>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

19 kolejka 20-21.01.2007

Status
Zamknięty.
dzony1990 0

dzony1990

Użytkownik
Mallorca-Real Mdadryt

Pojedynek 15 drużyny z 3 Real w tabeli La Liga :!: Real jak do tej pory dobrze dobrze sobie radził w tym sezonie na wyjazdach 6 zwycięstw i 3 porażki. Mallorca za to odnisoła na swoim boisku tylko jedno zwyciestwo 4 remisy i tyle samo porażek ale gości podbudowani ostatnim zwycięstwem w lidze i to nie byle z kim bo wygrali 1:2 z Sevillą a Ral z Sevilla przegrał 2:1. Ja Mallorca zagra tak ssamo jak Sevilla a Real nie przełamie strzeleckiej niemocy (w 4 ostatnich meczach w lidze strzelili tylko 2 bramki) to goście mogą się pokusić o zwycięstwo zwłaszcza że obronna Realu jest mocna osłabiona nie zagra Carlos, Cicinho,Marcelo. Ale to nie jedyne zmartwienia Realu nie wystąpi rówineż Guti,Beckham Cassano,Ronaldo i nie pewny jest wystep Raula. Guti nie wystąpi z powodu kontuzją a ta nastepna została odsunięta od składu. W Realu panują zła atmosfera nawet sam Calderon nie wieży w swój zespół i skrytykował piłkarzy i kibiców :!: Mój typ to x2 Real wygrał ostatnie spotkanie z Zargossą i myślę że nie nie odniosą kolejnej kompromitującej porażki zwłasza mobilizają powinno być dla nich udowodnienie prezesowi że nie są ofermami tylko piłkarzami i potrafią się cieszyć piłką :!:

Maine typ x2
STS: 1 - 3.80 zł, x - 3.15 zł, 2 - 1.75 zł, x1 - 1.72 zł, x2 - 1.13
 
dzony1990 0

dzony1990

Użytkownik
Barcelona - Nástic ✅ (3:0)

Pojedynek wicelidera z ostatnia dryżuna Primera Divison :!: Absolutnym faworytem jest tu Barca :mrgreen: Gospodarze jeszcze na swoim termie w tym sezonie nie przegrali tylko dwa razu stracili punkty(2x 1:1 raz z Valeciaa drugi raz z Ateletico). Za to goście na wyjeździe wygrali tylko raz, raz zremisowali i odnieśli aż 7 porażek. Barca jednak nie powinna lekceważ rywala bo że skończyć jak Real M. (przegrali z beniaminkiem 0:3) muszą to wygrać bo jeżeli potracą punkty to Sevilla (gdy wygra) odskoczy im na 4 punkty i również Real(gdy wygra) wyprzedzi ich w tabeli. Barca ma mały kryzys w ostatniej kolejce przegrała w derbach Katalonii i męczyłą się w P.Króla ale do dobrej formy powrócił Saviola który pod nieobecność E&#39;to, Gudjonsena i Messiego jest odpowiedzialny za strzelanie bramek.

Maine typ 1
STS:1- 1.15 zł, x - 5.20 zł, 2 - 10.00zł, x2 - 3.42
 
dzony1990 0

dzony1990

Użytkownik
Real Sociedad - Valencia ✅ (0:1)

Obydwa zespoły maja inne cele Real walczy o utrzymanie się w lidze w Valencia o LM i może o mistrzostwo ale chyba swoją szanse na mistrzostwo utraci jeżeli będzie dalej tak grała na wyjazdach na których aż 4 krotnie lepszy był rywal 2 krotnie padł remis i tylko 3 razy odniosła zwycięstwo. Mam nadzieje że się pozbierają po ostatniej porażce z Getafe w P.Króla w to pewnie wygrają. A jeżeli tak się niestanie to jeżeli wygra Atletico i Saragossa które depczą po piętach &quot;Nietoperze&quot; spadną z 4 miejsca na 6 :!: Ostatni mecz w P.Divison Valencia wygrała pewnie 3:0 z Levante a Sociedad przegrał 1:0 z Santader. Oby Valenica powtórzyła ten wynik.

Maine typ 2
STS:1 - 3.10 zł, x - 3.05 zł, 2 - 2.00 zł, x1 - 1.54 zł, x2 - 1.21zł
 
dzony1990 0

dzony1990

Użytkownik
Villareal - Sevilla ✅ (0:0)

Sevilla przeżywa mały kryzys przegrała w ostatnie kolejce na własnym stadionie z Mallorca i kolejkę wcześniej z Saragossą nowy rok nie zaczął się dobrze dla piłkarzy z Sevilli chcący być dalej liderem muszą ten mecz wygrąć bezapelacyjne bo po piętach depcze im Barca i Real obie drużyny mają po 35 punktów ale Barca ma jeszcze jeden mecz zaległy. A Villareal nie błyszczy w tym sezonie widać ze po odejściu swojego snajpera do Milanu mają trudności ze strzelaniem bramek bo strzelili ich tylko 18 i tyle samo stracili. Widać że ubiegłorocznym pól-finaliści Champions League nie idzie w tym sezonie zajmują dopiero 11 lokatę.

Maine typ x2
STS:1 - 2.70 zł, x - 2.90 zł, 2 - 2.40 zł, x1 - 1.40 zł, x2 - 1.31 zł
 
beau 1

beau

Forum VIP
Atl.Madrid - Osasuna X2 1,78 under 2,5 1,65 ⛔ ✅
Jestem ciekaw czy Atletico odpłaci się Osansunie za porażkę 2-0 3 dni temu.Osansuna nie pasuje wyjątkowo Atletico_Ostatni raz Atletico wygrało 5 grudnia 2005r.W Copa del Rey na stadionie Atletico padł remis 1-1.Gospodarze od 3 spotkan sa niepokonani ale odnieśli tylko jedno zwycięstwo.Zwyciescę meczu jest trudno wytypować ale typuje w tym meczu remis ze wskazaniem na gosci.W środowym spotkaniu świetnie zagrał strzelec 2 goli Punal i dziś powinień namieszać w obronie Atletico.
Atl.Madrid - Osasuna 0-1
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Atl.Madrid - Osasuna X2 1,78 under 2,5 1,65
Jestem ciekaw czy Atletico odpłaci się Osansunie za porażkę 2-0 3 dni temu.Osansuna nie pasuje wyjątkowo Atletico_Ostatni raz Atletico wygrało 5 grudnia 2005r.W Copa del Rey na stadionie Atletico padł remis 1-1.Gospodarze od 3 spotkan sa niepokonani ale odnieśli tylko jedno zwycięstwo.Zwyciescę meczu jest trudno wytypować ale typuje w tym meczu remis ze wskazaniem na gosci.W środowym spotkaniu świetnie zagrał strzelec 2 goli Punal i dziś powinień namieszać w obronie Atletico.
co do udera to sie z Tobą zgadzam.Atletico u siebie lubi wygrać tak 1-0 2-0.Natomiast co do x2 to juz nie jestem tak przekonany.Moim zdaniem Atletico ma w tym roku tak silną kadre i tak dobrego trenera,że skończy sezon w 1 czwórce.Należy też wspomnieć,że obecny trener pracował poprzednio w Osasunie,więc ma rozeznanie wśród rywali.Wyniki z pucharów nie są miarodajne,gdyż różnie podchodzą do nich drużyny.jednym zależy drugim nie.Ja osobiście skłaniałbym sie ku wygranej madrytczyków.Generalnie typ bez 2


W drugim dzisiejszym meczu proponuje typ na 1x (Villareal-Sevilla).Wg, mnie goście mają już coraz trudniej.Tzn. był okre gdy byli na fali i faktycznie miażdżyli po kolei wszystkich.OBecnie jednak już jest inaczej,choćby z tego powodu ze maja wyrobioną jakąś marke i drużyny sie na nich spinają.Villareal jest zawsze groźne.Co prawda w tygodniu wtopiło u siebie z drugoligowcem z Rayo ale chyba (wbrew moim przypuszczeniom) olali Copa del Rey.Dzisiaj na pewno nie odpuszczą i uważam,że Sevilla nie będzie w stanie wygrać tego meczu.Mój typ jak juz pisałem to 1x
 
M 0

matiz-8189

Użytkownik
Atletico Madryt - Osasuna Osasuna strzeli gola


Mecz dwóch bardzo wyrównanych zespołów, nie odważyłbym się na typowanie tego meczu 1x2 ... mogę jedynie próbować innych opcji, takich jak: Osasuna strzeli gola. Osasuna po fatalnych początku sezonu zaczęła wreszcie grać i zdobywać punkty, w ostatnich 10 meczach zdobyli 18 pkt a bilans bramek strzelonych/straconych prezentuje się następująco: 22 : 15. Atletico w ostatnich 10 meczach zdobyli nie wiele więcej od swoich rywali bo 19 pkt, ale za to bilans goli mają gorszy bo 14 : 6. Tzn &quot;gorszy&quot; to może za dużo powiedziane, powiem tak: Atletico gra bardziej defensywnie - stąd mała ilość straconych goli a Osasuna bardziej ofensywnie - większa ilość strzelonych goli (oczywiście uwzglęniając tylko 10 ostatnich meczy). Bukmacherzy dają więcej szans gospodarzom, zajmują wyższą pozycję w tabeli niż Osasuna - przypomnę: Atletico jest 5-ty a Osasuna 8-a ze stratą 6 pkt do Atletico. Jestem pewien że gdyby nie ten początek sezonu w wykonaniu Osasuny to w tej chwili byłaby przed Atletico w tabeli. No ale cóż, taki sport. W tym meczu myślę że Osasuna strzeli bramkę na wyjeździe z Atletico i to leciutko ! Biorąc pod uwagę szczególnie ich dyspozycję strzelecką w ostatnich meczach.
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Real Mallorca - Real Madryt
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,98 (BetGun)

W dole tabeli toczy sie zacieta walka o pozostanie w lidze. Real Madryt przyjedza tutaj zapewne po 3pkt, musi wygrac by nie stracic roznicy punktowej do Barcy. Jednak nie jestem pewny czy Real M. podola chociazby dlatego ze sie zle dzieje w klubie, klotnie wewnatrz wokol osoby Capello. Mallorca niespodziewanie w ostatniej kolejce pokonala Seville na wyjedzie. Wiec uwazam ze jedynym pewnym typem jest over, ktorego pilkarze z Majorki notuja juz od 8 spotkan i w tym meczu zagraja otwaty futbol bo naprawde nic nie maja do stracenia.
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
San Sebastian Real - Valencia FC 2 (2.00), X2 (1.24), UNDER 2.5 (1.65) bah ✅ ✅ ✅
Mecz niezwykle ważny dla obu ekip, gospodarze znajdują się w fatalnej sytuacji, zajmują przed ostatnie miejsce w lidze i tracą już w tej chwili aż 5 pktów do 17 miejsca - premiowanego pozostaniem w lidze. Na 18 meczy ligowych wygrali zaledwie 2 i 7 zremisowali. Mimo wszystko ostatnio spisują się dość dobrze, na 5 ostatnich meczy u siebie nie przegrali ani jednego, 2 wygrywając i 3 remisując. Natomiast Valencia na wyjeździe ma przede wszystkim trudności z zdobywaniem bramek, w 9 meczach strzelili ich tylko 7 co się przłożuyło na nie najlepszą statystykę wyjazdowych spotkań, tylko 3 zwycięstwa, 2 remisy i 4 porażki. Jednak po ostatniej bardzo dobrej serii zwycięstw z rzędu Valencia zaczyna mierzyć na sam szczyt. Sytuacja wcale nie jest taka zła, tracą 5 pktów do lidera Sevilli i tylko 2 do vicelidera Barcelony. Walka o Ligę Mistrzów czyli o 4 pierwsze miejsca zapowiada się naprawdę pasjonująco, a Valencia myśląc o jednym z tych 4 miejsc poprostu nie może przegrywać z drużyną, która wygrała ledwie 2 mecze na 18. Valencia także będzie miała coś do udowodnienia po ostatniej wysokiej porażce z Getafe u siebie 2:4 (Copa del Rey) i na pewno zrobią wszystko aby zmazać tą plamę. Z drugiej strony do Realu Sociedad dołączyło 4 nowych graczy: Jesuli, Herrera, Victor López i Savio i oni będą uwzględniani w składzie na ten mecz. Z tymi graczami drużna może odżyć na nowo, mogą stworzyć nową drużynę która wkońcu zacznie wygrywać, ale wąpliwe aby odrazu wszystko zaczęło wychodzić i fakt nie zagrania zawodników może nie pozwolić im jeszcze w tym meczu wykorzystać całego ich potencjału. W Valencie kontuzjowani są Baraja i Navarro, ale wraca Vicente co jest dla nich dużym wzmocnieniem. Podsumowując moim zdaniem odświeżony Real S. w tym meczu nie zdoła wygrać z Valencią, która jest klasowym zespołem co potwierdza fakt, że mimo ogólnej słabej gry w meczach potrafią je wygrać i myśle, ze w tym przypadku będzie podobnie i do ich dorobku zostaną dopisane 3 pkt.

Przewidywane składy:
Sociedad: Bravo- López Rekarte, Mikel González, Juanito, Garrido; Aranburu, Garitano, Jesuli, Xabi Prieto, Uranga; Kovacevic
Valencia: Cañizares, Miguel, Albiol, Ayala, Curro Torres, Marchena, Albelda, Joaquín (Morientes), Angulo, Silva, Villa
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Atletico Madrid 1 - 0 Osasuna
Villarreal 0 - 0 Sevilla
Deportivo La Coruna 0 - 0 Espanyol
Getafe 1 - 0 Celta de Vigo
Levante 0 - 0 Athletic Bilbao
Real Betis 1 - 1 Racing Santander
Real Sociedad 0 - 1 Valencia
Zaragoza 0 - 0 Recreativo Huelva
Barcelona 3 - 0 Gimnastic
Mallorca 0 - 1 Real Madrid
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom