>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

18 kolejka Primera Division 4.01 - 7.01.2013

Status
Zamknięty.
G 3

grassssss

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna , Liga Hiszpańska
Spotkanie:Sevilla - Osasuna
Typ:Który gracz strzeli gola - Alvaro Negredo
Kurs:2
Buk:Bwin

Analiza:

Na dziś wybrałem spotkanie Sevilla - Osasuna drużyn które ostatnio są w dużym dołku jeśli chodzi o forme i zdobycz punktową.Mecz bardzo ważny dla obu trenerów ponieważ Mitchel jak i Mendilibar grają na cierpliwości swoich prezesów i któryś po niepowodzeniu dziś z dużym prawdopodobieństwem może stracić posade.W roli faworyta oczywiście Sevilla na swoim gorącym terenie ale tak może było w poprzednich sezonach ,teraz tak naprawde każdy wynik jest tu mozliwy.Ostatnie mecze u siebie gospodarzy to ich 2 porażki a przed przerwą świąteczną przegrali na wyjeżdzie z Sociedad.Osasuna przegrała mecz o 6pkt u siebie z Granadą ,gdzie była wyrażnie słabsza.Obie ekipy potrzebują punktów narazie walczą o utrzymanie w przypadku Osasuny taki będzie plan minimum ,natomiast Sevilla traci 8pkt do LE ,kolejek jeszcze dużo rywal do przełamania złej passy dobry .Pare słów o Osasunie bardzo dobra obrona tylko 19 bramek straconych i 3 ostatnie wyjazdy bez porażki ,kiepsko w ataku tylko 14 bramek w sieci.Typuje w tym meczu że Negredo strzeli gola to chyba najjaśniejsza postać Sevilli w ostatnich tygodniach 8 goli na końcie ,przesłanek że tak sie stanie jest kilka .Zaczne od gości zabraknie podstawowego stopera Arribasa to duże osłabienie ,Sevilla u siebie pierwsze minuty zawsze ciśnie każdego rywala i jak wbiją szybko gola ustawia to mecz ,powrót Rakitica który potrafi rozegrać w środku .Nie będzie mam nadzieje już zależało wszystko od wrzutek Navasa , może ocknie sie Reyes tymbardziej że sprowadzili młodego Bosniaka Stevanovica i może wygryżc hiszpana ze składu.Licze na nawałnice od pierwszych minut ,Osasuna napewno będzie zadowolona z punktu i postawi autobus ,no ale kto ma strzelać gole jak nie Negredo .Typ ryzykowny ponieważ wraca po kontuzji jednak myśle że sytuacje będzie miał ,byleby tylko Medel nie wywinął czegoś i nie grali w 10.Reasumująć Sevilla powinna wygrac ten mecz bo następne to trudne wyjazdy do Valencii i Getafe a Osasuna jak urwie punkty to też sie nie zdziwie choć raczej myśle że z innymi zespołami będzie im łatwiej o to.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ja mam jeszcze dwie propozycje na weekend. Oba spotkania odbędą się jutro. Pierwsze z nich to starcie w niedzielne południe w Galicji, pomiędzy Celtą Vigo, a Realem Valladolid. Napisałbym mój schematyczny tekst &#39;na pewno nie zabraknie emocji&#39;, ale niestety godzina 12:00 w Hiszpanii to z reguły nudne mecze, o dużo mniejszej ilości bramek, tak jakby piłkarze jeszcze spali, lub byli skacowani po sobotniej imprezie. :cool: W dodatku zagrają dwie drużyny, które ani nie strzelają zbyt wiele bramek, ani ich aż tak dużo nie tracą. Celta ma większe kłopoty, potrzebę trzech oczek i pewnie zaatakują osłabionego rywala. Póki co są na miejscu, które daje im byt w następnym sezonie, ale mają tyle samo punktów co drużna, która na chwilę obecną spada do Liga Adelante. Obie drużyny wzmocniły się już w tym okienku. Do Celty dołączył Demidov. Norweg został wypożyczony z Eintrachtu, jeszcze w zeszłym sezonie nieźle grał dla Realu Sociedad. Zdecydowanie przyda się tej drużynie środkowy obrońca, bo Cabral w każdej chwili może być zawieszony, a dobrych zmienników jak na lekarstwo. Goście z Valladolid zdecydowali się wzmocnić linię ofensywną. Do drużyny za friko doszedł Larsson. Nie Henrik, lecz Daniel. Ex-piłkarz czołowej szwedzkiej drużyny Malmo. Tak jak i w przypadku Celty - ten piłkarz zdecydowanie się im przyda. Często gra w ataku, ale też może pomykać na skrzydle. Na Eberta można liczyć tylko jeśli jest zdrowy, a dotąd różnie z tym bywało. Manucho nie będzie minimum miesiąc (wyjazd na PNA), więc na dobrą sprawę goście zostają z jednym napastnikiem - Javim Guerrą. W jutrzejszym spotkaniu na pewno nie zobaczymy: Eberta, Oscara, Manucho i Jesusa Ruedy. Trzech podstawowych pomocników i najlepszego strzelca! Myślę, że przy takich osłabieniach ciężko będzie im powalczyć o jakieś punkty. Celta bez: Augusto Fernandez (zawieszenie), Llorca (mało znaczący piłkarz). ed. Kolejny ofensywny piłkarz kontuzjowany - V.Perez (Valladolid). Demidov (Celta) jeszcze nie dostał powołania.
Celta jak zwykle w ostatnim meczu przegrała, tym razem na VC z Atletico 1:0. Nie można zarzucić im braku chęci. Widać, że jest tu potencjał, można wygrywać, tylko trzeba być skutecznym, a tego często brakuje w galicyjskiej drużynie. Mam dwa scenariusze. Albo Celta tu wygra, albo nie uda im się przedrzeć przez szczelną defensywę gości i zremisują 0:0. Nie chce mi się wierzyć, że Valladolid zatriumfuje na Estadio Balaidos. Nie bez czołowych piłkarzy. Pamiętam ich mecz w Copa del Rey, gdzie też zabrakło liderów - Eberta, Oscara i Manucho, choć mieli zaliczkę 1:0 w meczu u siebie, to Betis ich zgniótł u siebie aż 3:0. Wynik w pełni zasłużony, bo nie mieli żadnej klarownej sytuacji. Nie sądzę, by Larsson nagle został gwiazdą tej drużyny. Celta wygra - IMO nawet do zera, bardzo potrzebują wygranej i na pewno stać ich na pokonanie Valladolid.

Celta wygra @ 1.90 bwin ✅ 3:1
Valladolid nie strzeli @
2.35 bwin ⛔ jaja z tym karnym, szkoda typka.

Nie liczyłbym też na grad bramek na Balearach. Na koniec La Ligowej niedzieli, ostatniego meczu tego dnia, Mallorca na Estadio Iberostar podejmie Atletico Madryt. Na wstępie chcę zaznaczyć, że obie drużyny będą miały niemałe kłopoty w zdobywaniu bramek. Nie dość, że drużyna Caparrosa zatraciła ostatnio skuteczność, to jeszcze w tym spotkaniu nie zobaczymy Victora, który od czasu do czasu potrafi ciągnąć grę Mallorki. Oprócz niego mamy tu oczywiście wiele postaci jak Hemed, Perreira, czy Nsue, lecz ostatnio aż razili nieskutecznością. Atletico to nie drużyna, której łatwo wbija się bramki, na wyjazdach stosują taktykę bronimy się i kontrujemy, co przy tak solidnej defensywie często skutkuje czystym kontem. W niedzielę zabraknie Falcao, Turana - czyli dwóch piłkarzy w wielkiej mierze odpowiadających za strzelanie, tworzenie sytuacji podbramkowych. Oczywiście są też zmiennicy, ale nie tak skuteczni jak w/w dwójka. Nie będzie też Mirandy - co w pewnym stopniu osłabi defensywę Rojiblancos. Niemniej jest Cata Diaz, tudzież Pulido, którzy mogą go zastąpić. Nie mówię, że strata nie będzie zauważalna, jednak bardziej martwiłbym się o napad drużyny Simeone. Oprócz Turana nie widzę nikogo, który mógłby kreować akcje. Środek Suarez - Gabi specjalizuje się w odbiorze piłki. Może w końcu wystawi Raula Garcię, który już bardzo dawno nie grał meczu ligowego, a że rozgrywać potrafi to pokazał w Osasunie. Jednak El Cholo woli wystawiać Koke, Adriana, wraca Rodriguez. Wyjazdy nie służą Rojiblancos, nie grają aż tak cudownie i skutecznie jak u siebie. To będzie dla nich test, czy są w stanie włączyć się o walkę o mistrzostwo. 1x2 się nie podejmuję, bo nawet tak osłabione Atletico może ich ograć. Mallorca niestety, mimo że ostatnio zapunktowali na Villamarin z Betisem, to nadal nie prezentują tej piłki z początku sezonu. Może ta przerwa coś zmieni? Jeszcze w grudniu na under mogliśmy zagrać po kursie &gt;2, a teraz kurs nie jest już aż tak atrakcyjny, mimo to - pobieram!
Under 2.5 @ 1.75 bwin ✅ 1-1 zabójcza końcówka, trochę drżałem.;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Deportivo La Coruna - Malaga
Dzisiaj znowu atakuję po wysokim kursie. Gospodarze ostatni mecz wygrali dokładnie 2 miesiące temu. Dzisiaj wydaje mi się, że nawet nie zdobędą punktu. Deportivo ma chyba najgorszą obronę w całej lidze. Dotychczas stracili 39 bramek w 17 meczach, co daje 2,29 bramki na mecz. Wprawdzie przyszedł nowy trener do drużyny gospodarzy, ale nie wydaje mi się, aby zadziałał w tym wypadku efekt nowej miotły. Malaga zajmuje obecnie 4 miejsce w lidze. Jest niepokonana od 3 spotkań w tym ostatnia wygrana z Realem 3:2. Malaga ma najlepszą defensywę w lidze. Straciła tylko 12 bramek (0,7 na mecz) w tym tylko 3 na wyjazdach! Ta statystyka robi wrażenie aczykolwiek drużyna ma problemy ze zdobywaniem goli. Wprawdzie ostatnio strzelili 3 bramki Realowi, ale dotychczas zdobyli tylko 28 bramek w tym tylko 5 na wyjazdach!
poniżej 2,5 gola 1,87 Tobet✅
Malaga win 2,3 Tobet⛔
 
karcze 51

karcze

Użytkownik
Spotkanie: La Coruna - Malaga
Typ: over 6.5 kartek
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bardzo ważne spotkanie dla obu zespołów. Tak samo gospodarze jak i goście potrzebują punktów jak wody. Dlaczego?
Gospodarze aktualnie plasują się na ostatnim miejscu z dorobkiem zaledwie dwunastu punktów. Do strefy bezpiecznej, brakuje im zaledwie 3 punktów. Dlatego będą walczyć o każdy metr kwadratowy murawy w tym spotkaniu, nie będą odpuszczać ani jednej piłki. Bilans zawodników La Coruny na własnym stadionie to 2-2-4 (kolejno 2 wygrane, 2 remisy, 4 porażki). Zastanawiałem się nad zwycięstwem Malagi w tym spotkaniu, ale wydaje mi się, że żółte kartki to pewniak w tym spotkaniu. Bardzo często w spotkaniach na stadionie La Coruny pada dużo żółtych kartek. W spotkaniu z Betisem oglądaliśmy aż 8 żółtych kartek, natomiast w meczu z Levante padło ich aż 11 oraz 2 czerwone.
Ekipa gości (jak już napisałem wyżej) również potrzebuje punktów. W tym sezonie stają przed ogromną szansą wzięcia udziału w Lidze Mistrzów. Do Realu Madryt tracą zaledwie trzy punkty i w nie jednym spotkaniu pokazali że dorobek trzydziestu-punktowy to nie przypadek. W meczach Malagi pada również spora ilość żółtych kartek lecz w przeciwieństwie do ich dzisiejszych rywali przynosi to jakiś efekt (6msc w tabeli).
Jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli, czyli zespoły będą walczyły o każdą piłkę, zero odpuszczania - powinniśmy zobaczyć minimum siedem żółtych kartek w tym spotkaniu. Mecz startuje o godzinie 20:00. Zachęcam do grania typu.
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Hiszpańska, godz 21
RCD Mallorca - Atletico Madrid
TYP: over 2
KURS: 1,61
BUK: Pinnacle Sports
Analiza:

Jutro o godzinie 21 będzie się kończyć po woli 18 kolejka pierwszej ligi hiszpańskiej. W ten dzień postanowiłem wybrać mecz pomiędzy zespołem Mallorcy a zespołem Atletico Madryt. Faworytem według bukmacherów są goście i ja się nie dziwię temu bo oba zespoły są na dwóch różnych końcach tabeli. Gospodarze tego meczu w lidze znajdują się na 16 pozycji z dorobkiem 16 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni osiem meczy w których to trzy mecze wygrali, jeden mecz zremisowali i cztery mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 9 goli i stracili 14 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie 9 meczy w których to jeden mecz wygrali, trzy mecze zremisowali i pięć meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach siedem goli i stracili 15 bramek. A więc jak widać w tym sezonie spisują się bardzo słabo dlatego są na takiej pozycji. Inaczej czuje się zespół gości ponieważ w lidze znajdują się na drugiej pozycji z dorobkiem 40 oczek i wyprzedzają oni Real Madryt aż o siedem punktów. Z Barceloną o pierwsze miejsce nie mają co konkurować ale z Realem o drugą pozycję mogą śmiało zawalczyć. Na własnym stadionie rozegrali oni 9 meczy i wszystkie te spotkania wygrali. Strzelili oni w tych meczach 28 goli i stracili sześć bramek. Na wyjeździe rozegrali oni osiem meczy w których to cztery mecze wygrali, jeden mecz zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 9 goli i stracili 11 bramek. A więc jak widać spisują się w tym sezonie bardzo dobrze. Ja znowu stawiam na over 2 goli i kurs jest bardzo interesujący i szczerze powiem że mnie zdziwiło że jest aż taki wysoki bo over 2 sądzę że w tym meczu bez problemu powinien wejść a dlaczego to już mówię. Zespół gospodarzy over 2.5 w tym sezonie skończyli siedem meczów a goście 9 meczy. W ostatnich pięciu meczach gospodarze kończyli powyżej 2 goli trzy mecze jeden zakończył się dwoma golami i jeden under 2. Natomiast goście w ostatnich pięciu meczach powyżej 2 goli zakończyło się trzy mecze i dwa under. W ostatnich czterech meczach pomiędzy oboma zespołami over 2 padło w trzech meczach i w jednym meczu padło dwa gole. A więc sądzę że ten typ powinien wejść ????
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Celta-Valladolid
Niedziela, godzina 12:00 w lidze hiszpańskiej to bardzo nie lubiany termin przez 19 drużyn, bo Levante uwielbia grać o tej godzinie:razz: Celta to ekipa, która z tymi mocnymi, potrafi zagrać skutecznie w defensywie i ogólnie powalczyć ale punktów z tego brak. Z kolei jak mają sytuację to marnują je bardzo często. Na dobrą sprawę to jedynym zawodnikiem, który robi jakikolwiek zagrożenie jest Iago Aspas. Na pewno najbardziej przydaję się ten piłkarz na kontry, a tych w tym spotkaniu zbyt wiele się nie spodziewam. Valladolid to ekipa, która potrafi grać piłką ale tym razem, może tego zabraknąć, bo brakować będzie Oscara, a to mózg zespołu, do tego Manucho, Ebert to też ważne postacie w ofensywie. Jak dla mnie to powinniśmy mieć spokojny mecz i nie zbyt wiele bramek. Wahałem się pomiędzy underem 1,5 na cały mecz, a bezbramkowym remisem do przerwy i wybieram to drugie, po całkiem fajnym kursie.
Celta: Javi Varas, Sergio Álvarez, Hugo Mallo, Roberto Lago, Oubina, Túnez, Jonathan Vila, Álex López, Mario Bermejo, Iago Aspas, Cabral, Bustos, Bellvis, Park, Toni Rodríguez, De Lucas, Krohn Dehli y Natxo Insa
Valladolid: Jaime, Dani Hernández, Rukavina, Rubén Pena, Sereno, Valiente, Iván Casado, Pena, Balenziaga, Álvaro Rubio, Baraja, Sastre, Neira, Larsson, Bueno, Lolo, Omar y Guerra
0:0 HT @ 2,65 Tobet⛔2:1 HT

Real Madryt-Real Sociedad

Wprawdzie wszystko już właściwie na temat spotkania w Madrycie od strony sportowej zostało powiedziane, to jednak jest jeszcze jeden ciekawy typ na to spotkanie. Paweł1 zdaje się zaproponował, a Vidal i Ramzes również zgadzają się z pewnym faktem. Na ten moment Cristiano Ronaldo ma 4 żółte kartki, a to oznacza, że jeszcze jedna i będzie pauzował. Najpierw powiem, że za dwa tygodnie Real gra mecz wyjazdowy z Valencią i nie trzeba chyba dodawać, że będzie to dla nich niezwykle trudne zadanie. Za tydzień z kolei grają z Osasuną więc jest okazja by teraz dostać kartkę i można się wyczyścić, bo jednak z całym szacunkiem ale mecz na Mestalla będzie trudniejszy, od starcia na El Sadar. Jednak, jeśli nie teraz, to warto zauważyć, to że do Gran Derbi pozostało 8 spotkań ligowych, czyli 7 okazji na wyczyszczenie się. Z tego też powodu warto chyba rozpocząć progresję na kartkę dla Cristiano Ronaldo, który przecież od czasu do czasu je dostaje. Co ciekawe dostawał je w ostatnich 3 ligowych spotkaniach więc może to celowe działanie. Wiemy też, że Ronaldo bardzo się frustruje, gdy sędzia nie odgwiżdżę na nim faulu, których często nie ma oraz ogólnie szybko się denerwuje więc wtedy o kartkę o wiele łatwiej, a ja uważam, że czeka ich dość trudne zadanie przeciwko Baskom. Z kolei kurs świetny na takie zdarzenie więc gram.
Real Madrid: Casillas, Adán, Jesús; Varane, Carvalho, Arbeloa, Llorente, Nacho; Xabi Alonso, Khedira, Özil, Essien, Modrić, Callejón, Di María, Kaká; Cristiano Ronaldo, Higuaín, Benzema
Real Sociedad: Bravo, Zubikarai; Dani Estrada, Mikel, Ansotegi, Inigo, De la Bella, José Ángel; Illarramendi, Zurutuza, Elustondo, Ros, Pardo; Xabi Prieto, Vela, Ifrán, Chory Castro, Griezmann
Cristiano Ronaldo dostanie kartkę @ 5,50 Unibet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
wisniowy 126

wisniowy

Użytkownik
Real Madrid - Real Sociedad
Zaczynamy nowy rok z Primera Division. 18 kolejka można powiedzieć w połowie za nami. Jutro każdy upatruje plusy w ubogiej defensywie Realu, kontuzja Pepe, Ramosa, wybryki Coentrao. Do dyspozycji z nominalnych obrońców zostali: Varane, Carvalho, Arbeloa, Llorente, Nacho. Cienko to wygląda, ale nie zapominajmy, jest Essien, jest Xabi, Khedira może zagrać na stoperze. Na bokach może pojawić się Callejon, Di Maria. Nie ma takiej tragedii, ławka jest dłuuuga. Trzeba sobie też zadać pytanie czy obrona, która w ostatnich meczach pojawiała się w pierwszej jedenastce, była tą najlepszą? Pewnie nie, zobaczymy jak będzie tym razem, dosyć eksperymentalnie. Wobec tylu absencji, dobrym typem wydaję się być BTS.
BTS 1,66 Bet365 ✅

Co do samej wygranej Realu raczej nie ma wątpliwości, 2 wpadki pod rząd na Bernabeu się nie zdarzają. Jak można zauważyć w ostatnich wywiadach gracze są stęsknieni za grą, obiecują dobre wyniki, chcą zacząć ten rok od zwycięstwa. No i do tego trzeba zaspokoić, że tak to nazwę, bydło na trybunach. Pytanie tylko ile strzelą, jedną w męczarniach, a może pięć z błyskiem i polotem.
Sociedad ostatnie 4 wyjazdy bez żadnej porażki, 2 remisy, 2 wygrane (z Valencią i Malagą!). Natomiast Real, poza ostatnim remisem z Espanyolem, oraz pierwszą zremisowaną kolejką z Valencią, zawsze zwycięski, ZAWSZE pokrywając handicap -1,5. Ostatnie dwa mecze pomiędzy tymi drużynami, na SB, kończyły się 5:1, 4:1. Liczę na podobny rezultat jutro.
Real Madrid wygra @1,25 ✅
Real Madrid -1,5 @1,66 ⛔
Real Madrid -2,5 @2,60 ⛔
Real Madrid over 2.5 @2,20 ✅
Real Madrid wygra 1. połowę @1,50 ⛔
Ehh, ewidentnie mecz ustawiła sytuacja z 3 minuty. Co gdyby nie to ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tbm 642

tbm

Forum VIP
Mallorca - Atletico
Atletico jedzie na Baleary bez wykartkowanego szkieletu: Miranda, Arda Turan i Falcao. Jak poradzić sobie bez maszyny do strzelania bramek i zawodnika kreującego w meczu mnóstwo sytuacji? Diego Simeone z pewnością ustawi zespół asekuracyjnie. Atletico nie będzie rzucało się do gardeł gospodarzy za wszelką cenę. Wyrachowanie i cierpliwość... Już kilkukrotnie w tym sezonie przynosiło to efekty. Brakuje Mirandy, ale do kadry meczowej wraca Filipe, więc w obronie względny spokój.
A co w obozie rywali? Mallorca bez Antonio Lopeza i Casedesusa. Ale nie to jest najważniejsze... Gospodarze wiedzą, że grają z rozpędzonym w tym sezonie Atletico i co? Ruszą od początku, by dać się nadziać na ataki Diego Costy czy Adriana Lopeza? Nie sądzę. Wydaje się to dziecinnie proste, ale tego się spodziewam... będą cierpliwie czekali na swoja szansę. Wniosek? Remis do przerwy i mało ciekawej gry.
W drugiej połowie partia szachów wejdzie w decydującą fazę i pojedynek ten nie będzie patowy, a zwycięży drużyna, która ma więcej sprytu i umiejętności. Wspominani już Diego Costa i Adrian Lopez z pewnością je mają i korzystając z nieobecności gwiazdora Falcao zrobią wszystko by to ich gwiazda zaświeciła jaśniej.
Wniosek? Remis do przerwy i decydujące rozstrzygnięcie w drugiej połowie na korzyść
Los Rojiblancos. To wszystko po bardzo dobrym kursie! X do przerwy / 2 na koniec.
Polecane typy:
X do przerwy - 2,20 w Unibet ✅
X/2 - 6,00 w Unibet ⛔ aajjć ;/
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
06.01.2013 godz 12:00 Hiszpania
Celta Vigo - Valladolid
Typ - 1
kurs - 1.83 bet365

Druzyna gospodarzy zajmuje 17 miejsce w tabeli z 15 punktami na koncie jest tuz nad strefa spadkowa ( lepszy bilans bramek) ten mecz dla niech to jak mecz o zycie musza go wygrac . W tym spotkaniu Celta wystapi bez : Samuel obronca 36min na boisku , Fernandez pomocnik 1360 min na boisku 17 wystepow 17 w pierwszym skladzie 1 bramka .
W druzynie gosci nie zobaczymy : Ebert pomocnik 1027min na boisku 13 wystepow 12 w pierwszym skladzie 3 bramki , Oscar pomocnik 1506min na boisku 17 wystepow 17 w pierwszysm skladzie 7 bramek , Manucho napastnik 943min na boisku 13 wystepow 11 w pierwszym skladzie 6 bramek , Rueda pomocnik bez statystyk . Sa to kluczowi gracze tej druzyny . Druzyna gospodarzy nie ma nic do stracenia i musi atakowac od pierwszych minut tego meczu by odniesc zwyciestwo .

06.01.2013 godz 21:00
Mallorca - Atl. Madrid
Typ - czy w meczu bedzie czerwona kartka : TAK
kurs - 3.10 betsson

Bardzo ciekawe spotkanie zamykajace 18 kolejke w dzisiejszym dniu pomiedzy zespołami Mallorca a Atl. Madrid . Goscie przyjezdzaja bez swojej gwiazdy i najlepszego snajpera Falco nie zagra rowniez Turan i Miranda sa to powazne oslabienia .Ale moja uwage skupia inny typ czy bedzie czerwona kartka w meczu , patrzac na ostatnie mecze miedzy tymi druzynami to jest bardzo duze prawdopodobienstwo ze sedzia pokarze czerwony kartonik . Na 6 ostatnich spotkan padlo 6 czerwonych kartek ... 2 razy tylko nie padla czerwon akartka miedzy tymi zespolami na 6 ostatnich gier .. Mysle ze szanse sa spore na wygranie tego zakladu aczkolwiek nie 100% ...
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Jedziemy dalej. Mogę śmiało powiedzieć, że nie zaskoczył mnie dotąd żaden rezultat tej kolejki. Oczekiwałem zwycięstwa Depor, Sevilli (choć nie tak to miało wyglądać), Królewscy z kłopotami, a Barcelona pewnie wygrała w derbach. Cieszy, że Valencia powoli wraca na właściwe tory, a Betis trzyma formę i doskoczył do Malagi. Został nam jeszcze jeden mecz. Dziś o godzinie 20:00 na Vallecas w mini derbach stoczą pojedynek drużyny Rayo Vallecano i Getafe. Sąsiedzi nie tylko w położeniu geograficznym, ale również w tabeli. Obie drużyny zaskakują dobrą dyspozycją w tym sezonie i póki co plasują się na spokojnych miejscach w okolicach środka tabeli. Ostatni mecz Rayo, jeszcze przed świętami z Levante - może być całkiem podobny do tego dzisiejszego. Getafe to drużyna grająca w bardzo podobny sposób do zespołu z Walencji, lecz drużyna Luisa Garcii Plaza ma więcej mankamentów. Niemniej mimo dość wyraźnego rezultatu z Żabami (przyp. 3:0), to Rayo nie zachwycało. Gole przepięknej urody (by Piti) no i dobitka na zakończenie. Jednak ciężko jest powtórzyć takie uderzenia. W meczu im nie szło, nawet w pierwszej połowie to zespół Ignacio był bliżej strzelenia pierwszej bramki, ale nie wykorzystano sytuacji 1v1 z bramkarzem. Getafe w ostatnim meczu 2012 roku poległo na Mestalla 4:2, choć pokazali się z niezłej strony (ale tylko ofensywnej - choć parę razy zabrakło zimnej krwi). Dziś powinno być trochę łatwiej ograć rywala. Spójrzmy w absencje obu drużyn.
Getafe:
Rafael López
Mané
Pedro León
Adrián Colunga
Abdel Barrada
Mehdi Lacen
Rayo:
Cobeno
Jose Carlos
Rodri
Labaka


Bez wątpienia strata Pedro Leona (kontuzja) i Barrada (PNA) to dość mocne straty w ofensywie.
Błyskawice bez większych strat. Można odnotować brak Cobeno - bramkarza, lecz drugi dobrze się spisuje; także Labaka, który IMO jest lepszym stoperem niż Galvez, choć i tu Paco Jemez często rotuje tych obrońców. Jose Carlos i Rodri dawno już nie widziani dłuży okres gry na boisku.
Ciekawi mnie jednak fakt, że drużyna, która miała jedną z gorszych defensyw w lidze, przez ostatnie dwa mecze nie straciła ani jednego gola. Czy czas na przerwanie passy? Tym bardziej, że Getafe tylko 2 razy w tym sezonie nie strzelili gola przeciwnikowi. Raz u siebie z Levante (mocny defens) i na wyjeździe z Atletico (także obrona ciężka do ogrania). Mają chyba najbardziej bramkostrzelnych obrońców w lidze, którzy strzelili już 6 bramek. Najbardziej trzeba się obawiać dwójki stoperów - Alexis i Lopo kapitalnie znajdują sobie pozycje w polu karnym przeciwnika, już nieraz dając trzy oczka swojej ekipie.
Mój typ, dość ryzykowny, bo przyznam szczerze, że ciężko coś ugryźć w tym spotkaniu. Niemniej myślę, że w najgorszym wypadku dostaniemy zwrot. Zbyt dużo kasy nie radzę pakować...

Getafe over 1 gol @ 1.85 Marathonbet // zwrot. Tylko, albo aż 1 gol. Rayo lepsze co najmniej o klasę. 3:1

Mimo, że zagrają bez w/w zawodników, to nadal możemy liczyć na bramkę. Lafita, Diego Castro, Gavilan, Alvaro powinni straszyć bramkę rywala. Jak już wspomniałem też obrońcy mogą się do tego przyczynić.

Mam jeszcze ciekawostkę, którą miałem przykleić już dawno dawno, na początku tej kolejki.

Ten obrazek pokazuje ile strzałów pada na bramkę danej drużyny. Można wyciągnąć wnioski (nie chodzi mi o to spotkanie). Statystyki zaktualizowane do kolejki 17. (włącznie). Widać jak słabo, tudzież pechowo grają Królewscy w obronie. Również możemy zobaczyć na ile strzałów pozwalają Baskowie z Bilbao. Nic dziwnego, że tracą mnóstwo goli. (Media - średnia).​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom