>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

19. Kolejka Bundesligi 31.01-02.02.2014

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
19. Kolejka Bundesligi


Dortmund 1,3 lokata, jak w poprzedni weekend……... zapewne wygrają, ale oni tak już któryś raz z rzędu wygrywają. Inna drużyna z czołówki, która słabo zaczęła, Leverkusen zagra ze Stuttgartem i tu kurs absurdalny, VFB mało co a zremisowaliby z Bayernem. Bayern natomiast albo nie jest tak silny jak nam się wydawało, albo Bundesliga nie jest tak słaba. Rozstrzygniemy to po najbliższej serii spotkań Ligi Mistrzów. Augsburg z Werderem to dla mnie spotkanie na bramkowy remis, Schalka z Wolfsburgiem trudno powiedzieć, ale chyba Schalke win, po trudnym, wymagającym spotkaniu, maksymalnie jednym golem. O Hamburg jest faworytem, w pierwszym spotkaniu w grze w polu nie byli słabi, ale ofensywa i skuteczność zawiodła, w tym elemencie jednak jest u nich potencjał. No i moim zdaniem bet kolejki – Gladbach, bardzo solidna ekipa, dość dobry mecz z Bawarczykami, nie wydaje mi się, żeby coś się zmieniło w Borussii w materii ich możliwości i sądzę, że mogą wypchnąć jakaś czołową drużynę
z top 4.
Zapraszam do dyskusji.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Według mnie Augsburg pokona Werder, który nie potrafił u siebie wygrac z najsłabszą drużyna ligi, ba nawet nie potrafił jej strzelić bramki, co tylko obrazuje jak słaby Werder jest w tym sezonie, i bedzie według mnie walczył do ostatniej kolejki o utrzymanie, co z tego ze personalnie ma lepszy skład od Augsburga bo ma pare ciekawych nazwisk, ale Augsburg pokazał ze potrafi grac dobrze nawet z najlepszymi, o czym przekonała się Borussia D. dobrze pokazał sie ten młody Koreańczyk, który jest na wypozyczeniu, kurs na zwycięstwo Augbsurga mogl by byc wiekszy, ale mysle ze warto spróbować czysta jedynkę.
Typ: Augsburg wygra ✅ (3-1)
Kurs: 1,66
Bukmacher: bet365
Drugim typem jaki mi wpadł w oko, to wygrana przed własną publicznością Schalke, które pokazało tydzien temu, ze włacza sie do walki o LM. Wrócił Huntelaar, więc moc w ataku jest, nawet strzelil tydzien temu bramke, to co ze nie ma Draxlera, ale jest bardzo utalentowany młody Meyer, który potrafi godnie zastąpic Draxlera, Wolsburg skompromitowal się tydzien temu z Hannoverem, jedna ze slabiej grajacych zespołow na wyjazdach 1 bundesligi, strzelajaca na wyjazdach bardzo malo bramek i watpie aby Wilkom udalo sie urwac punkty na wyjeździe tak mocnemu przeciwnikowi jak Schalke, które ostatnio bez problemow pokonalo Hamburg, Kurs na zwycięstwo Schalke według mnie wysoki i trzeba brac bo zacznie spadać.
Typ: Schalke wygra ✅ (2-1)
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet365
 
nakladka 221

nakladka

Użytkownik
Juz tydzień temu zwróciłem uwagę na kurs na Freiburg X2⛔ z Mainz. Kurs wynosi ok 2 i naprawdę w potencjale drużyn nie ma takiej różnicy jak odzwierciedlają to kursy. Ok. Mainz u siebie, ale Suttgart(ostatni mecz) zazwyczaj ma problemy na początku czy to rundy rewanżowej czy pierwszej, a podopieczni Tuchela nie zagrali wcale nic rewelacyjnego. Na razie Muller nie prezentuje tak dobrej formy jak na początku sezonu. Duże oczekiwania FSV wiąże z Koreańczykiem Koo, który dziś zaliczy debiut w wyjściowym składzie. 27 punktów na koniec dają już dosyć pewną pozycje i 2 wygrane zapewnią już bezpieczne utrzymanie ekipie z Moguncji, a generalnie cel to utrzymanie i środek tabeli dlatego sądzę, że większa determinacje w tym meczu będę mieć goście
Freiburg ostatnio bardzo napakowany pozytywną energią. Streich pobudził zespól na nowo. Świetna gra z kontry przeciwko Leverkusen u siebie i na to liczę na wyjeździe w Mainz. Ostatnio cały dół tabeli punktował, każdy pkt teraz trzeba zbierać i liczę na to, że Freiburg nie przegra z FSV.tydzień temu bardzo fajnie pokzał się Schmid, który rozrywał obronę Leverkusen(Boenischa), Darida w końcu solidnie na środku pola, naprawdę było widać ambicje w tej młodej drużynie. SC ma za tydzień bardzo ważny mecz z Hoffe, a 2 tyg później wkalkulowaną porażkę w Monachium. Niewykluczone, że Mainz wygra to spotkanie, jednak ja widzę spore szanse na powodzenia X2 na Freiburg i tak też zagram po dobrym kursie 2,05
over 3,5 Schalke - Wolfsburg (2,4 efortuna)⛔ 2-1
Schalke tydzień temu rozjechało kompletnie bezradny HSV, wrócił Hunter, dobra forma Farfana nietypowo dalej na lewej flance w pomocy będzie grał Fuchs, Boateng bardziej defensywnie na pozycji nr 8. Keller znowu przezimował w Gelsenkirchen choć już media zatrudniały paru trenerów na jego miejsce. Przy pierwszych niepowodzeniach znowu wszystko wróci i zacznie się zwalnianie. Dalej brak Draxlera, a na prawej obronie zagra Howedes w miejsce zawieszonego Uchidy. Fahrmann na dobre wyleczył Hildebranda z bramki, który po sezonie opuści S04. Po ostatnim meczu w Hamurgu naprawdę trudno stwierdzić na co stać ekipę Schalke bo spotkanie było niemiarodajne, Na pewno siła z przodu jest, a z tyłu zapewne nie,bo będzie miał kto postraszyć z drużyny przeciwnej.
Wilki z wielkimi ambicjami do rundy rewanżowej wytarowały, głównie za sprawą tranferu De Bruyne, którego ostatnio przyćmił młodziutki Bittencourt z H96. Odszedł Diego, trochę szkoda bo jednak był to gracz, którego się zazwyczaj przyjemnie oglądało na boiskach BL. Więcej zapewne będzie brał odpowiedzialności za grę Arnold i Caligiuri. Obrona tydz temu dała sobie wpakować 3 bramki z Hannoverem także ma nad czym myśleć Hecking. Sądzę, że zobaczymy ciekawy mecz obfitujący w bramki z obu stron z wynikiem oscylującym w 2-2.
Hoffe - HSV over 3,5⛔ (2,1)3-0
Tutaj tak naprawdę, nie ma się co rozpisywać wystarczy podać liczbę straconych bramkę przez obie drużyny odpowiednio 41 i 42 w 18 meczach. w ostatniej kolejce obie ekipy z bagażem 4/3 bramek. Przy tak kiepskich defensywach zobaczymy tutaj niezłego wariata, myśl że over 1,5 w pierwszej✅ połowie jak najbardziej do granie (2,11). Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
który nie potrafił u siebie wygrac z najsłabszą drużyna ligi, ba nawet nie potrafił jej strzelić bramki,
Potrafi, o ile dobrze pamiętam ten mecz to Werder miał trzy sytuacje, które powinny zakończyć się golami. Równie dobrze mogło być 3-0 serio ;).
Co do reszty, znaczy się do sedna twojej wypowiedzi to się zgadzam, aczkolwiek Brema ma już 20 punktów 30-35 trzeba do utrzymanie, jak będą mieli trochę szczęścia to przeskoczą ten próg wygrywając 4 razy i 2 razy remisując. Więc niekoniecznie czeka ich walka o utrzymanie do końca, choć jest prawdopodobna. W tym roku raczej nie spadną moim zdaniem.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Eintracht Braunschweig vs Borussia Dortmund
Borussia Dortmund kurs: 1,30 buk: Pinnacle ✅
Borussia Dortmund (AH: -1.5) kurs: 2,020 buk: Pinnacle ⛔
Borussia Dortmund (AH: -2) kurs: 2,83 buk: Pinnacle ⛔ (edit: marnowali takie setki, że szkoda gadać. Powinno być 1:4. Nie widać w tej drużynie takiego zapału, chęci walki, tak wszystko na &quot;odpieprz się.&quot; Z taką postawą wypadną bardzo szybko z LM. Na razie wstrzymuję się z graniem na nich po tym co widziałem dzisiaj, a tak naprawdę powinni zremisować, karny na końcu)
powyżej 3 goli (azjan) kurs: 1,94 buk: Pinnacle ZWROT
Zaufam jeszcze raz Dortmundowi bo jeśli nie wygrają z najsłabszą drużyną Bundeligi to z kim ? Za moment uciekną im nawet miejsca premiujące do LM. Oglądałem w całości dwa ostatnie mecze zarówno Dortmundu jak i Eintracht Braunschweig z Bremą. Zacznę od gospodarzy. Drużyna ma ogromne braki w defensywie, brakuje jej jakości, ale na pewno nie brakuje im ambicji i determinacji. Jak dla mnie to takie niemieckie Rayo. Oznacza to, że nie ma mowy o murowaniu bramki, są ostre ataki na przeciwnika i nawet linia ofensywna spisuje się jako tako. Stąd uważam, że padnie sporo bramek. Oby tylko nie było tak strasznej pogody jak w meczu z Bremą - to może zaszkodzić overowemu typowi. Co do Dortmundu, to mimo braków w defensywie, chociaż jak wyczytałem na jednym z portali do składu ma wrócić Mats Hummels; to wciąż drużyna klasowa. Problemy w ostatnim meczu z Augsburgiem zrzucam na to, że to była pierwsza kolejka, a i Augsburg zajmujący obecnie 9 miejsce to nie jest outsider - Braunschweig. Reasumując nie ma dla mnie takiej opcji, żeby Dortmund to przegrał lub zremisował, nie w takiej sytuacji jakiej są. Nie będzie tu już żadnego lekceważenia przeciwnika, bo zespół tej klasy, który nie ma wygranego meczu od 4 kolejek to już nikogo nie ma prawa lekceważyć. Na pewno wygrają, pytanie tylko w jakim rozmiarze. Myślę, że będzie to spektakularne zwycięstwo. Eintracht Braunschweig też być może pokusi się o jakąś bramkę, dlatego typ na over.
 
karamazow 110

karamazow

Użytkownik
Eintracht Braunschweig vs Borussia Dortmund

Borussia Dortmund kurs: 1,30 buk: Pinnacle
Borussia Dortmund (AH: -1.5) kurs: 2,020 buk: Pinnacle
Borussia Dortmund (AH: -2) kurs: 2,83 buk: Pinnacle
powyżej 3 goli (azjan) kurs: 1,94 buk: Pinnacle

Zaufam jeszcze raz Dortmundowi bo jeśli nie wygrają z najsłabszą drużyną Bundeligi to z kim ? Za moment uciekną im nawet miejsca premiujące do LM. Oglądałem w całości dwa ostatnie mecze zarówno Dortmundu jak i Eintracht Braunschweig z Bremą. Zacznę od gospodarzy. Drużyna ma ogromne braki w defensywie, brakuje jej jakości, ale na pewno nie brakuje im ambicji i determinacji. Jak dla mnie to takie niemieckie Rayo. Oznacza to, że nie ma mowy o murowaniu bramki, są ostre ataki na przeciwnika i nawet linia ofensywna spisuje się jako tako. Stąd uważam, że padnie sporo bramek. Oby tylko nie było tak strasznej pogody jak w meczu z Bremą - to może zaszkodzić overowemu typowi. Co do Dortmundu, to mimo braków w defensywie, chociaż jak wyczytałem na jednym z portali do składu ma wrócić Mats Hummels; to wciąż drużyna klasowa. Problemy w ostatnim meczu z Augsburgiem zrzucam na to, że to była pierwsza kolejka, a i Augsburg zajmujący obecnie 9 miejsce to nie jest outsider - Braunschweig. Reasumując nie ma dla mnie takiej opcji, żeby Dortmund to przegrał lub zremisował, nie w takiej sytuacji jakiej są. Nie będzie tu już żadnego lekceważenia przeciwnika, bo zespół tej klasy, który nie ma wygranego meczu od 4 kolejek to już nikogo nie ma prawa lekceważyć. Na pewno wygrają, pytanie tylko w jakim rozmiarze. Myślę, że będzie to spektakularne zwycięstwo. Eintracht Braunschweig też być może pokusi się o jakąś bramkę, dlatego typ na over.
Niemieckie Rayo to prędzej jest w Hoffenheim albo HSV, a nie w ekipie w której meczach padło najmniej overów w całej Bundeslidze. Zastanawiam się nad handicapem +1.5 na Brunszwik po kursie 1.93 w bet365, skoro w pierwszym meczu przegrali tylko jedną bramką na wyjeździe to u siebie myślę, że stać ich nawet na niespodziankę w postaci remisu. W Dortmundzie chyba coś się popsuło i nim Klopp złoży to na nowo to trochę czasu upłynie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Niemieckie Rayo to prędzej jest w Hoffenheim albo HSV, a nie w ekipie w której meczach padło najmniej overów w całej Bundeslidze.
Tak ze statystyk tak to wygląda, bo to jest takie Rayo, ale bez skuteczności które by chciało, ale nie bardzo umie. Fakt za dużo meczów Braunschweig nie oglądałem, ale w tych które widziałem styl gry przypominał Rayo - ataki na bramkę przeciwnika, odkrywanie swojego pola.
 
niewidzialny 238

niewidzialny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Mecz: Eintracht Braunschweig- Borusia Dortmund
Typ: Borusia ( -1 ) wynik 2:1 ⛔
Kurs:1,88
Bukmacher:Unibet
Analiza: Kolejna aliza , leczy tym razem zabieram sie za piłkę nożna, a konkretnie za Bundeslige , staracie 3 zespołu z ostatnim. Fatalna dyspozycja Borusi w ostatnim czasie , porażki, przeplatane remisami . W 5 ostatnich spotkaniach Dortmund zanotował tylko jedną wygraną z Mainz , potykając się z Augsburgiem ( 2:2) , Herta (1:2) , Leverkusen (0:1) czy Hoffenhaim ( 2:2) . Borusia bez Kuby Błaszczykowskiego ktory nabawił sie kontuzji w ostatnim spotkaniu oraz Nevena Suboticia . Zespoł beniaminka Bundesligi w ostatnich 5 meczach wywalczył 4 punkty , remisujac z Werderem i ogrywając Hoffenheim. Co ciekawe zespoł Eintrachtu ma po 18 spotkaniach tylko 10 bramek , a najlepszy strzelec zaledwie 2 bramki . Natomiast Bvb , na czele Lewandowski z 11 trafieniami , Aubameyang z 9 czy Reus z 8 . Widać ze potencjał kadrowy Dortmund ma o niebo lepszy i prędzej czy później musi powrócić na swoje tory, myślę ze fatalna seria zakończy się jutro i zespól Kloopa zacznie znowu wygrywać mecz za meczem. Widząc rywali goniących ich z każdą kolejka , jak zespól z Monchengladbach(33pkt) czy Schalke(31), jeżeli marzą o spokojnej grze w przyszłym sezonie w LM muszą zacząc wygrywać , a kiedy jak nie z ostatnim zespołem ligi , z najgorszą ofensywą i defensywą w całej lidze. Uważam ze mecz zakończy sie wynikiem 3:0 i zawodnicy Dortmundu szczęśliwi wrócą do domu. Jeszcze dwie propozycje dla odważnych



Borusia Dortmund wygra obie połowy - Tak @ 2,85 ⛔
Borusia Dortmund wygra bez straty bramki - @ 2,15
⛔
__________________________________________________ __
Pomogłem , Kliknij Dzięki
 
pacfik 46

pacfik

Użytkownik
niechce byc zlym prorokiem ale nie widze najmniejszego sensu grac cos w strone BVB ( ktorym kibicuje )
gra od dluzszego czasu mocno kuleje, z tylu jest nerwowo od czasu gdy nie gra Subo i Hummels chodz ten ostatni moze jutro wystapi
pomoc bez gundogana stracila najwiecej i nic nie w skazuje zeby jutro bylo lepiej, ktoz to ma pociagnac ? Miki ? jeden dobry mecz z Napoli reszta bez szalu, naprawde ciezko znalezc jakiegos dobrego rezyserwa w srodku pola a przeciez od tej osoby bedzie najwiecej zalezalo
ofensywa...hmmm nie maja pilek wiec nie ma tez okazji, jutro pewnie bedzie lekkie murowanie bramki przez gospodarzy co moze sprawic problemy BVB do momentu az wpadnie ( o ile wpadnie ) bramka do Borussii bo potem juz powinno byc z gorki
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, 1.Bundesliga
Spotkanie: Eintracht Braunschweig - Borussia Dortmund
Typ: Borussia Dortmund wygra obydwie połowy
Kurs: 2,60
Bwin
Dziewiętnasta kolejka spotkań niemieckiej Bundesligi zaczyna się spotkaniem pomiędzy beniaminkiem Eintrachtem Braunschweig a Borussią Dortmund. Gospodarze to obecnie najgorszy zespół ligi. Zgromadził zaledwie dwanaście oczek. W ostatnich siedmiu meczach wygrali tylko raz z Hoffenheim jeden do zera. I to jak dotąd było jedne z dwóch zwycięstw odniesionych na swoim obiekcie. Pierwsze miało miejsce na początku listopada, w tym samym stosunku pokonali Bayer Leverkusen. Dla Dortmundczyków jest to najlepsza okazja na przełamanie złej passy. Ostatni raz wygrali na wyjeździe z Mainz w ostatni dzień listopada. Potem były dwie porażki z Bayerem Leverkusen i Herthą Berlin oraz remisy: w ubiegłym roku z Hoffenheim i tydzień temu po wznowieniu rozgrywek z Augsburgiem dwa do dwóch. Borussia dwukrotnie obejmowała prowadzenie po strzałach Svena Bendera i Nuri Sahina lecz mimo to straciła dwa punkty. Do zespołu po długiej nieobecności wraca Mats Hummels co powinno wzmocnić silę obrony. Co prawda nie zagrają dzisiaj Jakub Błaszczykowski (reprezentant Polski przynajmniej do końca sezonu nie zagra), Neven Subotic i Ilkay Gundoga lecz myślę że jest ich komu zastąpić. Więcej osłabień można zauważyć za to w ekipie gospodarzy. Nie zagrają dzisiaj: Torsten Oehrl, Dennis Kruppie, Marco Caligiuri, Timo Perthel oraz Damir Vrancic. Dzisiaj nadarza się okazja na odniesienie zwycięstwa i moim zdaniem będzie ono przekonujące. Może uda się także coś strzelić Robertowi Lewandowskiemu który to nie trafił do siatki rywala w ligowym spotkaniu od czasu wspomnianego już ostatniego zwycięstwa z Mainz.
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Mecz: Eintracht Braunschweig- Borusia Dortmund
Typ: under 3,5
Kurs: 1,5
sportingbet
ANALIZA. WITAM, Typ w moim odczuciu coś pewny, Ja sam pogram to i dodatkowo under 2,5 po @ 2,5. Eintracht zamyka tabelę i na pierwszy rzut oka w tabelę nie mogło by być inaczej jak zwycięstwo BVB, jednak po przeanalizowaniu spotkań ekipy gospodarzy to stwierdzić można, że przygrywają, owszem, ale z dolną częścią tabeli, gdzie grają z nimi otwartą piłkę, chcąc zgarnąć całą pulę i wtedy braki techniczne sprawiają, że przegrywają, jednak gdy Braunschwieg gra z górną połówką- pretendentami do pucharów europejskich spinają się i pokazują kawałek solidnej gry- przynajmniej w defensywie, co powoduje, że tracą mało bramek, a nawet potrafią urwać punkty- zwycięstwo z Bayerem, remis w derbach z Hannoverem (co prawda na wyjeździe, ale warto wspomnieć). Z BVB przegrali w Dortmundzie 2-1, ale była to trochę inna Borussia niż jest teraz. Ogólnie na 9 spotkań u siebie Eintracht 7 razy kończył mecz wynikiem under 2,5 (tylko porażki z Schalke i Stuttgard były wysokie). Co do BVB to jak opisał to kolego pacfik w dziale bundesliga to w ekipie gości coś nie trybi, źle zakończyli rundę jesienną, w wiosenną też nienajlepiej zaczęli, jakby mało mieli problemów wyleciał Kuba ze składu, jak już mowa o Polakach to Piszczek nie jest na 100%gotowy, a lewy bardziej niż grą w piłkę zajęty jest szukaniem mieszkania w Monachium i ganianiem 17letnich kibiców BVB (żart), ale widać, że Lewemu to zamieszanie wokół niemu nie służy. Ogłólnie w Dortmundzie nie ma na chwilę obecną lidera, który by ten wózek popchnął. Śmiem twierdzić i wg mnie było to zauważalne, że z BVB powietrze uszło po meczu z 23.11.2013 po meczu z Bayernem, a nawet wcześniej- po spotkaniu z Volfsburgiem. Doszło do nich, że nie mają szans na majstra i skupili się na Pucharze Niemiec i Lidze Mistrzów z dobrym skutkiem. Natomiast od czasu tych 2 porażek ograli tylko Mainz, świadczy to, że coś faktycznie się stało i to nie jest ten sam Dortmund sprzed dwóch sezonów, czy nawet sezonu. Brakuje wg mnie powiewu świeżego powietrza (mam na myśli może nie rewolucję w składzie, ale kilka nowych trzy). Na koniec pokuszę się o wywróżenie przebiegu spotkania: Wraz z pierwszym gwizdkiem na przedpolu Eintrachtu powstanie ściana o którą obijać się będą zawodnicy gości, będą bić głową w mur, a jak mówi przysłowie? Otóż „głową muru nie przebijesz”. A jak już ta ściana zostanie rozszczelniona czy też przerwana to w moim odczuciu zdobędą max 1 gola, a i Eintrachtowi może się udać po jakiejś kontrze. Moja szklana kula nic więcej mi nie mówi, więc kończę, zobaczymy czy prawdę powie, czy też będę musiał oddać ją na reklamacje ???? POWODZENIA I POZDRAWIAM
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Ok, pierwsze koty za płoty, śliwki robaczywki już odłożone na bok, jesteśmy nieco mądrzejsi po pierwszej kolejce Bundesligi w nowym roku.
Nie rozumiem Waszego hurra optymistycznego podejścia do BVB, u siebie walili głową w mur aż do ostatniego kwadransu, kiedy kondycja zaczęła Brunszwikowi szwankować. W tym meczu będzie to samo, Brunszwik się nie otworzy, będą próbowali jedynie skromne kontry wyprowadzać. Możliwe, że pokryte będą te handicapy, ale ja sądzę, że dopóki będą mieli siły się bronić, a tego wystarczy im na 1 połowę w 100% to warto zakręcić się przy underach.
✅ Poniżej 1,5 gola w 1 poł | 1.57 Bet365 5/10 ✅ +2.85j
Kurs przesadzony, jakieś 1.40 powinno być max.
✅ Brak gola przed 24:00 | 1.83 Bet365 3/10 ✅ +2.49j
Niska linia, myślę, że warto spróbować tym bardziej, że we wszystkich meczach Brunszwiku rozgrywanych u siebie w BL padły tylko dwie bramki w tym przedziale czasowym.

+5.34j
Kto posłuchał ten ma
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
jandal 0

jandal

Użytkownik
Eintracht Brunszwik - Borussia Dortumnd

Mecz w którym nie spodziewam się zbytnich fajerwerków i gradu goli po pierwsze dlatego że jedni za wszelką cenę będą chcieli nie przegrać bo sytuacja w tabeli jest dramatyczna, a drudzy za wszelką cenę wygrać po tym jak od dwóch spotkań nie mogą wygrać, jak na tym wyjdą oba zespoły okaże się po meczu. Co do typu na to spotkanie myślę że wartym uwagi jest typ na strzelca bramki w tym spotkaniu którym według mnie będzie Robert Lewandowski. Dlaczego akurat on? a no może dlatego że Lewy cały czas walczy o tytuł króla strzelców i jest to już chyba ostatnie trofeum którego nie zdobył z drużyną z Dortmundu, no a po drugie po krótkiej analizie statystyk występów Roberta w Dortmundzie wychodzi mi pewna zależność tj.to że Robertowi od lutego 2011 roku, czyli prawie od 3 lat nie zdarzyło się aby w więcej niż 4 spotkaniach nie zdobył bramki a dzisiaj jest akurat to piąte spotkanie ???? więc tym bardziej liczę że w dzisiejszym meczu uda mu się wkońcu wpisać na listę strzelców. Kurs może nie jest powalający ale myślę że warto postawić kilka grosz na bramkę Roberta





Mój typ:
Robert Lewandowski strzeli bramkę
kurs:1,78
Unibet
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Kto strzeli więcej bramek:
Mkhitaryan - Aubameyang

Aubameyang | 1,85 @ betsson ✅
Typ raczej mało ryzykowny, a sporo do wygrania. Z powodu kontuzji Kuby Błaszczykowskiego z pewnością do wyjściowego składu wskoczy Gabończyk, Mkhitaryan to wiadomka, a więc mamy spełniony warunek zakładu - obydwaj muszą zacząć mecz w podstawowym składzie.
Mkhitaryan w 16 meczach zdobył 3 gole, z kolei Aubameyang w 17 meczach zdobył 9. Aubameyang na pewno jest bardziej nastawiony na zdobywanie bramek niż jego ormiański kolega. Dziś rywal z najniższej bundesligowej półki, ale i Borussia jest w kryzysie więc o bramki wcale tak łatwo być nie musi. W najgorszym razie będzie zwrot bo nie wierzę by Henrikh zdobył dziś jakąkolwiek bramkę, a już tym bardziej nie więcej od szybkiego Aubameyanga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
N 2

noizebeat

Użytkownik
W ogóle nie rozumiem typów na Borussie.
Przechodzą teraz duży kryzys + te kontuzje, dodatkowo mecz wyjazdowy. Fakt, że Eintracht jest benjaminkiem i zamyka tabele nic tutaj nie gwarantuje. Osobiście widzę value jedynie w Hertha-Nurnberg (1).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 283

teilweise

Użytkownik
W ogóle nie rozumiem typów na Borussie.
Przechodzą teraz duży kryzys + te kontuzje, dodatkowo mecz wyjazdowy. Fakt, że Eintracht jest benjaminkiem i zamyka tabele nic tutaj nie gwarantuje. Osobiście widzę value jedynie w Hertha-Nurnberg (1).
Popieram kolegę. Poza tym nie przekreślałbym Eintrachtu B. w tym sezonie. Pół sezonu to jeszcze dużo, żeby popracować i pozbierać punkty. 2 sezony temu na półmetku rozgrywek Freiburg i Augsburg też były skreślone przez prawie wszystkich, a jak się potem okazało to ich zaciętej walce spadło Kaiserslautern i Koeln. Przyszło kilku nowych chłopaków i mogą włączyć się o grę przynajmniej o baraże. Będę pod dużym wrażeniem jeżeli strefy spadkowej nie obstawi w tym sezonie.
BVB dzisiaj mocno fartownie, że przerwali serię 4 meczów bez zwycięstwa. Wygrali co prawda zasłużenie, ale w końcówce powinien być odgwizdany po zagraniu ręką przez obrońcę rzut karny dla gospodarzy i w dodatku ten słupek.
Nie wiem czym się kierują Ci, którzy stawiają na Borussię od meczu z Wolfsburgiem. Myślę, że tamten mecz dobitnie pokazała, że stawiając na nich na wyjeździe nie ma szans na zarobek.
Ogólnie od tego sezonu cała 1 BL ciężka do grania.
Cytat: Napisał NoizeBeat -&gt; W ogóle nie rozumiem typów na Borussie. Przechodzą teraz duży kryzys + te kontuzje, dodatkowo mecz wyjazdowy. Fakt, że Eintracht jest benjaminkiem i zamyka tabele nic tutaj nie gwarantuje. Osobiście widzę value jedynie w Hertha-Nurnberg (1). Benjamin Franklin
Proszę się nie śmiać z kolegi, bo akurat trzeźwo jak na Polaka gada ????
 
K 246

krysti24

Użytkownik
ale w końcówce powinien być odgwizdany po zagraniu ręką przez obrońcę rzut karny dla gospodarzy
Jak już piszesz o rękach, to będąc obiektywnym, powinieneś również wspomnieć o dwóch zagraniach ręką piłkarzy Braunschweigu w obrębie własnego pola karnego.
Nie zmienia to jednak faktu, że dortmundczycy byli ze skutecznością znowu na bakier i nie potrafili wykorzystać kilku naprawdę dogodnych sytuacji. Mało co, a znów przypłaciliby to utratą 2 pkt..
 
T 283

teilweise

Użytkownik
Jak już piszesz o rękach, to będąc obiektywnym, powinieneś również wspomnieć o dwóch zagraniach ręką piłkarzy Braunschweigu w obrębie własnego pola karnego.
Nie zmienia to jednak faktu, że dortmundczycy byli ze skutecznością znowu na bakier i nie potrafili wykorzystać kilku naprawdę dogodnych sytuacji. Mało co, a znów przypłaciliby to utratą 2 pkt..
O to mi właśnie chodzi. Zagrania ręką były po obu stronach i taka słaba skuteczność BVB z tak słabiutkim przeciwnikiem może się na nich zemścić w ostatnich minutach i będą głupio tracić punkty, które tutaj są w kategorii &quot;must&quot;. Jak dla mnie typy na BVB na wyjeździe są nadal no bet.
 
empe92 438

empe92

Użytkownik
Dziś pójdę po najmniejszej linii oporu i zaproponuję over 1.5 na gole Hoffenheim, które podejmie HSV. Jak wiadomo Hoffenheim to najbardziej overowa ekipa w BL. Bardzo dużo strzelają, ale i dużo tracą. Dziś rywal, którego obrona gra po prostu kaszanę, czyli HSV. Hamburg znajduje się obecnie na miejscu barażowym i ma tylko 2 punkty przewagi nad Norymbergą, także wesoło nie jest. Obrona delikatnie mówiąc nie popisała się tydzień temu, kiedy to do Hamburga zawitało Schalke i piłkarze Kellera nie musieli się bardzo namęczyć, żeby wpakować gospodarzom 3 bramki. Wieśniaki jak zwykle zagrają ultraofensywnie. Oni również fatalnie rozpoczęli rundę rewanżową, bo dostali od Norymbergi lanie aż 0:4. Ale trzeba obiektywnie przyznać, że swoje okazje mieli. Od początku nie grali Volland i Modeste, 2 najlepsi napastnicy Hoffe, ten pierwszy nie był wówczas w pełni zdrowy, ale przez ostatni tydzień trenował na pełnych obrotach, także zapewne zobaczymy go w wyjściowej „11” dzisiejszego popołudnia. Nie proponuję typu na zwycięstwo gospodarzy, bo to Hoffenheim, i mecz bez babola w obronie to mecz stracony, ale o postawę ofensywy jestem spokojny, i biorąc pod uwagę wyczyny HSV pod własną bramką, typ na co najmniej 2 bramki gospodarzy wydaje się być bardzo rozsądnym.

Hoffenheim – HSV
Hoffenheim over 1.5 @ 1.61 Bet365 ✅ 3:0
 
K 246

krysti24

Użytkownik
Jak dla mnie typy na BVB na wyjeździe są nadal no bet.
Tutaj się jak najbardziej zgodzę. Póki Borussia nie wróci na właściwe tory (czy. póki nie wróci Gundogan, bo Sahin to jednak obecnie delikatnie mówiąc, półka niżej), to nie ma co się pakować w BVB na wyjazdach po śmiesznych kursach.
Trzeba jednak powiedzieć, że wczoraj już rozegranie piłki z obrony wyglądało trochę lepiej. Wiąże się to przede wszystkim z powrotem Hummelsa; Mats to nie tylko świetny defensor, ale również bardzo ważne ogniwo w rozegraniu piłki. To właśnie on wprowadza wiele spokoju w rozprowadzaniu piłki od tyłu, potrafi również jak nikt inny posłać świetną penetrującą piłkę, czy to do środkowych pomocników, czy na napastnika lub schodzącego ze skrzydła co chwila Aubameyanga. Śmiem twierdzić, że gdy na boisku będziemy mogli już oglądać zarówno Hummelsa, jak i Ilkaya, to gra BVB powinna wyglądać o wiele, wiele lepiej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom