>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

18. Kolejka Bundesligi 18-20.01.2013

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
18. Kolejka Bundesligi





Teraz przyszła na nas kolej. Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy, a raczej restartujemy. Bundesliga wraca po zimowej przerwie, z jeszcze większym rozmachem niż kiedykolwiek, z Milikime i Sahinem, ze Smudną na zapleczu, z siedmioma przedstawicielami w europejskich pucharach. I choć walka mistrzostwo rozstrzygnięta to wcale nie będzie nudno, już w osiemnastek kolejce, inaugurującej wiosenną rundę mamy wiele spotkań, rzecz można bardzo ciekawych. W piątek Schalke z Hannoverem, z Hannoverem niestety bez Wszołka, ale z drugiej strony to dobrze że chłopak nie dał się wciągnąć w jakąś lipę. Sobota to już jest jazda na całego Leverkusen, Bayern, a na kolację Brema z Dortmundem, wszystko do grania, ale trzeba poczekać aż kursy lekko wzrosną, bo tak powinno się stać. Niedziela to tradycyjnie dwa spotkania, oba zdają się wyrównane, będzie na co popatrzeć, a i może Polak z Łotwy strzeli swojego gola.

Zapraszam do dyskusji.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Jeśli chodzi o potyczkę Schalke z Hannoverem to zdecydowanie NO-BET. W Schalke średnio z atmosferą i dalej może mieć to wpływ na wyniki. Po za tym dochodzą poważne osłabienia i kontuzje. Hannover z drugiej strony bez swoich &quot;rakiet&quot; w przodzie więc siła rażenia maleje. Kursiwo 1,7 nie VALUE tym bardziej przy takiej wielkiej niewiadomej jak Schalke na ten moment.
Bayer teoretycznie powinien sobie poradzić z Eintrachtem. Jedno mnie martwi ich minimalizm, kiedy skromnie prowadzą. Uderzać w Handi -1 nie widzi mi się bo Eintracht jest w stanie tutaj spokojnie ukłuć, wystarczy spojrzeć na ich styl gry i nazwiska w przodzie. NO-BET jeśli popatrzymy na kurs.
Stuttgart sinusoida i nie wiadomo czego się po nich spodziewać, mam wrażenie,że lepiej grają na wyjazdach a niżeli na własnym podwórku. Mnie ciekawi jak będzie gra zielonych wyglądać pod wodzą nowego trenera. W Nurnberg, Hecking odwalał kawał dobrej roboty a kadrę miał dwa razy gorszą. Co będzie z taką kadrą ? Myślę, że mogą sporo namieszać w drugiej części sezonu i zaskoczyć niektórych. Skłaniałbym się na jakaś opcje -0,25 na sucho, nic za realne pieniądze, pierwsza runda...
Potyczki Bayernu nie trzeba opisywać, tutaj powinna być demolka. Wynik w granicach 3-5 do 0.
Wieśniaki po fatalnej pierwszej części sezonu muszą się przebudzić jeśli chcą pozostać w Bundeslidze. Na graczach będzie ciążyć presja a jak z nią sobie radzą wystarczy spojrzeć na wyniki. Nie wiem czy zmiana trenera pomoże, tutaj problem tkwić może w głowach zawodników. Po za tym Hoffenheim to klub bez tradycji, otoczenie nie wywiera na nich wpływu więc i motywacja przez fanów, która jest czasami kluczowym czynnikiem dla takich ekip raczej nie będzie istnieć. Favre to doskonały taktyk i nie widzę tutaj ich przegranej. Z drugiej strony Hoffe może się przebudzić, ciężko tutaj coś grać, łatwy mecz z pewnością nie będzie. Na siłę Gladbach (0) albo X.
Jeśli chodzi o potyczkę w Moguncji skłaniałbym się na Mainz ale z podpórką jakąś lub w opcji -0,25. Mainz kreuję dużo sytuacji czy to u siebie czy na wyjeździe, za to Freiburg w obronie nie gra rewelacyjnie ale w przodzie dużo nadrabiają. Spodziewam się wyrównanego pojedynku ale jednak wygranej Mainz. Freiburg rewelacja pierwszej części sezonu ale czy stać taką ekipę na podtrzymanie tego w drugiej części sezonu ? Śmiem wątpić...
W pozostałych spotkaniach Dortmund powinien sobie poradzić z Bremą i to nawet z handi. Natomiast w Nurnberg faworytem są gospodarze z czym się nie zgadzam. Za Heckinga zwracano uwagę na defensywę, ciekawe jak teraz będzie po jego odejściu. Jeśli chodzi o sam potencjał i nazwiska to zdecydowanie lepiej wypada to w HSV na obecną chwile, jednak Nurnberg to ekipa, która lubi urywać punkty tym mocniejszym a ze średniakami nie idzie już tak kolorowo. HSV (0) jak coś grać. Fortuna u siebie mocna, powinni dać radę ze słabym Augsburgiem, dobrą opcją może tutaj być też Under 2,5.
To tak w skrócie i ogólnie. Pierwsza runda bardziej na obserwację a niżeli na jakieś mocne stawianie. Powodzenia
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Potyczki Bayernu nie trzeba opisywać, tutaj powinna być demolka. Wynik w granicach 3-5 do 0.
Mam odmienne zdanie, bo uważam że trzeba w tym meczu szukać jakiegoś wysokiego handicapu w stronę Furth, albo jakiś under może 5 nawet, myślę że spokojnie przy tak niskim kursie na Bayern będę takie zakłady po w miarę przyzwoitym kursie.
Ja wiem, że to Bayern, ale z drugiej strony ileż można. Przypomnę ostatnie spotkanie o stawkę, z Gladbach 1-1, z Augsburgiem win, ale to 2-0 to było wymęczone. Zobaczę co tam będzie w ofercie, ale serio myślę że tu nie będzie miazgi.
W pozostałych spotkaniach Dortmund powinien sobie poradzić z Bremą i to nawet z handi.
Ok, ale bez handi ;). Spokojnie może Brema strzelić bramkę. Borussia wygra, no bo raczej wygra. Jednak 2-1 całkiem naturalny wynik, bo to może być wymęczone zwycięstwo. Wszakże Werder ma kim straszyć, a obrona BVB w tym sezonie to już nie ta sama, nieomylna.
Przymierzam się jeszcze do under 2,5 w Norymberdze, chociaż jeszcze chciałby zobaczyć jakiś mecz towarzyski, któregoś z zespołów.
 
holdenvxr8 24

holdenvxr8

Użytkownik
Mam odmienne zdanie, bo uważam że trzeba w tym meczu szukać jakiegoś wysokiego handicapu w stronę Furth, albo jakiś under może 5 nawet, myślę że spokojnie przy tak niskim kursie na Bayern będę takie zakłady po w miarę przyzwoitym kursie.
Ja wiem, że to Bayern, ale z drugiej strony ileż można. Przypomnę ostatnie spotkanie o stawkę, z Gladbach 1-1, z Augsburgiem win, ale to 2-0 to było wymęczone. Zobaczę co tam będzie w ofercie, ale serio myślę że tu nie będzie miazgi.
Ja mam podobne zdanie do dariusa i grałbym handi na Furth. W Pinnacle mamy: +2.5 po 2.06, +2.75 po 1.85, +3 gole 1.57 na bet365.
Więc kursy nie są złe to będzie pierwszy mecz po zimowej przerwie więc Bayern za mocno chyba nie zacznie, zresztą drużyny Heynckesa kiepsko grają w styczniu i mają problemy z wejściem w nowy rok.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Ja wiem, że to Bayern, ale z drugiej strony ileż można. Przypomnę ostatnie spotkanie o stawkę, z Gladbach 1-1, z Augsburgiem win, ale to 2-0 to było wymęczone. Zobaczę co tam będzie w ofercie, ale serio myślę że tu nie będzie miazgi.
Tylko Gladbach to inny poziom. Favre to dobry taktyk i miał zawodników, którzy potrafili zagrać na wysokim poziomie. Augsburg jak dla mnie lepszy a niżeli Furth. Nie mówię, żeby grać tutaj jakieś kosmiczne handi ale dodatnie czy ujemne to jedno wielkie ryzyko, jednak bardziej na ujemne w stronę Bayernu skłaniałbym się. Z drugiej strony taki spotkanie to często miny i mocarze męczą się z ogórami. Osobiście nie pamiętam kiedy ostatni raz stawiałem na Bayern.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
A tak, zacznę od tego spotkanie gdyż widzę w nim ciekawą sytuację w Wolfsburgu, który jaki pewnie wielu wie liczy na nowe rozdanie. Nowe kart na stół wyłączył Klaus Allofs, dyrektor sportowy Wilków. Nie pamiętam już tak spokojnego okienka transferowego w drużynie VW. Zwykle managerowie Wolfsburga zimą, latem czuli się jak Polak po wypłacie, brali wszystkich, kadra rosła do nieracjonalnych rozmiarów, a na koniec i tak dupa z tego była. Teraz władze poszły po rozum do głowy, postawiły na wzmocnienie, ale takie prawdziwe: Ivan Perisić - piłkarz z potencjałem, który nie potrafił znaleźć sobie miejsca w drużynie Mistrza Niemiec, tylko to wcale o nim źle nie świadczy, moim zdaniem ewidentnie wzmocnienie. Kolejny efekt nowej miotły byłego dyrektora Werderu Bremy jest Hecking na ławce trenerskiej, który uważam też ma dać efekt stabilizacji. Ławka trenerska Wolfsburga to była paradoks, jak nie było Falixa to był kto inny, kto i tak nie potrafi wyciągnąć wniosków, mam na myśli na przykład Stevena McClarena, którego przygoda z VFL to była pomyłka. A więc, w Wolfsburgu liczą na nowe. A w Stuttgartcie trudno zdiagnozować, zespół jest przeciętny, mocno pociągną ich Vedad Ibisevic, ale ich dobra gra to były epizody, chociaż potrafią pokonać słabe drużyn - Schalke dla przykładu z tamtego okresu ograłaby nawet drużyna z ekstraklasy, inna sprawa że odmienną postawę prezentowali w LM, ale tak też już było, kiedy S04 doszła do półfinału LM. Tak więc Stuttgart ograła beznadziejne wówczas Schalke, generalnie słabe Furth i takim oto sposobem zajmują dziś 9 lokatę, a miarą ich potencjału niech będzie mecz z Bayernem. Ja jestem przekonany o słabości Stuttgart wobec dobrze poukładanego Wolfsburga, kluczowe pytanie czy VW będzie drużyną dobrze zorganizowaną. Ja liczę na przebudzenie, które już awizowali jesienią, liczę że Diego, Bas Dost, Perisić, Olić, którego powinni odblokować poradzą sobie z Ibisevicem, Harnikiem i już resztą mniej wyróżniających się piłkarzy. Sparingi pozwalają mi być optymistą.
VfL Wolfsburg - VfB Stuttgart Typ:1 kurs:2,15 Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 28

roki1

Użytkownik
Ja tez mysle ze Mainz powinnien sobie poradzic z Freiburg.Dobrze grali w ostatnich meczach pierwszej rundy,szczegolnie u siebie.I dobrze im szlo w meczach sparingowych.Stwarzaja sobie duzo okazji do strzelenia bramki i wedlug mnie tam wszytko dobrze funkcjonuje i mysle ze ta druzyna ma duza ochote na puchary.Freiburg w sumnie tez nie najgorzej,calkiem niezle,tyle ze ta druzyna nie jest taka dobra na wyjazdach i wlasnie dlatego mysle,ze Mainz da rade u siebie.Wczoraj w pinku 2.20 bylo.
 
nakladka 221

nakladka

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Sam chciałem napisac na ten weekend analize do meczu Wolfsburg - Stuttgart ale uprzedził mnie juz Darius ???? . To tak jak nabardziej polecam typ na Wilki po dobrym kursie 2.1- 2.2. Od siebie dodam ze w Stuttgarcie panuje zamieszanie z trenerem Labadia, który nie chce narazie przedłuzyc kontraktu, gdyz planuja polityke oszczednosciowa w klubie. Mozliwe, ze odejdzie do klubu zagranicznego. Z transferów dokonanych przez VFB to Rastko Suljagic (Roter Stern Belgrad) oraz odszedł Maza. Planowany jest zakup srodkowego napastnika (narazie sądowane) Tomer Hemed Malorca badz Duvier Riocos - Tijuana(Kolumbia). W Wolfsburgu jak pisał Darius przyszedł Perisic i myśle, ze bedzie jednym z najlepszych zawodników w druzynie(Kapitalna bramka w debiucie w towarszykim meczu) natomiast Marco Russ odszedł na zasadzie wypozyczenia do Frankrutu. Dwójka Allofs - Hecking wydaje się, ze moze posprzatac bałagan, który narobił Magath. Druzyny prowadzone przez Hecinga zawsze duzo lepeij prezentowały sie w potyczka u siebie co daje kolejny punkt w tym meczu na stronie gospodarzy.
Osłabienie to w VFB przede wszystkim brak Ibisevica - pauza za kartki i Boka PNA. W VFL brak Naldo i Josue czyli duzo wieksze osłabienia dla Stuttgartu, bo na szpicy zagra Okazaki.
Stuttgart zazwyczaj ma lepsze rundy rewanzowe jednak mysle, ze brak Ibisevica, wyjazd oraz to, ze regularnie dostaje w Wolfsburgu baty + zawirowania z trenerem Labadia daja zwyciestwo Wilkom, którzy musza gonic bo w tebali sa niziutko.
Przewidywane skłądy:
Wolfsburg: Begnalio-Fagner,Kjaer,Madlung, Schafer- Trasch, Polak- Perisic, Diego, Rodriguez- Olic
Stuttgart: Ulreich-Mollinaro, Niedemaier,Tasci,Rudiger- Kuzmanovic, Gentner- Traore, Hajnal, Harnik- Okazaki
Mój typ: 2:1. 2;0
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Już jutro zaczynam, to warto napisać o kluczowych kwestiach mianowicie nie zagra Huntelaar, ani też Afellay. W takim wypadku trudno faworyzować gospodarzy, niemniej trzeba. Aczkolwiek oba zespoły miały słabe końcówki dlatego dobry strat to klucz do sukcesu. Ja jednak nie będę grała ani czysto na Schalke, ani wręcz odwrotnie czyli przeciw nim. Za to H96 plus 2 wygląda bardzo dobrze, dwoma golami wygrać z Hannover to sztuka, bo mają fenomenalnego Dioufa, który strzeli, i skończy się 2-1. Chociaż z ofensywą S04 wobec absencji Huntelaara może nie być najlepiej i o te dwie bramki nawet będzie trudno, chociaż też zaznaczę że sam zawodnik w tym sezonie nie spełnia oczekiwań. Moim zdaniem wyrównany mecz się szykuje, nie widzę nikogo kto mógłby zdominować nawet chwilowo mecz. Dlatego polecam mój typ, choć wiem że po niskim kursie.
Hannover 96 + 2 Kurs:1,4 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
papa-smerf 107

papa-smerf

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna bundesliga.
Spotkanie:Schalke 04-Hannover 96
Typ:remis lub Hannover 96
Kurs:2,20
Bukmacher:Bet365
Analiza;
Runda rewanżowa w niemczech już jutro o 20.30 na stadionie Veltins-Arena gdzie doidzie do pojedynku drużyn schalke i Hannoveru,są to bardzo wyrównane drużyny w tym sezonie ,aktualnie Schalke ma 2 pkt przewagi nad Hannoverem.Poczynania Schalke u siebie to 5 zwycieste 2 remisy i 2 porażki.Hannover na wyjezdzie 2 zwyciestwa i 6 porażek.Ale była przerwa w rozgrywkach i ich forma biorac mecze na jesieni to wielka loteria.Dlatego wezmy ostatnie mecze towarzyskie ;drużyna Schalke rozegrała 3 spotkania;wygrane z słabszymi drużynami,takimi jak Paderborn 1-2 i Al-Sadd 2-3 i porazka z Bayernem aż 0-5.Drużyna Hannoveru rozegrała jedno spotkanie przegrane 1-2 gol w końcówce spotkania.W pierwszym meczu obu drużyn padł remis 2-2.Gram w strone gości ponieważ argumenty są bardzo twarde przeciw Schalke,Kontuzje i braki kadrowe bardzo poważne;zabraknie takich graczy jak Huntellar 17 meczy 5 goli,Afellaya 10 meczy 2 gole.,Hogera 7 meczy 1 gol.Jonesa 14 meczy 1 gol.Moritza 4 mecze.W Hannoverze zabraknie Felipe 3 mecze,Leona Andreasena 4 meczy,jednak te braki były już od połowy rundy,dlatego działacze zakontraktowali przyjscie Jahana Djourou z Arsenalu ma byc dosc mocnym wzmocnienie obrony,która jesienią kulała dośc mocno 31 bramek straconych.Kontuzje tez ma prawy pomocnik Lars Stindl 14 meczy 2 gole,za którego miał grac Wszołek ,ale jak wiemy nic z tego nie wyszło.
Przy braku siły ofensywnej Schalke i wzmocnionej obronie Hannover wynik wydaje sie byc blisko remisu,ale siła ataku Hannoveru Abdellaoue,Huszti,
Diouf może co nie co napsuc krwi obroncom Schalke.Mój typ remis lub wygrana Hannoveru.Może Sobiech strzeli:wink:
 
bo86bo 7,3K

bo86bo

Użytkownik
Schalke - Hannover 96
Diouf strzeli Tak
3.00
B365

Nie spisuje dziś na straty gości, myślałem na DNB ale moim zdaniem opcją lepszą jest to,że Diouf strzeli dziś. Wiadomo Schalke z nowym szkoleniowcem, braki kadrowe zwłaszcza brak strzelby numer 1 w ekipie gospodarzy. Ya Konan też ma nie grać, czyli zagra moim zdaniem na bank w podstawie były zawodnik United, który świetnie spisuje się w ekipie z Hannoveru. Pograne za symboliczną stawkę dla zabawy, jednak kurs adekwatny do ryzyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
J 2

janskrzetucki

Użytkownik
BTS i ponad 2,5 to moja decyzja.
Prawdopodobne składy:
SCHALKE
Hildebrand - Uchida, Höwedes, Matip, Fuchs - Hoger, Neustadter - Draxler, Holtby / Barnetta, Farfan - Marica / Edu
Missings - Moritz, Papadopoulos, Afellay (inj), Huntelaar, Jones (susp)
HANNOVER
Zieler - Sakai, Eggimann, Djourou, Rausch - Schlaudraff, Pinto, Schmiedebach, Huszti - Mame Diouf, Abdellaoue
Missings - Felipe, Andreasen, Stindl, Schulz, Cherundolo (inj), Ya Konan (CAN)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ya Konan też ma nie grać
O i to ważne, polecam przed typowaniem odwiedzić kicker i zajrzeć do Es fehlen, bo można tam znaleźć informacje kto akurat przebywa ze sojową reprezentacją narodową i przygotowuje się do PNA. W tym meczy tylko Ya Konan, ale w innych zespołach jest wielu piłkarzy z Afryki, nawet takich którzy odgrywają znaczną rolę w zespole jak Boka w VfB Stuttgart, czy inny Makiadi z Freiburga.

A z kluczowych absencji w tej kolejce, oprócz Huntelaar w Schalke, to nie wystąpi też wiodąca postać Bremeńczyków Marko Arnautovic.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Kolejny Marco Russa i tu też wypożyczanie,
W Twojej wypowiedzi wywnioskowałem, że piszesz o transferach do klubu a w przypadku tego stopera chodzi o transfer z klubu i wypożeczenie go do Eintrachtu [ nota bene Russ był już zawodnikiem Frankfurtu.
010// mea maxima culpa, pomyliłem, kurde zawsze go z Eintrachtem kojarzyłem
Co do samego typu to popieram granie na Wolfsburg, wreszcie zarządzanie takimi dużymi pieniędzmi powierzono odpowiedzialnej osobie, a na ławkę sprowadzono fachowca, który potrafił wypromować kilku młodych graczy [ Ekici, Gundogan ] i wydaje się, że powinien zapanować nad takimi gwiazdami w szatni.
Z poważniejszych osłabień jutro to u Wilków pauzuje Jouse oraz Naldo zaś w ekipie z miasta Mercedsa zagraknie Sakaiego, Boki oraz przede wszystkim Ibisevica, o którym pisał Darek - największa gwiazda tego zespołu, która ciągnie grę drużyny Labbadii.
 
kretos 7,3K

kretos

Użytkownik
Schalke - Hannover
over 2.5 gola
Betfair 1.73
✅

Dzisiejszego wieczoru o godz. 20:30 na stadionie Veltins-Arena zagra Schalke 04 z Hannover 96. W ostatnich 10 meczach ligowych gospodarze 3 razy wygrali, doznali 5-u porażek oraz 2 razy zremisowali. Goście natomiast odnieśli 4 zwycięstwa i 6 porażek. Obie ekipy przystąpią osłabione u gospodarzy zabraknie: Kyriakosa Papadopoulosa (kolano), Ibrahima Afellaya (kontuzja mięśniowa), Christopha Moritza (uraz więzadeł) oraz (za kartki) Klaasa-Jana Huntelaara (jeden mecz) i Jermaine Jonesa (pauza z H96 i Augsburgiem)., u gości nie zagrają: Stevena Cherundolo, Felipe, Christiana Schulza, Leona Andreasena, Larsa Stindla oraz Didiera Ya Konana (Puchar Narodów Afryki).

Statystyka:
Hannover 2:2 Schalke
Schalke 3:0 Hannover
Hannover 2:2 Schalke
Hannover 0:1 Schalke
Schalke 1:2 Hannover
Hannover 4:2 Schalke
Schalke 2:0 Hannover
Hannover 1:0 Schalke
Schalke 3:0 Hannover
Schalke 1:1 Hannover

W ostatnich 10 meczach Schalke 04 padło 30 bramek co nam daje średnią 3 gole na mecz, natomiast Hannoveru 96 padło 38 goli - średnia 3,8 gola na mecz.

Schalke 04 średnio w domu strzela 1,67 gola i traci 1.
Hannover 96 średnio na wyjeździe strzela 1,5 gola, a traci 2.25.

Przewidywane składy:

Schalke: Hildebrand - Uchida, Höwedes, Matip, Fuchs - Höger, Neustädter - Farfan, Holtby, Draxler - Marica

Hannover: Zieler - Sakai, Eggimann, Djourou, Rausch - Schmiedebach, Pinto - Schlaudraff, Huszti - Abdellaoue, Diouf

Sędzia: Deniz Aytekin (Oberasbach)

Powodzenia :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 246

krysti24

Użytkownik
Wreszcie powrót BL, muszę przyznać, że brakowało mi ligi niemieckiej ;)
Na wstępie chciałby zaznaczyć to co zostało już wcześniej wspomniane, a mianowicie aby nie nastawiać się na jakieś wielkie stawianie w tej kolejce. Jak wiadomo jest to pierwsza kolejka po przerwie, więc i formy zespołów to zagadka. Sparingi to jedna sprawa, a mecze o stawkę to całkiem inna bajka, tak więc radze podejść do spotkań tej kolejki z dystansem i na chłodno.
Schalke 04 - Hannover 96
Spróbuje jakoś &#39;ugryźć&#39; spotkanie rozpoczynające drugą rundę. Z meczem tym wiąże się wiele pytań, m.in. czy Keller jest w stanie odmienić grę Schalke z końcówki pierwszej rundy kiedy to ekipa S04 grała po prostu słabo, czy Hannover ściągając Djourou będzie w stanie poprawić swoją grę w obronie i wiele wiele innych.
Jak wiemy obydwa zespoły lubią grać otwartą i ofensywną piłkę, wydaje mi się, że dzisiejszego wieczora nie będzie inaczej - tym bardziej, że wiadomo mecz otwarcia, oczy całych Niemiec zwrócone na Veltins Arena, więc motywacji nie powinno zabraknąć. Zabraknie natomiast w szeregach gospodarzy Huntelaara i tutaj nie wiem czy paradoksalnie nie będzie to plus dla ekipy Konigsblauen. Holender w ostatnim czasie prezentował się po prostu bardzo przeciętnie, marnując większość dogodnych okazji, może taki mecz przerwy dobrze mu zrobi. W drużynie gospodarzy zabraknie również Jonesa - faceta od czarej roboty w środku pola, co niewątpliwie zwiększa szanse Hannoveru w grze ofensywnej, nie zapominajmy, że w dalszym ciągu grać również nie będzie Papadopoulos. Przyjrzyjmy się teraz gościom. Drużyna z Dolnej Saksonii w reakcji na bardzo dużą ilość straconych bramek ściągnęła do swoich szeregów obrońcę Arsenalu - Djourou (nie wiem czy będzie to wielkie wzmocnienie, brakuje mu praktyki meczowej). Według mnie jednak, o ile Szwajcar wystąpi w dzisiejszym meczu w podstawowym składzie (tak podaje kicker) wpłynie to negatywnie na drużynę Hannoveru. Wiadomo formacja obrony jest specyficzną formacją i w niej wszystko działa tak jak należy tylko wtedy gdy stoperzy się wzajemnie rozumieją i sobie ufają. Tego zrozumienia może zabraknąć pomiędzy defensorami Hannoveru, gdyż Djourou miał niewiele czasu aby zaaklimatyzować się w drużynie i zrozumieć z partnerami na boisku. Do czego zmierzam ? A no do tego, że moim zdaniem bramki w Gelsenkirchen dzisiaj padną. Nie wierzę, że Schalke nie strzeli dzisiaj gola, mają piłkarzy do gry ofensywnej: błyskotliwi Draxler czy Farfan, do tego dochodzi nie w pełni zgrana linia obrony Hannoveru. Z drugiej jednak strony nie liczę również na utrzymanie czystego konta przez gospodarzy, brak Jonesa oraz zawirowania wokół zespołu (sytuacja Holtby&#39;ego) zrobią swoje. Hannover to nie pionki, mają w swoich szeregach graczy którzy potrafią jedną akcją przesądzić losy meczu jak Diouf, Abdellaoue, Huszti czy Schlaudraff. Do tego wszystkiego dochodzi jak już wspomniałem fakt, że jest to spotkanie otwarcia i zarówno jedni jak i drudzy będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony udanie zaczynając drugą rundę. Podsumowując powinniśmy zobaczyć dzisiaj bramki z obu stron.
Schalke 04 - Hannover 96
Typ: BTS (1.61)
✅
Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
hakan 256

hakan

Użytkownik
Nie bardzo widzę sens grani na VFL, w którym to od dawien dawna pokładane sa niespełniane nadzieje. Wilki nieobliczalne, grające bardzo nierówno. Wiadomo, mają potencjał, ale mają go od pewnego czasu. Póki co to znowu takie liczenie po cichu, że może wreszcie zaskoczy pozytywnie. Jak dla mnie za wcześnie, by popadać w kolejny hurraoptymizm i ponownie dmuchać balon. Co do VFB. Dobrze zaprezentowało się w straciu z Schalke oraz Furth, z Augsburg poniżej oczekiwań, ale co najważniejsze wygrali 2-1, z Mainz się nie popisali, ale mimo słabego meczu zdołali zdobyć honorową bramkę. Nie wiem czy VFB to taki idealny rywal na przełamanie, ale po wcześniejszych wyczynach Wilków oraz kursie na nich nie zaryzkuję
Werder vs BVB - Dwie najabardziej usposobione ofensywnie ekipy w ostatnich meczach, więc jeśli podtrzymają ów usposobienie bts powinien wejść jak w masło, lecz kurs nie rozpieszcza -1,55- , hmmm...
Mainz zakończyło zeszły rok bardzo dobry występem pokonując Vfb 4-1. Z Borussia M przegrali 0-2, ale wyniki nie oddaje przebiegu meczu, bo to Mainz było lepszą stroną. By the way Borussia M 4 ostatnie mecze 4 dużo gorsi od swoich rywali, a nie przegrali żadnego z nich. Wracając do Mainz. Z Hannoverem wygrana 2-1 po wyrównanym meczu, bez większych fajerwerków i ostatni mecz na tapecie to wizyta w Frankfrucie z niewygodnym Eintrachtem, gdzie wygrali 3-1, mecz też na wyrównanym poziomie, ale skuteczność po stronie Mainz. Freibourg przed przerwą prezentowało się gorzej od Mainz. Pytanie jak będzie po rozbracie, przed przerwą wygrana gospodarzy byłaby pozycją obowiązkową do zagrania. Teraz warte rozważenia
Mainz 2.15
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Nie bardzo widzę sens grani na VFL, w którym to od dawien dawna pokładane sa niespełniane nadzieje. Wilki nieobliczalne, grające bardzo nierówno. Wiadomo, mają potencjał, ale mają go od pewnego czasu. Póki co to znowu takie liczenie po cichu, że może wreszcie zaskoczy pozytywnie. Jak dla mnie za wcześnie, by popadać w kolejny hurraoptymizm i ponownie dmuchać balon. Co do VFB. Dobrze zaprezentowało się w straciu z Schalke oraz Furth, z Augsburg poniżej oczekiwań, ale co najważniejsze wygrali 2-1, z Mainz się nie popisali, ale mimo słabego meczu zdołali zdobyć honorową bramkę. Nie wiem czy VFB to taki idealny rywal na przełamanie, ale po wcześniejszych wyczynach Wilków oraz kursie na nich nie zaryzkuję
Ja tam widzę sens grania i można leciutko mocniej w to przyłożyć. Opcja -0,25 @ 1,90 złapana niedawno. Teraz już są spadki. Hecking może dużo zwojować z taką kadrą. Wolfsburg u siebie zawsze stwarza dużo sytuacji a tym bardziej jak pierwszy straci potem robi miazgę z rywali, przekonało się o tym chociążby Leverkusen w meczu pucharowym czy HSV gdy prowadzili 1:0 ale zabrakło szcześcia aby Wilki tamto spotkanie wygrały. Jedyne poważne osłabienie w VFL to NALDO nic po za tym. Stuttgart traci dzisiaj wiele w przodzie bez Ibisevica. W dodatku nie zagra ważne ogniwo Kvist o którym nikt nic nie pisz. To gracz, który wyprowadza masę akcji w VFB czyli taki mały motorek napędowy a dziś grają też bez niego. Boka bez formy w tym sezonie jak dla mnie więc wielkie osłabienie to to nie jest. Nie zagrają jeszcze Sakai , Torun i Cacau. Wobec tych poważnych osłabień trzeba grać Wolfsburg , który pewnie zanotuje dzisiaj wygraną pod wodzą Heckinga.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Wczoraj Bundesliga rozpuściła nas lekko na przywitanie, 9 bramek w meczu Schalke z Hannoverem robi wrażenie, fajny mecz, kilka ciekawych akcji, szczególnie w drugiej połowie. Dziś także kilka ciekawych meczy, więc do roboty.
Leverkusen - Frankfurt 1 @ 1,69
Pojedynek z czołówki tabeli, &quot;aptekarze&quot; podejmą u siebie piłkarzy z Eintrachtu, gdzie faworytem są gospodarze nie przegrywając jeszcze żadnego z ośmiu meczów na własnym boisku. Na początek będzie to pojedynek dwóch najlepszych strzelców bundesligi, Kiesslinga i Meiera, ale przejdźmy do rzeczy. W ostatnich tygodniach EIntracht już nie grał tak dobrze jak na początku sezonu, tak jakby lekko złapali zadyszkę, przegrana między innymi z Dusseldorfem aż 4:0!! Ich gra w grudniu nie wygląda już na taką, do jakiej przyzwyczaili nas na początku sezonu. Leverkusen to przede wszystkim solidność, konsekwentna gra, bez porażki u siebie, na osiem meczy 2 remisy w tym jeden z Bayernem. Doszedł Milik, nie sądzę jednak by miał coś zmienić, ale mimo wszystko w moim odczuciu zobaczymy pewne zwycięstwo Bayeru. Oba kluby zagrały po jednym sparingu w przerwie zimowej, w których Bayer pokonał 1:0 Nijmegen, natomiast Eintracht uległ Moenchengladbach 2:3. Traktuję to tylko w małym procencie, gdyż nie wiem w jakich składach grały obie ekipy. Bayer walcząc o 2. miejsce w BL musi wygrywać ważne mecze, jakim jest dzisiejszy ????
Hoffenheim - Moenchengladbach over 1,5 HT @ 3,00
Przeglądam sobie ofertę i właśnie w/w zakład wpadł mi w oko, obie drużyny raczej overowe, patrząc na statystyki padały 2 lub więcej bramek w pierwszych połowach ich meczy. Hoffenheim walczy o utrzymanie, natomiast Borussia o miejsca promowane awansem do LE, na pewno zobaczymy walkę od pierwszych minut, obie drużyny nie mają super obrony, szczególnie &quot;wieśniacy&quot;, którzy stracili aż 41 bramek w 17 meczach. Nie są to dobre statystyki dla klubu, ale dla ewentualnego overa bardzo dobre. Liczę na 1:1 do przerwy, tak troszkę na czuja i po statach ????
Werder - Borussia under 2,5 @ 2,53
Dziś na stadionie Werderu w Bremie będziemy świadkami ciekawiej potyczki mistrza Niemiec, obecnie trzeciego zespołu w tabeli kontra dwunastej ekipy, Werderu. W tym meczu typuję under, gdyż przed Borussią trudna część sezonu, jeśli jeszcze ma nadzieję na tytuł, choć będzie ciężko musi wygrywać takie spotkania, ale jak kto bardzo chce nie zawsze wychodzi, na dodatek LM gdzie dwumecz z Szachtarem zapowiada się niezwykle emocjonująco. Ofensywa bardzo mocna BVB, ale i defensywa druga w Bundeslidze. Rzadko popełniają błędy, czego nie można powiedzieć o Werderze, nie dzieje się najlepiej w klubie, mają to ogarnąć od teraz, no ale zobaczymy, okres przygotowawczy mocno przepracowany, wygrane z Trabzonsporem, Wolfsburgiem, nie wzięły się z niczego, ale dziś rywal znacznie bardziej wymagający... Jednak nie sądzę, żebyśmy zobaczyli więcej niż dwie bramki, początek sezonu, nie rzucą się od razu na siebie jak wczoraj Schalke z Hannoverem. Moim zdaniem win Borussi 2:0 ????​
 
kretos 7,3K

kretos

Użytkownik
Bayer Leverkusen - Eintracht Frankfurt
bet over 2.5 ✅
betfair 1.62

Dzisiaj o 15:30 na Bay Arena dojdzie do jednego z najciekawszych spotkań tej kolejki Bundesligi - Bayer Leverkusen - Eintracht Frankfurt. Obydwie ekipy zaskoczył w rundzie jesiennej - Gospodarze niespodziewanie zajmują 2 miejsce w tabeli wyprzedzając o 3 pkt BVB i tracąc 9 oczek do lidera, Goście - kolejna rewelacja sezonu beniaminek + mają tyle samo straty do Leverkusen co BVB. Obie ekipy przystąpią do meczu bez większych osłabień: Bayer - Michal Kadlec (8/1),
Karim Bellarabi (8/0), Eintracht - Anderson (12/1).
Na 21 spotkań obu ekip tylko 4 razy padł wynik underowy (2.5).
Na 10 meczy Bayernu padło 39 bramek co daje średnią 3,9 gola na mecz, gospodarze w domu średnio strzelają 2 gole/tracąc 0.69 gola.
Na 10 meczy Eintrachtu padło 35 bramek co daje średnią 3,5 gola w meczu,goście na wyjeździe średnio strzelają 1,25 gola/tracąc 1,5 gola.
Przewidywane składy:
Leverkusen: Leno - Carvajal, Wollscheid, Toprak, Boenisch - L. Bender, Reinartz, Rolfes - Castro, Kießling, Schürrle
Eintracht: Trapp - S. Jung, Zambrano, Russ, Oczipka - Schwegler, Rode - Aigner, Meier, Inui - Occean
Sędziuje: Wolfgang Stark
Over 2,5 upatruje jeszcze w Bremie 1.6✅, oraz wygraną gospodarzy w Wolfsburgu 2.14✅.

Powodzenia ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom