>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

19. kolejka Ekstraklasy (04.12 - 07.12.2015)

Status
Zamknięty.
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Termalica lub remis @2,00 bet365⛔

Chyba każda drużyna naszej ligi wie jakim niewygodnym rywalem jest drużyna Termalici, gra się z nimi naprawdę ciężko ( po mimo, nie zawsze pozytywnych wyników ).
Zagłębie oglądałem ostatnio, i muszę powiedzieć że, zagrali katastrofę, przegrali oczywiście z Jagą 0:2 i to u siebie, ale co najbardziej razi w oczy to liczba celnych strzałów....
Grali zbyt szeroko, a jedynym piłkarzem wyróżniającym się był Dąbrowski....
Ogólnie ta drużyna miewa lepsze mecze, mają ogromy potencjał, kurcze taki Papadopulos ( nie wiem czy db napisałem ), co on kur.... tam robi ??
Krótko mówiąc, marnuję się...
Czasem im coś fajnego wyjdzie, ale nie ma czym się jarać, bo wystarczy pierwsza lepiej ułożona drużyna i bd. dostawać baty.
Wzmocnieniem jest na pewno powrót Guldana.
Co do Termalici ważna wiadomością jest powrót, Biskupa.
Grał już ze Śląskiem, ale podajże wszedł dopiero w 2 połowie...
Termalica, zaimponowała mi w poprzednim meczu remisując ze Śląskiem 1:1, co jest naprawdę motywującą sprawą.
Drużynie z Wrocławia bd. trudno strzelić gola, ogólnie się z nimi ciężko gra, Termalica zagrała db. spotkanie tworząc kilka fajnych akcji przy bramce rywala, co nie jest proste, a przekonało już się o tym kilka drużyn...
I udało jej się zdobyć 1 oczko ( remis ), chociaż mogło zakończyć się różnie bo obie ekipy miały swoje setki...
Warto zwrócić uwagę na grę skrzydłami Termalici.
Nie myślcie że, oceniam obie ekipy tylko po jednym meczu ( ostatnim ) ale, zagłębie jak dla mnie jest słabo poukładaną drużyną....
Przewiduję remis 1:1....

Jagielonia vs Górnik obie drużny strzelą, tak @1,72 bet365✅

Tutaj z początku chciałem zagrać over, ale bezpieczniejszą opcją jest btts, gdyż również jak w spotkaniu wyżej przewiduję 1:1....
Górnik na pewno mocno zmotywowany po ostatnim meczu, wygranym z Piastem ( lider ), i tutaj nie bd. składać broni.
Zabrze na dnie tabeli, chociaż nie zasługują na takie miejsce.
I z pewnością bd. chcieli dziś zgarnąć 3 pkt. chociaż w ich przypadku każdy 1 pkt. jest ważny.
Górnik w ostatnich meczach notuję zazwyczaj btts.
Jaga również średnio, ostatnio wygrali 2:0, z Zagłębiem ( drużyna opisana wyżej ) co nie jest powodem do dumy, ale pokazuję jakiś tam potencjał, w ataku.
Podoba mi się ich 11, a myślę że, gdyby nie trener Probierz byli by wyżej w tabeli...
Nie jestem jego fanem !!
Jedni i drudzy wyglądają w elemencie ataku całkiem fajnie, i myślę że, bramki padną z obu stron.
Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się wynikiem 3:1.
 
W 115

werg

Użytkownik
Zagłębie - Termalica

Szóste Zagłębie zmierzy się z dwunastą Termalicą. Bilans Miedziowych w dziewięciu meczach u siebie rozkłada się równo (3Z-3R-3P), w spotkaniach tych padło dwadzieścia pięć goli, z których dwanaście strzelili gospodarze co daje średnia 2,7. Trener Stokowiec przy ustalaniu wyjściowej jedenastki musi pominąć Łukasza Janoszkę i Jakuba Tosika. Słoniki w wyjazdowych meczach zdobyły osiem punktów, które przekładają się na 2Z-2R-4P, w konfrontacjach tych padło osiemnaście goli z czego sześć było udziałem dzisiejszych gości, daje to średnią 2,2. Trener Mandrysz nie skorzysta z usług Sebastiana Nowaka, którego zastąpi Andrzej Witan, oraz ze zdobywcy zwycięskiego i jak się okazało jedynego gola z pierwszego meczu obydwu drużyn Pavola Stano. Sezon wcześniej beniaminkowie mierzyli się w pierwszej lidze dwa razy padł bramkowy remis 1-1. Dziś też spodziewam się, że padnie co najmniej po jednym golu i w górnicze święto kibice zobaczą kawałek dobrego widowiska. Jednego ze strzelców gola upatruję w osobie byłego zawodnika Zagłębia, czyli Dawida Plizgi, często tak bywa, że były gracz potrafi znaleźć drogę do siatki swojego byłego pracodawcy, oby tak było i tym razem.

Obie drużyny strzelą: Tak, kurs: 2,00 Otobet.com
Strzeli gola: D.Plizga, kurs: 4,50 sts.pl

Jagiellonia - Górnik Zabrze

W Białymstoku jedenasta Jagiellonia podejmować będzie ostatniego Górnika Zabrze. W meczach u siebie gospodarze są niemal bezkompromisowi 4Z-1R-4P, strzeli dziewięć goli a stracili ich trzynaście co daje średnią 2,3. Trener Probierz ma do dyspozycji prawie wszystkich zawodników, jedynym nieobecnym będzie Rafał Grzyb. Zabrzanie nie zaznali jeszcze smaku wyjazdowego zwycięstwa 0Z-4R-4P, w meczach tych padło dwadzieścia goli z czego siedem lądowało w bramce przeciwników Górnika, średnia wynosi 2,5. Po wysokim zwycięstwie nad liderem w Zabrzu zapewne zapanował lepszy nastrój. Jednak nie do śmiechu jest trenerowi Ojrzyńskiemu, ponieważ lista nieobecnych na to spotkanie jest długa, zabraknie między innymi Rafała Kosznika i Aleksandra Kwieka. Ja bym się jednak nie martwił bo w składzie najprawdopodobniej będzie niezawodny Radosław Sobolewski i zdobywca czteropaka z Piastem Słowak Roman Gergel, w którym upatruję strzelca gola. W pierwszym meczu padł wynik 1-3 dla Jagi, natomiast w ostatnim meczu u siebie Pszczółki pokonały Górników 3-2. Obyśmy dziś byli świadkami goli dla każdej z ekip.

Obie drużyny strzelą: Tak, kurs: 1,80 Otobet.com
Strzeli gola: R. Gergel, kurs: 4,00 sts.pl
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Piast Gliwice - Cracovia Kraków Typ: 2 @ 3.04 Pinnacle
Coś czuję, że dla Piasta runda wiosenna już na jesieni brutalnie zweryfikuje prawdziwą siłę gliwickiej drużyny. W obecnej kolejce Piastunki trafiają na rozpędzona Krakowie. Przyjezdni opromienieni zwycięstwem w derbach oraz czterema zwycięstwami z rzędu na pewno postawią gospodarzom trudne warunki. Dodatkowo goście grają ultraofensywną piłkę, której Gliwiczanie niezbyt lubią. Taką swoistą wymianę ciosów Piast raz wygrał z Termaliką, ale beniaminkowi daleko do klasy Cracovii i śmiem twierdzić, że jeżeli do takowej dojdzie również w Gliwicach to zwycięzcą może już nie być aktualny lider.
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Mi dziś przyszło do głowy coś takiego: Jaga-KSG 2 i Zagłębie-Termalica 1.
Po prostu Górnik nie wygrał dwóch meczów z rzędu od jakiś 15 lat, a dodatkowo ma długą passe bez zwycięstwa na wyjeździe 17 meczów. Jaga była tym zespołem który przełamał passe Korony bez porażki na wyjeździe,a teraz los jej to zabierze.No i oczywiści Górnik może tego kopa dostać letko. A drugi typ na krzyż,jak to często bywa gdy danego dnia są dwa mecze danej ligi,czyli 1x i 2 2 i 1 itd.Goście 4 bez porażki wyjazd więc jak na tak egzotycznego beniaminka dość dużo. Widzę też że nastroje raczej pro Termalica.I tu muszę wspomnieć o mojej teorii spiskowej,bo bez niej post stracony ???? W tych 4 wyjazdach były tuzy Wisła ,Legia i Cracovia,więc kupony padały,typowa mijanka o której pisałem już nie raz,która jest nie zwykle precyzyjna. A więc tego że tam Nieciecza będzie punktować nikt się nie spodziewał,dziś jednak dopuszczana jest mocno wygrana lub remis Niecieczy a więc mijanka może mieć swój dalszy ciąg,tym bardziej że kurs zacny. Także tam gdzie sie nikt nie spodziewał tam punktowali a tym razem odwrotnie. Zagłębie 4 bez zwycięstwa dom. I jeszcze do pana TommyTSW Ja wiem że jest wolność słowa i na tym forum każdy so może pisać to co chce,ale chyba chodzi głównie o to żeby sobie popprzez wymianę informacji pomagać. Najlepiej jest korzystać z pomocy tych którzy mają dobrą renomę. Na tym forum jest moim zdaniem kilka osób z rozbuchaną reputacją i ego,piszących totalne bzdury. Natomiast ty nie możesz budzić zaufania jadać co kolejkę po Cracovii mając TSW w nicku. To jest pisanie życzeniowe co ty uprawiasz. Cracovia nie jest żednym przeciętniakiem w tym momencie i na prawdę przestań zaklinać rzeczywistość bo to jest dość żałosne. Może prędzej czy później zacznie przegrywać wtedy rusz do boju... A prawda jest taka że co sezon zmienia się ta drużyna która jest czrnym koniem,w zeszłym była Jaga,Ruch,Śląsk itd. Piszę ci to bo mimo że jestem z Wawy kibicuje Wisełce i mam wrażenie że ty przenosisz waszą narkotykową wojną z krakowskich ulic na to forum co jest totalnym bezsensem. Ten Leicester ma tyle samo ptk,co najbogatszy klub świata City,więc te twoje &#39;&#39; Nie jest&#39;&#39; liderem taki z mniejszą butą powinno być.
Typ Górnik 3.75
Typ Zagłębie 1.85 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
B 2,2K

barichello

Użytkownik
ja bym nie ufal Zagłębiu po takim kursie, to zbyt chimeryczna ekipa, Termalica to typowe walczaki, tanio skóry nie sprzedadzą. Potarfili wywieźć komplet z Pasami, urwać punkty w stolicy i ponownie nie przegrać w Krakowie z Wisłą

zatem do Zabrza dorzucam

Termalica 4.50 Ub
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Znawca i takie błędy?:razz: aż razi.


Ja osobiście nie potrafię sobie wyobrazić tego spotkanie, bo równie dobrze może piast 3-0 wygrać, może być 3-3 ale może też Cracovia jak ostatnio często 4-1 wygrać.
W teorii typ na Over 2.5 to pewniak, ale ile to takich spotkań kończyło się underem?
Może rogi można tu pograć bo i Cracovia i Piast ich trochę biją, a na pewno nagle oba zespoły nie zaczną grać aż tak defensywnie, by nie nabić ich dużo.
Ostatnie 4 mecze Piasta 12, 9, 18, 13 Tylko w spotakniu 31.10 z Zagłębiem było ich mało bo 7.
Cracovia pod tym względem nie gorzej bo 13, 11, 11, mniej było tylko w meczach ze Śląskiem i Łęczną bo kolejno 6 i 8.
Ale jeżeli oba zespoły zagrają jak w poprzednich 2-3 meczach to liczba może być duża.

Na over 11,5 rogów Betano oferuje nam fajny kurs 2,50 i ja to pogram

Edit:
Kapustka out, ofensywa sporo traci bez niego, typ bardziej ryzykowny
⛔⛔⛔
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Zagłębie - Termalica

19 Kolejkę Ekstraklasy zaczynamy w Lubinie według mnie faworytem tego spotkania jest Zagłębie które mimo ostatniej dosyć słabej gry posiada mocniejszy a na pewno szerszy skład niż drużyna z Niecieczy nie można zapomnieć o tym że goście tego spotkania zagrają bez Swojego najrówniej grającego obrońcy Stano który pauzuję za kartki a ostatnie mecze pokazały że drużyna która głównie wygrywa na &quot;Swoich śmieciach&quot; W ostatnich meczach nie zachwycała grą w obronie przykładem może być stracone pięc goli w meczu z Piastem czy remis w meczu z Piastem tylko dzięki kuriozalnym błędzie Kiełba z Flavio którzy nie wykorzystali akcji dwóch na bramkarza. Ponadto występ Biskupa również stoi pod znakiem zapytania a Drozdowicz czy Kędziora nie są w zbyt dobrej formie. Zagłębie podrażnione ostatnimi bardzo słabymi meczami powinno dzisiaj pokazać że jest sporo lepszą drużyną niż drużyna &quot;z pola kukurydzy&quot; w zespole &quot;Miedziowych&quot; zabraknie jedynie Janoszki który pauzuje za kartki

Typ: Zagłębie @ 1,85 [2:0]✅✅✅✅

Jagiellonia - Górnik

O godzinie 20:30 w Białymstoku mecz rozegrają dwie drużyny z końca tabeli ale nie ma co się oszukiwać mimo wszystko aspiracje &quot;Jagi&quot; są sporo wyższe niż ich aktualna pozycja w lidze. Formę Górnika zamazuje ostatnie zwycięstwo z Piastem ale czy są w stanie wygrać z Jagiellonią na wyjezdzie ? Uważam że nie mają zbyt dużo argumentów ku temu dużo nieobecnych w zespole Kwiek który dzięki szczęśliwej bramce w środku tygodnia natchnął ekipę z Zabrza do zwycięstwa dzisiaj będzie pauzował za kartki Korzym Janota i Kosznik są kontuzjowani i nie jadą do Białegostoku jest to na pewno spory ubytek w i tak wąskiej kadrze Górników. Nie można zapomnieć również o wieku kluczowych graczy Górnika czy Madej i Sobolewski wytrzymają grę co trzy dni ? Również powątpiewam. Natomiast Jagiellonia po zwycięstwie w Lubinie powinna pójść za ciosem w kolejnym meczu tym bardziej że będą grali przy własnej publiczności co również jest wielkim plusem dla &quot;Jagi&quot; Górnik z wyjazdów przywiózł łącznie 4 punkty.

Typ: Jagiellonia @ 1,95[2:3] ⛔⛔⛔⛔
 
Q 455

qwertyuiop

Użytkownik
Za dużo tych oslabień w Zabrzu. Nie będę wymieniał wszystkich, ale w porownaniu do spotkania z Piastem wypadło dwóch pomocników, Kosznik i Kwiek. Dwaj podstawowi i dowidczeni piłkarze.
Jaga wydaje sie wyraźnym faworytem. Za wyjątkiem linii defensywnej Probierz ma w drużynie młodych zawodników; oni na pewno będą lepiej zregenerowani niż Górnik po derby z Piastem.
Tym bardziej że dla Górnika będzie to 3 mez w ciągu 6 dni, a Jaga 2 kolejki temu pauzowała. OPrzełożony był mecz z Termaliką. Dlatego też ostatecznie stawiam na Termalikę (pisałem o tym wcześniej) i Jagiellonię)
Termalica ah + 0,5 1,99 pinnacle
Jagiellonia ah -0,5 2,01 pinnacle
 
insaider 32

insaider

Użytkownik
Jagiellonia - Górnik Zabrze 1 @1.95 Bet365
Jagiellonia powoli wraca na właściwe tory prowadzące prosto do grupy mistrzowskiej.Ich gra dalej nie porywa,choć trzeba przyznać ,że w meczu z Zagłębiem całkowicie unieszkodliwili gospodarzy.Jaga ma lepszy skład i mniej problemów od drużyny z Zabrza. Górnik co roku tracił kluczowych piłkarzy ale jakoś sobie radzili. W tym sezonie wygląda to jednak dramatycznie,podpisywani są (mimo sporych problemów finansowych) kolejni słabi piłkarze i jeśli w zimie coś się nie zmieni to skończyć się to może pierwszą ligą. Górnik dodatkowo przystąpi do tego meczu bez Korzyma i Kwieka , więc w ataku zagra Szymon Skrzypczak co według mnie oznacza niewielkie zagrożenie ze strony Górnika. Moim zdaniem Jagiellonia wygra to spotkanie.
Zagłębie Lubin - Termalica BB X @3.40 Bet365
Nie widzę tu zwycięstwa żadnej z drużyn. Termalica mimo sporej liczby okazji i całkiem dobrego meczu zremisowała ostatnio w Niecieczy ze słabym Śląskiem.Zagłębie z kolei zagrało dramatycznie z wyżej opisywaną Jagiellonią. Drużyny o podobnym potencjale kadrowym ze wskazaniem na Zagłębie. Miedziowi przegrali 2 ostatnie spotkania u siebie , skąd wnioskuję,że nie będą chcieli zawieść kibiców po raz trzeci.Dodam też,że Zagłębie nie zremisowało żadnego z poprzednich 7 meczów. Termalica natomiast prawie w każdym meczu stawiana jest w roli underdoga ,a jak pokazuje tabela nie do końca powinno tak być-owszem,są na 12 miejscu w tabeli,ale klasyfikacja jest tak spłaszczona,że ewentualne zwycięstwo wywindowałoby niecieczan do grupy mistrzowskiej. Według mnie w spotkaniu tych dwóch nieprzewidywalnych drużyn padnie remis.
 
aggress 64

aggress

Użytkownik
&quot;Bartosz Kapustka zaatakowany w dyskotece! Nie zagra z Piastem&quot;
więcej możecie przeczytać w mediach społecznościowych ja od siebie dodam, że może mieć to znaczenie w jutrzejszym pojedynku ????
 
U 35

uszol71

Użytkownik
Rozpedzony lech kontra spadajaca korona, wiem ze to polska liga ale dla mnie faworyt jest jeden, korona bedzie spadac ispadac czas najwyzszy na wymianke w tabeli, no i statycznie to biore piast z cracovia over, zdecydowana wiekszosc tych druzyn to wyniki overove wiec i ty razem probuje
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Panowie, co myślicie na temat jutrzejszego meczu w Kielcach?
Patrząc na mecze H2H między tymi drużynami w przeszłości - wszystkie mecze na boisku w Kielcach - obydwie drużyny mają po 2 zwycięstwa na 9 meczy, reszta spotkań to remisy. W tym przypadku wygląda na zwycięstwo silniejszego - w tej części sezonu - dlatego coś mi mówi, że zwycięstwo Lecha i co najmniej @ Lech over 1,5 gola (2,00) Bet365.
 
piopawlowski 90

piopawlowski

Użytkownik
Zgadzam sie, chociaż czyste zwycięstwo Lecha wydaje mi sie pewniejsze, chociaż over Lecha całkiem mozliwy. Jak Korona dostaje z Termalica u siebie i są w takiej formie, to Lech musi to wykorzystac.
Lech 1.72 expekt
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Uważajcie z tym Lechem ???? Lech będzie prowadził grę, a Korona zagra tak jak potrafi czyli będzie się bronić i coś z kontry ustrzelić. Nie można zapomnieć, że Lech nie ma typowego kilera pola karnego, a na takie drużyny jest taka osoba bardzo potrzebna. Do składu Korony wraca Fertovs względem meczu z Ruchem, natomiast w Lechu najprawdopodobniej na szpicy wyjdzie Hamalainen.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Mój typ na dziś:

Piast Gliwice - Cracovia Kraków typ: X2 kurs: 1,55 ✅


Według mnie najbezpieczniejszy typ na dzisiejszy mecz. Spotkanie może zakończyć się remisem, ale dla bezpieczeństwa jeszcze dokładam scenariusz z wygraną Cracovii. Kurs może nie powala na kolana, ale dobre i to 1,55 ????

Dlaczego sądzę, że Piast nie wygra tego meczu?

1. Sam trener powiedział, że przyszedł dla nich trudny moment teraz (parafraza moja jego słów, ale sens zachowany).

2. Bolesna porażka z Górnikiem w poprzedniej kolejce, możliwe więc, że morale trochę spadły.

3. Cracovia jest ewidentnie w gazie, kto śledzi ten zna jej ostatnie wyniki - więc morale wręcz przeciwnie.

4. Piast nie przegrał jeszcze 2 meczów z rzędu - jeśli ma się to wydarzyć, dziś jest odpowiedni/dobry moment na to (choć ten argument jest akurat nieprzesadnie mocny, ale still).

5. Osłabienia kadrowe po stronie Piasta. Tak, wiem, po stronie Cracovii również.

6. Ciężko wskazać faworyta w tym meczu, jak wspomniałem może być remis, jednakże, jeśli któraś z drużyn miałaby pokusić się o wygraną to prędzej, w mojej opinii, będzie to Cracovia, która jest w formie wybornej.

7. Mecz 1 drużyny z 3, więc przepaści nie ma tutaj żadnej, zarówno w dorobku punktowym (7 pkt różnicy), jak i w potencjałach i możliwościach drużyny.


Miałem grać remis, ale minimalizuję ryzyko grając X2 ????

Polecam, bowiem sądzę, że spore szanse wejścia tego typu. Pozdro! ????
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Odnosząc się do tego co wcześniej napisałem Korona - Lech odpuszczam, raczej nie ma sensu tego grać bo może być mina ;d
Natomiast ciekawy mecz w Gliwicach gdzie Piast podejmie Cracovie. Na ten moment nie licząc Lecha to dwie najlepsze drużyny w ekstraklasie. Piasta problemem staje się ich pozycja w tabeli, widać to było w meczu z Górnikiem, że przegrywając otwierają się strasznie i chcą jak najszybciej odrobić bramki. Brakuje takiego wyrachowania, bo raz się uda odrobić a następnym razem dostajesz piątaka. Tutaj nie oszukujmy się remis dla jednej i drugiej drużyny byłby zadowalający. Piast u siebie jeszcze bez remisu w lidze, z Cracovią to nie będzie żaden wstyd ????

Piast - Cracovia X @3,45 IZIIIIII ???? ???? ????
 
maite-radar 25,3K

maite-radar

Użytkownik
05.12.2015; 15:30
Korona Kielce - Lech Poznań
Powyżej 3.5 kartki @ 1,75 Betano
⛔
Cieszy mnie, że kartki w naszej rodzimej lidze wkraczają &quot;na salony&quot;. Wiadomo - to dopiero linie symboliczne, u Juroszka czy w powyższym bukmacherze, ale najważniejsze że w ogóle jesteśmy w stanie to grać. Jednak do rzeczy, bo mecz lada chwila. W STS kurs wyższy, ale i linia wyższa, i to na same żółtka. A tutaj znakomity prezent od buka, bo linia 3.5 to coś, co zdarza się rzadko. Po szokującym dla obu ekip początku sezonu (w z goła odmiennych tego słowa znaczeniach) teraz forma się unormowała. Gwiżdże nam dzisiaj Szymon Marciniak, niewątpliwie najlepszy sędzia w naszym kraju. Koronie sędziował raz w tym sezonie, Lechowi dwukrotnie. Na trzy spotkania z udziałem tych ekip, dwa razy pokrywał linię. W Ekstraklasie Marciniak wydaje się być bardziej powściągliwym, obserwując jego poczynania na arenach międzynarodowych widzimy naprawdę sporo kartek. Poprzednie spotkania Marciniaka bardzo dobrze wyglądają pod interesujący nas typ, bo liczby mówią wszystko: 4, 7, 4, 5, 3 (+czerwo) - to spotkania, które rozstrzygał Marciniak w przekroju ostatniego miesiąca. Jak widzimy linia pokrywana zawsze. Biorąc pod uwagę z kolei spotkania obu ekip, to w meczach Lecha 4/5 pokryte, korona tylko 2/5 (w dwóch kolejnych przypadkach trzy kartki). Liczby może typu nie bronią, ale biorąc pod uwagę sąsiedztwo obu drużyn w tabeli, ilość kartek w ostatnich spotkaniach oraz rozjemcę tych zawodów sądzę, że mamy do czynienia ze sporym value i typem, który dzisiaj przyniesie nam zysk.
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Korona Kielce - Lech Poznań

O 15:30 do Kielc przyjedzie mistrz Polski Lech Poznań który po objeciu sterów przez Jana Urbana gra świetnie a co najważniejsze najczęściej na &quot;0&quot; z tyłu. W ataku rozkręcił się Kasper i Szymek Pawłowski dzięki temu Lech za Urbana nie przegrał jeszcze meczu w lidzę. Korona po obiecującym początku rozgrywek ostatnio pikuje w dół tabeli, ponadto to będzie trzeci mecz Korony w tydzień co też nie jest dla nich dobre nie od dzisiaj wiadomo że kadra Korony jest sporo biedniejsza niż kadra Lecha widać zreszta to po składach w Koronie zabraknie zawodników z pierwszego składu Cabrera,Cebula czy Grzelak a dodając do tego że Korona nie będzie mogła wystawić Swojego lidera obrony wypożyczonego z Poznania Macieja Wilusza. Według mnie wygrać ten mecz może tylko ekipa Kolejorza.

Składy: Korona Kielce: Dariusz Trela - Kamil Sylwestrzak, Krzysztof Kiercz, Radek Dejmek, Vlatislavs Gabovs - Bartłomiej Pawłowski, Vlastimir Jovanović, Nabil Aankour, Aleksandrs Fertovs, Łukasz Sierpina - Michał Przybyła

Lech Poznań: Jasmin Burić - Tomasz Kędziora, Marcin Kamiński, Tamas Kadar, Barry Douglas - Łukasz Trałka, Abdul Aziz Tetteh - Darko Jevtić, Maciej Gajos, Szymon Pawłowski - Kasper Hämäläinen

Typ: Lech Poznań @ 1,95 [0:1] ✅ ✅✅✅
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Piast Gliwice win @2,20 bet365

Myślę że, to jest hit tej kolejki, gdzie lider z Gliwic podejmuje przed własną publicznością zespół z trzeciej pozycji - Cracovię.
Dwie silne ekipy które, strzelają mnóstwo bramek, tak że, można się domyśleć iż, ujrzymy szybkie i miłe dla oka spotkanie.
Ja pograłem osobiście win gospodarzy, jako jeden z nielicznych bo widzę że, większość osób gra overy itp.
Główny powód to gra gospodarzy na własnych śmieciach, tutaj są niezwykle silni.
W poprzedniej kolejce przegrali co prawda w Zabrzu 2:5, ale czy to przyniesie negatywne skutki w dzisiejszym meczu....
U siebie grają znacznie lepiej, w 9 spotkaniach bilans wynosi (8-0-1) a bramkami 17:5.
Ostatnio u siebie pokonali Ruch Chorzów, który również był, może dalej jest w niezłej dyspozycji i pokonali Niebieskich aż 3:0.
Drużyna gości to dla mnie najładniej grająca piłkę drużyna naszej ligi, po prostu ich gra jest miła dla oka....
Cracovia tak jak ich dzisiejszy rywal to drużyna własnego boiska, ostatnio mają dobrą serie ale większość z tych zwycięstw była na ich terenie.
Na uznanie zasługuję pokonanie zawsze walecznych, piłkarzy z Podbeskidzia a wygranie w derbach Krakowa 2:1 zawsze musi podnosić na duchu.
Jak dla mnie jednym z głównych czynników tutaj to że, obie lepiej prezentują się przed własną publicznością.
Dziś Cracovia zagra bez Wołąkiewicza oraz Kapustki.
 
Q 455

qwertyuiop

Użytkownik
Ruch dobrze zareagował po porażce z Piastem. Do skladu wrócił już Konczkowski i uratował Niebieskim zwyciestwo z Koroną. Wrócił też Patryk Lipski. Fornalik ma dobrą sytuację kadrową. Podbeskidzie, rozbite w Krakowie, będzi edziś oslabione głównie z tyłu brakiem Kolcaka ale też Deji
Ruch ah 0 kurs 2,02 pinnacle
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom