>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

P 75

piter152

Użytkownik
Sprawdzalem trustly i wydaje sie ze wszystko w porządku przelew dostalem w 10 min ale to tylko dlatego ze mam konto w raifaisen przelew identyko jak ze skrilla tylko dane trustly to szwecja ale konto Polskie takze wyglada ze bezpiecznie
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Rozumiem że wypłata na psc odbywa sie tak ze oni dają po prostu kod o danej wartosci tak? Więc można to normalnie sprzedawać np na allegro, żeby ominąć prowizję ?
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Jeszcze żyją, choć dostaje się im także.
Znaleźli się w rejestrze, usunęli opcję Skrilla, działa wciąż ich appka mobilna porządnie (choć ma nowy gorszy wygląd IMO), DNSY jeszcze nie potrzebne ale jak pisał kolega niżej, już są one pomocne.
Obecnie poszła mi wypłata przez Trustly, kolejne będę próbował przez Netellera, ze względu na możliwość transferu pieniędzy do Skrilla (3%), co przy wypłacie z karty Skrill (1.75%) daje nadal dobry handicap na granie.
 
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
Rozumiem że wypłata na psc odbywa sie tak ze oni dają po prostu kod o danej wartosci tak? Więc można to normalnie sprzedawać np na allegro, żeby ominąć prowizję ?
Nie, przesyłają Ci pieniądze na konto PSC, które zakładsz na ich stronie.
 
H 32

hortex

Użytkownik
Przy wypłacie trustly jakie dane pokazują się na koncie bankowym - od trustly? Nie ma żadnego info nt. buka? Czyli wpłacam min depozyt trustly, obracam depozytem po 1.1 (ale tylko depo trustly) i normalnie trustly na bankowe wypłacam? Podając konto do wypłaty musi być tylko polski rachunek czy z IBANEM PL**** itd.?
 
S 31

szynka

Użytkownik
^w sumie pocieszająca informacja, tylko teraz warto by się zdecydować która z alternatyw do Skrilla będzie najlepsza- myślę że wszystkim zależy na szybkości transakcji, unikaniu wypłat z &quot;dziwnych&quot; źródeł na prawdziwe konto bankowe i jak najmniejszej prowizji. To wszystko Skrill zapewniał, ale się wypięli..

Mi strona cały czas działa jak należy, nic nie mam zablokowanego. A jakby było nawet- to przecież podają alternatywne linki, często przy zalogowaniu wyskakują.
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
U mnie strona zablokowana, nie mam do niej dostępu. W zamian za to mam komunikat, że &quot;zgodnie z ustawą itd, itp&quot;
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
U mnie strona zablokowana, nie mam do niej dostępu. W zamian za to mam komunikat, że &quot;zgodnie z ustawą itd, itp&quot;
Mi strona cały czas działa jak należy, nic nie mam zablokowanego. A jakby było nawet- to przecież podają alternatywne linki, często przy zalogowaniu wyskakują.
Widocznie zatem różnie od dostawców. Ja także mam bez blokad, zresztą jak kolega wyżej wchodzę przez alternatywne linki.
Trustly nie podaje danych buka, potwierdzę jak otrzymam od nich przelew. Nie jest to najszybsza transakcja, ale do kwot &lt;2000zł myślę, że jedna z alternatyw.
 
ogarniety 246

ogarniety

Użytkownik
^w sumie pocieszająca informacja, tylko teraz warto by się zdecydować która z alternatyw do Skrilla będzie najlepsza- myślę że wszystkim zależy na szybkości transakcji, unikaniu wypłat z &quot;dziwnych&quot; źródeł na prawdziwe konto bankowe i jak najmniejszej prowizji. To wszystko Skrill zapewniał, ale się wypięli..
Mi strona cały czas działa jak należy, nic nie mam zablokowanego. A jakby było nawet- to przecież podają alternatywne linki, często przy zalogowaniu wyskakują.
U mnie ten alternatywny link na ktory wchodzilem czasami, tez nie dziala, przez vpn tylko działa
 
H 32

hortex

Użytkownik
Panowie, info z wczoraj od gościa z supportu.
Jeśli macie na koncie kasę, którą wpłaciliście skrillem i chcielibyście wypłacić musicie znowu wpłacic minimalny depozyt(5zł) np. Trustly, obrócić depozyt po minimalnym kursie 1.1 i można wtedy całośc wypłacić tą samą metodą.
Podjęcie środków możliwe jest jedynie przy wykorzystaniu tych samych danych, które zostały użyte do złożenia depozytu. Jeśli depozyt składany jest za pośrednictwem innych metod płatniczych, to należy podejmować środki proporcjonalnie do wartości depozytów złożonych za pośrednictwem poszczególnych metod płatniczych.

Już robią problemy.
 
Do góry Bottom