>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

17. kolejka Serie A [7.01 - 9.01.2023]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Monza - Inter
Typ: Inter + powyżej 1.5 gola
Kurs: 1.81
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Po środowej wygranej Interu nad Napoli 1:0, Serie A, a raczej walka o Scudetto nabiera powoli nam rumieńców. Inter wygrał dla siebie bardzo ważne spotkanie i tym samym dał sobie jak i innym drużynom szanse na zwycięstwo w tym sezonie Serie A. Teraz trzeba się skupić na kolejnym rywalu i wygrać, aby nie zaprzepaścić tego co było zrobione w środę wieczorem.
Monza to ligowy średniak, który tuła się raczej nad strefa spadkowa. Goście z pewnością muszą uważać na Carlosa Augusto najlepszego strzelca ekipy gospodarzy, który w spotkaniu z Fiorentina strzelił w tym sezonie czwartego gola. Inter musi z pewnością wykorzystać atut swojej ofensywy, choć ciężko powiedzieć czy ona jest w ogóle w formie. Mistrzostwa Świata pokazały, że Lautaro jak i Lukaku daleko są od swojej formy zwyżkowej, a nawet powiedziałbym, że wyglądało to tragicznie w wykonaniu obu panów. Ta dwójka dalej szuka przełamania, a spotkanie właśnie z Monza może być dla nich przełamaniem. Nie zapominajmy, że oprócz tej dwójki o sile ataku stanowią jeszcze Dżeko, który dał zwycięstwo w spotkaniu z Napoli i strzelił do siatki trzeci raz z rzędu. Formacje niżej są Barella, Dimarco czy Calhanoglu. Inter jeśli jest myślami przy Scudetto to nie może sobie pozwolić na stratę punktów, nie w takim spotkaniu.
 
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Spezia - Lecce 08.01.2023, 15:00 (0:0)
Gospodarze na ten mecz prawdopodobnie wyjdą z trzecim bramkarzem, goście bez zawieszonego za kartki kapitana. Oba zespoły w poprzedniej kolejce pokazały się z dobrej strony, Spezia prawie wygrała z Atalantą, a Lecce z 0:1 wyciągnęło na 2:1 w meczu z Lazio. W tym spotkaniu również wydaje mi się, że będzie sporo goli i over 2,5 zostanie pokryty.
Over 2,5 gola @2.24
 
Ostatnia edycja:
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Fiorentina- Sassuolo
Pow 2.5 roznych w kazdej polowie + gol w kazdej polowie 2.20 E efortuna


Dla mnie bet kolejki, obie druzyny graja mega skrzydłami, juz nie musze podkreslac, ze w poprzedniej kolejce jedni i drudzy nabili po 9 roznych… Tutaj na kierownice wraca Amrabat wiec te pilki do Saponary czy Ikone beda chodzily az milo. Po drugiej stronie Berardi i Laurientne, ktorzy idealnie beda na kontry z Fiorentina. Ja to biore bo kurs przesadzony zdecydowanie i linia rzutow roznych.

Fiorentina- Sassuolo pow 2.5 goli
Inter wygra
Ako: 2.80 E efortuna


Bramki beda i to spokojnie over do grania jest bo defensywa jednych i drugich slabiutka, a z przodu mega dobrze to wyglada. Inter wciaga Monze, ktora zagra bez Rovelli i Sensiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +338
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Fiorentina-Sassuolo TYP BTS kurs 1,67 5/10 g.15.00 2:1 WIN

PS: Krótka analiza. H2H wyborne dla mego typu. W ostatnich ich 6 meczach zawsze padał BTS. Kolega powyżej idealnie to ujął, defensywy słabe, atak bardzo dobry.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +480
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Juventus - Udinese 07.01.2023, 18:00 (1:0)
Tu nie widzę innej opcji niż wygrana Starej Damy. Juve u siebie bez porażki w tym sezonie ligowym, do tego h2h, gdy są gospodarzem wygląda świetnie. Goście nadal bez Deulofeu (2 gole, 6 asyst), a po rewelacyjnym początku sezonu, mocno zjechali z formą.

1111.png
Juventus @1.74 etoto

Monza - Inter 07.01.2023, 20:45 (2:2)

Podobnie jak B barlo123, nie wyobrażam sobie, aby Inter po wygranej z Napoli potknął się na ekipie z Monzy. Nie będę zatem lał tu wody, goście są zdecydowanym faworytem i pobieram ten typ do dubla.
Inter @1.58 etoto

Milan - Roma 08.01.2023, 20:45

Teoretyczny hit tej kolejki. Te spotkania zazwyczaj obfitują w gole, ale i w faule, oraz kartki. W ostatnich dwóch spotkaniach pomiędzy tymi drużynami kartek w obu kolorach nie brakowało. Sędzia Davide Massa w sześciu kolejkach pokazał 31 żółtych i 1 czerwoną kartkę, dlatego delikatnie idę w stronę czerwa w tym meczu.
Czerwona kartka @3.70 forbet
 
Ostatnia edycja:
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Juventus - Udinese
Typ under 2.5 @ 1.83 // Fortuna
Typ BTTS - Nie @ 1.84 // STS

Na papierze na pewno faworytem jest Juve. Owszem Stara Dama nie zaprezentowała się za dobrze w ostatnim meczu z Cremonese. Lecz trzeba wziąć pod uwagę, że Udinese od pięciu spotkań nie wygrało meczu! Zgoda w ostatnim meczu z Empoli zagrali poprawnie, ale ostatecznie mecz zakończył się remisem 1-1.

Podczas tamtego starcia podopieczni Sottilego przede wszystkim zawodzili w ofensywie, bowiem mieli ogromne problemy z oddaniem strzału. Jak dobrze wiadomo Juve w defensywie spisuje się bardzo dobrze. Siedem goli traconych w szesnastu meczach jest tego najlepszym dowodem!

Podczas dzisiejszego spotkania piłkarze Starej Damy na pewno będą chcieli zrewanżować się za ostatni swój mecz. Chociaż nie spodziewam się z ich strony "fajerwerków". A wręcz przeciwnie. Z pewnością będą chcieli kontrolować przebieg spotkania i liczyć na swoje akcje. Ukryć tego się nie da, że pod względem kadrowym są zdecydowanie lepszym zespołem. I gospodarze powinni ten mecz wygrać, ale widać, że nie są jeszcze w swojej najlepszej dyspozycji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +805
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Ja bym uwazal z tym Juve, chcialbym zeby wygrali bo mam dugoterminowo ich, ale dzisiaj graja najprawdopodobniej bez Bremera, Bonucciego i Cuardado. Juz w ostatnich meczach na farcie bramki nie tracili, a Udinese potrafi pograc. Bardziej bym juz w bts szedl, chociaz zyczeniowo napewno nie.
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Fiorentina - Sassuolo
Sassuolo powyżej 3,5 rzutu rożnego
Kurs: 1.95
Bukmacher: Betfan


Obie drużyny po przerwie mundialowej nie spisały się dobrze a szczególnie goście gdzie niespodziewanie przegrali u siebie ze słabą Sampdorią a natomiast Fiorentina nie pokonała Monzy. Dziś ide w kierunku rzutów rożnych Sassuolo , nie wiem dlaczego ale zawsze ta ekipa mi się kojarzyła z wieloma rzutami rożnymi.
W ostatnich meczach (nie licząć sparingowych) liczby wykonanych rzutów rożnych przez Sassuolo prezentują się tak: 9 , 6 , 3 , 6, 5 ,4
Więc jak widać linia nie pokryta została tylko raz z Romą ,tam było tylko 5 w całym meczy
Do składu na mecz z Sampdorią wrócił Domenico Berardi a on daje sporo jakości w ofensywie.Obie druzyny zapewne bedą chciały się dobrze pokazać po wtopach w poprzednich kolejkach ,ale to bedzie trudne zadanie dla gości , są w słabej formie i w 5 meczach zdobyli tylko 1 pkt.
 
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Fiorentina - Sassuolo
Typ: Liczba spalonych - over 3,5 @ 1.68 Unibet
Liczba spalonych gospodarzy - over 2,5 @ 1.77 Betclic
over 9,5 RR @ 2.15 Unibet
Fiorentina over 5,5 RR @ 1.96 Unibet
Sassuolo over 3,5 RR @ 1.97 Unibet
over 2,5 gola @ 1.71 Unibet


Analiza:
Na dziś kilka typów na pierwszy mecz Serie A. Dla mnie to spotkanie będzie overowe pod względem: spalonych, rożnych i goli. Spodziewam się otwartego spotkania w którym obie drużyny będą skupione na ataku. Kto śledzi spalone Sassuolo to wie, że jest to drużyna, która łapie wielu zawodników na pozycji spalonej. Tak było w tamtym sezonie jak i w tym również. W tamtym średnio 3,76 spalonego na mecz, a w tym sezonie 3,2 spalonego/mecz. Mimo, że Fiorentina nie wygląda rewelacyjnie pod względem łapania się na spalonym to głównie typ jest kierowany ze względu na drużynę Sassuolo. Kolejny kierunek to rożne. Fiorentina jest najlepszą drużyną w lidze pod wzgledem cornerów z średnia 6,62 RR/mecz. W dodatku najczęsciej pada over 9,5 RR w meczach Fiorentiny w tym sezonie bo aż 11/16 meczach. Sassuolo jest solidną drużyną pod względem RR i średnio nabijają w okolicach 4,38 RR/mecz. W 4/8 meczach pokryli over 3,5 RR na wyjazdach. Ostatni bet to już over 2,5 gola. Przede wszystkich historia. W ostatnich meczach tych drużyn padało wiele bramek. Często pojawiał się BTTS i myśle, że dziś również go zobaczymy.

P.S.
Sędzia okradł z dwóch rożnych. Powinno być 11 cornerów.. Sytuacja z meczu z drugiej połowy. Sassuolo strzela na bramkę odbija się od ręki i wypada na rzut rożny. Sędzia wskazuje na piątkę dla Fiorentiny. Po czym VAR analizuje czy był karny.. Jak analizuje tzn. że było odbicie od zawodnika Fiorentiny i należy się rzut karny albo rzut rożny. Sędzia nie uznaje karnego, zatem czemu nie ma rzutu rożnego?
 
Ostatnia edycja:
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Ja bym uwazal z tym Juve, chcialbym zeby wygrali bo mam dugoterminowo ich, ale dzisiaj graja najprawdopodobniej bez Bremera, Bonucciego i Cuardado. Juz w ostatnich meczach na farcie bramki nie tracili, a Udinese potrafi pograc. Bardziej bym juz w bts szedl, chociaz zyczeniowo napewno nie.
Zgadzam się z Tobą. Mieli sporo szcześcia czasami, ze udało im się zagrać na zero z tyłu. Jednak uważam, że dzisiaj sporo bramek też nie zobaczymy. Udie z Empoli przez cały mecz 3 celne strzały... Czyżby nagle mogli zagrać dużo lepiej? Pereyra i Deulofeu są to ciekawi piłkarze chociaż tego drugieog z pewnością dzisiaj nie zobaczymy. Jednak w tym zespole cały czas uważam, że nie ma kto strzelać bramek. Beto?! Hmmm. W żadnym przypadku nie mam przekonania do niego. Zagrał dobrze na początku sezonu później było już tylko gorzej.
 
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Monza - Inter
Typ: MyCombi: Inter wygra + goście strzelą w obu połowach - TAK + poniżej 12,5 rzutów rożnych + powyżej 3,5 kartek
Kurs: 4,30
Typ: Strzelec: Edin Dzeko
Kurs: 2,38
Bukmacher: Betclic
Analiza:

W dzisiejszym spotkaniu Monza zmierzy się z Interem na własnym stadionie. Goście oczywiście są faworytami do wygrania tego starcia. W poprzednich 5 spotkaniach triumfowali czterokrotnie, przegrywając jedynie z silnym Juventusem. Atutem gospodarzy jest oczywiście ich własne boisko, na którym osiągają całkiem niezłe rezultaty. Zwyciężyli w ostatnich 4 z 5 spotkań u siebie, natomiast były to spotkania rozegrane nie później niż w listopadzie i nie oceniam ich obecnej formy na podstawie tych meczów. Ostatnim razem Monza zdołała wywalczyć punkt z Fiorentiną, ale nie sądzę, aby Inter pozwolił sobie na taką wpadkę. Mediolańczycy są z pewnością podbudowani ostatnim zwycięstwem nad Napoli, którym zafundowali pierwszą porażkę w sezonie (!). Dodatkowo wspomnieć należy o bardzo dobrej dyspozycji Edina Dzeko, który w Interze przeżywa drugą młodość. Napastnik strzelił bramkę w każdym z trzech ostatnich spotkań i myślę, że dzisiaj również poprowadzi swój zespół do zwycięstwa. Typuję też, że Inter zdobędzie bramkę w obu połowach. Zachęcają do tego statystyki: W ostatnich 7 meczach Inter zdobywał co najmniej dwa gole w 5 z nich. Nie udało się to jedynie z Napoli, ale samo zwycięstwo z tą drużyną już jest dużym sukcesem, oraz w przegranym 0-2 meczu z Juve. W pozostałych 5 meczach Inter strzelał co najmniej dwie bramki i w każdym z tych spotkań Mediolańczycy strzelali gole w obu połowach. Monza co prawda statystycznie nie traci wielu goli, bo jest to średnio 1,4 bramki na mecz, ale przyglądając się dokładniej wynikom, można dostrzec, że statystyka jest nieco zakłamana przez mecze ze średniakami i ogólnie rzecz biorąc słabszymi drużynami. Tymczasem Milan i Napoli zdołali strzelić drużynie z miasta Monza po 4 bramki, a Roma 3 gole, więc jak widać mocniejsze drużyny są w stanie pokonać ich obronę, a sądzę, że strzelający średnio 2,2 bramki na mecz Inter się do tych mocniejszych drużyn zalicza. Dokładam też poniżej 12,5 rzutów rożnych i powyżej 3,5 kartki. Jeśli chodzi o rzuty rożne to w ostatnich 5 meczach Inter zdobywał ich średnio 4,8 na mecz a Monza 3,8 na mecz (pod uwagę brałem mecze ligowe), czyli statystycznie dziś nie powinno paść więcej niż 9 rzutów rożnych, ale z tym zawsze jest trochę loteria, niemniej jednak statystyki podpowiadają, że powinno się udać. W kwestii kartek również posłużę się statystykami z ostatnich 5 meczów: Inter 2,2 ,Monza również 2,2 na mecz. Sędzią będzie Juan Luca Sacchi, który w tym sezonie pokazuje średnio 2,5 kartki na mecz, ale w zeszłym sezonie było to już 4,2 kartki na mecz. Biorąc pod uwagę, że w meczach Interu i Monzy zazwyczaj to właśnie te zespoły otrzymują więcej kartek niż ich przeciwnicy, myślę, że możemy dziś zobaczyć co najmniej 4 kartki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +176
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Fiorentina - Sassuolo
Sassuolo powyżej 3,5 rzutu rożnego
Kurs: 1.95
Bukmacher: Betfan


Obie drużyny po przerwie mundialowej nie spisały się dobrze a szczególnie goście gdzie niespodziewanie przegrali u siebie ze słabą Sampdorią a natomiast Fiorentina nie pokonała Monzy. Dziś ide w kierunku rzutów rożnych Sassuolo , nie wiem dlaczego ale zawsze ta ekipa mi się kojarzyła z wieloma rzutami rożnymi.
W ostatnich meczach (nie licząć sparingowych) liczby wykonanych rzutów rożnych przez Sassuolo prezentują się tak: 9 , 6 , 3 , 6, 5 ,4
Więc jak widać linia nie pokryta została tylko raz z Romą ,tam było tylko 5 w całym meczy
Do składu na mecz z Sampdorią wrócił Domenico Berardi a on daje sporo jakości w ofensywie.Obie druzyny zapewne bedą chciały się dobrze pokazać po wtopach w poprzednich kolejkach ,ale to bedzie trudne zadanie dla gości , są w słabej formie i w 5 meczach zdobyli tylko 1 pkt.

Sędzie mnie okradł z wygranej, były 3 rożne a w II połowie ewidentne wybicie obrońcy Fiorentiny na rzut rożny ale sędzia wskazał aby grać od bramki. Bardzo szkoda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +327
S 110

supporter

Użytkownik
Milan - Roma
Milan pewnie pokonał w ostatnim meczu na trudnym terenie w Salerno tamtejsza Salernitane, gdyby nie Ochoa wynik byłby dużo wyższy, co pokazuje że Milan wraca na odpowiednie tory mimo sporej liczby osłabień. Ostatnie pojedynki z Romą to 3 zwycięstwa i w dniu dzisiejszym nie przewiduje innego wyniku. Dodatkowo bardzo dobrze pokazał sie po raz kolejny Rafa Leao który w dzisiejszym dniu powinien poprawić swój bilans bramkowy.
zwycięstwo Milanu kurs 1.89
bramka Leao kurs 2.70

Bukmacher: fortuna
 
berserk 193,8K

berserk

Użytkownik
Lazio - Empoli

Oglądałem ostatni ligowy mecz Lazio . Druga połowa to bardzo dobra gra zespołu Lecce i odrobione dwa gole w konsekwencji porażka Lazio 2-1. Dzisiaj zagrają u siebie z Empoli które zremisowało swój ostatni mecz z Udinese 1-1. Lazio dobrze radzi sobie na własnym boisku - bilans 5-1-2 . Trzeba gonić czołówkę i nie można pozwolic sobie na strate kolejnych punktów. Empoli jak wspomniałem środek tabeli. Spasć nie spadną - puchary im raczej również nie grożą. Będą sie chcieli pokazac dzisiaj ale myśle że Lazio zmaże plamę porażki w ostatnim meczu z Lecce.

Lazio 1.51 ❌

2-0 i 2-2 w ostatniej akcji meczu....
 
Ostatnia edycja:
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Milan - Roma over 0,5 do przerwy + kartka Romy do przerwy 2,04 fortuna

Historia meczy tych ekip wyglada jak ten typ generalnie Roma lapie sporo kartek a Milan u siebie mocno cisnie. W Romie zawsze troszke młodosci w składzie więc głowa się moze zagrzać. Licze na bardzo otwarty mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Bologna - Atalanta
Typ over 1.5 @ 1.33 // STS
Typ powyżej 2 bramek @ 1.51 // Fortuna
Typ x2 @ 1.31 // STS
Typ DNB 2 @ 1.49 // STS

na papierze na pewno faworytem tego spotkania jest Atalanta, która to drużyna jest dużo mocniejsza od swoich rywali. Posiadają znacznie większy potencjał, ale i też możliwości. Licząc wszystkie ostatnie mecze to nie zanotowali wygranej od czterech spotkań o punkty. Teraz na pewno liczą na przełamanie. Chociaż na pewno muszą zagrać dużo lepiej niż chociażby w ostatnim meczu.

Wówczas można powiedzieć, ze dosyć sensacyjnie zremisowali z Spezią 2-2. Chociaż trzeba dodać, że podopieczni Gasperiniego byli dużo lepszym zespołem od swoich przeciwników. Nie od dzisiaj wiadomo, że ekipa Atalanty jest wstanie stwarzać dużą ilość sytuacji bramkowych, które dodatkowo są wstanie zamieniać na bramki. I trzeba zaznaczyć, ze cała drużyna jest właśnie nastawiona na atak. Dodać trzeba, że pod względem kadrowym wyglądają naprawdę bardzo dobrze: Zapata, Lookman, Enderson, czy de Roon.

Bologna w porównaniu do rywali przede wszystkim bardzo słabo spisuje się w defensywie. Pod względem straconych bramek są jednym z najsłabszych drużyn w całej lidze! Bierze się to z tego, że cały czas popełniają bardzo dużą ilość błędów i to nawet prostych. A nie da się ukryć, ze podczas dzisiejszego starcia to właśnie goście będą dyktować tempo rywalizacji.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożnaWłochy, Seria A
Godzinna: 18:30
Spotkanie: Verona - Cremonese
Typ: powyżej 27.5 fauli
Kurs: 1.93
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Spotkanie drużyn, które okupują dolna, a raczej dno tabeli Serie A. Nie spodziewałem się, że Verona, która w poprzednim sezonie potrafiła się naprzykrzyć rywalom teraz będzie walczyć o każdy punkt i utrzymanie.
Spróbuje zatem pograć ilość fauli, a tych raczej nie powinno braknąć. Dla obu drużyn każdy zdobyty punkt jest na wagę złota, a najlepiej gdyby to były trzy punkty bowiem strata do bezpiecznej strefy wynosi aż osiem punktów. Spodziewam się zatem gorącego starcia i dużo walki na boisku. Gol z pewnością doda tutaj większych emocji. Gdy spojrzymy na H2H bezpośrednich starć obu ekip w Serie B, to statystyki fauli wyglądają następująco: 34 i 30. Dzisiaj chyba nie może być gorzej, prawda?
 
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaWłochy, Seria A
Godzinna: 18:30
Spotkanie: Verona - Cremonese
Typ: powyżej 8.5 kartek
Kurs: 5.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Może teraz w końcu trafię. Przeglądając mecze rozgrywane w dniu dzisiejszym wydaje mi się, że to ten będzie meczem w którym kartek będzie najwięcej.
Obie ekipy okupują sam dół tabeli. Verona jest ostatnią, a cremonese przedostatnie.
Jesli chodzi o statystyki kartkowe obu drużyn to nie będę ich tutaj przytaczał, bo schodzą dla mnie dziś na drugi plan. Dla mnie dziś liczy się to, że dla obu ekip jest to mecz o przysłowiowe "6punktow" . Nie będzie tu mowy o odstawianiu nogi czy grze fair Play. Dla obu ekip liczy się tylko zwycięstwo i tutaj czystej gry nie będzie. Widmo spadku dla obu drużyn jest coraz bardziej widoczne. Obie tracą sporo do bezpiecznej pozycji i kto wie czy przegrana w dzisiejszym meczu na koniec ligi nie zadecyduje o tym że któraś z tych drużyn spadnie. Powinniśmy oglądać bardzo, ale to bardzo dużo przewinień z obu stron . Nie zdziwię się jak będą tutaj dyskusje i przepychanki.
Sędzia spotkania ze średnią kartek bliska 5 więc nie jest źle. Niby 8.5 to duża linia ale bodajże wczoraj też był mecz drużyn z roku tabeli bodajże w lidze portugalskiej i kartek było już do przerwy 6 jak dobrze pamiętam. Liczę że dzisiaj w tym spotkaniu będzie podobnie i kartki będą regularnie rozdawane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +216
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom