>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1gra

R 0

ruurek

Użytkownik
Witajcie właśnie zaczynam swoja przygodę z bukiem ????
i mam kilka może dziwnych pytań , a wiec :
1)z tego co wywnioskowałem najlepsze jest BaH , nie podobało mi sie Bwin ale 445zł tygodniowo to później może sie okazac za malo ;/
2)Co z systemami 2/12 3/12 4/12 ?
przezciesz stawaijac na faworytów 1.15 max 1.8 same pieniadze sie moznoza
bo np (Manchester United, Anderlecht ,Real Madrid, czy barca)
jak gra z jakimś autsaidermi to musi wygrac !!!
a nawet w 4/12 to musiało by 9 porazek sie stac na szczytach ligi !!!
Co wy o tym mysliscie ?
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
No tylko ja ci chociaż jeden nie siądzie to wygrasz z 1zł, stawiając 10zł na kupon. Zależy od kursów meczy ale granie systemów 2/12 3/12 4/12 przy niskich kursach nie ma najmniejszego sensu.
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Poczytaj trochę o systemach. Żeby mieć te 553zł to wszystkie 12 musi wejść, a jak 3 wejdą to dostaniesz parę groszy(doslownie):-D
 
vde 119

vde

Użytkownik
Poczytaj trochę o systemach. Żeby mieć te 553zł to wszystkie 12 musi wejść, a jak 3 wejdą to dostaniesz parę groszy(doslownie):-D
oj , nie dokońca prawda ;) Parę groszy jak kiepskie kursy... ale jak wejdą wysokie kursy no to na + można być na spokojnie ????
 
B 0

barti

Użytkownik
3/12 ma tyle samo zakaldow co 9/12 i 4/12 jak 8/12 to mi ktos wytułmaczy ?
Taki układ wynika z rozpisania systemów. Nic w tym dziwnego.
Natomiast granie systemami typu 3/12 ma sens tylko przy wysokich kursach, inaczej można być sporo do tyłu.
 
R 0

ruurek

Użytkownik
Taki układ wynika z rozpisania systemów. Nic w tym dziwnego.
Natomiast granie systemami typu 3/12 ma sens tylko przy wysokich kursach, inaczej można być sporo do tyłu.
rzeczywiście ???? wlasnie to sobie rozpisałem ze na niskich kursach to trzeba minimum 75% trafic by cos z tego było ;/
a wiec rezygnuje z systemow a co myslicie o kombinacji

lecz w taki soposb ze 2 na ziekszenie % i ich wysztkie mozeliwosc czyli
1win-2win 1win-lose 1win-2draw .... czyli 9kombinacj razem (przy załozeniu ze wygrane i przegrane sa powyze i remis sa powyzej 2,5 )
a jak ktos nie jest pewien to moze jeszcze jakis jeden zakład zabezpieczyc i bedzie 27 kombinacji czyli 27x5=135zł co do wygranej sporo odpiega ;)
oczywisie np MU moze zremisowac lub przegrac lecz w tym widze jedyne &lt;małe&gt; ryzyko
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
no i mamy za swoje.
bez obrazy ale Giertych skasowal matematyke z matury i efekty mamy takie a nie inne.
najpierw poczytaj na forum a na pewno bedziesz wiedzial o czym mowie.
 
Do góry Bottom