>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

17. kolejka LOTTO Ekstraklasy (25.11-28.11.2016)

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Jeśli chodzi o Legię, to we Wrocławiu powinni sobie poradzić ze Śląskiem jak to miało miejsce w ostatnich latach. Duże błędy w obronie, oraz brak Malarza zdecydowały o stracie ośmiu bramek w Dortmundzie. Myślę, że Cierzniak już na długo zakotwiczy na ławce rezerwowych, bo był najsłabszym ogniwem, obok Czerwińskiego w LM. Mimo tych mankamentów, w lidze Legia oraz Lech grają teraz najładniejszą oraz najskuteczniejszą piłkę. W genialnej formie znajduje się Odidja oraz Radovic, dobrze spisuje się również Guilherme oraz na boku obrony Bereszyński i to powinno wystarczyć na średniaka polskiej ligi. Do bramki wróci Malarz, nie wiadomo co z Hlouskiem i Moulinem, ale mimo tych braków Legia jest zdecydowanie mocniejszym teamem, coa pokazała ostatnio w Białymstoku. Dla mnie ciekawie wygląda również kurs na over bramkowy, bo Śląsk może również postraszyć Wojskowych i coś ustrzelić, o potencjale ofensywnym Warszawiaków nie ma co pisać, bo ostatnio strzelają minimum 3 bramki, więc ponownie powinniśmy zobaczyć parę bramek w meczu, bo nie sądzę, że Śląsk przed własną publicznością zagra tylko i wyłącznie defensywny futbol.

Śląsk - Legia Over 2.5 2.00 Bet365

Legia i Over 2.5 2.75 Bet365
Legia Over 2.5 3.75 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
O 929

olek-cbr

Użytkownik
Jeśli chodzi o ofensywę to wygląda to bardzo dobrze ze strony Legii. W meczu z Borussią prawie wszyscy zawodnicy ofensywni zagrali dobre spotkanie do tego jeszcze wyróżnia się Bereszyński który często podłącza się w akcję ofensywne z dobrym skutkiem. Legia ma na prawdę dobrą pakę z przodu, pomijając nie do końca skoncentrowany Real, fatalną obronę Dortmundu to Legia strzeliła tym zespołom 7 goli w między czasie Jadze 4 więc jest nieźle z przodu. A grają cały czas otwartą piłkę i co do meczu z Dortmundem to mogli strzelić więcej i należał się jeden karny Legii.
Wielki problem to defensywa. Z Dortmundem środek obrony + bramkarz to była katastrofa. Nie wiem akurat czemu grał Cierzniak za Malarza czy jakaś kontuzja czy po prostu Magiera stwierdził że da szansę temu drugiemu ale ten bramkarz to była tragedia.
Myślę że jak środek obrony będą tworzyć Rzeźniczak z Pazdanem plus w bramce Malarz to na pewno będzie to lepiej wyglądać o ofensywę bym się nie martwił także ja będę grał Legię w najbliższym czasie muszą odrobić straty ewentualnie jakieś overy można grać
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok
Mój typ - Ruch Chorzów DNB
Kurs: 2,44
Bukmacher: Fortuna

Ruch wreszcie się przebudził, wygrał ostatni mecz w Łęcznej z Górnikiem 4:0 i Chorzowianie będą chcieli wreszcie utrzymać serię przynajmniej dwóch zwycięstw z rzędu, co w tym sezonie jeszcze się im nie udało.
Warto zaznaczyć że wrócił Michał Helik, który zagrał kapitalne zawody w ostatnim meczu, a jak wiemy w poprzedniej rundzie Ruch był drużyną która traciło mnóstwo goli po bardzo głupich błędach w defensywnie. Także duet stoperów Helik-Kowalczyk powinien dać radę, Grodzicki nie zagra z powodu urazu (trenuje ale bez pełnego obciążenia).
Jagiellonia na pewno będzie podrażniona po przegranej z Legią Warszawa ale w tym meczu szukam niespodzianki i idę w kierunku Chorzowian. To zwycięstwo było im bardzo potrzebne i liczę na to że tą serię podtrzymają. Kurs bardzo zachęcający.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 20:30
Spotkanie Zagłębie-Lech
Typ: Lech wygra dokładnie 1 golem ⛔
Kurs 4.1
Buk

Analiza: Na dziś wybrałem spotkanie z polskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Lubińskiego Zagłębia na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Poznańskiego Lecha, dla mnie w tym spotkaniu faworytem do zdobycia kompletu punktów będzie drużyna przyjezdnych , która w ostatnich spotkaniach ligowych prezentuje znacznie lepszą formą aniżeli ekipa Lubińskiej ekipy. gospodarze na swoim stadionie nie wygrali 6 kolejnych spotkań , znacznie lepsze wyniki prezentują na wyjazdach gdzie gra im się lepiej , Lech natomiast w 3 ostatnich spotkaniach zdołał zgromadzić 7 punktów, gdyby nie wpadka z Legią miałby na swoim koncie 8 kolejnych spotkań bez porażki, ogólnie pomiędzy tymi dwiema drużynami w tabeli jest zaledwie 1 punkt róznicy na korzyść ekipy z Poznania, patrząc jednak na ich dyspozycję na chwilę obecną myślę że zespołem o ta jedną bramkę lepszym okaże się drużyna gości, stawiam więc tutaj na wynik 1:2 po 90 minutach tej rywalizacji, uważam że obie drużyny strzelą tu co najmniej po jednej bramce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Lech i BTS @ 4.75 Bet365 tyle sytuacji, karny.. ⛔
Lech ostatnio w formie, Zagłębie pod formą. Lech stwarza sobie wiele sytuacji, Bjelica wreszcie to poukładał. Majewski z Gajosem kreują dużo sytuacji, a Kownacki z Robakiem ostatnio się rozstrzelali. Gra obronna Lecha jednak zostawia wiele do życzenie, gdzie tydzień temu ze Śląskiem, podopieczni Rumaka stworzyli sobie w pięć minut trzy stuprocentowe sytuację pod bramką Putnockiego. Zagłębie też ma kim atakować i ma kto strzelić bramki. Spokojnie u siebie są w stanie strzelić bramkę, Janoszka-Janus-Woźniak robią szum w bocznych sektorach, martwi tylko słaba strzelecka dyspozycja czy to Nespora, czy też Papadopulosa. Para Bednarek - Arajuuri też popełnia błędy i nie są defensywą nie do przejścia. Jak dla mnie dziś zwycięstwo Lecha i oba zespoły strzelą bramki. Fajny kurs w becie na te zdarzenie.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
KRA.... KRA.... K RA.... KRAKOWIA Tak dzisiaj dopingować będą swój zespół kibice gospodarzy. Ale czy doping kibiców wystarczy? Otóż nie... trzeba jeszcze pokazać na boisku że jest się lepszym, albo bardziej skutecznym, co kto woli. Krakowianie byli sfrustrowani po ostatnim spotkaniu z Piastem w Gliwicach (2:2), w którym to wymknęły im się z rąk trzy punkty, gdyż stracili gola w doliczonym czasie gry z rzutu karnego. Jacek Zieliński nie będzie mógł skorzystać z Piotra Malarczyka i Tomasa Vestenicky&#39;ego, a pod znakiem zapytania stoi występ Erika Jendriska. Do tego poważnej kontuzji kolana doznał 20-letni Przemysław Pyrdek. Jak widać mały szpital zrobił się w zespole gospodarzy, co może znacznie utrudnić im dzisiaj walkę o 3 punkty.
cytat piłkarza Termaliki Bartłomiejem Babiarzem:
Przed nami bardzo trudne spotkanie. Na ten mecz wybieramy się podbudowani wygraną w Gdyni. Chcemy iść za ciosem. Jedziemy do Krakowa po trzy punkty. Mają bardzo wielu dobrych piłkarzy. Miejsce w tabeli nie oddaje ich potencjału. Koncentrujemy się na sobie. Jeżeli zagramy tak jak w niedzielę to możemy pokusić się o zwycięstwo, chociaż zdajemy sobie sprawę, że mamy sporo do poprawy.
Piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza przygotowują się do piątkowego spotkania z Cracovią. Drużyna na własnych obiektach potrenuje do czwartku.
Jeśli chodzi o gości tego meczu to z ważniejszych informacji przed tym spotkaniem to indywidualnie wciąż ćwiczy Dawid Nowak, który ma naciągnięty mięsień czworogłowy prawej nogi. W derbach Małopolski zabraknie Dalibora Plevy, który będzie pauzował za czerwoną kartkę otrzymaną w spotkaniu z Koroną Kielce. Na spotkanie drużyna wyjedzie po czwartkowym rozruchu. A więc już dzisiaj jest na miejscu.
Co można zaproponować ze strony bukmacherskiej na to spotkanie?
Ja bym się skłaniał ku zwycięstwu gości, którzy po wygranej w tym meczu mogą być wiceliderem rozgrywek! Mega szansa stoi otworem przed Termalica i myślę że nie zaprzepaszczą tego. A Cracovia? Pochwalić się może tym że przed własną publicznością straciła najmniej bramek ze wszystkich drużyn ekstraklasy! To niezły wyczyn, ale dzisiaj idę w stronę słoników.
Cracovia Krakow - Termalica Nieciecza 1:3 ✅
Typ: X2
Kurs: 1.99


 
Otrzymane punkty reputacji: +19
H 124

hrotan

Użytkownik
Cracovia Krakow - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Typ: 2 ✅
Kurs: 4.0

Fortuna
W Cracovii szpital, Nieciecza pokazała się z bardzo dobrej strony w meczu z Arką.
4.0 to ogromne value na tę drużynę i ja podejmuję to ryzyko.
Jeżeli tylko nie zaśpią tak jak na początku meczu z Arką to będzie to wygrany mecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
W 353

walejakos

Użytkownik
Cracovia Kraków - Termalica Bruk-Bet
Typ:2✅
Kurs:3.90
Iforbet


Po serii mniej udanych Spotkan ,Termalica zanotowała przełamanie
w wyjazdowym meczu z Arką Gdynia wygrywajac 3:1 przełamujac tym
samym serie trzech z rzedu porazek. W dzisiejszym spotkaniu wiadomo
ze zabraknie Piotra Malarczyka - moze to byc druzy problem poniewaz ten pilkarz jest filarem lini defensywnej Cracovii

Bezposrednie mecze:
Na 5 ostatnich spotkan : 3razy Termalica była góra , jeden remis
i jedna porazka .

Ostatnie 10 meczy Cracovi:
- 2 wygrane
- 4 remisy
- 4 porazki

Ostatni raz Cracovia wygrała 14 Pazdziernika czyli ponad miesiac temu
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Również jak najbardziej opieram granie overa w meczu Ślaska z Legią. Sam zagrałem Legia over 1.5 bramki w bet365 @ 1.83. Kurs bardzo atrakcyjny i co tutaj dużo mówić bardzo realny. Pod wodzą Magiery Legia zupełnie zmieniła styl gry, a mianowicie grają bardzo ofensywnie. Są nastawieni jedynie na grę ofensywną, a duża ilość bramek strzelonych najlepiej to potwierdza. Bowiem jak to inaczej można nazwać jak strzela sie cztery bramki Realowi oraz cztery BVB. Przecież są to drużyny o kilka poziomów lepsze, a Wojskowi umieli strzelać im brami, a do tego stwarzać groźne sytuacje. Do tego trzeba przypomnieć chociażby pojedynek z Jagą, gdzie również strzelili cztery bramki. Jestem przekonany, że od początku zagra Prijović, który powinien dać znacznie więcej Legii niż Nikolić, który kompletnie zawodzi, a do tego nie umie zbytnio się odnaleść. Prijović wszedł z Jagą w końcówce brama + wypracowanie kolejnej bramki, z BVB 2 bramy. A jak dodamy do tego Radovica i Odija to wygląda to naprawdę bardzo dobrze. Podopieczni Magiery z pewnością będą tutaj atakować bramkę rywala. Widać również, że nie pchają się na siłę, starają się rozgrywać piłkę i wychodzi im to na plus. Śmiem twierdzić, że Ślask grając nawet u siebie nie sprawi żadnych problemów Legii, która według mnie wygra przynajmniej dwoma bramkami.
Typ Legia over 1.5 @ 1.83
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Cracovia - Termalica
Typ: BTS
Kurs: 1.80
buk: bet365
Wynik:eek:ne:3 ✅

W poprzedniej kolejce zobaczyliśmy naprawdę mnóstwo goli i zobaczymy czy piłkarze będą w stanie powtórzyć ten wyczyn. Cracovia w ostatniej kolejce prowadziła grę i była zdecydowanie lepsza od Piasta, lecz nie udało się wywieźć ostatecznie zwycięstwa. Tym samym Pasy nadal jako jedyna drużyna w lidze nie wygrały spotkania wyjazdowego. U siebie jednak jest to całkiem inny zespół. Gospodarze bilansem spotkań 4-1-2 mieszczą się w czołówce meczów u siebie. Na dodatek Cracovia zdobywa gole i to mnie interesuje najbardziej w tym spotkaniu. Drużyna Czesława Michniewicza zrehabilitowała się za ostatnią porażkę u siebie z Koroną i na wyjeździe pokonała słabą ostatnio Arkę 1:3. Termalica zakończyła serię czterech spotkań bez wygranej i dwóch porażek z rzędu, a więc nastroje w zespole znacznie się poprawiły. Jutro zapewne będzie to wyrównane spotkanie, a goście wcześniej pokazali, że potrafi grać z Cracovią, która również potrzebuje wygranej żeby wyjść z dołka.
20:30 Zagłębie - Lech
Typ: 2 DNB
Kurs: 1.70
buk: unibet
Wynik: 0:3 ✅

Typ: BTS
Kurs: 1.88
buk: unibet
wynik: 0:3
⛔

Lech jest w bardzo dobrej formie, Poznaniacy wygrali ostatnie trzy spotkania strzelając w nich dziesięć goli i nie tracąc ani jednego dlatego decyduje się iść bezpiecznie w ich stronę. Poznańska lokomotywa zaczyna się w końcu rozpędzać i taką grę Lecha wszyscy chcemy oglądać. Widać, że trener Bjelica ma pomysł na ten zespół, a teraz są tego efekty. Odrodzenie w lidze zanotował Robak, który w ostatnim spotkaniu strzelił dwa gole i był to już jego czwarty mecz z rzędu z przynajmniej jednym golem na koncie. Jednak od pierwszy minut widzimy Kownackiego, który wiele nie odstaje od starszego kolegi. Ogólnie to cały zespół dobrze zaczyna współpracować z sobą. Dobrze pokazuje się również Majewski na którego tak wszyscy liczą w zespole. Jednak jutrzejsze spotkanie do łatwych należeć nie będzie. Zagłębie jest w małym dołku i tak naprawdę potrzebuje wygranej żeby nastroje w zespole były lepsze. Gospodarze to obecnie jedna z najsłabszych drużyn jeśli chodzi o spotkania na swoim stadionie. Miedziowi nie wygrali sześciu ostatnich spotkań, cztery z nich zremisowali, a przegrali z Lechią Gdańsk i z Wisłą Płock. Jutro przyjeżdża Lech, który jest na fali i będzie chciał odnieść kolejne pewne zwycięstwo, dlatego ja wybieram Kolejorza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Lechia - Łęczna x2 (2.62) bet375
Typ który chciałbym dziś przytoczyć, to typ oparty o układ tabeli.
Podam tok myślenia:
Lechia Gdańsk jest aktualnie na pierwszym miejscu i nie może się umocnić, gdyż musi zgubić gdzieś punkty, po to by Legia bardziej przybliżyła się do nich (jak wiemy, koniec końców Legia zdobędzie mistrzostwo).
Często tak bywa, że lider tabeli (w różnych ligach) często wtapia z zamykającą tabelę drużyną. Buki wtedy się bogacą, bo strasznie dużo kasy idzie od Januszów obstawiających po kursach (&quot;ooo, oni mają pierwsze miejsce, a tamci ostatnie, na pewno wygrają to - PEWNIAK&quot;) no i potem dzieje się inaczej. Być może działa to ultra motywująco na drużynę z góry przegraną, ciężko to wytłuamczyć, ale pamiętam sporo moich takich kuponów i to z lig bardziej &quot;pewnych&quot; typu eredivisie, portugalska... a tutaj jest Liga Polska, czyli liga nieprzewidywalna i niespodzianek jest baaaaardzo dużo (i będzie).
Wejdę za drobne ????

p.s.
czy ktoś zna buka gdzie można postawić, że Legia zdobędzie mistrzostwo ekstraklapy w tym sezonie?
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Zagłębie Lubin vs Lech Poznań
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: @ 2.05
BET 365


✅✅✅
0:3, po 32 minutach... :cool:



Rozpędzony Kolejorz rozpoczyna wyjazdowe tourne&#39;e i dzisiaj zawita do Lubina i tym samym rozpocznie serie 3 spotkań wyjazdowych (Lubin, Kraków, Białystok). Piłkarze Lecha w ostatnich trzech spotkaniach strzelili łącznie 10 bramek z czego nie stracili żadnej. Myślę, że dzisiaj jadą do Lubina tylko i wyłącznie z myślą zwycięstwa i od pierwszych minut będę próbować wybić Zagłębie z rytmu.
Miedziowi po dwóch wyjazdowych porażkach wracają na swoje podwórko gdzie mimo wszystko gorzej sobie radzili niż na wyjazdach (na przestrzeni tego sezonu, i nie tylko). Zagłębie długo czeka na zwycięstwo przed własną publicznością ale bramki potrafią strzelać jak i tracić - przy obecnej dyspozycji. Spotkanie w Kielcach, szczególnie pierwsza połowa to fatalny i zupełnie inny obraz gry Zagłębia. Ostatnie 5 spotkań lubinian to pokryty ww. over bramkowy. Nawet jak przegrywają to strzelają i myślę, że dzisiaj będzie podobnie. Liczę na ciekawy pojedynek z wymianą ,,ciosów&quot; - po obu stronach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Cracovia - Bruk-Bet T.
Typ: 1 ⛔
Kurs: 1,95
Bukmacher: OddsRing
Typ: obie strzelą ✅
Kurs: 1,87
Bukmacher: OddsRing
Przed nami mecz rozpoczynający 17 kolejkę w naszej rodzimej Lotto Ekstraklasie, mecz odbędzie się na stadionie MKS Cracovia pomiędzy Cracovia vs Bruk-Bet T. Obie ekipy dzieli spora ilość punktów jak i spora odległość w tabeli, Cracovia zajmuje 11 miejsce z dorobkiem 18 punktów natomiast Bruk-Bet T. zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 27 punktów.
Cracovia na własnym obiekcie radzi sobie w miarę dobrze, tylko 2 porażki - z Jagiellonią 1:3 i z Lechią 0:1, 4 zwycięstwa i 1 remis - 1:0 z Wisłą Płock, aż 6:0 z Koroną, 2:1 z Wisłą Kraków, 5:1 z Piastem oraz 1:1 z Ruchem. Widać, że pada sporo goli w meczach z udziałem Cracovii i wydaje się, że tak samo będzie i w tym meczu.
Bruk-Bet T. jeszcze w tym sezonie nie zremisował na wyjeździe 4 wygrane 4 porażki widać, że zawsze grają o pełną pulę, również w meczach z udziałem Bruk-Betu pada te minimum 2-3 gole. Termalica ostani mecz wygrała na wyjeździe 3:1 z Arką ale Arka od 38 minuty grała w 10 a poprzednie mecze to 3 porażki z rzędu i 1 remis. Czy to było przebudzenie Bruk-Betu? Nie wydaje mi się.

Gospodarze przystąpią do piątkowego meczu bez kontuzjowanych P. Malarczyka i Tomasa Vestenicky&#39;ego, a pod znakiem zapytania stoi występ Erika Jendriska. Bruk-Bet z kolei zjawi się w Krakowie bez pauzującego za czerwoną kartkę Dalibora Plevy oraz kontuzjowanego Dawida Nowaka.
Wydaje mi się, że w tym meczu i padnie sporo goli ale również i Cracovia ten mecz wygra, ma lepszych piłkarsko zawodników, którzy muszą to udowodnić na murawie. Muszą zacząć wygrywać i pnąć się ku górze tabeli, żeby znaleźli się w najlepszej 8. Oba te typy wydają się być bardzo prawdopodobne.
Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Typ: powyżej 2,5 ✅
Kurs: 2,08
Bukmacher:
OddsRing
Typ: obie strzelą ⛔
Kurs: 1,90
bukmacher:
Unibet
To spotkanie widzi mi się tylko i wyłącznie grać na bramki a dlaczego? A no dlatego, że Zagłębie Lubin ostatnie nie ważne z kim gra to i strzela i traci, ostatnie 10 meczy z ich udziałem to Bts oraz przeważnie powyżej 2,5 - 1:2 z Koroną, 1:2 ze Śląskiem, 2:2 z Wisłą K., 2:1 z Jagiellonią, 1:2 z Lechią, 2:1 z Ruchem, 1:1 z Cracovią, 3:2 z Legią, 1:2 z Wisłą P. oraz 1:1 z Arką.
Natomiast Lech ostatni wyborna forma, jeśli tak można nazwać, 3 mecze 3 wygrane 10 bramek strzelonych 0 straconych, nic dodać nic ująć. 3:0 ze Śląskiem, 5:0 z Ruchem oraz 2:0 z Wisłą P.
Obu ekipą będzie zależeć na zdobyciu 3 punktów, Zagłębiu aby wrócić do czołówki i nie stracić kontaktu do podium a Lechowi aby w końcu w tej czołówce się zatrzymać na dobre więc żadnego grania na remis nie będzie dlatego obie ekipy będą atakować.
Lech faworyt tego meczu ale czy Zagłebie przegra 3 z rzędu ??? Nie wiem, dlatego najlepszą opcją w tym meczu moim zdaniem jest stawiać na bramki.
Powodzenia.
 
aress155 617

aress155

Użytkownik
Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Typ - over 2,5 ✅
Kurs: 2,0
Bukmacher: Bet365

W sobotnim meczu do Kielc przyjedzie Pogoń która jest w dobrej formie, szczególnie pokazali to w ostatnim meczu gdzie pokonali Wisłę 6:2. Trener Kazimierz Moskal pomimo obaw o zdrowie Fojuta i Murawskiego do dyspozycji będzie miał pełny skład.
Korona po zmianie trenera, w meczu z Zagłębiem zaprezentowała się bardzo dobrze. Od początku drużyna Bartoszka grała bardzo ofensywnie, wysoki pressing pozwolił na wiele akcji i mimo ostatnich słabych meczy gdzie piłkarze w drugich połowach ledwo biegali, tutaj dali radę. Bardzo dobrze w spotkaniu z Zagłebiem zaprezentował się Polanca, któremu trener dał dużo swobody na boisku oraz Markovic który ostatnio widać że jest w formie. W meczu z Pogonią za żółte kartki pauzuje Dejmek którego zastąpi prawdopodobnie Wierchocow który jeśli tylko gra, to zawsze jest grad goli. Diaw wrócił do treningów, ale czy będzie gotowy na najbliższy mecz nie wiadomo.
W ostatnich 8 meczach Korona pokrywała over 2,5 bramki a do tego z nowym trenerem, który zapowiada grę ofensywną, można liczyć na strzelone bramki, w dodatku brak Dejmka w obronie i prawdopodobnie zastępujący go Wierchocow spowoduje też niepewność w polu karnym. Z drugiej strony będąca w formie drużyna Pogoni powinna wykorzystać brak Dejmka i strzelić co najmniej jedną bramkę.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Cracovia - Nieciecza
Typ 1 @1,85 STS ⛔
O osłabieniach w obu zespołach napisali koledzy wyżej więc nie będę tego powtarzał. Niby w Cracovii więcej nie obecnych ale to oni są faworytem tego meczu i ja też uważałam, że dziś zejda z boiska jako zwycięzcy. Cracovia gra bardzo ładna piłkę i wiele osób napewno to zauważylo, mają pecha i trochę, zawodzi skuteczność ale wkoncu się odkuja i zaczną seryjnie wygrywać, dzisiaj jestem pewny że wygrają bo będą chcieli w tym sezonie walczyć o europejskie puchary a jescze nic straconego. Warto grać dziś na Pasy, kadrę maja szeroką więc nie będzie problemu z zastąpieniem brakujących ogniw.
Powodzenia!
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Zagłębie Lubin vs Lech Poznań 0:3 (0:3)
Over 2.5 i BTS @ 2.37 bet365 ⛔
Over 3.0 @ 2.73 marathonbet ▶ 3


Lech nadal bez Pawłowskiego.
Zagłębie nie wygrało u siebie od 6 spotkań, będą mieli okazję się przełamać, jak już wcześniej koledzy napisali, przeważnie spotkania Zagłębie to BTSy, zgadzam się, że coś ostatnio maszynka Stokowca nie trybi ;), to już nie to samo Zagłębie co na początku sezonu.
Lech natomiast jakby szedł do góry, ostatnio u siebie 3:0 ze Śląskiem, Robak w dobrej formie, jestem ciekaw czy zagra od początku czy znowu rozpocznie Kownacki, ale kto by nie zaczął mecz będzie ofensywny w mojej ocenie. I propozycja jest dwóch zakładów.
Over 3 oraz Over 2.5 i BTS, trochę większe ryzyko, ale myślę, że będzie okej. W razie 3 bramek mamy zwrot - Over 3.0
Mecz ofensywny, Zagłębie musi zatrzeć ostatnie złe wrażenie, czy wygrają? nie wiem, możliwe, ale bardziej idę w bramki, jest fajna okazja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wisła-Arka

Arka over 3,5 celnych strzałów 1.60 Totolotek ⛔
Po tym co obejrzałem w ostatnim meczu Wisły trochę obawiam się tego spotkania, niby Wisła pojechała do Szczecina bez kilku podstawowych graczy a Pogoń zagrała mega spotkanie, no ale trzeba jasno powiedzieć że Wisła w każdej formacji wyglądała kiepsko.Zawirowania z trenerem nie wpłynęły najlepiej na zespół, wszystko co wpajał i to w jaki sposób ,zniknął, z Wisły poszło w momencie w las i teraz trzeba wszystko budować na nowo.
Jeszcze przed całą sytuacją dopisałbym Wiśle przed meczem 3pkt, dzisiaj jednak mam małe obawy i typowania wyniku tego spotkania nie będę się podejmował.Wisła w meczu z Pogonią przypominała mi trochę bezradną Termalikę gdy weszła do ekstraklasy otrzymując seryjnie baty, trzymam jednak nadzieje że mecz z Pogonią był wypadkiem przy pracy.
O drużynie z Gdyni też wiele dobrego napisać nie można, start w ekstraklasie mieli w porządku, byli twierdzą na swoim terenie, udało im się także rozgromić Legię przy Łazienkowskiej, no ale to wszystko też poszło w las, nie wygrali meczu od 7 spotkań prokurując kilka niespodzianek na swoją niekorzyść.
Dla Wisły na pewno jest plusem że grają u siebie z rywalem który także ma swoje problemy, po solidnej lekcji może to przynieść jakieś procenty.Arka natomiast też będzie chciała wykorzystać obecny ,stan, Wisły i myślę że wyjdą całkiem odważnie od pierwszej minuty.Jak już wspomniałem, wyniku typować nie będę, przebieg spotkania jednak jest trochę bardziej jaśniejszy.Każda drużyna będzie chciała wykorzystać obecną słabość rywala polując na komplet punktów, tutaj o wyniku może przesądzić nie dyspozycja, a ilość popełnianych błędów.Arka na pewno dziś podejmie ryzyko w Krakowie, więc idę na jej niską linie celnych strzałów.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok
Typ: over 3.5 ⛔
Kurs: 3.45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Rozstrzelali się nam piłkarze Ekstraklasy, w poprzedniej kolejce na boiskach naszej rodzimej ligi strzelono 34 gole (4.25 bramki na mecz, w tym 5 overów 3.5). Wczoraj jakby piłkarze postanowili pójść za ciosem bowiem w dwóch piątkowych spotkaniach zdobyto 7 bramek, być może takiego wyniku jak przed tygodniem w tym nie zostanie osiągnięty ale myślę, że w przypadku meczu Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok warto spróbować zagrać wysoki over - ja proponuje over 3.5 bramek.
W ostatnich sezonach bowiem notowaliśmy wysokie wyniki w rywalizacji tych ekip - tylko w poprzednim sezonie Jagiellonia wygrywała 2:1 i 4:0, w tym natomiast 4:1. Ponadto obie ekipy raczej preferują ofensywny styl gry, w meczach zarówno Niebieskich jak i Jagi zawsze coś się dzieje i myślę, że dziś będzie podobnie. Ruch Chorzów w tym sezonie przede wszystkim sporo bramek traci - jak na razie już 29, więcej ma tylko Korona Kielce (35). Jagiellonia natomiast jest obecnie najskuteczniejszą drużyną w Ekstraklasie - 28 bramek na koncie, ale jak pokazał mecz ostatniej kolejki z Legią i w defensywie ta drużyna nie jest bez wad, stąd wysoka porażka 1:4. Myślę, że w tym meczu będziemy świadkami otwartej piłki, bowiem i Jaga zagra tutaj o 3 punkty, a i Niebiescy raczej przed własną publicznością nie przywykli się bronić i również postarają się o zwycięstwo. W takim spotkaniu należy więc liczyć na bramki i myślę, że takie w tym meczu padną i to w dużej ilości.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową to obaj szkoleniowcy mają dość dobrą sytuację. W drużynie Michała Probierza jedynie Rafał Mackiewicz nie może wystąpić z powodu urazu, natomiast Waldemar Fornalik musi radzić sobie bez Michała Koja. Podsumowując w przeszłości bywały mecz w których sporo się działo w tej rywalizacji i padało sporo bramek, a skoro mamy obecnie trend w Ekstraklasie taki, że pada sporo bramek to wydaje się dobrym pomysłem żeby w takim meczu jak ten, gdzie spotykają się ekipy dobrze grające w ataku aby zagrać wysoki over. Tym bardziej, że i defensywy w obu przypadkach w ostatnim czasie pozostawiały nieco do życzenia. Liczę na over 3.5 bramek, myślę, że w tym przypadku ta granica zostanie przekroczona.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Wisła Kraków - Arka Gdynia
Wisła @ 2.10 ✅
Wisła (-1) @ 3.10 ✅
Wisła (-1.5) @ 4.00
✅
Obie ekipy w ostatniej kolejce mega patologia. Jednak ja dziś idę w stronę Wisły, ponieważ zdecydowanie bardziej podoba mi się gra tej drużyny w tym sezonie. Arka niezły początek sezonu, teraz już jednak dużo dużo słabiej, ostatnio porażka z Termalicą której styl mega mi się nie podoba. Do tego Arka dziś bez swojego kapitana - Bozoka który w idiotyczny sposób ostatnio obejrzał czerwoną kartkę. Wisła mega dobrze radzi sobie przed własną publicznością i dlatego właśnie postanowiłem dziś postawić na nich trochę gotówki, wygrana z Piastem, remis z Legią , wygrana z Termalica i wygrana z Łęczną. Takie wyniki dają do myślenia. Ostatnio kompromitująca porażka w Szczecinie. Dziś do składu Wisły wraca kilku podstawowych zawodników.
Według mnie dziś łatwe zwycięstwo Wisły, kurs bardzo zadowalający. Polecam !
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom