>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

19. kolejka PlusLigi + mecze awansem (17-24 stycznia)

Status
Zamknięty.
J 28

jawa1989

Użytkownik
Katowice Gdansk typ 2 kurs; 1,8 Totomix Witam Wszystkich. To mój Pierwszy post na tym forum chociaż przeglądam je regularnie przynajmniej parę lat, myślę ze będę mógł się podzielić moimi typami meczy, interesuje się siatkówka i piłka ręczna więc z tych właśnie dyscyplin będę starał się zamieszczać moje przemyślenia. A więc do rzeczy, na tablicę dzisiaj idzie mecz Katowice- Gdańsk, gospodarze zadziwiająco dobrze radzą sobie jako Beniaminek i zebrali już 21 punktów w 17 kolejkach i zajmują obecnie 9 miejsce, Goście z 30 pktami są na 7 lokacie. Ostatnie mecze drużyn to przegrana Gospodarzy i siebie z Olsztynem w fatalnym stylu, oglądałem ten mecz i wyglądało to naprawdę słabo,Falashi grał słabiutko, popełniał wiele błędów i nie pokazał w tym meczu nic oprócz dyskusji z Trenerem Piotrem Gruszką, inni koledzy też za bardzo nie pomagali. Myślę ze z Katowic uszko trochę powietrze i nie jest to jednak ekipa bardzo mocną kadrowo Goście z Gdanska to rywalizowali w ostatnich meczach w Pucharze Polski gdzie najpierw wygrali na Podpromiu z Resovia po tie-breaku a potem w półfinale po fajnym meczu przegrali ze Skra 3-1 pokazując się z dobrej strony. Martwi trochę kontuzja Miki lecz póki co jest bardzo dobrze zastepowany, myślę ze Masny pokieruje grą Gacek utrzyma przyjęcie i swoje dołoży w obronie.Sądzę ze Gdańsk wyjdzie zwycięsko z tego meczu. Powodzenia
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Katowice Gdansk typ 2 kurs; 1,8 Totomix Witam Wszystkich. To mój Pierwszy post na tym forum chociaż przeglądam je regularnie przynajmniej parę lat, myślę ze będę mógł się podzielić moimi typami meczy, interesuje się siatkówka i piłka ręczna więc z tych właśnie dyscyplin będę starał się zamieszczać moje przemyślenia. A więc do rzeczy, na tablicę dzisiaj idzie mecz Katowice- Gdańsk, gospodarze zadziwiająco dobrze radzą sobie jako Beniaminek i zebrali już 21 punktów w 17 kolejkach i zajmują obecnie 9 miejsce, Goście z 30 pktami są na 7 lokacie. Ostatnie mecze drużyn to przegrana Gospodarzy i siebie z Olsztynem w fatalnym stylu, oglądałem ten mecz i wyglądało to naprawdę słabo,Falashi grał słabiutko, popełniał wiele błędów i nie pokazał w tym meczu nic oprócz dyskusji z Trenerem Piotrem Gruszką, inni koledzy też za bardzo nie pomagali. Myślę ze z Katowic uszko trochę powietrze i nie jest to jednak ekipa bardzo mocną kadrowo Goście z Gdanska to rywalizowali w ostatnich meczach w Pucharze Polski gdzie najpierw wygrali na Podpromiu z Resovia po tie-breaku a potem w półfinale po fajnym meczu przegrali ze Skra 3-1 pokazując się z dobrej strony. Martwi trochę kontuzja Miki lecz póki co jest bardzo dobrze zastepowany, myślę ze Masny pokieruje grą Gacek utrzyma przyjęcie i swoje dołoży w obronie.Sądzę ze Gdańsk wyjdzie zwycięsko z tego meczu. Powodzenia
Hm.. Może to być ważna sprawa ale podczas Pucharu Polski w zespole z Gdańska szalał wirus.. I nie wiadomo czy wszyscy gracze wyleczą się do meczu z Katowicami. Dlatego kursy rosną na Gdańsk
 
asashoriu 90

asashoriu

Użytkownik
Puchar Polski ( Siatkówka Kobiet )
Wisła Warszawa - PTPS Piła Typ: 1 kurs: @ 3,00 aktualnie ( jeszcze rano łapałem grubo po @ 4,00 w Unibet )
Krótko i na temat, kto chce ten skorzysta.
Wisła liderem na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej, zespół jest na fali od dłuższego czasu (14 zwycięstw), dobry terminarz. Pilanki ostatnio 2 porażki z rzędu, generalnie słaba forma, według mnie kursy powinny być wystawione odwrotnie.
POLECAM ! ✅✅✅ 3:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Łuczniczka Bydgoszcz - AZS Częstochowa​

Spotkanie zespołów, które regularnie w tym sezonie zawodzą. Łuczniczka na 14 miejscu z 11 punktami (2 zwycięstwa i 15 porażek). Akademicy z Częstochowy zamykają tabelę z dorobkiem 9 punktów (3 zwycięstwa i 14 porażek).
W pierwszym starciu pomiędzy tymi drużynami górą był AZS, który przed własną publicznością wygrał w pięciu setach.
Łuczniczka na pewno na papierze nie wygląda aż tak źle jak w tabeli. Wydaje się jednak, że trener Makowski zupełnie nie radzi sobie w tym sezonie i nie widać zbyt wielu szans na poprawę gry. Przede wszystkim brakuje jakiejkolwiek regularności, słabo wygląda przyjęcie zagrywki. Kolejny problem to na pewno pozycja rozgrywającego i atakującego. Szczurek stara się grać szybciej, ale jest mocno niedokładny, a Sieńko jest po prostu mocno przeciętny. Ostatnio więcej szans na ataku otrzymuje Filipiak, który nie ma jeszcze doświadczenia i często jednak popełnia proste błędy. Gromadowski rozgrywa strasznie słaby sezon i chyba tylko Katić jest jeszcze większym rozczarowaniem.
Trzeba też wspomnieć o jasnych punktach. Na pewno środek siatki wygląda całkiem nieźle i tutaj spora zasługa Sacharewicza, który kolejny sezon gra na wysokim poziomie. Od Yudina można wymagać trochę więcej, ale z drugiej strony robi co może, ale brakuje mu wsparcia ze strony reszty drużyny.
Częstochowa kolejny sezon znajduje się jednak w dolnej części tabeli i nic nie wskazuje na to, żeby miało się coś w tej kwestii zmienić. Kadrowo wyglądają słabiutko i na większości pozycji nie ma tak naprawdę kogoś pewnego.
Przyzwoicie radzą sobie atakujący Adamajtis i przyjmujący Szymura. Środkowi w ataku prawie, że nie istnieją. Do tego pojawiają się problemy, o których pisałem w kontekście Bydgoszczy, czyli słabe przyjęcie i jednak rozgrywający (Kowalski i Buczek), którzy nie za wiele wnoszą.
Akurat Częstochowę w tym sezonie widziałem chyba najrzadziej ze wszystkich zespołów, więc też nie za wiele o ich grze jestem w stanie napisać.
Na pewno faworytem jest Bydgoszcz, ale nie sądzę, żeby to była dla nich łatwa przeprawa. Obie drużyny bardzo nieregularne i mają spore problemy z utrzymaniem jakości w dłuższym wymiarze czasowym. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi zespołami było 5 setów i tym razem znowu może to być wyrównane spotkanie.
Typ:
Over 3.5 seta @ 1.47 Unibet ⛔
 
niewidzialny 238

niewidzialny

Użytkownik
Olsztyn - Politechnika Warszawska Olsztyn -2,5s @ 2,0 Unibet walka tylko w 2 secie ???? 25:18 30:28 25:20 ✅✅✅

Co tu dużo pisać o tym meczu, Olsztynianie w znakomitej formie, ostatnie 5 kolejek to 4 wygrane(GKS Katowice, Cuprum, Radomem i JSW) czyli wszystkie zespoły z pierwszej dziesiątki naszej ligi, jedna porażka z Resovia 1:3. Świetnie graja przyjmujący, leworęczny Śliwka który obija blok jak chce, drugie przyjęcie Włodarczyk który widać złapał formę jak tylko odszedł z ekipy Skry. Bardzo solidny atakujący Hadrava, który nie ściąga piłek na sile i nie zawsze celuje w pomarańczowe, ale często wykorzystuje ręce przeciwnika. Do tego środkowy Pliński który wnosi duzo spokoju i doświadczenia.
Z drugiej strony Warszawka, średniak naszej ligi, maja paru fajnych grajków, atakujący Filip czy środkowy Wrona ale sadze, ze nie dadzą rade postawić sie zgranej ekipie Olsztyna, tym bardziej, ze na każdej pozycji jest różnica umiejętności. Do tego dochodzi ostatnio słaba forma, 4 porazki( Bielsko-Biala, Kielce, Reska i Cuprum) jedna wygrana 3:2 z zespołem Bydgoszczy.

Łuczniczka na pewno na papierze nie wygląda aż tak źle
Uważam, ze Bydgoszcz też klasowym składem nie dysponuje, wiekszość to zawodnicy którzy nie dali rady w mocniejszych klubach w naszej lidze jak Gromadowski czy Yudin który najlepsze lata gry ma juz za sobą. Częstochowa to duzo młodzieży, która za kilka lat może stanowić sile naszej ligi. Co do overu na mecz, zgadzam sie w 100 %.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle​

Zapowiada się ciekawe spotkanie. Oczywiście zdecydowanym faworytem są goście, którzy ostatnio wywalczyli Puchar Polski i wygrali wyjazdowe starcie w LM z Dynamo Moskwą.
Cuprum ostatnio całkiem dobra dyspozycja, ale na tle trochę słabszych rywali. Pewne zwycięstwa u siebie z BBTSem i Effectorem oraz wyjazdowe z Politechniką. Nie ma co patrzeć na pojedynek z Espadonem w PP, bo tam trener Cretu rozpoczął z Malinowskim, Gorzkiewiczem czy Koumentakisem w wyjściowym składzie.
ZAKSA wydawało się, że miała lekką zadyszkę (trochę wymęczone zwycięstwa w PP i nie było tam widać optymalnej dyspozycji), ale wszystko chyba wraca do normy. W Moskwie bardzo dobrze zagrał w końcu Deroo, Tillie też już całkiem fajnie wyglądał we Wrocławiu. Trochę słabiej ostatnio wygląda Zatorski.
Nie ma co się rozpisywać odnośnie nazwisk czy poszczególnych pozycji. ZAKSA to obecnie zdecydowanie najregularniejszy zespół w PlusLidze i bardzo rzadko przytrafiają im się jakieś wpadki ze słabszymi drużynami.
Cuprum u siebie jednak jest w stanie nawiązać walkę i jakiegoś seta urwać, zwłaszcza, że Kaczmarek i Taht (sporo od niego zależy w tej ekipie) ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji.
Typ:
Cuprum Lubin +2.5 seta @ 1.68 Pinnacle ✅
 
F 76

fiol

Użytkownik
Cuprum Lubin (+2.5) vs ZAKSA Kedzierzyn Kozle 1,662 5/10 Pinn ✅
ZAKSA ostatnio imponuje swoją grą, ale zmęczenie fizyczne po prostu musi dac o sobie znać. Ciężkie boje, ciężki kalendarz, sporo sukcesów, czas na chwilę odprężenia. Cuprum u siebie może postawić ciężkie warunki. 3:0 w Lubinie? Nie chce mi się wierzyć.
Ciężko o głębszą analizę, bo na papierze lepsza ZAKSA. Głównym czynnikiem wskazujacym na gospodarzy jest przesilenie kalendarzowe gości.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom