>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18. kolejka Serie A [17.12 - 19.12.2021]

Status
Zamknięty.
kamasutra10 569,8K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Spezia - Empoli
Typ: Empoli
Kurs: 2.56
Bukmacher: Fortuna

Analiza:


Empoli gra ostatnio rewelacyjnie. W 4 - ech ligowych starciach trzy wygrane i remis. Szczególnie cenne ostatnie wyjazdowe zwycięstwo nad Napoli. W tygodniu wygrana w Coppa Italia w Veronie 4:3 , z tym że gospodarze nie wystawili najmocniejszego składu ale mimo wszystko win jest win. Efektem tej gry jest aktualnie 8 lokata z 26 pkt. Co ciekawe Empoli jest skuteczniejsze na wyjazdach niż w domu . Ogólny bilans 8-2-7 ale w meczach wyjazdowych wygląda tak 5-2-1. Widać więc wyraźnie że w domu Empoli ugrało do tej pory 10 pkt a pozostałe 16 w delegacjach. Wynika to być może ze stylu gry. Podejrzewam że na wyjazdach grają z kontry co bardziej im odpowiada.

Spezia w zupełnie innych nastrojach podchodzi do tego spotkania. Gospodarze dopiero na 17 m z marnym bilansem 3-3-11. Ostatnią wygraną było zwycięstwo nad Torino 1:0 6.11 odniesione na własnym obiekcie. Od tego czasu 4 porażki i remis.
Owszem będą chcieli miejscowi przerwać tę złą passę ale myśle że przyjezdni im tego nie ułatwią a że są w dobrej dyspozycji to więcej szans na wygraną daję właśnie gościom. Ostatni raz obydwie ekipy rywalizowały ze sobą jeszcze w Serie B w sezonie 2019/20 z podobnym skutkiem. Patrząc na dyspozycją obydwu drużyn dzisiaj gram na wygraną gości.
 
Psychosocial 807,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Lazio -Genua TYP 1 g.18.30 3:1 WIN
Salernitana-Inter TYP Inter + 1,5 gola
g.20.45 0:5 WIN

Kurs AKO 1,95 5/10
WIN

PS: Mój drugi typ. Nie będę tu pajacował i gram na bitych faworytów.

Lacjum w ostatnich 3 spotkaniach u siebie z Genoą nastukało im w sumie 12 goli. Nie wygrali od dwóch spotkań na własnym stadionie więc dziś idealna szansa.


W drugim meczu właściwie bez komentarza, Inter w ostatnich 5 spotkaniach zawsze strzelał minimum 2 gole, Salernitana u siebie bez gola od 3 kolejek. Powinienem grać handicap ale przy moim szczęściu nie ryzykuję.

Pzdr/Psycho


Edit do postu poniżej: Nie napisałem nigdzie że Lazio teraz MUSI wygrać tylko że dziś ma idealną szansę. To raz, dwa że dla mnie H2H ma duże znaczenie bo jest wiele zespołów które innym nie leżą od lat obojętnie jakim składem grają. Nie zagłębiam się w to, tak po prostu jest i tyle. Trzy, doskonale znam absencje, bolączki i problemy poszczególnych włoskich ekip gdyż oglądam wszystkie możliwe mecze od wielu lat ale przy darmowych typach nie muszę pisać wszystkiego zresztą prawda jest taka że pisałem nieraz wielostronicowe wykłady przy okazji typowania lig irlandzkich a jakoś wielu podziękowań nigdy nie miałem za to gdy typ nie wszedł i owszem ;). Cztery, Ciro na teraz nie stanowi jakiegoś mega wzmocnienia. W porównaniu z poprzednimi latami jego motoryka i intuicja ustawiania się pod piłkę w polu karnym spadła dla mnie ok 20-30%. To chyba tyle z gabarytowych spraw barlo123.

Życzę Tobie mnóstwo zieleni i wysokich wygranych! Kłaniam się Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +268
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Z całym szacunkiem i bez urazy, ale pisanie, ze grasz bez pajacowania i piszesz, ze w poprzednich sezonach ktos wygrywal to teraz tez musi, to ja rownie dobrze moge sobie pograc na win Barcelony.
Nie dziwi czemu kurs nagle z 1.40 zrobil sie 1.60 na Lazio?
Ja nie twierdze, ze nie wygraja, ale Immobile ma problemy zoladkowe, niewiadomo czy wystapi dzisiaj, do tego kontuzjowani jeszcze tydzien temu byli Pedro i Luis Alberto. Ja wiem, ze wraca tutaj Sergiej po kartkach i Genoa jest mega slaba, ale pamietaj, ze oni grali sporo bez Destro, ktory jest przekotem. Na dzisiaj jest w kadrze i awizowany od poczatku.

Co do Empoli to nalezy pamietac, ze Haas w pucharze zostal kontuzjowany i tutaj nie wystapi, a to dosc wazny gracz. Ja wiem, ze Spezia jest slaba, ale potrafia pograc, tam robote Maggiore. Manaj jest slaby, do tego Nzola jakies problemy wychowawcze i pewnie nie zagra.


Ciezko cos wybrac mi, ale dubelka napewno skleje, nawet za drobne, bo nie jestem jakos mega przekonany.

Atalanta- Roma

Po pierwsze w koncu Gasperini bedzie mial prawie caly sklad do dysozycji, a tego brakowalo od dawna. Tutaj wraca tez Malinovsky z zawieszenia. U siebie La Dea to kocury, wypoczety Zapata, do tego w formie Ilicic, bez zadnych urazow psychicznych, juz nie wspomne o tych energicznych bokach czy to Zappacosta czy Maehle. Jak juz napisalem ostatnio, Atalanta z Interem bedzie walczyc o tytul. Roma juz w ostatnim meczu ze Spezia mogla rownie dobrze 3 bramki stracic, tutaj sa o wiele lepsi egzekutorzy. Ich defensywa to jest jedna z gorszych w lidze, do tego jakis uraz ma Smaling, i jego wystep stoi pod znakiem zapytania. Wezme tutaj Atalanta pow 1.5 gola, bo Roma to zespol, ktory ma zawodnikow na kontry- Mkhitaryan, Abraham czy Zaniolo, wiec roznie moze byc. Zastanawiam sie tez nad czystym winem bo wiadomo jak czasami Mou potrafi ustawic zespol na takie mecze, i zeby nie skonczylo sie 1:0. Nadal nie bedzie chyba najlepszego gracza Wilkow czyli Pellegriniego. Bardziej mnie przekonuje chyba tego over.

Fiorentina- Sassuolo

Tutaj to jest mecz 50/50, wiec mega value jest w Sassuolo lub remis, i zdecydowanie na tasme wezme sobie po 1.90. Pulgar w ostatnim meczy pucharowych wrocil po kontuzji i znowu zszedl kontuzjowany, wiec mega strata bo wiadomo jaki trzeba miec srodek pola na pilkarzy z Mapei. Chilijczyk jest najbardziej technicznych graczem i bedzie go brakowalo. Ja biore over w tym meczy do dubelka, no nie chce mi sie opisywac kolejny raz Itialiano i Sassuolo. Oni graja ofensywnie, Vlahovic jest przekozakiem, ale goscie maja Raspadoriego w mega formie, Scamacce, ktory chce grac i naprawde nawet jak nie zdobywa goli to mega pomaga. Do tego zdrowy jest Berardi, Lopez i Fratessi srodek pola top. Do tego jakies info, ze trenuje juz Djuricic, wiec w ogole. Traore pewnie zacznie, a na lawce Boga, ktory jest przymierzany do tranfery, ptaszki cwierkaja, ze do Bergamo. Podsumowujac dwa takie style, ze bramki naprawde musza jakies byc :)

Co do Torino- Hellas to pewnie jakis bts, ale grali w pucharzem wiec moze gdzies na tasme. Barak jest zdrowy i to jest swietna wiadomosc, bo to on odpowiada za akcje druzyny Tudora. Taktyka Jurica troche mnie hamuje w graniu overow z udzialem Bykow, no ale na tasme na drobniaki czemu nie.

Milan i Napoli dwie druzyny z kontuzjami, teraz jeszcze Mario Rui dolaczyl do kontuzjowanych, a Manolas odchodzi do Grecji. Myslalem nad kartkami, bo druzyna gosci nastepny mecz ma ze Spezia u siebie i moze jakies wykartkowanie. Rahmani jest zagrozony, a przy nieobecnosci Kulibaliego to trzeba go miec w skladzie na mecz za 2 kolejki z Juve.

Atalanta pow 1.5 gola
Fiorentina- Sassuolo pow 2.5 gola
ako: 2.44 E efortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +319
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Przecież Pulgar to nie gra od długiego czasu i tu bylby przewidywany maks jako rezerwowy za Torreire
A gdzie ja napisałem, że on grał ? Jest wyraznie zaznaczone, ze wrocil po kontuzji ostatnio i zszedl z kontuzją w tym samym meczu. Pulgar jest bardziej techniczny niz Torreira i napewno bardziej na takie Sassuolo by się przydał, ktory umowmy się wątpie, ze miał miejsce w składzie gdyby nie kontuzje Castrovilliego i Chilijczyka.

Zresztą co ja mam tłumaczyć, wystarczy sprawdzic kto grał podstawe jak Erick nie był kontuzjowany :)
 
K 329

krzysztoflosin

Użytkownik
A gdzie ja napisałem, że on grał ? Jest wyraznie zaznaczone, ze wrocil po kontuzji ostatnio i zszedl z kontuzją w tym samym meczu. Pulgar jest bardziej techniczny niz Torreira i napewno bardziej na takie Sassuolo by się przydał, ktory umowmy się wątpie, ze miał miejsce w składzie gdyby nie kontuzje Castrovilliego i Chilijczyka.

Zresztą co ja mam tłumaczyć, wystarczy sprawdzic kto grał podstawe jak Erick nie był kontuzjowany :)
Pulgar w ostatnim meczy pucharowych wrocil po kontuzji i znowu zszedl kontuzjowany, wiec mega strata bo wiadomo jaki trzeba miec srodek pola na pilkarzy z Mapei -
Piszesz o mega stracie - sorry ale jezeli ktoś nie grał z miesiąc to nie sądze,żeby nawet dzieki swoim rzutom wolnym się na coś więcej przydał.. a grał na pozycji Torreiry a i tak grał rzadko nawet jak był w formie, bo Lucas się dobrze wpasował w Fiorę. A Pulgar akurat ma odloty ,że mu odcina głowę i robi co mecz praktycznie jakiś błąd w którym łatwo mozna mu zabrac piłkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +260
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Pulgar w ostatnim meczy pucharowych wrocil po kontuzji i znowu zszedl kontuzjowany, wiec mega strata bo wiadomo jaki trzeba miec srodek pola na pilkarzy z Mapei -
Piszesz o mega stracie - sorry ale jezeli ktoś nie grał z miesiąc to nie sądze,żeby nawet dzieki swoim rzutom wolnym się na coś więcej przydał.. a grał na pozycji Torreiry a i tak grał rzadko nawet jak był w formie, bo Lucas się dobrze wpasował w Fiorę. A Pulgar akurat ma odloty ,że mu odcina głowę i robi co mecz praktycznie jakiś błąd w którym łatwo mozna mu zabrac piłkę.
No nie bede sie z Toba klocil, sympatyzuje z Bologna, sledze Pulgara od tamtych czasow i mam swoje zdanie. Dla mnie na Sassuolo musisz miec goscia, ktory przetrzyma pilke, ma odwage na drybling, a dla mnie to bardziej pasuje do Chillijczyka. Nie chcesz nie graj, nie obchodzi mnie to.

A co do Torreiry i jego gry w środku pola, to spojrz na ostatni mecz, Salernitana dawno z nikim tyle okazji nie miala na bramke, co z tego, ze gospodarze wygrali tak pewnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +260
K 329

krzysztoflosin

Użytkownik
No nie bede sie z Toba klocil, sympatyzuje z Bologna, sledze Pulgara od tamtych czasow i mam swoje zdanie. Dla mnie na Sassuolo musisz miec goscia, ktory przetrzyma pilke, ma odwage na drybling, a dla mnie to bardziej pasuje do Chillijczyka. Nie chcesz nie graj, nie obchodzi mnie to.

A co do Torreiry i jego gry w środku pola, to spojrz na ostatni mecz, Salernitana dawno z nikim tyle okazji nie miala na bramke, co z tego, ze gospodarze wygrali tak pewnie.
Jestem fanem Violi i widziałem Pulgara wiele razy i każdy mówi ze on nie gra tego co w Bologni
 
Psychosocial 807,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Atalanta-Roma TYP BTS kurs 1,60 5/10 g.15.00

PS: Dużo typerów gra zwycięstwo Atalanty i może tak będzie ale gospodarze u siebie często tracą gole. Barlo123 dobrze opisał ten mecz, Atalanta powinna strzelić minimum jednego gola ale wierzę też w H2H a one wygląda od 2009 roku tak:

20.12.20 SA Atalanta AS Roma 4 : 1
15.02.20 SA Atalanta AS Roma 2 : 1
27.01.19 SA Atalanta AS Roma 3 : 3
20.08.17 SA Atalanta AS Roma 0 : 1
20.11.16 SA Atalanta AS Roma 2 : 1
17.04.16 SA Atalanta AS Roma 3 : 3
22.11.14 SA Atalanta AS Roma 1 : 2
01.12.13 SA Atalanta AS Roma 1 : 1
24.02.13 SA Atalanta AS Roma 2 : 3
26.02.12 SA Atalanta AS Roma 4 : 1
29.11.09 SA Atalanta AS Roma 1 : 2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +315
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
12:30 Fiorentina - Sassuolo
Vlahović strzeli gola @ 1.70
Vlahović strzeli przynajmniej dwa gole @ 6.00
STS


Mecz za niespełna trzy godziny, a więc do dzieła. Obie drużyny w niezłej dyspozycji, ale to wyżej w tabeli jest Fiorentina, która ma napastnika z prawdziwego zdarzenia. Dusan Valhović w tym sezonie strzelił już 15 goli i niema zamiaru się zatrzymywać. W ostatnich sześciu spotkaniach strzelił łącznie siedem goli, trafiając do siatki przynajmniej raz w każdym spotkaniu i zatrzymał się ostatnio na Benevento. Defensywa Sassuolo nie jest w najlepszym stanie bowiem stracili w tym sezonie 26 goli, a na wyjeździe w ośmiu meczach 15 goli. Goście regularnie tracą gole od października! (wystarczy spojrzeć na H2H). Na dodatek dzisiaj nie zagra ich obrońca Kaan Ayhan.
Moim zdaniem jest to dobra okazja dla Vlahovica, któremu brakują zaledwie dwa gole do pobicia rekordu Ronaldo strzelonych goli w roku kalendarzowym.
Ronaldo w 2020r - 33 gole
Vlahovic w 2021r - 32 gole i mecze z Sassuolo i Veroną.

Zatem spróbujmy!. Serb pewnie zimą trafi do innego klubu, a więc czas zapisać się kartach historii Serie A.
 
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Piłka nożna | Włochy | Serie A
Spezia - Empoli
Obie drużyny strzelą gola @ 1,55 1:1
19.12.2021 15:00
Betfan


Starcie beniaminków na najwyższym szczeblu włoskiej piłki. Idę tutaj w BTS, dlaczego? Już przytaczam argumenty. Zacznijmy od gości.
Empoli jest na fali wznoszącej. Na ostatnie 5 spotkań wygrali aż 4 mecze i 1 zremisowali. Udało im się pokonać mocną w tym sezonie Fiorentinę 2:1, ograć na wyjeździe 1:0 Napoli czy podczas kanonady strzeleckiej wygrać w Veronie z Hellas 4:3 w ramach Pucharu Włoch. Są przede wszystkim niesamowicie skutecznie bramkostrzelni. Ostatnim meczem w którym nie zdobyli bramki była potyczka z Interem z końcówki października kiedy to przegrali 0:2. Wydaje się, że o gola ze Spezią powinno być łatwo.
Spezia na przeciwnym biegunie. Od początku walczą o utrzymanie. Obecnie są 2 punkty nad strefą spadkową i każde oczko jest na wagę złota. Ich dyspozycja jest jednak fatalna. Ostatnie 6 gier to zaledwie 1 remis zdobyty w starciu na własnym obiekcie z Sassuolo. Gospodarze muszę zacząć strzelać. U siebie idzie im to nie najgorzej. Strzelali Milanowi, Juventusowi czy wymienionemu już Sassuolo. W tygodniu w Pucharze Włoch trener wystawił rezerwowy skład, jak widać chcą skupić się w 100% na lidze. Manaj, Gyasi, Nzola. Na tych graczy w ekipie Spezii liczę najbardziej.
Podsumowując swój typ liczę dzisiaj na gołe z obu stron. Empoli w takiej dyspozycji na pewno coś wrzuci, Spezia gra u siebie i mocno potrzebuje punktów, a żeby je zdobywać trzeba strzelać gole. Na ostatnie 5 H2H między tymi ekipami aż 4 razy padał BTS. Liczę na podobne rozstrzygnięcie dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Torino - Verona
ponad 26,5 fauli w meczu 1,70 kurs sts

Włoska liga dużo fauli, obie drużyny w czubie zespołów popełniających dużą liczbę przewinień.
U innych bukmacherów linie wystawione są na poziomie 30,5. Zatem duże value po stronie kursowej.
Mecz za chwilę także analizę na tym zakończę
włożyłem w to 500zł
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom