>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

19. kolejka Ekstraklasy (04.12 - 07.12.2015)

Status
Zamknięty.
mpatrykb 131

mpatrykb

Użytkownik
Wisła-Legia over 4.5 kartek @1.87 betano
mecz już jutro,ale będzie krótko, nie ma sensu też się rozpisywać jak prestiżowy jest to mecz.. po derbach głowy już się posypały, skład też, nie zagra Brożek ani Sadlok który pauzuje za kartki, prawdopodobnie pograją w końcu trochę juniorzy, którzy będa mega stremowani przy prawie 24 tys publiczności
za całą analize wystarczy ten o to transparent przed dzisiejszym meczem :
https://pbs.twimg.com/media/CVeVTTrVEAAvgPR.jpg
i wizyta
https://pbs.twimg.com/media/CVeeKirU8AAx2ib.jpg:large
będą gryźć trawę równo, żęby chodź trochę zmazać plamę na honorze
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Lechia - Sląsk✅

Ogladałem skroty ostatnich meczy obu druzyn i gra lechi wyglada naprawde dobrze, stwarzaja bardzo duzo okazji. Jedynie brakuje wykonczenia i szczescia. Slask ostatnio zagrał slabo z Termalica, prowadzili 1:0 po szczesliwym karnym i doskonalym podsumowaniem ich gry była sytuacja z koncówki meczu gdzie Kielb i portugalczyk byli sam na sam z bramkarzem, ostatecznie skonczylo sie na spalonym. Po ostatnim meczu Lechi został zwolniony trener i dzis poprowadzi ich duet trenerski. gram tu na przelamanie lechi bo skład i gra są na plus. Dokladnie od 5 meczy Lechia nie zdobyła pkt dzis cos musza zdobyc w koncu grają z najgorsza ekipa ligi. W obu druzynach bez kontuzji i oslabien

Typ lechia @ 2
stawka 7/10

W 89 minucie pojawiło się 1:1 na buku...ale kamien spadl mi z serca jak sie okazało ze był spalony
 
macio106 141,3K

macio106

Znawca - MMA
Wisła-Legia ✅ 85 minuta i gol, czekał cały mecz na tę jedyną okazję.
Typ: Nemanja Nikolić strzeli @2.10 Unibet

Wisła po przegranej z Lechem, Cracovią i remisem z Zabrzem zwolniła trenera Moskala, tymczasowym został Marcin Broniszewski. Nie sądzę aby zdołał w tak krótkim odstępie czasu przygotować zespół na tak rozpędzoną i zmotywowaną Legie. Której remis na szczycie (Piast-Cracovia) jest bardzo na rękę i dzisiejsza wygrana da im komfortową pozycje. Moim zdaniem Legia dzisiaj wygra a jak Legia wygrywa to kto ma strzelać jak nie Nikolić? Do tego Wisła poważnie osłabiona w obronie ze względu na czerwoną kartkę nie zagra podstawowy obrońca Maciej Sadlok. Grają też bez podstawowego napastnika Pawła Brożka. Do tego sam Nikolić w przeglądzie sportowym ostatnio powiedział że poluje na klubowy rekord Stanko Svitlicy, który w sezonie 2002/2003 zdobył dla stołecznej drużyny 24 bramki i został najlepszym strzelcem ligi. Jak dla mnie Wisła dzisiaj nie potrzyma Nikolica a ten znowu użądli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
martins20 74

martins20

Użytkownik
Lechia - Śląsk

Nie ma co się rozpisywać, obie drużyny osiągają słabe wyniki. Jednak oglądając mecze, Lechia gra lepiej. Ostania ich porażka z Lechem pechowa (nie strzelili karnego) oraz z Pogonią gol stracony w końcówce. Ich gra jest obiecująca, przynajmniej coś kreują. Śląsk w meczu z TB słabiutko. Grają z kontry i mało kreatywnie.
W obu drużynach mecze poprowadzą asystencie (Pawłowski jest na urlopie :grin ????
Porównując: Lechia słabe wyniki- średnia gra, Śląsk słabe wyniki- słaba gra. Stawiam na gospodarzy.

Lechia HW @2,1 2/10 fortuna
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Wisła 0-2 Legia
Przed nami klasyk. Wisła podejmuje Legię. Faworyt? Warszawska Legia. O potencjale obu drużyn nie muszę pisać, bo wszyscy znają sytuację. W Wiśle ostatnio nastroje są dość kiepskie. Po porażce z Cracovią z pracą pożegnał się trener Moskal. Do dziś nie wiadomo kto na dłuższą metę go zastąpi. Kolejnym ważnym czynnikiem, który wpłynie dziś na zespół to brak Sadloka oraz jedynego napastnika, czyli Brożka. Są to bardzo ważne osłabienia. W dodatku ostatnio określenie twierdza przy R22 jest dość na wyrost. Przed własną publicznością Biała Gwiazda nie potrafi wygrać od 28 sierpnia. Legia na wyjeździe przegrała tylko raz. Jeśli patrzeć tylko na wyniki pod wodzą Czerczesowa, to Legia też tylko raz przegrała, u siebie z Lechem.
Tak więc typuję dzisiaj zwycięstwo gości. Oprócz większego potencjału, prezentują zdecydowanie lepszą formę niż Wiślacy, którzy borykają się z problemami. Dodam, że ostatni pojedynek w Krakowie skończył się wygraną Legii 3:0.
Moja propozycja:
Legia /kurs ok. 2.00/ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 5

kosiczek

Użytkownik
Wisła Kraków - Legia Warszawa
06.12.2015 Kraków Arena

Witam, pod lupę biorę mecz Vicelidera Ekstraklasy z drużyną z dolnej części tabeli. Na początku warto wspomnieć, że obecny Lider Piast stracił punkty też w Krakowie, nie sądzę że kolejny zespół z czołówki zgubi punkty w Krakowie, a czemu oto i odpowiedź :
Jak wszyscy wiemy Legia w przyszłym roku będzie świętować 100-lecie klubu, no i miłym prezentem dla Kibiców by było Mistrzostwo Polski, CWKS ma duże szanse na osiągniecie tego, gdyż ma wspaniałego snajpera Nemanje Nikolicia, 19 bramek w 18 meczach mówi samo za siebie. Obydwa zespoły przystąpią do spotkania w prawie swych najlepszych składach :
Wisła : Cierzniak - Jović, Głowacki, Guzmic, Burliga - Mączyński, Uryga - Boguski , Crivellaro, Guerrier - Jankowski
Absencje : P.Brożek, M.Buchalik, E.Sarki, P.Żemło
Legia : Kuciak - Brzyski, Rzeżniczak (występ nie pewny)/Pazdan, Lewczuk, Broż - Kucharczyk, Jodłowiec, Vranjec, Duda - Nikolić, Prijović
Absencje : I.Vrdolijak, M.Masłowski, D.Furman
W ostatnim czasie warto zauważyć że z Wisły został zwolniony Kazimierz Moskal i obecnie steruje drużyną tymczasowy trener Marcin Broniszewski.
W ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi ekipami Wisła i Legia wygrały po 2 mecze i był jeden remis.

Opinia : Jako iż są to tzw. Derby Polski, tu będzie mecz walki, Legia na pewno nie odpuści mimo iż ma swój mecz w czwartek o być, albo nie być w LE, a Wisła więcej jak remis raczej nie wyciągnie z tego meczu.

Typy na mecz :
Legia -1 = @3,60 ✅✅✅
Liczba bramek gości +1,5 @2,15 ✅✅✅

Trochę ryzykowniej :
Legia+BTTS = ??? ⛔⛔⛔
Nikolić strzeli = @2,10 ✅✅✅
Powyżej 5,5 ŻK = @1,9 ⛔⛔⛔



Edit : No nawet dziś poszło ???? 2/2 w proponowanych, 1/3 w ryzykownych, grając 1j na typ można było wyjść 2,85j na ✅
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Panowie darujcie sobie te kłótnie, to nie forum poprawności językowej tylko bukmacherskie ;d
Do sedna, dzisiaj dwa mecze i jak zwykle typy ode mnie.
Lechia - Śląsk
Jeśli ktoś by na początku sezonu powiedział, że w tej kolejce mecz Piast - Cracovia będzie na szczycie, a Lechia - Śląsk na dole tabeli to bym nie uwierzył. Fakty są takie, że na tą chwile jedni i drudzy grają straszny piach. Obie drużyny pozbyły się trenerów przed tą kolejką i obie przejeli tymczasowo trenerzy. Do Lechii wraca Michał Mak po kartkach i myślę, że to on będzie ciągnął zespół do przodu. Śląsk prawdopodobnie też wyjdzie ofensywnie z Bilińskim na szpicy. Czekam na chęć pokazania z jednej i drugiej strony wyjścia z kryzysu i przewiduje, że wpadnie tutaj kilka bramek. H2H też za tym przemawia.

Over 2,5 @2,18 UNIBET
M.Mak strzeli @4,1 UNIBET Mak dobry mecz jednak nie udokumentowany bramką. Ogólnie co do meczu cienizna, Śląsk zasłużenie na dnie tabeli.

Wisła - Legia
O tym meczu było już dużo powiedziane. Wisła bez Sadloka i Brożka, a przede wszystkim bez pewności siebie i pomysłu na grę. Trener Broniszewski dostał drużynę rozbitą i to w dodatku mecz z Lechem, Legią i Lechią. Nie zrobi żadnych roszad w składzie bo nie ma za bardzo kogo wstawiać. Dla Wisły najlepiej by było, gdyby już była ta przerwa zimowa. Natomiast dla Legii ten mecz to szansa doskoczyć już bardzo blisko do Piasta i dziś wszystko wskazuje na to, że to zrobi. Nie spodziewam się tutaj jakiegoś pogromu, bardziej wygranej Legii jedną bramką.

Wisła - Legia 2 @2 UNIBET
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Wisła Kraków lub remis @1,83 bet365⛔

Ja tam nie mam zamiaru się pchać w win Legii, nie ma szans....
Zacznę od tego że, faktem jest iż Wisełka przegrała z Leszkiem i Craxą, ale czy ten zespół gra słabo?
Oglądałem ich w tych 2 meczach i nie mogę o nich powiedzieć złego słowa, pomimo porażki.
Grają przyjemną dla oka piłkę ( moim zdaniem, bo widzę że, tam lecą hejty w ich str. )
Legia gra schematycznie i wolno, jak dla mnie to bd. czasem przynosić słabe wyniki, dziś na to liczę. ( to tak że, jest moje zdanie ).
Dobra, może i wygrywają ale chcę przypomnieć że, oni grają dobrą gałę na własnym boisku, a już nie pamiętacie remisu na wyjeździe ze słabym Podbeskidziem ??
Szkoda tych absencji w drużynie gospodarzy, to na pewno spora strata.
Jak dla mnie to bd. mecz walki i wynik jest otwarty, nie zdziwię się jak Wisła wygra, ale zabezpieczam się remisem...
 
profeta 79

profeta

Użytkownik
Może i jestem naiwny, ale gram dzsiaj Wisłe +0,5. Wisła to nie Borussia Moenchengladbach nie zaczeła wygrywać zaraz po przyjściu trenera tymczasowego. Krakowianie grają dobrze w piłkę przez całą rundę. Brakuje szczęścia, czasami cierpliwości, korzystej decyzji sędziego. Tkwią wszyscy w tym stanie zawieszenia klub, piłkarze, kibice. Forma Legi nie powala na kolana. Solidni, wybiegani ale bez błysku. Straszy Nikolić ze swoim bilnsem bramkowym. Całe to zamieszanie wokół Wisły sprawia że Legia ma jechać jak po swoje do Krakowa. Dla mnie nie jest to takie oczywiste.
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Ciekawą opcją w tym starciu według mnie jest Under 2,5. Wisła za bardzo nie ma kim straszyć przy braku Brożka, ale na pewno łatwo skóry nie sprzedadzą ponieważ w takich meczach każdy daje z siebie to co najlepsze.
Co do Legi to na pewno będą oni kontrolować grę, ale nie wydaje mi się by mogli tutaj urządzić sobie strzelaninę. Owszem Legia jest tutaj faworytem i najprawdopodobniej wygra to spotkanie, jednak w moim odczuciu równie dobrze może to wszystko zakończyć się wynikiem 0:0.
Gram Under 2,5 za 1,80, a za nieco mniejszą kasę Wygraną Legi za 2,15 0:2 ✅✅✅
 
M 91

mateo843

Użytkownik
Może i jestem naiwny, ale gram dzsiaj Wisłe +0,5. Wisła to nie Borussia Moenchengladbach nie zaczeła wygrywać zaraz po przyjściu trenera tymczasowego. Krakowianie grają dobrze w piłkę przez całą rundę. Brakuje szczęścia, czasami cierpliwości, korzystej decyzji sędziego. Tkwią wszyscy w tym stanie zawieszenia klub, piłkarze, kibice. Forma Legi nie powala na kolana. Solidni, wybiegani ale bez błysku. Straszy Nikolić ze swoim bilnsem bramkowym. Całe to zamieszanie wokół Wisły sprawia że Legia ma jechać jak po swoje do Krakowa. Dla mnie nie jest to takie oczywiste.
Wisła Kraków lub remis @1,83 bet365

Ja tam nie mam zamiaru się pchać w win Legii, nie ma szans....
Zacznę od tego że, faktem jest iż Wisełka przegrała z Leszkiem i Craxą, ale czy ten zespół gra słabo?
Oglądałem ich w tych 2 meczach i nie mogę o nich powiedzieć złego słowa, pomimo porażki.
Grają przyjemną dla oka piłkę ( moim zdaniem, bo widzę że, tam lecą hejty w ich str. )
Legia gra schematycznie i wolno, jak dla mnie to bd. czasem przynosić słabe wyniki, dziś na to liczę. ( to tak że, jest moje zdanie ).
Dobra, może i wygrywają ale chcę przypomnieć że, oni grają dobrą gałę na własnym boisku, a już nie pamiętacie remisu na wyjeździe ze słabym Podbeskidziem ??
Szkoda tych absencji w drużynie gospodarzy, to na pewno spora strata.
Jak dla mnie to bd. mecz walki i wynik jest otwarty, nie zdziwię się jak Wisła wygra, ale zabezpieczam się remisem...

Po pierwsze zacznę od tego, że to prawda Wisła może ten mecz nawet i wygrać, bo to jest sport itp.

Teraz druga sprawa, nie mają argumentów żeby ten mecz wygrać.
Strata Brożka to bardzo poważne osłabienie, a w Legii wszyscy zdrowi, tzn jest kilku graczy kontuzjowanych, ale to są gracze którzy od początku sezonu leczą kontuzję min : Furman, Masłowski itp. Legia gra dobrze w defensywie, gol ostatnio stracony u siebie, to że ta bramka wpadła to po prostu rozluznienie które się wkradło w końcówce w zespół Legii, ewidentnie wina Łukasza Broza(nie jestem pewien czy to on, ale tak mi się wydaje), w pewnym momencie odpuścił już sprint to było widać na powtórkach i tak jakoś wpadła ta bramka. Legia bardzo małym nakładem sił wygrała tamto spotkanie. Obrona jak i środek pola, świetnie sobie radzą, Pazdan wrócił i z Lewczukiem bardzo dobrze sobie radzą. Nikolić, może być przez 10-20 minut nie aktywny, ale jest bardzo skuteczny, jedno dobre podanie i bramka.
Kurs w okolicach 2,00-2,20, jest za duży moim zdaniem. Duda w porównaniu do meczu z Podbeskidziem, zagrał bardzo dobre spotkanie, a co najważniejsze Legia może nie wygrywa tych meczy spektakularnie, ale przez cały czas to ona praktycznie kontroluje spotkanie.

Nie wiem co ty tam widziałeś dobrego w meczu Wisły z Lechem ????, ale okej.


Co do innych ważnych rzeczy, które po wczorajszych meczach można już powiedzieć :
Lech wygrał - czyli punktów nie stracił
Piast i Cracovia - remis, czyli Piast stracił punkty

Więc dla Legii jest to bardzo ważny mecz. Koniec kropka, jak można grać w stronę Wisły, na prawdę panowie.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Panowie, co sądzicie o poniedziałkowym meczu Górnik - Pogoń? Osobiście chcę zagrać under 10,5 rożnego ale trochę dziwi mnie ten kurs 1,7. Wydaje mi się, że to będzie przykład typowego poniedziałkowego meczu w ekstraklasie czyli nuda i niski remis, ale ten kurs zdaje się mówić co innego. A jak wy się zapatrujecie na to spotkanie i typ który zamierzam pograć?
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Pozwolę sobie napisać kilka słów o meczu Wisła Legia. Pomimo, że siadł typ to Legii tak słabej nie widziałem dawno. Wynik może zmylić na pierwszy rzut oka, ale Legia nie grała kompletnie nic. Kucharczyk, Vranjes dwie pomyłki. Kucharz fatalny występ, miał na swojej stronie młodego, debiutującego Bartosza, a nawet nie sprawdził jego umiejętności w obronie. Podania w auty, na straty, porażka jedym słowem. We dwóch powinni usiąść na trybunach w następnym meczu, bo byli FATALNI. Jedyny Pazdan zagrał świetny mecz, łatał wszystkie dziury. Nikolic w jedenastce kolejki w lidze+extra to nie mam pojęcia co robi, cały mecz niewidoczny bramka go tylko ratuje. Gratulacje dla Wisły za walkę, świetny mecz Urygi. Przy tych nieobecnościach sądziłem, że zostaną stłamszeni, a to oni prowadzili grę.
Takie spostrzeżenie na przyszłą kolejkę. Legia zagra z Piastem u siebie. Bez Pazdana pauzującego za kartki i w takiej formie. Szczęście dopisało z Łęczną, Wisłą, ale kiedyś to szczęście się skończy. Do tego w czwartek mecz z Napoli. Gdyby nie to, że Piast ostatnio obniżył troszkę loty to aktualne kurs na Piasta brałbym w ciemno i za dużą stawkę. Ale i tak spróbuję, bo coś czuje, że te kursy będą się bardziej wyrównywały.
 
M 91

mateo843

Użytkownik
Zgadzam sie co do wypowiedzi kolegi wyzej, Legia zawiodla. Jedynie Pazdan i moze Bereszynski/Lewczuk w lekkim stopniu.
Ale czy Wisla stowrzyla sobie 100-200 procentowa sytuacje, nie widzialem takiej. Nikolic odciety, ale jedna okazja i gol, druga sytuacja i asysta, to go cechuje - wysoka skutecznosc
Wlasnie w takich meczach sie zdobywa mistrzostwa tzn Legia zagrala slabo, ale w obronie dobrze. Wypada Pazdan wraca Rzezniczak, nie wiadoma, ale to dobrze dla Kuby, bo bedzie mogl sie pokazac i zobaczymy jak sobie poradzi.
Na koniec jakie szczescie z Leczna ???????? Ogladales mecz ? bo jesli tak to Legia byla lepsza druzyna.
Oczywiscie nie jestem przeciwny grania w str Piasta w nastepnej kolejce, bo jak patrzylem kursy sa ciekawe, ale czy Legia zagra drugie tak slave spotkanie.
 
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin
Typ: Strzeli gola: Grzegorz Bonin
Kurs: 4,70
Buk: Unibet.com
Analiza:
W ostatnim meczu dziewiętnastej kolejki dziesiąty Górnik Łęczna zagra z piątą Pogonią Szczecin. Zespól z Lubelszczyzny gra bezkompromisowo na własnym boisku 4Z-0R-4P, w meczach tych padło dwadzieścia trzy gole z czego dziesięć było udziałem Górnika a cztery z nich zdobył najlepszy strzelec zespołu Grzegorz Bonin jego konto jest bogatsze jeszcze o dwa trafienia wyjazdowe i wynosi w sumie sześć. W ostatnim meczu z Legią jego honorowe trafienie zostało okrzyknięte golem osiemnastej kolejki. Trener Szatałow nie ma problemów jeśli chodzi o zestawieniem wyjściowej jedenastki na to spotkanie. Gra Portowców na wyjeździe wygląda następująco 3Z-4R-2P, strzelili jedenaście goli i tyle samo ich stracili. Trener Michniewicz nie zabrał w siedmiuset kilometrową podróż do Łęcznej najlepszego strzelca Łukasza Zwolińskiego, który zmaga się z kontuzją i wydaje się, że jest to jedyne zmartwienie szkoleniowca. W pierwszym meczu obecnego sezonu padł wynik bezbramkowy, w poprzednim sezonie Górnicy zwyciężali z hokejowym wynikiem 4-2. Nie jest łatwo wskazać faworyta tego spotkania ja skłaniałbym się ku remisowi ze wskazaniem na gospodarzy, jednak moim skromnym zdaniem zdarzeniem wartym zagrania w tej konfrontacji jest gol Grzegorza Bonina o którym wspomniałem wyżej, nie bez powodu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom