>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

17 kolejka Serie A [5-6 stycznia 2015 r.]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




Włosi tradycyjnie w Trzech Króli rozgrywają mecze. Po meczu o Superpuchar Italii rozgrywanym w Doha wszyscy sympatycy calcio z pewnością mają głód piłki! Trofeum trafiło w ręce Napoli, ale sam mecz był niezwykle emocjonujący, a rzuty karne to już mistrzostwo ! Oglądało się uff ;)

Zaczniemy w poniedziałkowy wieczór na Stadio Olimpico gdzie Lazio zagra z Sampdorią i będzie to powrót sentymentalny do Rzymu dla Mihajlovica. Ale kulminacja emocji we wtorek o 21:00 na Juventus Stadium. O tym meczu jednak do dyskusji zapraszam w oddzielnym temacie JUVE - INTER -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f27/juventus-turyn-inter-mediolan-hit-17-kolejki-serie-a-6-styczen-2015-a-117205.html#post5020541


Składy, kontuzje, zawieszenia -&gt; http://www.gazzetta.it/Calcio/prob_form/

Zapraszam do dyskusji !
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 21

barteku12

Użytkownik
Milan - Sassaulo
6 Stycznia w Trzech Króli Milan zmierzy się z Sassaulo. Opiszę to spotkanie lecz od razu mówię, że pewnego takiego typu nie podam bo sam nic nie gram.
Gospodarze zajmują 7 miejsce w tabeli Serie A , a goście 12. Milan bardzo dobrze zakończył rok wygrywając w Dubaju z Klubowymi Mistrzami Świata Realem Madryt. i to aż 4-2! Jednak widać było, że Milan przyjechał grać, Real na zakupy, Milan grał na serio, Real odpuścił.Mimo to Milan pokazał się z bardzo dobrej strony, strzelili aż 4 bramki a skazywani byli na porażkę. Dobrze spisali się Menez, Montolivo i El Shaaraway, który zdobył 2 bramki. Ogólnie w grze Milanu widać poprawę od meczu z Genoą. Mecz mimo porażki do najgorszych nie należał ale w następnej kolejce, po chyba najlepszym ich meczu w tym sezonie pokonali Napoli 2-0, a w ostatnim meczu ligowym w minionym roku zremisowali 0-0 z Romą. Milan zabił ten mecz, bronił się przez większość czasu ale udało się nie stracić bramki i to się liczy na wyjeździe z mocnym rywalem.
Sassaulo jak na nich radzi sobie dobrze w lidze, co widać po wysokim miejscu, potrafili urwać punkty Romie, nie jest to już taki słaby zespół jakw ubiegłym sezonie. Szczególnie ważnym zawodnikiem jest napastnik Simone Zaza, który zdobył już 5 bramek w lidze i był powoływany przez Conte do reprezentacji Włoch. Innym ważnym zawodnikiem jest młody skrzydłowy Berardi, który będzie zapamiętany przez fanów Milanu a na pewno przez trenera Allegriego, ponieważ po meczu w którym Milan przegrał 4-3 na wyjeździe z Sassaulo, i w którym Berardi strzelił 4 bramki Allegri został zwolniony. Potem Milan dwukrotnie wygrywał z Saasulo 2-1 w lidze, i 0-2 z Trofeo Tim.
Do drużyny z Mediolanu przyszedł na wypożyczenie Alessio Cerci a w drugą stronę, również poszedł Torres. Moim zdaniem bardzo dobry ruch, pozbycie się niepotrzebnego zawodnika a przyszedł piłkarz, który może się przydać, zwłaszcza, że na Puchar Azji wyjechał Honda i nie będzie go jakiś czas. W Milanie trochę kontuzji, nie zagra na pewno Mexex i Bonera, obaj ostatnio grali. Wracający po kontuzjach Abate, De Sciglio i Rami trenowali z zespołem więc może Inzaghi, już wystawi ich w następnym meczu.
Nie wiadomą jest formacja jaką zagra Milan z przodu. Jak podaje prasa może być to ustawienie 4-3-3 lub 4-2-3-1. Gazety podaje, że trener chce wykorzystać Meneza, Cerciego, El Sharaawayego i Bonaventure razem w pierwszym składzie. Pewniakami są Bonavenura i Menez. Ja osobiście liczę, że zagra Faraon, który świetnie się spisywał z Realem i zdaje się łapać formę.
Liczę na zwycięstwo Milanu, ostatnio grają lepiej, są w formie, jakoś to u Inzaghiego zaczyna funkcjonować. Może być też BTS bo na jeśli na środku obrony zagra Alex-Zapata czy też Albertazzi z lewej, mogą być kłopoty z zachowaniem czystego konta bo ci zawodnicy potrafią popełnić głupie błędy z tyłu. Milan gra również następny mecz w Pucharze Włoch z Sassaulo, a wszyscy mówią, że w tym sezonie Puchar jest bardzo ważny, wieć pewnie będą chcieli wygrać w lidze i już pokazać, że są mocniejsi. Strata do 3 miejsca nie dużo, ważne aby dobrze zacząć rok i zgarnąć 3 punkty.
Absencji w Sassaulo jeszcze nie mam ale uzupełnie.
Jeśli się pomyliłem w czymś liczę, że mnie poprawicie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wojtekk5 80

wojtekk5

Użytkownik
To ja tak na szybko.

Parma vs Fiorentina 2 @2.0 Betano ⛔
Co ja widzę? Taki kurs na Violę, która gra z tragiczną Parmą? Nic tylko brać. Co prawda jeśli popatrzymy na h2h to zobaczymy tam, że w 5ciu ostatnich meczach były aż 4 remisy, ale dzisiejsza Parma jest zupełnie inna niż chociażby ta przed rokiem. Viola 3 ostatnie wyjazdy zwycięskie i jeśli chcą grać za rok w Europie to takie mecze muszą wygrywać.

Udinese vs Roma X @3.40 Betano ⛔ no cóż, sędzia podarował Romie bramkę.
Roma na wyjazdach strasznie się męczy. Co prawda wygrali 4 z 7 wyjazdowych spotkań, ale męczyli się z słabiutką Parmą, z Atalantą już przegrywali od 1 min, a wygraną z Genoą mogą zawdzięczać czerwonej kartce dla rywali już w pierwszej połowie. Dodatkowo w Romie zabraknie m.in Keity i Gervinho, brak tego drugiego mogą odczuć Rzymianie.
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
Lazio - Sampdoria

Obie drużyny mają wraz z Napoli po dwadzieścia siedem punktów. Dodatkowo niewielką stratę do nich mają Genoa i Milan, co przy prawie półmetku sezonu sprawia, że ścisk w tabeli jest ogromny. Wszystkie te drużyny + ewentualnie Fiora i Inter (odpowiednio 3 i 6 pkt. straty) będą walczyć o to trzecie miejsce dające start w eliminacjach do Ligi Mistrzów, bo dwa pierwsze miejsca myślę, że są już zaklepane przez Juve i Romę. Także sytuacja w tabeli jest ciekawa i ciężko będzie którejś z drużyn odskoczyć na większą odległość od bezpośrednich rywali.
Lazio na Stadio Olimpico spisuje się bardzo dobrze, z wyjątkiem porażki z Udine i Juve, które było raczej wkalkulowane. Inna sprawa, że Biancocelesti nie grali do tej pory z żadnym zespołem z czołówki, a ich najsilniejszym przeciwnikiem było ...Sassuolo.
Podopieczni Pioliego zdecydowanie lepiej radzą sobie w grze z kontry, co doskonale było widać w ostatnim meczu z Interem, gdzie już do przerwy mogli śmiało prowadzić różnicą trzech bramek.
Sampa już od ośmiu spotkań jest niepokonana, a mierzyła się w tym czasie m.in z Juventusem, Napoli czy Milanem. W delegacjach spisują się średnio. Niby wygrali dwa spotkania i przegrali tylko jedno , jednak zaliczyli aż pięć remisów.
W drużynie gości zabraknie Gabbiadiniego, który odchodzi do Napoli oraz Silvestra i Mesbaha, jeśli wziąć pod uwagę ważniejszych zawodników.
W Lazio z ważniejszych zawodników nie zagrają Ciani i Braafheid.
Lazio niewątpliwie jest faworytem tego spotkania, jednak buki według mnie lekko przeceniają szansę Lazio, stąd gram w stronę Sampy, która śmiało może pokusić się uranie punktów.

Sampdoria +0,5 azjan @2,075 B365 ⛔ :browar565:
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Udinese vs Roma X @3.40 Betano
Roma na wyjazdach strasznie się męczy. Co prawda wygrali 4 z 7 wyjazdowych spotkań, ale męczyli się z słabiutką Parmą, z Atalantą już przegrywali od 1 min, a wygraną z Genoą mogą zawdzięczać czerwonej kartce dla rywali już w pierwszej połowie. Dodatkowo w Romie zabraknie m.in Keity i Gervinho, brak tego drugiego mogą odczuć Rzymianie.
Kompletnie się nie zgadzam. Zacznijmy od meczu z Parmą gdzie Rzymianie stworzyli dwa razy więcej sytuacji niż gospodarze, poza tym był to mecz przed samym wyjazdem do Manchesteru. Oczywiście pragnę zaznaczyć, że Rudi Garcia deklarował, że Lupi będą walczyć na wszystkich frontach, stąd też być może takie wrażenie. Bramka Pjanića w 88 minucie to nie przypadek, on jest bardzo dobry w tym co robi, a mówimy tutaj o rzutach wolnych i nie jest to jedyna jego bramka ze stałego fragmentu gry. Ale jeżeli mogę Ci przyznać rację to prędzej w pierwszym wypadku niż w meczu z Atalantą, gdzie doskonale pamiętam jak Atalanta może dwa, trzy razy w pierwszej części spotkania weszła na połowę Giallorossich. Przyznaję była sytuacja po której zawodnik gospodarzy uderzył w poprzeczkę. Jednakże gol w pierwszej minucie wyniknął z pełnego profesjonalizmu Cola, za którym niestety nie przepadam, bowiem sporo wiatru robi (chaosu). Poprzeczka zaś to była bodajże jedna z nielicznych składnych akcji Atalanty. Potem była już dominacja Romy dwa gole i do przerwy prowadzenie. W drugiej części poza fragmentem bodajże 7-10 minutowym Rzymianie cały czas trzymali grę pod kontrolą. Co do meczu z Geoną to tutaj remis był możliwy, bowiem nie było to wybitne spotkanie w wykonaniu wilków, aczkolwiek czerwona kartka jak najbardziej zasłużona, akcja po której gola zdobył Nainggolan bardzo przyjemna i cóż porażka gospodarzy na własne życzenie (w ostatniej minucie gol ze spalonego, ale obrona była czujna ???? ). Wiem, że może się to wydać trochę naiwne, że aż tak bronię ekipy AS Roma, aczkolwiek nie chcę żeby ktoś zasugerował się tylko jedną stroną medalu, gdzie kolega nie rozpisał się zbytnio. Co do Gervinho to zgadzam się w 100%, że będzie to strata ale spójrzmy na kadrę jest kupiony Iturbe, jest wracający Strootman - jakości im na pewno nie brakuje, potrzeba gry i wejścia na swój poziom. Jedyny mankament jaki mnie martwi to zbliżające się derby i zagrożenia dla Nainggolana, Florenziego i bodajże DDR&#39;a. Tak czy siak ja za klasyczną stawkę gram na zwycięstwo Romy. Nie piszę analizy, bowiem już rozpisałem się powyżej, jeżeli ktoś jednak chce poznać argumenty jakimi się kieruję, odsyłam do artykułu: http://asroma.pl/news/Zapowiedz-Udinese-Calcio-AS-Roma-9447. Pozdrawiam i zapraszam do mojego wątku!
 
larkspur 464,6K

larkspur

Użytkownik
LAZIO - SAMPDORIA Główny ty p: Obydwie druzyny strzela gola / @2.00 / Bet365 ⛔

Pozostale typy:
Lazio powyzej 1.5 gola / @1.90/ Bet365 ✅ Rzut rozny przed 9 min / @1.83 / Bet365 ✅

Analiza:
17 kolejke Serie A rozpocznie dzis mecz pomiedzy trzecim Lazio a piata Sampdoria.
Trzeba przyznac ze obie ekipy prezentuja sie dobrze. Ostatni mecz Lazio to remis 2:2 z Interem. Rzymianie byli blisko wygranej w tamtym meczu gdyz do przerwy prowadzili juz 2:0. Niestety po przerwie sie rozluznili i skocznylo sie podzialem punktow. Bilans ostatnich 5 spotkan Lazio to 3 zwyciestwa oraz 2 remisy. Co do Sampdorii to bilans podobny gdyz 2 zwyciestwa i 3 remisy. W druzynie gosci zabraknie najskuteczniejszego strzelca Gabbiadiniego ktory pauzje za kartki.
Wnioskujac , obie druzyny graja solidnie i skutecznie. Dla mnie Lazio jest tu jednak lekkim faworytem ale rownie dobrze widzi mi sie tu BTS ktory jest do zagrania po ladnym kursie 2.0.


Polecam i Pozdrawiam :smile:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mimo to Milan pokazał się z bardzo dobrej strony, strzelili aż 4 bramki a skazywani byli na porażkę. Dobrze spisali się Menez, Montolivo i El Shaaraway, który zdobył 2 bramki. Ogólnie w grze Milanu widać poprawę od meczu z Genoą. Mecz mimo porażki do najgorszych nie należał ale w następnej kolejce, po chyba najlepszym ich meczu w tym sezonie pokonali Napoli 2-0, a w ostatnim meczu ligowym w minionym roku zremisowali 0-0 z Romą. Milan zabił ten mecz, bronił się przez większość czasu ale udało się nie stracić bramki i to się liczy na wyjeździe z mocnym rywalem.
Menez od początku w gazie i ciagnie Milan, bardzo cieszy, że Montolivo wreszice wrócił bo już nie będzie samych przecinaków w środku pola. A co do El Shaarawy to myślałem, że gol dzięki któremu przełamał się w meczu z Sampdorią będzie momentem zwrotnym i będzie będzie dostawal więcej minut, ale jednak różnie z tym bywało, ale potencjał niesamowity. Również zgadzam się co do zwyżki formy Milanu, tę już można było zaobserwować w meczu z Sampdorią własnie, w 1poł zdominowali Sampę na Luigi Ferraris w Genui. Nie dali złudzeń Udinese na San Siro, czy też wspomniana wiktoria z Napoli. Układanka Pippo zaczyna funkcjonować. Keisuke Hondy jakoś mi nie szkoda, że pojechal na Puchar Azji, bo po świetnym początku sezonu potem gasł gasł i zgasł całkiem...
Ciekaw jestem strasznie jak Cerci sobie poradzi. W Atletico nie dostał prawdziwej szansy, ale też wiadomo czego wymaga Diego Simeone. A Cerci to nie ten styl, w Milanie jednak lubią takich &quot;gwiazdorów&quot; w złego słowa znaczenia. Przecież Co chwila ktoś taki przychodzi/odchodzi. Ale Cerci ma potencjał, wierzę, że odpali na San Siro.

Liczę na zwycięstwo Milanu, ostatnio grają lepiej, są w formie, jakoś to u Inzaghiego zaczyna funkcjonować. Może być też BTS bo na jeśli na środku obrony zagra Alex-Zapata czy też Albertazzi z lewej, mogą być kłopoty z zachowaniem czystego konta bo ci zawodnicy potrafią popełnić głupie błędy z tyłu.
(....)
Jeśli się pomyliłem w czymś liczę, że mnie poprawicie ????
Alex dobry jest, akurat dla mnie jest pewniejszy niż Bonera. Ale raczej Albetrazzi bez szans na grę jutro bo wraca De Sciglio. Zastąpić będzie musiał Armero, który dośc dobrze się pokazał w ostatnich meczach. A na prawej nie po raz pierwszy już w tym sezonie zagra Adil Rami. Chociaż i tak dziwne, że Abate nie wystawia bo widżę dostępny do gry wg La Gazetty dello Sport, a przecież na początku sezonu błyszczał Abate swoją grą.

Co do mylenia się, to mogę powiedzieć tylko tyle, że miło byłoby takie posty widzieć częściej w dziale, pamiętam, że wpisałeś sie przy okazji meczu Milan - Juve, optymistycznie co prawda ale jednak fachowo, dlatego też zachęcam do częstszego udzielania się w dziale o calcio bo pojęcie i wiedza spore ;) a i widać zapał i zamiłowanie do tejże ligi nie przypadkowe.
Pozdrawiam

Jednakże gol w pierwszej minucie wyniknął z pełnego profesjonalizmu Cola, za którym niestety nie przepadam, bowiem sporo wiatru robi (chaosu).
To widzę, że nie tylko ja byłem takiego zdania. Roma bardzo mnie zaskoczyła tym transferem. Cole odcinał kupony już w Chelsea, nic nie dawał zespołowi, z sezonu na sezon coraz gorszy, w dodatku dziadek z niego powoli. A Roma ma na ławce chociażby Emanuelsona, jaki by on nie był to jednak młodszy, z ciągiem na bramkę i z pewnością nie mający tak gwiazdorskiego kontraktu. Na Ashleya Cole&#39;a nie dał bym ani eurocenta!

Jutro Roma bez Keity i Gervinho, ale szeroką kadrą dysponuje Rudi Garcia więc o jakieś słabszą grę nie spodziewałbym się. Juan Iturbe będzie miał okazję odpalić wreszcie, bo trochę jakby na ręcznym gra póki co, a pamiętamy co w Hellasie wyprawiał. Teraz pod nieobecnośc Gervinho to on będzie tym szarpiącym, tym rozrywającym defensywę rywala swoją szybkosćią i niekonwencjonalnymi akcjami.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Dzisiejsze spotkanie będzie niezwykle ważnym dla obu drużyn, gdyż może zaważyć o możliwym umocnieniu się w elitarnej trójce Serie A. Ja węszę under w meczu LAZIO - SAMPDORIA. Why? Wystarczy popatrzeć jak Sampdoria gra z zespołami z góry tabeli w tym sezonie:
Juventus - Sampdoria 1:1
Sampdoria - Napoli 1:1
Sampdoria - Roma 0:0
To są ich wyniki z obecnego sezonu z drużynami TOP 4. Uzyskują dobre rezultaty, nie tracąc dużo bramek. Dzisiaj grają z z Lazio (3 pozycja w SerieA) i będzie zapewne podobny scenariusz jak w spotkaniach z Juve, Napoli czy Roma. Czyli powolne tempo i szukanie swoich okazji w grze z kontry. Panowie gramy na remis.. który przed tym spotkaniem wzięliby z pewnością w ciemno. Jak wspomniał kolega w poście wyżej w druzynie gosci zabraknie najskuteczniejszego strzelca Gabbiadiniego. W zamian kto? Ano właśnie.. Sampdoria, która walczy w tym sezonie o najwyższe cele, straciła ważne ogniwo, jednak nie marnowała czasu i zagwarantowała sobie pozyskanie nowego napastnika. Do zespołu Sinisy Mihajlovicia dołączy Kolumbijczyk Luis Muriel z Udinese Calcio. Ciekawe czy godnie zastąpi Gabbiadiniego. W Lazio mimo dobrej pozycji, atmosfera przed tym spotkaniem nie jest sielankowa. Miroslav Klose się buntuje, o czym czytałem ostatnio w internecie. Najlepszy strzelec w historii mundialu jest rozczarowany małą liczbą minut spędzanych na murawie. Nie ukrywa tego i głośno zaczyna o tym mówić.. W połowie sezonu nie odejdzie jednak ze stołecznego zespołu.
Początek spotkania w poniedziałek o godzinie 20:45. Transmisja w Canal Plus Sport.
LAZIO - SAMPDORIA 3:0

Typ: under 2,5 gola
Kurs: 1.72

________________________
W pierwszym meczu 17. kolejki włoskiej Serie A Lazio Rzym wygrało z Sampdorią Genua 3:0. Biancocelesti awansowali na trzecie miejsce w tabeli. Drugą połowę w barwach gości rozegrał Paweł Wszołek. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 38. minucie za sprawą Marco Parolo. Jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyższył Felipe Anderson. Po zmianie stron wynik na 3:0 ustalił Filip Djordjević. Mecz był ciekawy, obawiałem się czerwonej kartki, bo na innym kuponie właśnie taki zakład miałem, bo gra obydwu drużyn była ostra, jednak się udało.
Dzisiaj pójdzie jeszcze kontra na dokończenie kolejki..

Genoa Cfc - Atalanta Bergamasca Calcio 2:2
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.41

Jeśli Genoa myśli o grze w europejskich pucharach.. a myśli.. to mecz z drużyną zajmującą 17 pozycję w Serie A, grając na własnym stadionie trzeba po prostu wygrać. Nie ważne w jakim stylu, ale wygrać. Liczą się 3 punkty, których im nie przyszło okazji zdobyć od 2-ch ostatnich kolejek. Pora więc na przełamanie w nowym roku i o taką grę, która ucieszy kibiców. Atalanta na wyjazdach jest słabiutka. W 8 meczach zdobyła zaledwie 2 bramki. A nie zdobywając goli jest ciężko o korzystny wynik. Klub z Bergamo utrzymuje się nad strefą spadkową, ale ich przewaga nad Cagliari jest niewielka i w Atalancie drżą o swoją przyszłość. Gospodarze są w tym sezobie rewelacją rozgrywek i u siebie tanio skóry nie sprzedadzą. Mocne 1 DNB w stronę Genoa, po znośnym dla oka kursie można spróbować.

Us Palermo - Cagliari Calcio 5:0
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.38

Pod wodzą nowego szkoleniowca zespół Cagliari mógł przejść metamorfozę, więc prawdę mówiąc nie wiadomo czego można się po nich spodziewać. Ale czy nie za wcześnie na zmiany i poprawę gry? Na efekty będzie trzeba poczekać według mnie kilka kolejek. W zespole gości zabraknie dzisiaj dwóch ważnych ogniw. Mianowicie Ibarro - kolumbijski piłkarz grający na pozycji napastnika (13 meczy/ 2 bramki), oraz najlepszego strzelca zespołu: Sau (11 meczy / 4 bramki). A więc siła ognia Cagliari mocno spada. Palermo gra najsilniejszym składem. Brak jest jedynie obrońcy Dapralo (7 spotkań). Palermo u siebie na 8 spotkań w obecnym sezonie przegrało tylko 1 raz! Był to mecz z Lazio przegrany 0:4. To był także jedyny mecz w którym Palermo nie zdobyło gola. Dzisiaj inny wynik aniżeli ich zwycięstwo mnie zaskoczy. Ale zabezpieczony remisem, będę spokojniejszy. DNB dlatego - bo jeśli nowy trener Cagliari postawi na obronę to będzie walenie głową w mur ze strony Palermo. A bez dwóch podtsaowych napastników, trudno nastawić się na atak..

Ac Milan - Us Sassuolo Calcio 1:2
Typ: 1
Kurs: 1.56

O Milanie bez sensu się rozwodzić na dwieście zdań. Mecz który trzeba wygrać i jak najszybciej zapomnieć o nim. W przypadku Milanu różnica klas+ostatnia dobra dyspozycja powinna dać 3 punkty. Koledzy wyżej napisali sporo na ten temat. Dodam tylko, że w zespole gości: (Nieobecny Sime Vrsaljko - wyjechał do Chorwacji z powodu żałoby rodzinnej.) NIEOBECNI w Milanie: Armero (kartki), Bonera (kontuzja), De Jong (kartki), Mexes (kartki i kontuzja), Van Ginkel (kontuzja), Honda (Puchar Azji)
 
Grac45 56,2K

Grac45

Forum VIP
Cesena - Napoli
Napoli z pierwszym pucharem w tym sezonie, co prawda najmniejszego pocieszenia bo był to superpuchar, ale pokonanie Juventusu to już coś. W sam raz sukces na przetrwanie przerwy świąteczno noworocznej.
Mamy nowy rok i jak gdyby nowe rozdanie dla każdej z drużyn. Dzisiaj między innymi Lazio pięknie weszło w noworocznym wydaniu i wskoczyło na ostatnie miejsce na podium. Taka rzecz na pewno nie spodobała się w Neapolu bo tam wszyscy wyobrażają tylko swoją drużynę na koniec roku a żeby tak było to w jutrzejszym spotkaniu z największym outsiderem ligi mimo że są na przedostatnim miejscu to personalnie są zdecydowanie najsłabszym zespołem.
Dla Neapolitańczyków mecz z Ceseną jest pozycją wyjściową do kolejnych już nie z byle kim bo terminarz wyjątkowo ciężki im się trafił Juventus - Lazio - Udinese, także bez tych startowych 3 punktów nie mają prawa przystąpić do tego najbliższego rozkładu jazdy. Cesena też ma się nad czym skupić w najbliższym czasie bo już w następnej kolejce czeka ich mecz za 6 punktów na Sardynii. Następnie średnie Torino u siebie gdzie choćby o 1 pkt mogą powalczyć i kolejny mecz z kategorii arcyważnej wyjazd do Parmy.
Benitez do dyspozycji ma prawie całą kadrę prócz nowo sprowadzonego asa Sampdorii Gabiadiniego, Zunigi (6 meczów), Dzemaliego i Ghulama (obaj po 11 m), który wyjechał na PNA. U gospodarzy zabraknie top scorera Defrela (11/4) z tych ważniejszych zawodników.
Kursy na czysty win nie do gry, wyjściowy był owocny w granicach 1,44 ale to już historia. Stąd over 1,5 bramki z kursem 1,50 gdy to zobaczyłem od razu mi się to spodobało. Co prawda statystka bramek Neapolu na wyjeździe nie zachwyca bo jest to tylko 8 bramek, ale gdzie ich nie nadrobić jak z drużyną, która zaraz po Parmie ma najwięcej bramek straconych. Nawet przy wyniku 0-1 jutro to 1,35 na czysty win jest zagrożony jak to przy tym wyniku bywa, jak najszybsza różnica dwóch bramek to jest klucz w tego typu spotkaniach.
Napoli over 1,5 bramki 1,50 ✅
bet 3 6 5
Milan - Sassuolo

Z racji, że wyżej wymieniony typ do singla się nie nadaje, a dopasowanie dubla w tej kolejce wydawałoby się, że jest wyjątkowo łatwe stąd gram w tym spotkaniu ten sam typ. Podobnie jak Napoli i Milan miał swoje dni chwały przed końcem starego roku. Wygrana nad Realem 4:2 i pomimo, że to był mecz towarzyski i niemalże pół rezerwowym składem wyszedł Real to zawsze zwycięstwo, na pewno cenne jak się zobaczy kursy jakie były wystawione na oba zespoły.
Widzę, że już klika zdań na temat Milanu zostało powiedzianych. W pełni się z tym zgadzam, choć gra na wyjeździe pozostawia jeszcze wiele do życzenia tak na SS od czasu derbów gra i przede wszystkim wynik idą w parze. Odprawienie Udine i Napoli jednakowo po 2-0 jest dobrym zaczątkiem do pięcia się w ligowej tabeli. O ile defensywa Milanu nie do końca mi pasuje może, że przez ostatnie lata zawsze mieli mega klasowego stopera po Malidinim i Neście przyszły czasy Alexa czy Zapaty ale no cóż takie czasy nastały w tym klubie. Na szczęście typ opieram na ofensywie i tutaj już jestem spokojny nawet pomimo faktu, że na puchar Azji wyjechał top scorer nr 2 Honda z 6 bramkami. Powiedzmy sobie szczerze Sassuolo to średniak ligi i nic poza tym. Fajnie potrafią czasem sprawić sensacje jak remisy z Juventusem czy ostatnio z Romą. Mają ciekawy atak z Zazą i Berardim na czele, do tercetu zabraknie tylko Taidera, który wyruszył na PNA. Milan oprócz wspomnianego Hondy z absencjami tylko w defensywie.

Milan over 1,5 bramki 1,72 ⛔ ***** mać z tym Milanem ???? 6 minuta pierwsza bramka i 84 minuty meczu jeszcze było, całe szczęście, że za karę nawet punktu nie zdobyli :cool:
Jeremy Menez Kiedykolwiek 2,40 ⛔

bet 3 6 5
Palermo - Calgiari
I ostatni mecz już typowo jako single. Na Sycylię przyjeżdża inna wyspowa ekipa w dodatku z nowym trenerem. Idealnego pod obstawianie Zemana zmienił Zola. Czego się spodziewać po nowym trenerze nie wiadomo, chyba tylko jedna kwestia się zmieni w podejściu i w głowach piłkarzy, ograniczyć szaleństwo w ataku i nieco rozsądniej pomyśleć o zabezpieczeniu własnej bramki. A wytłumaczyć takie sprawy po ponad półrocznej wolnej amerykance w ataku z pewnością nie będzie łatwe. Z kwestii kadrowych zabraknie napastników Suo z 4 bramki i Ibarbo mającego na koncie 2 trafienia.
O Sycylijczykach można w końcu powiedzieć, że odnaleźli to czego zabrakło w przedostatnim sezonie i tym samym sprowadziło o piętro niżej do Serie B - odprawianie u siebie na własnych śmieciach rywali ze swojego zasięgu do tego w końcu nauczyli się nie przegrywać wyjazdówek no i na koniec tego przepisu na sukces zostało zastąpienie dawnej legendy Miccolego nową gwiazdą jaką obecnie jest Paulo Dybala. Razem z innym argentyńskim zawodnikiem Vazquezem stworzyli jak na razie świetnie się spisujący zabójczy duet. Przewaga punktowa nad strefą spadkową jest na tyle duża, że nie muszą sobie tym zaprzątać głowy a co za tym idzie dalej grać radosny futbol. Seria bez porażki robi olbrzymie wrażenie, ale nie skończy się jeszcze jutro, najwcześniej na wyjeździe we Florencji bądź jeszcze dalej u siebie podejmując Romę.
Mecze w Palermo mają do to siebie, że przy w miarę równym poziomie obu zespołów schemat jest taki sam. Ostatnie 3 z 4 meczów kończyły się takim samym wynikiem 2-1, takim samym przebiegiem bramek. Schemat zawsze ten sam gospodarze obejmują prowadzenie następnie goście wyrównują i decydujący cios wyprowadzają znów na swoją korzyść gospodarze. Rywalami byli odpowiednio Cesena, Parma i Sassuolo czyli poziom idealny pod Sardyńczyków oprócz dwóch głównych typów dorzucę sobie za drobne ten scenariusz bo powtarza się niesłychanie często.

Palermo wygra 2,00 ✅ dobrze, że można liczyć na Sycylijczyków chociaż i zapomnieć o tych gwiazdeczkach z Mediolanu
Paulo Dybala Kiedykolwiek 2,20 ✅

Paulo Dybala Kiedykolwiek i dokładny wynik meczu 2-1 dla Palermo ⛔12,00
bet365
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Parma - Fiorentina
Gospodarzom w tym sezonie nie wiedzie się najlepiej zaledwie 7pkt. i ostatnie miejsce w tabeli mówią same za siebie, nie wygrali od sześciu spotkań w dzisiejszym spotkaniu zabraknie aż ośmiu graczy : Galloppa, Santacroce, Biabiany, Coda, Ghezzal, Jorquera, Acquah oraz Belfodil. Przez co wydaje się ich sytuacja mocno skomplikowana przyjeżdża Fiorentina która gra ciekawy futbol w ich szeregach zabraknie dzisiaj co prawda Valero, Rossiego, Babacara, Lupatelliego i Bernardeschiego. Dodatkowo mają serię czterech zwycięstw na wyjeździe pod rząd.
Parma: Mirante – Lucarelli, Paletta, Costa, De Ceglie, Gobbi, Lodi, Mauri, Rispoli, Palladino, Cassano
Fiorentina: Tătăruşanu – Rodriguez, Basanta, Savić, Joaquin, Mati Fernandez, Pizzaro, Kurtic, Alonso, Cuadrado, Gomez.
Pierwsza Połowa Fiorentina @@ 2.50 ⛔
Wygrana Fiorentina @@ 2.02 ⛔

 
perek99 21K

perek99

Użytkownik
Udinese - Roma powyżej 9,5 rzutów rożnych
kurs : 1,8
Już o 12:30 w święto Trzech Króli zespół Udinese podejmie v-ce lidera Romę. W tym pojedynku typuje rzuty rożne a dokładniej powyżej 9,5. Sugeruje się ostatnimi bezpośrednimi meczami tych zespołów , w Udine było 12 kornerów a w Rzymie aż 16.
Pojedynki tych zespołów są zawsze ofensywne i fajne dla oka a to wpływa na dużo akcji w polu karnych i jeszcze szansa na rzuty rożne. Dwa tygodnie przerwy zrobiły swoje i piłkarze są spragnieni gry i będą pchać do przodu. Czuje przez mocz, że te kornerki pokryją spokojnie.

⛔⛔ totalna wtopa , mecz na poziomie b- klasy. Tak gra v-ce lider Włoch? 3 akcje im na cały mecz wyjdą , liga włoska to dno i ten mecz pokazuje dlaczego w Europie nic już nie znaczą...
Udinesie jest 10 w tabeli ? jakim cudem ? oni k... nawet 2 podań nie potrafią wymienić , wszystko to strata
już nawet nie chodzi o te rożne, ale jak można grać taką patologię ? to zawodowa liga ? czy parodyści ? Śmieszy mnie jak ktoś narzeka na naszą ligę ... niech zobaczy ten niby super włoski mecz, 3 liga zachodnia ...
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
AC Milan - Sassuolo
Na pierwszy ogień rzucam mecz będącego ostatnio w dobrej formie Milanu.
Dlaczego idę w stronę Milanu?
  • Słaba dyspozycja Sassuolo w spotkaniach wyjazdowych, w tym sezonie tylko 2 zwycięstwa ze słabym Torino i Parmą.
  • Milan gra przed własną publicznością, gdzie potrafią wygrywać - pokazali to w tym sezonie wygrywając z takimi ekipami jak Napoli 2:0, Udinese 2:0, Lazio 3:1.

  • Świetna atmosfera w drużynie z Mediolanu, po zwycięstwie nad Realem Madryt 4:2

Moim zdaniem Milan powinien sobie gładko poradzić dziś z Sassuolo, pokazali już w rundzie jesiennej wygrywając właśnie z tą ekipą na wyjeździe 0:2 że nie jest to dla nich zbyt trudny przeciwnik.
Moje propozycje:
AC Milan @ 1,57
Suma goli Milanu / over 1.5 @ 1,72
Zdobywca gola - Jeremy Menez @ 2,40
 
larkspur 464,6K

larkspur

Użytkownik
PARMA - FIORENTINA Główny ty p: Fiorentina wygra / @1.95 / Bet365 Pozostale typy: Rzuty rozne handicap Fiorentina -1 / @2.30 / Bet365 Fiorentina powyzej 1.5 gola / @2.00 / Bet365 Rzut rozny przed 9 min / @1.83 / Bet365

Analiza:
Dramatycznie spisujaca sie Parma ktora wciaz zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z tylko 6pkt na koncie zmierzy sie dzis z Fiorentina ktora zajmuje 8miejsce.
W szesciu ostatnich spotkaniach Parma zdobyla tylko 1 pkt !!! Zespol wciaz nie potrafi wyjsc z dolka , ich gra ofensywna wyglada bardzo slabo. Fiorentina natomiast wyglada zdecydowanie lepiej. Mysle ze po tym meczu Parma dalej bedzie kontynuowac czarna passe. Defensywie gospodarzy moga dzis uprzykrzyc zycie chocby Mario Gomez lub Cuadrado. Byc moze bukmacherzy licza na przelamanie Parmy i dlatego wytawili az tak wysokie kursy na Fiorentine czego nie rozumiem. Podsumowujac licze na wygrana gosci po dobrym kursie.


Polecam i Pozdrawiam ????
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
Wczoraj Lazio pewnie siadło.
Dzisiaj bym się przyjrzał pojedynkowi Chievo - Torino✅ bo pachnie tu czystym remisem ;) Chievo u siebie jakoś nie zdobywa wiele pkt, ostatnie zwycięstwo we wrześniu ze słabą Caseną, Torino podobnie na wyjazdach kiepsko gra, co prawda ostatni mecz wygrali z Chievo ale nie wydaje mi się by mieli dzisiaj to powtórzyć.
Można jeszcze próbować BTS⛔ albo jakiś remis do przerwy✅.
Z pozostałych meczów dałbym:
Ac Milan - Sassuolo - Milan wygra obydwie połowy⛔
Parma - Fiorentina - 2⛔, często padały remisy ale na tak słabą Parme żal nie grać
Palermo - Cagliari - 1✅
Juve - Inter - Juve wygra 1 bramką
Udinese - Roma powyżej 9,5 rzutów rożnych
kurs : 1,8
Już o 12:30 w święto Trzech Króli zespół Udinese podejmie v-ce lidera Romę. W tym pojedynku typuje rzuty rożne a dokładniej powyżej 9,5. Sugeruje się ostatnimi bezpośrednimi meczami tych zespołów , w Udine było 12 kornerów a w Rzymie aż 16.
Pojedynki tych zespołów są zawsze ofensywne i fajne dla oka a to wpływa na dużo akcji w polu karnych i jeszcze szansa na rzuty rożne. Dwa tygodnie przerwy zrobiły swoje i piłkarze są spragnieni gry i będą pchać do przodu. Czuje przez mocz, że te kornerki pokryją spokojnie.

⛔⛔ totalna wtopa , mecz na poziomie b- klasy. Tak gra v-ce lider Włoch? 3 akcje im na cały mecz wyjdą , liga włoska to dno i ten mecz pokazuje dlaczego w Europie nic już nie znaczą...
Udinesie jest 10 w tabeli ? jakim cudem ? oni k... nawet 2 podań nie potrafią wymienić , wszystko to strata
już nawet nie chodzi o te rożne, ale jak można grać taką patologię ? to zawodowa liga ? czy parodyści ? Śmieszy mnie jak ktoś narzeka na naszą ligę ... niech zobaczy ten niby super włoski mecz, 3 liga zachodnia ...
Mnie trochę śmieszy granie tak grubych pieniędzy na takie typy ;) Jak tak lubisz ryzykować to postaw czystą 2 na Romę albo wczoraj pewna jedyneczka na Lazio a nie się bawisz w jakieś cudadztwa ????
Jak dla mnie to większe ryzyko wtopy jest grając właśnie na gole, rożne, kartki niż wytypowanie 1 X 2.
A doświadczenie nauczyło mnie już, że granie za kilkaset złotych w bukmacherce to szaleństwo bo to wszystko to jest też jedna wielka loteria...
Nie obraź się czasem, że chcę Ci pocisnąć albo się nabijam, po prostu takie moje zdanie ;) pozdro
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
totalna wtopa , mecz na poziomie b- klasy. Tak gra v-ce lider Włoch? 3 akcje im na cały mecz wyjdą , liga włoska to dno i ten mecz pokazuje dlaczego w Europie nic już nie znaczą...

Udinesie jest 10 w tabeli ? jakim cudem ? oni k... nawet 2 podań nie potrafią wymienić , wszystko to strata

już nawet nie chodzi o te rożne, ale jak można grać taką patologię ? to zawodowa liga ? czy parodyści ? Śmieszy mnie jak ktoś narzeka na naszą ligę ... niech zobaczy ten niby super włoski mecz, 3 liga zachodnia ...
Haha, nie ma to jak napinanie się i wyżywanie po nietrafionym typie.
Owszem mecz nie był najwyższych lotów, ale te o 12:30 z reguły tak wyglądają.
Udinese sztycha nie zrobiło w całym meczu, poza sytuacją Gabriela Silvy w 1poł po fenomenalnym zagraniu Di Natale i ostatnim kwadransie meczu gdzie przycisnęli bo Roma już grała stojanowa.
Mecz owszem nie zachwycił, ale takie porównania kolego zachowaj dla siebie bo się kompromitujesz tylko.
Roma zagrała mądrze, twierdzisz, że 3 akcje im wyszły ledwo ? no to tak widać oglądąłes mecz... Gol Astorieri, szansa Tottiego, setka Florenzi, setka Emanuelson, dobra okazja Pjanica , to te najgroźniejsze po których gol mógł paść a nawet powinien, ale Karnezis świetnie bronił. O niecelnych strzałach nawet nie mówię! Roma wygrała, a mieli słabego dziś Tottiego, zmęczonego pewnie świątecznym imprezowaniem Maicona, który grał kiepsko, Ljajica któremu nic nie wychodziło i ktory oby nie doznał poważnej kontuzji...
A mimo to Strootman, momentami Iturbe, i czasami Pjanić potrafili sprawić, że Roma wygrała 1:0 i teraz piłeczka po stronie Juve.

Nikt nie pisał, że to będzie super mecz więc nie chrzań głupot. Poza tym Udinese jakbyście oglądali we wcześniejszych meczach to byście wiedzieli, że są beznadziejnie słabi. Na San Siro z Milanem sztycha nie zroibli!

A co do Milanu to za chwilę ich mecz i wychodza w takim oto składzie jak zapowiadały media i jak wyżej spekulowaliśmy :

MILAN: Lopez; Rami, Alex, Zapata, De Sciglio; Poli, Essien, Montolivo; Bonaventura, Menez, El Shaarawy.

SASSUOLO: Consigli; Gazzola, Cannavaro, Acerbi, Peluso; Biondini, Manganelli, Missiroli; Berardi, Zaza, Sansone.

Wg mnie Milan tez dziś wygrywa, ale na LIVE będe próbował
Napoli też warto LIVE śledzić
a także over w Palermo będe próbował ustrzelić. Kursy wyjśćiowe już zachęcają ale Cagliari bez Sau i Ibarbo więc zobacze jak to będzie wyglądało.
Pozdro dla fanatyków i sympatyków CALCIO ! :cool:
 
perek99 21K

perek99

Użytkownik
Haha, nie ma to jak napinanie się i wyżywanie po nietrafionym typie.
Owszem mecz nie był najwyższych lotów, ale te o 12:30 z reguły tak wyglądają.
Udinese sztycha nie zrobiło w całym meczu, poza sytuacją Gabriela Silvy w 1poł po fenomenalnym zagraniu Di Natale i ostatnim kwadransie meczu gdzie przycisnęli bo Roma już grała stojanowa.
Mecz owszem nie zachwycił, ale takie porównania kolego zachowaj dla siebie bo się kompromitujesz tylko.
Roma zagrała mądrze, twierdzisz, że 3 akcje im wyszły ledwo ? no to tak widać oglądąłes mecz... Gol Astorieri, szansa Tottiego, setka Florenzi, setka Emanuelson, dobra okazja Pjanica , to te najgroźniejsze po których gol mógł paść a nawet powinien, ale Karnezis świetnie bronił. O niecelnych strzałach nawet nie mówię! Roma wygrała, a mieli słabego dziś Tottiego, zmęczonego pewnie świątecznym imprezowaniem Maicona, który grał kiepsko, Ljajica któremu nic nie wychodziło i ktory oby nie doznał poważnej kontuzji...
A mimo to Strootman, momentami Iturbe, i czasami Pjanić potrafili sprawić, że Roma wygrała 1:0 i teraz piłeczka po stronie Juve.
Nikt nie pisał, że to będzie super mecz więc nie chrzań głupot. Poza tym Udinese jakbyście oglądali we wcześniejszych meczach to byście wiedzieli, że są beznadziejnie słabi. Na San Siro z Milanem sztycha nie zroibli!
nie chodzi o typ, wszedł mi drugi i jestem na zero więc o kasę nie chodzi. Fakt trochę mnie poniosło, jak to w emocjach, ale nie przesadzaj ???? jak ja wpadam w szał to wszyscy w promieniu 20 metrów powinni się oddalić więc nie było tak źle ????
Sam przyznasz, że mecz był dramatyczny i nie zgadzam się, że Roma na pół gwizdka. Europa zweryfikowała co są warci, w włoskiej idzie, ale w Lidze Mistrzów już słabiutko
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom