>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

19. kolejka Premier League (22.12 - 23.12.2017)

Status
Zamknięty.
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
No i panowie nie oszukujmy sie.. gdyby w bramce przy 0:2 dla Looserpoolu stał De Gea mogloby sie skonczyc 0:2 a tak slabiak Mignolet znow blysnal ;) Karius to cienias to samo Mignolet, zmienic bramkarza na klasowego i moze cos z tego Loserpoolu bedzie a jak nie zmienia to bedzie tak jak dzis smiech ;) brawo Arsenal mimo,ze popsuliscie mi niezly kupon ???? swietni kanonierzy !!! szacun mimo 3:3 na ta chwile szacun dla Arsenalu .
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Według mnie to duża część bramek padła dość przypadkowo. Dwie dla czerwonych to rykoszety, Mignolet to pomyłka w Liverpoolo. Powinni zamknąć mecz już w pierwszej części a tak mają 3 w 5minut. Jurguś znów będzie psioczył na obronę ???? Ale ogląda się super ????
 
hendikapik89 5

hendikapik89

Użytkownik
West Ham United - Newcastle United
W sobotnie przedświąteczne popołudnie zmierzą się ze sobą ekipy z drugiej połowy tabeli angielskiej Premier League.
Patrząc na ostatnie wyniki osiągane przez WHU, w mojej opini są oni faworytem tego spotkania.
W pojedynku z Manchesterem City, mimo przegranej, wypadli całkiem nieźle. W końcówce pierwszej połowy gol dla podopiecznych Moyesa był dużym zaskoczeniem. Oczywiście Obywatele zdecydowanie przeważali w tym meczu, ale piłkarze West Hamu stworzyli sobie kilka okazji, i udowodnili że na pewno nie są teamem który można lekceważyć.
Potem 3 punkty w meczu z The Blues, w którym zdobyli bramkę już w 6 minucie i utrzymali jednobramkowe prowadzenie do końca, mimo dominacji ze strony gości. W 17 kolejce zagrali mecz z kolejnym zespołem z czołówki PL - Arsenalem który zakończył się korzystnym dla Młotów bezbramkowym remisem. Następnie rozbili Stoke na wyjeździe strzelając im 3 bramki i zachowując czyste konto. Od kiedy zmieniono trenera widać że The Hammers odżyli i myślę, że są w stanie zbudować sobie bezpieczny odstęp od strefy spadkowej. West Ham wygląda nieco lepiej u siebie, a ekipa w gazie więc myślę że mając atut własnego boiska spokojnie powinni sobie poradzić ze słabo grającym przeciwnikiem.
A mowa tutaj o Newcastle, które przez ostatnie 9 kolejek zdobyło zaledwie jeden punkt. Zajmują oni 18 pozycje w tabeli, znajdują się w strefie spadkowej, a z taką grą jaką obecnie prezentują zawodnicy Rafaela Beniteza, to obstawiam, że jeszcze w niej zostaną. Co tu dużo gadać, dużo błędów w obronie, słaba skuteczność w ataku, co przekłada się na wyniki. Spodziewam się kolejnego średniego występu w ich wykonaniu.
To jest Premier League, więc tutaj może się wydarzyć tak na prawdę wszystko, zwłaszcza że do końca zostały 3 kolejki, a pod koniec często zdarzają się niespodzianki. Według mnie nie w tym meczu, stąd mój wybór.
Propozycje:
1x2 -
typ : 1 kurs: 2.13
spotkanie/ilość bramek -
typ: 1/-2.5 kurs: 4.1
lub 1/+1.5 kurs: 2.67
handicap(0-1)
typ: 1 kurs 3.95

Mój typ na to spotkanie to 2:0 dla West Ham United.⛔

No niestety nie pykło
West Ham 2:3 Newcastle



 
Otrzymane punkty reputacji: +5
buzka89 35

buzka89

Użytkownik
FC FC Brighton &amp; Hove Albion&amp; Hove Albion - Watford FC
TYP: FC Brighton &amp; Hove Albion 1 gole m ✅
KURS: 3,52 (kurs rzeczywisty)
BUKMACHER: forBet
FC Brighton pokazało się z dobrej strony w meczu z FC Burnley. Spotkania domowe to tylko 2 porażki, ale aż 5 remisów; ostatnie zwycięstwo z Newcastle United (1:0, 24-09-2017).
Mecz przeciwko Watford FC, które w mojej ocenie znajduje się w dużym kryzysie i dodatkowo obarczone jest wieloma absencjami, stanowi dla gospodarzy świetną okazję do przełamania. Taki scenariusz moim zdaniem jest bardziej prawdopodobny od kolejnego podziału punktów.
Statystyki bramek gospodarzy jak I gości pozwalają na dalsze prognozy - jeżeli Brighton wygra to nie będzie to wysokie zwycięstwo.
Podsumowując. Spodziewam się z wyrównanego spotkania i przełamania gospodarzy.
Mecz pod kątem bukmacherskim ma dla mnie niski priorytet dlatego gram typ w singlu za niską stawkę.
Podsuwam pomysł - analizy statystycznej wraz z weryfikacją typu każdy może dokonać samodzielnie.
Ponadto w tej kolejce po wstępnej analizie:
FC Everton - Chelsea Londyn NO BET
Manchester City - Bournemouth AFC NO BET
Southampton FC - Huddersfield Town FC NO BET
Stoke City - West Bromwich Albion NO BET
Swansea City - Crystal Palace NO BET
West Ham United - Newcastle United NO BET
FC Burnley - Tottenham Hotspur
Grałbym na remis, ale absencja 2 podstawowych obrońców Burnley mnie bardzo nie pokoi. Z drugiej nie ufam na tyle SPURS, aby z kursem 1,55 stawiać na czystą &quot;dwójkę&quot;. Dla mnie NO BET.​

 
Otrzymane punkty reputacji: +10
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League
Godz: 16:00
Spotkanie: West Ham United F.C. - Newcastle United F.C.
Typ: West Ham United F.C.
Kurs: 2.13
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Anglii gdzie w 19 kolejce ligowej tamtejszej Premier League na London Stadium zmierzą się o ligowe punkty West Ham United Football Club a w gości przyjedzie zespół Newcastle United Football Club.
West Ham United F.C. w tym sezonie ligowym w swoich 18 meczach zdobył 17 punktów co daje obecnie 15 miejsce w tabeli ligowej natomiast Newcastle United F.C. plasuje się na 18 pozycji w angielskiej Premier League zdobywając 15 ligowych oczek w swoich 18 spotkaniach.
Gospodarze na swoim terenie 3 zwycięstwa, 2 remisy oraz 3 przegrane i bilans bramek 8-11 zaś goście na wyjazdach wygrana, 2 remisy oraz 6 porażek z bilansem bramkowym 7-15.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy ostatnio złapali wiatr w żagle i zaczęli zdobywać ligowe oczka tak bardzo im potrzebne po słabym początku sezonu ligowego i to dla nich kolejne spotkanie które muszą wygrać jeśli nie chcą być za blisko strefy spadkowej do tego może się przebudzi ich Chicharito i coś ustrzeli a goście na wyjazdach słabo do tego lubią tracić gole co moim zdaniem powinni wykorzystać zawodnicy zespołu gospodarzy tego spotkania.
⛔ 2:3
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Liverpool zawsze bedzie Loo.. Liverpoolem ????
Fajnie ze Everton powalczyl i zremisowal i Leicester.. kursy powchodzily .. mega mecze: za walke brawoo !!! Popsul typowo WHU i Valencia ...Mecz Lisow mega i ten gol w koncowce .. typami Was forumowicze nie zawiodlem oprocz Underu Arsenalu vs Liverpool .. tu dalem ciala.. Lisyyyy !!!!!!!! mega
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI3NzU3NDI3NTEwMDr%2BACUrNHIxij%2BwVpk%3D&amp;amp;kind=MAIN
bylo bliskooo ????
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Świetne zakończenie spotkania Leicester. Man Utd tyle co mieli okazji na dobicie rywala na 3-1 to często się nie zdarza. Swoją droga karny dla Utd powinien być.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Świetne zakończenie spotkania Leicester. Man Utd tyle co mieli okazji na dobicie rywala na 3-1 to często się nie zdarza. Swoją droga karny dla Utd powinien być.
w 3 powtorce bylo widac jak Schmeichel dotknal pilki .. wiec nie , karny nie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom