>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

16. kolejka Premier League (28.12 - 30.12.2020)

Status
Zamknięty.
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Nic nie ruszałem na godzinę 19. Jednak z uporem maniaka zagram dzis ze United wygra i ponizej 2.5 gola.

Ostatnio pokryłby to Tottenham ale Jose za mocno chcial bronić i utopil w końcówce spotkania jak z Palace.

United nie gra imponująco na własnym obiekcie i pojde za statystyka
 
Otrzymane punkty reputacji: +275
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Zauważyłem, że w niektórych bukach można obstawiać liczbę celnych strzałów w meczu i z tego co sprawdziłem to w znacznej większości w ostatnich meczach padał under 9,5 i tylko raz na 12 meczów padł over 10,5 celnych. Możliwe, że wynika to ze zmęczenia zawodników przy takiej częstotliwości meczów. Kursy na under 9,5 kształtują się na poziomie 1.50-1.70
Właśnie zakończyły się 4 mecze i strzałów celnych było najwiecej 7 i to w meczu Leeds, który skończył się wynikiem aż 0:5, w pozostałych meczach po 6 celnych strzałów. Kursy które by weszły to 2.20-2.40
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Tottenham @1.50
Tottenham -1 @2.37
efortuna


W poprzedniej kolejce Totki trochę pechowo, ponieważ od pierwszej minuty prowadzili, aż do straty bramki w 86'. W tamtym spotkaniu mierzyli się z Wolves i było to spotkanie wyjazdowe.
Kolejnym przeciwnikiem, z jakim zmierzą się podopieczni Mourinho będzie Fulham. Tutaj sytuacja powinna być o dużo łatwiejsza.
Fulham obecnie zajmuje 18. pozycję. Wyjazdy nie są ich najmocniejszą stroną, bo tylko jedno zwycięstwo.
Ostatnie pięć spotkań, to same zwycięstwa Totków. Czas powrócić na zwycięską ścieżkę, a przeciwnik ku temu jest idealny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +103
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Tottenham-Fulham przełożony

Fulham's Premier League match at Tottenham on Wednesday evening has been postponed because of an outbreak of coronavirus at the club.


W sumie 18 potwierdzonych przypadków w cełej lidze we wtorek, wiec chyba beda sie czesciej te przelozone spotkania zdarzac.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom