>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18bet - promocja powitalna 100% lub 150%

damianres 170

damianres

Użytkownik
Dziwny ten bonus w 18bet, ja ktos zamierza się w to bawić uważajcie na grę overów ,handi etc bo ja zgrałem (myslalem ze po prostu ten kupon nie bedzie się liczyl do obrotu) i za KArę zabrali mi wszystkie wygrane środki ???? A jezeli chodzi o samą grę tylko single praktycznie mozna grać ????
potwierdzam ze z tym bonusem to lipa straszna, sam zaluje ze sie w to wplatalem no ale trudno jako to obrocie. Kolega dobrze mowi ze to praktycznie same single trzeba grac bo AKO da sie zagrac tylko z betow ktore oni dodaja do &quot;combo&quot; a dodaja ich bardzo malo
 
A 0

arizonyfan

Użytkownik
Nie polecam, Jak poprzednicy napisali wcześniej, bardzo limitowana wersja zakładów kombo. Ale to jeszcze nic do tego co mnie spotkało.
Wpłaciłem 220 zł, dostałem bonus 210 zł. Pograłem kilka dni, zrobiło mi się około 600 zł. Postawiłem zakład w meczu Śląsk - Cracowia (na Śląsk) i dla zabezpieczenia postawiłem w tym samym meczu na remis (czyli taka robocza wersja &quot;remis brak zakładu&quot;). Konto po kilku chwilach zostało zawieszone. A po jednym dniu dostałem e-mail z informacją, że w związku z manipulowanie bonusem mój bonus wraz z wygranymi od tego bonusu zostaje anulowany. No i oczywiście z konta usunięto mi pieniążki.
W regulaminie jest napisane, że zakłady przeciwstawne nie będą liczone do obrotu bonusem ale żeby zaraz zabierać bonus?? Tym bardziej, że za zakłady przeciwstawne powinno się uznawać taki zakład, gdzie obstawiamy wszystkie możliwości. A ja jednak przegrałbym dwa zakłady w przypadku wygranej Cracowi. Więc ciężko to uznać za manipulację bonusem.
Jak dla mnie duże przegięcie.
Byle pretekst, żeby odebrać bonus.
Ciekaw jestem, czy chociaż odzyskam wpłacone pieniądze.
Czy też będą problemy.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czy bonus dodawany jest z automatu???Moglby moze ktos napisac
Dodawany jest z automatu.
Jest już kilka postów, które pokazują czego unikać aby nie wpaść w problemy. Można najpierw ocenić ofertę a później z niej skorzystać lub nie.
Firma zdecydowała się trochę uatrakcyjnić ofertę - wydłużyła czas na obrót bonusem do 60 dni. Zasady są identyczne jak wcześniej przy kodzie WELCOME150 (150% bonus up to 30 €/$/£) tylko z dłuższym okresem na wykonanie obrotu - aby wybrać tę ofertę specjalną należy wpisać przy depozycie kod: BON150
Na stronie nie ma żadnej takiej informacji i tylko wpisanie takiego kodu pozwoli na dodatkowy handicap czasowy przy obrocie.
Zatem warianty promocji wyglądają tak:

150% bonus up to 30 €/$/£ kod: BON150 (60 dni na obrót)
150% bonus up to 30 €/$/£
kod: WELCOME150

100% bonus up to 50 €/$/£ kod: WELCOME100

=&gt; Strona z promocją powitalną &lt;=
Warunki promocji powitalnej.
1. This promotion is available to newly registered customers of 18bet for the period 14.07.2014 – 31.12.2014, who have deposited money for the first time ever into their 18bet account. 18bet reserves the right to change the promotion period.
2. Eligible accounts will be credited with 100% to 150% on top of their deposit up to 50 Euro/GBP/USD (or equivalent to 50 EUR for other currencies) instantly upon entering the bonus code for this promotion in accordance with the table above.
3. In order to cash out the bonus and the winnings accumulated, players will need to rollover both the amount of their deposit and bonus amount 6 times. Example: A customer deposits 50 € and receives a 50 € bonus automatically. In order to withdraw the amount they are required to meet a rollover of 600 = 6 x (50+50).
4. As long as a player has an active coupon code, they cannot open a withdrawal request. Activated coupon codes will expire within 21 days of their activation. In cases where the required rollover is not met within the defined for the purpose 21 day time-frame, and the customer chooses to cash out, 18bet reserves the right to enforce a fee charge of up to 8% on the withdrawal amount.
5. Any bets placed on any type of Handicap (except 3 Way Handicap) or Over/Under bets will not count towards the rollover.
Customers with an active bonus ARE NOT ALLOWED to place bets with Ineligible bet types (such as Asian Handicap, over/ under, etc.), neither with real balance nor with virtual one. Bets placed on Ineligible bet types will be considered bonus manipulation. 18bet reserves the right to cancel those bets and any winnings generated from them, and/or to reclaim all bonus and winnings money accumulated by a manipulative customer at any time and at our sole and absolute discretion.
6. Bets placed on odds lower than 1.8 (Decimal odd), void, tie (refunded) or cancelled, will not be counted towards the rollover requirements.
7. The maximum bet amount to count towards the rollover requirements for this promotion is 50% of the given bonus. For example: if your given bonus is 50€, the max amount to be counted towards the rollover requirements is 25€. If you place a 25€ bet, it will be counted as 25, moreover if you place a 100€ bet it will be counted as 25 as well.
8. Combo bets count towards this promotion as long as the odds for the whole selection reach 1.8. Combo bets can combine any bet types, including Asian Handicap and Over/Under.
9. Baseball bets, for any bet type and market, WILL NOT COUNT towards this promotion.
10. Multiple bets placed on the same selection or bets made on opposite sides with the same outcome may be considered as bonus manipulation at our sole discretion.
11. The rollover should be met within 21 days (60 dla kodu BON150) or the bonus will expire and all virtual money will be redeemed.
12. Registration and participation is allowed only once per person, family, household address, email address, payment account number, IP address and shared computer, i.e. Public library or workplace. Bonus will be refused to players who do not comply with this term and odd accounts will be closed. (Please, refer to General Terms and Conditions – Duplicated accounts policy) We reserve the right to withdraw the availability of any offer and to redeem all bonus and winnings money accumulated by any customer or group of customers at any time and at our sole and absolute discretion.
13. Players from Belarus, Burkina Faso, Estonia, Lithuania, Latvia, Moldova, Romania and Ukraine, cannot participate in this promotion.
14. 18bet reserves the right to reclaim the bonus or cancel this promotion to any customer or group of customers, according to its judicial opinion.
15. It is the customer’s responsibility to check the terms and conditions, as 18bet reserves the right to change these conditions at any time.
16. General bonus rules apply.
=&gt; Strona z promocją powitalną &lt;=
Temat o bukmacherze na forum: 18bet &lt;=
 
K 4,2K

kamilkilku

Użytkownik
Można grać tenis i liczy się do obrotu. Poza tym mają bardzo atrakcyjne kursy na tą właśnie dyscyplinę. Ja obrót bonusu 150% zrobiłem w tydzień grając mecze US Open i w ciągu jednego dnia wypłata na moneybookers, bez wysyłania skanów. Dlatego Polecam buka i promocje.
 
G 0

gucio90

Użytkownik
Dzięki za info potwierdzam na tenisie mają niezłą marże liczy się do obrotu.
A pytanko mam jeszcze dla pewności max stawka licząca się do obrotu to będzie 50% bonusu czyli wpłaciłem 100zł (pisze mi że dostanę 125zł po wykonaniu obrotu) to 62,50zł będzie się liczyło jako max stawka tak?
 
G 0

gucio90

Użytkownik
W 3 dni z 200zł zrobiło mi się prawie 700zł, dzisiaj chcę zagrać zakład wyskakuje komunikat że zablokowana możliwość stawiania zakładów. Do obrotu mam jeszcze 920zł. I otrzymałem wiadomość odnośnie weryfikacji:
We are reaching you in regards to your account safety. To have your account secured, please forward the following:
1. A photograph of the front and back of your ID/Passport/Driver’s license
2. A photograph of an utility bill, issued within the recent twelve months, that contains your name and physical address
3. A screenshot of your Skrill account, with the page URL and your personal details (name, address, phone, etc.) clearly visible
4. A valid phone number you can be reached at
Please note that should you not manage to send us the above-mentioned within 48 hours the access to your account will be restricted.
Dokumenty przesłałem i wróciło wszystko do normy, ale pierwszy raz miałem coś takiego, że podczas wykonywania obrotu już chcą dokumenty.
 
G 1

gruczmufc

Użytkownik
Czyli przy bonusie 150% ile wpłacić żeby do maksimum wykorzystać bonus?
Bo teraz nie wiem czy te 30 euro to suma bonusu czy wpłata razem z bonusem do 30 euro? Bo różnie to jest u bukmacherów, jedni pisząc bonus 100% do 200 zł mają tak że wpłacając 200 zł masz na koncie 400 zł a inni że 200 zł to już maksimum z wpłatą czyli wpłata 100 zł wystarcza bo i tak więcej niż 200 zł na koncie nie będzie.
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
Czyli przy bonusie 150% ile wpłacić żeby do maksimum wykorzystać bonus?
Bo teraz nie wiem czy te 30 euro to suma bonusu czy wpłata razem z bonusem do 30 euro? Bo różnie to jest u bukmacherów, jedni pisząc bonus 100% do 200 zł mają tak że wpłacając 200 zł masz na koncie 400 zł a inni że 200 zł to już maksimum z wpłatą czyli wpłata 100 zł wystarcza bo i tak więcej niż 200 zł na koncie nie będzie.
zeby z tego skorzystac na maksimum to musisz 20 euro wplacic bo 150% z kwoty 20 euro to 30 euro, wiec jak wplacisz 20 euro to bedziesz mial na koncie 50 euro ????
 
G 1

gruczmufc

Użytkownik
Dzięki bardzo ;)

Czyli podsumowując:

- nie można grać over/under, handi i baseballa
- obrót 6 x 50 euro czyli 300 euro obrotu
- czas na obrót 60 dni
- minimalny kurs AKO to 1.8

Jeśli wszystko się zgadza to ostatnie pytanie: Czy w tym 1.8 AKO musi być jakiś minimalny kurs zdarzeń czy mogą być powiedzmy trzy kursy po 1.3?
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Może mi ktos powiedzieć jak postawić na tym chorym bukmacherze zakład kombo np na dwa zdarzenia typu both to score?
Bo klikam w soccer i zakładkę kombo , wybieram pierwszy mecz na kupon wracam do drugiego i okienko z zakładami jest puste....
 
G 1

gruczmufc

Użytkownik
Bukmacher ograniczony pod względem zakładów kombo ale wypłacalny, nie chcieli ani jednego dokumentu do weryfikacji, pieniądze na moneybookersie po 30 minutach od zlecenia wypłaty.
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Win
39616719 03/10
16:30 03/10
17:19 Tennis - Live!
1X2 ITF France (Set Handicap)
0 - 0 / Live! Enzo Couacaud (FRA) vs Laurent Lokoli (FRA) 2.58 24.00 +37.92
Win
36884619 03/10
16:30 03/10
17:17 Tennis - Live!
1X2 ITF France (Set Handicap)
0 - 0 / Live! Enzo Couacaud (FRA) vs Laurent Lokoli (FRA) 2.96 20.00 +39.20
Win
33485719 03/10
16:30 03/10
17:16 Tennis - Live!
1X2 ITF France (Set Handicap)
0 - 0 / Live! Enzo Couacaud (FRA) vs Laurent Lokoli (FRA) 2.58 24.00 +37.92


obstawilem ten sam wynik na 3 zakladach na jednego gracza ....po czym uznano , ze naruszylem zasady kono zostalo zablokowane ....220 pounds szlo sie jebac .... zenada prosze nie dawajcie tych promocji ...bo szkoda tam grac .... zebym stawial przeciwstawnie to rozumie , ale ja gralem na jednego gracza ale na 3 zakladach ...zenada !!!!!!!!!!!!!!!!!!! co mam robic ??? juz nie odblokuja ????
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Win
39616719 03/10
16:30 03/10
17:19 Tennis - Live!
1X2 ITF France (Set Handicap)
0 - 0 / Live! Enzo Couacaud (FRA) vs Laurent Lokoli (FRA) 2.58 24.00 +37.92
Win
36884619 03/10
16:30 03/10
17:17 Tennis - Live!
1X2 ITF France (Set Handicap)
0 - 0 / Live! Enzo Couacaud (FRA) vs Laurent Lokoli (FRA) 2.96 20.00 +39.20
Win
33485719 03/10
16:30 03/10
17:16 Tennis - Live!
1X2 ITF France (Set Handicap)
0 - 0 / Live! Enzo Couacaud (FRA) vs Laurent Lokoli (FRA) 2.58 24.00 +37.92


obstawilem ten sam wynik na 3 zakladach na jednego gracza ....po czym uznano , ze naruszylem zasady kono zostalo zablokowane ....220 pounds szlo sie jebac .... zenada prosze nie dawajcie tych promocji ...bo szkoda tam grac .... zebym stawial przeciwstawnie to rozumie , ale ja gralem na jednego gracza ale na 3 zakladach ...zenada !!!!!!!!!!!!!!!!!!! co mam robic ??? juz nie odblokuja ????
Pewnie miales limity na te zaklady dlatego rozbiles na 3 kupony i co moge powiedziec wkurzyli sie....
 
Do góry Bottom