>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

18. kolejka I ligi (20.11 - 22.11.2015)

Status
Zamknięty.
Q 455

qwertyuiop

Użytkownik
dwa ostatnie zespoły 1 ligi. Ale Rozwój złapał formę wygrał 3 ostatnie mecze w tym z Miedzią i Belchatowem. Zaczął w końcu wygrywać też u siebie. A Olimpia w ostatnich 7 kolejkach zdobyła tylko 1 punkt ze słabą Sandecją
w dodatku Olimpia bez swojegop kapitana (zawieszony Piter -Bućko) plus kontuzjkowanych Marcina Kaczmarka (najlepszy strzelec) i nadal Dariusza Kłusa. Dwaj pierwsi to piłkarze wyjściowej jedenastki od początku sezonu. I bez zwycięstwa na wyjeździe i tylko z 4 strzelonymi bramkami na 8 wyjazdów.

Jeszcze Rozwój kontuzjowani: Kapias (grał bardzo mało) , Gielza (głównie wchodził z ławki) i Mielnik (grał z nich najwięcej, ale nie zawsze podstawowy). Nie tak istotne osłabienia co u gości.
Czy Olimpia z nowym trenerem odpali - zobaczymy. Dla mnie nowy trener to w tym przypadku za mało, nie stawiam tylko przeciwko Olimpii, ale też względu na postawę Rozwoju oi podejście Smyły do zespołu. Korci mnie czysty win na Rozwój @ 2,6 Ale kursy na Rozwój ah 0 jeszczu ujdą. trzeba uzwględnić tę nową miotłę

Rozwój ah 0 1,77 marathon
 
majkeloo 10

majkeloo

Użytkownik
21.11.2015, godzina: 16:00
Suwałki - GKS Katowice - zakład bez remisu @1.65 (kurs z sts)
Dziś biorę pod lupę ten mecz zastanawiałem się czy nie iść w stronę gospodarzy lecz GKS bardzo dobrze ostatnio sobie radziła w ostatniej kolejce co prawda porażka z ekipa z Płocka więc bardzo mocna drużyna patrząc na realia tej ligi. Suwałki walczą o to by nie spaść, a Katowice mają szanse jeszcze nawet na pierwszą trójkę mają 24 punkty, a do lidera tracą &quot;tylko&quot; 10 punktów jest to w sumie nie za dużo patrząc jak dziwne wyniki padają w naszej I lidze. Mam nadzieję, że GKS który potrafi ograć nawet Dolcan Ząbki podtrzyma swoją formę i wygra łatwo ten mecz.
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Prosta sprawa, Zagłębie jest po czwartkowej batalii gdzie w ćwierćfinale ograli zasłużenie Cracovię i to robiąc awans na terenie ekstraklasowca, który był w najmocniejszym składzie prócz absencji swojej młodej gwiazdki. Można chylić głowę przed Sosnowiczanami, beniaminek na czele I ligi teraz osiągnięcie półfinału w PP, nic tylko stać i klaskać osiągniętym wynikom i efektownej grze. Najważniejszy fakt, jest taki że rewanż odbył się dopiero w czwartek a już w niedzielne popołudnie czeka ich mecz na wyjeździe w Płocku, co jak co ale wysiłek jaki włożyli w mecz jest olbrzymi, mocne tempo trzymali do 70 minuty tyle ile fabryka dała, na końcówkę już brakło sił. Szkoda, że nie doszło do dogrywki bo kolejne 30 minut byłoby już w ogóle maksymalnym wysiłkiem. Po pierwszym pucharowym meczu, gdzie mieli więcej odpoczynku pojechali do Ząbek i dostali szybkie KO bodajże po 30 minutach gry. Teraz czeka ich jeszcze cięższa przeprawa, jeszcze krótsza przerwa i mecz rozgrywany na wyjeździe z liderem rozgrywek.
Płocczanie po klęsce w ostatnich kolejkach zeszłego sezonu i ostatecznym braku awansu wydają się być teraz największym faworytem, a zeszła nie udana w pełni runda w tym momencie podziała jako dobre doświadczenie na przyszłość. Co można zauważyć u młodego Bobo to to, że w szlagierach z najmocniejszymi drużynami wychodzą zwycięsko, były wygrane w Ząbkach, w Bydgoszczy czy u siebie z Chrobrym i Katowicami, które z Brzęczkiem grały już solidny futbol i była to premierowa porażka nowego trenera co tylko potwierdza, że takie mecze potrafią grać i przede wszystkim wygrywać. Pierwszy mecz rundy rewanżowej, czyli jesteśmy już po pierwszym pojedynku w Sosnowcu, gdzie i tam Wisła zdobyła 3 punkty. W zasadzie, gdyby nie wpadka i to podwójna u siebie z Siedlcami i dziadami w Legnicy, gdzie jeszcze trzeba zaznaczyć że sędzia przekręcił Płock i to nie w jednej akcji a co najmniej 3 zdarzeniach. Oficjalka na razie milczy na temat kontuzji Rogalskiego także nie wiadomo czy wystąpi, ale myślę że i bez niego Płock da radę.
Płock -0,5 @ 2,10 ✅ 3-1 Zasłużone zwycięstwo.
365
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Czy taka prosta jest ta sprawa to nie byłbym taki pewien. Owszem, Zagłębie grało w czwartek ale:
-w podstawowym składzie zagrali na przykład Paluchowski czy zadebiutował Wilk - obaj głodni gry,do tej pory grali niewiele albo wcale
-podstawowi w meczach ligowych Ryndak czy Fonfara weszli w drugiej połowie zmieniając inne ważne ogniwa - Fidziukiewicza i Pribule, dając im odpocząć. Jedynie zmęczenie może odczuwać środek pola (Dudek,Matusiak). Ten drugi to robocop, nie do zajechania więc jestem spokojny.
Do przerwy zimowej zostały 3 ważne mecze z czołówką tabeli, ale widząc jak grają, jak walczą w każdym meczu te chłopaki to jestem spokojny, że wytrzymają do końca. Kurs 2,1 to żadna okazja jak dla mnie, Zagłębie na wyjeździe przegrało tylko raz w kilkunastu ostatnich spotkaniach II,I ligowych i pucharowych. Porażka w Ząbkach to wypadek przy pracy co udowodnili chwile później pokonując bezproblemowo Chrobrego, Cracovie...
Raczej upatrywałbym jakiegoś BTSa po nieco gorszym kursie
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja gram over w Płocku. Wisła gra w piłkę, Zagłębie gra w piłkę. Fajnie jak obie te drużyny wywalczą awans do Ekstraklasy, bo moim zdaniem grają lepiej niż przereklamowane Zawisze i Arki. Sosnowiec pokazał to m.in w PP i szkoda, że właśnie z tego powodu przyjadą do Płocka podmęczeni. Trafienie z obu stron to minimum. Ostatnio jak oglądałem mecz Wisły z Katowicami to zastanawiałem się jak ekipa GieKS-y mogła zaliczyć taką serię meczów, bo z całym szacunkiem, ale w Płocku nie stworzyli pół dobrej akcji. Szykuje się fajnie widowisko, zarówno na boisku jak i na trybunach.
Wisła - Zagłębie
over 2,5 2,05 Comeon ✅ 3:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
macio106 159,3K

macio106

Znawca - MMA
Arka Gdynia - Plock 4-2 ✅ 2x Abbott, Wojowski, Siemiaszko i 2x Lebedyński.
Typ: Over 2.5 @2.25 Bet365
Tak jak pisał Ramzesa powyżej Płock gra w piłkę ograli Sosnowiec 3:1. Arkadiusz Reca w formie 3 ostatnie meczu 3 bramki. Może znowu Lebedyński coś wturla? Gdynia w ostatnim meczu prawie wygrała. Da Silva wraca do dobrej dyspozycji. Michał Nalepa gra przyzwoicie. Bramkarz Arki Konrad Jałocha nie oszukujmy się potrafi wpuścić.;) Kiełpin dobry bramkarz, ale czasem też wpuszcza. Dzisiaj wieczorem w Gdynii spotkanie dwóch drużyn które chcą awansować, dwóch które zajmują najwyższe miejsca w tabeli. Wisła walczy o powiększenie przewagi, Arka o zachowanie 2 miejsca. Nie powinno być kalkulacji i ataki od pierwszej minuty obydwu zespołów. Doping z &quot;górki&quot; tylko w tym pomoże. Dzisiaj w Gdynii padną golę.
 
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Witam, ja dzisiaj pobieram Sandecje Nowy Sącz po kursie 2.06 Pinnacle. Wszyscy wiemy z czym się zmaga Stomil, pomimo tego, że pieniądze miały nie mieć wpływu na grę to widzimy jak wygląda sytuacja w ostatnich dwóch meczach. Olsztynianie przegrali u siebie z takimi ekipami jak GKS Bełchatów czy Miedź Legnica. Sandecja ostatnio też nie błyszczała, jednak myślę, że u siebie ze Stomilem borykającym się ze sporymi problemami jak najbardziej powinna sobie poradzić i zgarnie komplet punktów, aby delikatnie przed świętami oddalić się od spadkowiczów.
 
Q 455

qwertyuiop

Użytkownik
Olimpia Grudziądz ah -0,25 1,95 Pinnacle. Z nowym trenerem w końcu wygrała (na wyjeździe z Rozwojem), więc na razie odpaliło (wcześniej Rozwój miał 3 wygrane z rzędu)
Dziś dostaje przeciętną Bytovię, która będzie bez dwójki podstawowych zawieszonych, R Mandrysza i Wilczyńskiego
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom