>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

17 kolejka Primera Division 20.12 - 22.12.2013

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Athletic-Rayo
Może to nie będzie mecz przyjaźni w polskim stylu ale na boisku nic takiego nie będzie. Rayo to ekipa, która lubi tracić gole. Nie piszę to dlatego, że tak mi się podoba ale po prostu uważam, że tak jest. Jemez dalej swoje ale nie wiem czy to w tym momencie ma sens, bo wyniki pokazują, że nie. Ale jak to mówią nie mój cyrk i nie moje małpy. Ważne, że w obronie zabraknie Nacho(lewa strona) i właściwie tyle z osłabień po stronie Błyskawic. Athletic bez Laporte&#39;a i nie wiadomo czy zagra Gurpegui. Francuza nie było już ostatnio, a kapitan zespołu doznał urazu w meczu z Celtą i opuścił drugą połowę. Na mecz z Rayo jest powołany ale z tego, co czytałem w baskijskich mediach, to jest możliwość, że od 1. minuty zobaczymy Ekize obok San Jose. Mnie cieszyłby występ Ekizy, bo uważam, że to najlepszy stoper Athletic, jaki jest w kadrze i szkoda by siedział na ławce. W kolejnych formacjach już większy spokój. W środku pola dominuje tercet Iturraspe, Mikel Rico i Ander Herrera, chociaż ostatnio w CdR za Andera zagrał Ibai i całkiem nie głupio to wyszło. Do formy dochodzi Muniain i naprawdę z meczu na mecz wreszcie zaczyna wyglądać lepiej.
Athletic u siebie osiąga świetne wyniki, o czym przekonała się chociażby Barca. Tam strzelili jednego ale tutaj będzie okazja na więcej. Przede wszystkim dlatego, że Rayo gra zawsze o wygraną i otwarty futbol to ich cecha, a jednocześnie przekleństwo, bo przez to przegrywają masę meczów będąc kontrowanym. Moim zdaniem dwa strzelą co najmniej, a czy więcej to zobaczymy ale myślę, że warto spróbować, bo przy obronie Rayo to naprawdę trzy gole nie jest wielkim osiągnięciem.
Athletic over 1,5 @ 1,53 Bet365✅2:1
Athletic over 2,5 @ 2,62⛔

Valencia-Real

Valencia to w tym sezonie chyba moja ulubiona drużyna do grania w Primera Division. Oczywiście do grania przeciwko nim, bo już kilka zakładów powchodziło grając na ich rywali. Tym razem nie będzie inaczej, bo rywal mega trudny i rywal, który na Mestalla od kilku lat regularnie lubi sobie postrzelać. W ostatnich czterech sezonach Real zdobył w ligowych meczach w Walencji aż 17 goli!!! Teraz wypada Bale ale to będzie okazja dla Di Marii, który ostatnio zdobył gola w pucharze i teraz wraz z Benzemą, Isco i Ronaldo zadbają o to by Diego Alves miał robotę przez cały mecz. Pogram jednak sobie na bramki gości, bo w obronie Real dalej robi cuda. Nie ma Varane&#39;a, Pepe i miało nie być Ramosa ale jednak unieważnili mu jedną kartkę. Z jednej strony fajnie, bo zostawali bez stoperów nominalnych ale z drugiej strony ostatnio Ramos robi wszystko by udowodnić, że głupota nie zna granic:razz: Powinien stworzyć duet stoperów wraz z Nacho, który dzięki swojej uniwersalności ma trochę więcej okazji na grę. Dla mnie ten duet będzie spokojnie do ruszenia i nawet słabo grająca Valencia będzie w stanie coś tam strzelić, a jak się zepną tak jak na Barce, to może wpadnie więcej niż jeden gol. A to oznacza, że Real z przodu powinien to nadrobić i dlatego decyduje się podobnie jak w przypadku Athletic zagrać dwie opcje. Pierwsza właśnie w dublu z overem Basków, a druga w singlu, bo kurs kusi, a trzy gole strzelić Valencii to nie powinno być nie wiadomo jakie wyzwanie.
Real over 1,5 @ 1,44 Bet365✅2:3
Real over 2,5 @ 2,50✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Barca bez Xaviego, Messiego, Valdesa i Neymara, o którym wspomniałeś, że dobrze sobie radzi. Toż pauzuje za kartki /skasujcie potem.
Robson// A skąd Adamo moze to wiedzieć że Neymar pauzuje za kartki ? Gra Barca to trzeba dawać handi, gra Real to trzeba grać na nich handi, tak samo z innymi zespołami, nie wazne z kim nie ważne gdzie i jaki skład to &quot;analiza&quot; lejąca wode z której nic nie wynika ... Szkoda odpisywac cokolwiek, strata czasu. Pozdr
Świetnie skwitowane lepiej tego się nie dało ująć.
Nie wiem jak można grać Barcę i nie wiedzieć ze Neymar pauzuje za kartki i do tego pisać że Barca musi wygrać wysoko.
Barca za Martino nic nie musi i gra na wynik a nie ładuję pierdylion bramek.
Po takim kursie przy takich osłabieniach to ja nie wiem czy warto grać wina w ogóle.
Real to samo Bale nie będzie Pepe zawieszony za kartki w Valencii zawsze trudno się gra i ekipie z Madrytu i Barcelonie.
Trzeba zaznaczyć że Djukic już nie jest trenerem Valencii co tylko pomoże Nietoperzom.
Po takich kursach nie warto ruszać zwycięstw hegemonów ligi.
Oczywiście pewnie oba wygrają a Adamo80 będzie wszystkich pouczał jakim on to jest typerem i oburzy się że ktoś śmiał skrytykować jego jakże ekskluzywne &quot;typy&quot;:grin:
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Barca bez Xaviego, Messiego, Valdesa i Neymara, o którym wspomniałeś, że dobrze sobie radzi. Toż pauzuje za kartki /skasujcie potem.
Robson// A skąd Adamo moze to wiedzieć że Neymar pauzuje za kartki ? Gra Barca to trzeba dawać handi, gra Real to trzeba grać na nich handi, tak samo z innymi zespołami, nie wazne z kim nie ważne gdzie i jaki skład to &quot;analiza&quot; lejąca wode z której nic nie wynika ... Szkoda odpisywac cokolwiek, strata czasu. Pozdr
Tak przyznaję - mój błąd. Gdzieś w necie znalazłem skład z Neymarem, ale chyba coś mi się pomieszało i źle zauważyłem. Tym nie mniej będzie Fabregas, Iniesta, Pedro i Alexis. Miejmy nadzieję, że wystarczy.
Co do prywatnej wojenki homofoba - Robsona, który śledzi moje posty i atakuje wszędzie gdzie się da mam tylko jedną uwagę - nie masz człowieku pojęcia o czym piszesz. To, że nie zamieszczam analizy na pół strony nie oznacza, że nie mam jej przygotowanej. To, że podaję takie, a nie inne argumenty to tylko moja sprawa. Liczy się aby typ wszedł, a jak wiesz większość wchodzi, bo ostatnio wszystkie typy, które zanegowałeś były prawidłowe. Gdyby nie to, że mam wiedzę, której ty nie masz powiedziałbym, że to twoje przyczepianie się przynosi mi szczęście, ale szczęście nie ma tu nic do rzeczy. Już pisałem przy okazji LM i PR żeby każdy kto ma jakieś &quot;ale&quot; sprawdził sobie moją skuteczność. Rozmawiajmy na argumenty. Myślisz, że nie sprawdzam składów przed meczami bo o tym nie piszę, albo jak dzisiaj się po prostu pomyliłem ? Jesteś po prostu żałosny. Ja kolego oprócz składów, pogody w danym dniu, nastrojów w szatni sprawdzam sto innych rzeczy o których nie masz pojęcia. Może nie robię tego zawsze, ale bardzo często. A to, że nie o wszystkim piszę to tylko moja sprawa. I przypominam, że usunąłeś mój post na Liverpool z świetnymi kursami powyżej 3,00 bo ci nie pasowała analiza. Przez ciebie potencjalni odwiedzający to forum nie zarobili, bo ci analiza się nie spodobała.
Świetnie skwitowane lepiej tego się nie dało ująć.
Nie wiem jak można grać Barcę i nie wiedzieć ze Neymar pauzuje za kartki i do tego pisać że Barca musi wygrać wysoko.
Barca za Martino nic nie musi i gra na wynik a nie ładuję pierdylion bramek.
Po takim kursie przy takich osłabieniach to ja nie wiem czy warto grać wina w ogóle.
Real to samo Bale nie będzie Pepe zawieszony za kartki w Valencii zawsze trudno się gra i ekipie z Madrytu i Barcelonie.
Trzeba zaznaczyć że Djukic już nie jest trenerem Valencii co tylko pomoże Nietoperzom.
Po takich kursach nie warto ruszać zwycięstw hegemonów ligi.
Oczywiście pewnie oba wygrają a Adamo80 będzie wszystkich pouczał jakim on to jest typerem i oburzy się że ktoś śmiał skrytykować jego jakże ekskluzywne &quot;typy&quot;:grin:
No może się po prostu pomyliłem ? Nie przyszło ci to do głowy ? Nikt ci nie każe grać moich typów, a jednak mimo tego, że tak mnie nie lubisz zagrałeś ostatnio na live coś co podałem, mimo, że krytykowałeś. Więc jak to zagrasz, a moje &quot;ekskluzywne&quot; typy wejdą coś napisz dla odmiany miłego, a najlepiej tego nie graj w ogóle - tak będzie najlepiej.
EDIT: MAM NADZIEJĘ, ŻE NIE ZAGRAŁEŚ I NIE ZAROBIŁEŚ TAKŻE NA LIVE
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Spina nie jest nikomu potrzebna.
Barcelona już nie raz była w fatalnej sytuacji kadrowej i kiedy wiele osób spodziewało się utraty punktów... to oni akurat gładko wygrywali. Nie chcę jednak tu nic sugerować. Getafe na własnym obiekcie może zdziałać naprawdę wiele. Cholernie trudny mecz do typowania. Może brak gola do którejś minuty? Linia jednak trochę wysoka, bo prawie pół godziny bez gola jak na Barcę to dużo. Polecam odpuścić ten mecz. Jedyny pewny wybór.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Typowanie spotkań FCB to ostatnio lekka loteria. Jak wiekszosc sie spodziewa ciezkiego meczu z małą iloscia bramek jak z Celtikiem to mamy 6-1. Gdy wiekszosc typuje latwe zwyciestwo i wieksza sume goli jak z Villareal to mamy wymęczone 2-1.
Dzisiaj mysle, ze szukanie jednak underu to najlepsze wyjscie. Barca dzisiaj zapewne nastawi sie na wyczekiwanie na gola z kontry wykorzystując do tego zapewne w duzej ilosci przypadkow Pedro.Ja wale w tym meczu w under 3,5 po 1,5 w milenium.
 
W 0

wojtekkmc

Użytkownik
Espanyol - Valladolid jest to mój pierwszy post na forum, co myślicie o tym spotkaniu ?? Ostatnie spotkania tych drużyn to przewaga wyników remisowych :

03.03.13 PRI Espanyol Valladolid 0 : 0
06.10.12 PRI Valladolid Espanyol 1 : 1
09.11.10 COP Espanyol Valladolid 1 : 1
27.10.10 COP Valladolid Espanyol 0 : 2
24.03.10 PRI Valladolid Espanyol 0 : 0

Valladolid (+1) po kursie 1.95 Betclick to całkiem przyzwoita propozycja na moje oko, warto wziąć pod uwagę kurs na remis 3.40.
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Jest niedziela masa spotkań więc poco się pchać w niepewną Barcelonę. Ja tego meczu nie ruszam nawet LIVE.

W południe mamy pojedynek Espanyol - Valladolid. Czyli 2 drużyn które od jakiegoś czasu bez aspiracji na topowe miejsca w tabeli siedzą sobie przytulnie w jej środku ????
To co się rzuca w oczy to H2H
&lt;table class=&quot;head_to_head h2h_mutual&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;highlight odd&quot;&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot;&gt;03.03.13&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;flag_td&quot; title=&quot;Primera Division (Hiszpania)&quot;&gt;PRI&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Espanyol&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Valladolid&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;last&quot;&gt;0 : 0&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;highlight even&quot;&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot;&gt;06.10.12&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;flag_td&quot; title=&quot;Primera Division (Hiszpania)&quot;&gt;PRI&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Valladolid&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Espanyol&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;last&quot;&gt;1 : 1&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;highlight odd&quot;&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot;&gt;09.11.10&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;flag_td&quot; title=&quot;Copa del Rey (Hiszpania)&quot;&gt;COP&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Espanyol&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Valladolid&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;last&quot;&gt;1 : 1&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;highlight even&quot;&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot;&gt;27.10.10&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;flag_td&quot; title=&quot;Copa del Rey (Hiszpania)&quot;&gt;COP&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Valladolid&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Espanyol&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;last&quot;&gt;0 : 2&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;highlight odd&quot;&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot;&gt;24.03.10&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;flag_td&quot; title=&quot;Primera Division (Hiszpania)&quot;&gt;PRI&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Valladolid&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Espanyol&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;last&quot;&gt;0 : 0&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;highlight even&quot;&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot;&gt;01.11.09&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;flag_td&quot; title=&quot;Primera Division (Hiszpania)&quot;&gt;PRI&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Espanyol&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Valladolid&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;last&quot;&gt;1 : 1&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;highlight odd&quot;&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot;&gt;25.01.09&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;flag_td&quot; title=&quot;Primera Division (Hiszpania)&quot;&gt;PRI&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Valladolid&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Espanyol&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;last&quot;&gt;1 : 1&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;highlight even&quot;&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot;&gt;30.08.08&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;flag_td&quot; title=&quot;Primera Division (Hiszpania)&quot;&gt;PRI&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Espanyol&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Valladolid&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;last&quot;&gt;1 : 0&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;highlight odd&quot;&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot;&gt;20.01.08&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;flag_td&quot; title=&quot;Primera Division (Hiszpania)&quot;&gt;PRI&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Valladolid&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Espanyol&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;last&quot;&gt;2 : 1&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
W tym sezonie obie drużyny są nad strefą spadkową. Więcej bramek tracą niż strzelają. Espanyol ma 19 pkt a Valladolid 15.
Moje propozycje na ten mecz:
Espanyol - Valladolid - remis - 3,50 ⛔ 4:2
gole under 2.5 - 1,65 ⛔ 4:2
kartki under 6.5 - 1,72 ✅ 4
4fun DW - 1:1 - 6,50 ⛔
Bet365
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Espanyol-Valladolid
Na szybko, bo mecz za moment. Espanyol u siebie, więc liczę, że zagrają ofensywnie i postarają się swoje zrobić. W ofensywie są Sergio Garcia, Cordoba, Simao i Stuani, więc ma kto strzelać i kreować te okazje. Obrona Valladolid do najlepszych nie należy i niczego tutaj nie zmienia, to czyste konto z Celtą. Z kolei Pucelanos też mają kim straszyć, bo Oscar już wraca do podstawowego składu, a poza tym Ebert i Javi Guerra robią kapitalną robotę. To dzięki nim ekipa jakoś się trzyma.
Niby w meczach Espanyolu za dużo bramek nie pada ale ja tam uważam, że stać ich na naprawdę dużo więcej. To co pokazywali na początku sezonu bardziej do pasuje do tego jaki mają potencjał, niż to co jest teraz. Jak dla mnie kurs na bts całkiem przyjemny i myślę, że warto zaryzykować. Jak ktoś chce składy to proszę:
Espanyol: Casilla; Fuentes, Moreno, Colotto, Javi López; Víctor Sanchez, David López, Stuani, Simao; Córdoba, Sergio Garcia
Valladolid: Mariño, Rukavina, Valiente, Rueda, Peña, Álvaro Rubio, Rossi, Ebert, Óscar, Bergdich i Javi Guerra
BTS @ 2,00 Bet365✅4:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bagina 23

bagina

Użytkownik
Valencia - Real Madryt
Dzisiaj pod lupę wziałemtaki oto mecz. Chyba wszystko już tu zostało na temat tego spotkania powiedziane jednak pokuszę się o swoją skromna opinię.
Na początek coś o gospodarzach. Ostatni mecz u siebie z Gimnastic wygrany u siebie 1:0 pokazał na co szykuję się Valencia. Odpuścili trochę Copa del Rey na regenerację sił, aby poświęcić ją na ostatnią potyczkę ligową w tym roku. Valencia groźna u siebie jednak przeplata mecze trochę jak rosyjska ruletka. 5 meczy ostatnio w lidze to 2 zwycięstwa 1 remis 2 porażki (z o wiele niżej notowaną almerią oraz dobrze w tym roku dysponowanym realem sociedad). Średnio na stadionie gospodarzy padają 3 bramki, 8 spotkań 6 razy over 2,5, 2 razy under. W lidze ostatnio under, a nigdy w tym roku im sie nie zdarzyło 2 razy z rzędu under u siebie. Żadnych osłabień z czego mi wiadomo.
Goście na wyjazdach grają różnie, czasami znakomicie czasami katastrofa. Graczy, których zabraknie to: Varane, Coentrao, Khedira, Bale oraz Pepe. Siła rażenia realu jest imponująca nikomu nie muszę chyba o tym mówic, liczby przemawiają tu zdecydowanie na korzyść &quot;królewskich&quot;. W ich meczach wyjazdowych pada średnio 3,8 gola, 8 meczy wyjazdowych 7 overów 1 under. Bilans goli 19:11...
Jak i goście tak i gospodarze myślę, że coś dzisiaj postrzelają także over 2,5 można śmiało atakować, moje typy na ten mecz:
over 2,5 (1,44)✅
dla odważnych over 3,5 (2.0)✅
BTS (1,44)✅
Ronaldo strzeli (1,53)✅

 
Otrzymane punkty reputacji: +12
intelowiec 68,4K

intelowiec

Użytkownik
22.12.2013 21:00 Valencia - Real Madryt
Typ: Real Madryt ✅ 2:3
Kurs: 1,60
WillHill
Jak spojrzałem na kurs na Real w spotkaniu wyjazdowym z Valencią, postanowiłem napisać na jego temat kilka słów, ponieważ według mnie warto w ten mecz zainwestować parę złotych. Ostatnie statystyki meczów między tymi zespołami mówią same za siebie: od ostatniej porażki 9 maja 2009 roku Real wygrał sześciokrotnie i padły tylko dwa remisy. a rezultatów 0:5 czy 3:6 nie trzeba komentować.
Można więc z całą stanowczością stwierdzić, że Valencia leży galaktycznym. Jeśli chodzi o motywację, to możemy również być spokojni. Po pierwsze to ostatnia szansa Cristiano Ronaldo na to, aby się pokazać w tym roku i zwiększyć swój dorobek bramkowy. Po drugie Carlo Ancelotti zapewnił, że wystawi najmocniejszy skład, aby niejako zmazać plamę po ostatnim remisie z Osasuną, po którym był wściekły na swoich podopiecznych. Po trzecie z kolei, Real nadal liczy się w walce o mistrzostwo i nie może sonie pozwolić na kolejną z rzędu stratę punktów. I po czwarte wreszcie Valencię trapi obecnie kryzys i klub poszukuje nowego selekcjonera.
W takiej sytuacji nie widzę innego rozwiązania jak pewna wygrana Realu, a kurs 1,60 to całkiem rozsądna inwestycja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ciągniemy temat kartkowania dalej. Dziś jedna propozycja, ale według mnie dużo pewniejsza.
Zawodnik Barcelony Sergio Busquets zagrożony pauzą w najbliższym meczu z Elche. Powróciłby na jakże ważny pojedynek z Atletico, które nie tylko depcze po piętach, to jeszcze lideruje. Wczoraj kapitan Rojiblancos dostał 5 kartkę i jeśli ominą go kontuzje to w nowym roku zagra z Katalończykami. Reprezentant Hiszpanii będzie niezbędnym zawodnikiem w walce o liderowanie w tabeli Primera Division.

Sergio Busquets kartka - tak @2.05 betsson ✅ ✅ dał radę.


Athletic jest w dobrej formie, a jednym z wyróżniających się piłkarzy jest Iker Muniain, który powoli wraca do swej optymalnej dyspozycji sprzed 2 sezonów. Młody Bask strzela ostatnio jak na zawołanie i wobec słabej skuteczności napastników, to skrzydłowy będzie jednym z tych, którzy powinni poprowadzić zespół do zwycięstwa. Goście nie są ekipą defensywną, więc zostawią dużo miejsca, a ten Pan umie to wykorzystywać.
Iker Muniain strzeli @3.25 bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom