>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

quattro 98

quattro

Użytkownik
Na przegladarce nie widze skrilla jako metody platnosci, a w aplikacji mozna? dziwne. A jak to wyglada prawnie, nie bedzie w przyszlosci zadnych problemow grajac tam i robia wyplaty poprzez skrilla czy inny eportfel? Bo w koncu nie jest to w naszym pięknym kraju legalny bukmacher ;)
 
M 0

max0707

Użytkownik
Nie polecam tego buka. takich jaj przy weryfikacji jeszcze nie widzialem.
-dowod (ok, standard)
-weryfikacja platnosci (4 zrzuty z ekranu ze skrilla, potrafili sie dopierdolic o brak paska windowsa na dole. jaja, skoro nie wystarczy im zrzut z czesci istotnych, gdzie widac dane, i potrzebuja az 4 screenow)
-weryfikacja dowod przy mordzie (juz mi sie samo to nie podoba, ale czasami sie zdarzalo) plus... ma to byc zrobione na tle monitora na ktorym widac korespondencje mailowa. wszystko musi byc wyrazne i w dobrej jakosci (samemu nie jestem w stanie zrobic sobie takiego zdjecia bes selfie sticka.)
Skoro wlasciciel konta ma problem ze zweryfikowaniem konta, to znaczy ze chuje po prostu robia problemy,
jeszcze nie przeszedlem tego trzeciego etapu, ciekawe co bedzie pozniej i czy wyplaca mi kase.
niegdy nie zakladajcie tam konta na czyjes dane.
 
N 0

najsyt

Użytkownik
Witam weteranów. jestem świeżakiem, przejrzałem trochę stron ale stwierdzilem ze napisze. Jak wpłaciłem pieniądze po przez kartę to czy jest szansa wyciągnąć inaczej niż w ten sposob co wpłaciłem ? Nie mogę wypłacić za pomocą karty bo nie mam minimalnej kwoty. Z gory dziekuje wam za odpowiedz
 
A 205

amindada

Użytkownik
musisz obrócić sumę bonusu 3x, licza sie tylko kupony z trzema zdarzeniami, kazde minimum 1,4 kurs. Wyplata tylko sumy bonusu, nadwyżka przepada
 
A 205

amindada

Użytkownik
ja co tydzien z tego korzystam. Freebet za 420 zl- nikt nie daje takiej promocji. Jak trafisz za calosc pierwszy zaklad to juz masz gwarantowane 420 zl. Dzisiaj mi *****y nie przyznali bonusu , bo wyplate z srody puscili dzisiaj o 6 rano i juz nie mozna dostac bonusu
 
quattro 98

quattro

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie 1xbet, dzisiaj postawiłem peirwszy zakład, i po probie ponownego zalogowania sie poprzez przegladarke otrzymalem komunikat : &quot;Uwaga!
Strona internetowa, z którą podjęto próbę połączenia jest wykorzystywana do nielegalnego oferowania gier hazardowych.
Dostęp do strony został zablokowany na podstawie art. 15f ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, zgodnie z którym Minister Rozwoju i Finansów prowadzi Rejestr Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą podlegających blokowaniu w związku z wpisaniem do Rejestru domeny wykorzystywanej przez stronę internetową. Pełna lista nazw domen wpisanych do Rejestru dostępna jest na stronie www.hazard.mf.gov.pl&quot;
Co mam w tym przypadku zrobic, czy moge sie liczyc z kara pieniezna? sprobowac obstawiac przez aplikacje?
 
Do góry Bottom