>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

16 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 22.02 - 25.02.2013

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster

16 kolejka T-Mobile Ekstraklasy

Kursy: Betsafe
Poleca: Hardcorowy Koksu
Nie rób lipy - pompuj z nami 100% do 200PLN BONUS

W najbliższy weekend startuje pierwsza w tym roku kolejka T-Mobile Ekstraklasa. Przed nami dużo ciekawych pojedynków, w których ciężko wskazać jednoznacznie faworytów.
W tej chwili możemy bazować tylko na przygotowaniach zespołów do rundy wiosennej, transferów.
Dużo dobrych słów czytałem na temat przygotowań i meczach sparingowych Łódzkiego Widzewa. W meczach towarzyskich spisywali się bardzo dobrze. Wiadomo, liga i mecze o stawkę to całkiem coś innego. Śląska mnie osobiście nie przekonywał w poprzedniej rundzie swoją grą. Dodatkowo dalej są spore problemy w kwestiach finansowych we Wrocławiu.
Chętnie poczytam Wasze przemyślenia o najbliższej kolejce polskiej ekstraklasy. Kto Waszym zdaniem okres przygotowawczy przepracował na 100%? Kto dokonał najlepszych transferów? Na kogo warto grać w 16 kolejce?
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Po długiej przerwie zimowej (zdecydowanie za długiej) na boisko wraca T-Mobile Ekstraklasa. Pierwsza kolejka czy to rundy jesiennej czy też wiosennej jest zawsze jedną wielką niewiadomą. Czy nadal prym będzie wiodła drużyna Legii? Podejżewam ,że tak. Wzmocnili się Dwaliszilim oraz Brzyskim ,którzy z marszu powinni wskoczyć do pierwszej jedenastki i odgrywać tam kluczowe roli. Do walki o &quot;majstra&quot; powinny się włączyć drużyny Lecha oraz Śląska Wrocław. Wielką niewiadomą jest także Zabrzański Górnik. Czy po odejściu Milika będą mieli tak wyborowego strzelca? Ściągnięto Zachorskiego ale uważam, że nie jest to zawodnik , który może być głównym egzekutorem. Co prawda jest jeszcze Nakoulma i to jego powinniśmy spodziewać się na szpicy. O utrzymanie prócz GKSu Bełchatów i Podbeskidzia walczyć będzie także Chorzowski Ruch. Odejście Piecha to wielkie osłabienie Niebieskich. Pozostał Jankowski jednak to nie ta sama klasa co Arek.
Ale do rzeczy. W piątek strasznie trudne mecze do wytypowania dlatego ich nie ruszam. Zagłębie bardzo mocno wzmocniło drugą linie bo kto choć trochę interesuje się 1 ligą wie , że Trochim oraz Błąd są zawodnikami ,którzy spokojnie powinni sobie poradzić na boiskach ekstraklasy. Co do meczu Polonia - Lechia to jedna wielka niewiadoma. Polonia na rozpadzie. Z zespołu odeszli tacy zawodnicy jak Dwaliszili , Cani , Brzyski czy też Baszczyński. Z Lechii ubył Traore a więc gwiazda zespołu. Jeżeli musiałbym już tu typować to zdecydowanie under 2,5 po kursie 1.61 (bet365).

Korona Kielce - Legia Warszawa
Typ: 2
Kurs: 2.00 (bet365)


W Kielcach gra się cięzko jednak dla mnie faworytem jest bezapelacyjnie Legia. I to nie dlatego , że w sparingach prezentowali się zdecydowanie lepiej niżeli Kielczanie lecz dlatego , że prezentują się lepiej pod względem piłkarskim jak i kadrowym. Kielczan nikt wartościowy nie wzmocnił i zapewne będą grali taką padake jak jesienią. Co innego w Warszawie. Do zespołu jak już wspomniałem dołączył Dwaliszili z Brzyskim. Obaj ci zawodnicy powinni wystąpić w sobotnim spotkaniu tak więc do spółki z Koseckim, Ljuboją oraz Radoviciem powinni siać spustoszenie w szeregach rywali. Szkoda kontuzji Michała Efira bowiem jest to zawodnik, który bardzo dobrze prezentował się w sparingach. Nieobecny będzie także Michał Żyro ( obecnie przebywa na rehabilitacji ) oraz dwóch obrońców: Choto i Rzeźniczak.

Inne typy:
Over 1,5 goli - 1.36 (bet365)
I połowa over 0,5 - 1.44 (bet365)
Legia powyżej 1,5 gola - 2.10 (bet365)


Ruch Chorzów - Lech Poznań

Typ: X2
Kurs: 1.42 (bet365)

Jak pisałem już wyżej Ruch to dla mnie obecnie zespół do spadku. Odejście Piecha jeszcze bardziej umocniło mnie w tym przekonaniu dlatego gram na gości , którzy od początku muszą zbierać punkty by walczyć o mistrza. W Lechu bez większych zmian. Przyszedł Hämäläinen, który ma być podporą drugiej lini. Szkoda , że Teodorczyk prawdopodobnie będzie grał dopiero w przyszłym sezonie w barwach Kolejorza bo tak grałbym tu pewną dwójkę. Dla większej pewności jednak zagram z podpórką bo nigdy niewiadomo co zaprezentuje Ślusarski i ile będzie potrzebował setek by coś ukuć.

W połowie tygodnia jeszcze coś dorzucę. ????
Pomogłem? Kliknij dzięki! ????

Jako , że kursy mogą pójść mocno w dół zarzucę jeszcze jednym dość pewnym typem.

GKS Bełchatów - Wisła Kraków
Typ: 2
Kurs: 2.00


Faworyt tego meczu może być tylko jeden - Wisła Kraków. W Bełchatowie już chyba pogodzono się ze spadkiem o czym świadczy fakt, że z klubu odeszli Wróbel, Stachowiak, Bożok, Buzała, Szmatiuk, Kosowski czy też Lacić. Większość tych piłkarzy to zawodnicy pierwszej 11 , którzy w tej rundzie zostaną uzupełniani zapewne juniorami bowiem żadnych wartościowych transferów nie przeprowadzono. Fakt faktem przybył Rachwał, jednak jest to zawodnik , który lepszy np od Bożoka nie jest. Inaczej sytuacja ma się w Wiśle. Wrócił z wypożyczenia Małecki oraz przybył właśnie z Bełchatowa Kosowski.Obaj Ci zawodnicy powinni solidnie wzmocnić ofensywę Wisły a zważywszy na to , że Bełchatów ma ogromne problemy w defensywie powinni forsować ich atakami. W ubiegłej rundzie zwyciężyli Wiślacy i teraz będzie podobnie.

Inne typy:
Wisła wygra i poniżej 2,5 gola - 4.33 (bet365)
Czyste konto - Wisła - TAK - 2.62 (bet365)
BTS? - NIE - 1.90 (bet365)


Pomogłem? Kliknij dzięki! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
pilkarzyk-84736 17

pilkarzyk-84736

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź(+0.75)
kurs : 1.85
buk : Pinnacle

Jak dla mnie to niezła promocja. Widzew nieźle przepracował okres przygotowawczy co odbiło się na wynikach sparingów. Widziałem większość meczów Widzewa i muszę przyznać, że miło się je oglądało (biorąc pod uwagę że to polska drużyna ???? ). Trener Mroczkowski ponownie zrobił coś z niczego. W kadrze łódzkiej drużyny nie ma znanych nazwisk, ale jako drużyna prezentują się dobrze. W obu ekipach obyło się raczej bez spektakularnych transferów, natomiast bardzo prawdopodobne, że ze Śląska odejdzie jeszcze Jodłowiec. Dla porównania wrzucam wyniki sparingów

Widzew :

Widzew Łódź - Tur Turek 2:1
(bramki: Ben Dhifallah, Dudek)
Widzew Łódź - Calisa Kalisz 2:0
(bramki: Batrović x2)
Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz 2:2
(bramki: Rybicki, Ben Dhifallah)
Widzew Łódź - Molde FK 3:1
(bramki: M. Stępiński, Nowak, Kaczmarek)
Widzew Łódź - FK Kopenhaga 1:1, k. 8:7
(bramki: M. Stępiński)
Widzew Łódź - Tromso IL 2:1
(bramki: Dudek, Rybicki)
Widzew Łódź - Szachtar Donieck 1:2
(bramki: Pawłowski)
Widzew Łódź - Cracovia Kraków 2:1
(bramki: M. Stępiński, Bruno)
Widzew Łódź - Olimpia Grudziądz 1:0
(bramki: Dudek)

bilans : 6-2-1


Śląsk :

Śląsk - Ślęza Wrocław 7:1 (5:1)
Śląsk - MKS Oława 7:3 (1:1)
Piast Gliwice - Śląsk 1:0 (1:0)
Śląsk - Chrobry Głogów 3:1 (2:1)
Śląsk - ŁKS Łódź 3:1 (1:0)
Miedź Legnica - Śląsk 4:1 (2:0)
Śląsk - FC Banants Erywań 3:0 (2:0)
Śląsk - Beijing Guoan 2:2 (0:0)
Śląsk - Viktoria Pilzno 0:1 (0:0)
Śląsk - Lewski Sofia 2:2 (0:1)
Śląsk - Zbrojovka Brno 2:1 (2:1)

bilans : 6-2-3
 
H 0

huczaj

Użytkownik
Co do typu na Wisłę to nie byłbym taki pewien. GKS jeśli ma miec jakiekolwiek szanse na utrzymanie to musi zacząc wygrywac na samym początku tej rundy, więc myśle że powalczą, szczególnie że grają u siebie. Co do Wisły to przez całą rundę jesienną bardzo nie podobała mi sie ich gra, ktora w niczym nie przypominała wielkiej Wisły z poprzednich lat, a wzmocnienia w postaci Małeckiego i Kosowskiego nie powinny jakos radykalnie zmienic jej stylu gry. Małecki z tego co wiem w poprzednim zespole be formy, a Kosowski to juz stary chłop który może miec problemy z wytrzymaniem 90 min kondycyjnie. Dlatego nie odważe sie postawic na Wisłe,a co dopiero uznac ten typ za &quot;pewniaka&quot;.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Wisła wygląda łakomo ale jednak aura może być niesprzyjająca.
Piłkarze przegrali z Zagłębiem Sosnowiec i przyznają że są mocno przemęczeni. Także obawiam się o dyspozycje fizyczną. Oby nie spuchli. Bo grało im się ciężko a przez tydzień nie wiem czy zdążą odpocząć po ciężkim ładowaniu akumulatorów.
Piłkarsko są zdecydowanie lepsi.
Niewiadoma to dyspozycja i pogoda
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Śląsk Wrocław -Widzew Łódź
typ:over 2,5 ✅
kurs:2,10 (unibet)
Zgadzam się z kolegą, który wspomniał o dobrze przepracowanym okresie przygotowawczym przez drużynę Widzewa. Widziałem ich jeden z meczów i muszę przyznać że Mroczkowski wykonuje tam kawał dobrej roboty. Jak widać po sparingach w każdym z nich strzelili przynajmniej jedną bramkę, ale również w wielu meczach też tracili. Dla mnie jest to drużyna dość ofensywnie grająca (Stępiński, Kaczmarek. Dudek). Z drugiej strony mocno osłabiony w obronie Śląsk, który całą poprzednią rundę szlifował ustawienie w obronie (środek Kowalczyk,Jodłowiec), teraz tak na prawde został niepewny Grodzicki na środku i jeszcze bardziej nie pewny Pawelec na boku obrony. W moim odczuciu Śląsk w tym meczu na zero nie zagra, siłą Śląska to przede wszystkim stałe fragmenty gry, z których to prawie w każdym meczu strzelają bramki. Ofensywa to też szybkie skrzydła ( Patejuk, Sobota) oraz powracający do formy Diaz. Jak myślę o tym meczu to wychodzi mi dość overowy wynik. Ja stawiam ,że w tym meczu zobaczymy wiele bramek. Ostatnimi czasy over 2,5 w meczach Śląska z Widzewem stał się &quot;tradycją&quot; ????

Pomogłem? Kliknij dzięki! :smile:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tbm 642

tbm

Forum VIP
Korona Kielce - Legia Warszawa @ Legia - 2,00 w Bet365 Stawka: 4/5
W Kielcach mówią o &#39;operacji Legia&#39;, ale czy aby na pewno Korona jest w stanie zatrzymać lidera Ekstraklasy?
Doskonale zdaję sobie sprawę z faktu, że to pierwsza kolejka po długiej przerwie i w polskich warunkach często oznacza to jakby &#39;nowa runda - nowy sezon&#39;, ale mimo wszystko skłaniam się ku Legii.
Postanowiłem zaufać podopiecznym trenera Urbana. Co jak co, ale ruchy transferowe, rozwiązanie konfliktu z kibicami to wszystko zrobiło na mnie dobre wrażenie. Legia na papierze wygląda na mocnego faworyta w wyścigu o mistrzostwo. Nie ma Wolskiego, ale Brzyski, Dwaliszwili czy też Bereszyński, w którego wierzy mocno trener Urban... To solidni ligowcy!
Jeśli Legia na prawdę jest taka mocna, to w następnych kolejkach tak dobrych kursów już możemy nie upolować. Rozumiem bojowe nastroje w drużynie Korony, u siebie w sumie przegrali tylko z Lechem i Lechią, ale z drugiej strony Legia na wyjazdach traciła punkty tylko we Wrocławiu, Lubinie i Zabrzu (akurat kiedy te ekipy były na fali).
Typuję wygraną Legii po kursie 2,00 za solidną stawkę! Gdyby nie początek rundy to być może przyłożyłbym mocniej.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Korona Kielce
-
Legia Warszawa

Kurs: 2,00 Expekt

Tak jak wyżej kolega napisał, to może być jedna z ostatnich szans na obstawienie drużyny z Warszawy po takim kursie. Od początku są głównym faworytem do mistrzostwa, oczywiście zdarzały się im (powiedzmy) wpadki tak jak każdemu, ale jest to drużyna grająca najrówniej w całym sezonie. Za drużyną przemawia jeszcze fakt, że poczyniła odpowiednie transfery, które na ten moment wydają się być trafne (Dvalishvili - 2 bramki w pierwszym sparingu), jednak jak to będzie do końca to okaże się już po kilku kolejkach. Młody Kosecki w gazie, Ljuboja na swoim zwykłym poziomie, może teraz dojście kolejnego napastnika pomoże w strzelaniu jeszcze większej ilości goli. Legia znacząco się nie osłabiła - odejście Wolskiego z początku uważano za błąd, jednak szybko poczyniono odpowiednie ruchy transferowe, aby &quot;załatać tą dziurę&quot;. Całe szczęście, że nie skończyło się tak jak to było wcześniej, gdzie odeszło od razu kilku podstawowych zawodników (czyt. Rybus, Komorowski). Korona to już nie ta sama drużyna, gdzie zdobywała wysoką lokatę pod odpowiednią motywacją ze strony Ojrzyńskiego. Wiadomo, że jest to pierwsza kolejka, więc wszystko się może zdarzyć, jednak spora większość przemawia za drużyną ze stolicy.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź
Typ: BTS
Kurs:1.90
Bukmacher: bet365

Już za 3 dni czeka nas jeden z ciekawszych meczy tej kolejki. O godzinie 15:45 drużyna Śląska podejmie na własnym stadionie rewelację okresu przygotowawczego - Widzew Łódź. Widzewiacy bardzo solidnie przepracowali okres zimowy , zajmując między innymi świetne drugie miejsce w turnieju Copa del Sol przegrywając dopiero w finale, ze znacznie wyżej notowanym Szachtarem Donieck. Po drodze do finału pokonywali tak znane marki jak Molde FK czy też FC Kopenhaga. Większych zmian kadrowych w drużynie Mroczkowskiego nie było. Inna sytuacja ma się z kolei u gospodarzy. Jesienią Wrocławianie tracili sporo bramek, głównie przez błędy w defensywie. Stanislav Levy sporo eksperymentował z parą środkowych obrońców co bez wątpienia miało znaczny wpływ na tak słabą postawę w obronie. Teraz gdy z zespołu odszedł Jodłowiec sytuacja jeszcze bardziej się skomplikowała. Pozostał przeciętny Grodzicki , który zalicza sporo wpadek oraz Kowalczyk, który rundy jesiennej do najlepszych nie zaliczy. W obwodzie pozostaje także Wasiluk. Ofensywy Śląska nie trzeba raczej przedstawiać bowiem Mila , Kaźmierczak , Sobota to piłkarze , którzy są jednymi z najlepszych w Ekstraklasie. W Widzewie mamy z kolei młodego Stępińskiego oraz Sebastiana Dudka , który zagrał świetne zawody w jesiennym spotkaniu obu drużyn. BTS powinien spokojnie wejść a sam mecz zapowiada się overowo.

Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk
Typ: under 2,5
Kurs: 1.60
Bukmacher: Expekt

Dwie drużyny, które w tym okienku transferowym zostały mocno osłabione. Z jednej strony Polonia Warszawa , z której ubyli Dwaliszili , Cani , Teodorczyk , Brzyski czy też Baszczyński czyli zawodnicy , którzy występowali w pierwszym składzie Czarnych Koszul. W Gdańsku pożegnano się z A.R. Traore czyli prawdziwą gwiazdą nie tylko Lechii ale i całej Polskiej Ekstraklasy. Jak widzimy osłabienia ofensywne obu zespołów są wielkie a więc możemy się spodziewać bardzo nudnego widowiska. Kurs jak najbardziej adekwatny do typu. Polecam! ????
Pomogłem? Kliknij dzięki! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tbm 642

tbm

Forum VIP
Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk @ remis lub Lechia - 1,53 w Bet365 Stawka: 3/5
W Polonii duże zawirowania. Przede wszystkim odeszli Dwaliszwili, Teodorczyk, Brzyski, Cotra, Baszczyński. Zawodnicy pierwszego składu, którzy zdobyli ponad połowę bramek dla Polonii w poprzedniej rundzie! Z drugiej strony mówi się o zakontraktowaniu Lukjanovsa, a potwierdzono przybycie Martina Barana, Vytautasa Luksa. Ogólnie jednak wrażenie bardzo złe i nawet z Gołębiewskim czy Wszołkiem w składzie trudno będzie utrzymać tak wysokie miejsce w lidze.
W Gdańsku względny spokój. Względny bo odejście Traore nie zostało uzupełnione przez żadnego wartościowego gracza, ale... &#39;może jakoś to będzie&#39;. Ciągłe faworyzowanie Polonii wobec zaistniałej sytuacji jest moim zdaniem nie na miejscu. Lechia dosyć regularnie punktowała na wyjazdach i choć nowa runda to prawie jak nowy sezon, to jestem zdania, że znów mogą przywieźć punkty z gry wyjazdowej. Stawiam na Lechię z podpórką na remis za średnią stawkę.

Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin @ Zagłębie Lubin - 1,95 w Bet365 Stawka: 2/5
Zagłębie wywiera na mnie dobre wrażenie. Pozbyli się zawodników zbędnych (Hodur, Sloboda) lub takich, którzy nie spełniali oczekiwań (Sernas). W zamian za to mamy Adriana Błąda, Wojciecha Trochima, napastnika Kowalczyka z ME, a także obrońców Cotra i Godal. Okienko transferowe zdaje się na plus. Jak to zaskoczy w lidze?
Początek sezonu katastrofalny, 0:4 w Szczecinie to najwyższa porażka w tym sezonie. Czas na rewanż? Przedłużono kontrakt z trenerem Hapalem, a więc jest zaufanie, jest czas na dalszą budowę drużyny. Innymi słowy w Lubinie spokój, który może przerodzić się w dobre wyniki na wiosnę. Jestem zdania, że Zagłębie &#39;odpali&#39; już od pierwszej kolejki, ale ze stawką jestem ostrożny, ponieważ Pogoń nie mając klasowych napastników może skupić się na wywiezieniu z Lubina jednego punktu.
 
D 3

domto

Użytkownik
Podbeskidzie Bielsko-Biała vs Jagiellonia Białystok
Typ: 1
Kurs: 3,00
Bukmacher:
Expekt
Sobotnią serie spotkań rozpoczną piłkarze w Bielsku-Białej gdzie miejscowe Podbeskidzie podejmie drużynę Jagiellonii. W drużynie Podbeskidzia w przerwie zimowej nastąpiła istna rewolucja, pożegnano się z 14 zawodnikami oraz nastąpiła zmiana trenera (Sasala zastąpił Kubicki). Do zespołu dołączyli B.Telichowski, T.Górkiewicz, A.Sloboda, A.Deja, oraz 3 piłkarze występujący ostatnio .... w Jadze bramkarz Krzysztof Baran, obrońca Luka Gusić oraz zbierający dobre recenzje pomocnik Marko Ćetković. Po roku dyskwalifikacji dołączył również Darek Kołodziej mogący potężnie uderzyć z lewej nogi, oraz Bartłomiej Konieczny filar defensywy po półrocznej przerwie spowodowanej kontuzją. W zespole z Białegostoku po stronie wzmocnień uwagę zwraca koreański pomocnik Kim Min-kyun oraz obrońca ze Słowacji, Lubos Hanzel. W zespole Jagiellonii na pewno (oprócz wspomnianej trójki graczy) nie zobaczymy Tomasza Zahorskiego oraz Łukasza Tymińskiego, którzy odeszli. Oraz Niki Dzalamidze, który zerwał więzadła i na wiosnę nie będzie do dyspozycji trenera Hajty! Patrząc na wyniki sparingów (http://tspodbeskidzie.pl/m77/rozgrywki-sparingi) można stwierdzić, iż Podbeskidzie się dobrze przygotowało do walki o pozostanie w ekstraklasie. Powinni wykorzystać atut własnego boiska, i wyjść zaangażowani i zdeterminowani do walki przez pełne 90 minut. Podczas konfrontacji w rundzie jesiennej już w 1. minucie meczu Górale objęli prowadzenie i choć długimi fragmentami byli drużyną lepszą to Jagiellonia wygrała ten mecz (czy zasłużenie czy nie 3pkt się liczą). Także aut własnego boiska może pomóc Podbeskidziu w odniesieniu cennego zwycięstwa!
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Podbeskidzie Bielsko-Biała vs Jagiellonia Białystok Typ: 1
No zobaczymy... Może i odpalą ???? Fabian Pawela i Robert Demjan dają nadzieję... ale obrona z Darkiem Pietrasiakiem, który dawno zagubił formę oraz z Piterem-Bucko najlepiej nie wygląda ;) O zwycięstwo trudno, ale nie jest to niemożliwe ;) Może się przekonam do Podbeskidzia.
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok @ X do przerwy - 2,10 w Bet365 Stawka: 1/5
Prawdziwa wymiana w drużynie Podbeskidzia. Odeszli m.in Adamek, Jeleń, Cienciała, Cohen, Nather. Natomiast przybyli: Kołodziej, Telichowski, Górkiewicz, Gusić :wink: No i trener Kubicki. Czy w Bielsku obronią Ekstraklasę? Zadanie bardzo trudne i już na początek Jagiellonia, która nie przegrała żadnego wyjazdu w tym sezonie. Co prawda wiekszość z nich remisowała, ale nie przegrywała :wink:
Ze składu Jagi wypadł najlepszy strzelec z rundy wiosennej Dzalamidze, który doznał poważnej kontuzji. To nieco krzyżuje plany trenera Hajto, ale w składzie pozostają Frankowski, Smolarek czy nowy Koreańczyk Kim Min-Kyun :wink: Zdaje się, że o ile w Ekstraklasie Jagiellonii trudno będzie mocno piąć się w górę, to swojej szansy upatrują w pucharze. Ale... mogę się mylić :wink:
Do rzeczy... Podbeskidzie wierzy w awans? A nawet jeśli nie to warto zawsze punktować. Aby punktować trzeba grać uważnie w obronie. Jest tam Darek Pietrasiak, który ma pokierować defensywą. I w sumie przez 45 minut może mu się to udać ???? Trudno przewidzieć co wydarzy się w tym meczu, czy Podbeskidzie zaskoczy in plus, a może będzie tak jak wygląda na papierze, czyli cieniutko... Stąd zrodził się pomysł typu na remis do przerwy :wink: Ogólnie zapowiada się mecz nudny jak flaki z olejem (obym się mylił). ;P Remis po 45 minutach za delikatna stawkę.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Korona Kielce - Legia Warszawa 3:2

Typ: 2 DNB
Kurs: 1.43


W ostatni weekend lutego w końcu startuje runda wiosenna T-Mobile Ekstraklasy. Lider - Legia Warszawa - na inaugurację zmierzy się z Koroną w Kielcach. Korona zajmuje zaledwie trzynaste miejsce w lidze - raptem dwie pozycje nad strefą spadkową.. Ale na dzień dzisiejszy są spokojni. Przewaga aż dziesięciu oczek nad znajdującymi się &quot;pod kreską&quot; Podbeskidziem i Bełchatowem powinna zagwarantować Koronie spokojną wiosnę. Lider z Warszawy jedzie na inaugurację z pewnością po 3 punkty. Ekipa Legii jest zdecydowanym faworytem rozgrywek. Wielu ekspertów wręcz jest zdania, że zdobycie mistrzostwa Polski będzie dla Legii formalnością. Legię opuściło w zimowym okienku transferowym kilku wartościowych piłkarzy, jednak na Łazienkowską dla odmiany przybyli Wladimir Dwaliszwili, Igor Berezowski, Tomasz Jodłowiec, Bartosz Bereszyński i Tomasz Brzyski. Mecz zarówno dla jednych i drugich będzie odpowiedzią na to, w jakiej formie przed nadchodzącą rundą są obydwa zespoły. Stawiam dwójeczkę w kierunku faworyta. Niespodzianki raczej nie będzie.. H2H zdecydowanie w stronę Legii 4-2-11..
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Z góry uprzedzam że to typ w stylu &quot;tonący brzytwy się chwyta&quot; do typów dnia ;) Ale nie jest wykluczone że wejdzie.

Dyscyplina: Piłka Nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Typ: dokładny wynik 0:0
⛔
Kurs: 8.0
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: Rozpoczyna się runda wiosenna najgorszej ligi świata - polskiej ekstralipy. Na inaugurację mecz w Lubinie. O 18:00 na Dialog Arenie spotkają się drużyny Zagłębia oraz Pogoni Szczecin. Mój typ na ten mecz to bezbramkowy remis. Dlaczego?
Wszyscy znamy wartość naszej ligi. No nie ma co ukrywać, jest bardzo nudna i słaba poziomem. Warunki pogodowe nie sprzyjają naszym marnym kopaczom. Na jutro zapowiadana jest temperatura -3 stopnie i opady śniegu. Ponadto nie wierzę, że Zagłębie przygotuje dobrej jakości murawę, co również nie pomoże w zdobywaniu goli i ogólnym rozgrywaniu akcji.
Co prawda w przerwie zimowej drużyny rozgrywały sparingi, padały bramki, ale nie oszukujmy się. Żaden sparing nie może się równać zmaganiom o punkty. Zarówno Zagłębie jak i Pogoń prezentują mniej więcej podobny poziom. Obie mają bilans 6-3-6, z tym że Miedziowi zostali ukarani ujemnymi trzema punktami.
Podsumowując uważam, że zimowa stagnacja da się we znaki, mecz będzie nudny jak flaki z olejem i drużyny podzielą się punktami. Pozdrawiam.
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Według mnie najciekawszą na dziś opcją jest gra underu 2,5 bramki @ 1,59 w meczu Polonii z Lechią. Wiadomo, jaka jest sytuacja w Warszawie. Odszedł Dwaliszwili, a do niego dołączyli też: Teodorczyk, Brzyski, Cotra i najprawdopodobniej dojdzie Kokoszka (choć pewnie dzisiaj zagra). Nie pozyskali oni żadnego zawodnika, który mógłby zastąpić dwóch pierwszych. Zatem w ofensywie wygląda to nadzwyczaj marnie. Lechia? Traore - to najmocniejsze nazwisko, ale już w Turcji. Kto go ma zastąpić? Buzała ... litości! Chłopak marnował 400% szans w Bełchatowie i wątpie, aby strzelał w Gdańsku.
Wątpie, aby rozwiązał się przy Konwiktorskiej worek z bramkami, chociaż w Gdańsku było 3:1. Wtedy też było trochę baboli (vide Pawełek z wolnego puścił niezłą bramkę po krótkim ???? ). Stawiam 0:0/1:1 ;)
Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk under 2,5 bramki @ 1,59 ✅ ✅ 1-1
ComeOn
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Z góry uprzedzam że to typ w stylu &quot;tonący brzytwy się chwyta&quot; do typów dnia ;) Ale nie jest wykluczone że wejdzie.
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Typ: dokładny wynik 0:0

Kurs: 8.0
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: Rozpoczyna się runda wiosenna najgorszej ligi świata - polskiej ekstralipy. Na inaugurację mecz w Lubinie. O 18:00 na Dialog Arenie spotkają się drużyny Zagłębia oraz Pogoni Szczecin. Mój typ na ten mecz to bezbramkowy remis. Dlaczego?
Wszyscy znamy wartość naszej ligi. No nie ma co ukrywać, jest bardzo nudna i słaba poziomem. Warunki pogodowe nie sprzyjają naszym marnym kopaczom. Na jutro zapowiadana jest temperatura -3 stopnie i opady śniegu. Ponadto nie wierzę, że Zagłębie przygotuje dobrej jakości murawę, co również nie pomoże w zdobywaniu goli i ogólnym rozgrywaniu akcji.
Co prawda w przerwie zimowej drużyny rozgrywały sparingi, padały bramki, ale nie oszukujmy się. Żaden sparing nie może się równać zmaganiom o punkty. Zarówno Zagłębie jak i Pogoń prezentują mniej więcej podobny poziom. Obie mają bilans 6-3-6, z tym że Miedziowi zostali ukarani ujemnymi trzema punktami.
Podsumowując uważam, że zimowa stagnacja da się we znaki, mecz będzie nudny jak flaki z olejem i drużyny podzielą się punktami. Pozdrawiam.
Zamiast wypisywać głupoty i zmyślone fakty zajmij się lepiej czymś innym, a nie robieniem ludziom wody z mózgu.
po 1. Zagłębie ma jedną z najlepszych nawierzchni piłkarskich w Europie!
po 2. Murawa w Lubinie jest podgrzewana i drenowana.
po 3. Zagłębie zapowiada odwet za pierwszy mecz w Szczecinie, a mecz na pewno nie będzie nudny.
Pozdrawiam
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Polonia - Lechia
Typ: X/X (do przerwy/koniec meczu) (0-0 1-1)✅
Kurs: 4,5
Bukmacher: Unibet


Jak już wiadomo w Polonii są duże osłabienia,odeszli Dwaliszwili, Teodorczyk, Brzyski, Cotra, Baszczyński.Więc jak widać kadra &quot;czarnych koszul&quot;została mocno &quot;przewietrzona&quot;, zawodnicy Ci wnosili dużą wartość do gry warszawian, po ich odejściu siła ofensywna znacznie spadła. Tak naprawdę z wartościowych zawodników został tylko Wszołek,Jnjac,Kokoszka,Todorovski,Kiełb.Pobrałem typ remis do przerwy i na koniec meczu ponieważ uważam że Polonia u siebie w dalszym ciągu będzie trudna do pokonania, gra z Lechią która straciła swoją największą broń (Traore) Zastąpić ma go Buzała, a jak wiadomo zawodnik ten do najskuteczniejszych nie należy. Lechia przerwę między rundami przepracowała bardzo spokojnie. Siłą tego zespołu na pewno będzie stabilny skład, który już ze sobą od jakiegoś czasu gra. Mecz w Warszawie zapowiada się &quot;underowo&quot;, myślę że wielu bramek w tym spotkaniu nie zobaczymy. Żadna z drużyn nie będzie chciała już na początku rundy stracić punkty. Więc pewnie nie zobaczymy otwartego spotkania, być może w tym spotkaniu nie zobaczymy żadnej bramki....no co po cichu liczę:smile:
Dobrym typem w tym meczu jest też under 2,5,✅ tylko trochę kurs spada ale do jakiegoś dubelka jak najbardziej 1,52.Unibet


Pomogłem? Kliknij dzięki! :smile:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
J 2

jerzyk1309

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Polonia - Lechia
Typ: X/X (do przerwy/koniec meczu)
Kurs: 4,5
Bukmacher: Unibet


Jak już wiadomo w Polonii są duże osłabienia,odeszli Dwaliszwili, Teodorczyk, Brzyski, Cotra, Baszczyński.Więc jak widać kadra &quot;czarnych koszul&quot;została mocno &quot;przewietrzona&quot;, zawodnicy Ci wnosili dużą wartość do gry warszawian, po ich odejściu siła ofensywna znacznie spadła. Tak naprawdę z wartościowych zawodników został tylko Wszołek,Jnjac,Kokoszka,Todorovski,Kiełb.Pobrałem typ remis do przerwy i na koniec meczu ponieważ uważam że Polonia u siebie w dalszym ciągu będzie trudna do pokonania, gra z Lechią która straciła swoją największą broń (Traore) Zastąpić ma go Buzała, a jak wiadomo zawodnik ten do najskuteczniejszych nie należy. Lechia przerwę między rundami przepracowała bardzo spokojnie. Siłą tego zespołu na pewno będzie stabilny skład, który już ze sobą od jakiegoś czasu gra. Mecz w Warszawie zapowiada się &quot;underowo&quot;, myślę że wielu bramek w tym spotkaniu nie zobaczymy. Żadna z drużyn nie będzie chciała już na początku rundy stracić punkty. Więc pewnie nie zobaczymy otwartego spotkania, być może w tym spotkaniu nie zobaczymy żadnej bramki....no co po cichu liczę:smile:
Dobrym typem w tym meczu jest też under 2,5, tylko trochę kurs spada ale do jakiegoś dubelka jak najbardziej 1,52.Unibet


Pomogłem? Kliknij dzięki! :smile:
a propo Injaca:
http://www.90minut.pl/news/204/news2042735-Dimitrije-Injac-po-operacji-kolana.html
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom