>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1xbit

Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
tylko ten zlodziejski rusek potrafi zmienic kursy na mega chu... a i tak w dupe Ci Bosniacy
Tyle warci sa Ci oszusci
Heh, niech kazdy gra gdzie uwaza. Dla mnie nie ma lepszego buka od ruska i tyle. Te wszystkie unibety, betsony i Polskie buki to jest 3liga w porownaniu do ruska. A Ci co narzekaja to albo cwaniaki ktore cos kombinuja albo zwykle placzki ktore nie potrafia grac i szukaja byle pretekstu zeby pomarudzic. Takie jest moje zdanie i nie ma co sie klocic😉
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Heh, niech kazdy gra gdzie uwaza. Dla mnie nie ma lepszego buka od ruska i tyle. Te wszystkie unibety, betsony i Polskie buki to jest 3liga w porownaniu do ruska. A Ci co narzekaja to albo cwaniaki ktore cos kombinuja albo zwykle placzki ktore nie potrafia grac i szukaja byle pretekstu zeby pomarudzic. Takie jest moje zdanie i nie ma co sie klocic😉

a jaki buk robi takie zlodziejskie praktyki jak oni?
Jak mozna z czasem zmienic sobie kurs na jaki im sie podoba?
przeciez to jest dymanie klienta jak sie tylko da, no chyba, ze ktos lubi byc dymany to nie bylo pytania
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
a jaki buk robi takie zlodziejskie praktyki jak oni?
Jak mozna z czasem zmienic sobie kurs na jaki im sie podoba?
przeciez to jest dymanie klienta jak sie tylko da, no chyba, ze ktos lubi byc dymany to nie bylo pytania
Dla Ciebie to jest dymanie a dla mnie koszt grania u nich. To jest to samo co placz tych co narzekaja na prowizje eco czy innego portfela. To jest koszt grania u zagranicznych bukow i nigdy na to nie patrze. Nawet jak ruski zmieni mi kurs na jednym kuponie raz w tygodniu to i tak dzieki jego zajebistej ofercie moge tam wygrac 10x wiecej niz np na unibecie. Nigdy nie mialem u nich problemu z wyplata, a przyznam sie, ze tez mam multikonta na znajomych i nawet jak mi kiedys nie wyplaca pieniedzy to i tak bede tam gral bo szybko odrobie to co mi zabiora. Nie chce tu nikogo obrazac ale moim zdaniem 99% osob ktore tu placze na jakiegokolwiek buka, Polskiego czy Ruskiego, czy na prowizje portfeli, to gimbaza ktora wygra cos raz w miesiacu i jak buk zacznie robic jakiekolwiek schody to juz sa nerwy i panika bo tego co im buk chce zabrac w rok nie odrobia. Nie obrazajcie sie na mnie ale tak to wyglada. Mysle, ze kazdy kto cos tam ugrywa co miesiac u bukow smieje sie z wiekszosci tych wszystkich problemow ktore sa tu na forum opisywane. Oczywiscie sa i konkretne przypadki, ale to pojedyncze rzeczy. Reszta to problemy dzieciakow przegrywajacych wszystko u buka. Takie jest moje zdanie i prosze je uszanowac a nie odrazu wyzywac😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
W 418

waniu1992

Użytkownik
a jaki buk robi takie zlodziejskie praktyki jak oni?
Jak mozna z czasem zmienic sobie kurs na jaki im sie podoba?
przeciez to jest dymanie klienta jak sie tylko da, no chyba, ze ktos lubi byc dymany to nie bylo pytania
serio czy żartujesz ?
Złodziejskie praktyki haha. Polecam wrócić do Polskich legalnych które na starcie was okradają i stosują złodziejskie praktyki w formie podatku od głupoty.
Post automatycznie złączony:

A rusek jest lepszy, bo? Ma szerszą ofertę? Lepsze kursy? Szybciej i pewniej wypłaca?
bo rusek jest lepszy pod każdym względem od każdego innego buka
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
chlopaszku podrosnij, nabierz praktyki, doswiadczen - wtedy mozesz mi zwracac uwage bo nic konkretnego nie wniosles swoim postem do tematu, nic kompletnie.
 
W 418

waniu1992

Użytkownik
chlopaszku podrosnij, nabierz praktyki, doswiadczen - wtedy mozesz mi zwracac uwage bo nic konkretnego nie wniosles swoim postem do tematu, nic kompletnie.
Chlopaszka to sobie szukaj u siebie na podwórku . Zwracać uwagę ? ja ci nie zwracam tylko chce powiedzieć jeśli uważasz że ruski oszukuje to po co tam grasz nikt nikogo nigdzie nie trzyma Bez odbioru.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Do góry Bottom