>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

17. Kolejka Bundesligi 20-22.12.2013

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
17. Kolejka Bundesligi


Najsampierw chciałem skomentować bardzo udany występ niemieckich drużyn w Lidze Mistrzów. Cztery drużyny wyszły z grup - komplet, który dostarczy wiele nowych punktów w klasyfikacji Uefa, co w przyszłości może zaowocuje ich rozstawieniem, a nawet może kiedyś awansem Bundesligi na drugie miejsce w Europie. Dortmund trafił bardzo dobrze i widzę ich w kolejnej fazie, Bayern faworytem byłby z każdym, Arsenal jest ciężkim przeciekiem aczkolwiek raczej powinno być bez niespodzianki. Bayer Leverkusen to może stronnicze, ale są dla mnie jak Atletico Madryt co za tym idzie mogą sprawić niespodziankę z PSG. Schalke szans nie ma, szkoda że nie gra już u nich Raul.
Co do najbliższej kolejki. Nie ma Bayernu więc nie ma też jakiegoś śmiesznego kursu. Na BVB jest 1,35 w bet-at-home, ale sądzę że będzie można zagrać bliżej weekendu za 1,4. W piątek Eintrach z Augsburgiem, myślę tu o jakimś BTS-ie, over 2,5 również racjonalny. Brunszwik powalczy z Wieśniakami, rozstrzygnięcia nie podejmuję się wskazać, ale również over, BTS. Zakładem wartym uwagi jest HSV, oraz na pewno Leverkusen. O ile ktoś wierzy w Schalke to też można próbować. Zaś Gladbach z Wolfsburgiem to będzie interesujące widowisko, odradzam jednak ten mecz jeśli ktoś chce go grać.
Zapraszam do dyskusji.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Werder Bremen - Bayer Leverkusen
Bayer Leverkusen kurs: 1,78 buk: Betsafe ⛔ (Przepraszam za ten typ..., szkoda słów...)
Bayer Leverkusen EH:-1 kurs: 2,95 buk: Betsafe ⛔
Jest jeszcze bardzo wcześnie, nie ma podanych składów, ale ja już teraz postanowiłem to zagrać. W razie czego będę kontrować. Jak dla mnie to value. Leverkusen to klasowa drużyna grająca w LM, ogrywająca Dortmund i mająca szansę na mistrzostwo LM (no dobra trochę mnie poniosło ???? ) Tym nie mniej jak na Bremę powinno wystarczyć. Ostatnie potknięcie gości w poprzedniej kolejce być może było spowodowane zmęczeniem, być może zlekceważeniem przeciwnika, a być może uwierzyli, że są niezniszczalni. Tym nie mniej przegrana z Eintrachtem to jakieś nieporozumienie. Co do gospodarzy to chyba najbardziej spektakularny fakt to 0:7 z Bayernem więc nawet przegrali bardziej niż Chińczycy w rozgrywanych obecnie klubowych mistrzostwach świata Fifa. Bremen przegrywał także z Herthą, Mainz, Schalke, udało mu się wygrać z Hannoverem można więc powiedzieć, że to niskie stany średnie. Drużyna taka jak Leverkusen aspirująca do mistrzostwa i ścigająca się z Dortmundem powinna to wygrać, może nie 7:0, ale tak z 3:0, owszem.
 
nakladka 221

nakladka

Użytkownik
Typ na Leverkusen wydaję się całkiem rozsądny, ale jak podejmujesz się analizy to chyba warto coś wspomnieć o brakach kadrowych, jak drużyny wyglądały w zeszłej kolejce, jaka waga meczu itp. Nie lubię się czepiać, ale zauważyłem, ze prawie w każdej analizie łapiesz się słowa &quot;value&quot; i generalnie to Twoja analiza.
Może warto by było napisać, że Leverkusen miało trudny okres, gdzie zagrali 3 mecze z rzędu na wyjazdach (m.in w Dotmundzie i Sociedad) i musiał przyjść mały kryzys na mecz z Eintrachtem- wątpię żeby pomyśleli, że są &quot;niezniszczalni&quot;. Zapewne nie oglądałeś owego meczu z Frankfurtem , a piszesz, że to nieporozumienie. Mecz meczowi nierówny, więc mało przekonywujące jest to, że piszesz, że Brema przegrała z Bayernem 0:7, a tenże Bayern wygrał tylko 3:0 z drużyną z Chin. To jak dlatego Bayer teraz powinien wygrać 0:3?
Jakbyś trochę poszukał, napisałbyś, że nie zagra w Leverkusen napewno pauzujący za kartki Spahić, że Reinartz i Sam dopiero wrócili do odbudowujących treningów. W Bremie byś znalazł, że słabego Lukymie może zastąpić zdrowy już Prodl czy to, że Hunt wypadnie prawdopodobnie z powodu grypy. Warto było by wspomnieć, o tym że zmiana bramkarza w Werderze mało dała. Także samo napisani, że to value trochę tak mało. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Typ na Leverkusen wydaję się całkiem rozsądny, ale jak podejmujesz się analizy to chyba warto coś wspomnieć o brakach kadrowych, jak drużyny wyglądały w zeszłej kolejce, jaka waga meczu itp. Nie lubię się czepiać, ale zauważyłem, ze prawie w każdej analizie łapiesz się słowa &quot;value&quot; i generalnie to Twoja analiza.
Może warto by było napisać, że Leverkusen miało trudny okres, gdzie zagrali 3 mecze z rzędu na wyjazdach (m.in w Dotmundzie i Sociedad) i musiał przyjść mały kryzys na mecz z Eintrachtem- wątpię żeby pomyśleli, że są &quot;niezniszczalni&quot;. Zapewne nie oglądałeś owego meczu z Frankfurtem , a piszesz, że to nieporozumienie. Mecz meczowi nierówny, więc mało przekonywujące jest to, że piszesz, że Brema przegrała z Bayernem 0:7, a tenże Bayern wygrał tylko 3:0 z drużyną z Chin. To jak dlatego Bayer teraz powinien wygrać 0:3?
Jakbyś trochę poszukał, napisałbyś, że nie zagra w Leverkusen napewno pauzujący za kartki Spahić, że Reinartz i Sam dopiero wrócili do odbudowujących treningów. W Bremie byś znalazł, że słabego Lukymie może zastąpić zdrowy już Prodl czy to, że Hunt wypadnie prawdopodobnie z powodu grypy. Warto było by wspomnieć, o tym że zmiana bramkarza w Werderze mało dała. Także samo napisani, że to value trochę tak mało. Pozdrawiam
Dzięki za te uwagi, ale ty też się nie przyłożyłeś analizując moje posty, bo to 2 albo 3 post w historii forum gdzie użyłem słowa &quot;value&quot; (!) więc przyganiał kocioł garnkowi. Sprawdź dokładnie. Ja właśnie nie przeceniam tego value w stosunku do innych typerów (nawet przy okazji bodajże LM była ostra dyskusja o tym z innymi, gdzie mi zarzucono typ na Schalke (oczywiście, który wszedł), że pominąłem całkowicie aspekt value). Tak więc co osoba, to jakieś uwagi i przyczepianie się, jedni mi zarzucają, lekceważę value, a inni jak ty, że za bardzo tym szafuję, a prawda jest taka, że każdy mecz należy patrzeć indywidualnie.
Co do porównania Bayernu z Chińczykami chciałem tylko podkreślić, słabość Bremy, która przegrała wyższą ilością bramek. Wg mnie jest to jak najbardziej słuszne w analizie, bo na to wychodzi jak byli słabi. Oczywiście mecz meczowi nierówny, zgadzam się i to nie jest jedyny powód tyko jeden z wielu, który mnie przekonuje do słuszności typu.
O składach napisałem, że jeszcze nie wiadomo i będę w razie czego kontrował. Jeśli chodzi o Leverkusen to mi do szczęścia starczy Kissling; Spahić i Reinartz - bez przesady. Przyznaję - nie mogłem oglądać ostatniego meczu Leverkusen, ale akurat o zmęczeniu po LM to napisałem, że mogła to być ta przyczyna, a co do Bremy podałem również ich &quot;dorobek&quot; z innymi zespołami niż Bayern.
Tak czy inaczej każdy głos w dyskusji jest ważny. Rozumiem, że popierasz mój typ. Na koniec mam pytanie do ciebie i innych, bo tego za bardzo nie wiem, jak wygląda sprawa świąt ? Czy nie jest tak, że przed świętami gospodarze się bardziej spinają ? Może to głupie pytanie, jeśli tak to wybaczcie, ale ktoś kto ma 10 lat obserwacji może coś powie na ten temat ?
 
A 13

atak.

Użytkownik
Co do porównania Bayernu z Chińczykami chciałem tylko podkreślić, słabość Bremy, która przegrała wyższą ilością bramek. Wg mnie jest to jak najbardziej słuszne w analizie, bo na to wychodzi jak byli słabi. Oczywiście mecz meczowi nierówny, zgadzam się i to nie jest jedyny powód tyko jeden z wielu, który mnie przekonuje do słuszności typu.
Idąc tym tropem Freiburg zremisował z Bayernem 1:1 a BVB dostało 0:3. porówamy te ekipy? ????
Tak czy inaczej każdy głos w dyskusji jest ważny. Rozumiem, że popierasz mój typ. Na koniec mam pytanie do ciebie i innych, bo tego za bardzo nie wiem, jak wygląda sprawa świąt ? Czy nie jest tak, że przed świętami gospodarze się bardziej spinają ? Może to głupie pytanie, jeśli tak to wybaczcie, ale ktoś kto ma 10 lat obserwacji może coś powie na ten temat ?
Nie mam 10 lat obserwacji ale powiem to tak na pewno każda ekipa grająca u siebie chce dobrze zakończyć rundę przed własnymi kibicami i tak BvB osłabienia bla bla bla , ale u siebie powinni Hertę pyknąć na luzie.
A co do meczu raczej się Werder powinien spiąć by dobrze zakończyć rundę i nie wydaje mi się by Bayer wygrał to więcej niż 1 bramką o ile w ogóle to wygra osobiście mi bliżej w tym meczu do jakiegoś remisu bramkowego.
Osobiście wydaje mi się ,że najlepszym wyborem na ten weekend będzie BTS w meczu Braunschweigu z TSG.
 
nakladka 221

nakladka

Użytkownik
Ostatnia kolejka w tym roku, ale już 24 stycznia 2014 startuje runda rewanżowa, także czeka nas tylko i aż miesiąc bez Bundesligi. 17 kolejka wg mnie do najłatwiejszych nie należy. Jednak zdecydowałem się zagrać dubla na zdobycze bramkowe drużyny gości.

Moja ulubiona drużyna do grania w tej rundzie czyili Hoffe. Drużyna Gisdola jedzie do Braunschweigu, gdzie zmierzy się z ostatnią ekipą, która na dobre jeszcze nie okrzepła na najwyższym szczeblu rozgrywek. Tydzień temu Eintracht został rozjechany przez niespodziankę tej rundy -ekipę Augsburga. Gospodarze tego spotkania w ośmiu meczach u siebie zdobili zaledwie 4 punkty ( po odpuszczeniu przez drużynę Leverkusen meczu przed LM i remisie z FCN). W tych 8 meczach bilans bramkowy 4-14 obrazuje jak ta gra wygadała. Poza tak naprawdę wspomnianym meczu z Bayerem, wygranych derbach w Wolfsburgu to ekipa Lieberknechta nie pasuje zbytnio do poziomu rozgrywek. Pełny rolę dostarczyciela punktów tak jak w zeszłym sezonie Greuther. Jeden z nie licznych pozytywnie prezentujących zawodników Bellarabi prawdopodobnie wypadnie z tego meczu. W ciągu tygodnia gdzieś czytałem, że najlepszy strzelec Kumbela miał jakieś problemy z policją był zatrzymany. Nie wiem co może przemawiać za drużyną gospodarzy w tym meczu.
Z drugiej strony Hoffenheim. Parę razy już dosyć obszernie opisywałem ich atuty w ofensywie. Wiadomo obrona bardzo słaba, nie uporządkowana jednak od momentu, kiedy zaczął regularnie grac Polański druga linia w defensywie wygląda dużo lepiej, co przekłada się na trochę lepszą organizację gry w całej defensywie, co nie zmienia faktu, że do dobrej organizacji jeszcze daleko. TSG w 7 wyjazdowych meczach bilanas bramek 16-15( więcej strzelonych ma tylko Bayern i HSV na wyjazdach). Mimo, iż uważam, że Hoffe powinno tutaj wygrać postawię na over bramek TSG, gdyż ta obrona troszkę odstrasz żeby stawiać ich wygraną. W formie dalej Firmino i Volland, którym interesuje się wiele klubów z Anglii oraz BVB i Bayern. Za dobrze spisującego się Modesta wskoczył, Schipplock, który ostatnio również asystuje i strzela. TSG również bardzo dobre SFG. Liczę na ich bramki przynajmniej 2 w sobotę.
Hoffenheim over 1,5 – 1,71

Drugi mecz do dubla, który zagram to bramki drużyny ekipy Leverkusen. Tydzień temu porażka z Frankfurtem, gdzie nie byli lepszą drużyną. Zasłużona porażka, która jednak przyszła po 3 trudnych wyjazdowych meczach, które rozegrali w odstępie 7 dni. W sobotę na pewno będzie mobilizacja, żeby zrewanżować się za ostania porażkę. Nie wiem na ile ta runda dała już ekipie Hyypi popalić, ale liczę, na dwie bramki przeciwko kompletnie beznadziejnej Bremie. Ostatnio trochę brakuję szybkiego Sama, który również nie zagra tak jak Reinartz i Spahić. Kiessling – Son i Castro(może Kruse) powinni dać w Bremie 2 bramki.
Brema ostatnio traci bramki na potęgę i zmiana bramkarza nić nie dała. Fatalny Lukymia, Caldirola za dużo włoskiego spokoju nie wniósł. Z przodu odpada Hunt, Elia jeździec bez głowy. Makiadi sezon życia za sobą już dawno. Już pisałem, ale dla mnie Brema będzie walczyć do końca o utrzymanie i pewnie po zimie z nowym trenerem bądź zaraz po paru kolejkach rundy rewanżowej. U siebie Bremeńczycy w 7 meczach 18 bramek straconych. Stabilizacji nie widać. Brema nie obliczalna jak w Sinsheim potrafiła strzelić 4 bramki, teraz tego nie wróże, ale wole pograć bramki Bayeru.
Leverkusen over 1,5 – 1,6

Hoffenheim over 1,5 – 1,71 + Leverkusen over 1,5 – 1,6= ako 2.74 fortuna
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Hamburger SV - 1. FSV Mainz 05
Osłabieniem Hamburga jest na pewno brak podstawowego bramkarza, ale w zamian zagra Drobny, kope doświadczenia, więc nie uważam żeby w jakiś sposób miało to wpłynąć na wynik. Nie oglądałem Bayern – HSV, BVB w tym samym czasie leciało i oglądałem Dortmund. Znam jednak wynik i widziałem skrót, w mojej ocenie Hamburg dalej gra to samo, czyli całkiem dobrze. Calhanoglu pisałem już kilkukrotnie nowy Mesut Ozil, Lasogga też odkrycie tego sezony, ale ja i pewnie wielu znało go wcześniej. Van der Vaart , Arslan etc. Generalnie HSV to spoko drużyna. Poskładana przez Berta van Marwijka, który ma uznane nazwisko, aż się zdziwiłem że stać taki klub na tak znanego szkoleniowca. Mainz jest zespołem słabszym, ze zdecydowanie słabszymi kadrami i dopóki będzie szkolił ich Tuchel to będą w środku tabeli, czasem powalczą o coś więcej. Wynik na granicy i jedni i drudzy mogą wygrać. Uważam, że duży wpływ powinno mieć miejsce rozgrywania, co Hamburgerowi powinno znacznie sprzyjać. Mainz zbyt jest zależne od Okazakiego i Mullera co na dłuższą metę nie będzie im sprzyjać bo gdy ich jakiś ogarnięty trener przyblokuje to praktycznie nie mają nikogo do strzelania bramek. Gospodarze traktują ten mecz bardzo priorytetowo, bo to ostatni tego roku, a oni mają tylko 16 punktów i to jest mało, co podkreślał w kilku wypowiedziach medialnych van Marwijka. Jeśli nie wygrają to ustawiają się na wiosnę w roli kandydatek do spadku. Zaś jeśli wygrają to wraz ze zbiegiem dobrych wyników mogą mieć 6-7 może 8 punktów do LE, a tyle da się odrobić przy odrobinie szczęścia i umiejętności, które niewątpliwie piłkarze Hamburga mają.
Hamburger SV - 1. FSV Mainz 05 Typ:1 Kurs:2,1 bet365
Hoffenheim over 1,5 – 1,71
Pomijając, że wcześniej pisałem tak:
Brunszwik powalczy z Wieśniakami, rozstrzygnięcia nie podejmuję się wskazać, ale również over, BTS.
Jestem skłonny zagrać under. Przeczucie...
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Freibourg vs Hannover remis zwrot 1.94
Freibourg spore problemy kadrowe. Ze składu wypadli: Freis jeden z dwóch najlepiej asystujących w drużynie, ten drugi czyli Schmid też nie wystąpi, gdyż leczy uraz od listopada, zawieszony jest Hofler, nie ma Coquelin&#39;a oraz Schustera. Zatem poważnie osłabiona ofensywa Freibourga. A o wartościowych zmienników ciężko, bo to nie Bayern.
Hannover co prawda bez Husztiego co też jest sporym osłabieniem, gdyż to najlepszy strzelec i asystujący H96, ale na tle braków Freibourga nie wygląda to tak tragicznie.
 
T 283

teilweise

Użytkownik
Osłabieniem Hamburga jest na pewno brak podstawowego bramkarza, ale w zamian zagra Drobny, kope doświadczenia, więc nie uważam żeby w jakiś sposób miało to wpłynąć na wynik. Nie oglądałem Bayern – HSV, BVB w tym samym czasie leciało i oglądałem Dortmund. Znam jednak wynik i widziałem skrót, w mojej ocenie Hamburg dalej gra to samo, czyli całkiem dobrze. Calhanoglu pisałem już kilkukrotnie nowy Mesut Ozil, Lasogga też odkrycie tego sezony, ale ja i pewnie wielu znało go wcześniej. Van der Vaart , Arslan etc. Generalnie HSV to spoko drużyna. Poskładana przez Berta van Marwijka, który ma uznane nazwisko, aż się zdziwiłem że stać taki klub na tak znanego szkoleniowca. Mainz jest zespołem słabszym, ze zdecydowanie słabszymi kadrami i dopóki będzie szkolił ich Tuchel to będą w środku tabeli, czasem powalczą o coś więcej. Wynik na granicy i jedni i drudzy mogą wygrać. Uważam, że duży wpływ powinno mieć miejsce rozgrywania, co Hamburgerowi powinno znacznie sprzyjać. Mainz zbyt jest zależne od Okazakiego i Mullera co na dłuższą metę nie będzie im sprzyjać bo gdy ich jakiś ogarnięty trener przyblokuje to praktycznie nie mają nikogo do strzelania bramek. Gospodarze traktują ten mecz bardzo priorytetowo, bo to ostatni tego roku, a oni mają tylko 16 punktów i to jest mało, co podkreślał w kilku wypowiedziach medialnych van Marwijka. Jeśli nie wygrają to ustawiają się na wiosnę w roli kandydatek do spadku. Zaś jeśli wygrają to wraz ze zbiegiem dobrych wyników mogą mieć 6-7 może 8 punktów do LE, a tyle da się odrobić przy odrobinie szczęścia i umiejętności, które niewątpliwie piłkarze Hamburga mają. Hamburger SV - 1. FSV Mainz 05 Typ:1 Kurs:2,1 Bet365
Z jednym się z Tobą bezdyskusyjnie zgodzę. Piłkarze HSV mają umiejętności, ale pomimo, że klub co roku wydaj na piłkarzy i zatrudnia dobrego trenera to grają poniżej oczekiwań i możliwości. Jednak co do samego typu podejdę nieco inaczej. Myślę, że filozofia w postaci kalkulacji co da przegrana a co remis da drużynie nie ma tutaj znaczenia, bo motywacja będzie jak w każdy innym meczu, czyli na zadowalającym poziomie. Jak dla mnie decydujące znaczenie będzie mieć tutaj fakt, że HSV zdecydowanie najlepiej czuje się w roli underdoga a nie faworyta. Woli reagować i czekać na swoją okazję niż kontrolować sytuację na boisku i prowadzić grę. Dzisiaj FSV zapewne nastawi się na kontry i odda inicjatywę gospodarzom. Jeżeli HSV nie strzeli tutaj szybko bramki to z każdą mijającą minutą będzie im coraz ciężej na wygraną. Bardzo dobrze było to widać na przykładzie meczu z FC Augsburg, który dał się co prawda zdominować, ale HSV musiał prowadzić grę. Mecz ten moim zdaniem obnażył wszystkie braki piłkarzy z Hamburga, a FC Augsburg rozegrał całkiem niezły mecz. Gdyby nie Adler to skończyło by się wyżej. To samo z FC Koeln, gdyby w drugiej połowie po strzale z wolnego piłka trafiła do bramki a nie w poprzeczkę to było by pewnie po zawodach. Dlatego przewiduję dzisiaj:

FSV Mainz +0,5 @1,877 Pinnacle 5/10✅
FT 2-3
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Z jednym się z Tobą bezdyskusyjnie zgodzę. Piłkarze HSV mają umiejętności, ale pomimo, że klub co roku wydaj na piłkarzy i zatrudnia dobrego trenera to grają poniżej oczekiwań i możliwości. Jednak co do samego typu podejdę nieco inaczej. Myślę, że filozofia w postaci kalkulacji co da przegrana a co remis da drużynie nie ma tutaj znaczenia, bo motywacja będzie jak w każdy innym meczu, czyli na zadowalającym poziomie. Jak dla mnie decydujące znaczenie będzie mieć tutaj fakt, że HSV zdecydowanie najlepiej czuje się w roli underdoga a nie faworyta. Woli reagować i czekać na swoją okazję niż kontrolować sytuację na boisku i prowadzić grę. Dzisiaj FSV zapewne nastawi się na kontry i odda inicjatywę gospodarzom. Jeżeli HSV nie strzeli tutaj szybko bramki to z każdą mijającą minutą będzie im coraz ciężej na wygraną. Bardzo dobrze było to widać na przykładzie meczu z FC Augsburg, który dał się co prawda zdominować, ale HSV musiał prowadzić grę. Mecz ten moim zdaniem obnażył wszystkie braki piłkarzy z Hamburga, a FC Augsburg rozegrał całkiem niezły mecz. Gdyby nie Adler to skończyło by się wyżej. To samo z FC Koeln, gdyby w drugiej połowie po strzale z wolnego piłka trafiła do bramki a nie w poprzeczkę to było by pewnie po zawodach.
Nie wydaje mi się żeby Mainz zagrało z kontry. O ni tak nie grają, wykorzystują ten element, ale wyjdą z otwartą przyłbicą i spróbują zagrać otwarty mecz. Tu przywołam mecz Hamburga z Wolfsburgiem, w którym faworyta wyraźnego nie było, w meczu była okazja, za okazją, jednak HSV było drużyną lepszą. Mainz &lt; Wolfsburg. Augsburg to jest inna para kaloszy, oni wyglądają niepozornie, co nie zmienia faktu, że notują bardzo dobry sezon. Pozycja w tabeli po części przedstawia ich możliwości, na boisku z lepszymi drużynami grają jak równy, z równym, przypominam sobie nawet bardzo dobry ich występ z Bayernem bodaj w DFB-Pokal. Motywacja jest wydaje mi się większa aniżeli zwykle, bo jestem sądzę odróżnić zwykłą wypowiedź od takiej, w której wyraźnie mówią, że chcą tych trzech punktów.
 
T 283

teilweise

Użytkownik
Werder Bremen - Bayer Leverkusen
Bayer Leverkusen kurs: 1,78 buk: Betsafe
Bayer Leverkusen EH:-1 kurs: 2,95 buk: Betsafe
Jest jeszcze bardzo wcześnie, nie ma podanych składów, ale ja już teraz postanowiłem to zagrać. W razie czego będę kontrować. Jak dla mnie to value. Leverkusen to klasowa drużyna grająca w LM, ogrywająca Dortmund i mająca szansę na mistrzostwo LM (no dobra trochę mnie poniosło ???? ) Tym nie mniej jak na Bremę powinno wystarczyć. Ostatnie potknięcie gości w poprzedniej kolejce być może było spowodowane zmęczeniem, być może zlekceważeniem przeciwnika, a być może uwierzyli, że są niezniszczalni. Tym nie mniej przegrana z Eintrachtem to jakieś nieporozumienie. Co do gospodarzy to chyba najbardziej spektakularny fakt to 0:7 z Bayernem więc nawet przegrali bardziej niż Chińczycy w rozgrywanych obecnie klubowych mistrzostwach świata Fifa. Bremen przegrywał także z Herthą, Mainz, Schalke, udało mu się wygrać z Hannoverem można więc powiedzieć, że to niskie stany średnie. Drużyna taka jak Leverkusen aspirująca do mistrzostwa i ścigająca się z Dortmundem powinna to wygrać, może nie 7:0, ale tak z 3:0, owszem.
W obecnej sytuacji na pewno odpuszczam Bayer po takim kursie na wyjeździe. Tak jak wspominałeś kadrowo będą dzisiaj braki. Werder w ostatnim czasie kłopoty w obronie, które potęgują dalsze problemy, blamaż z Bayernem i przegrana 2-3 z Herthą i bardzo często kiedy zespół osiągnie dno to nie ma nic do stracenia i jest w stanie osiągnąć pozytywny wynik. W Leverkusen ogłosili już, że rok 2013 był bardzo dobry dla klubu i korki od szampana już wystrzeliły. Nie twierdzę, że Bayer nie ma potencjału, żeby pokonać Werder, ale goście dzisiaj będą mieli napinkę, żeby zdobyć chociaż punkt po serii słabych meczów przed przerwą zimową. Bayer pewnie liczy po cichu na więcej niż 2 miejsce w tabeli, ale jeszcze pół sezonu przed nimi i wszystko może się wydarzyć nawet w walce o 2 miejsce. To co mieli zrobić w tej rundzie to już zrobili. Dlatego stawiam po niezłym kursie:

Werder Brema +0,75 @ 2,00 Pinnacle 5/10
✅
FT 1-0

&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w:EnableOpenTypeKerning/&gt; &lt;w ???? ontFlipMirrorIndents/&gt; &lt;w:OverrideTableStyleHps/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
zielak14 411

zielak14

Użytkownik
Kilka typów na dzisiejsze mecze Bundesligi:

Braunschweig - Hoffenheim Hoffenheim over 1,5 1.80⛔
Bet już wcześniej opisywany więc nie będę się rozwodził na tym typem. Gospodarze to słaba ekipa więc mocno ofensywna gra Wieśniaków powinna zapewnić co najmniej dwie bramki i 3pkt.

Dortmund - Hertha BTS 1.73 ✅
Dortmund w lidze gra słabo. Już chyba pogodzony, że pozostała walka o drugie miejsce. W obronie braki jak to bywa od dłuższego czasu. Herthe strzeliła na wyjeździe dwie bramki Bayernowi więc czemu nie miałaby strzelić dziś? Typuje wynik 3-1.

Freiburg - Hannover BTS 1.67✅
Obie ekipy są beznadziejne więc będą chciały się przełamać i dobrze zakończyć ten sezon. W ostatnich latach często padał BTS więc i dziś padnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Borussia - Hertha
strzelec gola: Marco Reus
1.85
Bwin
Kurs przyzwoity, Borussia od dwóch spotkań nie wygrała, czas na przełamanie. Dobry przeciwnik na zakończenie roku i rundy jesiennej, czas zakończyć rundę przed własną publicznością. Gospodarze są jak wszyscy wiemy obecnie czołowym klubem w Europie, ich ostatnie problemy wynikają z sporych osłabień kadrowych w defensywie, a konkretniej brak Schmelzera,Hummelsa i Suboticia, w dodatku Piszczek dopiero dochodzi do formy, ale jest jakiś znak że dochodzi do siebie, ostatnio strzelił gola w meczu z bodaj że Hoffenheim. Ale nie o tym powinienem pisać, wiem, Chciałem tylko przedstawić sytuacje klubu, druga najlepsza ofensywa w Bundeslidze, 37 strzelonych goli w 16 spotkaniach, z czego 11 goli strzelił Marco Reus. Moim zdaniem obecnie najlepszy niemiecki piłkarz, jeden z najlepszych ofensywnych pomocników na świecie, który ma największy wpływ na grę Borussii, Pierwszy do wykonywania rzutów karnych, rzuty wolne i strzały z dystansu to też jego specjalność. Jeśli Borussia wygra to tylko on jest w stanie napędzać akcję żółto czarnych w ofensywie, dlatego też liczę na jego bramkę w tym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Przed meczem Borussii Dortmund warto było sobie sprawdzić H2H z Herthą Berlin, bardzo interesujące wyniki. Pełno remisów, kilka zwycięstw Berlińczyków na przestrzeni ostatnich lat. Kursy jak zwykle mocno przesadzone, chyba do końca sezonu już nie opłacać się będzie grać na Borussię po tak niskich kursach, prawdopodobnie pogodzeni są już z brakiem mistrzostwa Niemiec. Kurs na x2 wynosił ponad 3,00. Choć dopiero skończyła się pierwsza połowa to wątpię by Borussia wyciągnęła ten mecz. Lewy z Kubą pewnie myślami o karpiu! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No jak dotąd to ta kolejka jeśli chodzi o typy po prostu fatalna. Ja w każdym razie wiem jedno. Po meczu Dortmundu - jak będzie grał Sarr to nic w stronę Borussii nie wolno typować, zresztą Friedrich podobnie.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ja gram na Schalke, w meczu Gladbach z Wolfsburgiem nic nie wiadomo. Ale właśnie te 3 drużyny mogą najwięcej skorzystać na wynikach z 15:30. Schalke wygrywając zbliży się do Dortmundu na 2 punkty, dla nich lokalny rywal na pewno jest jakimś punktem odniesienia i na pewno wygrywając doskoczą do BMG, albo wyprzedzą Wilki - wszystko zależy od ich bezpośredniego rozstrzygnięcia. Potrafili w LM ogrywać zdecydowanie lepsze zespoły: Bazyleę na przykład, więc jeśli będzie ciśnienie to ograją Norymbergę. Farfan w formie. Kurs obiecujący.
Schalke @ 2,3 bet365
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja gram na Schalke, w meczu Gladbach z Wolfsburgiem nic nie wiadomo. Ale właśnie te 3 drużyny mogą najwięcej skorzystać na wynikach z 15:30. Schalke wygrywając zbliży się do Dortmundu na 2 punkty, dla nich lokalny rywal na pewno jest jakimś punktem odniesienia i na pewno wygrywając doskoczą do BMG, albo wyprzedzą Wilki - wszystko zależy od ich bezpośredniego rozstrzygnięcia. Potrafili w LM ogrywać zdecydowanie lepsze zespoły: Bazyleę na przykład, więc jeśli będzie ciśnienie to ograją Norymbergę. Farfan w formie. Kurs obiecujący.
Schalke @ 2,3 bet365
W Schalke nie ma znaczących osłabień ? Jak potwierdzisz też na nich zagram.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Kicker może czasem mija się z pierwszym składem, ale osłabienia ma wybadane jak mało który serwis. W tej chwili ma już jedenastki : http://www.kicker.de/news/fussball/bundesliga/spieltag/1-bundesliga/2013-14/17/1895022/livematch_1-fc-nuernberg-81_fc-schalke-04-2.html
wiele razy kicker rozmija się również z osłabieniami, pomijają niektóre, wpisują tam też którzy są &#39;fraglich&#39; także polecam zawsze osłabienia sprawdzać na klubowych stronach i ewentualnie na klubowe twittery. Nie trzeba do tego wcale znajomości języka, translator google w tym przypadku daje radę.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom