>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

17 kolejka Primera Division 9-10 stycznia 2010r.

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP

Kursy bukmacher bet-at-home
Zapraszam do dyskusji odnośnie 17 kolejki Primera Division ;)

Na samym początku w oczy rzucił mi się mecz Villarreal. Granie na Real i Barce w tej kolejce sobie odpuszczam i zobaczę co z tego wyniknie. Widać że Żółta Łódź podwodna wróciła na właściwe wody. Mecz ten dobrze się zapowiada bo podopieczni Ernesto Valverde ostatnio spisują się coraz lepiej. Remis z Barceloną na trudnym terenie jakim jest Camp Nou jest bez wątpienia powodem do zadowolenia. We wcześniejszych meczach Villarreal ogrywał Racing Santander, Atletico Madryt i Getafe CF. Te wszystkie zwycięstwa pozwoliły im na zmazanie pasma niepowodzeń z początku sezonu. Cieszy również powrót Marcosa Senny.
Almeria nie radzi sobie najlepiej, bo czy wymęczone 1:0 z Xerez na własnym obiekcie można nazwać sukcesem ? Villarreal w chwili obecnej jest drużyną o wiele lepszą i ciężko tu szukać niespodzianki. Zawodnicy Almerii będą również niezwykle zmotywowani bo przecież każdy walczy o 3 punkty, więc gdybym miał obstawiać wynik to 2:1 dla gospodarzy.


⚽CF Villarreal - UD Almeria | CF Villarreal - 1,45
⚽CF Villarreal - UD Almeria (DW) | 2:1 - 7,00
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Od siebie dodam, że w Almerii całkiem niedawno zwolniono Hugo Sancheza. W jego miejsce nowym szkoleniowcem został Juan Manuel Lilo. Almeria w minionym tygodniu wygrała rzutem na taśmę 1:0 z bardzo słabym Xerez, ale tym razem już nie wróżę tak dobrego wyniku tej drużynie. W składzie Almerii brakuje istotnych dla niej piłkarzy: Kalu Uche oraz lewego obrońcy Chico, który pauzuje za kartki. W Villarreal po pladze kontuzji już zdecydowanie lepiej, do pełni sił powrócili Rossi i Llorente. Wreszcie Valverde ma szerokie pole manewru, dodatkowo piłkarze są uskrzydleni korzystnym wynikiem z Barceloną na Camp Nou przed tygodniem. Kadra wreszcie szeroka można grać na trzech frontach jakie im pozostały ;)

Pewna wygrana Villarreal jak dla mnie.
 
S 0

stolti

Użytkownik
zgadzam się z poprzednikiem ???? wklejam też moją analizę z Typów dnia:
piłka nożna, Primera Division , godz. 22.00
Spotkanie: Villarreal - Almeria
Typ: 1 (-1 EH)
Kurs: 2.25
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Już jutro o 22.00 zmierzą się 9. Villarreal i 16. Almeria. W tym pojedynku typuję zdecydowane zwycięstwo gospodarzy, którzy w ostatnich meczach spisywali się znakomicie i są w wysokiej formie. Ich bilans w ostatnich 10-ciu meczach to 6-1-3. Natomiast Almeria ma odwrotne proporcje tj. 3-1-6. Drużyna gości w ostatnim meczu pokonała najsłabszy w lidze Xerez zaledwie 1:0. Wcześniej zanotowali serię 5 meczy bez zwycięstwa. Villareal nie przegrał czterech kolejnych meczy a w ostatniej kolejce wywiózł cenny punkt grając na wyjeździe z Barceloną. Jeśli chodzi o mecze na własnym stadionie to jutrzejsi gospodarze spisują się znakomicie. W tym sezonie odnotowali bilan spotkań 5-2-1 przegrywając tylko z Realem Madryt. Co do spotkań wyjazdowych Almerii to nie ma się czym zachwycać... w 8-u meczach zaledwie 4 punkty. W jutrzejszym spotkaniu goście zmuszeni będą zagrać bez zawieszonego za kartki Chico (15 występów) oraz najlepszego strzelca zespołu Uche (5 goli), który wyleciał na PNA. Kontuzjowany jest też Vargas ale nie jest on znaczącym zawodnikiem tego zespołu. Co do gospodarzy to nie wystąpi kontuzjowany Rodriguez (5 występów) ale nie jest on kluczowym graczem Villarrealu. Pod znakiem zapytania stoi występ Piresa (13 występów, 3 gole) oraz Venty (10 występów) ale jestem przekonany iż nawet bez nich Villarreal sobie poradzi z Almerią tym bardziej, że zagrają oni bez podstawowego obrońcy (Chico) i najlepszego strzelca (Uche).
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP

Villareal - Almeria
Na El Madrigal coraz lepiej spisujący się gospodarze podejmą gości z Almerii. Wielu zapewne na początku sezonu widząc grę i wyniki podopiecznych Valverde przecierało oczy ze zdumienia. Ja też byłem w tej grupie. Gospodarze grali fatalnie i nawet przez dłuższy czas znajdowali się w strefie spadkowej. Jednak te czasy to już na szczęście dla Żółtej Łodzi Podwodnej odległa przeszłość. Odkąd do gry, kilka kolejek temu wrócił lider gospodarzy, czyli Marcos Senna ich gra wygląda naprawdę dobrze. Przekłada się ona na miejsce w tabeli. Villareal w tej chwili zajmuje miejsce w środku tabeli. Gospodarze są na 9 miejscu z 22 punktami na koncie. Ostatnie pięć meczy to dorobek dziesięciu punktów. Podopieczni Valverde dobrze radzą sobie na swoim boisku, gdzie notują bilans 5-2-1. Goście co było do przewidzenia, w tym sezonie będą się bronić przed spadkiem. Na chwilę obecną zajmują 15 miejsce w tabeli z szesnastoma punktami na koncie. Ostatnie 5 spotkań to tylko 4 punkty. W tym 3 zdobyte z czerwoną latarnią ligi - Xerez, które niemal na 100% spadnie do drugiej ligi. Gospodarze są w naprawdę dobrej formie, co pokazał ostatni mecz na Camp Nou. Momentami nie tylko dorównywali Barcelonie, ale nawet byli od niej lepsi. Na chwilę obecną prezentują naprawdę dobry futbol i nie wydaje mi się, że Almeria będzie w stanie im się dzisiaj przeciwstawić. Wśród gości może zabraknąć ich czołowego zawodnika - Kalu Uche. W Villareal do gry nie są zdolni: Ibagaza, Fuentes i Gonzalo Rodriguez. Porównując obecną formę obydwu zespołów, a także biorąc pod uwagę słabą grę Almerii na wyjazdach nie widzę możliwości, aby goście wyjechali z El Madrigal z punktami. Stawiam zdecydowanie na Villareal.
Mój typ:
Villareal 1,50
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Także dzisiaj za typ dnia wybraliśmy Villarreal i oby piłkarze &#39;Yellow Submarines&#39; nas nie rozczarowali ;)

Z typerskiego punktu widzenia po raz kolejny odpuszczam mecz z udziałem Atletico, które rownie dobrze może wygrać z Valladolid jak i wysoko przegrać.

A co w niedzielę? Trio Valencia, Real i Barcelona po zwycięstwa? Hmm... jak dla mnie trochę niskie kursy, ale nie wykluczam, że na mecz z udziałem którejś z tych drużyn się skuszę. Valencia zmierzy się z bardzo słabym Xerez, które praktycznie nie strzela bramek w tym sezonie. Nietoperze mają teoretycznie najłatwiejsze zadanie. Na Bernabeu zamelduje się rewelacyjna, ale glównie w domu Mallorca. Nie tak dawno wygrywała w Madrycie i kto wie czy ponownie nie podyktuje trudnych warunków Królewskim. Barcelona ląduje na Teneryfie, ktora u siebie gra otwartą piłkę i ogólnie pozostawia dużo miejsca na grę rywalom przez co mecze domowe z ich udziałem ogląda się całkiem przyjemnie. Barca powinna to wykorzystać i przy współudziale gospodarzy być może ujrzymy over 2,5.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Również podpisuję się pod tym że Villareal @ 1,46 Betsafe to bardzo dobry typ z Primera Division na dzisiaj. Sam z niego skorzystam i postawie na wygraną Zółtej Łodzi Podwodnej;) Oby szcześliwie dla Nas wszystkich.

Sevilla - Racing Santander Typ : 1 @ 1,60 Betsafe
A ciekaw jestem co myślicie o przelamaniu złej serii Sevilli ? Co prawda zabraknie dwóch żądeł tj Luisa Fabiano i Kanoute. Ale przecież w obwodzie jest nie taki znowu słaby Negredo. Co prawda również Zokora jest na PNA,a urazy wyeliminowały z gry Adriano i Sergio Sancheza to jednak twierdze że Sevilla jest w stanie wygrac. W meczu ligowym z Atletico stracili gola w 93min, potem z Barcą w Copa Del Rey wygrali 2:1 na wyjeździe. Ten wynik może wskazywac na podniesienie morale. Oto jaki sklad przepowiada na ten mec AS :

----------------------Palop------------------
Konko----Escude----Dragutinovic----F.Navarro
------------Lolo--------Romaric--------------
Jesus Navas---------Renato---------Perotti---
------------------Negredo--------------------​

Aż tak źle to chyba nie jest myślę. Potencjał w tym składzie widac. Również dużo problemów ze skladem ma przed tym meczem trener Racingu Santander. Przede wszystkim wypadl mu bramkarz Tono. Kursy na Seville 1,60. Ja bym zaryzykował. Ciekaw jestem Waszego zdania;)
 
P 0

pavlinho

Gość
Ja też pobieram Villarreal z handicapem. W środę mała wpadka w pucharze ale grali innym ustawieniem i trzech zawodników zostało zmienionych w pierwszej połowie. Dzisiaj zagrają takim ustawieniem jak z Barcą, myślę że osłabiona Almeria nawet nie strzeli bramki bo dla mnie Almeria bez Uche jest słaba co pokazała w ostatnim meczu z beznadziejnym Xerez u siebie. Jedyne czego się boję to zamurowania swojej bramki całą drużyną...Villarreal bez większych osłabień.
 
anarky 0

anarky

Użytkownik
Również podpisuję się pod tym że Villareal @ 1,46 Betsafe to bardzo dobry typ z Primera Division na dzisiaj. Sam z niego skorzystam i postawie na wygraną Zółtej Łodzi Podwodnej;) Oby szcześliwie dla Nas wszystkich.

Sevilla - Racing Santander Typ : 1 @ 1,60 Betsafe
A ciekaw jestem co myślicie o przelamaniu złej serii Sevilli ? Co prawda zabraknie dwóch żądeł tj Luisa Fabiano i Kanoute. Ale przecież w obwodzie jest nie taki znowu słaby Negredo. Co prawda również Zokora jest na PNA,a urazy wyeliminowały z gry Adriano i Sergio Sancheza to jednak twierdze że Sevilla jest w stanie wygrac. W meczu ligowym z Atletico stracili gola w 93min, potem z Barcą w Copa Del Rey wygrali 2:1 na wyjeździe. Ten wynik może wskazywac na podniesienie morale. Oto jaki sklad przepowiada na ten mec AS :

----------------------Palop------------------
Konko----Escude----Dragutinovic----F.Navarro
------------Lolo--------Romaric--------------
Jesus Navas---------Renato---------Perotti---
------------------Negredo--------------------​

Aż tak źle to chyba nie jest myślę. Potencjał w tym składzie widac. Również dużo problemów ze skladem ma przed tym meczem trener Racingu Santander. Przede wszystkim wypadl mu bramkarz Tono. Kursy na Seville 1,60. Ja bym zaryzykował. Ciekaw jestem Waszego zdania;)

dziwne, bo Navas nabawił się kontuzji z Barcą i niby miał na ławce zacząć mecz ???? ...Typuje skromne zwycięstwo Sevilli.
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
VS

⚽ Villarreal - Almeria
Typ: Villarreal @ 1.45 expekt


Dzisiejszą serię spotkań w hiszpańskiej Primera Division zamykać będzie mecz Villarrealu z Almerią. Jest to ciekawe spotkanie, które może mieć spory wpływ na sytuację w tabeli, a szczególnie na dolne jej rejony.

Podopieczni Ernesto Valverde z każdym meczem grają co raz lepiej i śladów kryzysu z początku sezonu już nie widać. Z kolejki na kolejkę pną się w górę tabeli i do strefy pucharowej zostało już tylko 6 oczek. Na własnym stadionie Żółte Łodzie Podwodne radzą sobie dobrze. W 8 meczach uzyskali 17 pktów, co jest 5. wynikiem w lidze. Ostatnio na El Madrigal pokonali w lidze Racing Santander (2:0), Getafe (3:2), Real Valladolid (3:1). Jeśli chodzi o sytuację kadrową to do gry wraca Marcos Senna, czyli jedno z najważniejszych ogniw Villarreal. Jednak trener Valverde w dalszym ciągu, przy układaniu pierwszej &#39;11&#39; nie będzie mógł brać pod uwagę takich piłkarzy jak: Gonzalo Rodriguez (5 meczów), Ariel Ibagaza (4 mecze). Z Barceloną gra tej drużyny naprawdę mi się podobała. Zagrali ambitnie, z zębem, wiedzieli co chcą ugrać i konsekwentnie to realizowali. Jeżeli dzisiaj zagrają na podobnym poziomie z ich strony liczę na pewne 3 pkty.

Goście dzisiejszego spotkania - Almeria, to najmłodszy zespół w Primera Division. Założony w 1989 roku klub z południowo-wschodniej Hiszpanii zajmuje obecnie 15. miejsce z raptem 3 punktami przewagi nad strefą spadkową. Co od razu rzuciło mi się w oczy to fatalna gra tego klubu na wyjazdach. W 8 meczach uzyskali oni tylko 4 pkty przegrywając m.in. z Espanyolem (2:0), czy Zaragozą (2:1), które do najmocniejszych nie należą.
W grudniu z posadą trenera pożegnał się Hugo Sanchez, a jego miejsce zajął Juan Manuel Lillo. Dzisiaj na boisko nie wyjdzie raczej były zawodnik krakowskiej Wisły - Kalu Uche, co niewątpliwie jest sporym osłabieniem.

Historia spotkań na El Madrigal to 2 zwycięstwa gospodarzy oraz 1 remis. Goście nigdy nie wywieźli z tego stadionu kompletu punktów.

Krótko kończąc... przy odpowiednim zaangażowaniu Villareallu i niezlekceważeniu przeciwnika nie widzę innego wyniku niż taki, który da gospodarzom 3 punkty. :cool:
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
09 stycznia 2010r
godzina 22:00​

⚽ Vilareal - Almeria | Typ: Villareal - Kurs: 1,45

17. kolejka Primera Division. Dzięki Bogu, że w Hiszpanii nie ma śniegu, bo przynajmniej normalnie można obstawiać i nie bać się, że znowu coś zostanie przełożone..

Villareal po fatalnym początku sezonu wraca do walki o europejskie puchary. Ostatnio jest w świetnej formie. Wygrał 3 kolejne spotkania w Primera Division, a w ostatniej kolejce zremisował na wyjeździe z Barceloną. Warto dodać, że był to pierwszy mecz w tym sezonie, kiedy Barca straciła punkty na Camp Nou. Forma rośnie i kolejny mecz z Almerią powinien zakończyć się 3-punktową zdobyczą dla gospodarzy. W tym meczu zdecydowanie ważniejsza jest ostatnia forma i nastawienie niż statystyki. Villareal chce bardzo powrócić na szczyty, w tej chwili jest na najlepszej drodze. Podopieczni Ernesto Valverde tracą do 6. miejsca gwarantującego udział w LE tylko 6 punktów. Wszyscy podstawowi zawodnicy wracają do formy. Takie nazwiska jak Nilmar, Llorente, Senna czy Cazorla znowu nabierają właściwego znaczenia.

Almeria jest zdecydowanie w dołku. Goście już od dłuższego czasu mają problemy ze zdobywaniem punktów. Po serii 3 porażek udało im się co prawda zremisować u siebie z Dep La Coruna. Później jednak nie nawiązali jednak walki ze równie kiepskim Espanyolem. Pomimo ostatniego zwycięstwa z Xerez (wymęczone 1-0, gol w 89&#39;) forma nadal jest kiepska. Bilans na wyjeździe (1-1-6) wskazuje na to, że goście mają ogromne problemy ze spotkaniami poza swoim terenem. Poza tym Almeria traci wiele goli na wyjeździe - 2.0 na mecz. Ciężko przypuszczać, że tak kiepski zespół będzie w stanie urwać choćby punkt rozpędzonemu Villarealowi.

Na dodatek Almeria zagra bez swojego najlepszego strzelca - Kalu Uche, który wyjechał na Puchar Narodów Afryki. Villareal nie ma żadnych poważnych osłabień.

Cel gospodarzy jest jasny - pewne 3 punkty. Wydaje się on bardzo realny.
 
N 77

noobcior

Użytkownik
Sevilla 1 - 2 Racing Santander
Villarreal 1 - 1 Almeria

Po wpadkach faworytów w sobotę:-|, należałoby odrobić w piątek:cool:.


Xerez - Valencia
Niezły wydaje się typ wystawiony przez Gamebookers, Valencia Over 1.5 @ 2.75. Xerez przegrywa mecz za meczem, tracąc seryjnie bramki. Przynajmniej dwie ostatnio im wbili u siebie: Barcelona oraz Atletico, natomiast na wyjeździe: Getafe(5) i Racing(3). Valencia strzela nieprzeciętnie i to nie tylko słabym drużynom. Co prawda w ostatnich 3 meczach nie przekroczyli overa 1.5, lecz czas na przełamanie;). W poprzednich spotkaniach potrafili ustrzelić przynajmniej 2 bramki na wyjeździe: Genoi, Bilbao, Osasunie(3) oraz u siebie: Realowi, Lille(3). W dodatku na te spotkanie ma kto strzelać. Powołani zostali m.in Villa, Zigic, Joaquín, Mata, Silva, a także nowy nabytek Nietoperzy Domínguez. Co do zwycięstwa Valencii można być chyba pewnym tak samo, jak do wczorajszej wygranej Villarealu:]. Myślę jednak, że Nietoperze nie zawiodą. W końcu 3 pozycja w Primera Division do czegoś zobowiązuje i nie powinno tracić się pkt z ostatnią drużyną, która po 16 meczach zdobyła aż 7(!) oczek.

Typy na mecz:
Valencia Over 1.5 Gamebookers @ 2.75✅✅✅
Valencia Win bwin @ 1.50✅✅✅
Xerez nie strzeli bwin @ 1.95
⛔⛔⛔

Wynik: 1:3

Co do pierszego typu, takie małe porównanie. Bwin wystawia ofertę Valencia 3 lub więcej goli po kursie 2.55, więc z Overem 1.5 warto zaryzykować ???? .

Malaga - Athletic Bilbao
Gospodarze ostatnio w dobrej formie. Nie przegrali spotkania od początku listopada, kiedy u siebie ulegli Valencii 1:0. Następnie nadeszła fala remisów - aż 6 pod rząd, no i drugie zwycięstwo w sezonie nad Mallorcą. Z kolei goście od dawna bez remisu, bo aż od 21 listopada z Barcelona 1:1. Od sześciu spotkań kratka, tzn przegrana - wygrana. Czas zakończyć tą serię remisem :razz:.

Typy na mecz:
X bwin @ 3.25✅✅✅
Malaga Win lub X bwin @ 1.38
✅✅✅

Wynik: 1:1

W dodatku:
Deportivo - Osasuna bwin @ 1.85
✅✅✅

Wynik: 1:0

Ostatni może był suchym typem, ale przemyślanym ???? . Jak widać nawet takie mogą wchodzić;)

Ogólnie 5/6 typów na ✅, więc nie jest źle.:razz:

A teraz na WOŚP ????
 
soofka-51332 0

soofka-51332

Użytkownik
Deportivo La Coruna vs Osasuna – 1 @ 1.90 (expekt)
Może tym razem liga hiszpańska będzie dla mnie łaskawsza. Deportivo – 6 miejsce w lidze, 4 mecze bez porażki – kontra Osasuna – 13 miejsce w lidze, 5 meczów bez zwycięstwa. Teoretycznie sezon dla Osasuny jest już stracony, nic więcej poza środkiem tabeli w tym roku nie ugra. Natomiast Depor walczy o europejskie puchary i ma zaledwie 2 punkty straty do Valencii, która zajmuje 3 miejsce w tabeli. Zespołów walczących o awans do strefy pucharowej jest w tej chwili aż 6, bo zajmujące 8 miejsce Atletico ma tylko 4 punkty straty do rzeczonej Valencii. Walka jest więc zacięta, a każde stracone punkty mogą przekreślić szanse na występ wśród najlepszych. Deportivo jest w formie – przed kilkoma dniami ograło właśnie Valencię w pucharze Hiszpanii, natomiast jeszcze wcześniej zremisowało z Realem Zaragoza na wyjeździe. Liczę na to, że tym razem pokuszą się o 3 punkty.
Deportivo Xerez vs Valencia – 2 @ 1.55 (expekt)
Podobna sytuacja jak powyżej, tyle tylko, że kurs niższy. Xerez zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, jest w ciężkim dołku – passa 5 porażek, ostatni wygrany mecz (i jedyny w tym sezonie) w połowie października zeszłego roku. Natomiast Valencia, która – o czym pisałem wyżej – broni miejsca w strefie pucharowej, nie może sobie pozwolić na stratę punktów. Zresztą o ich sile świadczy fakt, że w tym sezonie na wyjeździe przegrali tylko jeden mecz! Chyba nie popsują sobie tego znakomitego wyniku i nie połamią sobie pazurków na praktycznie już drugoligowym Deportivo Xerez?
Real Madryt vs Majorka – over 2.5 @ 1.50 (expekt)
Sytuacja podobna, jak w dzisiejszym spotkaniu pomiędzy Juventusem a Milanem. Walczy czołówka tabeli (Real – 2, Majorka – 4), więc należy się spodziewać bramek. Wprawdzie obie drużyny mają zupełnie inne priorytety (Real goni Barcelonę, strata wynosi tylko 2 punkty, natomiast Majorka walczy o pozycję w europejskich pucharach z kilkoma innymi zespołami), to obie muszą ten mecz wygrać. Oba teamy są bardzo bramkostrzelne, zarazem dużo bramek tracą. Real jest liderem tabeli pod względem ilości strzelanych bramek. Średnia na mecz w obu przypadkach oscyluje w okolicy 3. Nawet kurs nie jest wysoki, więc wszystko wskazuje na to, że ten typ ma dużą szansę na powodzenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom