>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

18. kolejka PKO Ekstraklasy (06.12-08.12.2019)

Status
Zamknięty.
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Lech Poznań - ŁKS Łódź @ 1 i over 2,5 gola @ 2,08 @ fortuna

Według mnie najciekawszy typ na tą kolejkę. ŁKS fatalnie wypada na wyjazdach (1-1-6 bramki 6-17), a po ostatniej wygranej może nieco odetchnąć przed obawą, że rywale w walce o utrzymanie odjadą. Lech ostatnio wygląda bardzo dobrze i potrzebuje tego zwycięstwa by włączyć się do walki o puchary i umocnić swoją pozycję w górnej połówce. Do tego Lech jest drużyną w której meczach pada największa liczba goli w naszej Ekstraklasie. Zatem i zwycięstwo Lecha bardzo prawdopodobne jak i over bramkowy w tym meczu.
 
U 0

Usunięty użytkownik 169840

Gość
Oglądał ktoś mecz Zagłębie - Górnik w ostatniej kolejce? Koło 50 minuty Balić i Tosik zostali zmienieni. Czy było to spowodowane kontuzjami?
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Lech Poznań - ŁKS Łódź typ: Lech Poznań powyżej 1,5 gola w meczu kurs 1,54 eTOTO   

Przerwa na reprezentacje bardzo dobrze wpłynęła na Lecha, gdyż drużyna z Poznania wygrała obydwa mecze po tej przerwie. Najpierw pokonali u siebie 3:0 Piasta Gliwice, a następnie wygrali na wyjeździe 2:0 z Wisłą Płock. ŁKS Łódź w tym sezonie gra fatalnie na wyjazdach. Swój pierwszy mecz wyjazdowy wygrali 2:1 z Cracovią Kraków, ale potem było już bardzo źle, gdyż w pozostałych spotkaniach na wyjeździe zdobyli zaledwie jeden punkt za remis z Górnikiem Zabrze. Po przerwie na reprezentacje ŁKS grał jeden mecz na wyjeździe i przegrali 1:3 z Lechią Gdańsk. Moim zdaniem będący w dobrej formie Lech Poznań powinien strzelić w tym meczu przynajmniej dwa gole, choć moim zdaniem strzelą więcej niż dwa.

 
 
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Korona - Arka
Typ: 1X &amp; poniżej 3.5 gola w meczu  
Kurs: 1,64 
Bukmacher: Forbet
Tym razem ponownie zagram mecz Arki z oferty Forbetu. Ten mecz z całej obecnej kolejki najprędzej jestem gotów obstawić. Stawką meczu będzie najprawdopodobniej wydostanie się ze strefy spadkowej (nie uważam, że ŁKS wygra w Poznaniu). Goście przystąpią do tego spotkania osłabieni - bez Skhirtladze, który najczęściej wychodził w ataku Arki w tym sezonie i choć jego dorobek nie jest imponujący nadal jest najskuteczniejszym piłkarzem tej drużyny (wraz z Nalepą). Gospodarze, którzy zagrają bez większych osłabień i będą w tym spotkaniu faworytem głównie z uwagi na ostatnią dobrą grę przed własną publicznością. Ostatnia wygrana z Rakowem musi robić wrażenie z uwagi na to, że nikt nie potrafił w tym sezonie pokonać Rakowa różnicą większą niż 2 gole. Dodatkowo wygrana z Lubinem i Śląskiem przyczyniła się do tego, że Korona jest poza strefą spadkową. Uważam, że trener Smyła ma pewien pomysł na tę drużynę i przynajmniej w meczach u siebie Korona będzie w stanie pokazywać swoją jakość. Natomiast Arka na wyjazdach gra źle i strzela mało bramek (poza spotkaniem z ŁKS) co jest dla mnie przesłanką do pójścia w stronę undera oraz podwójnej szansy w stronę gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
slask wroclaw-legia warszawa  typ:x2 i 1,5+goli w meczu  kurs:1,71 etoto  
bedzie to najciekawszy pojedynek w danej kolejce,oba zespoly graja ostatnio bardzo skutecznie.pierwszy w tabeli slask zagra przed wlasna publicznoscia po serii 5 zwycienstw z rzedu.graja bardzo skutecznie,co maja to strzela i mocno w obronie choc ostatnio z piastem mimo ze wygrali 3-0  to wynik mogl byc w druga strone ale mieli w tym dniu duzo szczescia.legia to inny przeciwnik,jest w  formie,maja szeroka kadre z mocnymi zawodnikami i takze maja dobry bilans 5/6 zwycienstw w ostatnich meczach.uwazam ze kazda seria kiedys sie konczy i taka bedzie dla ekipy slaska,w tym momencie legia jest duzo silniejsza i na pewno nie przegraja mimo ze w nasza liga jest nieprzewidywalna i wszystko moze sie zdarzyc.w tym meczu takze licze na drugie przelamanie w bramkach poniewaz w trzech ostatnich bezposrednich pojedynkach bylo malo bramek-teraz bedzie inaczej i kurs uwazam za bardzo dobrzy do zagrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
R 573,2K

rjastrzab

Użytkownik
Górnik - Wisła
Typ: 2. drużyna nie strzeli gola w I połowie 
Kurs 1,55   
e-fortuna

Ciekawy typ znalazłem w fortunie, że Wisła Kraków nie strzeli gola w I połowie. Patrząc na ostatnie wyczyny krakowian, typ wydaje się być bardzo dobrym wyborem. Wisła w całych rozgrywkach ligowych w 17 meczach strzeliła tylko 15 bramek. Ostatnio to pasmo samych porażek, a co gorsze porażek bez strzelonej bramki. W ostatnich 8 meczach ligowych bramkę strzelili tylko w dwóch spotkaniach. W październiku z Piastem i w 24 listopada ze Śląskiem.Co prawda Górnik też w słabej formie i w 9 kolejnych meczach ligowych stracili przynajmniej 1 gola. Liczę jednak, że własne boisko zrobi różnicę i gospodarze utrzymają czyste konto przynajmniej w pierwszej połowie. Wisła słaba, Górnik słaby może skończy się bezbramkowo.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Piątkowe granie zaczynamy 2 spotkaniami pomiędzy drużynami z samego dołu tabeli a więc to już takie spotkania o "życie".
Pierwsze to potyczka Korony, która plasuje się na 13 miejscu z 15pkt na koncie z Arką, która zajmuje 15 miejsce z 14pkt.
Drugie spotkanie to 12-go w tabeli Górnika (17pkt) z ostatnią Wisłą Kraków (11pkt).

Korona Kielce - Arka Gdynia
powyżej 34,5 fauli @ 2,1 forBet
powyżej 5,5 żółtych kartek @ 2,75 etoto

Nad tym spotkaniem nie ma się co za bardzo rozwodzić. Jak ktoś oczekuje jakiejś ładnej dla oka gry, koronkowych zagrań czy akcji rozgrywanych w szybkim tempie to może się srodze rozczarować. Po pierwsze sytuacja w tabeli nie pozwala na takie granie, po drugie obie ekipy po prostu tak grać nie potrafią, po trzecie pogoda do grania w piłkę na jakimkolwiek poziomie nie najlepsza a wręcz zniechęcająca, po wtóre zagrają ekipy, które w tym sezonie jedynie czym się wyróżniają to właśnie sporą ilością przewinień.
Gospodarze faulują średnio 20 razy na spotkanie, goście nieco im ustępują i popełniają średnio 18 fauli na mecz. Jak linia byłaby wystawiona na 40 to też można by zaryzykować taki typ bo czego innego można się spodziewać w takim spotkaniu.
Kartki powinny się pojawić w sporej ilości bo moim zdaniem na boisku będzie jedna wielka rzeź i arbiter Złotek (średnia 3,88 żółtych), który może nie rozdaje kartek na lewo i prawo będzie miał w tym spotkaniu sporo okazji aby kartonik w kolorze cytryny pokazać.

Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Zakład  łączony: powyżej 1,5 goli, powyżej 3,5 żółtych kartek, powyżej 8,5 rożnych @ 2,58 Fortuna
Angulo strzeli @ 2,5 STS
Angulo strzeli 2 gole @ 9,0 STS dla ryzykantów :) niewiele zbrakło, ten słupek

Obie ekipy prezentują się fatalnie i mają jakąś serie do przerwania. Górnik w lidze nie wygrał od 11! spotkań, Wisła notuje z kolei serię już 9! ligowych porażek z rzędu. Taka mała ciekawostka, ostatnie zwycięstwo Górnika miało miejsce w spotkaniu z Koroną, natomiast ostatni punkt za remis wywalczyła Wisła również w spotkaniu z Koroną.
Sytuacja Wisły powoli robi się tragiczna ale Górnika wydaje się wcale nie lepsza. Co prawda są nad kreską spadkową ale z zaledwie 3pkt przewagi nad dołem tabeli a do następnych drużyn zajmujących wyższe miejsca strata wynosi już 5 pkt i każda kolejna strata punktów może spowodować, że Zabrzanie przerwę zimową spędzą na miejscu spadkowym.
Ciężko w tym spotkaniu zagrać coś pewnego bo obie ekipy mają przysłowiowy "nóż na gardle" i ktoś w końcu przerwie swoją fatalną serię, kwestia tylko kto? Mimo wszystko większe szanse daję Górnikowi, wszak mają w składzie Angulo, który może w tym sezonie nie błyszczy jak w poprzednich ale to zawsze bardzo groźny zawodnik i wystarczy chwila nieuwagi defensywy i kłopot gotowy. A że obrona Wisły do szczelnych nie należy to Angulo powinien mieć sporo okazji i pewnie którąś wykorzysta.

Co do zakładu łączonego:
bramek w tym spotkaniu nie powinno zabraknąć, choćby za sprawą samego Angulo i słabej defensywy gości.
Rożne w takim spotkaniu tez powinny wpaść w sporej ilości bo Górnik u siebie musi mocno zaatakować aby w końcu wygrać a i Wisła pokusi się o nie jedna kontrę, która zakończy się przynajmniej wywalczeniem cornera.
4 kartki w spotkaniu drużyn, które są na przysłowiowym "musiku" to wydaje się, żaden problem tym bardziej, że po obu stronach mamy szybkich i dobrych technicznie zawodników jak wspomniany wyżej Angulo czy po drugiej stronie Błaszczykowski i faule na nich mogą zakończyć się kartką.

Warto pograć gola Angulo, jak na szybko przejrzałem ofertę to STS daje kurs 2,5 gdzie np. etoto tylko 1,74!, innych nie sprawdzałem. Dla ryzykantów warto pograć jego 2 bramki po kursie 9.

Suche statystyki z ostatnich paru spotkań w Zabrzu:
Wynik / rożne / kartki
3-2 / 9 / 4 / 2017r
2-0 / 12 / 8 / 2018r
2-0 / 10 / 3 / 2019r
1-2 / 11 / 4 / 2019r
W sumie łączony zakład nie wszedł by tylko raz przez brak 1 żółtej kartki ale w obecnej sytuacji obu drużyn brak kartek raczej nie grozi.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
P 0

pavlinho

Gość
Ogólnie to oglądałem Górnika z Wisła Płock i byłem pod wrażeniem ich gry w drugiej połowie, grali z polotem i mieli ciąg na bramkę tak więc sami sobie mogą pluć w brodę bo mogli to wygrać.
Oglądałem ich spotkanie także z Zagłebiem Lubin gdzie miałem na nich postawione X2 a na taśmie gdzie otarłem się o wygraną 20 k handicap +1.5 na Górnik Zabrze. Tak beznadziejnego występu, z jednym strzałem przez 90 minut (strzał miał miejsce w pierwszych 10 minutach) w tej patolidze dawno nie widziałem. Do każdej piłki spóżnieni, kuriozalne straty a wyrzut z auto po ktorym padła pierwsza bramka dla Lubina to xD. Nie ma tam ludzi do gry w środku pola. Wyglądali jakby im ktoś zrobił trening na siłce godzine przed meczem i kazał po tym grać.
Oglądałem też spotkanie Wisły Krakow z Lechią. Tam wcale nie powinno być 0-1 (mogło być 0-2 po kontrze Lechii w drugiej połowie xD) bo Wisła miała swoje sytuacje na pewno ze trzy, gdzie mogła wyrównać. Coś tam ruszyło na skrzydle, bronili dobrze, fajnie zakładali pressing i ogólnie dłuższymi chwilami to Lechia była ciśnięta przez Wisłę a nie na odwrót.

Jak dla mnie to do grania X2 i rożne w kierunku Wisły bezpiecznie ov 3.5 po 1.47 w Fortunie widzę, jeszcze pomyślę co wybiorę.
 
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert


Lech Poznań-ŁKS Łódź

W sobotnim spotkaniu 18. kolejki Lech podejmuje na własnym stadionie ŁKS. Poznaniacy ostatnio w bardzo dobrych nastrojach, bowiem wygrali 2 ostatnie spotkania ligowe, a w środę awansowali do 1/4 PP, warto dodać że w tych trzech spotkaniach Lechici nie stracili bramki strzelając ich łącznie 7. Z pewnością dodało to wiary w siebie, szczególnie defensywie, która w tym sezonie spisywała się lekko mówiąc przeciętnie. Z drugiej strony ekipa z Łodzi, która nie radzi sobie za dobrze w tym sezonie. Po trzech porażkach z rzędu przyszło przełamanie na własnym stadionie z Cracovią. Jednak w środku tygodnia odpadli oni z Pucharu Polski po porażce w słabym stylu z 1-ligowym GKS-em Tychy. Umówmy się, taka gra nie przystoi klubowi ekstraklasy. Myślę, że piłkarze Kolejorza wejdą w to spotkanie z dużą pewnością siebie i pokonają swojego zgodowego rywala z Łodzi.

Lech wygra    Kurs: 1.55 Fortuna (EE)       

Lech handicap -1.5 gola  Kurs: 2.35 Sts       

2:0, 2/2 :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
GÓRNIK vs WISŁĄ, 1X i BTS, kurs 2.19, forbet    

Któraś z tych drużyn się w końcu przełamie? Górnik nie wygrał już 8 spotkań w Ekstraklasie. W przypadku Wisły Kraków jest jeszcze gorzej, bo oni nie wygrali aż 10 spotkań i najczęściej przegrywają. W tym meczu każda z drużyn doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że może pokonać swojego rywala. Minimalnym faworytem jest Górnik, bo ma po swojej stronie atut własnego boiska i mimo wszystko kadrę z wiekszym potencjałem, bo mimo że nie wygrywali, to spory procent meczów wyciągali na remis. Najbardziej prawdopodobnym typem wydaje się być BTS, w połączeniu z 1X daje kombinacje 1X i BTS z niezłym kursem 2.19. Motywacja w obu szeregach - 100%-owa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Górnik - Wisła Kraków 4:2 (0:1)
podwójna szansa 0-0, @1,77 Fortuna  

Obie ekipy czekają na zwycięstwo od wielu kolejek, Górnik nie wygrał w lidze od 9 meczy notując w tym czasie 5 remisów i 4 porażki, jeszcze gorzej wygląda sytuacja w Krakowie, gdzie Biała Gwiazda czeka na ligowe zwycięstwo od 10 kolejek, w których doznała aż 9 porażek pod rząd i tylko raz remisując w połowie września. Faworytem są gospodarze, ale grają mocno w kratkę, widziałem ich w Lubinie i ich gra nie napawa optymizmem, Wisła mimo swoich kłopotów też nie będzie przegrywała wszystkiego. Nie twierdzę, że Górnik u siebie nie wygra, jednak bezpieczniejszą opcją wydaję mi się podwójna szansa na remis, widzę duże prawdopodobieństwo szczególnie w pierwszej połowie, obie ekipy nie będą chciały przede wszystkim stracić prędko bramki, jeżeli ktoś podejmie ryzyko to raczej w drugiej odsłonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
K 158

kamil077

Użytkownik
Górnik Z. - Wisła K.

Mecz miana odbicia się od dna.  Zapowiada się dużo walki.
Moim zdaniem, warte uwagi są pozycje na kartki, bezpiecznie 3,5, rogi drużyny z Krakowa oraz liczba spalonych. Drużyna z Zabrza jest najczęściej łapa na spalonym.

Tak więc ako 3,56 efortuna

Spalone over 3,5
Żółte kartki over 3,5
Rożne Wisła over 3,5
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Lech - ŁKS 
Lech @1,52  
STS

Lech chyba złapał wiatr w żagle. cztery mecz bez porażki. Szkoda remisu z Koroną 0-0 przy Bułgarskiej. Ale już wygrana 3-0 z Mistrzem Polski i ogranie Wisły Płock w delegacji wróży dobrze.
Lech w ostatnich 6 meczach stracił tylko jednego gola (z Pogonią Szczecin). Z tych sześciu meczów wygrał 4 (w tym dwa w PP). W tym momencie do pierwszego Śląska tracą 7 punktów, więc jest to przewaga jak najbardziej do odrobienia. Przy dobrych wynikach innych spotkaniach mogą wskoczyć na 5 miejsce w tabeli.
Ich rywal ŁKS zapewne do końca sezonu będzie bał się o spadek. Punktują głównie u siebie. Ich statnia wygrana 1-0 z Cracovią została uznana jako mała niespodzianka, gdyż Pasy zaprzepaściły szanse na fotel lidera. Łodziane w delegacji w tym sezonie zdobyli zaledwie 4 oczka. Remis z Górnikiem i wygrana z...Cracovią. WIdać mają patent na drużynę Pasów.Dziś w meczu z Kolejorzem nie daje im szans. Gra Lech zaczyna się podobać i mam nadzieję, że uda się by 3 punkty zostały w Poznaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Lech - ŁKS 
Lech @1,52 fortuna   

Lech u siebie podejmuje zespół z Łodzi i jest faworytem. Poznaniacy mają na swoim koncie ostatnio dobre wyniki. Zwycięstwa z Wisłą Płock, Piastem Gliwice czy wygrana w tygodniu w Pucharze Polski poprawiły zdecydowanie morale w drużynie. W dobrej formie ostatnio są Gytkjaer, Amaral, Tiba czy na bramce Van der Hart, który od 4 meczów nie wpuścił gola, a w Pucharze Polski popisał się wieloma znakomitymi interwencjami. ŁKS natomiast gra bardzo w kratkę. Potrafi zaskoczyć i wygrać jak w poprzedniej kolejce z Cracovią, ale na ogół rozczarowuje, co widzimy w tabeli, gdzie łodzianie są w strefie spadkowej. Większość punktów zdobywają u siebie. Na wyjazdach są drugą najgorszą drużyną w lidze, zdobyli w delegacjach zaledwie 4 punkty. Do tego w tygodniu porażka w fatalnym stylu w Tychach i odpadnięcie z PP. Lech jest na fali, gra u siebie i musi to wykorzystać. Stawiam na pewne zwycięstwo Kolejorza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Górnik Zabrze - Wisła Kraków
7. powyżej 4.5 żółtej kartki @ 1.84 x 10j Wygrana: 16.19
8. czerwona kartka @ 4.20 x 10j Wygrana: 36.96
Fortuna



Mecz o przysłowiowe sześć punktów. Wszyscy dobrze widzimy co się dzieje w obu klubach i nie wygląda to najlepiej piłkarsko jak i poza sportowo. Górnik jak i Wisła na dzień dzisiejszy są poważnymi kandydatami do spadku z ekstraklasy, a dla obu klubów jest to spotkanie na przełamanie bowiem ich seria bez zwycięstwa nie może trwać wiecznie. Dlatego spodziewam się dość ostrego i twardego spotkania. W Zabrzu jeśli brakuje umiejętności piłkarskich to kibice oczekują zaangażowania i walki od piłkarzy. W Zabrzu najczęściej łapiącymi kartki są Bochniewicz, Wiśniewski czy Matras. Wisła w swoim składzie ma takich zawodników jak Sadlok czy Wasilewski, którzy nie odpuszczają, a i lubią pokazać się i z tej złej strony. Obie drużyny w obecnie trwającym sezonie nie zawsze łapały kartki, ale ten mecz na papierze wydaje się być zdecydowanie inny. Sędzią dzisiejszego widowiska będzie Bartosz Frankowski, a poniżej wklejam jego statystyki:



Jak widzimy jest to sędzia, który rzadko kiedy przekracza linię czterech kartek w meczu, lecz gdy piłkarze się nie oszczędzają to nie zawaha się pokazać przynajmniej żółtej kartki. Tak jak wspomniałem jest to mecz o przysłowiowe sześć punktów, które w końcówce sezonu mogą mieć spore znaczenie dla jednej jak i drugiej ekipy w kontekście utrzymania się w lidze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
cytat z dnia 6 grudnia 2019 04:10 przez lucaxx95Górnik nie wygrał już 8 spotkań w Ekstraklasie.

cytat z dnia 6 grudnia 2019 04:11 przez waldi1979Górnik nie wygrał w lidze od 9 meczy notując w tym czasie 5 remisów i 4 porażki. spotkań w Ekstraklasie.
Nie żebym się czepiał ale małe sprostowanie Panowie, w Ekstraklasie Górnik nie wygrał już 11 spotkań z rzędu notując w tym czasie 7 remisów i 4 porażki. Przerywnikiem było zwycięstwo w PP z Polonią Środa Wielkopolska po czym w następnej rundzie odpadli z ŁKS. Także ta czarna seria jest trochę dłuższa niż pisaliście jeżeli chodzi o samą ligę.
Pozdrawiam.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Wisła Płock
Wisła Płock strzeli bramkę
@1.51 FORTUNA   

W ostatnim jutrzejszym spotkaniu 18. kolejki Ekstraklasy, Lechia zagra w Gdańsku z Wisłą Płock. Biorąc tylko pod uwagę wyniki obydwu drużyn, faworytem do zwycięstwa są gospodarze, lecz nie lekceważyłbym tutaj ekipy z Płocka. Zespół z Gdańska jeszcze ostatnio miał serię pięciu kolejnych ligowych meczy bez wygranej. Jednakże dwóch ostatnich bojach ekipa Stokowca zgarnęła komplet punktów. Jednak warto zaznaczyć, że pokonali oni jedne z obecnie najsłabszych drużyn w lidze. I tak na własnym obiekcie pokonali 3:1 ŁKS, a przed tygodniem ograli w Krakowie Wisłę 1:0. Tymczasem ekipa Sobolewskie w ostatnich tygodniach złapała zadyszkę. W czterech ostatnich kolejkach Płocczanie zdobyli tylko 2 pkt i spadli na 7 miejsce w tabeli. Ja jednak uważam, że w tym meczu ta seria się skończy i ekipa z Płocka wywiezie 3 pkt. Ale tutaj proponuję, bardzie bezpieczny zakład a mianowicie, że Wisła strzeli bramkę Lechii. Lechia u siebie traciła bramkę w każdym z ostatnich 5 meczów rozegranych przed własną publicznością i to bramki zdobywały tutaj drużyny takie jak: ŁKS czy Górnik, które nie zdobywają dużej ilości goli w delegacjach. Tymczasem ekipa z Płocka strzelała bramkę w każdym z ostatnich 4 ligowych spotkań. Liczę, że i przeciwko Lechii podtrzymają tę passę.
 
lednydzbanek 2

lednydzbanek

Użytkownik
Oglądałem ostatni mecz Wisły z Lechią i ja bym powstrzymał się z graniem na Górnika.
Cały czas gnietli Lechię i gra wyglądała o niebo lepiej niż w ostatnich meczach. Gdyby nie to, że mieli masę pecha - to mogli spokojnie wygrać 2:0.

Skowronek chyba wyczuł skład, odstawił Niepsuja i od razu Burliga daje więcej w ofensywie. Do tego wrócili Błaszczykowski, Basha i Mak. Ten Pawłowski w środku też bardzo fajnie wygląda.


Dla mnie no bet, z lekkim wskazaniem na Wisłę.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam,
nie gralbym na hurra tak tych kartek w Zabrzu. Obu drużynom chodzi o to zeby grac pilka i wygrac a nie kopac sie po nogach. Pan Frankowski to nie zaden Hiszpan i nie drukuje kartonu co 10 min. Zadko ostatnio powyzej 4 kart konczy spotkania. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom