>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

17. kolejka Bundesligi (19-21.12.2014)

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
17. kolejka Bundesligi
19-21. grudnia 2014




Kursy (Toto-Mix):




Aktualna tabela:




Zapraszam do dyskusji i pisania analiz
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Mainz - Bayern
Podobnie jak 2 tygodnie temu tak i teraz gram bet że więcej goli padnie w 2. połowie spotkania. TUTAJ wszystko opisałem, nic się nie zmieniło. Jedynie nie zagra Robert Lewandowski, co akurat sprzyja typowi.
Gram też podobnie jak ostatnio gola Robbena. Arjen mnie ostatnio nie zawiódł, a dziś kurs jest większy co bardzo mi się podoba tym bardziej że nie zagra Lewandowski. O Robbenie pisałem TUTAJ. Również nic się nie zmieniło, jedynie tyle że ma gola więcej ;)
Więcej bramek w 2. połowie ⛔
2.02 fortuna
Arjen Robben strzeli gola ✅
2.01 betsafe
Betsafe wystawił jeszcze kursy na gola Pizarro i ogromnie przesadzony kurs na nie. Podejrzewam, że aby zakład był ważny to Peruwiańczyk musi rozpocząć mecz od początku a szans na to nie ma praktycznie żadnych, ale w najgorszym razie będzie zwrot. Nawet jeżeli zagra to szanse na zdobycie przez niego gola są bardzo małe. Od strzelania są inni zawodnicy, a Pizarro ostatni raz grał 2. listopada z Dortmundem (10 minut..) natomiast ostatnia bramka... w sierpniu.
Pizarro nie strzeli gola oczywiście nie strzelił - zwrot
1.66
 
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
Mainz vs Bayer
Bayern wiadomo ,ze jest w pełnej krasie o czym można sie przekonać śledząc ich wyniki.
Mainz nie prezentuje arcy dobrego futbolu , duzo remisów ,kilka porażek oraz najmniej wygranych. Bayern ostatnio nie strzela duzo bramek jak na ich potencjał. Mainz lubi strzelic bramke ale przy takiej defensywie Bayernu (3 stracone bramki na 16 meczów) słabo to widze.
Bayern moim zdaniem zagra spokojny futbol , wygrają 1-2 bramkami . Lewandowski nie zagra co jakos też osłabi siłe ataku.

Moj typ moze i troche ryzykowny ale sprobojemy . Underów nigdy jeszcze nie grałem ;-D
under 2.5 @2.55

⛔ bramka w 90 minucie ????????
 
polishvodka 57

polishvodka

Użytkownik
Bayern wygra do 0 1,83 Bet365 4/10 ⛔
Bayern -4 rzuty rożne 1,83 Bet365 4/10 ✅
Mainz under 2,5 rzutów rożnych 1,9 Bet365 1/10 ⛔
Trzy propozycje na dzisiejszy wieczór:
W kilku analizach na ten mecz można przeczytać że Bayern stracił tylko 3 bramki w 16 dotychczasowych meczach Bundesligi. Ma na to wpływ kilka czynników: przede wszystkim Bayern ma najmocniejszą drużynę w lidze- świetnych zawodników i najszerszą kadrę. Kolejnym czynnikiem który temu sprzyja jest styl gry Bayernu, Pep wychodzi z założenia że tylko posiadanie piłki pozwala na kontrole meczu. I piłkarze mistrza niemiec oddają ją rywalom bardzo rzadko. Przeciwnicy nie mają po prostu zbyt wielu szans na akcję podbramkową gdyż zaraz po stracie piłki monachijczycy narzucają wysoki pressing aby ją ponownie odzyskać. Generalnie ich przeciwnicy z dolnej połowy tabeli zazwyczaj ustawiają się defensywnie, &quot;murując&quot; bramkę chcą stracić jak najmniej bramek i nie myślą za bardzo o ataku grając nawet przed własną publicznością. Pep wymaga od każdego ze swoich piłkarzy zaangażowania w pressingu i kładzie bardzo duży nacisk aby drużyna bramek nie traciła. Zagrożeniem dla tego typu w dniu dzisiejszym jest nieobecność Benatii przez co w obronie zagrają Dante oraz Boateng. Przeciwko Bayernowi drużyny grają z kontry, Dante nie jest zbyt szybkim obrońcą co Mainz może wykorzystać, na szczęście wtedy na posterunku czuwa ostatni obrońca czyli Neuer który często interweniuje poza polem karnym (w ostatnim meczu popisał się nawet udanym wślizgiem). Dodam iż Mainz wpadło w dołek po dobrym początku sezonu, ich ostatnie wyniki nie są rewelacyjne (8 meczy bez zwycięstwa).
Jeśli chodzi o rzuty rożne to sytuacja jest dosyć klarowna. Jak można przeczytać powyżej Bayern atakuje przez znakomitą większość każdego meczu, ponieważ przeciwnicy za główny cel obierają obronę własnej bramki więc środek boiska jest dosyć mocno zatłoczony i trudno się tamtędy przedrzeć więc starają się rozciągnąć grę atakując skrzydłami które dodajmy mają bardzo mocne (Ribery, Robben) co sprzyja rzutom rożnym. Ich średnia na wyjazdach wynosi 7,3. Mainz z kolei nie jest drużyną która tych rożnych nabija dużo (ich średnia u siebie to co prawda 5,0 ale podbijana głownie z najsłabszymi drużynami). Myślę że dobrym wyznacznikiem w tym elemencie gry będą ich statystki w meczach z mocniejszymi rywalami i tak:
Mainz 1 - 7 Dortmund
M&#39;gladbach 2 - 3 Mainz
Wolfsburg 10 - 3 Mainz
Leverkusen 13 - 0 Mainz
Oczywiście grają u siebie, gra z kontry sprzyja rożnym, linia jest niska ale nie sądzę aby Bayern pozwolił im na zbyt dużo w tym meczu.
Dodatkowo myślę że warto rozważyć typ który podsuwa kolega Larkspur, czyli: Czas pierwszego rzutu roznego przed 9 minuta - @1.83 Bet365 ⛔. Opisze to zapewne także przy okazji również tej kolejki.
Ciekawymi propozycjami są również:
Poniżej 2,5 i No BTS 3,0 Bet365 ⛔ oraz Bayern oraz poniżej 3,5 2,05 Bet365 ✅- nie będę powtarzał się z analizami powyżej więc dodam tylko iż ja również myślę iż Bayern nie będzie się dzisiaj za bardzo spinał w ataku a że moim zdaniem Mainz nic nie dołoży więc typy warto rozważyć.
Bayern zagrał najsłabszy jak na razie mecz w tym sezonie i nie dał zarobić, gdyby grał na swoim normalnym poziomie uważam że byłoby zielono bo tak dużo nie zabrakło ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Schalke - Hamburger SV

Mój podstawowy typ na 17 kolejkę Bundesligi. W tym sezonie w 16-stu spotkaniach Schalke 11-ście razy był over 2.5 ( w tym ostatnie 4 spotkania). Schalke to 3-cia najlepsze ofensywa w Bundeslidze 28 strzelonych bramek, dwóch w dobrej formie napastników: Choupo-Moting Mi Huntelaar. Podejmują przed własną publicznością dosyć słabo radzącą sobie w tym sezonie ekipę z Hamburga, z którą powinni sobie poradzić tak jak było to w ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi drużynami:
HSV - SCHALKE 0:3
SCHALKE - HSV 3:3
SCHALKE - HSV 4:1

TYP:
Schalke i over 2.5 w spotkaniu @ 2,75
Schalke over.1.5 @ 1,8

Wolfsburg - FC Koln

Po dwóch remisach podrząd Wolfsburga w lidze, przyszedł czas na wygraną przed własną publicznością. Przeciwnik wydaję się być dobry dla gospodarzy, gdyż w ostatnich spotkaniach zdecydowanie im &quot;leży&quot; ekipa z Kolonii.
H2H
Wolfsburg - FC Koln 1:0
FC Koln - Wolfsburg 0:3
Wolfsburg - FC Koln 4:1
Wypowiedź trenera gości:
&quot; Podziwiam pracę, która jest wykonywana w Wolfsburgu. Mamy wielki szacunek dla przeciwnika&quot;
W tym spotkaniu zabraknie środkowego pomocnika z FC Koln -
Kevina Vogta, który pauzuję za kartoniki:zoltakartka:, w drużynie gospodarzy żadnych absencji zawodników.
Typ:
Wolfsburg @ 1,5
Leverkusen - Frankfurt


W tym spotkaniu zdecydowałem się iść w stronę gospodarzy , nie tylko ze względu że są o 5 miejsc wyżej w tabeli, są zdecydowanie lepsi piłkarsko i grają przed swoją publicznością. Ale dlatego że goście wyjdą na to spotkanie bez swoich dwóch podstawowych zawodników którzy nie będą mogli wystąpić w tym spotkaniu: jest to środkowy pomocnik Aigner (pauza za kartki:zoltakartka ???? - który w ostatnim spotkaniu ligowym zdobył bramkę, oraz środkowy obrońca Russ - w ostatnim spotkaniu doznał kontuzji w 30 minucie.
TYP:
Leverkusen @ 1,44
@@ kursy z BET365 :]​
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Popieram typ na bramkę Robbena. W poprzednim meczu nie zawiódł, a myślę, że szanse na jego bramkę są dzisiaj jeszcze większe. Wiadomo, że nie zagra Lewandowski. Ciężar zdobywania bramek rozłoży się jeszcze bardziej pomiędzy Robbenem, Mullerem, a Riberym. Holender zdobył w tym sezonie już 9 bramek i jest najskuteczniejszym zawodnikiem mistrzów Niemiec. Za jego plecami czai się trzech zawodników: Lewy, Gotze i Thomas Muller, którzy mają po 7 bramek. Myślę, że ten ostatni też może pokusić się o bramkę dlatego zagram dwa single z tymi zawodnikami na to, że wpiszą się na listę strzelców.
Robben strzeli bramkę @2.00 | Betsson ✅
Muller strzeli bramkę @1.90 | Betsson ⛔
 
larkspur 314,3K

larkspur

Użytkownik
MAINZ - BAYERN MONACHIUM

Typ: Czas pierwszego rzutu roznego przed 9 minuta - @1.83 Bet365 ⛔
a dla wiekszej pewnosci polecam zagrac: Pierwsze 10minut powyzej 0.5 rzutu roznego - @1.61 Bet365 ⛔

W ostatnim meczu w tym roku zmierzy sie dzis Mainz z Bayernem Monachium. Bawarczycy przyjezdzaja dzis w troche zmienionym skladzie a to za sprawa ostatnich problemow zdrowotnych. Zostalo potwierdzone ze Lewandowski dzis nie zagra - podobnie jak Xabi Alonso , Benatia oraz Rode... W miejsce Polaka najprawdopodobniej wejdzie Thomas Muller ktory jak wiemy nie jest klasycznym napastnikiem ale wiadomo ile moze narobic dobrego w ofensywie.. Brak Alonso nie powinien byc dzis zbyt duzym oslabieniem gdyz do coraz lepszej formy powraca Schweinsteiger i to najprawdopodobniej jego zoabczymy w pierwszej 11tce. Ekipa z Moguncji ostatnio kiepska forma - przeplataja remisy z porazkami , dawno juz nie zasmakowali zwyciestwa i nie wroze im tego rowniez dzis.
Podsumowujac polecam standardowo zagrac rzut rozny przed 9minuta lub rzut rozny w ciagu 10minut po nieco nizszym kursie ale to bezpieczniejsza opcja.

POLECAM ???? !!!


Dodatkowo takze polecam w tym meczu :
Bayern handicap -1 @1.57 Bet365 ⛔
Muller strzeli gola @1.90 Bet365 ⛔
KIEPSKO TYM RAZEM ... WYMECZONE ZWYCIESTWO 2:1 PRZEZ BAYERN. WIDAC BYLO ZE TO OSTATNIE SPOTKANIE I NIE PODESZLI DO NIEGO NA 100%. WYRAZNE BRAKI BYLY WIDOCZNE. CO DO ROZNEGO PADL W 12MIN . SZKODA
 
rush 17

rush

Użytkownik
FSV Mainz 05 vs Bayern Monachium
Typ: over 10 rzutów rożnych ✅✅✅
Bukmacher: Bet365 @ 2.05
FSV Mainz to drużyna, która spisuje się w defensywie mizernie. Ich zadanie będzie tym bardziej utrudnione, że do Moguncji przyjeżdża wyraźnie najlepsza ekipa w Niemczech i znając możliwości gospodarzy będą oni dziś robili wszystko, byleby stracić jak najmniejszą ilość goli.
Ostatnimi czasy Bayern bardzo zawodzi w kwestii skuteczności. W meczu z Freiburgiem strzelili zaledwie dwie bramki, a oddali 22 celne strzały! Ponadto w meczu z Augsburgiem dopiero w drugiej połowie się rozstrzelali, bo w pierwszych 45 minutach wszystkie piłki łatwo bronił Manninger.
Tak jak już wspomniałem Mainz zapewne będzie bronić się całą drużyną, a utrudniać zadanie będą im szybcy skrzydłowi, którzy prowadzą całą grę ofensywną Bayernu, czyli Ribery i Robben. Dużą część meczu to oni będą brali na swoje barki siłę ataku i będą strzelać, dryblować i podawać, co również może przyczynić się do wielu stykowych sytuacji i wybić na korner. Swoje powinni też dodać piłkarze Mainz dla których może to być jedyna szansa na zdobycie bramki.
Typ: Thomas Müller strzeli gola ⛔⛔⛔
Bukmacher: Bet365 @ 1.90
O tym, że Müller jest utalentowanym i bramkostrzelnym zawodnikiem wiedzą wszyscy. Po przybyciu do Monachium Roberta Lewandowskiego został jednak w pewien sposób odstawiony na dalszy tor i częściej wchodzi z ławki niż zaczyna mecze od pierwszej minuty. Kontuzja Lewego może być dla Niemca szansą do wkupienia się w łaski Pepa Guardioli, jednak aby tak było musi strzelać gole, z czym ostatnimi czasy miał problem nasz rodak.
W fantastycznej formie znajduje się aktualnie Arjen Robben, a jak niektórym jest wiadome obaj panowie nie pałają do siebie ogromną sympatią. Można więc liczyć, że jeden będzie chciał przyćmić drugiego, co będzie skutkowało dużą ilością strzałów Müllera i Robbena i mam nadzieję, że przynajmniej Niemiec trafi do siatki Mainz.
Müller wyjdzie na szpicy i właśnie na tej pozycji czuje się najlepiej (Guardiola często wystawiał go na skrzydle). To właśnie grając w ataku zdobywał koronę króla strzelców Mistrzostw Świata 2010.
 
furek 75

furek

Użytkownik
Mainz - Bayern
over 3 @ 1,833
Pinnacle

Dużo tutaj już poprzednicy napisali o tym meczu. Ja idę w stronę bramek w dzisiejszym spotkaniu. Moim zdaniem będziemy świadkami kilku goli
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Mainz-Bayern
Typ: Bayern wygra do 0 Kurs: 1.83⛔
Typ: under 3 Kurs: 2.075 zwrot

No na dzisiejszy wieczór takie właśnie typy wybrałem. Bayern gra trochę w swojej lidze. W tej lidze stracił 3 bramki w 16 kolejkach z czego tylko jedną na wyjeździe. Bayern gra bardzo wysoko i przeciwnicy rzadko kiedy mają szansę znaleźć się w pobliżu bramki Manuela Neuera. Jeżeli już idzie groźna kontra to wspomniany bramkarz przeistacza się w gracza z pola i zażegnuje niebezpieczeństwo z dala od swojej bramki. Dodatkowo ostatnie mecze h2h w których Mainz było gospodarzem, Bayern wygrywał właśnie do 0.
Pomimo tego wszystkiego nie spodziewałbym się dziś wielu bramek. jakieś 1-2 do 0 dla Bawarczyków. To ostatnia kolejka przed świętami, goście są już naprawdę wymęczeni rundą po mistrzostwach świata w których większość zawodników brała udział. Plaga kontuzji jest niesamowita, a z nieobecnych graczy Bayernu można by zebrać 11 na walkę o mistrza Bundesligi. I tak do kontuzjowanych: Martineza, Badstubera, Thiago, Lahma, Starke, Reiny, dołączyli kolejni zawodnicy, Xabi Alonso i Robert Lewandowski (problemy ze stawem skokowym), Sebastiana Rode (grypa) i Medhi Benatia uraz łydki.
Tak więc podsumowując stawiam na niewysokie ale pewne zwycięstwo Bayernu. Kurs na under 3 (przy trzech bramkach zwrot) bardzo dobry. Na pewno poleciłbym też typ dostępny chyba na bwin: Wynik: 0;1,0;2,0;3
Nie wiem jaki kurs na taki bet ponieważ stawiałem dziś wszystko na bet365 a na bwinie nie mam aktualnie kasy więc nie sprawdzałem. Pozdrawiam ;)
Sugerowane składy:
FSV Mainz 05: Karius - Brosinski, Noveski, Wollscheid, Jara, Junior Diaz - Koo, Geis, D. Parker - Malli - Okazaki

FC Bayern: Neuer - Rafinha, J. Boateng, Dante, Juan Bernat - Höjbjerg, Schweinsteiger - Robben, M. Götze, Ribery - T. Müller
 
dx2 233,8K

dx2

Użytkownik
Werder-Dortmund 2 @1.6
Uwzialem sie na ten Dortmund, mimo ze od zawsze kibicuje Bayernowi. Rozne efekty to daje. Wygrane z M&#39;gladbach czy Hoffenheim, porazka z Hertha, remisy z Paderbornem i ostatnio z Wolfsburgiem. Na tym ostatnim mecz strasznie sie zawiodlem, Dortmund dwukrotnie obejmowal prowadzenie, a po bramce Immobile wydawalo sie juz ze 3 punkty zostana w Dortmundzie. Scenariusz jak zwykle, bardzo duza inicjatywa po stronie Dortmundu, wiele strzalow, a punkty uciekly. Doceniam jednak klase uczestnika Ligi Mistrzow, pomimo slabego miejsca w Bundeslidze i kontuzji Kehla czy Mkhitariana. Dortmund ostatnio wygrywala glownie u siebie, ale z takim rywalem jak Werder, ktory gra chaotycznie w defensywie i stracil bez watpienia najwiecej goli w tym sezonie w Bundeslidze to szanse znowu dla Borussi duzo wieksze. Dortmund jest lepszym zespolem bez dwoch zdan, organizacja gry pomiedzy tymi zespolami to przepasc i widze tu w koncu wyjazdowa wygrana Dortmundu. Lige Mistrzow odkladamy do polowy lutego, a Borussi uciekly te 3 punkty z Wolfsburgiem. Dortmund tworzy duzo sytuacji, a zamykajacy tabele Werder to dla nich wydaje sie bardzo dobry match-up, ze tak to okresle, a po ostatnim meczu Ciro Immobile tez na pewno jest bardzo podbudowany mentalnie.
 
zlatan18 0

zlatan18

Użytkownik
Augsburg - Borussia M. 2 AH 0.0⛔
@2.025 Bet365

Na zakończenie rundy jesiennej Augsburg zmierzy się z Borussią Mönchengladbach. Zaczynając od historii spotkań tych drużyn - Augsburg ostatnio nie leżał Borussi. Na ostatnich 5 meczy 1 wygrali, 1 przegrali i 3 razy zremisowali. Forma obu drużyn jest zupełnie inna. Gospodarze dzisiejszego meczu pod dobrej serii 4 zwycięstw z rzędu zanotowali 2 kolejne przegrane z Bayernem i Hannoverem. Goście z kolei w ostatnich 4 meczach tylko raz zremisowali i 3 razy wygrali. Zdecydowanie gorszą sytuację jeśli chodzi o kontuzje ma Augsburg, jest ich zdecydowanie więcej niż u gości. Dzisiaj sporą szansę na wygraną mają goście, więc spróbuję tak zagrać ????
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Leverkusen zaledwie 50% skuteczność u siebie, 4 wygrane i 4 remisy. Dzisiaj buki wystawiają na nich @1.4, a moczyli w tym sezonie z Werderem @1.3, z Padeborn @1,3 z Mainz @1.5, zatem kurs na Aptekarzy nie ma wartości w dłuższej perspektywie inwestycyjnej.
Eintracht urywał już punkty w meczach wyjazdowych z Schalke, Wolfsburgiem czy Moenchengladbach
h2h też nie przemawia, by pchać się w Bayer, bo w ostatnim czasie tylko 50% skuteczność, trochę mało jak na tak zdecydowanego faworyta

Eintracht 7.50 Bet365
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Schalke - Hamburger SV
{Over 2,5} @ 1,81 Unibet !
Mam nadzieje, że ten typ okaże się wisienką na torcie. Dlaczego? To raczej proste. Gospodarze dzisiejszego meczu są w ewentualnym gazie i ich gra jest solidna. Mimo, że jeszcze jakiś czas temu polegli u siebie, to i tak ku temu mieli duże szanse aby chociaż remisować. Kameruńczyk w formie, ostatnio strzelił dzisiaj też ma chrapkę na bramkę gości. Ekipa Schalke, w tym sezonie gra znacznie lepiej niż w tamtym sezonie i h2h mówi samo za siebie, choć statystyki nie grają to liczę że dziś będzie strzelanina w tym meczu. Goście strzelają mało ale postawić się potrafią i liczę że też coś ukatrupią.
NIC Z TEGO NIE BĘDZIE.. jak Hamburg nawet setki nie trafia, a Schalke się nie kwapią na pole karne... rozliczam teraz na minus. ⛔
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Ciro Immobile to score Kurs: 1.90
Ciro w meczu z Wolfsburgiem zagrał naprawdę wyśmienicie. Nie dość, że strzelił bramkę i dochodził do sytuacji strzeleckich to był wszędzie. Rozgrywał, bronił i atakował. Takiego Włocha w Borussi jeszcze nie widzieliśmy. Uważam, że dziś także strzeli co będzie łątwiejsze niż z VFl ponieważ defensywa Werderu jest w tym sezonie dramatyczna. Ja złapałem jeszcze kurs po 2.00 ale spadł przed chwilą więc podaję aktualny z bet365.
Augsburg-Gladbach over 2,5 Kurs: 2.05
Dwie drużyny mające duży potencjał ofensywny. Bardzo mocny u siebie Augsburg który odniósł 5 zwycięstw z rzędu i przegrał dopiero z Bayernem oraz bijąca się o najwyższe cele w Bundeslidze (czyli góra drugie miejsce) Borussia. Liczę na szybki i otwarty mecz obfitujący w sytuacje strzeleckie oraz bramki. Kurs jak najbardziej zachęcający.
Bayer Leverkusen-Eintracht Frankfurt Typ: Bayer wygra i obie strzelą Kurs. 2,50
Bayer po lekkiej zadyszce wraca na właściwe tory. Nie może sobie już pozwolić na stratę zbyt wielu punktów w najbliższym okresie aby myśleć o miejscu premiującym grą w LM bez kwalifikacji na koniec sezonu. W tabeli zrobiło się tłoczno i Aptekarze u siebie muszą wygrywać z zespołami pokroju Eintrachtu. Goście ostatnio złapali gorszą formę ale na pewno z przodu nadal bardzo niebezpieczni. Trochę gorzej z obroną i też stąd mój typ. Moim zdaniem w meczu zobaczymy bramki z obu stron ale na koniec gospodarze będą górą.
Wszystkie kursy z bet365. Pozdrawiam i życzę soboty na plusie ;)
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Hertha Berlin - Hoffenheim over 2,5 +bts 2,0 bet365 0-5 ⛔
Pierwszy dzisiejszy pojedynek rozpoczynamy w Berlinie gdzie stołeczna Herhta podejmuje wieśniaków z Hoffenheim. Jedna jak i druga drużyna strzela i traci sporo bramek i rówienież dzisiejszego popołudnia zobaczymy ich kilka i wg mnie będzie to minimum 3 bramki i obie drużyny strzelą gole. Potencjał w ataku jest, a w defensywie wygląda już gorzej co dla bramek jak i typu pasuje idealnie. Do tego szczególnie Hoffenheim gra wesoły i ofensywny futbol i na taki mecz dzisiaj liczę , masa ataków, dużo sytuacji bramkowych i cios za cios.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom