>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

18 kolejka Primiera Divison (05.01-06.01)

Status
Zamknięty.
R 0

robson_22

Użytkownik
Spotkanie: - Deportivo - Atl. Madryt
Typ: X
Kurs: 3,20 (bet-at-home)
Dzisiaj o 17 masakrycznie sprawujące się w tym sezonie Deportivo, podejmować będzie wysoko ulokowane i walczące o puchary Atl. Madryt. Teoretycznie za gośćmi przemawia wszystko. Są na 5 miesjcu w tabeli, podczas gdy Deportivo jest 19. Deportivo gra źle - jak narazie wygrało u siebie 1 mecz, 2 zremisowało i aż 5 razy schodziło pokonane. Atletico ma z kolei bilans 3/3/2. Co zatem przemawia za remisem? Historia - Atletico nie wygrało z Deportivo od marca 1995 roku, kiedy to pokonało je 1:0. Od tego czasu, mimo że drużyny spotykały się 12 razy, zawsze zwycięsko wychodziło Deportivo, bądź były remisy. Dlaczego teraz nagle miałoby być inaczej? Deportivo, przy swojej obecnej grze na zwycięstwo nie ma realnie żadnych szans. Biorąc jednak pod uwagę słabą bramkostrzelność napastników z Madrytu na wyjazdach (w 8 meczach raptem 7 strzelonych bramek), jestem w stanie pokusić się o remis.
Należy też wspomnieć, że jak dla mnie 19 pozycja Deportivo jest trochę iluzoryczna. Ma ono co prawda w dorobku 17 punktów, ale dwunasta Osasuna ma ich tylko 20. Jak więc widać, gdyby Deportivo na przestrzeni rozgrywek wygrało jakiś mecz więcej, bądź komuś innemu potknęła by się noga, mogłoby być o kilka oczek wyżej w tabeli. Bukmacherzy w ogóle tego nie uwzględniają typując Atletico jako niemal 100% zwycięzce. Wykorzystajmy to więc :-D
 
pello 17

pello

Użytkownik
Racing Santander - Athletic Bilbao
Typ: 1
Kurs: 2,10
Buk: BAH

O ile mi wiadomo to wszyscy zawodnicy Racingu są w 100% dyspozycji i nie widać żadnych ubytków w kadrze. Drużyna z Santander dosyć zaskakująco jest na 6 miejscu w tabeli i walczy o europejskie puchary. Ekipa ze stadionu El Sardinero u siebie gra dosyć pewnie i stara się gromadzić tylko komplety punktów z niżej notowanymi od siebie. Warto zauważyć, iż Racing ostatnio naprawdę gra dobrą piłkę, a swoją drugą młodość przeżywa żywa legenda zespołu Pedro Munitis. Ostatnie zwycięstwo z Malagą 2:0 w Copa del Rey jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu że warto postawić na Racing. O ekipie Athletico Bilbao można powiedzieć, że walczą tylko i wyłącznie o utrzymanie, a więc mają o wiele mniejsze ambicje niż Racing. Drużyna z San Mamez zdecydowanie pewniej czuję się u siebie przy zywiołowej publiczności Basków. Wynik w tym meczu typuje na 2:0 dla Racingu.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
po wczorajszych wygranych zespołow z Barcelony ktore mnie nie zdziwily dzisiaj chcialbym sie zastanowic nad typem na FC Sevilla-Betis 1
zespol Seviilli czeka derbowe spotkanie i jak wiemy derby rzadza sie swoimi prawami ale tym razem mysle ze gospodarzy stac na zwyciestwo . U siebie idzie in lepiej niz w meczach wyjazdowych dlatego sadze ze dla kibicow pokonaja odwiecznego rywala:jezora: musza takze gonic uciekajaca czolowke jezeli chca przynajmniej zagrac w UEFA Cup bo o LM juz raczej moga pomalu zapominac ... Maja takze lepszy sklad wiec napewno sie zmobilizuja i pokonaja slaby Betis z tylko dobrym wedlug mnie Sobisem.Sevilla zajmuje juz 8miejsce z 23pkt a Betis 18miejsce z 18pkt .

21:00 FC Sevilla - Real Betis Sewilla

Sędzia: Undiano Mallenco

Sevilla: De Sanctis - Alves, Mosquera, Escude, Dragutinovic, Poulsen, Maresca, Navas, Capel, Kerzhakov, Kanoute

Betis: Casto - Ilic, Juanito, Rivas, Vega, Rivera, Arzu, Somoza, Jose Mari, Edu, Pavone



a drugi moj typ na niedizelne mecze to Racing Santander-Bilbao 1

gospodarze ostatnio nie grali najlepiej ale wizja gry w pucharach zapewne zrobi swoje i pokonbaja slaby Athletic Bilbao . zespol Smolarka w tej chwili zajmuje 6miejsce z taka sama liczba pkt jak Valencia wiec musi takie mecze jak ten z Bilbao wygrywac i uciekac innym ekipom walczacym o puchary a po ostatniej wysokiej porazce 1:4 z Sevilla beda chcieli zmazac plame na honorz ei moim skromnym zdaniem wygraja.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wczoraj drużyny z Barcelony gładko pokonały swoich przeciwników. Czy dziś podobnie uczynią teamy z Madrytu?

Real jest zdecydowanym faworytem pojedynku z przeciętnie się spisującą Saragossą i brak zwycięstwa Królewskich będzie sporego kalibru niespodzianką, a więc typujemy dziś na Real.

Wydaje się więc, że trudniejsze zadanie czeka Atletico Madryt, które w wyjazdowym pojedynku zmierzy się co prawda z nisko notowanym w tabeli Deportivo, ale z Deportivo, które wybitnie Rojiblancos nie leży. Wszystko przez to, że piłkarze Atletico nie wygrali na el Riazor już bodajże od 1995 roku! Dziś nawet mimo różnicy miejsc w tabeli znów przed nimi trudne zadanie, ale gdybym miał typować to mimo wszystko zwycięstwo gości, lecz podparte remisem.

Bardzo ciekawie zapowiadają się derby Andaluzji pomiędzy FC Sevillą a Betisem Sevilla. Betis po zmianie trenera jakby odżył i zaczął osiągać znacznie korzystniejsze rezultaty, dlatego też dziś wcale nie stoi na straconej pozycji w meczu z Sevillą mimo iż już dawno z tym rywalem Betisowi nie udało się wygrać na wyjeździe. Faworytem więc są gospodarze, ale mając na uwadze fakt, że jest to mecz derbowy radziłbym ostrożnie dobierać stawki na to spotkanie, gdyż w takich meczach naprawdę wszystko może się zdarzyć. Ale jeśli grać za delikatną stawkę to raczej zwycięstwo FC Sevilla.

Ważne spotkanie mają dziś przed sobą piłkarze Racingu Santander, dla których mecze z Athleticiem Bilbao są jednymi z najważniejszych w sezonie. Mówi się, że strzelec zwycięskiej bramki będzie &quot;noszony na rękach&quot; przez kibiców zwycięskiej drużyny. Przed rokiem po kanonadzie strzeleckiej Racing wygrał 5-4 a zwycięską bramkę zdobył Nikola Żigić. Chyba nie mielibyśmy nic przeciwko gdyby w tym roku wynik się powtórzył, a na boisku brylował Ebi Smolarek i to on strzelił tą zwycięską bramkę ;) Jednakże drużyna z Kraju Basków przyjedzie do Santander w pełni umotywowana i patrząc na kadry obu drużyn remisu wykluczać nie należy. Stąd też mój typ na brak przegranej gospodarzy.
 
tequila 0

tequila

Użytkownik
Co to gładkiej wygranej Barcelony to widać, że panowie meczu nie ogladaliście. Ponieważ Barcelona grała cienko jak dupa węża. Mogł paść każdy wynik i przy zwycięstwie Barcelony można mówić o wielkim szczęściu i taka jest niestety prawda. Blaugrana w tym sezonie nie jest raczej pewną drużyną i uważam, że nie warto na nich stawiać z prostej przyczyny - zbyt często zdarzają im sie wpadki, a szczególnie na wyjazdach. To co Ronaldinho prezentuje w ostatnich meczach woła o pomstę do nieba. Messi jest kontuzjowany. We wczorajszym meczu trzeba oddać honor Rijkardowi za dobre zmiany. Giovanni dos Santos grał po prostu piasek, Yaya Toure wyróżniał się jedynie swoją brutalnościa, a gra Gudiego była bez barwna. Za to zmiennicy spisali się bardzo dobrze. Edmilson zagrał poprawnie a Thierry Henry wniosł wiele swieżości i element zaskoczenia, Bojan swoja ruchliwościa namieszał trochę w szyykach obronych Mallorcy.
 
G 3

grassssss

Użytkownik
Spotkanie;Racing Santander- Atletico Bilbao (1-0)
Typ:poniżej 2,5 goli
Kurs:1,60
Bukmacher:Expekt
Analiza:
Dziś znów pisze o 3 nad ranem wczoraj przyniosło mi to szczęście,dobrze mi sie &quot;mysli&quot; przy księżycu heh ,ok wracam do meczu.18 kolejka Primera Division na stadionie El Sardinero Racing z Ebi Smolarkiem w składzie podejmować będzie Atletico Bilbao.Długo zastanawiałem się nad typem do tego meczu ,myślałem nad czystą&quot;1&quot; ponieważ Racing gra bardzo dobrze u siebie bilans ich to (5-2-1) i dwa ostatnie mecze to wygrane z Valencią i Mallorcą.Ale goście odwrotnie grają lepiej na wyjazdach z bilansem(3-1-4) ,bo u siebie katastrofa tylko jedno zwycięstwo na 9 meczy.Zdecydowałem sie na typ poniżej 2,5 goli .choć ostatni mecz tych ekip zakończył sie hokejowym wynikiem (5-4).Oba teamy tracą bardzo mało bramek odpowiednio Racing (19) ,a Atletico(1:cool: i pod tym względem są w czołówce najlepszych obron w lidze.Mam nadzieje ze Racing wygra ten mecz skromnie (1-0) bo wtedy będzie miał nadal kontak z czołówką ,a Ebi strzeli 3-go gola w sezonie.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Spotkanie: FC Sevilla – Betis Sewilla
Typ: FC Sevilla / FC Sevilla
Kurs: 2,30
Bukmacher: Unibet
Stawka: 4/10
Analiza:
Faworytem bukmacherów w dzisiejszych derby Andaluzji jest zespół FC Sevilla i ja się z tym zgadzam. Sevilla już straciła w tym sezonie wystarczająco dużo punktów i taki zespół po prostu nie może już przegrywać. Wiadomo... dzisiejszy mecz to derby, a te rządzą się swoimi prawami, ale o jakich prawach mowa? Przecież Sevilla nie przegrała z Betisem na własnym stadionie już od 1996 roku! I wiele na to wskazuje, że także i dziś nie przegra. Co prawda Betis pod wodzą nowego szkoleniowca odnotowuje bardzo dobre rezultaty, ale mimo to uważam, że dziś najbardziej prawdopodobne jest zwycięstwo gospodarzy. Ja jednak zdecydowałem się zaryzykować jeszcze bardziej i zagrać na ich prowadzenie do przerwy jak i na koniec meczu, ale dlaczego tak? Przeglądając historię spotkań Sevilli można zaobserwować, że w ostatnich 10 spotkaniach na własnym stadionie, aż 8-krotnie prowadzili do przerwy i za każdym razem te spotkania wygrywali. W dwóch przypadkach po 45 minutach byli gorsi od rywali i te mecze przegrywali. Wygląda więc na to, że jeśli Sevilla będzie prowadziła do przerwy to zgarnie w tym spotkaniu komplet punktów :wink: Dodam też, że nie chodzi tutaj tylko o czystą statystykę, bo oglądając mecze FC Sevilli na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan możemy zaobserwować jak piłkarze tej drużyny w pierwszej części spotkania jak najszybciej starają się objąć prowadzenie, co zresztą często im się udaje. Jeśli w meczach z Realem Madryt czy Valencią taka taktyka przynosiła efekty, to i w meczu z Betisem powinni zagrać ofensywny futbol od pierwszej minuty. Jeśli tak właśnie będzie to uważam, że mój typ ma szanse na powodzenie :wink: Stawka jednak nie za duża :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom