldorf 2 - 3 SC Paderborn

Goście w tym spotkaniu bez M. Latka 17/2, A. Lambertz 21/0, oraz T. Erat 12/2.

Padeborn bilans u siebie 8/3/2, gdzie Dusseldorf na wyjeździe 3/6/5.

Wszedłem tutaj z ciekawości, aby sprawdzić ile osób/czy ludzie stawiali na Paderborn po kursach teoretycznie zachęcających (średnio 1,75). No i jednak stawiali ???? Kurs 5,60 po jakim łapałem Fortune Dusseldorf za skromne 1,5/10 wszedł, ładnie.

Bez przechwałek ????
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
30. Kolejka 2.Bundesligi





W 30 kolejce największych emocji możemy oczekiwać jedynie w piątek. To jutro grają prawie wszyscy pretendenci do awansu. Koln gra w Berlinie z Union, Kaiserslautern jedzie do Hamburga, a Paderborn zagra w Ingolstadt. Tylko Furth podejmie Aue w sobotnie popołudnie. Najciekawiej powinno być w Hamburgu - jeśli Czerwone Diabły znowu zawiodą to skończy się ich sen o grze pośród najlepszych w następnym sezonie. W sobotę Arminia podejmie KSC - dla gospodarzy każdy punkt będzie na wagę złota w walce o chociażby baraże. Niedziela to starcie Bochum z Cottbus - jeśli goście przegrają to stracą nawet matematyczne szanse na bezpośrednie utrzymanie. FSV zagra z Sandhausen, a Fortuna podejmie Aalen. Świetnej piłki bym nie oczekiwał. Za to ciekawy powinien być poniedziałek, gdzie Dynamo zagra u siebie z TSV.

Zapraszam do dyskusji
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
11.4. 18:30
FC St.Pauli - 1.FC Kaiserslautern
St.Pauli dnb @2.29 4/10 Sbobet
Lautern faworytem dzisiaj? Bzdura totalna. Ten zespół gra bez jaj, coś tam próbuje, ale od dawien dawna nic nie wychodzi. Diabły nie wykorzystały potknięcia Paderborn tydzien temu i ledwo zremisowały z Bochum. Miały przewagę, ale co z tego - Bochum miał idealne okazje, żeby to nawet wygrać. Podobnie jak KSC i Arminia. Nikt już się nie boi Kaiserslautern. Wręcz przeciwnie. Presja jaka towarzyszy Runjaicowi i spółce jest za duża i widać to na boisku przy podejmowanych decyzjach. Dzisiaj bez Dicka (obrońca, 27/2) i Gausa (pomocnik, 25/3). St.Pauli ze sporą szansą na Bundesligę, traci tylko 3 punkty do Paderborn, 4 do Furth . Wszystko się może zdarzyć, a zespół gra dobrze. Przede wszystkim widać motywację i zaangażowanie. W Paderborn tez nie musieli przegrać 0-3, bo jakby wykorzystali w pierwszej połowie dwie setki to by się to inaczej potoczyło. Dzisiaj bez Nöthe (napastnik, 24/4) i Bartelsa (pomocnik, 25/7). Jak gospodarze rzucą się do ataku na początku to Lautern zacznie się jak zwykle gubić i kombinować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
borek7 24

borek7

Użytkownik
Mógłby ktoś przedstawić sytuacje w meczu Ingolstadt - Paderborn. Wysoki kurs na gości, który nie ukrywam kusi, ale jest może coś o czym nie wiem?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
St.Pauli przegrało 2-3 po golu w 97 minucie... Bramki na 1-1 nie widziałem, ale gole na 1-2 i 2-3 dla Kaiserslautern to czysta patologia ze strony obrońców Pauli... Na własne życzenie to przegrali...
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
St.Pauli przegrało 2-3 po golu w 97 minucie... Bramki na 1-1 nie widziałem, ale gole na 1-2 i 2-3 dla Kaiserslautern to czysta patologia ze strony obrońców Pauli... Na własne życzenie to przegrali...
na 1-1 Lakic huknął z wolnego tuz za 16-tka. Lautern ostatnio tylko takie gole zdobywa, po zamieszaniu - to samo było z KSC. Obawiałem się o obrone Pauli, bo z Greutherem też tracili po głupich błędach. Do straty na 1-1 mieli mecz pod kontrolą. Halstenberg pechowo trafił w słupek w końcówce pierwszej połowy. Ewidentnie się nie ułożyło, Pauli mogło to wygrać. W Ingolstadt też dali ciała, po durnym błędzie, gdzie Kachunga juz nie miał jak tego przestrzelić. Ingol wczesniej podobnie jak z Furth mieli okazje, ale nietrafiali w bramkę

Nie zdziwie się jak Lautern mimo słabej gry jeszcze dojdzie do miejscy premiujących awansem. Lecą na farcie ładnie. Chociaż teraz Runjaic nie będzie zwalał na brak szczęścia, bo mają go aż za nadto. Pauli zrobiło błąd, bo ruszyli za bardzo do przodu, zresztą gdyby tego nie zrobili, to byłby nudny mecz, bo Lautern się nie kwapiło do ataków, a woleli reagować niż kreować - bo Runjaic ostatnio tak lubi grać, jakby prowadził Duisburg a nie Lautern
 
kamikhadze 46

kamikhadze

Użytkownik
Witam, wpadł mi w oko ciekawy w 2 Bundeslidze.
Pod lupę biorę mecz Dynama Drezno z lokalnym rywalem wielkiego Bayernu-TSV Monachium.
W tym spotkaniu idę w stronę gospodarzy. Wiodącym czynnikiem jest przede wszystkim sytuacja w tabeli. Drezno na ten moment zajmuje 16 pozycję, która oznacza baraże o ligowy byt, traci 6 punktów do drużyny FSV Frankfurt. W przypadku wygranej traciliby 3 punkty do lokaty dającej utrzymanie na zapleczu Bundesligi. Taki rozwój sytuacji spowodowałby, że Dynamo realnie włączyłoby się walki o utrzymanie. Dodatkowo FSV Frankfurt w następnej kolejce gra z Kaiserslautern na wyjeździe, które walczącym o awans. Tam o punkty będzie cholernie ciężko. Natomiast Dynamo po pojedynku z TSV będzie jechać do Aue zajmującego obecnie 12 pozycję. To powinien być łatwiejszy mecz niż z Kaiserslautern i dodam, że Aue nie gra już prawie o nic. Nie trzeba być geniuszem, żeby wywnioskować, że nadarza się duża okazja do przynajmniej włączenia się do walki o ligowy byt.
Sytuacja TSV w tabeli z punktu widzenia Drezna jest dosyć pozytywna. Plasują się na bezpiecznej 10 pozycji. Nie walczą o awans ani nie grozi im widmo spadku. Taki układ może spowodować jakieś rozluźnienie w szeregach TSV co powinno wykorzystać Drezno grające na &quot;ambicji&quot;.
I w tym momencie dochodzą moje osobiste obserwacje. Ostatnie 5 meczy Drezna oceniam dosyć pozytywnie. Rozpoczynając od meczu z aktualnie 3 Padebornem na wyjeździe, który niestety został przegrany 2:1. Następnie Dynamo w 4 kolejnych meczach 4 razy zremisowało. Warto zauważyć, że w każdym z tych spotkań byli lepsi. Za każdym razem mieli większe posiadanie piłki, więcej stworzonych okazji oraz więcej strzałów na bramkę. Warto dodać, że w ostatnim meczu, zremisowanym z Cottbus 0-0 Drezno nie wykorzystało karnego. Szkoda tych punktów, jeśli byliby skuteczniejsi dziś mogliby zajmować zdecydowanie bezpieczniejszą pozycję. Może w końcu pora się przełamać.
Żeby nie było, że piszę analizę pod tym dodam słów kilka o TSV. Ostatnie 5 meczy to szablonowy przykład ligowego średniaka, czyli gra w kratkę. Po kolei szczęśliwie uratowany remis z Aue, porażka z Kaiserslauern, wygrana z ostatnim Cottbus oraz porażki z Köln i Karlsruher. W obydwu meczach nie zdobyli nawet gola. Ich mecze to sinusoida, brak stabilnej formy.
Reasumując, gram na Drezno, liczę na przełamanie. Mimo braku wygranych grają dosyć dobrze, stwarzają sobie okazje. W mojej opinii powinni wygrać ten mecz. Dodatkowo dodam bardzo &quot;optymistyczny&quot; typ. Od 4 spotkań w meczach Drezna nie pokrył się over 2.5. Jak się przełamać to może w efektownym stylu przed własną publicznością ? Ten drugi typ dla odważnych typerów, którzy mogą sobie pozwolić na ryzykowne zakłady.
▶ Dynamo Drezno @1,91 Bet365 ✅
▶ Dynamo Drezno &amp; over 2.5 @3,20 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Natomiast Dynamo po pojedynku z TSV będzie jechać do Aue zajmującego obecnie 12 pozycję. To powinien być łatwiejszy mecz niż z Kaiserslautern i dodam, że Aue nie gra już prawie o nic. Nie trzeba być geniuszem, żeby wywnioskować, że nadarza się duża okazja do przynajmniej włączenia się do walki o ligowy byt.
Z Aue będą to derby i wcale nie będzie to łatwiejszy mecz. Moim zdaniem co najwyżej zostaną (Drezno) na tym barażowym co są aktualnie, Mohlmann jest za cwany, by dać im się przegonić
 
sukcynyl 28

sukcynyl

Użytkownik
17.04.2014 ,godz. 18 30

Energie Cottbus- St. Pauli


W jednym z dzisiejszych meczów 2 bundesligi zamykające tabelę Energie podejmie na własnym boisku zajmujące 5 pozychę St. Pauli. Gospodarze na 4 kolejki przed końcem mają na koncie 24 punkty i tracą do 16 Dresden (miejsce play-off) 7 pkt. Bilans spotka na własnym obiekcie to 5 zwycięstw,2 remisy i 8 porażek.Wydaje się więc,że gospodarze są w zasadzie pewni spadku. Ich dzisiejsi rywale z Hamburga posiadają na koncie 46 punktów,ze stratą 6 punktów do 3 w tabeli Paderborn. St. Pauli ma szanse na awans,jeśli wykażę się na finiszu dobrą skutecznością a Kaiserslautern i Paderborn stracą jakieś punkty.Tydzień temu goście dość nieszczęśliwie polegli z z Kaiserslautern tracąc gola w 97 minucie.

Podsumowując,uważam że pojedynek będzie zacięty bowiem obydwa zespoły mają o co grać.Gospodarze zapewne od początku będą atakować gdyż nie mają nic do stracenia, co moim zdaniem wykorzystają goście odpowiadając skutecznymi kontrami. Typuję więc dziś,po dobrym kursie zwycięstwo gości.

Typ: St. Pauli
Kurs: 2,90@ bet365
 
kamikhadze 46

kamikhadze

Użytkownik
Witam, dziś znów mam zamiar przybliżyć mecz z udziałem Dynama Drezno (oby trafnie ???? ). Tym razem trochę krócej opiszę spotkanie.
Mój typ na ten mecz to BTS. Tak jak wcześniej pisałem po ostatniej wygranej zawodnicy Dynama włączyli się do walki o utrzymanie. Przeciwko TSV zaprezentowali się całkiem dobrze, od razu ruszyli do ataku co w zasadzie już w 30 minucie ustaliło wynik meczu. Owszem był pewien moment, gdzie rywal przejął inicjatywę i nawet zdobył kontaktowego gola, ale oceniając cały mecz trzeba pochwalić Drezno. Naprawdę niezłe spotkanie, zasłużyli na zwycięstwo.
Dzisiejszy rywal Dynama to Erzgebirge Aue. Teoretycznie Fiołki już praktycznie się utrzymały, ale dzisiejsze zawody to spotkanie derbowe. Nie wyobrażam sobie, że Aue zlekceważyło by taki mecz przed własną publicznością.
Streszczając, obie ekipy mają dziś coś do udowodnienia, z jednej strony Aue, które w derbach nie powinno odpuścić i walczyć do ostatniej minuty. Z drugiej strony Dynamo, które po dobrym ostatnim spotkaniu złapało wiatr w żagle i raczej dziś postawi czynny opór. No i dodatkowo to derby, w takich meczach lubią padać nieoczekiwane wyniki. Powodzenia ????
▶ BTS @1,77 Comeon ⛔
Dodatkowo kolega wyżej podał ciekawy typ po niezłym kursie. Zgadzam się. Dodam od siebie, że mimo straty 6 punktów St. Pauli ma szanse na awans. W następnej kolejce ze sobą grają Padeborn i Furth. Tam na pewno ktoś straci punkty. Kaiserslautern gra z walczącym o utrzymanie FSV Frankfurt. Jeżeli dziś Dynamo wygra z Aue wcale może nie być łatwo, ponieważ FSV będzie zmuszone do zdobycia chociażby jednego oczka, żeby znów odskoczyć Drezdeńczykom. Do tego mogą dojść pojedyncze wpadki wyżej wymienionych klubów, więc dlaczego nie byłoby warto dograć na maxa ten sezon, żeby potem sobie nie pluć sobie w brodę ?
Dodatkowo znów dorzucę &quot;optymistyczny&quot; typ. Myślę, że przy obecnej dyspozycji Cottbus i faktem, że w lidze już raczej nie zostaną St. Pauli może wygrać nawet do zera. Jest to jak najbardziej możliwe. Oczywiście przy odpowiedniej koncentracji i czynnikachlosowych, ale tego nie da się przewidzieć. Niemniej jednak dlaczego za drobne tego nie pograć ?
▶ St. Pauli @2,90 Bet365 ⛔
▶ St. Pauli wygra do zera @5,50 Bet365 ⛔
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
St.Pauli nie ma już szans na awans, za duża strata do Paderborn i Furth + niekorzystny wobec nich bilans bramkowy. Dzisiaj w Cottbus może być wesoły mecz. St.Pauli bez Halstenberga (obrońca, 29/1), Schachtena (obrońca, 17/4), Bartelsa (pomocnik, 25/7) i przede wszystkim Tschaunera (bramkarz, 30/0). Cottbus już wie, że spada i nic tego nie zmieni i o ile na wyjazdach odpuści to już na dwa ostatnie mecze u siebie się zmobilizuje, bo kto wie ile kibice Energie będą musieli na drugą ligę czekać, zwłaszcza, że przyszłoroczna 3 liga zapowiada się najsilniejsza od lat. Bramki myślę, że powpadają z obydwu stron więc over 2,5 i bts @2.1 5/10 bet365
edit: tyle szans że głowa boli, a ta sytuacja Cottbus w ostatniej minucie to mi się będzie po nocach śniła... znowu typ dobry, a jednak wtopa...
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
6pkt straty do paderborn. 12pkt do wygarnięcia jeszcze. Nie takie cuda się zdarzały... Idealny rywal dla Piratrów, otwarta piłka a oni to kochają ;)
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Liga Niemiecka: 17.04.2014 18:30
Spotkanie: Erzgebirge Aue - Dynamo Dresden

Typ:
Erzgebirge Aue X1 @ 1.50 Bet365
Goście bez napastnika M. Aoudia 15/6, który jest ich najlepszym strzelcem,
pomocnik C. Menz 20/1, oraz obrońca S. Schuppan 19/1. Jedyny brak dla gospodarzy
to S. Kirschstein 13/0. Ostatnie starcia obu ekip :
10/11/13 SG Dynamo Dresden 1 - 1 FC Erzgebirge Aue
10/03/13 FC Erzgebirge Aue 1 - 0 SG Dynamo Dresden
Dynamo na wyjeździe 1/8/6 bilans gdzie Aue jest czwartą najlepiej grającą drużyną
w lidze u siebie z bilansem 8/3/4.
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
a ta sytuacja Cottbus w ostatniej minucie to mi się będzie po nocach śniła... znowu typ dobry, a jednak wtopa...
u mnie zgoła odwrotnie, gdyby to weszło to bym się &quot;zdenerwował&quot; lekko. Pauli miało masę okazji na 2-0 i jakimś cudem piłka nie trafiała do bramki. W ogóle dziwne, że Energie się chciało w tym meczu o cokolwiek walczyć, tak bronili tej bramki - rychło w czas. Dobrze, że z zabezpieczeniem poszło. Z drugiej strony za te przyfarcowane mecze z początku sezonu Pauli dostało nauczkę z Lautern i karma mogła powrócić także i tym razem
 
kamikhadze 46

kamikhadze

Użytkownik
edit: tyle szans że głowa boli, a ta sytuacja Cottbus w ostatniej minucie to mi się będzie po nocach śniła... znowu typ dobry, a jednak wtopa...
To co ja mam powiedzieć, do 87 minuty wchodziły mi dwa typy bo solidnych kursach a tutaj karniaczek i wtopa. No nic, taki jest sport. Nie ma się co spinać bo moim przypadku nerwy tylko działają na moją niekorzyść ???? A Drezna już nie komentuje :/
 
Q 47

qba_

Użytkownik
Mecz: FC Koln - VfL Bochum
Typ: FC Koln i poniżej 2,5 bramki @3,25 WilliamHill ⛔ 3-1

W poniedziałkowy wieczór na stadionie w Kolonii odbędzie się spotkanie kończące 31. kolejkę 2. Bundesligi. W tym meczu zmierzą się zespoły FC Koln i VfL Bochum. Gospodarze są na pierwszym miejscu w tabeli, w 30 spotkaniach uzbierali 61 pkt i przegrali zaledwie 3 spotkania w całym sezonie. Goście natomiast mogą być już prawie pewni utrzymania - mają 37 pkt i 6 pkt przewagi nad będącym na 16. miejscu Dynamem Drezno.
Gospodarze na RheinEnergieStadion są jedną z najlepiej punktujących drużyn - w 15 meczach zdobyli 29 pkt i mają bilans 8-5-2. W 5 ostatnich meczach na własnym obiekcie są niepokonani, wygrali 3 razy (z Energie Cottbus, Karlsruher i Arminią Bilefeld) i 2 razy zremisowali (z Greuter Furth i VfR Aalen). W 2 ostatnich meczach, zresztą wygranych przez Kolonię, padł wynik underowy.
Goście natomiast na wyjeździe radzą sobie przeciętnie - 15 meczów i bilans 6-3-6. W ostatnich 5 meczach rozgrywanych poza własnym stadionem zdobyli 7 pkt - 2 wygrane (z St Pauli i VfR Aalen), remis (z Kaiserslautern) i 2 porażki (z Ingolstadt i Paderborn). Na 5 ostatnich wyjazdów piłkarzy z Bochum, wynik underowy padał aż 3 razy.
Co warte podkreślenia, na stadionie w Kolonii w 15 rozegranych meczach aż 11 razy padał wynik poniżej 2,5 bramki. W meczach wyjazdowych granych przez Bochum wynik poniżej 2,5 bramki padał również 11 razy. To pokazuje, że zarówno Kolonia u siebie, jak i Bochum na wyjeździe są mocno underowe. O wygraną FC Koln jestem spokojny, tym sposobem zapewniliby sobie powrót do Bundesligi. A mecz grany przed własną publicznością jak najbardziej sprzyja późniejszemu fetowaniu. Bochum natomiast nie gra prawie o nic - o utrzymanie mogą być spokojni, 6 pkt przewagi nad miejscem barażowym i ostatnio słaba forma zespołów z dołu tabeli.
Przewidywane składy:
FC Koln: Horn - Brecko, Maroh, Wimmer, Hector - M. Lehmann, Matuschyk - Nagasawa, D. Halfar, Peszko - Helmes
Bochum: Luthe - Freier, Maltritz, Fabian, Acquistapace - Tiffert, Jungwirth, Latza - Tasaka, Sukuta-Pasu, Cwielong
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Dyscyplina: Piłka Nożna2. Bundesliga 2013/2014
Spotkanie: Ingolstadt - Köln
Typ: 2 DNB
Kurs: 1,85
Bukmacher: Tipico
Data i godzina: 25.04.14 18:30
Stawka: 7/10

W piątek o godz. 18:30 rozegrany zostanie mecz 32. kolejki drugiej Bundesligi pomiędzy Ingolstadt a FC Koln. Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek piłkarze Kolonii mają aż 11 punktów przewagi nad trzecią ekipą, tym samym drużyna Kozłów zapewniła sobie awans do niemieckiej ekstraklasy. Ingolstadt jest na trzynastym miejscu w lidze i ma 6 „oczek” przewagi nad strefą spadkową.

Gospodarze w ostatnich dziewięciu meczach w lidze odnieśli ledwie jedno zwycięstwo (z czternastym Bochum), aż sześciokrotnie remisowali oraz przegrali dwa pojedynki (z trzecim Padernborn oraz piętnastym FSV Frankfurt). Ingolstadt spisuje się fatalnie na wyjazdach – ekipa gospodarzy rozegrała przed własną publiką 15 ligowych spotkań: tylko cztery z nich wygrała (14. Bochum, 10. Munich 1860, 12. Aahen, 17. Bielefeld), dwa razy zremisowała oraz aż dziewięciokrotnie schodziła z boiska pokonana. Ledwie 14 „oczek” wywalczonych w starciach na własnym obiekcie to najgorszy wynik z całej stawki 2. Bundesligi.

Kolonia wygrała 5 kolejnych meczy a od 11 spotkań jest niepokonana (7 zwycięstw i 4 remisy). W tym sezonie ligowym FC Koln grało 15 spotkań na wyjeździe: 9 z nich wygrało, 5 razy remisowało oraz przegrało tylko raz – w listopadzie ubiegłego roku z czternastym Bochum.

W rundzie jesiennej Kolonia przegrała z Ingolstadtem 0:1. Mecz w końcowej fazie gier jest dobrą okazja do rewanżu na słabszym rywalu.

W zespole gospodarzy zabraknie kluczowych postaci drużyny Ingolstadt, nie zagra bowiem: Danilo (obrońca, 27/0), Gunesch (obrońca, 18/0), Matip (pomocnik, 23/2), Caiuby (napastnik, 29/4), Cohen (pomocnik, 20/1) oraz Eigler (napastnik, 21/2).

W zespole gości zabraknie jedynie Brokera (napastnik, 9/0) jednak jest to zawodnik rezerwowy i jego brak nie wypłynie na grę zespołu.

Kolonia ma doskonałą okazję by zmieścić się na rywalu za porażkę w rundzie jesiennej. Ingolstadt jest osłabiony brakiem aż 6 kluczowych graczy, dodatkowo spisuje się fatalnie na własnym obiekcie. Piłkarze gości są zdecydowanym faworytem w tej konfrontacji. „Żeby im się chciało chcieć” – jeśli przyszły ekstraklasowiec wykaże minimum motywacji to wygra to spotkanie.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom