>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18 kolejka T- Mobile Ekstraklasy 08.03 - 11.03.2013

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP

Tobet​
Nasza liga w pierwszych kolejkach po przerwie jest bardzo nieprzewidywalna. Legia po dwóch meczach dalej jest bez zwycięstwa i jeśli teraz 3 punktów również nie będzie to można mówić o kompromitacji. Zagrają na wyjeździe z Podbeskidziem które.. no właśnie - białej flagi chyba jeszcze nie wywiesiło. Rozbili Jagę, a z Wisłą w Krakowie ugrali bezbramkowy remis, choć sędzia mocno tu namieszał nie dyktując rzutu karnego. Na papierze drużyna z Warszawy jest po raz kolejny mocnym faworytem, ale chyba żaden wynik nie powinien nas zaskoczyć.
Drugi &quot;spadkowicz&quot; z Bełchatowa zagra z Widzewem, który nie potrafi przełożyć dobrych wyników i gry ze sparingów na ligę. W Pucharze w Hiszpanii świetnie pokazali się z wyżej notowanymi rywalami dochodząc nawet do finału, ale co z tego skoro w lidze dalej wygląda to blado. Zapowiada się kolejne, niezbyt ciekawe widowisko.
Polonia póki co jest chyba największym zaskoczeniem ostatnich dwóch kolejek. Z zespołu odeszło wielu kluczowych zawodników, a mimo wszystko zremisowali z Lechią i co najważniejsze - pokonali Lecha w Poznaniu. Wydawało się, że przy tych osłabieniach ciężko będzie utrzymać się w górze tabeli, ale skoro do Warszawy przyjeżdża słabiutka Wisła Kraków, która nie jest nawet cieniem zespołu z poprzednich lat to dlaczego passa dalej nie ma trwać?
Hitem kolejki będzie jednak pojedynek Górnika Zabrze z Lechem Poznań. Obie drużyny są sąsiadami w tabeli i każdy jest ciekawy jak oba zespoły zaprezentują się na wiosnę. Z Górnika odszedł przecież Milik i Nawałka musi znaleźć dla niego zastępcę. Zahorski? Strzelił ostatnio bramkę, ale nie był to wielki wyczyn. Do Lecha natomiast dołączył Teodorczyk i Hamalainen i póki co oba transfery zapowiadają się wybornie. Ciężko wskazać faworyta tego pojedynku.
Zachęcam do merytorycznej dyskusji
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Podbeskidzie - Legia 1,97 ibc ✅
Zagrałem tylko tam gdzie mogłem, bwin dawał 2,1 nawet na Legię, ale cóż.
Na to spotkanie wraca Radovic i jest to bardzo dobra wiadomośc dla gości.
U siebie z ostatnim GKSem Legioniści zagrali fatalnie, Urban przekombinował
z trójką Dwaliszwili - Ljuboja - Saganowski. Podbeskidzie w tej rundzie nie straciło bramki,
ale z dobrym ustawieniem linia ataku Legia powinna poradzic sobie z obroną gospodarzy.
Legia przegrała w Kielcach, straciła dwa punkty u siebie,
&quot;ślimaki goniące żółwia&quot; w tej kolejce moim zdaniem przyspieszą pościg, dlatego Legia musi tu wygrac.
Widziałem wszystkie mecze tej rundy i w tym meczu nie będę kombinował.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pampus 81

pampus

Użytkownik
GKS Bełchatów - Widzew Łódź
under 2 @ 2.0
Pinnacle
Obie drużyny ostatnio nie imponują, lecz to goście jak na moje oko wyglądają lepiej.
Okres przygotowawczy widzewa bardzo dobry, a liga? fatalnie jak narazie. Widzew słabo po przerwie, 2 przegrane, za to GKS - 2 remisy. Widzewiaków czeka trzeci mecz pod rząd na wyjeździe.
Ostatnie kilka meczy tych drużyn przemawia za tym, że strzelają mało goli.
0-0, 0-1, 0-1, 0-0, 1-1 ostatnie 5 meczy przeciwko sobie.
Zapowiada się nudne spotkanie w Bełchatowie. W przypadku dwóch goli - zwrot.
Under jak w mordę strzelił.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
GKS Bełchatów - Widzew Łódź
Mini derby województwa lódzkiego. Jak pokazuje historia tych spotkań rzadko padał over 2,5 a mecz zazwyczaj kończył się skromną wygraną którejś ze stron, bądź remisem. Jeżeli popatrzymy po kursach to bukmacherzy nie mają &quot;wyznaczonego&quot; faworyta tego spotkania. A jak jest w rzeczywistości? GKS odziwo urwał punkty i Wiśle i Legii. Ale czy to jest argument by grać w ich strone? NIE! Wisła w tym sezonie prezentuje się wręcz fatalnie, i punkty traci niemalże w każdym spotkaniu. Legia z kolei po słabym meczu z Koroną jeszcze gorzej zagrała z Bełchatowem. Brak pomysłu na grę Legii wołał o pomste do nieba a sam mecz stał na żenująco niskim poziomie. Tak więc nie uważam, aby Bełchatów miał jakiś znaczący wpływ na zdobycze punktowe w obu tych spotkaniach. A Widzewiacy? Po bardzo dobrych wynikach sparingowych , po raz kolejny potwierdziła się teoria , że wyniki sparingów nie mają przełożenia na obecną formę co Łodzianie pokazali w meczach ligowych z Śląskiem i Ruchem. Over 2,5 przy aktualnej dyspozycji obu zespołów wydaje się być rozsądnym typem.
Mój Typ:
Under 2,5 @ 1,50 WilliamHill
✅
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Widzew akurat jest w dobrej dyspozycji, wyniki a gra to dwie różne rzeczy,
oba mecze były jednymi z lepszych w kolejkach w tym roku pod względem sportowym
( lepszy wg mnie był tylko mecz Korony z Legią), Widzew zagrał dobrze w obu spotkaniach.
We Wrocławiu wynik był cały czas sprawą otwartą, obie drużyny miały swoje szanse,
wygrał Śląsk, gol na 2-1 padł ze spalonego, Widzewowi brakło trochę szczęścia,
poprzeczka dwa razy i słupek z tego co pamiętam (byłem na tym spotkaniu),
Śląskowi bardziej napastnika z prawdziwego zdarzenia.
W spotkaniu z Ruchem Widzew miał na początku przewagę,
Stępiński miał świetną okazję na uzyskanie prowadzenia,
Niebiescy oddali pierwszy strzał (?) i strzelili bramkę, mimo straty bramkarza i drugiej bramki
Widzew grał przyzwoicie, miał okazje bramkowe,
sporo ryzykował, Ruch miał szanse z kontry, dobrze bronił Krakowiak, skończyło się 3-0.
ps. ocena zawsze będzie subiektywna, ale na tle 16 zespołów Naszej ligi Widzew wygląda dobrze w tej rundzie.
 
mouris 38

mouris

Użytkownik
Podbeskidzie - Legia 1,97 ibc

Zagrałem tylko tam gdzie mogłem, bwin dawał 2,1 nawet na Legię, ale cóż.
Na to spotkanie wraca Radovic i jest to bardzo dobra wiadomośc dla gości.
U siebie z ostatnim GKSem Legioniści zagrali fatalnie, Urban przekombinował
z trójką Dwaliszwili - Ljuboja - Saganowski. Podbeskidzie w tej rundzie nie straciło bramki,
ale z dobrym ustawieniem linia ataku Legia powinna poradzic sobie z obroną gospodarzy.
Legia przegrała w Kielcach, straciła dwa punkty u siebie,
&quot;ślimaki goniące żółwia&quot; w tej kolejce moim zdaniem przyspieszą pościg, dlatego Legia musi tu wygrac.
Widziałem wszystkie mecze tej rundy i w tym meczu nie będę kombinował.
Przypuszczam, że będzie masówka w stawianiu na legie w tym spotkaniu, i w ogóle na tą rundę przeciw Podbeskidzie i to może być zgubne. Podbeskidzie nie jest tak słabe jak wskazuje tabela. W wielu spotkaniach rundy jesiennej brakowało im przysłowiowego szczęścia, bo każdy moment dekoncentracji kosztował ich straconą bramkę. Mam wrażenie, że to szczęście powoli do nich wraca. Przykład niepodyktowanego karnego dla Wisły.
Prezes Podbeskidzia otwarcie mówi, że nie chce się bronić przed spadkiem do 1 ligi na siłę. Jak się utrzymają w porządku- ale Kubicki ma zebrać zespół na szybki awans z 1 ligi. Takie podejście może zadziałać na piłkarzy jak dodatkowy &quot;kop&quot; motywacyjny. To widać po tych dwóch spotkaniach, że gryzą trawę.
W poprzedniej rundzie w Warszawie legia przegrywała do 82 minuty 0-1,ale wygrała 3-1. W ubiegłym roku w Bielsku-Białej legia wygrała 0-1, a tak naprawdę to Podbeskidzie dało sobie strzelić bardzo frajerską bramkę.
Legii ciężko się gra z drużynami pokroju Podbeskidzia, Korony które grają bardzo siermiężną piłkę. Może legia w tym meczu popłynąć-Podbeskidzie będzie grało na noże. Ambicja może zdziałać cuda. Podbeskidzia bym tak łatwo nie skreślał.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jedyny argument na Legie to chyba to, że niektórzy nie są w stanie uwierzyć że mogą tak szybko roztrwonić to co ugrali w poprzedniej rundzie..No ale być może wygrają w Bielsku przecież to piłka w końcu ???? Nie zapominajcie że Podbeskidzie musi tak samo jak Legia.A jak ktoś widział Podbeskidzie w meczu u siebie w 1 kolejce to gryzie orzeszka nad typem na gości.

NoBet
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Spotkanie dwóch drużyn okupujących środek tabeli i prezentujących mniej więcej ten sam poziom, styl i potencjał. Mówie, że podobnnie ponieważ grają w kratkę. Jak zapewne pamiętamy ekipa Hajty w poprzedniej rundzie z każdego meczu wyjazdowego potrafiła wywieźć conajmniej punkt. Pech chciał, że w rundzie wiosennej mało kto spodziewał się takiego zimnego deszczu na początek przegrywając w Bielsku czterema golami. Nie mniej jednak drużyna z Białegostoku jest najcześciej remisującym zespołem w lidze. Ciężko było znaleźć jakiekolwiek argumenty na to by zwyciężyli z Legią w ubiegłym roku, a jednak to stało się faktem. Z kolei Lubinianie u siebie grają jak dobrą piłkę, ostatnia przegrana u siebie w lidze miała miejsce na początku listopada. Wydawać by się mogło, że to szmat czasu - jednakże od tego momentu rozegrali u siebie 3 mecze w Ekstraklasie pokonując kolejno: Bełchatów, Wisłę i Pogoń. Co nas czeka w tym meczu? Podejrzewam, że kolejny remis i będę się ku temu skłaniał.
Mój typ
Zagłębie - Jagiellonia - X - 1,85 William Hill
 
K 0

kojot81

Użytkownik
Witam.Dla mnie betem tej kolejki jest ostatni mecz pomiedzy Lechia a Korona.Ogladajac obie druzyny od poczatku nowej rundy,zetaw jaki zapodaja buki na Korone jest smieszny i kompletnie nie obiektywny.Korona jak wiemy zaskoczyla wszystkich ,po tym jak przejechala sie po Legii,nastepnie dzieliło ja kilka minut aby wygrala ze Slaskiem.Lechia wrecz przeciwnie kompletna padaka z Polonia,poza ostatnimi 10 minutami,gdzie trzeba przyznac wyszla im ostatnia akcja.Z Pogonia to ciezko cokolwiek napisac &quot;Jak to Bobo rzekl sa poza skala glupoty&quot; Przez okolo godzine grali w przewadze ,zero pomyslu jak tu dobic przeciwnika...Rysiek dalej swoje-jezdziec bez glowy,Buzala podobnie gra jak w GKSie,skutecznosc ponizej 5%.Rohui jak na dzien dzisiejszy rzeczywiscie widac ze gral w 5 lidze,bo i taki poziom przedstawia,o Rasialdo nie trzeba pisac,zostal Kacprzycki ale chlopak bardzo przecietny,warunki fizyczne nie pozwalaly aby przebil sie przez defensywe Pogoni,nie wspominajac ze Korona gra &#39;twarda&#39; pilke.W zespole gospodarzy brak Janickiego i Wisni za czerwne kartki,nie mam pojecia kim chce Lechia postraszyc!Na domiar zlego wygrane gospodarzy na wlasnym obiekcie mozna policzyc na palcach jednej reki.Nie widze zadnego pkt zaczepienia dla gospodarzy,Korona jest tu zdecydowanym faworytem i szczerze nie wiem skad taki kurs w ich strone,jak dla mnie value i pobieram juz teraz,bo zaraz ktos sie obudzi i bedzie redukowal cene ostro w dół.

Typ dla mnie:

Lechia - Korona kurs 3,5
Dla mnie odwaznych &quot;w przypadku remisu zwrot stawki&quot; po 2,5
Za mniejsze pieniazki Korona Kielce wygra oraz Poniżej 2.5 bramki @ 5.50
William Hill
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Proszę nie wrzucajcie tu więcej takich GóWnianych linktów siejących ferment, ci zawodnicy nie grają z powodów zdrowotnych, zresztą wystarczy przeczytać tytuł i treść na pierwszy rzut oka widać że kpina dla ciemnych.
Garguła leczy uraz którego nabawił się w meczu kontrolnym z Zagłębiem S, Kosowski z kolei doznał jakiegoś urazu na rozgrzewce przed Podbeskidziem, już był wpisany na liste zawodniczą podaną mediom transmisyjnym.Z Genkovem nie wiem co jest do końca, przed startem rundy leczył kontuzje, zagrał chwile w Bełchatowie, chyba przy podawaniu kadry na Podbeskidzie był w gronie zawodników kontuzjowanych.Dużo się mówi o jego odejściu, proponowano chyba rozwiązanie kontraktu, może to też mieć coś z tym wspólnego.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Zagłębie- Jagiellonia
typ under 2.5
kurs 1.6
unibet
W pierwszym meczu 18 kolejki naszej ekstraklasy zobaczymy starcie sąsiadów z tabeli. Obie drużyny mają po 22 pt. Zagłębie w poprzedniej kolejce szczęśliwie zremisowało z Piastem Gliwice 1-1, wyrównując wynik meczu w doliczonym czasie gry.
Jagiellonia zaś, sprawiła dużą niespodziankę wygrywając w Zabrzu z groźnym Górnikiem. Uważam,że dzisiaj zobaczymy nudny pojedynek, w którym padnie niewiele bramek. bardzo możliwy w tym meczu jest podział punktów lub minimalne zwycięstwo którejś z drużyn.
Jagiellonia po poniesieniu sromotnej klęski z Podbeskidziem bardzo mocno poprawiła grę w defensywie, na wyjazdach Jagiellonii gra się zdecydowanie łatwiej. Jest to drużyna która, dobrze czuje się w kontrataku. Jak dotąd w lidze zremisowała aż 10-krotnie.
Miedziowi zapowiadają, że zrobią wszystko, aby w piątek sięgnąć po komplet punktów.Pavel Hapal nie zastosuje żadnej taryfy ulgowej dla swoich zawodników i powinien dać szansę gry najlepszym piłkarzom. W mojej ocenie chcieć nie zawsze znaczy móc, na pewno piłkarze Zagłębia będą dominować w meczu, ale łatwej przeprawy im nie przewiduje. Pamiętać trzeba też,że Zagłębie jest drużyną bardzo chimeryczną i u siebie na 8 meczów wygrało tylko 4. Ostatnim czynnikiem przemawiającym za moim typem jest dzisiejsza aura, która będzie sprzyjać łatwości rozbijaniu ataków. Przy takiej pogodzie na pewno łatwiej się bronić niż atakować i konstruować akcję.
Reasumując, w mojej ocenie zobaczymy dzisiaj nudny mecz z małą ilością sytuacji podbramkowych. Spodziewam się podziału punktów.

W Lubinie nie wystąpi doświadczony Tomasz Frankowski. Miedziowi nie mają większych problemów kadrowych. Kontuzjowany jest tylko Arkadiusz Woźniak.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Większość osób zakłada przełamanie Wojskowych w dzisiejszym meczu i jest to dla mnie martwiące - masówki zazwyczaj nie wchodzą ;)
No ale cóż, ja również widzę to wygraną gości i nawet kurs na to jest dość ciekawy [1,8-1,9]. Ja jednak z tego zakładu wykręciłem sobie jeszcze większy kursik i myślę że mój zakład nie będzie proporcjonalnie do kursu ryzykowniejszy...
Proponuję typ - Czy Marek Saganowski strzeli bramkę w regulaminowym czasie gry? - TAK, po kursie 3,55 w expekcie.
Ostatnio trener Urban eksperymentuje sporo w ataku - 3 napastników - 0 goli ;) Sporo osób typując wyjściową 11 na ten mecz uważa że zabraknie w niej Sagana lub że wejdzie z ławki. Ja się z taką koncepcją nie zgodzę. Myślę że w Bielsko-Białej znowu zobaczymy Legię z 3 gwiazdeczek z przodu. Ostatni wywiad z Urbanem mnie o tym przekonał. Trener zapewniał, że Dwaliszwili może grać na pozycji i lewej i prawej i wszystko jest ok. Odnośnie pytanie czy &quot;Borsuk&quot; powinien odpocząć trochę na ławce? stwierdził że forma nie jest dobra ale nie nie powód by nie grał.
Jednak Urban głupi nie jest - Ludo wyłączyć z gry to dla obrońców ostatnio bułka z masłem, Gruzin natomiast jest nowy, gra na nieswojej nominalnej pozycji... potrzeba sępa na szpicy. To miejsce zarezerwowane jest nadal dla Sagana. I oglądając ostatnie mecze uważam że ani Serb ani Dwaliszwili nie mają jeszcze dość mocy by spokojnie zdobywać gole. Natomiast jako doskonali gracze, wraz z powracającym Rado, nie raz powinni dograć Saganowi dobrą piłę. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że emeryt to choć raz wykorzysta.
Myślę że zakład jest wart ryzyka... 2/10 może 3/10 zwłaszcza, że Legia nie musi nawet wygrać ;)
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Podbes kidzie B.B - Legia Warszawa / 2 DNB / 1.30 /
Wynik: 1:2

Ciekawe jak zagra Legia dzisiaj. Korci mnie postawić na ich wygraną (czystą dwójkę), ale mam przeczucie, że będzie ciężko. W ekipie z Łazienkowskiej daleko jest dziś bowiem od optymistycznych nastrojów. Główny pretendent do mistrzowskiego tytułu w dwóch pierwszych spotkaniach rundy rewanżowej zdobył zaledwie jeden punkt. Porażka w Kielcach i ostatni remis z Bełchatowem są odbierane w stolicy jako porażki, o których trzeba jak najszybciej zapomnieć. Rywal nie jest wymagający, trzeba to wykorzystać. Gdyby mecz odbywał się w rundzie jesiennej wynik byłby już przesądzony. Trener Jan Urban liczy na przebudzenie Daniela Ljuboji, który będąc w odpowiedniej dyspozycji należy do najgroźniejszych napastników ligi. &quot;Górale&quot; w dwóch wiosennych spotkaniach zgromadzili na swoim koncie cztery punkty, podobnie jak Śląsk Wrocław, Korona Kielce, Zagłębie Lubin czy Polonia Warszawa. To jednak podopieczni trenera Dariusza Kubickiego mogą pochwalić się najlepszym bilansem bramkowym, bowiem wiosną zdobyli cztery gole i nie stracili żadnego. Ale Legia potrafi jednak sparaliżować przeciwnika.. Dziś myślę, że doświadczenie weźmie górę i umiejętności czysto piłkarskie wygrają nad zaangażowaniem i wolą walki. Dlatego 2DNB po 1.30 zdecydowałem się pobrać do dubla z.. Galatasaray bodajże ;)
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Odnośnie co do meczu Podbeskidzia z Legią według mnie a to jest tylko moja luźna sugestia można śmiało stawiać na wygraną Legii sam na nią stawiam i to za grubsze pieniądze dla mnie to jest &quot;pewniak&quot; czysta inwestycja z kim niby mają wygrywać mecze w ekstraklasie i dzięki temu zdobyć mistrza jak nie z zespołami pokroju Podbeskidzia.Wiem z GKS-em tydzień temu miało być to samo a że wyszło jak wyszło to już inna sprawa ale każdemu zdarza się gorszy dzień w pracy i widocznie piłkarzom Legii zdarzył się taki tydzień temu. W dniu dzisiejszym nie przewiduję takiej wpadki tym bardziej że do składu wraca Radović który kreuje większość akcji ofensywnych w Legii poza tym wraca też Łukasik i Wawrzyniak więc naprawdę nie wyobrażam sobie żeby Podbeskidzie wygrało albo chociaż zremisowało mecz z liderem tym bardziej że trener Kubicki nie jest jakimś wielkim strategiem no chyba że od ustawiania a nie wygrywania meczy. Szczęście Podbeskidzia skończy się tak samo jak szczęście drużyny która prowadzi Smuda a która zajmuję ostatnie miejsce w 2 lidze niemieckiej jeden mecz mogli wygrać ale potem to już same porażki albo remisy z Podbeskidziem będzie to samo.

Mój typ:
Podbeskidzie - Legia - 2 - 1.80 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
2:1
W pierwszym spotkaniu 18. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, Zagłębie Lubin przed własną publicznością podejmować będzie Jagiellonię Białystok. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli, ale według mnie lekkim faworytem tego spotkania są &quot;miedziowi&quot;. Zagłebie w tej rundzie spisuje się dobrze pokonało Pogoń Szczecin przed własna publicznością i zremisowało na wyjeździe dosc szczesliwie ale jednak z Piastem. Uważam ze &quot;miedziowi&quot; dysponuja lepszym składem i na dzien dzisiejszy są zespolem lepszym od Jagi która gra bardzo nierówno, szczegolnie warto wspomniec o blamażu z Podbeskidziem, gdzie Jagiellonia prezentowala sie dosc slabo. Zagłębie ofensywnie ma ciekawy zespół Pawłowski, Małkowski, Papadoupoulos to gracze nietuzinkowi, w dodatku sa w dobrej formie, maja atut własnego boiska. Prawdopodbnie od pierwszej minuty w tym meczu zagra Wilczek, który bardzo skutecznie prezentowal się w sparingach. Trzeba oddac &quot;Jadze&quot;, że dobrze spisała się w ostatniej kolejce wygrywając na Górniku, ale jedna jaskólka wiosny nie czyni, i chce tu podkreślić że Jagiellonia gra bardzo nierówno, nie wiem coś temu zespołowi brakuje. Urwanie Zagłebiu punktów w Lubinie byloby dla mnie niespodzianka. Dla mnie kurs na zwycięstwo miedziowych jest wysoki i mysle ze warto pograc w ich strone.
Przewidywane składy:
Zagłębie: Gliwa - Widanow, Banaś, Godal, Costa - Bilek - Wilczek, Małkowski, Jeż, Pawłowski - Papadoupulos
Jagiellonia: Słowik - Norambuena, Dźwigała, Ukah, Hanzel - Quintana, Grzyb, Bandrowski, Kupisz, Kim , Plizga
Sędzia: Tomasz Musiał (Kraków)

Moje typy:
Zagłębie wygra: 1,95 ✅
Bukmacher: Fortuna
 
wertico 141

wertico

Użytkownik
Mecz : Podbeskidzie - Legia
Typ : Legia Warszawa powyżej 2,5 gola
Kurs : 3,75
Buk : Bet365
Sprawa jest prosta i klarowna, do ekipy z Łazienkowskiej wraca 3 piłkarzy, i to jak ważnych... Radović główny reżyser Warszawskiej drużyny i zawodnik który wykłada większość piłek takim zawodnikom jak Ljuboja czy Dwaliszwili. Łukasik który razem z Vrodljakiem tworzy super duet, niestety Furman nie dysponuje takim potencjałem a Gol... bez komentarza. I może mniej ważny powrót a to ze względu na to że dobrze wkomponował się w drużynę Brzyski Wawrzyniak. Legia dysponuje teraz swoim najsilniejszym składem poza kontuzjowanym Jodłowcem. Czas się przełamać, bo rywale pukają do drzwi.
I bezpieczniejsza opcja zwykła 2 w tym meczu, po kursie 1,7 ;)
Do boju Legio marsz !
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Ta polska liga jest tak nieprzewidywalna, że jakiekolwiek analizy, nawet najlepsze na nic się nie zdadzą. Coraz częściej mam wrażenie, że decyduje tutaj w głównej mierze czysty fuks. Każdy może wygrać z każdym, żadnej logiki. Idąc tym tropem, stawiam dziś na Jagiellonie i Podbeskidzie. Kursy wysokie, więc warto spróbować.

Pozdrawiam
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Ta polska liga jest tak nieprzewidywalna, że jakiekolwiek analizy, nawet najlepsze na nic się nie zdadzą. Coraz częściej mam wrażenie, że decyduje tutaj w głównej mierze czysty fuks. Każdy może wygrać z każdym, żadnej logiki. Idąc tym tropem, stawiam dziś na Jagiellonie i Podbeskidzie. Kursy wysokie, więc warto spróbować.
Pozdrawiam
Gdyby nie to że każdy może wygrać z każdym to byśmy się w hazard nie bawili i obstawianie tylko zakładali wysoko oprocentowane lokaty kilkugodzinne ;)
No a bukmacherzy oferują nie tylko 1X2 ;)
 
D 17

daniellah

Użytkownik
Po głębszej analizie postanowiłem kierować się aspektami komercyjnymi obstawiając polską ligę.
Zagłębie - Jaga X @ 3,4 bet365 ⛔
Zagłębie - Jaga under 2,5 @ 1,67 bet365 ⛔
Już u góry były podane te typy. Jaga bez Franka za dużo nie postrzela, poza tym w 2 meczach Zagłębia i Jagi padło trochę goli, więc na przekór , teraz będzie ich jak na lekarstwo. Do tego remis najbardziej będzie pasował obu drużynom, a w naszej lidzie łatwo można się dogadać.

minuty zabrakło, ogólnie to dla mnie koniec z ekstraklasą
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom