>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

19. Kolejka Bundesligi 31.01-02.02.2014

Status
Zamknięty.
P 907

pawel-1

Użytkownik
Augsburg - Werder
Werder +1 AH @ 1.855 Pinnacle

Moim zdaniem Augsburg to nie jest drużyna, na którą można sypać takie kursy. Spory progres przez ostatni rok, ale to jeszcze nie to. Różnicy klasy między ekipami nie ma i nie widzę powodu, żeby Werder nie pokusił się o malutką niespodziankę i nie wywiózł punktów z SGL arena. Gospodarze w ubiegłej kolejce ładnie napsuli krwi BVB. Nie unikneli jednak błędów z tyłu. Werder 0-0 z Brunszwikiem, co chwały im nie przynosi. Trochę pecha np przy strzale Bargfrede, który odbił się od wewnętrznej strony słupka. Cośtam jeszcze mieli z tego co pamiętam, ale no nic nie wpadło. Myślę, że tak bardzo nie warto grać na Augsburg po tych kursach, że zagram w drugą stonę. Nudny mecz się szykuje. I taka statystyka pod kątem typu - Augsburg w tym sezonie Bundesligi różnicą min 2 bramek wygrał 2 spotkania. Z Hoffenheim i Brunszwikiem.
 
T 283

teilweise

Użytkownik
TSG Hoffenheim- HSV
over 3,25 @2,00 Pinnacle 3/10
Obie drużyny zagrały w zeszłej kolejce totalną padakę. Miałem początkowo pograć coś w kierunku HSV, bo lubią oni grać z pozycji underdoga, TSG będzie musiało przejąć dzisiaj inicjatywę co wykorzystywać lubi drużyna z Hamburga. Jednak kontuzja Lasoggi i wystawienie w 1 składzie Zoua osłabia tutaj szansę gości i dlatego pogram na over. Oba bloki defensywne bardzo słabe, value widzę w over 3 i 3,5.
FSV Mainz 05 - SC Freiburg

Mainz -0,75 @2,01

Myślę, że Mainz powinno dzisiaj sobie poradzić z Freiburgiem. Co prawda gości wygrali z Bayerem, który zaliczył falstart w tej rundzie, ale nie wierzę, że to jakoś przełamie piłkarzy z Freiburga i nagle zaczną regularnie punktować, bo obecnie i tak grają na maksimum swoich możliwości. Jak dla mnie to w tym sezonie spadają do 2 BL, bo i tak jadą od kilku sezonów na kredycie w 1 lidze. Z jednej strony boję się trochę o motywację Mainz w tym meczu, bo strefa spadkowa im na pewno nie grozi, a taka typowa drużyna środka potrafi z każdym wygrać, bo mają motywację na silne drużyny, a grają na pół gwizdka z słabiakami i głupio tracą punkty. Dzisiaj uważam, że motywacja po stronie Mainz będzie, żeby uzyskać pułap 30 punktów i spokojnie grać dalej w rundzie rewanżowej. Freiburg nie prezentuje niczego pozytywnego, więc raczej dzisiaj są skazani na przegraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Hoffenheim - Hamburger SV 1 @ 1.96 Betsafe 3:0 ✅
W zespole gości plaga kontuzji. Nie zagrają m.in. Adler, Djourou, Lam, Mancienne, Beister and Lasogga, co znacznie ogranicza pole manewru dla Thorstena Finka szczególnie w obrębie formacji ataku. Z kolei wariant, że HSV jedzie i desperacko broni remisu również odpada, gdyż goście mają drugą najgorszą pod względem straconych bramek defensyw w lidze. Z kolei Hoffenheim szczególnie na własnym boisku imponuje w strzelaniu bramek. Markus Gisdol będzie miał dziś do dyspozycji swoich wszystkich najlepszych napastników, dlatego też wątpię, by w tym meczu o sześć punktów goście byli w stanie przetrwać nawałnicę gospodarzy.
Bayer Leverkusen - VfB Stuttgart 1 @ 1.55 Unibet 2:1 ✅
Stuttgart w środku tygodnia mocno postawił się Bayernowi. Koniec końców dzisiejsi goście przegrali z mistrzem Niemiec i wszystko wskazuje na to, że było to jedynie Pyrrusowe zwycięstwo. Sił straconych w tamtym spotkaniu zapewne będzie momentami brakować w starciu z Bayerem. Ekipa Leverkusen po wpadce z Freiburgiem jest bardzo spragniona punktów i zapewne zrobi wszytstko, żeby podreperować bilans punktowy. Mając na uwadze, że wszyscy najlepsi zawodnicy są zdrowi, zaś kadra zostało wzmocniona bardzo wartościowym Guardado spodziewam się pewnej wygranej gospodarzy.
 
T 283

teilweise

Użytkownik
Bayer Leverkusen - VfB Stuttgart 1 @ 1.55 Unibet Stuttgart w środku tygodnia mocno postawił się Bayernowi. Koniec końców dzisiejsi goście przegrali z mistrzem Niemiec i wszystko wskazuje na to, że było to jedynie Pyrrusowe zwycięstwo. Sił straconych w tamtym spotkaniu zapewne będzie momentami brakować w starciu z Bayerem. Ekipa Leverkusen po wpadce z Freiburgiem jest bardzo spragniona punktów i zapewne zrobi wszytstko, żeby podreperować bilans punktowy. Mając na uwadze, że wszyscy najlepsi zawodnicy są zdrowi, zaś kadra zostało wzmocniona bardzo wartościowym Guardado spodziewam się pewnej wygranej gospodarzy.
Jeśli już to poszedł bym tutaj w kierunku handicapu -1 lub -1,5. Grając stawką 1,55 nie masz żadnych szans w dłuższej perspektywie w 1 Bundeslidze wyjść na 0 z wygraną.
Gospodarze wkurzeni po meczu z Freiburgiem, więc zapewnie podejdą do meczu na poważnie i jak zdobędą bramkę to nie będą chcieli na tym poprzestać.
 
pacfik 46

pacfik

Użytkownik
Hoffenheim - Hamburger SV 1 @ 1.96 Betsafe
W zespole gości plaga kontuzji. Nie zagrają m.in. Adler, Djourou, Lam, Mancienne, Beister and Lasogga, co znacznie ogranicza pole manewru dla Thorstena Finka szczególnie w obrębie formacji ataku. Z kolei wariant, że HSV jedzie i desperacko broni remisu również odpada, gdyż goście mają drugą najgorszą pod względem straconych bramek defensyw w lidze. Z kolei Hoffenheim szczególnie na własnym boisku imponuje w strzelaniu bramek. Markus Gisdol będzie miał dziś do dyspozycji swoich wszystkich najlepszych napastników, dlatego też wątpię, by w tym meczu o sześć punktów goście byli w stanie przetrwać nawałnicę gospodarzy.
Bayer Leverkusen - VfB Stuttgart 1 @ 1.55 Unibet
Stuttgart w środku tygodnia mocno postawił się Bayernowi. Koniec końców dzisiejsi goście przegrali z mistrzem Niemiec i wszystko wskazuje na to, że było to jedynie Pyrrusowe zwycięstwo. Sił straconych w tamtym spotkaniu zapewne będzie momentami brakować w starciu z Bayerem. Ekipa Leverkusen po wpadce z Freiburgiem jest bardzo spragniona punktów i zapewne zrobi wszytstko, żeby podreperować bilans punktowy. Mając na uwadze, że wszyscy najlepsi zawodnicy są zdrowi, zaś kadra zostało wzmocniona bardzo wartościowym Guardado spodziewam się pewnej wygranej gospodarzy.
za sterami HSV jest bodaj BvM
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Dwa bety.

Augsburg - Werder | Werder +1 - 1,83(Bet365)BRAWO GARCIA⛔


Tak jak Paweł wyżej - mam podobne odczucia do zespołu Augsburga.Ok, spory progres w pod wodzą Wienzleira, ale nie aż taki aby byli mocnym faworytem z Werderem.Oby dwie ekipy są porównywalne na poziomie piłkarski tyle, że Werder ma na ławce trenera amatora więc siłą rzeczy ciężko im przychodzi punktowanie.Ekipa z Bawarii nie przekonuje mnie nigdy, jakoś nie lubię ich stylu gry - dla mnie jest nudny,miałki i taki nie do oglądania.Werder zaś też przechodzi na grę, która bardziej preferuje obronę niż atak (jak za Schaafa), może i się bardziej pod tym względem ogarnęli, ale cierpi na tym atak.Dziś też zabraknie Ekiciego(choć on też nie jest takim graczem jak oczekiwano) a zagra w pierwszym składzie Hunt,Elia,Junuzovic i na szpicy Petersen.W każdym razie nie widzę aż takiej dysproporcji pomiędzy zespołami więc idę w kierunku Bremy bo nawet jeśli przegrają to nie więcej niż jedną bramką choć ja bardziej skłaniam się ku teorii, że obejrzymy nudny mecz i jakiś remis (wahałem się między hc, a underem).

Bayer Leverkusen - VfB Stuttgart | obie strzelą - 1,67✅(Bet365)

Tutaj myślałem o +1,5 w stronę VfB, ale jeśli bts jest po takim samym kursie to też warto_Oby dwie drużyny dobre w ofensywie, Bayer jeśli zagra na swoim poziomie to powinien spokojnie strzelić bramkę, mają do tego wszelkie narzędzia, a patrząc na to, że pod wodzą Schneidera nadal defensywa Stuttgartu cierpi to nie będzie to trudnym zadaniem.Nie mniej uważam, że goście nie przyjadą po bagaż bramek, a powalczą bo w mojej opinii nie stoją na straconej pozycji.Przede wszystkim ich atak jest bardzo fajny, wiadomo, że postacią centralną jest Ibisevic, ostatnio Abdelaoue zaczął też strzelać i dziś zamiast Maxima wybiegnie golden boy - Werner, który to po lewym skrzydle hasa aż miło, w dodatku Rumun na zmianę to też dobra opcja.Tutaj wszystko wygląda bardzo dobrze i również są w stanie postrzelać także moim zdaniem z oby dwóch stron możemy spodziewać się bramek i jeszcze po kursie ~1,60 śmiało można to atakować bo ja liczę na otwarty mecz i nie zdziwią mnie punkty Stuttgartu w Leverkusen.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Tylko jedna osoba wspomniała o tym spotkaniu... a szkoda, bo sądzę, że kurs jest jak najbardziej do gry.
Dzisiaj na Veltins Arena przyjeżdża drużyna Wolfsburgu, która zanotowała falstart jeśli chodzi o rozpoczęcie rundy wiosennej. Schalke niewątpliwie musi gonić ligowych rywali, gdyż jedyne satysfakcjonujące miejsce dla S04 to to premiowane grą w Lidze Mistrzów. Do Borussii M&#39;Gladbach drużyna dzisiejszych gospodarzy traci jedynie dwa punkty. Zakładając ciężkie spotkanie ligowych rywali w Hannowerze - ta strata może zostać już dziś zniwelowana.
Schalke świetnie zaczęło rundę, efektownie pokonując 3:0 HSV Hamburg na Imtech Arena - gdzie nie zawsze gra się łatwo. Do pierwszej jedenastki wrócił po dłuższej nieobecności Klaas Jan Huntelaar, który jest ogromnym wzmocnieniem dla ofensywy Schalke. Oprócz tego coraz większą rolę odgrywa młodziutki Max Meyer, dlatego Schalke nie odczuwa aż tak bardzo nieobecności Draxlera. Do tego do formy wraca Farfan i kwartet ofensywny zaczyna wyglądać, jak należy.
VfL Wolfsburg ma trochę większe problemy - jak napisałem na wstępie - zanotowali falstart, przegrywając u siebie 1:3 z Hannoverem. W dzisiejszym meczu nie zagra także Diego, który w ostatnim dniu okienka transferowego został wypożyczony do Atletico Madryt. Zastąpi go najprawdopodobniej sprowadzony z Chelsea - Kevin de Bruyne, jednak mam pewne wątpliwości co do tego, czy rzeczywiście będzie od początku pokazywał pełnię swoich umiejętności - talent ma niebotyczny.
W Schalke zabraknie dzisiaj Draxlera, Kirchoffa, Hogera, Clemensa oraz Uchidy, jednak Juliana da się zastąpić - w postaci Maxa Meyera - a pozostali gracze - oprócz Japończyka - są rezerwowymi, dlatego sądzę, że S04 nie odczuję straty kilku zawodników.
W Wolfsburgu nie zobaczymy dzisiaj podstawowego skrzydłowego - Vieirinhy (aczkolwiek on już pauzuje od dłuższego czasu), Jana Polaka (10/1) oraz Medojevicia.
Według mnie Schalke zaczyna wracać na właściwe tory i niewykluczone, że powalczą o trzecie lub drugie miejsce. Dzisiejszy mecz jest bardzo ważny w kontekście gry w Lidze Mistrzów, gdyż Wolfsburg plasuje się na miejscu 6. oraz traci do Schalke zaledwie jeden punkt. Sądzę, że Konigsblauen odjadą Wilkom na cztery punkty i pewnie zgarną całą pulę.

Schalke 04 - VfL Wolfsburg; 1 @ 1,91 (Bet365)
2:1 ✅
Myślę o jeszcze dwóch typach, ale to za chwilę.
Drugim spotkaniem, nad którym mocno się zastanawiałem jest mecz, który obędzie się na AWD Arena. Dzisiejsi gospodarze rozpoczęli imponująco rundę wiosenną pokonując 3:1 na wyjeździe VfL Wolfsburg, co pokazuje, iż na starcie drugiej części sezonu prezentują się bardzo solidnie. W rolę gości wcieli się dziś ekipa Borussii M&#39;Gladbach, która - można powiedzieć - po porażce z Bayernem 0:2 zaczyna mieć - nie boję się tego stwierdzenia - nóż na gardle, gdyż czują już oddech Schalke i Wolfsburga. Jak napisałem w poprzedniej analizie - bardzo możliwym jest, że Schalke dzisiaj zwycięży, także przy ewentualnej porażce M&#39;Gladbach wskakują na 4. miejsce, dlatego Źrebaki nie mogą sobie pozwolić na porażkę... ale czy Hannover ma zamiar postawić łatwiejsze warunki wobec tego faktu? Nie sądzę... ;)
Według mnie dzisiejsze spotkanie wygląda niezwykle ciekawie, gdyż - jak napisałem - obu drużynom będzie zależało na trzech punktach. Borussia M&#39;Gladbach to ewidentnie drużyna własnego boiska, gdzie zanotowali bilans 8-1-1, z kolei na wyjazdach prezentują się zdecydowanie gorzej: 2-4-4. Hannover również ma bardzo dobry bilans jeśli chodzi o spotkania na AWD Arena. Biorąc pod uwagę tylko spotkania u siebie notują 6. miejsce z bilansem 5-3-1. Hannover u siebie pod względem bramek prezentuje się solidnie 17:11, co daje 3,1 bramki na mecz. M&#39;Gladbach na wyjeździe - 10:12, czyli 2,75. To rokuje bardzo dobrze, gdyż istnieje duża szansa, że zobaczymy w dzisiejszym spotkaniu bramkowy over. Jeśli chodzi o wszystkie spotkania obu drużyn - Hannover: 26:32 - 3,22 bramki na mecz, Borussia - 35:21, czyli 3,11 bramki na mecz - wyniki mocno porównywalne.
W dzisiejszym spotkaniu w ekipie Hannoveru nie wystąpi Polak - Artur Sobiech, Iworyjczyk - Didier Ya Konan, Christian Pander oraz Felipe. Można powiedzieć, że dwóch z czterech zawodników stanowi duże znaczenie w ofensywie Hannoveru... aczkolwiek nawet bez nich kwartet ofensywny prezentuje się bardzo dobrze - Huszti, Bittencourt - Rudnevs, Diouf. Pokusiłbym się o stwierdzenie, że jest to jedna z najlepszych ofensyw w lidze (już pomijając takie tuzy, jak Bayern, Schalke, BVB czy Leverkusen). W ekipie Źrebaków także ma kto straszyć - w ataku Raffael, na skrzydłach Max Kruse oraz utalentowany Patrick Herrmann, na pozycji ofensywnego pomocnika - Juan Arango, który pomimo wieku - ma świetnie ułożoną stopą i ponadprzeciętnie wykonuje stałe fragmenty gry. Reasumując - w obu drużynach ma kto straszyć, w obu drużynach ma kto strzelać bramki.
Według mnie zobaczymy dziś ofensywne spotkanie, gdyż obu drużynom zależy na trzech punktach. Uważam, że Borussia - aby wygrać dzisiejszy mecz - będzie musiała zdobyć minimum dwie bramki, gdyż Hannover także pokusi się o jedno trafienie, dlatego over jest mocno prawdopodobny. Sądzę, że defensywy w obu drużynach nie wyglądają aż tak dobrze jak ofensywy (no, może przesadzam, gdyż M&#39;Gladbach nie zajmowałoby 4. pozycji z żałosną defensywą, aczkolwiek obrona w Hannoverze to duży problem - nie od dziś, ani nie od wczoraj). Sądzę, że na przeszkodzie overu mogą stać bramkarze - których uważam za bardzo dobrych fachowców - Zieler oraz Ter-Stegen mają ogromny potencjał i zapewne jeszcze o nich usłyszymy (o tym drugim zapewne niedługo, gdyż po sezonie ma opuścić Moenchengladbach). Jednakże, pomimo bardzo dobrych bramkarzy kurs na over prezentuje się bardzo fajnie i osobiście polecam:
Hannover 96 - Borussia Moenchengladbach; over 2,5 @ 1,85 (Bet365) 3:1 ✅
Oprócz tego - jeśli ktoś boi się o rozstrzygnięcie w tym spotkaniu:
Hannover 96 - Borussia Moenchengladbach; BTS @ 1,61 (Bet365) 3:1 ✅

Jeszcze bez analizy, gdyż kurs na over mnie trochę rozczarował:

Hoffenheim - HSV Hamburg; over 2,5 @ 1,44 (Bet365)
3:0 ✅
Hoffenheim - HSV Hamburg; over 3,5 @ 2,1 (Bet365)
3:0 ⛔
4/5. No nie jest źle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Na początek parę słów o Bayerze.
Po absencjach do składu Aptekarzy wracają Spahić i Wollscheid, Sam z ławki wejdzie(o ile zagra), jego miejsce najprawdopodobniej zajmie Castro(Kruse dalej kontuzjowany), a Can wróci na obronę, tak więc defensywę mamy praktycznie w komplecie, z tym, że Stuttgart ma kim z przodu postraszyć. Ibisević z Wernerem to pewny kłopot dla defensywy Aptekarzy, ale raczej to będzie tylko sprzyjało mojemu betowi.
Granie czystej jedynki na Bayer mi się jednak nie widzi, może jestem uprzedzony jakąś wtopą, ale jeżeli mam wybierać między zwycięstwem gospodarzy po kursie 1.45 obecnie, to ja wybiorę dla mnie bardziej pewną opcję:
✅ Leverkusen powyżej 1,5 gola | 1.44 Bet365 4/10 ✅ +1.76j
Schalke - Wolfsburg
Tu już krótko, Anderson Silva mnie wyprzedził z info na temat tego meczu, więc nie widzę powodu bym to powielał. Diego odszedł, przyszedł KdB, Caligiuri teraz będzie miał więcej szans na grę i jego powinniśmy zobaczyć od 1 minuty.
W Schalke trio Meyer, Farfan, Huntelaar narobią dużo wiatru z przodu(z HSV robili co chcieli).
Bądź co bądź ja typuję to samo co w przypadku Leverkusen, czyli:
✅ Schalke powyżej 1,5 gola | 1.72 Bet365 3/10 ✅ +2.16j
+3.92j
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Dziś pójdę po najmniejszej linii oporu i zaproponuję over 1.5 na gole Hoffenheim, które podejmie HSV. Jak wiadomo Hoffenheim to najbardziej overowa ekipa w BL. Bardzo dużo strzelają, ale i dużo tracą. Dziś rywal, którego obrona gra po prostu kaszanę, czyli HSV. Hamburg znajduje się obecnie na miejscu barażowym i ma tylko 2 punkty przewagi nad Norymbergą, także wesoło nie jest. Obrona delikatnie mówiąc nie popisała się tydzień temu, kiedy to do Hamburga zawitało Schalke i piłkarze Kellera nie musieli się bardzo namęczyć, żeby wpakować gospodarzom 3 bramki. Wieśniaki jak zwykle zagrają ultraofensywnie. Oni również fatalnie rozpoczęli rundę rewanżową, bo dostali od Norymbergi lanie aż 0:4. Ale trzeba obiektywnie przyznać, że swoje okazje mieli. Od początku nie grali Volland i Modeste, 2 najlepsi napastnicy Hoffe, ten pierwszy nie był wówczas w pełni zdrowy, ale przez ostatni tydzień trenował na pełnych obrotach, także zapewne zobaczymy go w wyjściowej „11” dzisiejszego popołudnia. Nie proponuję typu na zwycięstwo gospodarzy, bo to Hoffenheim, i mecz bez babola w obronie to mecz stracony, ale o postawę ofensywy jestem spokojny, i biorąc pod uwagę wyczyny HSV pod własną bramką, typ na co najmniej 2 bramki gospodarzy wydaje się być bardzo rozsądnym.

Hoffenheim – HSV
Hoffenheim over 1.5 @ 1.61 Bet365
✅✅✅
Jestem podobnego zdania jak kolega, ten kurs od razu wpadł mi w oko podczas przeglądania oferty. Idealny typ na dokładkę do dubla bądź tasiemki.
Bayer Leverkusen - VFB Stuttgart
Stuttgart strzeli gola - 1.50 Bet365✅✅✅
Początkowo miałem grać BTS ale kurs jest w granicach 1.60, więc zdecydowałem się na gola dla Stuttgartu, po niewiele mniejszym kursie.
Wiadomo Bundesliga to overova liga, a Stuttgart nie jest jakimś słabeuszem, w ostatnich spotkaniach przegrywali ale bramki zdobywali. Dzisiaj również liczę na trafienie VFB, ponad to bramki strzelają mniej więcej w równych ilościach zarówno u siebie jak i na wyjazdach o czym mówią statystyki 15 w domu, 16 na wyjeżdzie.
Ako: 2.42✅✅✅ Żeby zawsze było tak szybko i bezstresowo to byłoby ok. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 283

teilweise

Użytkownik
Hertha Berlin - FC Nurnberg
Nurnberg AH +0,5 @2,01 Pinnacle 3/10 FT 1-3
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;o:AllowPNG/&gt; &lt;/o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Zespół z Bawarii przeszedł do historii przez niechlubny rekord rozegrania całej rundy bez zwycięstwa. Jednak ich gra nie wygląda tak tragicznie na ile wskazywały by na to wyniki. Na inaugurację rundy rewanżowej udało im się przełamać i przejechali jak walec po TSG. Teraz liczę na to, że rozpoczną serię meczów, gdzie zaczną regularnie punktować. Mają dobrych zawodników na kontrę takich jak Ginczek czy Drmic. Hertha jest faworytem i będzie musiała prowadzić grę przez co Norymberga będzie mogła grać swoje czyli cofnięta defensywa i szybkie kontry. Punkt jak najbardziej do wywiezienia z Berlina przez Nurnberg, tym bardziej, że pozycja Herthy w lidze była trochę na wyrost.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w:EnableOpenTypeKerning/&gt; &lt;w ???? ontFlipMirrorIndents/&gt; &lt;w:OverrideTableStyleHps/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
K 246

krysti24

Użytkownik
Miałem coś napisać odnośnie wcześniejszych spotkań, ale niestety czas mi na to nie pozwolił.
Odniosę się krótko do wieczornego spotkania.
Hannover - Gladbach
Jeśli chodzi o gospodarzy, to nie ma co wyciągać daleko idących wniosków po jednej wygranej w Wolfsburgu, trzeba jednak przyznać, że H96 pod wodzą nowego trenera trochę odżył. Korkut powoli wdraża swoją własną filozofię i przekazuje ją piłkarzom, widać że drużynie był potrzebny jakiś nowy impuls, bo za Slomki coś jakby się w tej ekipie wypaliło - nie było tej świeżości i radości z gry w piłkę.
Co do gości, to czytałem po meczu inauguracyjnym z Bayernem wiele przychylnych opinii na ich temat. Sam jednak mam całkiem odmienne zdanie na temat ekipy BMG. Według mnie ekipa Favrego przegrała zeszłotygodniowy mecz z Bayernem już w szatni, piłkarze wyszli na boisko jakby bez wiary, że można w tym spotkaniu osiągnąć jakiś korzystny rezultat. Gladbach niby próbowało, jakieś sytuacje były, ale wszystko to było robione - jak już napisałem - bez wiary, że może się udać. Co najgorsze, Bayern nie był w tamtym spotkaniu poza zasięgiem, bo nie grali jakiejś kosmicznej piłki jak im się to niekiedy zdarzało. W tym miejscu muszę powiedzieć, że dużo bardziej niż Gladbach, podobała mi się w środku tygodnia postawa Stuttgartu w meczu z monachijczykami. Ekipa Schneidera pokazała przynajmniej charakter i sprawiła Bawarczykom o wiele więcej kłopotów. Ogólnie rzecz biorąc, wydaje mi się że runda rewanżowa może być dla Gladbach dużo trudniejsza niż ta pierwsza. Można powiedzieć, że BMG było pozytywną niespodzianką tej pierwszej części sezonu; teraz już tak łatwo nie będzie, gdyż rywale będą trochę inaczej postrzegać i podchodzić do spotkań z drużyną Favrego.
Podsumowując, uważam że zobaczymy dzisiaj bramki z obu stron, jednakże wcale bym się nie zdziwił gdyby Borussia wyjechała dzisiaj z Hannoveru bez jakichkolwiek punktów; wydaje mi się, że gospodarze są w stanie sięgnąć dzisiaj po choćby jeden punkt. Moim głównym typem na to spotkanie jest BTS, ale jakbym miał grać w stronę którejś z drużyn, to wskazałbym delikatnie na gospodarzy.
BTS @ 1,50 Fortuna ✅
1DNB @ 2,01 Fortuna ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 246

krysti24

Użytkownik
Hertha - Norymberga
tym bardziej, że pozycja Herthy w lidze była trochę na wyrost.
Nie wiem czy znowu tak na wyrost. Hertha jak najbardziej zasłużyła sobie na to w jakim miejscu obecnie się znajduje. Siłą tej ekipy nie są wielkie gwiazdy i indywidualności, a zespołowość i odpowiedni dla tej drużyny trener, który wie jak trafić do tych chłopaków. Hertha nie wygląda już tak kiepsko, jak jeszcze jakiś czas temu, gdy jak szybko do tej BL wchodzili, tak równie prędko z niej znowu wylatywali. Widać, że Luhukay ma jakąś koncepcję na tą ekipę i konsekwentnie ją wprowadza, co obrazują również dobre rezultaty berlińczyków. Ekipa ze stolicy Niemiec brak gwiazd nadrabia zespołowością oraz dobrze wykonywanymi założeniami taktycznymi; trzeba powiedzieć, że Holendrowi w końcu udało się zrobić z Herthy drużynę, która funkcjonuje jak jeden organizm, bo w przeszłości - zanim stery w Berlinie objął Luhukay - wyglądało to różnie..
Hertha przegrała co prawda we Frankfurcie swoje pierwsze spotkanie w rundzie rewanżowej, jednakże tak naprawdę był to czysty mecz na remis. Luhukay był po tym spotkaniu świadom tego, że drużyna nie zagrała dobrze i dał to zawodnikom jasno do zrozumienia. Jak już pisałem wcześniej, ten trener potrafi dotrzeć do swoich zawodników i jestem przekonany, że dzisiaj zobaczymy już lepszą postawę Herthy.
Co do gości, to zgadza się, w końcu udało im się wygrać spotkanie w BL i to aż 4:0. Muszę jednak powiedzieć, że szczególnie gra w obronie nie była tak dobra, jak mógłby na to wskazywać wynik. Hoffenheim dochodziło w tamtym meczu do wielu dogodnych sytuacji i gdyby byli tamtego dnia skuteczniejsi, to wynik na pewno nie wyglądałby tak okazale. Trzeba jednak oddać Norymbergi, że odkąd przejął ich Verbeek to naprawdę grają dużo ciekawszą piłkę niż za Wiesigera. Ekipa wygląda lepiej nie tylko na boisku, ale również atmosfera w szatni jest dużo lepsza. Wszyscy piłkarze przystąpili do rundy rewanżowej z dużą wiarą, że nic nie jest jeszcze stracone i można było to dostrzec w poprzedniej kolejce. Jest jednak jeden poważny problem: wspominałem już o tym, że defensywa pomimo tego że zagrała z Hoffenheim na zero, nie wyglądała najlepiej. W tamtym meczu brakowało już Norymberdze podstawowego stopera Pogatetza, na domiar złego urazu w tym samym spotkaniu doznał drugi z podstawowej dwójki środkowych obrońców - Nilsson. Tak więc dzisiaj zobaczymy na środku obrony najprawdopodobniej eksperymentalną parę Petrak-Pinola, co nie wróży zbyt dobrze dla spokoju formacji defensywnej gości.
Podsumowując, spodziewam się w dzisiejszym spotkaniu bramek. Hertha podejdzie do spotkania z dużą chęcią i motywacją poprawy swojej gry z poprzedniej kolejki, gdy polegli we Frankfurcie. Drużynę mają naprawdę ciekawą i dobrze funkcjonującą; według mnie ofensywa berlińczyków na czele z Ramosem zadba dzisiaj o to, aby eksperymentalnie zestawiona obrona gości się nie nudziła. Norymberga także wyglądała ostatnio lepiej z przodu niż z tyłu, dlatego stać ich na pewno na zdobycie jakiegoś gola w Berlinie. Goście potrafią bardzo szybko organizować się w ataku i ,mając do dyspozycji takich zawodników jak Drmić czy Ginczek, przeprowadzać zabójcze kontry.
Według mnie warto rozważyć następujące typy:
over 2,5 @ (1,78) ✅
BTS @ (1,65) ✅
Hertha over 1,5 @ (1,80) ⛔
Fortuna
odważniej:
over 3,5 @ (2,85) Fortuna ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Bundesliga
Spotkanie:Hertha-Nurmberg
Typ: 2
Kurs: 4.30✅
buk: Bet365
analiza:
Dzisiaj moim zdaniem Bundesliga stoi pod znakiem Bawarii. W skrócie. Norymberga zanotowała historycznie beznadziejną rundę jesienną i teraz czas na odrabianie strat. Hertha za to zanotowała wybitnie udany start beniaminka. No ale jak wiadomo w takich wypadkach często gorzej wygląda runda wiosenna. Norymberga za to to mimo wszystko dość solidny zespół który będzie sprawiał trudności nawet czołówce. Ogólnie bardzo mnie zdziwiła tak tragiczna runda w ich wykonaniu i byłem ciekaw kiedy to się skończy. No ale przełamali się w ostatniej kolejce rozjeżdżając u siebie TSG Hoffenheim 4:0. Tak więc nie rozpisując się zbytnio polecam dziś tu grać na gości i ewentualnie z podpurką jakby kto chciał po kursie 2.30. ✅
Bayern -2 (ah) 1.525 ✅
Bayenr wygra do 0 ✅też możńa zaryzykować.
Do składu wracają Robbery i Martinez. Nie wiem czy wystąpią wszyscy ale to nie ma większego znaczenia ponieważ.... może niech to wystarczy za mój komentarz:
http://www.bayern.munchen.pl/art/show/veh-wywiesza-biala-flage/13678
Pozdrawiam i życzę owocnego popołudnia ;)
Dziś niemiecka bez niespodzianek... trochę dramaturgi było w Berlinie ale zakończenie było według planu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 283

teilweise

Użytkownik
Hertha - Norymberga

over 2,5 @ (1,78)
BTS @ (1,65)
Hertha over 1,5 @ (1,80)
Fortuna
odważniej:
over 3,5 @ (2,85) Fortuna
He, ale peszek Herthy. Nie mniej jednak sędzia liniowy wyglądał na pewnego siebie kiedy tłumaczył zajście głównemu sędziemu w końcówce meczu. Niemieccy komentatorzy będą mieli co robić na początku tygodnia i rozbierać na czynniki pierwsze.
Hertha przegrała na własne życzenie, jeżeli gra się ofensywną piłkę i nie wykorzystuje się tylu okazji to wcześniej czy później będzie się skontrowanym. Było by 3:1 do przerwy i po meczu, a tak na odwrót.
Norymberga grała tylko wtedy, gdy pozwalała im na to Hertha. Do strzelenia bramki na 2:1 mieli chyba więcej podań do tyłu niż do przodu.
 
K 246

krysti24

Użytkownik
Wszystko co napisałeś się zgadza. Niefortunny mecz dla berlińczyków. :grin:
Szkoda, bo over 1,5 też mógł zostać spokojnie przez nich pokryty i to już w pierwszych minutach meczu..
O jajach jakie wyrabiały się w końcówce spotkania nawet nie wspominam. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom