>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

17 kolejka Orange Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
M 0

metody

Użytkownik
Groclin Grodzisk Wlkp. - Jagiellonia Białystok 3:1
Typ: 1✅

Chodź Jaga spisuje się całkiem nieźle to na wyjazdach aż tak dobrze nie grają , tym bardziej stawiam na Groclin , ponieważ przegrali oni tylko jeden mecz u siebie na rozpoczęcie sezonu z Ruchem
Zagłębie Sosnowiec - Odra Wodzisław 0:2
Typ X ⛔

Odra jak i Zagłębie nie prezentują się zbyt dobrze, wydaje mi się ,że grają dość równo , stad ten typ
Bełchatów – Widzew 3:1
Typ 1 ✅

Mecz derbowy regionu łódzkiego , pomimo lepszej formy Widzewa ,stawiam na Bełchatów ponieważ maja autu własnego boiska i myślę , że maja lepsza kadrę od łodzian
Wisła Kraków – Zagłębie Lubin 2:1
Typ 1 ✅

Wisła będzie chciała przypieczętować zakończenie sezonu , przemawia za nią wszystko własne boisko , 7 meczy bez porażki na własnym stadionie .

I wczorajsze dwa typy :
Ruch - Cracovia 2:0
Typ 1 ✅
Lech - Korona 1:0
Typ 1 ✅
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Margines zwycięstwa - Gospodarze jedną bramką (betsson) - 3,55
Legia ostatnio nieco poprawila osiagane wyniki, pokonala na wyjazdach Bytom i Cracovie. Gra wygladal dobrze, ale nadal sa problemy ze skutecznoscia. Po meczu w Krakowie mowi sie, ze Chinyama zaliczyl duza poprawe (co widac bylo w jego grze) i mysle ze jest w tym duzo racji, jednak daleki jestem od twierdzenia, ze bedzie teraz strzelal (jak zapowiadal) 2 gole na 5 sytuacji. Zawodnik ten jest bardzo nieprzewidywalny, mam nadzieje ze zagra dobrze, co najmnije tak jak w Krakowie i stanie sie nieaktualnym powiedzenie przesmiewcow ze jego numer na koszulce (19) oznacza ze strzela on 1 gola na 9 setek ????
Co do skladu, w Legii nadal nie moga zagrac kontuzjowani Astiz i Augustyn oraz oczywiscie Grosicki z wiadomych powodow. Pozostali zawodnicy sa gotowi do gry. W Gorniku natomiast zabraknie Sławika, obroncy Pawelca (przeziebienie) i Dawida Jarki (uraz kolana). Wraca do skladu Piotr Gierczak. Na pewno brak Jarki bedzie oslabieniem, mimo ze ostatnio nie blyszczal on taka forma jak na poczatku rundy.
Gornik na Lazienkowskiej zawsze stawial Legii trudne warunki. W ostatnich latach Legia te mecze wygrywala, ale z reguly jedna bramka. Wg mnie dzis bedzie podobnie. Mimo postepow poczynionych przez Gornika, jest za wczesnie zeby ta druzyna ogrywala Legie na Ł3. Wygra Legia, ale zwyciestwo nie przyjdzie latwo i bedzie to zwyciestwo jedna bramka.
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2:0
Margines zwycięstwa - Gospodarze jedną bramką (betsson) ⛔
typek nie wszedl, ale braklo niewiele
Górnik zagral bardzo dobrze, nie mieli moze jakiejs mega setki ale z gry mieli bardzo duzo, bardzo groznie (minimalnie niecelnie) uderzal Zahorski po wrzucie z autu Hajtyoraz chyba Majweski z dystansu, ale dobrze obronil Mucha , byly momenty ze mieli wyrazna przewage, na szczescie Legia nie dala sobie strzelic gola, bardzo szybko objela prowadzenie po podaniu Radovicia z 6m strzelil Chinyama, Legia mogla podwyzszyc
wczesniej niz w 87&#39;, setke mial Chinyama (obronil Peskovic), bardzo groznie dwa razy uderzal Edson (raz obronil Peskovic, drugi raz poprzeczka), raz po podaniu Chinyamy wszerz pola karnego Radovicia uprzedzil obronca, ale pod koniec meczu w blizniaczej sytuacji obronca nie zdarzyl i z 10m bramkarza pokonal Rybus
ogolnie bardzo dobry mecz, typ nie wszedl ale to nic, Legia wygrala!
pozdrawiam
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Jutro przy Reymonta Wisła podejmowac bedzie Mistrza Polski Zagłebie Lubin. Wisła w tym sezonie jeszcze nie zaznał smaku porażki, ale czy Zagłebie jest w stanie sprawic niespodzianke i wygrac w Krawowie myśle że nie remis to szczyt możliwosci lubinian. Wg mnie Wisła powinna postawic kropke nad i i pokazac ze w tej rundzie nie miała sobie równych, jak będzie zobaczymy za jakies 18 godzin jak dobrze policzyłem( zart) ????
pozdro
 
manieq12 0

manieq12

Użytkownik
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
09.12.07 godz 15:00
moj typ 1
kurs 1.40
expekt 2-1 ;)

Faworyta tego spotkania wskazać jest bardzo łatwo.
Biala Gwiazda lider tabeli podejmuje dzis Mistrza Polski.
Wisła w szesnastu spotkaniach tylko dwukrotnie traciła punkty, remisując w wyjazdowych meczach. Na własnym stadionie radzą sobie dobrze, wygrywając wszystkie spotkania i dziś powinno być tak samo.
Zaglębie cztery razy wygrało trzykrotnie zremisowali raz przegrali.
Goście zagrają osłabieni brakiem pauzujących za kartki Michała Chałbińskiego, Tiago Gomesa oraz Dariusza Jackiewicza.
W ekipie gospodarzy zabraknie Andrzeja Niedzielana oraz Dariusza Dudki a do składu wraca Kamil Kosowski
2007-05-09 padl remis 0-0 w pozostałych spotkaniach padalo duzo bramek zatem warto pomysleć nad overem,ktory moim zdaniem jest dzis prawdopodobny.
Dlatego dodatkowy typ to:

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
09.12.07 godz 15:00
moj typ over 2.5
kurs 1.85
expekt 2-1;)
 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
Spotkanie: Wisła - Lubin
Typ: 1 ✅ ✅
Kurs: 1.40
Bukmacher: Bwin

Spotkanie zapowiada sie bardzo emocjonujące. Przeciwko sobie stanie obecny lider Orange Ekstraklasy i Mistrz Polski. Dziś krakowska Wisła nie powinna przegrać tego spotkania. Zagłębie Lubin ma problemy. Media rozgłosiły sprawę z marihuaną a to jak wiadomo nie wpływa pozytywnie na zespół. Po za tym Wiślacy w znakomitej formie i z pewnością chcą sprawić prezent sobie i kibicom kończąc rundę jesienną z przewagą dziesięciu punktów nad Legią. W tym meczu typuje wynik 2:0 dla krakowskiej Wisły.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
I nadszedł ten czas kiedy to rodzima Orange Ekstraklasa zapada w zimowy sen... na nasze szczęście będzie to jak na polskie warunki dosyć krótki sen bo zmagania wznowią &quot;już&quot; pod koniec lutego. Na podsumowania jeszcze przyjdzie czas, ale fakt faktem, że najbliżej do mistrzostwa ma Wisła, która jesienią nie zaznała goryczy porażki.

Odnośnie minionej 17 kolejki i ostatniego spotkania pomiędzy Wisłą a Zagłębiem to Miedziowi nareszczie grają tak jak powinni grać od początku tego sezonu, ale cóż z tego jak Wisła ma w swoich szeregach niesamowitego Zieńczuka, który zagrał rundę swojego życia.
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
no Zieńczuk zagrał rundę życia, ale w koncu liga polska to niezbyt wymagająca liga. Zieńczuka to juz Wisła powinna dawno skreślić po meczu na wyjezdzie z Panathinaikosem. wtedy to był to dopiero bohater Zieńczuk. Najlepiej trener Skorża zrobiłby gdyby wymienił kilku zawodników starych ze swojego składu na młodych gniewnych. a takich w OE jest kilku, którzy z powodzeniem graliby w I składzie Wisły. W koncu trzeba powoli zacząć budować już skład na eliminacje Ligi Mistrzów. bo juz nikt raczej nie odbierze Wiśle mistrza Polski. pozdrawiam
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Wyniki 17 kolejki Orange Ekstraklasy
Ruch Chorzów 2-0 Cracovia Kraków
Lech Poznań 1-0 Korona Kielce
GKS Bełchatów 3-1 Widzew Łódź
Polonia Bytom 0-1 ŁKS Łódź
Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 3-1 Jagiellonia Białystok
Zagłębie Sosnowiec 0-2 Odra Wodzisław
Legia Warszawa 2-0 Górnik Zabrze
Wisła Kraków 2-1 Zagłębie Lubin
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
Podsumowanie.
Ruch-Cracovia. Ruch to typowa drużyna środka tabeli OE. Craxa natomiast to duże zaskoczenie in minus tego sezonu. ale w koncu trudno wygrywać gdy ma się w bramce bramkarza szmatłowca, a skład na II lige. jedynie może z wyjatkiem Pawlusińskiego i Moskały.
Lech Poznań-Korona Kielce. Lech za bardzo jest uważany za faworyta co sezon. Nie wytrzymuje tego. a skład Kolejorza przecież nie jest taki zły. Co do Korony Kielce to juz dawno powinni ją spuścić z OE, po tym jak kupowała ślicznie mecze w III i w II lidze. Dariusz Wdowczyk wtedy ładnie podziałal. Tak więc Korono wracaj do 3 ligi, tam gdzie twoje miejsce.
Gks Bełchatów-Widzew Łódz. Gieksa w II cześci rudny wiosennej myślę, że będzie pięła się w tabeli coraz to wyżej i wyżej. Bo trudno gdyby tak nie było, gdy ma sie w składzie najlepszego zawodnika OE Łukasza Gargułę. Do tego wyrózniający się w ataku Nowak. Jedynie niewiem co robi Mariusz Ujek w drużynie Gieksy. zupelne nieporozumienie, a zarabia takie krocie miesięcznie, że głowa mała. Jeśli chodzi o Widzew to nic dobrego o tej drużynie nie można powiedziec, skład II ligowy, śmieszni murzyni na obronie popełniający takie błędy ze szok. w dodatku trener nie mający za bardzo pojęcia o piłce nożnej. Dobrze dla Widzewiaków, że Boniek trzyma jakos to wszystko i kiedy trzeba załatwi co nie co. Bo gdyby nie to Widzew już dawno grałby w 2 lidze.
Polonia Bytom-Łks Łodz. Oba kluby prezentują poziom II ligowy. Dziw bierze jak w tamtym sezonie Polonia Bytom mogła awansować do OE. Kluby bez własnego stadionu nie powinny grać wogóle w OE. Łks nie pomogła nawet zmiana trenera. Dalej grają taką padlinę ze szok. Jedynie ratują ich czasami sędziowie dyktując smieszne rzuty karne w koncówkach.
Groclin-Jagielonia. Groclin już na dobre wita cały czas w czołówce OE. Widać świetną tam pracę głównie menedzerów, którzy sciagają bardzo ciekawych młodych zawodników. Jedynie może niewypał Filipa Ivanowskiego, który potrafi pięknie przestrzelić z kilku metrów do pustej bramki jak mało kto. Szkoda jedynie tego, że Groclin nie ma kibiców. W koncu gra się przede wszystkich dla swoich wiernych fanów. OE nie powinna być dla wiosek. Jeslic chodzi o Jagę to prezentuje się ona najlepiej ze wszystkich beniaminków. Jest to dla mnie duże zdziwienie, gdyż skład jak i trener Jagi nie wyglądają zbyt imponująco. Jednak Jaga gra dosyc dosyc i niech tak trzymają, w koncu mają solidnych kibiców.
Zagłębie S-Odra Wodzisław. Jesli chodzi o Zagłębie to też aż dziw bierze jak taka drużyna mogła awansować do OE. bez swojego stadionu. jedyny plus dla nich to taki, że posiadają bardzo dobrych kibiców, dla których warto grać. Skład Zagłębia jest dobry ale może na II ligę. na OE jest to za mało. bo trudno wygrywac mecze gdy ma się w składzie takich obroncow i jedynie grającego cos w srodku pola Jacka Berensztajna. Jesli chodzi o Odrę Wodzisław to drużyna ta solidarnie od kilku sezonów utrzymuje się spokojnie w OE. nie ma zadnych gwiazd w swoim skladzie, ale zawsze tworzy fajny kolektyw. Jedynym minusem jest brak kibiców. OE nie dla wiosek.
Legia Warszawa-Górnik Zabrze. Jesli chodzi o Legie to w tym sezonie prezentuje się solidnie, jednak nie na tyle aby zdobyć Mistrzostwo Polski. Skład Legii jest dobry, trener też w porządku. Kibice najlepsi w Polsce. Nic tylko grać. Górnik natomiast w tym sezonie zaskoczył mnie na duży plus. Widac rękę trenera Wieczorka którego uważam za bardzo dobrego fachowca. Jednak nie lepszego od Władka Łacha. Skład Górników może nie wygląda imponująco, ale tworzy fajny kolektyw. Jednak teraz w przerwie pewnie odejdzie ich gwiazdaj Dawid Jarka i powietrze z Górników zejdzie już całkiem. Dziw bierze, że w Górniku ciągle gra Tomek hajto, który tarczej powinien być w innym miejscu ( pamiętny wypadek ), a nie być na wolności.
Wisła Kraków-Zagłębie Lubin. O wiśle nie ma za bardzo co pisac bo kazdy widział co robili ze swoimi przeciwnikami w tym sezonie jak narazie. Trenuje ich najlepszy trener w Polsce, stąd takie wyniki. Bo skład już tak nie imponuje mi. 4moze 5 zmian w skladzie i Wisła może być naprawdę bardzo mocna. Natomiast Zagłębie Lubin już dawno powinno zostac zdegradowane po tym, jak ładnie kupili sobie w ostatnim sezonie Mistrzostwo Polski w Warszawie. Bo skład Zagłębie to ma jeden z najlepszych w Polsce. Ale trudno o dobre wyniki gdy nie ma odpowiedniej atmosfery.

PROGNOZA NA KONIEC SEZONU.
Ruch Chorzów - środek tabeli
Cracovia Kraków - środek tabeli
Lech Poznań - miejsce 5-6
Korona Kielce - miejsce 4
Gks B - miejsce 6-7
Widzew Łódz - II liga wita
Polonia Bytom - powrót tam gdzie ich miejsce czyli także II liga wita
Łks Łódz - II liga wita
Groclin - 3 miejsce
Jagielonia - miejsca 8-9
Zagłębie Sosnowiec - do III ligi z wielkim hukiem marsz !!!!!!!!
Odra Wodzisław - spokojne utrzymanie. Miejsca 8-9
Legia Warszawa - wicemistrz Polski.
Górnik Zabrze - miejsca 7-10
Wisła Kraków - NOWY MISTRZ POLSKI 100%
Zagłębie Lubin - zdegradowane za korupcję
POZDRAWIAM WSZYSTKICH KIBICÓW Z PODKARPACIA !!!!!!!!!
STAL SOVIA RACOVIA
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Damian zaprzeczasz sam sobie napisałeś Widzew, ŁKS, Polonia Bytom, Zagłebie Sosnowiec spadek a o ile mi wiadomo to spadają dwie drużyny i jedna gra w barażu wiec za duzo tych drużyn to spadku wydelegowałeś. Piszesz ze Cracovia środek tabeli ja sie pytam z czym? z ta grą z tym składem, z takimi konflikatami ? a teraz ma byc jeszcze gorzej bo wiekszosc pikarzy ma odejsc...
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
spoko Widzew, Łks, Polonia Bytom i Zagłębie Sosnowiec i tak spadną. Zagłębie Sosnowiec i polonia bytom dlatego, że zajmą 2 ostatnie miejsca w tabeli na koniec sezonu. Łódzki KS w barażach przegra z drugoligowcem. a Widzew spuszczą z OE wiadomo za co. czyli wszystko się zgadza. Jeśli chodzi o Craxę to wiem co pisze. Środek tabeli będzie. Choć racja grają bardzo słabo, skład mają II ligowy. Konflikty tez są. Ale craxa to craxa. Prezes Filipiak załatwi wszystko jak trzeba. A ci piłkarze jesli odejdą teraz z Cracovii to nic się złego nie stanie dla tego klubu, gdyż na ich miejsce bardzo łatwo będzie poszukac lepszych duzo zastępców. Więc Craxa utrzyma sie spokojnie w OE.

STAL SOVIA RACOVIA
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Widac że nie sledziłeś tych rozgrywek zbyt intensywnie. Widzew spadnie za co? bo napisałeś ze waidomo ja nie wiem ? Druga liga jest słaba i moim zdaniem barazach wygra pierwszoligowiec ma napewno duzo latwiej wygrac taki mecz od drugoligowca...
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
ja nie śledziłem? hehe jak to za co Widzew spadnie? za KORUPCJĘ drogi moderatorze. zresztą Widzew za to co grał w tym sezonie to powinien spaść. moim zdaniem najgorzej grający zespół oprócz Sosnowiczan. II liga jest bardzo dobra. i przykładowo gdy Widzew zagra w barazach to ma 0 szans na utrzymanie się w OE. tak więc w następnym sezonie szykuje się ładny meczyk: Stal Stalowa Wola - Widzew Łodz.

STAL SOVIA RACOVIA
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Hehehe Co się uśmiałem ????
Po pierwsze Widzew nawet nie usłuszał zarzutów
Po drugie Stal Stalowa przegrywa z Pelikanem Łowicz 0:5 wiec bardziej martwiłbym sie zeby oni sie utrzymali w II lidze
Po trzecie ogladałeś jakis mecz Widzewa? Bardzo wiele osób mówi ze Widzew nie zasługuje na to miejsce w tabeli poniewaz grał duzo lepiej od niektórych druzyn wyzej notowanych
Po czwarte Widzew To MY KIBICE
Koniec dyskusji wogole nie powinno jej tu byc bo to jest temat o 17 kolejce
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
nie usłyszał ale dostanie i tego mu życzę. Z Pelikanem łowicz 1 mecz chłopakom nie wyszedł. a co ty oceniasz zespół na podstawie 1 meczu. lepiej zobacz ostatnie 6 meczy rundu w II w wykonaniu STALÓWKi. to się zdziwisz. mecze Widzewa ogladałem wszystkie. i grali taką padlinę że głowa mała. ze smiesznymi obroncami i trenerem na czele. hehe RTsie II LIGA WAS WITA !!!!!!!!!!
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Może jeszcze powiesz, że Stal w przyszłym sezonie awansuje do I ligi i zdobędzie mistrzostwo?
Jestem ciekaw jak oglądałeś te mecz, bo Widzew gra dobrą dla oka piłkę. Niestety początek mieli nieudany, ale teraz ich forma się poprawiła.
Co do korupcji, to dlaczego jesteś taki pewien, że kupowali mecze? Masz jakieś przecieki? To się z nami nimi podziel.
A tak swoją drogą, to źle się nie życzy. Nawet najgorszemu wrogowi!
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
Czy ja napisalem choć raz coś takiego, że Stal awansuje do OE ??? bo jakoś sobie nie przypominam. Stalówka będzie w środku tabeli i jest dobrze. Mecze Widzewa oglądałem i grają katastrofę. 5 może 6 zespołów z II ligi by ich ograło na luzie. A jeśli chodzi o korupcje w Widzewie to każdy chyba ostatnio słyszał co się tam działo i dzieje. tak za 2 tygodnie wszystko wyjdzie na światło dzienne, gdy zostanie mediom przekazana informacja WIDZEW ŁÓDZ spada do II ligi !!!! ja życzę Widzewowi spadku do II ligi. i oby tak było!!!
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Nie porównuj takiego klubu jak Widzew do Stali. &quot;To co dla Was jest sufitem, dla Nas jest podłogą&quot; Piszesz brednie nie mogles ogladac wszystkich meczów Widzewa i jestem tego pewien. Nie wiem czy mozna nazwac Cię kibicem jesli zyczysz spadku drugiej druzynie przemysl swoje wypowiedzi i sie nad nimi zastanów.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Panowie, ewentualną dalszą dyskusję przeprowadzicie sobie na priv ;) Tymczasem temat dotyczący 17 kolejki Orange Ekstraklasy zamykam.

Jeszcze pewnie przyjdzie czas na podsumowania tej rundy w dziale Orange Ekstraklasa, ale tak czy siak jedyne co możemy teraz zrobić to czekać na końcówkę lutego kiedy to nasi ulubieńcy po raz kolejny wybiegną na miejmy nadzieję zielone boiska ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom