>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

17 kolejka Serie A [19-20 grudnia 2015]

Status
Zamknięty.
jony-pistolet 48

jony-pistolet

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - Serie A
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Torino - Udinese
Typ:
2
Kurs: 5.10
✅0:1
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Polecam dziś granie na Udine.Dla mniej odważnych x2 po bardzo dobrym kursie 2.05.Oglądałem ostatnie mecze Udinese i mogę powiedzieć ,że ta drużyna gra świetną ofensywną piłkę ich gra na prawdę może się podobać i z przyjemnością się to ogląda.Tylko jeżeli spojrzeć na ostatnie wyniki drużyny Zebrette, można powiedzieć ,że jestem niespełna rozumu i wypisuje jakieś brednie ,nic bardziej mylnego ostatnie wyniki Udine nie oddają obecnej dyspozycji tej drużyny.Ostatnie dwa mecze z Fiorentina i Interem to bilans 0-9.Największą bolączką drużyny ze Stadio Friuli jest skuteczność ,a właściwie jej brak.Ostatni mecz wyglądał tak ,że w piłkę grało Udine ,a bramki strzelał Inter.Wynik 0-4 jest dużo gorszy niż sama gra zespołu Udine ,która mi osobiście bardzo się podoba tylko szkoda ,że to nie przekłada się na punkty.

Dziś liczę na przełamanie gości i ich zwycięstwo, Torino to nie jest tak wyrachowana drużyna jak Inter , który wykorzystał wszystkie błędy Udinese zamieniając je na bramki.Torino stylem gry trochę przypomina mi zespół Chievo Verona z ,którym Udinese na wyjeździe wygrało i dziś spodziewam się podobnego scenariusza.Dziś stawiam na gości kurs bardzo wysoki ale nie wiem czy adekwatny,ostatni mój typ z Serie A był bardzo podobny jeśli chodzi o kursy tam polecałem również x2 i tak jest także tym razem jeśli ktoś jest mniej skłonny do ryzyka to polecam X2 na Udine.
Forza Udinese!????????????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Znajac Wlochy napewno beda jakies kombinacje ze skladem, taktyka, znajac charakter Juventusu nalezaloby jeszcze dolozyc na Carpi
Akurat ten argument troszkę trafiony, bo boki kombinowane bo Alex Sandro i Liechsteinter są podstawowymi na ten moment, ale obaj grali mecz z Troino w Coppa Italia. ale reszta nie ma raczej podstaw jakichkolwiek i mocno na siłę, aczkolwiek jak wiadomo to piłka i wszystko się może zdarzyć ;)
skład wyjściowy Juventusu

Carpi (4-4-1-1): Belec; Zaccardo, Romagnoli, Gagliolo, Gabriel Silva; Letizia, Cofie, Marrone, Di Gaudio; Lollo; Borriello.

Juventus (3-5-2): Buffon, Barzagli, Bonucci, Chiellini, Cuadrado, Khedira, Marchisio, Pogba, Evra, Mandzukic, Dybala.

Ja czekam na LIVE na lepszy kurs na Juventus.
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Wlochy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Inter vs Lazio
Typ: Obie strzela
Kurs: 1.83
✅1:2
Bukmacher: Bet365

Ostatni mecz ligowy w tym roku.
Inter w koncu wrocil na wlasciwe tory,gdzie lideruje na ta chwile w Serie A.
Walka o tytul mistrzowski zapowiada sie jednak emocjonujaco do samego konca,gdyz po pietach depcza Interowi takie zespoly jak Fiorentina,Napoli czy Juve.
Na razie przewaga jest dosc bezpieczna - 4 punkty,jednak jakas wpadka moze wszystko zmienic.
Ostatnie wyniki podopiecznych Manciniego trzeba powiedziec dobre.
Oprocz porazki w Neapolu 1:2,Inter pokonal Torino 1:0,Frosinone 4:0,Genoe 1:0,Udinese az 4:0 i ostatnio Cagliari 3:0 w meczu Coppa Italia.

Lazio natomiast zajmuje slabe jak na swoje mozliwosci 12 miejsce.
Nie jest to z pewnoscia ta sama druzyna co sprzed roku,gdzie glownie na stadionie Olimpijskim byli nie do zatrzymania.
Teraz punktowanie przychodzi im zdecydowanie trudniej.
To nie oznacza jednak,ze Lazio nie jest w stanie strzelic bramki dzisiaj Interowi,ktory na San Siro w tym sezonie stracil bramki tylko w starciu z Fiorentina....Ale jak juz stracili u siebie to od razu 4 gole.
Atalanta,Milan,Verona,Juve,Roma,Frosinone,Genoa i Cagliari - to druzyny,ktore graly na San Siro i nie strzelily nawet jednej bramki.
Inter nie gra w europejskich pucharach,szykuja sie na przyszly sezon,glownie na Lige Mistrzow,ktora jest bardzo mozliwa do zrealizowania,Lazio natomiast gralo w fazie grupowej LE i awansowali z pierwszego miejsca.
Ostatnie wyniki dosc przecietne - porazki z Empoli i Juve,remisy z Saint-Etienne i Sampdoria i wygrana w pucharze z Udinese.

Moim zdaniem w koncu powinnismy zobaczyc gole na San Siro z obu stron,Inter gra u siebie,jest w formie,tak wiec gol raczj pewny z ich strony,co do Lazio to licze na to,ze strzela chociaz jedna bramke,zreszta obie ekipy kiedy juz graja ze soba to lubia strzelac bramki.
Lazio w 2009 roku ostatni raz nie strzelilo bramki w Mediolanie,od tamtej pory grali 5 spotkan i w kazdym strzelili minimum jedna bramke.
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
Roma - Genoa
Ja dzisiaj jednak postawię na Rzym. Wszyscy piszą o słabej grze gospodarzy, zapominając, że goście też grają słabiej. W składzie Romy zobaczymy w końcu dwójkę Gervinio i Salah, którzy na pewno będą napędzać ofensywę. Goście poważnie osłabieni, skład Romy wraca do tego kiedy odnosili zwycięstwa. Mimo wszystko gram jedynkę.
Roma HW @ 5/10 1,55 milenium✅
2-0 FT Grazie Roma
 
B 21

barteku12

Użytkownik
Może typ trochę dziwny ale ja próbuję, nawet fajny kurs ;)

Atalanta - Napoli X2✅
Roma - Genoa 1X✅
Fiorentina - Chievo 1X✅
Frosinone - Milan X2
✅
Inter - Lazio 1X⛔

AKO : 1.85 Bukmacher : https://pl.unibet.com


Chyba nie trzeba tłumaczyć, za bardzo, wszystkie zagrane przeze mnie drużyny na ich zwycięstwo lub remis, są czołówką tej ligi, nie powinni przegrać tych meczów, kursy są niskie ale jak się złączy wszystkie to całkiem fajny kurs i może wejść ;)
najniżej z tych drużyn jest Milan, jest też najbardziej nieprzewidywalną drużyną, ale tego meczu nie przegrają, Frosinone to słabitki beniaminek. Ostatnie 2 mecze z Hellasem i Carpi tylko remisy, dzisiaj wszyscy liczą na zwycięstwo.
Roma może w formie nie jest, ale Genoa też nie, i w Rzymie nie przegrają.
Fiorentina u siebie, z Chievo nie powinni przegrać, raczej nie mają aż takich wpadek.
Inter i Napoli są w gazie, więc porażki na pewno nie będzie, Inter największy pewniak ze wszystkich, grają świetną piłkę, ciągle punktują.
Równie dobrze można zagrać na te wszykie drużyny +0, przy remisie zwrot, kursik większy jak wygrają, a przy remisie nic nie tracimy.
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Kurde pisałem analizę pisałem i pisałem, chciałem na poprzedniej stronie coś sprawdzić i skasowała się, FUCK.
No nic trochę krócej ale coś dalej napisać trzeba;)
Kolejny bet na tą kolejkę i oby 3 trafiony to Inter - Lazio zwycięstwo gospodarzy
Lazio rok temu grało chyba najładniejszą piłkę w lidze, Anderson i Candreva rozbrajali wszystkich, zwieńczeniem poprzedniego sezonu było zwycięstwo w Neapolu 4-2 i gwarancja występów w L.M ...
Tutaj niestety coś się zacieło, teraz można powiedzieć, że szkoda, że Lazio nie sprzedało Andersona w przerwie za te 30-35mln bo wtedy może by kupili 2-3 kolejnych młodych ambitnych którzy by zmienili coś w grze a tak to nie wiadomo co stało się z tym graczem.
Lazio po raz ostatni w lidze wygrało 25 października, a od tego czasu nie grali tylko z czołówką ale mierzyli się też z takimi zespołami jak Atalanta, Palermo, Empoli, Sampdoria i o ile nie ma co umniejszać im umiejętności bo Atalanta i zwłaszcza Empoli w tym roku grają super to taki zespół jak Lazio z ich ambicjami przed sezonem spokojnie powinni zrobić na tych zespołach min. 9-12 pkt.
Co by tego było mało to w Lazio szpital:
De Vrij, Lulic, Kishna, Marchetti, Gentiletti, Klose, podczas gdzie w Nerrazurich nie ma tylko Ranocchii.
Inter w tym sezonie chyba jest największą rewelacją w lidze i może dziś się umocnić na pozycji lidera, a patrząc na ich ostatnie wyniki w lidze w Mediolanie
05.12.15 SER Inter Genoa 1 : 0
22.11.15 SER Inter Frosinone 4 : 0
31.10.15 SER Inter AS Roma 1 : 0
18.10.15 SER Inter Juventus 0 : 0
27.09.15 SER Inter Fiorentina 1 : 4
23.09.15 SER Inter Verona 1 : 0
13.09.15 SER Inter AC Milan 1 : 0
23.08.15 SER Inter Atalanta 1 : 0
To chyba nie ma wątpliwości, że trzeba spróbować zagrać Inter po nie takim złym kursie.
Wynik 1-0 bardzo realny ale jak znów Inter wejdzie w formułe 4.0 to też nie będę zaskoczony, a w sumie to chyba lepiej by było dla kibiców Lazio bo może wtedy Lotito przejrzy na oczy, że Pioli nie ma już pomysłu jak uzdrowić grę Lazialle.
Można poczytać plotki, że jak Lazio nie zrobi dobrego wyniku to Pioli out i chyba nie ma lepszego czasu na to, bo kolejny mecz Lazio zagra dopiero 6 stycznia z Carpi, więc nowy coach miałby czas na poukładanie sobie trochę wszystkiego

Inter 1,81 @ Betano Ehhh jeden mecz 2 problemy
1szy to oczywiście dwa kupony ⛔⛔⛔
Drugi to dalej Pioli będzie na stanowisku swoim
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@realny Ljajić, Brozović i Kondogbia na ławce. Może to powód bo akurat Ljajić ostatnie mecze miał świetne, Brozović z Udinese i Cagliari piękne bramki i mecz z Cagliari MVP dla mnie był.
Kondogbia po kontuzji więc rozumiem tę decyzję że na ławce.
Inter: Handanović - Montoya, Murillo, Miranda, Telles - Melo, Medel - Biabiany, Jovetić, Perirsić - Icardi
Skład ogólnie nawet może się podobac, choć wolałbym Ljajica i Brozovica w pierwsyzm składzie. Mam nadzieję, że Icardi się na dobre ostatnio odblokował już. No i wreszcie potrzeba dobrego meczu Jovetica bo się zatrzymał w ostatnich grach...

Lazio: Berisha; Konko, Mauricio, Hoedt, Radu; Milinkovic, Biglia, Parolo; Candreva, Matri, FelipeAnderson
Ja podtrzymuję swój typ, który na poprzedniej stronie podałem i widzę wygraną Interu jednak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 316

jarekrk

Użytkownik
Pewnie, Ljalić i Brozović pierwsi do zmiany jakby trzeba było w końcu przełamać obronę Lazio (hehe za to powinnien być kurs z 10 i mega ✅ by był)(Chociaż sądzę, że i ten ofensywny czworokąt sobie poradzi) Mancini ma tak bogaty skład i nie gra w pucharach, że spokojnie może sobie żonglować, a dziś na pierwszy bój Mancini przede wszystkim chce zagrać na 0 z tyłu i oprócz obrony właśnie dwójka Melo/Medel mają im w tym pomóc, a w drugiej połowie za tego który będzie miał kartkę i więcej fauli a zarazem ryzyko czerwonej wejdzie Kongdobia.
Jakoś tak bym to widział.
Puszczam drugi zakład na Inter po stawce 2.04 też w Betano za trochę mniejszą stawkę już.
pzdr.
 
A 11

arjenx

Użytkownik
Pewnie, Ljalić i Brozović pierwsi do zmiany jakby trzeba było w końcu przełamać obronę Lazio(Chociaż sądzę, że i ten ofensywny czworokąt sobie poradzi) Mancini ma tak bogaty skład i nie gra w pucharach, że spokojnie może sobie żonglować, a dziś na pierwszy bój Mancini przede wszystkim chce zagrać na 0 z tyłu i oprócz obrony właśnie dwójka Melo/Medel mają im w tym pomóc, a w drugiej połowie za tego który będzie miał kartkę i więcej fauli a zarazem ryzyko czerwonej wejdzie Kongdobia.

Jakoś tak bym to widział.
Puszczam drugi zakład na Inter po stawce 2.04 też w Betano za trochę mniejszą stawkę już.

pzdr.
Wystarczyło chwilę poczekać, a już kurs 4 oferują ????
 
R 167

realny

Użytkownik
Inter źle wszedł w to spotkanie. Szybko stracony gol i wręcz fatalne pierwsze pół godziny meczu. No a Felipe Melo to już totalna wisienka na torcie...
 
mara_1910 257

mara_1910

Użytkownik
Roberto Mancini przegrał ten mecz jeszcze wtedy zanim się tak naprawdę zaczął.Wystawiając do pierwszego składu dwóch defensywnych pomocników Felipe Melo i Gary&#39;ego Medela,kolejnym gwozdziem do trumny okazał się Montoya.To co wyprawiały te dwa drzewce w środku pola to woła o pomstę do nieba,zero przyspieszenia,zero gry z pierwszej piłki,zero prostopadłych podań,jedyne takie podanie wykonał Perisic gdzie asystował przy bramce Icardiego.Montoya w porównaniu do Tellesa strasznie słabo,mało dryblingów,zero dośrodkowań,piłka dosłownie przeszkadzała mu w grze.Czarę goryczy przelał Melo gdzie pokazał całą swoją głupotę i faulował bezmyślnie w polu karnym piłkarza Lazio...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom