>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

18 kolejka T-Mobile Ekstraklasa 28.11 - 01.12.2013

aikman 460

aikman

Użytkownik
Korona Kielce - Widzew Lodz BTS @ 1.67✅

Widzew od 2 meczy bez gola !!! Do trzech razy sztuka i mysle ze widzewiacy doczekaja sie bramki.Korona jest w stanie bramke strzelic przy slabej (34 bramki stracone najwiecej w lidze)! obronie Widzewa.Ostatnie pojedynki tych druzyn zazwyczaj byly underowe lecz tym razem spodziewam sie goli z obydwu stron.

Podbeskidzie Bielsko Biala - Legia Warszawa BTS @ 1.67

Po dzisiejszym meczu Wisly,Legia ma powaznego rywala do walki o mistrzostwo wiec strata pkt wchodzi w rachube?Legia jest pierwsza w tabeli a Bodbeskidzie ostatnie?To cos moze oznaczac? w strone tych slabszych?Typ ryzykowny Legia na bank cos ustrzeli tylko czy gospodarzy bedzie stac na strzelenie gola liderowi z Warszawy.Zobaczymy oby tak
 
adamq 7

adamq

Użytkownik
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
Typ: 2
Kurs: 2,3!
Sam mecz będzie bardzo ważny dla obu drużyn. Tabela wskazuje przecież na to, że Górnik walczy o bardzo wysokie cele. Z kolei Piast chce znaleźć się w czołowej ósemce. Tylko w takim wypadku byłoby możliwe powtórzenie przez niego wyniku z poprzedniego sezonu. Przejrzałem ostatnie mecze obu zespołów i trudno wskazać zdecydowanego faworyta, choć więcej szans daje Górnikowi. Wiadomo jednak, że w Zabrzu mają kłopoty z zestawieniem linii obrony, co w meczu wyjazdowym może sprawić duże kłopoty. Od obrony Piasta też będzie sporo zależeć, bo Górnik ma kilku niezłych zawodników ofensywnych. Górnik gra dobrą piłkę w tym sezonie więc typ na Górnik nie jest z kosmosu a kurs cieszy.
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Korona Kielce-Widzew Łodz 1 @1.75
Z Widzewem u siebie wygrywaja wlasciwie wszyscy. Korona ma leposzy zespol, a zwyciestwo pozwoli Kielczanom na troche oddechu. W Widzewie zabraknie odesłanych do rezerw Kevina Lafrance&#39;a i Lewona Hajrepetiana, co wydaje sie oslabieniem defensywy, jezlie mozna tak w ogole powiedziec, ze defensywa Widzewa jest stabilna. Ponadto Jonathan de Amo musi pauzować za kartki. W meczu nie zagra tez Michał Płotka, a prawdopodobny jest powrot do pierwszego zespolu i skladu Hachema Abbesa. Widzew kadrowo i finansowo od poczatku sezonu skazywany jest na spadek i im dalej w las tym Łodzianom jest trudniej. W Koronie zabraknie Tomasza Lisowskiego, Kamila Kuzery czy Przemyslawa Trytki, ale do skladu wraca podstwaowy defensor Piotr Malarczyk, a od pierwszej minuty powonien na bosiko wyjsc tez Maciej Korzym. Korona wraca po miesiacu na swoj stadion. Kielczanie na wyjazdach z Cracovia, Slaskiem i Wisla zdobyli w sumie 4 punkty, a pamietac nalezy ze bramke z Wisla stracili w koncowce. Korona wydaje sie byc gotowa, zdeterminowana i sadze, ze dopnie swego. Mysle, ze nawet jakze fizyczna pilka Korony na swoim stadionie tez bedzie dzialac na ich korzysc. Widzew na wyjazdach ma ogromny problem jak wspomnialem, co prawda przegrac zawsze nie moze, ale biorac pod uwage okolicznosci i wage tego meczu to typuje wygrana zespolu stabilniejszego, lepiej zorganizowanego i ktory jest na swoim boisku zawsze trudnym rywalem dla kazdego przeciwnika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska Ekstraklasa
Korona Kielce - Widzew Łódź
1X2
Typ: Korona Kielce
Kurs: 1.83



Widzew w tym sezonie przegrał najwięcej spotkań spośród wszystkich drużyn i nie zajmuje ostatniego miejsca. Łodzianie zajmują obecnie 14. pozycję, a oczko wyżej plasują się piłkarze Korony. Piłkarze Pachety grają bardzo nie równo, nie mają zmienników, którzy mogą zastąpić zawodników z pierwszego składu. Na ten mecz nie widać osłabień Korony, więc powinni zostawić 3 punkty u siebie.
Obie drużyny ostatnie swoje dwa mecze przegrały, ani gospodarze ani goście nic ciekawego nie prezentują w obecnym sezonie.
Widzew to najsłabsza drużyna jeśli chodzi o wyjazdy. Na 7 spotkań wyjazdowych wszystkie przegrali, udało zdobyć im się zaledwie trzy bramki.
Po tak złej passie jaką Widzew prezentuje na wyjazdach, śmiało pobieram kurs na Koronę.
 
matzab37 164

matzab37

Użytkownik
vs.

Kojne spotkanie 18. kolejki zobaczymy w Kielcach. Faworytem i to dość zdecydowanym - Korona. W mojej ocenie jak najbardziej słusznie, ostatnie wyjazdowe punkty Widzew zdobył... w maju. Ostatnie wyjazdowe zwycięstwo w TMO Ekstraklasie? Ponad rok temu... To pokazuje jak ciężko Widzewiakom gra się na wyjazdach. Na dodatek nie zagrają dziś de Amo Perez pauzujący za kartki oraz Kevin Lafrance i Lewon Hairapetjan przesunięci do rezerw. Swoje problemy ma również Korona: dziś nie zobaczymy Krzysztofa Kiercza, Tomasza Lisowskiego, Kamila Kuzery oraz Przemysława Trytki. Do składu wraca za to Piotr Malarczyk. Widzimy, że osłabienia linii obrony obydwu zespołów są duże i myślę, że zobaczymy w tym meczu wiele bramek. W kieleckiej drużynie zapewne od początku zagra Maciej Korzym i jeśli pokaże choć część formy sprzed kontuzji to Widzew nie ma czego szukać. Łodzianie z kolei również bramkę mogą strzelić tym bardziej, że nie strzelili gola już od 2 spotkań, a punkty są im teraz bardzo potrzebne, dlatego z pewnością nie cofną się przed Kielczanami. Tyle że i Korona chce ten mecz wygrać za wszelką cenę. Złocisto - krwiści są zespołem lepszym od Widzewiaków, ale sam mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Jestem niemal pewien, że nudnego 0:0 tu nie będzie.
over 3 @2.675 3/10 ZWROT Bet365
Korona i over 2.5 @2.75 3/10✅ Bet365
+ 5.25 j
 
matzab37 164

matzab37

Użytkownik
vs.

Po odejściu trenera Nawałki większość skazywała Górnik na rychły spadek w tabeli, a jak na razie radzą sobie więcej niż przyzwoicie. Dziś kolejny test:
derby Śląska z Piastem Gliwice. Faworytem chyba zabrzanie, ale należy pamiętać, że takie spotkania jak to rządzą się swoimi prawami i na pewno nie będę tu grał na zwycięstwo którejś z drużyn. Tym bardziej jeżeli popatrzymy na osłabienia Górników. Trójkolorowi dzisiaj bez 6(!) zawodników defensywnych: nie ma Dancha, Kosznika, Magiery, Łukasiewicza, Gancarczyka i Augustyna. Do dyspozycji trenera Wieczorka zostało 3 nominalnych, zdrowych obrońców, bo Szeweluchin oraz Pandża jeszcze nie wrócili do pełni sił po kontuzjach, ale ktoś z nich dzisiaj zagrać po prostu będzie musiał. Problemy problemami, ale jeśli chodzi o ofensywę to tu jest już bardzo dobrze. Zespół z Zabrza strzelił w tym sezonie 32 bramki co daje mu w tej klasyfikacji drugie miejsce w kraju. Z drugiej strony Piast - drużyna ciężka do rozszyfrowania, ale chyba wracająca na dobre tory po małym kryzysie jaki ją dopadł. Ostatnie spotkanie z Zagłębiem było bardzo dobre w wykonaniu gliwiczan. Inna sprawa, że rywal mało wymagający, ale mimo wszystko zwycięstwo cieszy. Szkoda, że nie ujrzymy dziś Łukasza Hanzela, pauzującego za kartki, bo jest to dosyć duże osłabienie drugiej linii Piastunek. Nie wiadomo jeszcze czy zagrają Cicman oraz Polak, decyzja o ich występie zapadnie później. Obrona niebiesko-czerwonych na pewno nie stanowi monolitu, tracą całkiem sporo bramek. Atak również nie zwala z nóg, ale dziś wobec tak osłabionej defensywy Górnika, zapewne piłka znajdzie drogę do bramki zabrzan. Tak jak już mówiłem: obydwie drużyny będą chciały wygrać to spotkanie, nie ma mowy o żadnym odpuszczaniu. Powinno być zaciekle, walecznie i oczywiście overowo.
over 2.5 @2.025 3/10⛔ Bet365
- 3 j
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Piast - Górnik
typy: Sportingbet
Górnik powyżej 1,5 gola @ 2,25
Górnik powyżej 0,5 gola do przerwy @ 2,05
Zabrzanie mają ostatnio patent na Piasta i uważam, że i tym razem zgarną komplet punktów. Górnik gra dobrą piłkę i do tego jest drużyną skuteczną (2 ofensywa ligi). Co prawda Piast ostatnio złapał trochę punktów, ale jest to tylko cień drużyny, która była w topie w poprzednich rozgrywkach. Przed nami starcie prestiżowe, więc nikt sobie nie odpuści. Górnik co prawda z lukami w obronie, ale ofensywa pozostaje bez osłabień i uważam, że goście dziś dopiszą sobie kolejne trzy oczka.
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Dyscyplina: Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Podbeskidzie - Legia
Typ: 1X
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Obok takiego kursu nie mogę przejść obojętnie. W grze zespołu z Bielska widać znaczną poprawę od kiedy trenerem jest Ojrzyński, ostatni mecz przegrali z Górnikiem na własne życzenie, zabrakło skuteczności podobnie było w meczu z Wisłą z którą zremisowali. Kiedy jak nie teraz &#39;&#39;górale&#39;&#39; mogą wypunktować na własnym stadionie Legię? Poprzednie wizyty kończyły się zwycięstwem wojskowych.
W drużynie gości zabraknie Kucharczyka, Rzeźniczaka a także Ivica Vrdoljak a więc osób które robiły różnicę w grze Legii. Do tego dochodzi problem z Ojamaa który ma talent ale gra egoistycznie. Oglądałem mecz z Lazio i grali strasznie. W podbeskidziu nie ma takich indywidualności jak w Legii ale zespół powoli zaczyna tworzyć kolektyw, widać rękę Ojrzyńskiego. Jego zespoły potrafią się spiąć na faworytów i mam nadzieję że górale wyjdą z podniesionym czołem na boisko i pokażą charakter.
✅ 1:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
matzab37 164

matzab37

Użytkownik
vs.

Po raz kolejny poszukam bramek w tej kolejce. Ruch jest nieznacznym faworytem jutrzejszego meczu, chyba słusznie. Nie bez powodu na ostatnie 10 meczy przegrali tylko jeden. Cracovia również wstydzić się nie musi. No chyba, że za ostatnią domową porażkę 1:6 z Lechem, ale wynik nie oddaje tego co działo się na boisku. Jeśli Cracovia miałaby więcej szczęścia to mecz mógłby zakończyć się remisem (sic!), Pasy bowiem 4 razy trafiały w słupek poznaniaków, a sędzia nie uznał im prawidłowego gola. W tamtym meczu nie zagrał Nowak, jutro już będzie gotów do gry, a to z pewnością pomoże Cracovii w osiągnięciu dobrego wyniku. Tym bardziej, że defensywa Niebieskich bardzo osłabiona - nie zagrają Maciej Sadlok, Adrian Mrowiec, Artur Gieraga oraz najprawdopodobniej także Marek Szyndrowski. W zespole gości nie zobaczymy Saidiego, ale tak jak pisałem wraca Nowak i to na nim odpowiedzialność za strzelanie bramek będzie ciążyła. Cracovia przy Cichej nie strzeliła od ponad ... 40 lat. Najwyższy czas na przełamanie tej niechlubnej passy w jutrzejszym meczu, bo nadarza się ku temu doskonała okazja. Myślę, że i Ruch nie będzie miał problemu ze sforsowaniem defensywy krakowian, bo jeżeli Lech strzela im 6 bramek to goli ze strony chorzowian jestem niemal pewien.
BTS @1.83 4/10✅ Bet365
over 2.5 @2.075 3/10✅ Bet365
+ 6.54 j
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ruch - Cracovia over 2,25 1,98 Sbobet
Gospodarze u siebie grają bardzo dobrze jeśli chodzi o samą grę, za mocno nie punktują, mają bilans 2-5-1.
Cracovia na wyjazdach dużo lepiej niż w domu, strzeliła na nich 13 bramek i zdobyła aż 17 punktów.
Statystycznie dwie bramki powinny paść, Ruch i Cracovia popełniają sporo błędów w obronie,
do tego obie ekipy marnują dobre okazję, Cracovia ostatnio miała 4 słupki z Lechem,
a taka sytuacja dziś się zapewne nie powtórzy.
Cracovia nie zagra jak Lechia w ostatnim meczu z Ruchem, będzie grała długo piłką,
Ruch tez potrafi tak grać, a obie ekipy mają graczy do kontry. Dla mnie Ruch -0,25 też dobry typ.
 
stanley-63 895,6K

stanley-63

Typer
Ruch Chorzów : Cracovia 3:2
Ruch Chorzów / 2.30 / Bet365 ✅

dziś przy ul. Cichej znów chyba będzie głośno . Niebiescy pod wodzą Jana Kociana grają całkiem dobrze i w 10 ostatnich meczach tylko raz polegli , fakt była to bolesna porażka z Lechem ale też z drugiej strony to Ruch w ostatnim czasie gdy gra z Lechem to traci sporo goli , dziś natomiast na Cichą przyjeżdza zespół Cracovii z którym Niebiescy potrafią grać a przede wszystkim u siebie ich bilans na Cichej to 8 meczy i 6-2-0 i br. 13:2 , wiem że w Ruchu nie zagra paru czołowych zawodników natomiast w zespole Cracovii powraca do gry Dawid Nowak który był katem w ich pierwszym spotkaniu w Krakowie jednak pomimo tego stawiał bym dziś na zwycięstwo Ruchu ! ✅
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa
Legia Warszawa kurs: 1,57 buk: Unibet ⛔
Legia Warszawa EH:-1 kurs: 2,60 buk: Unibet ⛔(edit: a jednak w naszej beznadziejnej lidze i to jest możliwe, po prostu żenada do potęgi, nic dziwnego, że w LE nie potrafili jeszcze nic strzelić)
Uważam, że przez część typerów podających typy przeciwko Legii, przemawia rozgoryczenie z powodu beznadziejnej gry Legii w LE (czyt: wciąż są prawiczkami bez rozdziewiczonej bramki przeciwnika), tym nie mniej nam nie wolno się nigdy kierować emocjami. Nawet jak na polską ligę nie mogę sobie wyobrazić aby ostatni zespół tabeli pokonał czy zremisował z liderem. Legia w LE gra strasznie, ale jak na polskie podwórko jest liderem. Bielsku udało się wygrać z Lechią - no ok spięli się i wygrali, ale czy to oznacza, że będą wygrywać z zespołami z czołówki mecz za meczem ? Nie sądzę. Legia podrażniona po występach w LE będzie chciała pokazać, że w Polsce rządzi, zadość uczynić kibicom i myślę, że postara się wysoko wygrać. Nie ma już takich osłabień jak jeszcze 2 tyg. temu, oprócz własnego stadionu nic nie przemawia za Podbeskidziem.
 
maliro 633

maliro

Użytkownik
Podbeskidzie - Legia
Uważam ,że kurs 1.50 na Legie (obecnie to jest szczyt wszystkiego).Podbeskidzie to nie są jakieś słabeusze ,żeby mieli zostać rozgromieni przez Legie.Od momentu przyjścia Ojrzyńskiego są dużo lepsi i dziś powalczą z Warszawiakami.Ja osobiście twierdzę , że wygrać im się nie uda,ale zremisować.Czemu nie??W Bielski ogromna mobilizacja przed tym meczem i myślę ,że grajki Podbeskidzia będą mocni dzisiaj.
mój typ:
REMIS : 4.00 Bet365⛔
UNDER 2.5 2.00 Unibet
✅
 
Do góry Bottom