>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

17 kolejka Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Pary jakie zmierzą się w 17 kolejce


Czy Lech obroni pozycję lidera? A może powróci na nią Polonia Warszawa? Czy Wisła przegra po raz trzeci z rzędu? Czy Górnik przed przerwą w końcu wygra?
Przed tą kolejką jest wiele pytań i na nie odpowiedzą piłkarze na boiskach. Od nas zależy tylko czy po tej kolejce będziemy liczyc zyski czy straty. Zapraszam do dyskusji ;)
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Dopiero sroda, ale tak na pierwszy rzut oka mozna juz cos napisac.
Moim zdaniem nie oplaca sie grac ani Wisly, a juz tymbardziej Lecha. Wisla pewnie nie przegra po raz trzeci z rzedu, ale kurs 1,2 tylko do ewentualnego podwyzszenia AKO, ale nie wiem, czy ten mecz jest tego warty. Lech tez wydaje sie byc pewniakiem, ale Smuda juz po meczu w Wodzislawiu mowil, ze jego pilkarze zaczeli odczuwac trudy tak czestego grania, a jeszcze jutro maja mecz z Deportivo, tutaj kurs juz zupelnie moim zdaniem nieoplacalny.
A co oplaca sie wedlug mnie zagrac? Fajny kurs na Polonie Warszawa. Stracili ostatnio pozycje lidera, ale mysle, ze sa w stanie jeszcze wykrzesac swoje sily na ostatni mecz i pokonac Piasta.
Na Jage naprawde swietny kurs, a X2 wydaje sie dla mnie pewniakiem. Pewnie, ze Gornik sie kiedys musi przelamac, ale nie wierze, ze nastapi to jeszcze w tej rundzie, nie z tym skladem, a juz zdecydowanie nie z tym trenerm, ktory umie trenowac tylko Zurawskiego, Kosowskiego i graczy tego kalibru. Swoja prawdziwa klase pokazal wlasnie z Zabrzu, a Jaga chcac miec spokojna zime ma niesamowita okazje pokonac Gornika w rozsypcena na zakonczenie dobrej dla nich rundy.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Nie zgodzę się z Tobą co do meczu Górnika z Jagiellonią. Moim zdaniem Jaga po wspaniałej dla niej serii 8 kolejnych spotkan bez porazki wyraznie obnizyła loty. Gładka porazka w Bełchatowie gdzie Jaga nie miala nic do powiedzenia, a na dodatek kontuzje trzech pilkarzy w tamtym meczu. Przed tygodniem w Krakowie mecz nie stal na wysokim poziomie i mimo iz Jaga potrafila utrzymac sie przy pilce to nie stwarzala sobie jako tako groznych sytuacji. Na dodatek dwie czerwone kartki Łatka i Arifovic, wiec kolejne osłabienia. Ja poczekam jeszcze prawdopodobnie do piątku, ale wg mnie to wlasnie czas na zwyciestwo Gornika.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Lubię jeździć po Górniku (bo jest i po czym jeździć) ale coś mnie sie zdaję że wygra. Chodź z drugiej strony już 3razy wydawało się że się przełamia i dupa.

Wisłę uważam za pewniaka kolejki. Lecha nie warto.
Polonia Warszawa też śmierdzi. Można by się nad underem zastanowić.

Coś mi mówi że ŁKS wygra meczyk. Lechia to cienki zespół ŁKS jeszcze bardziej ale mimo to...

Legia - Bełchatów... nie rusze ale jedyneczka bardziej

Śląsk - Ruch... z takim Ruchem prezentującym chyba najnudniejszy futbol przegrać to naprawde lipa (tu widać słabość Wisły). No niby mają mecze przebłysku ale mimo to w dupe dostaną.

Arki nie ruszam. Ciekawy typ ze gola nie stracą
 
S 0

stonka

Użytkownik
Nad typem na Gornika myslalem juz od meczu z Cracovia, po ktorym kolejnymi oslabieniami sa 2 czerwone dla Jagi (szczegolnie bramkostrzelnego Arifovicia bedzie tu brak) oraz to ze przeciez Gornik nie moze ciagle przegrywac, z tak oslabiona Jaga powinni sobie poradzic dlatego zaryzykuje typ na Gornik ;-)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
W ostatnich meczach i tak częściej grywali Singlar z Marcelo więc obrona da jakoś radę. W Wisle najgorzse jest to, ze Pawel Brozek jakby opadł z sił, a on jest niezwykle ważnym zawodnikiem dla tej drużyny.

Co do Górnika to ostatnio nie zawodził mnie, bo stawiałem przeciwko niemu i choć już raz w tym sezonie grubo się na nim przejechalem (mecz ze Slaskiem przegrany 1:2) to tym razem jestem zdania, ze jednak wygrają. Ale ze stawką jeszcze poczekam.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
W maczu Wisły to spokojnie można pokusić się o remis, ewentualnie podwójna szansa czyli remis na koniec lub do przerwy. Wisła jest w dołku - wydaje mi się że zbyt pewnie się poczuli po tak zdecydowanym mistrzostwie w zeszłym roku. Osobiście Skorży nie lubię więc nic to na temat jego trenerstwa pisać nie będę ale odnośnie piłkarzy to poza zarozumialstwem [które to zaszczepiły im media] myślę że są po prostu zmęczeni już sezonem i czekają na przerwę... maksymalnie nieprofesjonalne to i nawet dziwnie brzmiace podejście ale coś mi się zdaje że potraktują ten mecz po macoszemu - byle do końcowego gwizdka bo on oznaczać będzie sezon ogórkowy ekstraklasy. Grają słabo i jeszcze te kartki, które wykosiły im defensywę... myślę że tu warto postawić na under lub te remisy.
Jako że w bukmacherce najbardziej lubię niespodzianki to mecz w Poznaniu jawi mi się właśnie jako wygrana Polonii. Lech gra dziś mega ważne spotkanie, w którym da z siebie wszystko. Już wspomkinają jacy to są zmęczeni a mają być czym bo ostatnio częstotliwość meczy mają sporą. Coś czuję że tak jak w Krakowie i tu piłkarze mogą czekać tylko na końcowy gwizdek by móc odetchnąć. Polonia napewno wietrzy wszansę wywiezienia punktów więc może cyć gorąco... kurs 10[sic!] wydaje się być wart ryzyka... z podpórka też będzie niemały.
Poza tym pokusiłbym się o typ na Arkę, która ostatnio nieźle gra... ewentualnie under w tym meczu.
Co do Legii to ja napewno będę na nich grał bo już tak mam ???? ale obiektywnie stwierdzam że kurs na ich zwycięstwo ustalono za nisko...
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Co do spotkań Wisły Kraków i Lecha Poznań całkowicie zgadzam się z celahim i
Sieku . Grac kursu 1,20 na klub, który znajduje się w kryzysie i ostatnie jego występy nie były zbyt udane, uważam za co najmniej nierozsądne. Odra tego spotkania nie musi wcale przegrac. Warto tutaj przypomniec mecz z 13 kolejki. Wygrała go Biała Gwiazda ale bramki dopiero padły w doliczonym czasie gry. A całe spotkanie mogło się podobac. Myślę, że teraz będzie podobnie. Może nawet Odra pokusi się o niespodziankę - w końcu defensywa Wisły będzie osłabiona? Na pewno warto zaryzykowac i zagrac na Odrę po kursie 13,00 (lub z podpórką). Nawet jeśli mimo wszystko Wiślacy wygrają to chyba mniejszy żal będzie nie trafic kursu 13 niż 1,20.
Podobna sytuacja ma się do spotkania Lecha Poznań z Polonią Bytom. Lechici jak wiemy są najbardziej zapracowaną polską drużyną. W dodatku trener Franciszek Smuda nie ma za dużego pola manewru i przeważnie grają ci sami zawodnicy. Zmęczenie piłkarzy Lecha widac po ich meczach. Wprawdzie na pewno na meczach ligowych nie grali na 100% zachowując jak najwięcej sił na spotkania Pucharu Uefa ale ten zapas właśnie dzisiaj stracą. W ostatni czwartek mecz z CSKA, dzisiaj z Deportivo. Jeśli Lech myśli o awansie musi zagrac ofensywnie i walczyc o zwycięstwo. Rywal nie jest łatwy więc nie trudno się domyślec, że spotkanie będzie kosztowału zawodników Lecha bardzo dużo wysiłku. A w niedzielę czeka ich spotkanie ligowe z dosc dobrze spisującą się Polonią Bytom, której zawodnicy dobrze się czują gdy nie występują w roli faworyta. Warto tu przypomniec ostatni pojedynek Poloni z Lechem z 13 kolejki, który zakończył się remisem 1:1. Tak więc myślę, że jest kolejna propozycja z bardzo wysokim kursem na którą warto się zdecydowac.

/Takie są moje pierwsze przemyślenia przed tą kolejką; ciekawie jeszcze wygląda mecz Górnika (jednak uważam, że kurs jest trochę za niski) oraz Legii z GKSem - ale o nich jutro/sobotę/.
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Witam..
Wisła powinna mecz z Odra wygrac, ale napewno nie znaczna przewaga. Po takim kursie, lepiej mecz odpuscic, ew. zaryzykowac ze Wisla strzeli ost bramke (statystyki przewiduja lepszy poczatek Odry zas lepszy koniec druzuny z pod Wawela). Ja jednak odpuszczam...
Jesli chodzi o Lecha.. Pomijajac fakt ze grają u siebie i bylo by milo nabrac optymizmu przed meczem feyernordu, niespodzianka jest rownie prawdopodobna jak pewna wygrana Lecha.
ŁKS to druzyna ktora moze wygrac z faworytem a przegrac mecz w ktorym powinna wygrac.. Zaglebiajac sie w statystyki mozna stwierdzic ze ŁKS ma jakis sposob na Lechie, i tu upatruje 1.
Polonia W po straceniu fotelu lidera powinna pokusic sie o wygrana w Gliwicach ale napewno czysta 2 to nie jest ;)
Legia gra u siebie, potrzebuje zwyciestwa by mogla powaznie myslec o zdobyciu mistrzostwa. GKS od 14 meczow nie zremisowal- gra o pelna stawke.
Gornik Z szykuje sie do powaznych tranferow zima, milo by bylo zakonczyc pozytywnie runde jesienna. Pozostal im ost mecz z Jagielonia ktora spisuje sie na wyjazdach bardzo, bardzo słabo, tak jak Ruch ktory zapewne ulegnie Śląsku ;))
Gornik - Jagielonia 1
Śląsk - Ruch 1
Legia - GKS 1
Piast - Polonia 2
ŁKS - Lechia 1
Prawie cala kolejka ;) Dorzucic mozna dobrze spisujaca sie Arke z slabo grajaca na wyjazdach Cracovia, ale dla zasady pasów nie gram ;)
 
lukanio87 23

lukanio87

Użytkownik
Spotkanie: LKS Lodz - Lechia Gdansk
Typ: Under 2,5
Kurs: 1.60
Buk: Betsafe
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 17.45 na stadionie miejskiego OSIR-u przy Al. Unii 2 w Łodzi, przedostatni w tabeli naszej Ekstraklasy LKS podejmowac będzie Gdanska Lechie. Dla obu klubow będzie to niezwykle ważne spotkanie, bowiem gospodarze licza, ze uda im sie wydostac ze strefy spadkowej, zas Lechia chce powiekszyc przewage nad rywalami i spokojnie czekac na runde wiosenna. Lodzianie w ostatniej kolejce odnieśli porażke we Wrocławiu ze Śląskiem (0:3) znaleźli się na pietnastym miejscu w tabeli. Nie najlepszym wynikom towarzyszy napieta sytuacja w klubie, najpierw na dwa tygodnie zostal urlopowany trener Marek Chojnacki, którego zastąpił z marnym zreszta skutkiem Grzegorz Wesołowski, a takze zawirowania z prezesem, który jednego dnia rezygnuje ze swojej funkcji, by nastepnego dnia odwołać swoja decyzje. ŁKS fatalnie spisuje sie w ostatnich spotkaniach przed własną publicznoscia. Kibice lodzkiego zespołu w ostatnich czterech meczach nie tylko nie doczekali sie zwyciestwa, ale rowniez chocby jednego gola. Pilkarze Lechii do Lodzi przyjezdzaja z zamiarem przełlmania passy trzech kolejnych spotkan bez zwycięstwa. Podopieczni Jacka Zielińskiego w obecnym sezonie w ośmiu wyjazdowych spotkaniach zdobyli zaledwie cztery punkty, a w trzech ostatnich nie zdobyli nawet punktu i nie zdolali zdobyc choc jednej bramki. Co do absencji w dzisiejszym spotkaniu to przeciwko Lechii w druzynie gospodarzy nie wystapia dwaj podstawowi piłkarze ŁKS-u : Marcin Adamski oraz Gabor Vayer. Pierwszy pauzuje za nadmiar zoltych kartek, natomiast Wegier zmaga sie z powazna kontuzją kolana. W drużynie gosci zabraknie natomiast Rafała Kosznika, który podobnie jak Adamski odpoczywa za nadmiar żółtych kartek i w pierwszym skladzie prawdopodobnie zastapi go były gracz ŁKS-u Arkadiusz Mysona, zas do dyspozycji trenera Zielińskiego powinien być już Piotr Wiśniewski, który odniosl lekka kontuzje w meczu z Legia. Gospodarze zdobyli w siedmiu rozegranych u siebie meczach tylko 2 bramki, a stracili ich 6. Rownie mizernie ze zdobywaniem bramke radza sobie pilkarze znad morza, którzy w osmiu meczach na obcym terenie zdobyli tylko 4 bramki. W meczach tych druzyn często padaja wyniki under’owe i taki tez przewiduje w dzisiejszym spotkaniu. Mysle, ze mecz bedzie malo ciekawy dla oka, a z boiska wiac bedzie nuda. Gradu bramek raczej tez spodziewac się nie możemy. Tak wiec mój typ to under 2.5 bramki.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk
Typ: Uda się obydwu drużynom strzelić gola? Nie
Kurs: 1.75
Bukmacher: bwin

Dzisiaj ostatnia kolejka w naszej piłkarskiej Ekstraklasie. W Łodzi, miejscowy ŁKS podejmie beniaminka z Gdańska - Lechię. Oba zespoły skutecznością nie grzeszą. w 16 rozegranych spotkaniach, ŁKS strzelił zaledwie... 9 bramek, zaś Lechia 14. Nie trudno się temu dziwić. Nie oszukujmy się: ani łodzianie, ani lechici nie mają wartościowych napastników. Jarka już dawno zapomniał jak się strzela, natomiast Buzała marnuje wiele okazji no i jest wciąż bardzo młody. Między słupkami Wyparło kontra Bąk. Pierwszy z wymienionych, jest niczym wino. &quot;Im starszy tym lepszy&quot;. Z kolei &quot;biało-zieloni&quot; mają najwięcej straconych bramek (24), jednak gdyby nie Bąk, z pewnością byłoby ich o wiele więcej. Sądzę, że będzie to mecz walki, toczony w środku pola. Wątpię, że uda się obu zespołom strzelić bramkę/bramki.
 
L 0

lutkowskiw

Użytkownik
Spotkanie: Górnik Zabrze - Jagiellonia Bialystok
Typ: X
Kurs: 3,10
Bukmacher: expekt
Analiza:

Spotkanie drużyn, które napewno nie należą do czołówki naszej ligi. Gospodarz zajmuje aktualnie ostatnie miejsce z zaledwie 9 punktami na swoim koncie. Wynik napewno fatalny jak na ambicje kibiców. Na szczęście dla nich jest jeszcze runda wiosenna (która, bądź co bądź, zaczeła się tydzien temu), w której bedzie szansa na rewanż. Ale póki co czeka ich ostatnia przeprawa na własnym stadionie przed przerwą zimową z nieco lepszą ekipą z Bialegostoku. Goście są na miejscu 10 i mają na swoim koncie 16 punktów. Nie ma rewelacji, choć bywalo lepiej.
Jeśli chodzi o bilansy obu ekip odpowiednio home i away to wygląda to tak - Gornik &#39;zarobił&#39; 8 punktów (2-2-4) zaś Jagiellonia tylko 4 (0-4-4). Niby Zabrzanie mocniejsi u siebie, ale jednak niewiele to im daje. Jagiellonia nie wygrala na wyjeździe zaś od ponad roku. Nie zapowiada sie tez raczej aby ta sytuacja sie zmienila, choć to chyba najlepsza okazja na to.
W ostatnich spotkaniach Gornik przergal 4 spotkania z rzędu, nie wygrywając przy tym ostatnich 6 meczy. Bialostoczanie grali nieco lepiej - po dobrej serii nieprzegranych 8 spotkan nadszedl kryzys, dwie przegrane.
Sklady obu ekip póki co nie są jeszcze znane, ale nie zapowiada sie na większe zmiany w porównaniu z poprzednią kolejką. Wiadomo napewno, że w ekipie gości zabraknie Arifovicia (czerwona kartka ostatnio).
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Górnik Zabrze - Jagiellonia
Analiza:po raz ostatni zaufam Górnikowi.Ta drużyna miewa przebłyski niezłej gry, ale ciągle nie ma punktów.Teraz trzeba spytać - jeśli nie wygra z mocno osłabiona Jagiellonia to z kim? Goscie przyjadą bez kilku kontuzjowanych i wykartkowanych piłkarzy.Z kolei Zabrzanie będą maksymalnie zdeterminowani - oni graja nie tylko o ligę dla Górnika ale tez o własne posady i niezłe kontrakty.Jak dla mnie to wymarzony mecz na przełamanie.
Typ:1
 
kategorie-c 0

kategorie-c

Użytkownik
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów ✅ ✅ ✅
Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W sobotni wieczór na Oporowską przyjeżdżają podopieczni Bogusława Pietrzaka, chorzowski Ruch. Obie drużyny będą chciały to spotkanie wygrać, ponieważ jest to ostatni mecz w rundzie jesiennej i zarówno piłkarze Ryszarda Tarasiewicza, jak i Niebiescy będą chcieli poprawić sobie humory przed świętami. Zespół gości w tym sezonie bardzo słabo prezentuje się na meczach wyjazdowych (wygrali tylko w Łodzi z Łódzkim Klubem Sportowym), natomiast Twierdzę Wrocław zdobył dotychczas tylko Piast Gliwice. Dodatkowo warto przypomnieć, że w Chorzowie górą byli piłkarze Śląska, którzy wygrali na Cichej z gospodarzami 2:1. W zespole Śląska w tym meczu zabraknie Sebastiana Mili, który jest siłą napędową beniaminka, jednak nie powinno to przeszkodzić w wygranej wrocławianom, którzy pokazali, że są na fali wygrywając u siebie z krakowską Wisłą i ostatnio z ŁKS-em.
 
blancos 56

blancos

Użytkownik
Górnik - Jagiellonia
spotkanie: Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
typHC 0:1)-1
kurs:3.50
buk:bwin
analiza:
Dzis bardzo ciekawe spotkanie przy ul. ROOSEVELTA 81 gdzie miejscowy Górnik podejmie zespol Jagielloni. Jest to ostatnie spotkanie Gornika w tej rundzie na wlasnym boisku.Trener Kasperczak zapowiadal ze jego pilkarze beda bardzo skoncentrowani przed tym meczem.Bedzie to 12 potyczka w ligowych zmaganiach miedzy tymi zespolami 4 razy wygrywal Gornik 5 razy padl remis i tylko 2 razy wygrala ,,Jaga&#39;&#39; 12 listopada 2008 r.:Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1:0 (1:0) i 11 maja 1988 r.:Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 2:3 (1:1). Ostatnia pozycja i tylko 9 pkt to nie sa chyba oczekiwania jakie przedstawiono Kasperczakowi.Troche o absencjach : w Górniku zabraknie Hajty który oalzuje za kartki i kontuzjowanego Michala Vaclavika .W ekipie gosci zabraknie takich pilkarzy jak: Łukasz Tumicz, Michał Renusz, Krzysztof Król oraz Alexis Norambuena. Do zabrza nie pojedzie rowniez Everton Antonio Pereira oraz Arifovic. Przewidywane sklady
Górnik Zabrze: Nowak - Bonin, Smirnovs, Pazdan, Magiera - Zahorski, Brzęczek, Kołodziej, Madejski - Pitry, Wodecki.

Jagiellonia Białystok: Lech - Lewczuk, Skerla, Staňo, Łatka - Dzienis, Zawistowski, Hermes, Jarecki - Szczot, Kojašević.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Legia Warszawa - GKS Bełchatów
3:0​


Dzisiaj w Ekstraklasie czeka nas kilka ciekawych spotkań. Najciekawiej powinno być w Warszawie gdzie tamtejsza Legia będzie podejmować GKS Bełchatów. Gospodarze aktualnie zajmują 2 miejsce w tabeli. Z liderującym Lechem przegrywają tylko gorszym bilansem bramkowym. Natomiast GKS jest na 5 miejscu. W ostatniej kolejce Legioniści pokonali po zaciętym spotkaniu Lechię 2:3 a kolejkę wcześniej Ruch 0:1. Z kolei Bełchatów pokonał Górnika Zabrze 1:0 i Jagiellonię 2:0. Legia ostatnie 4 spotkania na własnym obiekcie wygrała. Natomiast GKS w ciągu ostatnich czterech spotkań na wyjeździe zaliczył porażkę i trzy zwycięstwa (porażka w 14 kolejce z Arką 2:0). Co ciekawe obie drużyny nie mają w zwyczaju dzielić się punktami. Piłkarze Pawła Janasa w ciągu ostatnich 10 spotkań ani razu nie zremisowali a Legia zanotowała tylko dwa remisy (ŁKS, Lech). W ostatnim pojedynku tych drużyn lepsi okazali się piłkarze z Bełchatowa (wygrali wtedy 1:0). A w spotkaniu na Łazienkowskiej Legia wygrała aż 4:1. Dzisiaj w drużynie Legii zabraknie Bartłomieja Grzelaka, Pance Kumbeva i Ariela Borysiuka. Co do typów na to spotkanie to wydaje mi się, że ciekawym rozwiązaniem będzie over 2,5. Pojedynki tych drużyn często kończyły się kilkoma bramkami. Ponadto można spróbować zagrać na remis. Wszystko wskazuje na to, że będzie to wyrównany pojedynek a w dodatku obie drużyny już od dawna nie zanotowały remisu.
Moje propozycje:
over 2,5✅✅✅
remis⛔⛔⛔
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Gornik - Jagielonia 1 ✅
Śląsk - Ruch 1 ✅
Legia - GKS 1 ✅
Piast - Polonia 2 ✅
ŁKS - Lechia 1 ✅
Kolejeczka udana w 100% ;)
Przecietny mecz Poloni W, Wyrownany mecz Wisly do II polowy meczu, Legia rowniez zgodnie z zamierzeniami, wynik Łks 2:1 tez mowi sam za siebie.
Ciekaw jestem Lecha, jesli ktos &quot;go&quot; gra to zycze powodzenia!
;)
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Arka Gdynia - Cracovia Kraków
2:1



Jutro dwa ostatnie w tym roku spotkania Ekstraklasy. Na temat spotkania Lecha Poznań z Polonią Bytom napisałem w poście #9 tak więc teraz postaram się coś naskrobać o drugim meczu w którym zmierzy się Arka Gdynia z Cracovią. Drużyna z Gdyni obecnie zajmuje dziewiąte miejsce z 20 punktami na koncie. Natomiast zespół Cracovii plasuje się na piętnastym miejscu z dorobkiem 14 punktów. W ostatnich pięciu spotkaniach Arki padły aż cztery bezbramkowe remisy (Ruch, Cracovia, Odra, Polonia Warszawa). Arka nie straciła bramki już od 495 minut. Natomiast Cracovia w ostatniej kolejce pokonała u siebie Jagiellonię Białystok 2:0 a kolejkę wcześniej przegrała z Lechem 0:1. Jednak tutaj trzeba zaznaczyć, że po zmianie trenera gra Pasów zaczęła już wyglądać lepiej i widać to po wynikach. Patrząc na ostatnie wyniki Arki można się cieszyć, że w większości spotkań Cracovii padają bramki. Jednak należy pamiętać, że spotkania wyjazdowe krakowian nie są ich mocną stronę. W ostatnich pięciu meczach rozegranych na wyjeździe Cracovia wygrała tylko jeden (z Górnikiem Zabrze 0:2), dwa przegrała (GKS 3:0; Jagiellonia 2:0) i dwa zremisowała (Śląsk, Polonia Warszawa – w obu 1:1). Tak więc patrząc na statystykę wychodzi, że w niedzielnym spotkaniu Pasy powinny wygrać. Za tym również przemawia postawa Arki w ostatnich spotkaniach na własnym obiekcie. Z ostatnich czterech spotkań rozegranych u siebie piłkarze Arki wygrali tylko jedno (z GKSem 2:0) a trzy pozostałe przegrali (Lechia, Polonia Bytom, Polonia Warszawa). Co jeszcze można zauważyć analizując postawy obu ekip? Na pewno to, że w spotkaniach z ich udziałem oglądamy bardzo mało bramek. W ostatnich 10 meczach Arki aż siedmiokrotnie padały wyniki underowe (więcej niż dwie bramki mogliśmy zobaczyć gdy Arka mierzyła się z drużynami grającymi ofensywnie jak np. Wisłą czy Śląsk). Jeśli chodzi o Cracovię to sytuacja wygląda jeszcze lepiej – tylko w jednym spotkaniu padło więcej niż dwie bramki ( z GKSem 3:0). Warto również przypomnieć wynik z ostatniego pojedynku Cracovii z Arką, który odbył się w ramach 13 kolejki – padł wtedy bezbramkowy remis. Natomiast mecz z poprzedniego sezonu rozegrany na obiekcie Arki zakończył się wysokim zwycięstwem gospodarzy (4:2). Myślę, że jutro już tylu bramek nie zobaczymy. A co do braków kadrowych to w drużynie Cracovii zabraknie Piotra Polczaka.
Moje propozycje:
under 2,5 (kurs ok. 1,55)⛔⛔⛔
Cracovia lub remis (kurs ok. 1.90) / Cracovia (remis nie ma zakładu) (kurs ok. 3.10)⛔⛔⛔

/cóż, bardzo nieudany koniec rundy.../
 
K 0

kzysiek

Użytkownik

Arka Gdynia - Cracovia Kraków
-:-



Jutro dwa ostatnie w tym roku spotkania Ekstraklasy. Na temat spotkania Lecha Poznań z Polonią Bytom napisałem w poście #9 tak więc teraz postaram się coś naskrobać o drugim meczu w którym zmierzy się Arka Gdynia z Cracovią. Drużyna z Gdyni obecnie zajmuje dziewiąte miejsce z 20 punktami na koncie. Natomiast zespół Cracovii plasuje się na piętnastym miejscu z dorobkiem 14 punktów. W ostatnich pięciu spotkaniach Arki padły aż cztery bezbramkowe remisy (Ruch, Cracovia, Odra, Polonia Warszawa). Arka nie straciła bramki już od 495 minut. Natomiast Cracovia w ostatniej kolejce pokonała u siebie Jagiellonię Białystok 2:0 a kolejkę wcześniej przegrała z Lechem 0:1. Jednak tutaj trzeba zaznaczyć, że po zmianie trenera gra Pasów zaczęła już wyglądać lepiej i widać to po wynikach. Patrząc na ostatnie wyniki Arki można się cieszyć, że w większości spotkań Cracovii padają bramki. Jednak należy pamiętać, że spotkania wyjazdowe krakowian nie są ich mocną stronę. W ostatnich pięciu meczach rozegranych na wyjeździe Cracovia wygrała tylko jeden (z Górnikiem Zabrze 0:2), dwa przegrała (GKS 3:0; Jagiellonia 2:0) i dwa zremisowała (Śląsk, Polonia Warszawa – w obu 1:1). Tak więc patrząc na statystykę wychodzi, że w niedzielnym spotkaniu Pasy powinny wygrać. Za tym również przemawia postawa Arki w ostatnich spotkaniach na własnym obiekcie. Z ostatnich czterech spotkań rozegranych u siebie piłkarze Arki wygrali tylko jedno (z GKSem 2:0) a trzy pozostałe przegrali (Lechia, Polonia Bytom, Polonia Warszawa). Co jeszcze można zauważyć analizując postawy obu ekip? Na pewno to, że w spotkaniach z ich udziałem oglądamy bardzo mało bramek. W ostatnich 10 meczach Arki aż siedmiokrotnie padały wyniki underowe (więcej niż dwie bramki mogliśmy zobaczyć gdy Arka mierzyła się z drużynami grającymi ofensywnie jak np. Wisłą czy Śląsk). Jeśli chodzi o Cracovię to sytuacja wygląda jeszcze lepiej – tylko w jednym spotkaniu padło więcej niż dwie bramki ( z GKSem 3:0). Warto również przypomnieć wynik z ostatniego pojedynku Cracovii z Arką, który odbył się w ramach 13 kolejki – padł wtedy bezbramkowy remis. Natomiast mecz z poprzedniego sezonu rozegrany na obiekcie Arki zakończył się wysokim zwycięstwem gospodarzy (4:2). Myślę, że jutro już tylu bramek nie zobaczymy. A co do braków kadrowych to w drużynie Cracovii zabraknie Piotra Polczaka.
Moje propozycje:
under 2,5 (kurs ok. 1,55)
Cracovia lub remis (kurs ok. 1.90) / Cracovia (remis nie ma zakładu) (kurs ok. 3.10)

pamiętaj, że będzie to mecz przyjaźni a w takich to się mogą cuda dać, dla mnie no bet ja bym zaryzykował może over 3/5 po znakomitym kursie bądź coś na mało kartek!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom