>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

17. kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 19 sierpnia 2012

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Wybrzeże Gdańsk - Unibax Toruń
Powiem szczerze, że jestem w lekkim szoku. Spodziewałem się wyższego kursu na Toruń o przynajmniej 0,2-0,3.
Gdańsk jest słaby, ale czy aż tak by nie zdobyć 42 punktów? Jasne, Unibax na papierze jest silniejszy i będzie zmotywowany, bo musi ten mecz wygrać. Ale co z tego? Też mają dziury w składzie, a wcale nie jest powiedziane że czwórka liderów zrobi po dwucyfrówce. Bo każdy z nich ma wpadki i wątpię, by nagle wszyscy pojechali na poziomie 10+. Według mnie będzie wyrównany mecz i wynik zadecyduje się dopiero w nominowanych.
W Lotosie wiadomo, jest Nicki od którego wiele będzie dziś zależeć. Ale stać go, by ogrywać regularnie Warda, Holdera i Sullivana. Całkiem fajnie jeździ ostatnio Gafurow. Jest on lepszym zawodnikiem niż Bogdanovs i dziwię się, że dopiero na koniec sezonu dano mu szanse. Do tego zdolny do jazdy jest jednak Jonasson, który poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Druga linia też już nie taka słaba, bo działacze poszli po rozum do głowy i nie ma Chrzanowskiego, a Suchecki czy Świderski powinni jakieś punkty na juniorach lub Czerwińskim (podobno on jedzie zamiast Ząbika) przywieźć. Zwłaszcza ten ostatni, bo przejawia ostatnio jakieś znaki życia. W Bydgoszczy ograł dwa razy Emila (choć ten nie był sobą) więc mimo że nie jest to Świder z zeszłego sezonu, to jednak 0 na własnym torze nie powinien przywozić.
Jak dla mnie wynik będzie na styku. Od 43 do 47 w obie strony ;)
Wybrzeże + 6,5 @ 1,90 Betsafe ✅ ✅ ✅
Edit

Sportingbet oszalał! 5.30 na zwycięstwo, handicap +10 @ 1,925. Dokladam
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Gdańsk - Toruń 1.30 tobet✅✅
Toruń musi wygrać dwa ostatnie mecze by mieć szanse na awans do PO. Goście wiedzą o co jadą i powinni dzisiaj zainkasować 3 pkt w Gdańsku. Lotos wyraźnie najsłabszy zespół w lidze. Gospodarze raczej pogodzeni są już z tym, że czeka ich dwumecz o utrzymanie prawdopodobnie z Włokniarzem. Jonasson poobijany, słaba druga linia. Sam Pedersen to raczej za mało. Gafurov jest ciekawym zawodnikiem, ale raczej nie będzie tak szalał jak w meczu z Wrocławiem, bo Toruń to jednak wyższa półka. A goście ? ostatnio forma Apatora wyraźnie się poprawiła. Co prawda Ząbik to dziura, ale z powodzeniem mogą zastąpić go Pulczyńscy. Do tego trójka Kangurów w dobrej formie (+ Ward doskonale znający ten tor). Miedziński ostatnio komplet w Szwecji i niezły występ w IMP więc powinien zakręcić się koło dychy biorąc pod uwagę tak słabego przeciwnika. Nic innego niż zwycięstwo Torunia nie przychodzi mi do głowy gdy patrzę na ten mecz.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Tomasz Jędrzejak over 7 punktów 1,72 Bet365 ⛔
Tomasz Gollob - Michael Jepsen Jensen 2 2,29 Betsafe
✅
Dwa typytylko ze spotkania w Gorzowie. Bukmacherzy nie poszaleli z ofertą na dzisiejszy dzień jak dla mnie, choć handicap -16,5 na Stal był do gry to ja jednak niestety się spóżniłem. Tor raczej znacząco nie będzie się różnił niż wczoraj czyli Tomek może mieć problem z tą nawierzchnią a Michale pewnie będzie znowu dzisiaj jeżdził bardzo dobrze. W 2 biegu moim zdaniem to Jensen stoczy walkę o 3 punkty z &quot;ogórem&quot; dlaczego? ponieważ uważam, że Jędrzejak wygra z Gollobem start a Jensen również zabierze się ze startu lepiej niż Gollob. Wszystko na chwile obecną wygląda, że to może być ostatni sezon Tomka w Gorzowie i powoli ma chyba to w .... Jędrzejak dzisiaj raczej pojedzie 6 raz, jeśli on nie zrobi dzisiaj 8 punktów to Wrocław nie zdobędzie dzisiaj nawet 30 punktów. Na dodatek w 12 biegu widać po rozpisce, że 2 punkty powinien zdobyć. Liczę, że w 2 biegu wygra start i dowiezie 3 punkty i wtedy w 3 startach spokojnie 5 punktów uzbiera. Jeszcze słowo na temat pary Gollob - Jensen. Co ciekawe chyba ostatni mecz w którym lepszy był Tomek od Duńczyka to derby. Bo w Rzeszowie obaj zdobyli po 9 punktów a wczoraj zdecydowanie lepszy był Michael. Co ciekawe wydaje mi się, że to właśnie Jensen jest mocniejszym ogniwem w Gorzowie niż Tomek a odwrotnie jest na wyjeżdzie. Może dzisiaj Gollob pojechać lepiej ale wtedy istnieje szansa, że Jensena będzie puszczał do przodu, a tak czy tak wydaje mi się, że dzisiaj pojedzie maksymalnie 4 biegi. Stąd gram w tej parze w kierunku Michaela i do tego over punktowy lidera gości.

Polonia Bydgoszcz jest po prostu śmieszna, jak nie sprzedali tego meczu to się ośmieszyli.. zremisować mecz z takimi lolkami (9 drużyna ligi).. ???? ???? ????
 
F 5

flaming

Użytkownik
Gdańsk - Toruń 1.30 tobet
Toruń musi wygrać dwa ostatnie mecze by mieć szanse na awans do PO. Goście wiedzą o co jadą i powinni dzisiaj zainkasować 3 pkt w Gdańsku. Lotos wyraźnie najsłabszy zespół w lidze. Gospodarze raczej pogodzeni są już z tym, że czeka ich dwumecz o utrzymanie prawdopodobnie z Włokniarzem. Jonasson poobijany, słaba druga linia. Sam Pedersen to raczej za mało. Gafurov jest ciekawym zawodnikiem, ale raczej nie będzie tak szalał jak w meczu z Wrocławiem, bo Toruń to jednak wyższa półka. A goście ? ostatnio forma Apatora wyraźnie się poprawiła. Co prawda Ząbik to dziura, ale z powodzeniem mogą zastąpić go Pulczyńscy. Do tego trójka Kangurów w dobrej formie (+ Ward doskonale znający ten tor). Miedziński ostatnio komplet w Szwecji i niezły występ w IMP więc powinien zakręcić się koło dychy biorąc pod uwagę tak słabego przeciwnika. Nic innego niż zwycięstwo Torunia nie przychodzi mi do głowy gdy patrzę na ten mecz.
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Unibax Toruń godz. 17:00
Unia Leszno - PGE Marma Rzeszów godz. 19:00

Gdyby te dwa mecze były rozgrywane o tej samej godzinie to OK,a tak to tylko &quot;anioły&quot; wiedzą jakim rezultatem zakończy się dzisiejsze spotkanie ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Emil Sajfutdinow - Grigorij Łaguta 2 @ 3.55 betsafe ✅ ✅ ✅
Również jestem zdania, że Włókniarz powalczy w tym meczu o bonus., więc Griszka powinien zrobić duże punkty. Pewnie odjedzie 6 wyścigów.
Co do Emila, to mam podejrzenia że jednak nie będzie dziś jechał na maxa (wiadomo KSM, a ten ma bardzo wysoki) bo Polonii punkt bonusowy nie jest potrzebny, bo i tak nic nie zmieni. Już w poprzednim meczu (racja, że po GP) Emil widać, że nie jechał na 100 proc. Dodatkowo dziś w parze z Artiomem, który będzie chciał ponownie się pokazać po karencji i kto wie czy jakiś punktów mu nie odbierze.
Typ oczywiście na czuja, bo równie dobrze Emil może zrobić 13-15 pkt, a Grisza 12 w 6, ale po takim kursie według mnie warto.
@ Nie napisałem od razu analizy, i teraz patrzę już tylko 2.70. Według mnie i tak warto, choć oczywiście takiego value już nie ma ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
vitoss 18

vitoss

Użytkownik
Może mi ktoś wytłumaczyć na przykładzie tej kolejki jaki sens grania jest 5/4 meczy z kursami 1,01 - 1,10 ? Jak widać Bydzia odpuściła totalnie, Gdańsk walczył dzielnie i gdyby nie Piszczka taśmy, i Jonasson jechał do końca to mogło być odwrotnie.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Może mi ktoś wytłumaczyć na przykładzie tej kolejki jaki sens grania jest 5/4 meczy z kursami 1,01 - 1,10 ? Jak widać Bydzia odpuściła totalnie, Gdańsk walczył dzielnie i gdyby nie Piszczka taśmy, i Jonasson jechał do końca to mogło być odwrotnie.
Tak samo mogę Ci odpowiedzieć. Buczkowski taśma, mistrz taktyk dał pojeżdzić Wiktorowi dwa biegi zamiast puszczać Szymona i Mikołaja od razu. Takie sytuacje widać, że się mszczą ;) Co nie zmienia faktu, że się ośmieszyli w moim oczach. Bo kibice płacą po 20-30 zł na mecz a oni sobie takie jaja robią bo już nie mają o co walczyć. Ale uważam, że tutaj ten mecz nie jest do końca czysty :] Swoją drogą &quot;Grisza&quot; też wkurza powoli, bo tak w poniedziałek z Tarnowem lipa jak na niego, wczoraj lipa a dzisiaj chce mu się jechać. Żal! Mam nadzieje, że nie odstawią szopki za tydzień i wygrają z Lesznem bo myślę, że kursy będą apetyczne ????
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Może mi ktoś wytłumaczyć na przykładzie tej kolejki jaki sens grania jest 5/4 meczy z kursami 1,01 - 1,10 ? Jak widać Bydzia odpuściła totalnie, Gdańsk walczył dzielnie i gdyby nie Piszczka taśmy, i Jonasson jechał do końca to mogło być odwrotnie.
Tu nie ma nic do tłumaczenia, głupotą jest granie takiej taśmy, buki nie są głupie i wiedzą, że jak wystawią na 4 mecze takie znikome kursiwa to ludzie zrobią z tego taśmę i będą się cieszyć, że uciułali do kursu 1,7-1,9 a jestem przekonany, że zdawali sobie sprawę, że bydzia mecz sprzeda bo sami na tym łapę trzymają;]
 
tytan114 5

tytan114

Użytkownik
co myślicie o tej zmianie w 14 biegu ? z tego co tam czytałem to była nieregulaminowa
zmiana była zgodna z regulaminem. Curyło i Wozniak nie jechali jako juniorzy tylko jako seniorzy za Kułakowa. seniorzy moga rwać tasme- taki regulamin.. ???? a swoja droga niezła szopka wyszła. Gapiński nieco rozjasnił czemu taki wynik.... nie dostali kasy za ostatnie 8 meczow to sie zbytnio nie sprezali [oczywiscie wprost tego nie powiedzial];p
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Niedziela cudów w Bydgoszczy już za nami,ale już za 6 dni ostatnia kolejka rundy zasadniczej i tu dopiero będziemy mieć niespodzianki i ustawki;)
Dwie ekipy walczą nadal o 4 miejsce,kolejne dwie drużyny walczą o uniknięcie baraży.O czwórkę walczy Apator i Leszno,o uniknięcie baraży Wrocław i Włókniarz.A w 18 kolejce spotkają się:

Wrocław-Tarnów
Toruń-Gorzów
Częstochowa-Leszno

Scenariuszy jest wiele.Na szczęście mecze we Wrocławiu i Czewie odbędą się o tej samej godzinie co trochę ograniczy możliwość kombinacji.Dużo zależy od Tarnowa i Cieślaka.Jeśli oddadzą mecz Sparcie,wtedy Częstochowa musi wygrać minimum 10 pkt z Lesznem aby zrównać się w tabeli z Wrocławiem i wyprzedzić go dzięki lepszemu bilansowi spotkań bezpośrednich.Jeżeli Tarnów nie odpuści i wygra wtedy Włókniarzowi wystarczy remis z Lesznem.Leszno natomiast żeby być w &quot;4&quot; i nie czekać na wynik z Torunia musi wygrać w Częstochowie.Jeśli zremisują to z czwórki wyrzucić ich może jedynie wysoka porażka Gorzowa mimimum 25 punktami.
Reasumując: moim zdaniem we Wrocławiu i Częstochowie będzie kombinowanie i opóźnianie meczu,żeby kontrolować wynik z drugiego miasta.Jak w Częstochowie będą dobrze czuwać i zobaczą że we Wrocławiu wygrał Tarnów-wtedy na 99% w Częstochowie zobaczymy remis na koniec meczu ????
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
levy42 ja uważam, że wygra Tarnów we Wrocławiu ale też wygra Włokniarz u siebie. Następnie na 100% wygrałby Unibax u siebie. Władek zrobiłby ukłon w stronę Wojtka bo jednak z nim chyba lepsze ma układy niż Dworakowskim. Jeśli będzie tak jak mówisz, że we Wrocławiu wygra Unia a w Częstochowie nie wiem przez defekt na ostatnich metrach którego z zawodników będzie remis to uważam, że do dupy może dobrać się Ekstraliga. Włodarzę Ekstraligi na pewno również czują, że w Bydgoszczy nie do końca to wszystko się rozstrzygnęło na torze. Bo znalazłem transmisję w internecie i oglądałem od 9 biegu te zawody to powiem Wam, że 80% startów to 5-1 dla Częstochowy.. Myślę, że ta kolejka będzie bardzo obserwowana przez całą Esktralige. Przypominają mi się teraz lata 90 i mecz w Ekstraklasie piłki nożnej co tam Legia chyba, żeby zostać Mistrzem Polski musiała wygrać w Krakowie bardzo wysoko bo chyba Widzew prowadził wysoko i bramki wpadały jak na treningu co skutkowało odwołaniem całej kolejki(niech jakiś ekspert od nogi mnie poprawi bo na pewno jakieś fakty pokręciłem). Wracając do naszego czarnego sportu. W sumie jak się włodarzę z Gorzowa i Torunia uprą to nawet przy remisie w Czewie. Gollob pojedzie na 1 ptk, Iversen upadnie i będzie go bolała noga za niego będzie jeżdził Cyfer i Gorzów dostanie do 30 i Unibax i tak wejdzie. Tak na prawdę bardzo dużo w rękach Komarnickiego bo jeśli on na to pójdzie to na prawdę taki wynik również będzie możliwy. Wiem, że to śmieszne ale takie są fakty. Żeby nie przyszło nikomu do głowy z Leszna świętować po remisie w Częstochowie, że są już w TOP4 bo jak takie wyniki padną których mówił levy42 to jakieś handi na poziomie -8 przy kursie 2,00 na Unibax to będzie jak dla mnie prezent. No to się rozpisałem, będzie ciekawie. A najciekawsze jest to, że to jest najpopularniejsze forum bukmacherskie i myślę, że odwiedzają nas prezesi klubów jak i włodarze Ekstraligi ???? ???? ???? ???? ????
V/ Nie wiem czy akurat prezesi ale menedżerowie i ważni działacze kilku klubów (z całej Polski) czytają forum ;)
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Swoją drogą remis w Częstochowie nie jest taki niemożliwy. Jeśli taki wynik padnie to oczywiście wszyscy będą krzyczeć o wałku, bo ten rezultat urządza obydwie ekipy. Moim zdaniem jednak taki wynik może paść i nie musi oznaczać układu. Szykuje się mecz na styku i jestem skłonny uwierzyć w sportowy remis po 15 wyścigach. Natomiast w życiu nie uwierzę w odrobienie strat przed Toruń w meczu z Gorzowem. ba, nie zdziwię się jak przegrają, a jeśli zwyciężą to minimalnie. Ja rozumiem, że to sport i w ogóle. No ale wynik 60-30 przy takich dziurach w składzie ? Nierealne.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
No ale wynik 60-30 przy takich dziurach w składzie ? Nierealne.
60-30 nie realne to tak samo dla mnie nie realny będzie drugi remis dla Włókniarza w takich okolicznościach.. Jeśli Tarnów wygra we Wrocławiu. Wracając do dziur, nie bronię tutaj Unibaxu ale Darky, Sullivan, Holder i Adrian niczym nie ustępują szczególnie na Motoarenie liderom Stali. Jeśli pojadą na swoim poziomie i Stal to wiadomo 60-30 nie będzie, ale są w stanie spokojnie wygrać mecz bo nie róbmy również ze Zmarzlika już juniorskiego wyjadacza. Chłopak ma ogromny talent ale na Motoarenie to Emil powinien mieć handicap nie mówiąc o drugim juniorze nad Cyferem. Ale jeśli taki Wojtek i Komarnicki zobaczą, że wszystko wskazuje na &quot;wałek&quot; w Częstochowie to dlaczego nie odpłacić tym samym w Toruniu? Tym bardziej, że jak Tarnów wygra we Wrocławiu to Stal nie będzie miała ani szans na 1 miejsce po rundzie zasadniczej ani nie będzie zagrożona spadnięciem na 3 pozycję. Odpuszczą sobie mecz jak będą chcieli i w d...
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Wracając do wczorajszego meczu w Bydgoszczy to byłem osobiście na meczu i jestem przekonany że ten mecz nie odbył się w sportowej walce. Od 5 biegu bydgoszczanie wygrali tylko jeden bieg indywidualnie, do tego 2 biegi (feralny 13 i wcześniej nie pamiętam który) był przerywany gdzie Częstochowa wychodziła zdecydowanie na 5-1. Kolejny absurd w tym meczu to nie wystawienie Laguty do 14 biegu. Jechał on 3 biegi w parze z Sajfutdinowem i przywoził go daleko za plecami, do tego walczył i był w kontakcie z prowadzącym wyścig. Przytrafił mu się na koniec słabszy bieg i już się nie pojawił na torze, w zamian za niego słaby Wożniak (decyzja zupełnie dla mnie niezrozumiała). Do tego dochodzi jeszcze wyprzedzenie na kresce w ostatnim biegu, nawet kibice się tego nie spodziewali. Za dużo było paradoksów w tym meczu ale nikt nikogo za rękę nie złapał.
Jeżeli chodzi o ostatnią kolejkę to sam jestem ciekawy jakie kursy zostaną wystawione na te hity. Wcale się nie zdziwię jak każdy będzie kombinował z opóźnieniem meczu i koniecznością przygotowania toru. I każdy wynik będzie możliwy, nawet 60-30...
 
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
Swoją drogą remis w Częstochowie nie jest taki niemożliwy. Jeśli taki wynik padnie to oczywiście wszyscy będą krzyczeć o wałku, bo ten rezultat urządza obydwie ekipy. Moim zdaniem jednak taki wynik może paść i nie musi oznaczać układu. Szykuje się mecz na styku i jestem skłonny uwierzyć w sportowy remis po 15 wyścigach. Natomiast w życiu nie uwierzę w odrobienie strat przed Toruń w meczu z Gorzowem. ba, nie zdziwię się jak przegrają, a jeśli zwyciężą to minimalnie. Ja rozumiem, że to sport i w ogóle. No ale wynik 60-30 przy takich dziurach w składzie ? Nierealne.
No właśnie, jeżeli Toruń wygra z bonusem, to Unii remis nic nie da.
A godziny meczów nie są o ile pamiętam korzystne (Toruń jedzie chyba później, nie pamiętam jak Tarnów).
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Toruń nie ma szans na bonus z Gorzowem o czym ty mówisz. Z takimi dziurami w składzie nie ma co myśleć o tym. Nie zapomnij też kto jedzie w Gorzowie więc wynik 58-32 jest nierealny. Tym bardziej, że Gorzowowi tak naprawdę wisi kto będzie na 4. miejscu więc nie ma opcji jakiegoś podkładania się czy coś

Vader// zapraszam do dyskusji w temacie na najbliższą kolejkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom