>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

17. kolejka Speedway Ekstraligi - 11 września 2011

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP


Plan spotkań:

Unia Leszno - Unibax Toruń (18.00)

Stal Gorzów Wlkp. - Falubaz Zielona Góra (20.30)


Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa (awansem)

Zapraszam do dyskusji!
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
sullivan over 8.5
gorzów
ako @ 1.88
ryzyko minimalne, linie na sullivana w Milenium 10.5, a Tobet daje tylko 8.5? Australijczyk ostatnio na Smoczyku 12+1, ma być liderem przyjezdnych.
Gorzów na własnym torze jest piekielnie mocny i wygrać musi przed rewanżem.
Do grania za grubą kasę, ciekawe kiedy linia na Ryana skoczy do góry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Popieram typ na Sullivana.
Ja do tego biorę handicapy na gości:
Toruń(+2,5)@2,00
ZG(+6,5)@2,00
ako:4
Gorzów silny owszem,Czeczen pewnie dziś znów zrobi tor taki że Gollob strzeli 13-15 pkt,Zagar podobnie. Ale z drugiej strony jest Hancock,Jonsson i Protasiewicz. To jest już półfinał,walka na całego i przy odrobinie szczęścia spokojnie 42 pkt Falubaz powinien zrobić.
W Lesznie widzę nawet wygraną Apatora. Bo kim ma straszyć Unia poza Hampelem. Batchelor jeszcze coś przywiezie i to na tyle. Juniorzy Leszna lepsi,ale to moim zdaniem za mało. Znów kluczem będzie jazda Holty,bo Jepsen moim zdaniem swoje przywiezie.
buuuuuka nie ma / R_26
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Unia Tarnów – Włókniarz Częstochowa (0-10) 2 1,70 Totomix ⛔

Drugi mecz o utrzymanie. „Lwy” do Tarnowa przyjeżdżają z 8 punktową zaliczką. Bez dwóch zdań w parze o wiele bardziej trzymam kciuki za drużynę z Częstochowy, jakoś ten Tarnów mi nie pasuje. Dodatkowo do myślenia daję sytuacja w klubie z Tarnowa, chodzi mi oczywiście o konflikt na linii Kasprzak – zarząd podobno nie wiadomo czy dzisiaj pojedzie. Na pewno takie sprawy nie wpływają zdrowo na atmosferę w drużynie. No ale nawet bez Kasprzaka, Tarnowianie u siebie to bardzo mocna drużyna z Ułamkiem na czele. Do tego trzeba dodać Lindgrena oraz Vaculika. Ja jestem zdania, że jednak Kasprzak dzisiaj pojedzie, ponieważ gdyby się tak nie stało to było by to nie lada osłabienie „Jaskółek”. Natomiast goście skazywanie na pożarcie przez każdego przed sezonem moim zdaniem mają dzisiaj realną szansę obronić zaliczkę w Tarnowie i spokojnie myśleć o przyszłym sezonie. „Griszka” oraz jego brat Artiom powinni być dzisiaj liderami gości, wczoraj młodszy brat „Griszy” zaskoczył mnie na plus pokazując kawałek dobrego speedway&#39;a w Nordyckim Grand Prix. Do tego nie można zapominać o „PK&#39;u” czy Nermarku. Naprawdę uważam, że „Lwy” mogą się dzisiaj postawić i obronić zaliczkę z wywalczoną u siebie na torze dlatego stawiam na nich dodatni handicap.

Unia Leszno – Unibax Toruń (0-6) 2 1,70 Totomix ⛔
Jarosław Hampel over 12,5 punktów 1,60 Tobet ✅
Ryan Sullivan over 8,5 punktów 1,60 Tobet ✅

Pierwszy mecz tych zespołów w półfinale Ekstraligi. Tutaj dając aż taki handicap na „Anioły” moim zdaniem Totomix ostro poszalał. Leszno miało być wzmocnione na półfinały ale już wiemy, że do końca nie będzie. Damian Baliński i Kamil Adamczewski wracają po kontuzji tylko pytanie z kim skutkiem? Sam nie wiem czego się po nich dzisiaj spodziewać. Jedno jest pewne ani dzisiaj ani w rewanżu nie pojedzie Jurica. Patrząc na obecną formę Kołodzieja i „Skóry” to tak naprawdę pewnym punktem dzisiaj Romka ???? może być oczywiście Jarek i Troy. Jarek na pewno dzisiaj zrobi pod komplet ponieważ bez jego ogromnej ilości punktów Unia tak jak miało to miejsce ze Stala Gorzów może przegrać pierwszy mecz u siebie. Natomiast „Anioły” które w zasadniczej rundzie zremisowały na „Smoku” nie mają problemu z kontuzjami. Kryjom ma do dyspozycji cały skład z „Saletrą”, „Chryspim” i „Miedziakiem” na czele. Do tego nie można zapominać o bądż co bądż w słabszej formie Holcie oraz Jepsenie Jensenie. Patrząc na formę zawodników, na ostatni wynik w rundy zasadniczej i na składy gram dodatni handicap w stronę „Pierników” :p oraz to, że Jarek i Ryan przekroczą wyżej wymienione linię.

Stal Gorzów – Falubaz Zielona Góra (0-6) 1 1,80 Totomix ✅
Tomasz Gollob over 11,5 punktów 1,85 Tobet - zwrot
Nicki Pedersen over 10,5 punktów 1,80 Fortuna ⛔

No tego „eklerka” musiałem zostawić sobie na koniec. Derby Ziemi Lubuskiej, na pewno i Władek i Dowhan zadbali o odpowiednią motywację w drużynie.. Wszyscy na pewno doskonale pamiętamy jakie „bęcki” Falubaz otrzymał na „Jancarzu” w zasadniczej rundzie.. Dzisiaj moim zdaniem aż takiego pogromu nie będzie ale „Stalowcy” wygrają tyle, że spokojnie tą zaliczkę obronią w rewanżu. Niby Greg, Jonsson i „Protas” są w mega formie, ale tak było również przed spotkaniem w rundzie zasadniczej, a wszyscy wiemy jakie marne wyniki „wykręciła” cała trójka , co robił z nimi w parze z juniorem kapitan gospodarzy. Myślę, że Zengota i Jonas nie będą mieli dzisiaj za dużego pola do popisu. A jeśli chodzi o juniorów to bez dwóch zdań nie ma już tej przepaści i zarówno Bartek jak i Łukasz są w stanie poradzić sobie z Dudkiem. Mam nadzieję, że po wczorajszym kolejny nie udanym występie w Grand Prix dzisiaj znowu będzie szalał Tomek który jednak na derbach nie zawodzi, przynajmniej nie w tym sezonie (czyt. 14+1 ptk i 14 ptk). Po wczorajszych zawodach również nie co uspokoił mnie Nicki, wczoraj tak naprawdę widziałem Nickiego z dobrych starych czasów w których „niszczył” wszystkich, na pewno kibice gospodarzy życzą sobie, że dzisiaj Nicki do spółki z Tomkiem zrobili pod komplety. „Puk” - Zagar sądzę, że dzisiaj również mogą pojechać dobre spotkanie czyli, że obaj zdobędą po te 7-8 punktów a po Mateju spodziewałbym się nawet pod dwu cyfrówki. Dużą zagadką będzie znowu postawa Hansa, bardzo bym chciał, żeby się w końcu dzisiaj przebudził i w parze z Tomkiem robił z zawodnikami Falubazu co dużo młodsi od niego koledzy z drużyny w prze z Mistrzem Świata. Stawiam dzisiaj na wyniki około 52,53-37,38 co moim zdaniem stary do awansu Stali, dlatego gram ujemny handicap na gospodarzy oraz over punktowy Mistrza Świata i byłego Mistrza Świata.
edit // Leszno jak to Leszno, kartoflisko zrobili i pewnie w finale dzięki temu będą. Z tej drużyny to ja chyba tylko Jarka szanuje. Co do meczu w Gorzowie, ogromny pech Nicki był w gazie Tomek śmiem twierdzić, że już też biegu by nie przegrał, a Falubaz dziś dostał by podobne lanie co w zasadniczej a tak pewnie te ****** wejdą do finału ????????
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Unia Leszno - Unibax Toruń H(0 - 2.5) 2 2.00 ⛔ Tobet

Typ wydaje mi sie warty grania.Torun ma bardzo wyrownana kadre i to jest ich najwiekszym atutem.Kazdego z czworki Sullivan, Miedziak, Holder, Holta stac na minimum 10 oczek do tego mocny w ostatnim czasie Jepsen i bracia Pulczynscy wychodzi mi tu wygrana Torunia. Leszno to Hampel,Batchelor i daleko nic bo Skornicki,Kolodziej ani Balinski w aktualnej formie nie sa w stanie powalczyc z zawodnikami z Torunia nawet w Lesznie.
To tak na szybko bo w pracy jestem.
Teraz patrze na over Sullivana ale kurs tylko 1,45 to nie pobieram.
edit:Świetnie przygotowany tor brawo brawo brawo
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Leszno-Toruń (+6) 1@2,2 Milenium

W pierwszym meczu tych ekip padł remis. Jechał wtedy Kennet, który zdobył 2 pkt. w pięciu startach. Dziś miejsce Anglika zajmie Damian Baliński. Na treningach prezentował się bardzo dobrze. Był szybki, a co najważniejsze nie widać było by kontuzja przeszkadzała mu w jeździe. Moim zdaniem Unia ma kim straszyć. Nie tylko są tutaj Hampel i Batchelor. Myślę, że leszczyńska młodzież również ma przewagę na domowym torze i spokojnie może zacząć od wygranej w inauguracyjnym biegu.

Obiektywnie faworytem tego dwumeczu jest Toruń, ale na torze w Lesznie to Byki będą górą. Pozdrawiam!!!
 
sampras 2

sampras

Użytkownik
Vaculik - Pedersen 1. @ 1,60. Tobet
Martin pod numerem 11 czyli dwa starty z juniorem.Pedersen wczoraj jeszcze jeździł w
Grand Prix , a Słowak w tym czasie trenował na swoim domowym torze więc będzie na
pewno lepiej spasowany od Barneja.
 
T 2

tuptak

Użytkownik
Gorzow - Falubaz (+6) 2 1.85 Milenium ⛔⛔
Typ raczej sercem niż rozumem :] . Wierzę ,że spotkanie zakończy się mniej więcej w granicach remisu, a u siebie odprawimy z kwitkiem gorzowianin :&gt; .
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tauron Azoty Tarnów - Włókniarz Częstochowa +12 2 @ 2,00 bet365 ⛔ 53-37 :-(
Duży handicap, zdecydowanie za duży. Włókniarz broni 8 punktowej zaliczki wywalczonej na własnym torze. Moim zdaniem powinien ją obronić i taki też powinien wyglądać handicap na częstochowskie lwy. Co prawda kiedy był mecz pomiędzy tymi drużynami w rundzie zasadniczej Tarnów wygrał bodajże 18 punktami. Jednak to mnie nie interesuje bo ranga tego meczu jest o wiele większa. W dobrej formie bracia Laguta i to na nich licz prezes Maślanka. Szumina w Tarnowie nie powinien mieć problemów. Martwi mnie trochę słabsza ostatnio dyspozycja Nermarka, Karlsson swoim doświadczeniem powinien kilka punktów dla drużyny uciułać. Sporo również zależy od juniorów bo jeśli Ci wygraliby 5-1 w pierwszym begu z amatorami z Tarnowa to kwestia utrzymania będzie chyba pewna ze strony Częstochowian. Tarnów nie zasługuje na Ekstraligę, głownie przez działaczy którzy jak najszybciej powinni opuścić ten klub by go doszczętnie nie zniszczyć. Liczę na to że Kasprzak zrewanżuje się za niemożność startów w IMP i dzisiaj wykręci same 0. Wtedy szacunek do Krzycha wzrośnie podwójnie. Lindgren z Bjarne wczoraj jeździli w GP. Ten pierwszy dość przyzwoicie ten drugi co najwyżej poprawnie. Szału dzisiaj nie zrobią. Ułamek powinien przynajmniej te 12 punktów zdobyć. Juniorzy kompletnie dno i to oni rozstrzygną kwestię awansu na rzecz Częstochowian.
Troy Batchelor - Adrian Miedziński 1 @ 1,60 betsafe ▶
Mecze finałowe kompletnie odpuszczam bo się boję coś zagrać. Ale wybrałem jeden typ moim zdaniem warty uwagi. Główną osobą w tej parze jest... Holder. Bo on jedzie w parze z Miedzińskim do tego prowadzi parę a na Smoku to on czuje się prawie tak dobrze jak na MA. Miedziński ok 7-9 punktów powinien dzisiaj zrobić. Ale Batchelor jest drugim zaraz za Hampelem najlepiej punktującym Unii Leszno. Dzisiaj może jechać nawet w taktycznej, bo chyba raczej Toruń będzie cieszył się z wygranej. A jeśli Unia liczy na dobry rezultat to kangur musi zakręcić się przynajmniej przy 11-12 punktach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom