>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

16. kolejka Speedway Ekstraligi (21.08.2011)

Status
Zamknięty.
x_design 450

x_design

Użytkownik


Plan spotkań:

Stal Gorzów Wlkp. - Unia Leszno (17.00)

Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów (19.30)

Falubaz Zielona Góra 60:30 Stal Rzeszów (awansem)
Apator Toruń 40:0 Sparta Wrocław (walkower)​


Stal Gorzów Wlkp. - Unia Leszno
Janusz Kołodziej - Troy Batchelor (+1)
Typ: 2 ✅
Kurs: 2.00
Bukmacher: Tobet

Troy obecnie znajduje się w zdecydowanie wyższej formie niż Janusz. Jego ostatnie występy w Gorzowie także napawają optymizmem przed dzisiejszym startem (13 punktów w barażu DPŚ, 10 w finale przy 7 punktach Kołodzieja). Wszystko wskazuje na to, że dziś pojedzie aż 7 razy (zastępstwo zawodnika + rezerwa taktyczna). Przewiduję dwucyfrową zdobycz w jego wykonaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
C 0

cop

Użytkownik
Dokładnie to samo pobrałem, byłem zszokowany wysokim kursem (!) i jeszcze handi na Troya. Jakieś przecieki co do super formy po tygodniowych treningach Janka mają? :razz::razz:
PS: Włókniarz jeździ o 17:30, nie 19:30.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Stal Gorzów Wlkp. - Unia Leszno
Janusz Kołodziej - Troy Batchelor (+1)
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Tobet

Troy obecnie znajduje się w zdecydowanie wyższej formie niż Janusz. Jego ostatnie występy w Gorzowie także napawają optymizmem przed dzisiejszym startem (13 punktów w barażu DPŚ, 10 w finale przy 7 punktach Kołodzieja). Wszystko wskazuje na to, że dziś pojedzie aż 7 razy (zastępstwo zawodnika + rezerwa taktyczna). Przewiduję dwucyfrową zdobycz w jego wykonaniu.
ja nie pokusze się tego zagrać. Janek odpoczywał cały tydzień, zakaz startu w Szwecji - wielka niewiadoma. Potencjał jest, pytanie co z nim i jak go wykorzysta? Janek w parze ze Skórą (punkta żadnego nie straci), a Troy z z/z. Wielkim znakiem zapytania jest też dla mnie podejście Unii do tego spotkania, bo i tak w perspektywie mają dwumecz z Toruniem i tak.. Australijczyk kiepsko jak na jego poziom na wyspach, wcale takie oczywiste dla mnie to nie jest..
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
w pełni popieram ten typ Janusz Kołodziej - Troy Batchelor (+1)✅. Młody kangur obok Jarka jest jednym z liderów Unii. Koldi ma dość duże wahania formy.
Liga angielska jak dla mnie nie jest zbyt dobrym wyznacznikiem formy Troya
Co do podejścia to wkoncu jest ich praca za która dostają wynagrodzenie. W obecnej sytuacji kadrowej cieżko bedzie im wygrać z Toruniem wiec jest prawdopodobieństwo ze znowu wpadną na siebie.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
a może by tak...:&gt;
Vaculik +0.5 vs Kasprzak -0.5 @ 2.2 Tobet

Stawka 2/10

Kurs z kosmosu. Kasprzak jest lepszym zawodnikiem mimo słabego sezonu. Średnia KK w Ekstralidze w tym sezonie to 1.8, Vaculik 1.6. Krzysiek jest prowadzącym parę, od niego oczekuje się w Tarnowie wysokich zdobyczy punktowych. Zawodnicy porównywalni ze wskazaniem na Polaka, zatem dlaczego po takim kursie nie spróbować?
 
C 37

chmg

Użytkownik
Pedersen - Hampel 2 @1,75 ✅
Gollob - Hampel 2 @1,7 ✅
Betsafe
Jarek w formie, do tego dochodzi z/z za Adamczewskiego i bardzo prawdopodobny jest też 7 start jako taktyczna. Co do gospodarzy, to możliwy jest taki ruch, że przy pewnym zwycięstwie Tomek może nie wystartować w nominowanym, ale nawet jeśli to Mały powinien w tych 7 startach przywieźć lekko 14-15 pkt.
 
L 6

liroy27

Użytkownik
Bjarne Pedersen Total points over 7,5 wszystkie Tobet @2.10
8pkt dla nowego uczestnika GP? Nic dodać nic ująć
10/10

T.Gollob Under 11.5 @ @2.30 Tomek pojedzie zapewne w max 4biegach, kontuzja nie zaleczona itp. Każda wymówka jest dobra jak się dostaje ryczałt za mecz
6/10

Batch -1 - Koldi @1.60 Zdecydowanie Batchelor mimo że jego wyniki w Gorzowie nie są imponujące to jest faworytem, nie wierze że Koldi w tydzien w magiczny sposób odczaruje się
6/10

Polonia Piła - KSM Krosno H(0 - 38.5) @1.70 Sam jestem z Piły ale wynik niższy niż 64-26 nie jest realny... Powódy są 3: Szymko, Dolny i Rembas nie wierze, że 4 zawodników zrobi po 15pkt z bonusami (Pawlicy ok, ale Iwanow po kontuzji czy Staszek zgubią z 5pkt, a juniorzy z Rembasem dorzucą kolejne 6. Linia przesadzona troszkę.
10/10
Na styk weszło
Lublin - Opole ako 8.0 Licze na niespodzianke wkońcu Opole jedzie tam wygrać 1/10
+7,4j
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
T.Gollob Under 11.5 @ @2.30 Tomek pojedzie zapewne w max 4biegach, kontuzja nie zaleczona itp. Każda wymówka jest dobra jak się dostaje ryczałt za mecz
Ryczałt za mecz to on miał ale w zeszłym sezonie. W tym sezonie tak jak większość zawodników w lidze ma pieniądze za każdy punkt.
1 punkt = 7500 zł (Crump ma podobno 8000 za punkt i jest to najwięcej za punkt, inne ligowe &quot;gwiazdy&quot; mają duże ryczałty - Hampel, czy taki Herbi, AJ)
Także ten argument odpada. Ogólnie rzecz biorąc z Gollobem to trudny temat. Jak Gorzów będzie mocno prowadziło to można się też spodziewać, że nie pojedzie w nominowanym (np. da jechać Zmarzlikowi), podobnie jak wypuszczanie Zmarzlika przed siebie... Ale jednak uważam, że mecz nie będzie aż taką miazgą Gorzowa i Tomek pojedzie w nominowanym. Linia 11.5 spokojnie do przekroczenia jeśli tylko będzie mu się chciało...
Batch -1 - Koldi @1.60
Troy +1 jest zakład w tobet. Np. Betsafe daje @1.50 na kangura przy rynku 12. Rano już panowie pisali, było @2.00. Widać po spadkach, że wszyscy się rzucili, wydaje się być to dobrym typem ale nie wiadomo jak tam Koldi i jego &quot;odnowa&quot;.
Bjarne Pedersen Total points over 7,5 wszystkie Tobet @2.10 8pkt dla nowego uczestnika GP? Nic dodać nic ująć
Nie wiadomo jak on to świętował... jak wracał do Polski itd.
Poza tym już powoli chyba staje się coraz bardziej jasne, że w przyszłym sezonie nie będzie jeździł dla Jaskółek więc też nie musi się jakoś spinać.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Wlokniarz Czestochowa - Tauron Azoty Tarnow
pierwszy mecz barażowy o pozostanie w SE. Ostatnia drużyna bije sie z 3 druzyna 1 ligi czyli ktos z 3 Gniezno, Grudziądz, Gdańsk. Mecz niewątpliwie ważny i według mnie wygraja go gospodarze. Powodow oczywiscie jest jest kilka. Po pierwsze az 5 zawodnikow składu jaskółek startowało wczoraj w eliminacjach do GP a Fredka jest po kontuzji. Kolejnym elementem są juniorzy. Młodzi zuzlowcy z Tarnowa to jedni z jasłabszych jak nie najsłabsi juniorzy w polsce. Wynik 5;1 w biegu juniorów wcale by mnie nie zdziwił. Do tego własny tor i rewelacyjny Grisza.
To ze się dostał to GP nie znaczy ze będzie robił powyżej 8 punktów Patrz Artiom czy nasz Koldi. Prędzej bym postawił tutaj na under

Czewa win 1,35✅
czewa -6,5 1.85✅
Pedersen under 7.5✅

zastanawiam sie nad HAns -1 vs musielak✅. Andersen w meczu z Rzeszowem pokazał sie dosc dobrze i dzisiaj ten 1 punkt na bieg powinien wygrywac. Jedzie u siebie a na przeciwko poobijane byki. Juniorka Gorzowa tez powinna powalczyc z Musielakiem
podaj buka / R_26
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Co do meczu w Częstochowie to ładne kursy można znaleźć w unibecie. Czysta 1 to @1,45 a i ujemne handi -4.5 @1,72 zachęca do postawienia na Lwy. Niepokoi mnie jedynie ustawienie par, bodajże po raz pierwszy w tym sezonie jadą Włókniarze w takim zestawieniu, boję się zwłaszcza o I parę z Artiomem. No ale jeśli gospodarze marzą o uniknięciu baraży to muszą dzisiaj wygrać i to w miarę wysoko w perspektywie rewanżu na Mościcach.
Włókniarz Częstochowa - Tauron Azoty Tarnów 1 @1,45 unibet ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom