>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

17 kolejka Orange Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP

I zbiliżamy się do konca, w weekend zostaną rozegrane ostatnie mecze w tym roku i pilkarze beda mogli wreszcie odpocząc.
Najciekawiej zapowiadającym się spotkaniem 17 serii spotkań jest mecz Wisły Kraków z Zaglębiem Lubin. Obecny lider tabeli podejmuje na wlasnym stadionie obecnych mistrzów Polski kto będzie górą ? W Belchatowie Derby regionu, w Poznaniu Lech gra z Koroną i z pewnościa bedzie gorąco. Ostatnią kolejke czas zacząc...

Zapraszam do pisania analiz, dyskusji, komentarzy, uwag na temat meczów 17 kolejki Orange Ekstraklasy ;)

Oto pary 16 serii spotkań wraz z notowaniami u bukmachera Bwin:
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Lech-Korona typ:1 kurs:1.9 ✅
Tutaj raczej obstawiał bym wygraną gospodarzy Korona ma ostatnio problemy ze zdobywaniem punktów u siebie na wyjazdach z lepszymi zespołami grają niepewnie.Kolejorz przynajmniej trzyma w miare dobrą passe u siebie, ostatnio o ile dovbze pamiętam Lech nie miał problemów z Koroną na Bułgarskiej takze 3 pkt zostaną raczej w Wlkp.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Lech-Korona typ:1 kurs:1.9
Tutaj raczej obstawiał bym wygraną gospodarzy Korona ma ostatnio problemy ze zdobywaniem punktów u siebie na wyjazdach z lepszymi zespołami grają niepewnie.Kolejorz przynajmniej trzyma w miare dobrą passe u siebie, ostatnio o ile dovbze pamiętam Lech nie miał problemów z Koroną na Bułgarskiej takze 3 pkt zostaną raczej w Wlkp.
Jezeli sie gra z mistrzem Polskoi Zaglebiem Lubn i vice mistrzem PGE Belchatow to trudno o pkt nawet na wlasnym stadionie , a szczegolnie jak na stadion przychodzi 3 tys. kibicow .
Co do typu to ja rowneiz sie zgadazm , mysle ze Lech bedzie chcial zemscic sie za pamietno porazke 0-1 w rundzie jesiennej, i wygrac ten mecz szczegolnie dla kibicow ktorzy tak licznei przychodza na mecze i jezdza na wyjazdy a oni sobie remisuja ze slabiutkim Zalgebiem Sosnowiec , szkoda ze nie zagra Renifer ktory dostal juz czwarta zolto kartke i przy Bulgarskie jdzis nie wystapi , W Lechu wciaz niezdolni do gry ss Dolha, Bosacki, Tanevski, Dymkowski, Midzierski, Wilk i Scherfchen wiec napewn okilku graczy z tych wymieniopnyc hto ogromna strata .. ahh coraz wiecej tych kontuzji.
Na szczescie w skladzie korony na ten mecz nie wystapi Edi Andradina moim zdaniem ich najlepszy gracz ktory doznal kontuzji w meczu z GKS Belchatow .Wiadomo Kolporterowi njie wiedzie sie najlepiej w konfrontacjach z Lechem przypomnijmy ostatni mecz 3:0 dla Lecha , mam nadzieje ze bedzie tak i dzis ,choc szkoda ze nie obejrze meczu ....
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
a tam znowu mistrz ,czy wice ...obecnie Lubin i Bełchatów są ligowymi średniakami z delikatnymi zrywami.....nawet Odra potrafi czasem ograć Legie w Wawie......Korona na dzien dzisiejszy nie ma wyrobionej stałej formy i gra różnie nawet u siebie,na obcym terenie obstawiał bym jej mecze jedynie z druzynami z dolnego śląska(zdaje sie ze dobrze sobie z nimi radzi).Lech trzyma fason u siebie dlatego typuje zwycięstwo KKS-u
Oglądałem mecz Korona-Lubin i jakby Kielczanie wykorzystali setki jakie mieli w pierwszych 30 minutach prowadzili by ze 3-0 (jak nie lepiej) można powiedzieć ze przegrali na własne życzenie.

Ruch-Cracovia X2 1.66 ⛔
Co do tego spotkania wydaje mi się że Niebiescy będa mieli ciężką przeprawe.Goście niby grają teraz słabo jednak skóry łatwo nie sprzedadzą moze szykować się niespodzianka czego nie życze.
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Uważam że typ na Lech Poznań jest bardzo trafny.Po remisie z Zagłębiem Sosnowiec poznaniacy będą chcieli pokazać się jak najlepiej przed własną publicznością. Poza tym Lech na Bułgarskiej nie zwykł przegrywać a Korona nie prezentuje się najlepiej ostatnimi czasy, a brak Ediego będzie bardzo dużym osłabieniem dla drużyny z Kielc :]
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Chips ale cały czas to są aktualni Mistrzowie i Wicemistrzowie Polski wiec można ich tak nazywac. Moim zdaniem Lech u siebie ma spore szanse na zwyciestwo ale bardziej prawdopdony wydaje mi się over który opisze ale bedzie jeszcze na to okazja
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Po dwóch kolejkach przynoszącej punkty dla drużyn grających na wyjeździe uważam, że najwyższy czas na wygrane gospodarzy ;) W mojej opinii w tej serii spotkań będziemy świadkami w większości spotkań zwycięstw gospodarzy. Największe kłopoty w odniesieniu zwycięstwa mogą mieć Ruch Chorzów, Zagłębie Sosnowiec oraz Polonia Bytom.

Jeśli Kolejorz myśli o występach w europejskich pucharach to przydałoby się aby wygrał z bezpośrednim rywalem do walki o nie zwłaszcza iż w Kielcach przegrał.

Niebiescy z Chorzowa niby grają niezłą piłkę, niby tak wspaniale rozpoczęli tegoroczne rozgrywki, ale teraz wg mnie grają dużo słabiej i nie zdziwię się jak znów stracą punkty, ale czy komplet? Pasy są co prawda drużyną własnego boiska, ale coś tam zawsze na wyjeździe mogą ugrać ;)

Derby województwa Łodzkiego... Ambitni Widzewiacy jadą na wyjazd do Bełchatowa. Do Bełchatowa, który w końcówce rundy jesiennej się obudził i gra teraz naprawdę nieźle. Fakt, faktem, że są to derby, ale wydaje mi się, że aktualni wicemistrzowie Polski wygrają to spotkanie.

Piłkarze z Grodziska na początku sezonu w przekonywujący sposób rozprawili się z Jagiellonią w Białymstoku. Teraz Jaga gra już znacznie lepiej, ale mimo to wydaje mi się, że drużyna Jacka Zielińskiego po raz kolejny znajdzie sposób na najlepszego z beniaminków i pewnie go pokona.

Kolejny bardzo ważny mecz dla piłkarzy ŁKS-u... jeden z egzaminów już oblali przegrywając u siebie z Odrą 0-1. Jak będzie tym razem? Moim zdaniem nieco lepiej niż poprzednio, ale Bytomianie pełnej puli chyba wyrwać sobie nie dadzą ;)

Jak trudno gra się na Stadionie Ludowym w Sosnowcu przekonali się już piłkarze Wisły Kraków i Lecha Poznań. Co prawda obie te drużyny wywiozły z Sosnowca punkty, ale wydaje mi się, że tym razem szczęście będzie po stronie gospodarzy, którzy zapunktują przed własną publicznością. Typowałbym wygraną gospodarzy z lekką podpórką na remis ;)

Legioniści zagrali naprawdę dobre spotkanie przy ul.Kałuży w Krakowie gdzie po raz pierwszy od dawien dawna rozprawili się z Cracovią. Wydaje mi się, że w sobotni wieczór będą kontynuowali swoją zwycięską passę i pokonają Górnika, z którym nomen omen zazwyczaj ciężko gralo się przy Łazienkowskiej.

W spotkaniu kończącym 17 serię spotkań Orange Ekstraklasy niesamowita w tym sezonie Wisła Kraków podejmie Zagłębie Lubin, za które mocno kciuki będą zaciskali piłkarze Lecha, Korony no i Legii czyli drużyn, które teoretycznie mają szanse na doścignięcie Wisły. Przed rokiem Miedziowym udało się wywieźć z Reymotna 1 punkt, ale... wtedy była to inna Wisła i znacznie więcej drużyn wywoziło stamtąd punkty. Jednakże... jeśli w niedzielnym spotkaniu zobaczymy takie Zagłębie jakie widzieliśmy w meczu z Koroną to kto wie... może uda im się powtórzyć wynik z przed roku tj. wywieźć choć jeden punkt z Krakowa ? :p

Moje typy na 17 kolejkę:

Lech Poznań - Korona Kielce Typ: 1 Stawka: 7/10 ✅
Ruch Chorzów - Cracovia Kraków Typ: X Stawka: 4/10 ⛔
GKS Bełchatów - Widzew Łódź Typ: 1 Stawka: 8/10 ✅
Dyskobolia Grodzisk - Jagiellonia Białystok Typ: 1 Stawka: 7/10 ✅
Polonia Bytom - ŁKS Łódź Typ: X Stawka: 5/10 ⛔
Zagłębie Sosnowiec - Odra Wodzisław Typ: 1x Stawka: 7/10 ⛔
Legia Warszawa - Górnik Zabrze Typ: 1 Stawka: 8/10 ✅
Wisła Krakow - Zagłębie Lubin Typ: x2 Stawka: 2/10
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
✅ Ruch Chorzów - Cracovia Kraków ✅ Jutro na Stadionie Śląskim dojdzie do pojedynku pomiędzy Ruchem Chorzów a Cracovią Kraków. Ruch zajmuje 13 miejsce w tabeli. Natomiast nad Polonią Bytom która zajmuje miejsce spadkowe nie ma przewagi punktowej lecz tylko lepszy bilans bramek tak wiec Chorzowianie muszą sie postarac wygrac ten mecz zeby spokojnie przepracowac przerwe w rozgrywkach. Sutyacja Cracovii także nie jest dobra zajmuje ona miejsce 11 i ma tylko dwa punkty przewagi nad strefą barażową. Tak więc dla obu druzyn bedzie to mecz za 6 punktów. Piłkarze będą napewno bardzo walczyli o 3 punkty. Mecze za 6 punktów druzyn z dolnej częsci tabeli wygladają najczęsciej.... no własnie jak ? Jak podwórkowa kopanina - od ciebie do mnie. Wydaje mi sie ze tak bedzie wyglądał tez jutrzejszy mecz. Napewno na boisku bedzie duzo walki i zaangażowania ale mało bramek. Ruch w tym sezonie na własnym stadionie strzelił 8 bramek a stracił 10, natomiast Cracovia na wyjazdach meczy sie niesamowicie strzeliła zaledwie 2 bramki a straciła 10. Ruch u siebie grał 8 razy - 4 razy padł under i równiez 4 razy over jednak trzeba zauważyc ze overy padały tylko z najlepszymi polskimi druzynami tj. Ruch Ch. vs. Korona K. 1:2 ; Ruch Ch. vs. Zag.Lubin 2:2 ; Ruch Ch. vs. Wisla K. 0:3 i Ruch Ch. vs. Groclin 1:2. Under padał z dryzunami grającymi na poziomie Craxy tj: Ruch Ch. vs. Sosnowiec 1:0, Ruch Ch. vs. Bełchatów 1:1 ; Ruch Ch. vs. Pol.Bytom 2:0 oraz Ruch Ch. vs. Łks Łódz 0:0. Ruch w tym spotkaniu wystąpi bez Toniego Golema oraz Lilo. Pod znakiem zapytania stoi natomiast występ Łukasza Janoszki oraz Ireneusza Adamskiego.
Natomiast Cracovia na wyjazdach zanotowała tylko 1 Over w meczu z Lechem a reszte wyjazdów a było ich 6 kończyły sie Underami. W drużynie Cracovii nie będzie mógł wystąpić Dariusz Kłus.

Podsumowując typ na Under wydaje sie najlepszym w tym meczu a zarazem pewnym. Nie spodziewam sie jakiegos porywającego widowiska tylko meczu walki. Myśle ze Ruch wygra jedną bramką lub padnie bezbramkowy remis.

Mój typ: Under 2,5
Kurs: 1,65
Wynik: 2:0 :spokodfhgfh:

Pewność typu: 8/10

Kolejny typ ładnie wszedł, chociaż musze powiedziec ze kiedy Ruch strzelił na 2:0 zaczołem sie niepokoic ale na szczescie mecz skończył sie 2:0 i trzeba sie cieszyc ze typ po dobrym kursie wszedł

PzDr nowak
 
fifi_h 0

fifi_h

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Odra Wodzisław, typ: 1 ⛔

Sosnowiczanie napsuli dużo krwi Wiśle i Lechowi, a zwłaszcza tym pierwszym, którzy dopiero w końcówce zapewnili sobie zwycięstwo, a to o czymś świadczy, bo Wisła to nie jest jakaś słaba drużyna, a najlepsza w Polsce, straciła jak dotąd tylko 4 punkty. Między innymi właśnie z Odrą, a więc szykuje się ciekawy mecz. Sosnowiczanie przegrali i zremisowali na Ludowym w OE, więc teraz przyszedł czas na zwycięstwo. Dodatkowo gospodarze zmotywowani są efektowną końcówką w meczu PE z Górnikiem, kiedy to przegrywając 1-2 w ostatnich 10 minutach wyciągnęli jeszcze zwycięstwo. Może w końcu w lidze trafi Kmiecik, który trafił w lidze tylko w 1 kolejce z Lechem, a z Górnikiem zagrał w miarę dobrze. Odra też chce 3 pkt, będzie miała wtedy spokojną zimę. Przewiduję ciężki mecz i mocną ofensywę z obu stron, ale 3 punkty pozostaną nad Brynicą. Zagłębie jeśli wygra, a 3 dni później dostanie z powrotem odebrane za korupcję 4 punkty, minie w tabeli LKS.

Ruch - Cracovia, typ:2 ⛔

Cracovia zwycięży skromnie, jedną bramką, Ruch gra obecnie najsłabiej w lidze. Craxa potrzebuje punktów, a gdzie ich nie zdobyć jak w Chorzowie? Zresztą wydaje mi się że Ruch celowo gra słabiej, może się mylę, ale grają przeciwko trenerowi. I jeśli dziś nie zdobędą punktów, to Radolsky chyba wyleci z hukiem.

Lech - Korona, typ:1 ✅

Lech u siebie jest praktycznie nietykalny, a Korona na wyjazdach wręcz odwrotnie. Do tego dochodzi słaba ostatnio dyspozycja kielczan, Lech w sumie też ostatnio ma zadyszkę, ale mimo wszystko gra u siebie, co jest jego wielkim atutem. Lech wygra, ale po wyrównanej walce.

Groclin - Jagiellonia, typ:X ⛔

Grodziszczanie ostatnio prezentują się całkiem całkiem, ale Jaga jest na fali, grają po prostu zajebiście. Jednak nie wierzę że Jaga jest aż tak silna, żeby wygrywać mecz za meczem wyjazdowym. Ale Groclin nie sprosta ambicji beniaminka i mecz zakończy się remisem. Pewnie bezbramkowym, ale tu się nie wypowiadam.

Bełchatów - Widzew, typ:1 ✅

Widzew zremisował z mistrzem, ale Bełchatów wyraźnie wraca do formy. Oczekuję tu pewnego zwycięstwa gospodarzy, gdyż Widzew to nie jest drużyna która mogłaby im zaszkodzić.

Bytom - LKS, typ:1 ⛔

Niestety Polonia wygra. Dlaczego niestety, wiadomo ale już nie będę obrażał :p. LKS jest jeszcze gorszy od Widzewa, według mnie nawet od Zagłębia Sosnowiec, ich miejsce na pewno nie jest w 1 lidze. Polonia potrzebuje tych punktów, i jestem przekonany że wygra. No, ale takie mecze rządzą się swoimi prawami więc wszystko możliwe.

Legia - Górnik, typ:1 ✅

Legia znów gra w miarę pewnie, dwa z rzędu zwycięstwa wyjazdowe, w sumie ze słabymi drużynami, ale gra była pewna i skuteczna. Chinyama już nie strzela na pałę, tylko myśli przed strzałem, i jeśli tylko Legia stworzy sobie sytuacje to z premedytacją je powinna wykorzystać. Górnik jest w stanie zdobyć tam punkty, ale nie jutro ????

Wisła - Zagłębie, typ:X

Typuję remis, Wisła z taką przewagą może troche odpuścić, zaś lubinanie potrzebują punktów żeby mieć jeszcze nadzieję na jakiekolwiek puchary. Mecz będzie się toczył pod dyktando Wisły, ale ta nie zdoła zadać decydującego ciosu.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ruch - Cracovia, typ:2

Cracovia zwycięży skromnie, jedną bramką, Ruch gra obecnie najsłabiej w lidze. Craxa potrzebuje punktów, a gdzie ich nie zdobyć jak w Chorzowie? Zresztą wydaje mi się że Ruch celowo gra słabiej, może się mylę, ale grają przeciwko trenerowi. I jeśli dziś nie zdobędą punktów, to Radolsky chyba wyleci z hukiem.

zupełnie się z tym nie zgadzam. Ruch gra całkiem dobrą piłkę może wyniki tego nie pokazują ale ogladałem ten zespoł dwa razy i mi zaimponował walecznościa i umięjetnoscia konstruwania ataku pozycyjnego. Jeśli mówimy że gra się przeciwko trenerwoi to nie w Ruchu prędzej w Cracovi której zawodniką nie podoba się współpraca ze Stefanem Majewskim. Wg mnie Cracovia tego meczu nie wygra jedyne na co ją dzis stac to remis...
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ruch Chorzów - Cracovia Kraków
Dziś o godzinie 19:00 na Stadionie Śląskim w Chorzowie gospodarze czyli Ruch Chorzów podejmowac bedą piłkarzy Cracovi Kraków w ostatnim ligowym meczu obu drużyn w tym roku. Ten mecz będzie także szczególnym dla dwóch zawdoników o nazwisku Baran pierwszy Grzegorz gra w Ruchu zaś jego brat Arkadiusz reprezentuje barwy Cracovii i kazdy z nich chce dzis wiesc prym w rodzinie. Oba zespoły w ostatniej kolejce przegrały swoje mecze Ruch uległ 1:2 Groclinowi tracac decydującą bramkę w doliczonym czasie gry, zaś Cracovia przegrała 0:2 z Legią na własnym boisku. W pierwszej rundzie na stadionie przy ulicy Kałuży Cracovia wygrała 1:0 po golu Pawlusiskiego. Na ostatnich meczach kibice obu drużyn skandowali tresci które kierowali do zwolnenia trenerów swoich drużyn, bliżej podobno jest do zwolnienia Majewskiego niz Radolskiego który ma podobno spory kredy zaufania u działaczy z Chorzowa. &quot;Niebiescy&quot; wystąpią dzis bez konttuzjowanych i Lilo i Golema zaś trener Majewski ma do dyspozycji wszystkich piłkarzy. Cracovia strzela mało goli ale nie traci ich zbyt wiele bo 19 dotychczas Ruch zaś ma problemy z ofensywą poniewaz ich napasnikom często brakuje zimnej krwi wydaje mi sie że w tym meczu nie zobaczymy wielu bramek oba zespoły przedewszystkim nie chcą przegrac tego meczu i bedą uważnie grac w obronie.

Przewidywane składy:
Ruch: Mioduszewski - Nykiel, Klaczka, Baran, Ninković - Balaz, Pulkowski, Sadlok, Grzyb - Fabusz, Jezierski.
Cracovia: Cabaj - Kulig, Urbański, Radwański, Pawlusińsk - Baran, Kłus, Nowak, Dudzic - Witkowski, Moskała.


Mniej niż 2,5 1,65 Bwin ✅ Wynik 2:0
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Cracovia zwycięży skromnie, jedną bramką, Ruch gra obecnie najsłabiej w lidze. Craxa potrzebuje punktów, a gdzie ich nie zdobyć jak w Chorzowie? Zresztą wydaje mi się że Ruch celowo gra słabiej, może się mylę, ale grają przeciwko trenerowi. I jeśli dziś nie zdobędą punktów, to Radolsky chyba wyleci z hukiem.
Sory, ale Ruch nie gra najgorszej piłki w lidze. Fakt, faktem forma nie jest najlepsza, ale nie przesadzajmy. Lepiej popatrz na Zagłębie i zobacz, czy Oni są w szczytowej formie?
Możesz mówic, że Wisła się męczyła, Lech się męczył ale zobacz w jakich warunkach (a w zasadzie stan murawy) toczyły się ów mecze.
Nie sądze, aby Zagłębie wygrało z Odrą.
Odra jest bardzo poukładanym zespołem. W lidze nie zdobywa zabójczych miejsc, ale środek tabeli jest jak najbardziej w jej zasięgu.
Także, w tym meczu widzę remis.
Zagłębie Sosnowiec - Odra Wodzisław Śl. typ: X ⛔
0:2
Spodziewałem się dobrej gry gości, lecz bardziej liczyłem na remis ;)
_________________________________________
Teraz kolej na klub, któremu kibicuję. Otóż Ruch po dobrym początku, po prostu dostał sporej zadyszki. Cóż, nie ma co ukrywac, ale póki co jest krucho z punktami. Wkońcu trzeba odskoczyc trochę od dolnej stawki.
Mam nadzieję, że Niebiescy odegrają się za porażkę 0:1 w Krakowie i zgarną komplet pkt. Wiadomo już, że kibice gości wykupili wszystkie bilety i pojawią się na Stadionie Śląskim razem z kibicami z Tych w liczbie ponad 600 osób.
✅✅ Ruch Chorzów - Cracovia Kraków typ: 1 ✅✅
Zgodnie z przewidywaniami moimi Ruch pewnie pokonał Cracovię
2:0
61&#39; Jezierski
76&#39; Grzyb
_________________________________________
Polonia Bytom zagra z ŁKS-em. Obie drużyny zajmują odpowiednio 14 i 15 miejsce. Lepiej wypada Polonia Bytom, która gra dosc przyzwoicie i pokazała w tym sezonie, że nie wolno jej lekceważyc. Wiadomo, że piłkarze z Bytomia chcą się utrzymac. Do tego są potrzebne punkty. A z kim je mają zdobywac, jak nie ze słabo spisującym się ŁKS-em?.
Polonia Bytom - ŁKS Łódź typ: 1 ⛔
0:1
Cóż, karny dla ŁKS-u w 90 min. Spodziewałem się po Polonii dużo więcej.
_________________________________________
Teraz czas na Groclin. Ciekawe spotkanie się zapowiada. Zarówno Jaga, jak i Grociln wygrali swoje mecze na wyjeździe a dokładnie w Chorzowie na Stadionie Śląskim. Jak dla mnie wynik tu może pasc prawie każdy.
Bardziej mi się widzi duża ilosc goli.
Groclin Grodzisk Wlk. - Jagiellonia Białystok typ: over 2,5 ✅✅
3:1
Tak jak sie spodziewałem w Grodzisku padło sporo bramek :]
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Lech Poznań - Korona Kielce
Dziś o 20:00 przy Bułgarskiej &quot;Kolejorz&quot; podejmował będzie &quot;Scyzorów&quot; oba zespoły przed sezonem deklarowały grę o Mistrza kraju jak chyba wszyscy zdaje sobie sprawe tej deklaracji nie dotrzymają. Lech w tym sezonie jest nękany konruzjami obrońców m.in Bosacki, Tanevski czyli dwoch podstawowych stoperów, na boku z konieczności występuje Kikut dobrze że działacze sprowadzili w ostatniej chwili Ivana Djurdjevića który gra bardzo dobrze. Dziś w zespole gospodarzy nie wystapia wspomnani wczesniej Bosacki, Tanevski ale trener Smuda nie bedzie mógł skorzystac z usług Wilka, Dolhy, Dymkowskiego, Midzierskiego i zawieszone za kartki Hernana Rengifo. Korona przyjeżdza do Poznania bez Ediego który grał dotychczas we wszystkich meczach Korony ale dzis bedą musieli radzic sobie bez niego ale mysle ze nie ma co rozpaczac poniewaz jest chocby Kowalczyk czy wracajacy po kontuzji Gajtkwoski. Kilku zawdoników ma cos do udowodnienia w Poznaniu ponieważ Maciej Mielcarz, Marcin Kuś, Marcin Drzymont, Paweł Sasin, Krzysztof Gajtkowski czy Piotr Świerczewski występowali w Poznaniu i dziś beda chcieli zaprezentowac sie jak najlpeiej. W Lechu dzis szanse gry otrzyma bardzo utalentowany Pitry który moze byc dzis bohaterem tego meczu, w Lechu nie tylko on umie strzelac gole jest przeciez Reiss, Murawski czy Zając. W pierwszym meczu tych druzyn Korona wygrała w Kilecach 1:0 po golu nieobecnego dzis Ediego, zaś w ostatnim meczu tych drużyn w Poznaniu Lech rozbił Korone 3:0 po golach Reissa, Wilka i Pitrego. W Lechu dosyc eksperymentalna obrona, Korona w ostatnich dwóch meczach traci 6 goli, mecz przy tak licznej publicznosci, piłka powinna sama wpadac do siatki
Przewidywane składy:
Lech: Kotorowski – Kikut, Djurdjevic, Kucharski, Wojtkowiak – Zając, Injać, Murawski, Quinteros – Reiss, Pitry.
Korona: Mielcarz – Kuś, Skerla, Drzymont, Bednarek – Bonin, Hermes, Zganiacz, Sasin – Robak, Kowalczyk.

Więcej niż 2,5 1,90 Bwin ⛔ Wynik 1:0
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
No zobaczymy jak to będzie w tych dzisiejszych spotkaniach... Nadal pozostaję przy swoim odnosnie meczu Ruchu z Cracovią, a więc przy remisie z małą ilością bramek. Niebiescy jak już było wspominane naprawdę nieźle potrafią grać w piłkę, ale jakoś ostatnio nie widać tego efektów i najprawdopodobniej szykuje się tam zmiana trenera. W Cracovii jesli chodzi o sztab szkoleniowy sytuacja także nie wygląda najlepiej i tutaj warto postawić pytanie: jak długo jeszcze prezes Filipiak będzie ufał trenerowi Majewskiemu? Pożyjemy, zobaczymy jak to będzie, ale w mojej opinii dzisiejszy mecz na Stadionie Śląskim do super widowisk raczej należeć nie będzie i drużyny podzielą się punktami remisując... hmm.. niech będzie 1:1 ;P

Co co spotkania Lecha z Koroną im bliżej meczu tym bardziej liczę na ciekawe widowisko. Obie drużyny grają ofensywną piłkę i całkiem możliwe, że w tym meczu padnie dużo bramek, czyli tak jak pisze o tym Sutek w poście powyżej ;) jednakże z drugiej strony scenariusz może być zupełnie inny... do przerwy bezbramkowy remis, a decydująca bramka w okolicach 70 minuty. W każdym bądź razie mimo osłabień w defensywie wydaje mi się, że bliżej do zwycięstwa będzie dziś piłkarzom Lecha dlategoteż podtrzymuję swój typ na wygraną gospodarzy, z tym, ze podparłbym delikatnym remisem ;P
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Polonia Bytom - ŁKS Łódź
Jutro piłkarze Polonii Bytom i ŁKS-u Łódź rozegrają swój ostatni mecz w tym roku na szczeblu ligowym. Cóż tu mówic oba zespły są słabe co zresztą ukazuje tabela. O ile działacze Polonii mogą byc po częsci zadowoleni z występow druzyny bo kilka niespodzianek gracze Polonii sprawili a jak wiadomo jest to bardzo biedny klub, bez stadionu co chiwla jaka kłoda pod nogami jednak piłkarze są ambitni i cały czas walczą widac nie tylko z rywalami na boisku. W ŁKS-ie fatalna atmosfera Goszcznski chce sprzedac akcje, Tomasz Kłos używa bardzo mocnych słów w wywiadach odnośnie swoich kolegów, Wyparło chce odejśc o tym samym myśli Madej czyli najlepsi piłkarze tej drużyny. Ostatni mecz ŁKS wygrał 15 września kiedy na własnym terenie pokonał Zagłebie Sosnowiec 3:0, w dwóch ostatnich meczach ŁKS nie zdobył nawet punktu a grał oba mecze na własnym boisku, gracze z Bytomia także dwa mecze ostanie przegrali i tez grali je na &quot;wlasnym&quot; boisku przepraszam to złe słowo byli gospodarzami, ostatnio z Jagą 0:1 a w tym meczu Podstawek nie wykorzystał rzutu karnego. ŁKS gra całkiem nieźle w obronie czego nie można powiedziec o ofensywie ponieważ zespoł strzelił zaledwie 7 goli najmniej w lidze, drugie miejsce w tej niechlubnej klasyfikacji zajmuję Polonia Bytom która strzeliła 9 goli. W moim przekonaniu under w tym meczu jest bardzo prawdopodobny, drugim typem jaki jest ciekawym jest remis ponieważ Polonia już raz zremisowała z łódzką drużyną Widzewem 1:1 zaś ŁKS na 8 meczów na wyjazdach zanotował 4 remisy ( z Widzewem, Ruchem, Odrą i Cracovią) czyli zespołami z donych rejonów tabeli, w Łodzi 4 sierpnia bieżącego roku ŁKS podzielił się punktami z Polonią remisując 0:0

Mniej niż 2,5 1,60 Bwin 10/10 ✅ Wynik 0:1
Inna propozycja:
Remis 3,20 Bwin 5/10 ⛔ Wynik 0:1 karny w 93 min ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Zagłębie Sosnowiec - Odra Wodzisław Śląski
Jutro Zagłebie będzie podejmowac klub któremu wiele zawdzięcza dzięki któremu mogła grac w OE ponieważ Odra &quot;pozyczała&quot; boiska sosnowiczanom kiedy ich nie nadawalo się do rozgrywania meczów na tym poziomie rozgrywek, jutrzejszy mecz odbędzie się w Sosnowcu czy Zagłębie zrewanżuje sie w jakis sposób Odrze ? okaże się. Moim zdaniem w tym meczu kibice nie zobaczą wielu goli, Odra na wyjazdach strzlila tylko 3 gole w tym dwa z nich były zwycięskimi i straciła 7 goli wiec nie duzo. Zagłebie w ostatniej kolejce zagrało underowo u siebie z Lechem remisując 0:0. W pierwszym meczu tych zespołów padła tylko jedna bramka która strzelił Biskup i ODra wygrała 1:0 coś czuje ze jutro ten wynik może się powtórzyc
Mniej niż 2,5 1,60 Bwin 8/10 ✅ Wynik 0:2
BOT GKS Bełchatów - Widzew Łódź
Derby regionu łódzkiego,faworytrm jest Bełchatów który ostatnio dożył ale WIdzew ostatnio nie grał źle i przyzwoicie na wyjazdach ostatnia porażkę w meczu wyjazdowym zanotował 29 września. Sporym atutem WIdzewa w tym meczu może byc osoba trenera Zuba który jeszcze nie dawno był asystentem Lenczyka w... Bełchatowie i doskonale zna słabe jak i mocno strony bełchatowian. Z reguły w takiego typu meczach pada mało goli jak sa jakiekolwiek derby nie ogladamy gradu goli i myśle ze jutro moze byc podobnie. Licze na Widzew i wierzę w zwyciestwo. W pierwszym meczu przy Piłsudskiego obie drużyny podzieliły się punktami remisując 0:0. Szkoda że działacze z Bełchatowa miją się z hasłem Piłka Nożna dla Kibiców ponieważ przeznaczyli dla Widzewa tylko 250 wejsciówek, wymyślając sobie jakis remont szkoda słów na taki klub jak GKS B.
Mniej niż 2,5 1,75 Bwin 6/10 ⛔ Wynik 3:1
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Margines zwycięstwa - Gospodarze jedną bramką (betsson) - 3,55 ⛔

Legia ostatnio nieco poprawila osiagane wyniki, pokonala na wyjazdach Bytom i Cracovie. Gra wygladal dobrze, ale nadal sa problemy ze skutecznoscia. Po meczu w Krakowie mowi sie, ze Chinyama zaliczyl duza poprawe (co widac bylo w jego grze) i mysle ze jest w tym duzo racji, jednak daleki jestem od twierdzenia, ze bedzie teraz strzelal (jak zapowiadal) 2 gole na 5 sytuacji. Zawodnik ten jest bardzo nieprzewidywalny, mam nadzieje ze zagra dobrze, co najmnije tak jak w Krakowie i stanie sie nieaktualnym powiedzenie przesmiewcow ze jego numer na koszulce (19) oznacza ze strzela on 1 gola na 9 setek ????

Co do skladu, w Legii nadal nie moga zagrac kontuzjowani Astiz i Augustyn oraz oczywiscie Grosicki z wiadomych powodow. Pozostali zawodnicy sa gotowi do gry. W Gorniku natomiast zabraknie Sławika, obroncy Pawelca (przeziebienie) i Dawida Jarki (uraz kolana). Wraca do skladu Piotr Gierczak. Na pewno brak Jarki bedzie oslabieniem, mimo ze ostatnio nie blyszczal on taka forma jak na poczatku rundy.

Gornik na Lazienkowskiej zawsze stawial Legii trudne warunki. W ostatnich latach Legia te mecze wygrywala, ale z reguly jedna bramka. Wg mnie dzis bedzie podobnie. Mimo postepow poczynionych przez Gornika, jest za wczesnie zeby ta druzyna ogrywala Legie na Ł3. Wygra Legia, ale zwyciestwo nie przyjdzie latwo i bedzie to zwyciestwo jedna bramka.
 
dj-kriss 0

dj-kriss

Użytkownik
✅ Wisła Kraków - Zagłębie Lubin ✅
Typ: 1

Pomimo tego, że jestem kibicem Zagłębie, sądzę, że wygra Wisła. Krakowianie są obecnie najsilniejszą ekipą OE, a dodatkową mobilizacją jest możliwość zwiększenia przewagi punktowej nad resztą stawki. Dodatkowym czynnikiem składającym się na wygraną Wisły, może być brak Mateusza Bartczaka, który jest w Zagłębiu człowiekiem od czarnej roboty. Trzeba przyznać, że robi to bardzo dobrze, ale w Krakowie go nie zobaczymy, gdyż u niego i Marcina Pietronia policja znalazła marihuane (żal za zioło takie problemy robić). Zagłębie nie ma w tym meczu większych szans i jedyne co mogą tu osiągnąć to remis, który mógłby być wywalczony tylko po świetnym meczu Lubinian, w co wątpię.

Pozdrawiam ????
 
manieq12 0

manieq12

Użytkownik
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
08.12.07 godz 18:15
mój typ 1
kurs 1.45 ✅
expekt

Legia Warszawa zmierzy się na własnym stadionie z Górnikiem Zabrze.
Faworytem jest znajdująca się na 2 pozycji ligowej tabeli Legia.
Gospodarze szesciokrotnie na wlasnym stadionie wygrali.Zanotowali jedną porazke i jeden remis.
Zabrzanie na wyjazdach radzą sobie kiepsko bo wygrali zaledwie jedno spotkanie dwukrotnie remisowali a cztery razy zchodzili do szatni pokonani i moim zdaniem dzis będzie tak samo.
Legia chcąca gonić lidera z Krakowa nie moze pozwolic sobie na stratę kolejnych punktow i nie ma innej opcji jak zwycięstwo gospodarzy.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Dziś odpuściłbym typwoanie zwycięstwa Groclinu, gospodarze sa faworytem ale Jaga ostatnio spisuje się bardzo dobrze, dla niektórych piłkarzy z Białegostoku moze to byc ostatni wystep w koszulce tego klubu wiec będą chcieli sie godnie pozegnac i z pewnościa stac ich na remis w Grodzisku największy problem na defensywy Jagielloni to Adrian Sikora jesli jego powstrzymają powinno byc dobrze. Mój typ no bet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom