>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1xbit

K 4,6K

kajo88

Użytkownik
Heh, szczerze to nie wiem czy da sie zyc z bukmacherki. Kazdy buk szybko limituje, nawet bet365. A to granie na kupnych kontach to bardzo sliski temat.
Co du ruskich bukow to nie uwazam zeby gra u nich byla bardziej ryzykowna niz u innych bukow. Sa moze bardziej wyczuleni niz inni ale jak jestes "czysty" to kase wkoncu wyplacaja. Konta zawsze zakladam na legalne osoby. Rodzine i znajomych. Zawsze kupuje nowy tel i karte. Mieszam nisze z masowkami. Na poczatku zawsze troche przegrywam i jakos sie to kreci. Teraz gram bardziej rekreacyjnie ale wczesniej konta zakladalem do przodu i dawalem grac znajomym zeby troche pograli i zrobili historie bo nowe konto zawsze jest podejrzane. I nigdy nie mialem sytuacjii, zeby mi kase zabrali. Nieraz pogralo sie dluzej, nie raz krucej bo szybkie limity. Wysylanie po 10razy tych samych dokumentow, zdjec itp ale wkoncu wyplacali. Srednio trzymam na koncie 20-30tys i gram dopuki buk nie zlimituje. Oczywiscie, jak ktos chce moge wyslac screeny z historii typow i stanu konta na ktorym obecnie gram. Nie wiem, moze mam poprostu szczescie. Ale tak jak wyzej pisalem gram z grupa ok 50 osob i nikt z nas nigdy nie mial ukradzionej kasy przez buka.
A ja wiem, że można żyć z bukmacherki i to na poziomie na prawdę fajnych zarobków, jednak to ciężka wielogodzinna praca, zresztą jak każda inna + jeszcze trochę gimnastyki żeby te pieniądze móc wydawać :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Dziwne bo ja mam grupe ok 25 osób, ktora grywa swoje spotkania plus moje, które im wrzucam. I jak jeden mąż praktycznie wszyscy dostaliśmy limity na 1xbet, 22bet itp, mimo iż ich konta maja juz po kilka lat. Jak tylko zaczęliśmy wspolna przygodę to z marszu po miesiącu wszyscy zlimitowani
No ale co dziwne? Buk wam zabral jakies pieniadze? Przeciez sam piszesz ze jednak miesiac pograliscie. No i tyle wlasnie mozna pograc. Limity to jest normalna rzecz i ja tez nie raz dostawalem i po kilku typach. A jeszcze co do grania przez wszystkich tych samych typow to buki to widza jako gre surebetow i tez za to moga konta blokowac.
 
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
Opisze może tutaj przypadek w dlaczego według mnie 1xbet ukradł mi pieniądze, może komuś się przyda i sam tego "błędu" nie popełni.

To było jeszcze w czasach gdzie z kumplami siedzieliśmy u mnie w domu (często łącząc się z jednego Wi-Fi) i graliśmy każdy ze swojego konta za jakieś stawki rzędu 50-100 PLN, głównie na mocne ligi i oczywiście summa summarum każdy z nas był na minusie, konta działały bez żadnych ścięć, zero problemów z wypłatami itp. Po jakimś czasie kiedy moja gra zaczęła być nazwijmy to bardziej "profesjonalna", przy uzbieraniu ok. 8000 PLN salda na koncie 1xbet zawołał o weryfikację, standardowo selfie itp + zapytał czy znam osoby takie jak X,YZ - zgodnie z prawdą napisałem że znam Y - chodziliśmy razem do szkoły. Po tym mailu konto zostało zablokowane, rusek rozliczył wszystkie moje zakłady jako "zwrot" i pozwolił wypłacić jedynie "wpłatę" (około 1000 PLN) - nie wiem na jakiej podstawie sobie to policzył, konto miało parę lat i setki wpłat/wypłat :D

Wiadomo człowiek uczy się na błędach, nigdy więcej przy weryfikacji nie odpisałem, że znam kogokolwiek z osób wymienionych przez ruska w mailu.

Zaraz pewnie wyskoczą tutaj eksperci, że to moja wina, nie ma się co dziwić itp. Ja jednak myślę, że oglądanie z ziomkami meczów i stawianie wspólnie, że np. ktoś strzeli gola czy nabije korka nie powinno być podstawą do zabierania pieniędzy.

Pamiętajcie, jeśli przy weryfikacji rusek pyta o znajomość z innymi osobami, choćby to było wasze rodzeństwo, zawsze odpisujcie że ich nie znacie!
 
W 418

waniu1992

Użytkownik
Nie no , gram na 888starz już dłuższy czas ponieważ jest więcej portfeli internetowych i buk jak narazie nr1. Ja wiem że to rusek i przy każdej większej wygranej ryzyko jest. Ale to ryzyko się opłaca i tak grając stawkami po 300-500zł wypłaty ponad 1k i nie ma problemu żadnego . Wpłacam czym chce wypłacam na skrilla np bez problemu i szybko. Największa wypłata to była ponad 3k zł. Co prawda poprosili o dodatkową weryfikację skan ostatniej wpłaty dowód i selfi ale szybko zweryfikowali i wypłacili . Jedynie co na niektóre bety nakładają marzę . Pomimo tego polecam jak najbardziej sumując wszystkie wypłaty to łącznie około 13k zł od nich już wypłaciłem .
Post automatycznie złączony:

Opisze może tutaj przypadek w dlaczego według mnie 1xbet ukradł mi pieniądze, może komuś się przyda i sam tego "błędu" nie popełni.

To było jeszcze w czasach gdzie z kumplami siedzieliśmy u mnie w domu (często łącząc się z jednego Wi-Fi) i graliśmy każdy ze swojego konta za jakieś stawki rzędu 50-100 PLN, głównie na mocne ligi i oczywiście summa summarum każdy z nas był na minusie, konta działały bez żadnych ścięć, zero problemów z wypłatami itp. Po jakimś czasie kiedy moja gra zaczęła być nazwijmy to bardziej "profesjonalna", przy uzbieraniu ok. 8000 PLN salda na koncie 1xbet zawołał o weryfikację, standardowo selfie itp + zapytał czy znam osoby takie jak X,YZ - zgodnie z prawdą napisałem że znam Y - chodziliśmy razem do szkoły. Po tym mailu konto zostało zablokowane, rusek rozliczył wszystkie moje zakłady jako "zwrot" i pozwolił wypłacić jedynie "wpłatę" (około 1000 PLN) - nie wiem na jakiej podstawie sobie to policzył, konto miało parę lat i setki wpłat/wypłat :D

Wiadomo człowiek uczy się na błędach, nigdy więcej przy weryfikacji nie odpisałem, że znam kogokolwiek z osób wymienionych przez ruska w mailu.

Zaraz pewnie wyskoczą tutaj eksperci, że to moja wina, nie ma się co dziwić itp. Ja jednak myślę, że oglądanie z ziomkami meczów i stawianie wspólnie, że np. ktoś strzeli gola czy nabije korka nie powinno być podstawą do zabierania pieniędzy.

Pamiętajcie, jeśli przy weryfikacji rusek pyta o znajomość z innymi osobami, choćby to było wasze rodzeństwo, zawsze odpisujcie że ich nie znacie!

no to popełniłeś błąd, pisząc że znasz takowa osobę trzeba było napisać że nie i gwarantuje że by się skończył temat. Rusek każdy traktuje takie coś jak kombinowanie z multi i nie ma zmiłuj takich ludzi zaraz blokują. Aż dziwne że napisałeś im tak że znasz.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Opisze może tutaj przypadek w dlaczego według mnie 1xbet ukradł mi pieniądze, może komuś się przyda i sam tego "błędu" nie popełni.

To było jeszcze w czasach gdzie z kumplami siedzieliśmy u mnie w domu (często łącząc się z jednego Wi-Fi) i graliśmy każdy ze swojego konta za jakieś stawki rzędu 50-100 PLN, głównie na mocne ligi i oczywiście summa summarum każdy z nas był na minusie, konta działały bez żadnych ścięć, zero problemów z wypłatami itp. Po jakimś czasie kiedy moja gra zaczęła być nazwijmy to bardziej "profesjonalna", przy uzbieraniu ok. 8000 PLN salda na koncie 1xbet zawołał o weryfikację, standardowo selfie itp + zapytał czy znam osoby takie jak X,YZ - zgodnie z prawdą napisałem że znam Y - chodziliśmy razem do szkoły. Po tym mailu konto zostało zablokowane, rusek rozliczył wszystkie moje zakłady jako "zwrot" i pozwolił wypłacić jedynie "wpłatę" (około 1000 PLN) - nie wiem na jakiej podstawie sobie to policzył, konto miało parę lat i setki wpłat/wypłat :D

Wiadomo człowiek uczy się na błędach, nigdy więcej przy weryfikacji nie odpisałem, że znam kogokolwiek z osób wymienionych przez ruska w mailu.

Zaraz pewnie wyskoczą tutaj eksperci, że to moja wina, nie ma się co dziwić itp. Ja jednak myślę, że oglądanie z ziomkami meczów i stawianie wspólnie, że np. ktoś strzeli gola czy nabije korka nie powinno być podstawą do zabierania pieniędzy.

Pamiętajcie, jeśli przy weryfikacji rusek pyta o znajomość z innymi osobami, choćby to było wasze rodzeństwo, zawsze odpisujcie że ich nie znacie!
Przypuszczalnie w regulaminie był/jest zapis w rodzaju: Jakiekolwiek inne Konta wskazujące na korzystanie przez tę samą osobę, tj. wykorzystywane lub założone na te same lub bardzo podobne dane według np. kodu pocztowego, danych osobistych, adresu IP, numeru konta bankowego, oraz innych cech zapisanych w systemie bukmachera będą wykrywane i zamykane natychmiast. Zakłady wniesione na takich kontach zostaną anulowane a stawki zwrócone. Przypisane do takich kont środki pieniężne zostają zwrócone. Bukmacher dokona anulowania wygranych zaksięgowanych na zdublowanych kontach.

Oczywiście mógłbyś udowodnić, że nie jesteś tą samą osobą, ale wystarczy że po części ich racja zahaczy o regulamin, i weź tu się teraz procesuj... Ciężki temat.
 
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
Właśnie po to opisałem tę sytuację, żeby ktoś inny tego "błędu" nie popełnił.

To było dawno temu, potraktowałem to jak lekcję i pewnie w końcowym rozrachunku nawet w jakiś tam sposób mi pomogło, nadal jednak uważam że to czyste skurwysyn*** kraść ludziom pieniądze tylko dlatego, że znają kogoś kto łączył się z jednego WiFi i logował się na swoim własnym koncie.
Post automatycznie złączony:

Przypuszczalnie w regulaminie był/jest zapis w rodzaju: Jakiekolwiek inne Konta wskazujące na korzystanie przez tę samą osobę, tj. wykorzystywane lub założone na te same lub bardzo podobne dane według np. kodu pocztowego, danych osobistych, adresu IP, numeru konta bankowego, oraz innych cech zapisanych w systemie bukmachera będą wykrywane i zamykane natychmiast. Zakłady wniesione na takich kontach zostaną anulowane a stawki zwrócone. Przypisane do takich kont środki pieniężne zostają zwrócone. Bukmacher dokona anulowania wygranych zaksięgowanych na zdublowanych kontach.

Oczywiście mógłbyś udowodnić, że nie jesteś tą samą osobą, ale wystarczy że po części ich racja zahaczy o regulamin, i weź tu się teraz procesuj... Ciężki temat.
Jasne, że pewnie regulaminem się wybronią i nie masz żadnej możliwości odzyskania utraconych pieniędzy, to trochę jakbyś chciał zgłosić na policję dilera który sprzedał ci trefny towar :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +239
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Właśnie po to opisałem tę sytuację, żeby ktoś inny tego "błędu" nie popełnił.

To było dawno temu, potraktowałem to jak lekcję i pewnie w końcowym rozrachunku nawet w jakiś tam sposób mi pomogło, nadal jednak uważam że to czyste skurwysyn*** kraść ludziom pieniądze tylko dlatego, że znają kogoś kto łączył się z jednego WiFi i logował się na swoim własnym koncie.
Post automatycznie złączony:



Jasne, że pewnie regulaminem się wybronią i nie masz żadnej możliwości odzyskania utraconych pieniędzy, to trochę jakbyś chciał zgłosić na policję dilera który sprzedał ci trefny towar :)
Dokładnie tak jak mówisz. W rolę potencjalnego nowego gracza u ruskich buków wchodzi ryzyko nie tylko związane z zakładami, ale również tym, czy buk nie zacznie coś kombinować. Mimo wszystko nie uważam, że przyznanie się do tego, że nam pana Iksińskiego tłumaczy bukmachera względem niewypłacenia środków. Nie ma tutaj oczywistej winy gracza. I dlatego wciąż dziwię się, że podobne przypadki (a na pewno było ich sporo) nie powstrzymują kolejnych graczy od rejestrowania się u danego bukmachera.
 
W 418

waniu1992

Użytkownik
Właśnie po to opisałem tę sytuację, żeby ktoś inny tego "błędu" nie popełnił.

To było dawno temu, potraktowałem to jak lekcję i pewnie w końcowym rozrachunku nawet w jakiś tam sposób mi pomogło, nadal jednak uważam że to czyste skurwysyn*** kraść ludziom pieniądze tylko dlatego, że znają kogoś kto łączył się z jednego WiFi i logował się na swoim własnym koncie.
Post automatycznie złączony:



Jasne, że pewnie regulaminem się wybronią i nie masz żadnej możliwości odzyskania utraconych pieniędzy, to trochę jakbyś chciał zgłosić na policję dilera który sprzedał ci trefny towar :)

no skurw... ale z ruskim się nie dyskutuje i tyle. Jeśli chodzi o 1xbet znam paru znajomych co zostali zbanowani , jednemu nawet 9k ukradli ale nic nie wskórał nawet depozytu nie odzyskał a gdzie popełnił jedyny błąd? że podstawił ostatni bet na druzyne przeciwną a robić tego nie wolno
 
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
Dokładnie tak jak mówisz. W rolę potencjalnego nowego gracza u ruskich buków wchodzi ryzyko nie tylko związane z zakładami, ale również tym, czy buk nie zacznie coś kombinować. Mimo wszystko nie uważam, że przyznanie się do tego, że nam pana Iksińskiego tłumaczy bukmachera względem niewypłacenia środków. Nie ma tutaj oczywistej winy gracza. I dlatego wciąż dziwię się, że podobne przypadki (a na pewno było ich sporo) nie powstrzymują kolejnych graczy od rejestrowania się u danego bukmachera.
Odpowiedź jest myślę trywialna:

- po pierwsze rusek popełnia dużo błędów i z mojego doświadczenia najłatwiej złapać go na nierynkowe kursy (nawet na Euro 2020, w meczu Szwajcarii kurs na brak gola drużyny 1 do przerwy w 40 minucie był do łapania po 1,7 i spadał z minuty na minutę więc nie był "zawieszonym" kursem - gdzie cały świat miał 1,05)
- po drugie problem ten dotyczy jedynie graczy którzy którzy zarabiają regularnie, więc pewnie 2-3% graczy
- po trzecie jeśli już stajesz się takim graczem, to zaczynasz kombinować z multi, zakładasz je na ciotki, wujków itp. a wtedy już to ryzyko jest niejako wpisane w zawód (zarobię 100x, ale istnieje ryzyko, że rusek ukradnie mi powiedzmy 10x, wtedy trudno - gram dalej)
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
(nawet na Euro 2020, w meczu Szwajcarii kurs na brak gola drużyny 1 do przerwy w 40 minucie był do łapania po 1,7 i spadał z minuty na minutę więc nie był "zawieszonym" kursem - gdzie cały świat miał 1,05)
No dobrze, a powiedz jak w tej sytuacji zachował się rusek? Bo każdy jeden ziemniak by to rozliczył po kursie 1.00.
 
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
No dobrze, a powiedz jak w tej sytuacji zachował się rusek? Bo każdy jeden ziemniak by to rozliczył po kursie 1.00.
Rozliczył jako wygrana :) chyba tylko raz czy dwa razy w życiu zdarzyło mi się, żeby rusek dał zwrot przy takiej sytuacji i wtedy ewidentnie był to kurs który zawiesił mu się gdzieś tam w systemie i nie zmieniał swojej wartości. W przypadku gdy kurs jest po prostu nierynkowy albo nazwijmy to "dziwny" np. win meczu w tenisie jest po 5,00 a handicap dodatni gemowy (+5,5) na daną zawodniczkę ponad 10, ale zmienia się dynamicznie np. co punkt czy błąd serwisu z mojego doświadczenia zawsze jest rozliczony według wyniku
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Opisze może tutaj przypadek w dlaczego według mnie 1xbet ukradł mi pieniądze, może komuś się przyda i sam tego "błędu" nie popełni.

To było jeszcze w czasach gdzie z kumplami siedzieliśmy u mnie w domu (często łącząc się z jednego Wi-Fi) i graliśmy każdy ze swojego konta za jakieś stawki rzędu 50-100 PLN, głównie na mocne ligi i oczywiście summa summarum każdy z nas był na minusie, konta działały bez żadnych ścięć, zero problemów z wypłatami itp. Po jakimś czasie kiedy moja gra zaczęła być nazwijmy to bardziej "profesjonalna", przy uzbieraniu ok. 8000 PLN salda na koncie 1xbet zawołał o weryfikację, standardowo selfie itp + zapytał czy znam osoby takie jak X,YZ - zgodnie z prawdą napisałem że znam Y - chodziliśmy razem do szkoły. Po tym mailu konto zostało zablokowane, rusek rozliczył wszystkie moje zakłady jako "zwrot" i pozwolił wypłacić jedynie "wpłatę" (około 1000 PLN) - nie wiem na jakiej podstawie sobie to policzył, konto miało parę lat i setki wpłat/wypłat :D

Wiadomo człowiek uczy się na błędach, nigdy więcej przy weryfikacji nie odpisałem, że znam kogokolwiek z osób wymienionych przez ruska w mailu.

Zaraz pewnie wyskoczą tutaj eksperci, że to moja wina, nie ma się co dziwić itp. Ja jednak myślę, że oglądanie z ziomkami meczów i stawianie wspólnie, że np. ktoś strzeli gola czy nabije korka nie powinno być podstawą do zabierania pieniędzy.

Pamiętajcie, jeśli przy weryfikacji rusek pyta o znajomość z innymi osobami, choćby to było wasze rodzeństwo, zawsze odpisujcie że ich nie znacie!
No tu troche zachowales sie jak swierzak bo rusek czesto wysyla takie zapytania i zawsze sie odpisuje, ze ksob sie nie zna. Granie z jednego wifi co Twoi koledzy tez moze skutkowac zamknieciem konta. Ostatnio o tym czytalem w dziale o jakims pl buku. Zamknal gosciowi konto bo w kilku grali z jednego wifi i tego samego buka. Dlatego tak jak mowilem, rusek wcale nie odstaje od innych bukow. Trzeba tam poprostu bardziej uwazac i w zadnym wypadku nic nie kombinowac😉
Post automatycznie złączony:

Najlepiej jakby podał aktywne typy, żeby każdy mógł sprawdzić i zagrać :ROFLMAO:
Nie ma problemu. Wieczorem porobie screeny i wrzuce. Teeaz w robocie siedze.
 
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
No tu troche zachowales sie jak swierzak bo rusek czesto wysyla takie zapytania i zawsze sie odpisuje, ze ksob sie nie zna. Granie z jednego wifi co Twoi koledzy tez moze skutkowac zamknieciem konta. Ostatnio o tym czytalem w dziale o jakims pl buku. Zamknal gosciowi konto bo w kilku grali z jednego wifi i tego samego buka. Dlatego tak jak mowilem, rusek wcale nie odstaje od innych bukow. Trzeba tam poprostu bardziej uwazac i w zadnym wypadku nic nie kombinowac😉
No dokładnie o to mi chodzi :) ale skąd nowy gracz ma wiedzieć, że nie może się logować z jednego WiFi, pewnie wiele osób nie zdaje sobie w ogóle sprawy z różnicy między połączeniem z karty sim i hot spotu - dla nich mają połączenie z internetem w komórce i tyle :) Rusek to złodziej i tyle :) warto tam zakładać konta, ale szczególnie jeśli jest się zielonym w sprawach IP, multikont itp. istnieje duże prawdopodobieństwo, że jakąś tam część pieniędzy ci ukradnie.
Post automatycznie złączony:

aaa i jeszcze z moich obserwacji, do około 1000 USD zysku na koncie, jeśli grasz jakieś duble, wplatasz silne ligi itp rusek nie pyta o nic, później zapyta o uzupełnienie danych łącznie z numerem dowodu itp. w okolicach +1500-2000 USD zetnie kursy, poprosi o weryfikację i w 99% przypadków wypłaci pieniądze, raczej limitując wszystko do 0 USD na zakład. Mowa o kontach które są stosunkowo młode, być może na kontach które mają parę miesięcy/lat te kwoty będą inne. Stawki w USD, ponieważ gram obecnie tylko w USDT i każdemu taką formę płatności polecam, prowizje są mikroskopijne, krypto anonimowe.
 
Ostatnia edycja:
W 418

waniu1992

Użytkownik
Gadacie że Rusek to złodziej może i macie rację ale to wkoncu bukmacher Rosyjski i teoretycznie mógłby jak znaczna większość zablokować Polaków i zakazać gry. Oni mają daleko w dupie że są u nas restrykcje i bez problemu dają możliwość gry dodatkowo taką ofertę jak ma rusek chyba nikt nie ma po auty w 1 połowie do faule w 1/2 połowie kartki także już nie mówię o fajnych kursach które pokazują się na live. O błędach nie mówię już aż mi się przypomniał niedawny mecz Polaków w El.MS gdzie Krycha złapał kartkę a u ruska cały czas był bet na live na jego kartkę po meczu rozliczony normalnie i do dziś żadnych konsekwencji. Zaczynając grać u ruskiego każdy na starcie już powinien mieć na uwadze to że może nie wypłacić od nich kasy trudno wtedy pomimo tego warto u nich grać do oporu .
 
Otrzymane punkty reputacji: +239
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
Gadacie że Rusek to złodziej może i macie rację ale to wkoncu bukmacher Rosyjski i teoretycznie mógłby jak znaczna większość zablokować Polaków i zakazać gry. Oni mają daleko w dupie że są u nas restrykcje i bez problemu dają możliwość gry dodatkowo taką ofertę jak ma rusek chyba nikt nie ma po auty w 1 połowie do faule w 1/2 połowie kartki także już nie mówię o fajnych kursach które pokazują się na live. O błędach nie mówię już aż mi się przypomniał niedawny mecz Polaków w El.MS gdzie Krycha złapał kartkę a u ruska cały czas był bet na live na jego kartkę po meczu rozliczony normalnie i do dziś żadnych konsekwencji. Zaczynając grać u ruskiego każdy na starcie już powinien mieć na uwadze to że może nie wypłacić od nich kasy trudno wtedy pomimo tego warto u nich grać do oporu .
100% racji, dokładnie o tym samym pisałem - grajcie tam ale uważajcie :)
 
Do góry Bottom