>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

16. kolejka Premier League (28.12 - 30.12.2020)

Status
Zamknięty.
ranczo0123 448,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Everton - Manchester City
Typ: Everton over 1.5 kartek
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Bardzo sympatyczny kurs na kartki ogolne jak i samego Evertonu. Ide w strone kartek gospodarzy bo kurs mnie do tego skusil jak i widze w nim spory potencjal. The Toffees sa w czubie Premier League jesli chodzi o zbieranie upomnien od sedziow. Ten mecz bedzie bardzo trudny a i rywal bardzo niewygodny. Mecz na szczycie ligowej tabeli bo wicelider podejmie u siebie 5 druzyne. Najciekawsze jest to, ze wiceliderem wcale nie jest tutaj City. Sedzia bedzie taki ligowy sredniak nic specjalnego Martin Atkinson. Probuje.
 
Ostatnia edycja:
lukas88 274,2K

lukas88

Forum VIP
Chelsea- Aston Villa
Typ: 1
Kurs: 1,75
Coolbet
Stawka 8/10


Chelsea po fajnym początku sezonu, ostatnie spotkania nie wyszły im najlepiej raptem jedna wygrana w czterech ostatnich pojedynkach, a poza tym trzy porażki z Arsenalem, Wolves i Evertonem, jutro szansa na przełamanie z przebojową w tym sezonie Aston Villą, która z kolei w czterech poprzednich spotkaniach zdobyła aż 10 punktów, z tym że grała z zespołami z dolnej części tabeli. Uważam że limit serii błędów zespołu Lamparda został wyczerpany i jutro w mojej ocenie powinni odnieść przekonujące zwycięstwo.
Niezwykle silna ofensywa Chelsea powinna mieć jutro ułatwione zadanie bo za czerwoną kartkę pauzuje filar defensywy gości Mings.
Alternatywnie proponuję:
Chelsea (-1,5) @ 2,90 Unibet 4/10
over 10,5 RR @ 1,84 Fortuna 5/10


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Everton- Manchester City
Typ: 2 (-1) AH
Kurs: 1,82
Marathonbet
Stawka 6/10


Podopieczni Guardioli podejmują jutro na trudnym terenie zespół Evertonu, który notuje świetną passę 4 wygranych w Premier League, w tym na rozkładzie Arsenal, Chelsea czy Leicester. City po słabym początku sezonu pnie się w góre tabeli, opanowali problemy z kontuzjami i już większość zawodników jest do dyspozycji trenera. Gorzej z kolei wygląda sytuacja w zespole Ancelottiego gdzie od pewnego czasu wyłączony jest czołowy asystent Digne, poza tym w ostatnich tygodniach wypadli Allan, James czy Richarlison. Uważam że City dysponuje silniejszym i szerszym składem od The toffies i jutro powinni wywieźć z Liverpoolu 3 punkty.​
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Leicester 2.00
Leicester(-1) 3.15
Leicester dnb 1.5

Lisy juz padake na wyjezdzie raz zagraly z Liverpoolem. Jednak wyjazdowa forma moze imponowac. W tym aspekcie sa trzeci w lidze. Vardy strzela regularnie, a Maddison chyba uswiadomil sobie jak Grealish go przeskoczyl w kolejce do kadry i postanowil cos pokazac. Lisy po mistrzowie dosyc stabilnie usadowily sie w czolowce, grupa LE wygrana, a najblizszy wyjazd na Orly wyglada jak obowiazek do zaliczenia 3pkt. Z drugiej strony wiecznie obiecujacy Zaha, moze mlody Ajew i kolektyw... Kolektyw co traci dwie bramki na Villi grajac w przewadze zawodnika. Maddison i spolka powinni zrobic swoje. Já w to ide
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Aston Villa strzeli @1.40
efortuna


Co tu dużo pisać. Kibice The Blues na pewno nie takiej gry się spodziewali po swoich ulubieńcach. W ostatnich pięciu spotkaniach tylko dwa zwycięstwa; ze słabiutkim Leeds i nieco lepszymi Młotami. Dziś przeciwnik do najłatwiejszych nie należy. Gdyby piłkarzom Aston udało wygrać się dwa mecze, to zajęliby miejsce lidera.
Liczę na minimum jedną bramkę przyjezdnych, mimo że Chelsea na własnym stadionie prezentuje się przyzwoicie, ale patrząc na formę wyjazdową Lwów (5 zwycięstw i jedna porażka), to jedną bramkę powinni zdobyć.
Przyjezdni muszą zrobić wszystko, aby wykorzystać słabszą formę podopiecznych Lamparda.
 
Ostatnia edycja:
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Popieram kolegę karciarza co do bramki dla the Villans, a nawet idę krok dalej, bo zagrałem na co najmniej dwa gole z ich strony. Chelsea ostatnio kompletnie bez formy, z przodu tylko Mount z Abrahamem próbują coś szarpać, bo Werner tylko sabotuje ich wysiłki, za co zupełnie zasłużenie został skrytykowany przez Franka. Na domiar złego psuć się zaczęło też w tyłach, bo strata dwóch bramek z bezzębnymi Wilkami czy teraz nawet trzech z daremnym ostatnio Arsenalem to wyniki dość szokujące. Z kolei Villa zaczyna naprawdę imponować, szczególnie wynikami osiąganymi na obcych boiskach, a te przecież mogłyby być jeszcze bardziej okazałe, gdyby taki Watkins wykorzystywał przynajmniej co druga setkę stworzoną przez Grealisha. Tak czy inaczej potencjał mają spory, o czym w tym sezonie przekonały się u siebie ekipy Wilków, Lisów i Kanonierów. Myślę, że dzisiaj grając z kontry spokojnie są w stanie ukłuć dwa razy the Blues, którzy przechodzą obecnie lekki kryzys.

Chelsea Londyn - Aston Villa
Aston Villa powyżej 1,5 gola # 2,93 Fortuna 1:1 blisko było, brakło kilkunastu centymetrów przy uderzeniu McGinna :/
 
Ostatnia edycja:
dx2 216,6K

dx2

Użytkownik
Everton-City mecz przełożony

Everton vs Manchester City has been postponed due to a further five positive Covid-19 cases at the Etihad club.
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Zauważyłem, że w niektórych bukach można obstawiać liczbę celnych strzałów w meczu i z tego co sprawdziłem to w znacznej większości w ostatnich meczach padał under 9,5 i tylko raz na 12 meczów padł over 10,5 celnych. Możliwe, że wynika to ze zmęczenia zawodników przy takiej częstotliwości meczów. Kursy na under 9,5 kształtują się na poziomie 1.50-1.70
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Wytłumaczy mi ktos dlaczego nie grał Vardy?
Trener już na konferencji przed meczem mówił o oszczędzaniu jego i Tielemansa. Poprzedni mecz grali 2 dni wcześniej - u nas ciężary są przy grze co 3 dni, a co dopiero, gdy mecze dzieliło 48h. Trenerowi zależało na regeneracji jego kluczowych zawodników, tłumaczył to faktem, że lepiej jeden mecz zagrać bez nich, niż gdyby mieli grać i złapać kontuzję mięśniową i wykluczyć się na 6-8 tygodni. Teraz bardzo intensywny czas w Anglii, mecze ligowe co chwilę, jeszcze FA Cup, trzeba liczyć się z rotacją i ciężko może być trafić dobrze z zakładami, ale też składami, jeśli ktoś gra w Fantasy Premier League 🤔😉
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Zgodze sie ale fakt jest taki ze przez ta roszade stracili punkty w meczu ktory powinni wygrac. Jedynym plusem tej pandemii jest fakt ciekawych rozgrywek na Wyspach

Myslicie ze WBA ogra dzis Pawie? Moim zdaniem najciekawszy mecz z dzis. No i nie wiadomo co myslec o Kanonierach
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
Burnley-Sheffield.
Mecz walki,w którym ciężko wytypować faworyta. Gospodarze balansują nad strefą spadkową z niewielkim buforem punktowym, goście jeszcze ze złudzeniami , że można powalczyć o utrzymanie. Jedni i drudzy doskonale wiedzą jak ważny jest dzisiejszy mecz. Zapowiada się na twardy pojedynek,w którym nikt nie odstawi nogi. Będą trzeszczeć kości. Będą kartki.
Żk +2,5 - 1.63 w fortunie
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Myslicie ze WBA ogra dzis Pawie? Moim zdaniem najciekawszy mecz z dzis. No i nie wiadomo co myslec o Kanonierach
Oglądałem ostatni ligowy mecz Leeds i wyglądało to naprawdę kiepsko. Miałem wrażenie że w Leeds jakby zabrakło tlenu, a strata gola będzie poprostu kwestia minut. Mimo wszystko udało im się dopisać trzy punkty
Dla West Bromwich jest to kolejny mecz o być albo nie być w PL. Mimo sympatii do Leeds i Bielsy wydaje mi się, że gospodarze którzy ostatnio zremisowali z The Reds uwierzą w siebie i wygrają
 
S 2,6K

sirkeano

Użytkownik
Burnley-Sheffield.
Mecz walki,w którym ciężko wytypować faworyta. Gospodarze balansują nad strefą spadkową z niewielkim buforem punktowym, goście jeszcze ze złudzeniami , że można powalczyć o utrzymanie. Jedni i drudzy doskonale wiedzą jak ważny jest dzisiejszy mecz. Zapowiada się na twardy pojedynek,w którym nikt nie odstawi nogi. Będą trzeszczeć kości. Będą kartki.
Żk +2,5 - 1.63 w fortunie
Z typem bym się zgodził ogólnie - jednak bardzo dużo meczów oglądam w tym sezonie, a zwłaszcza w ostatnim czasie. Niestety trzeba przyznać, że kartki w PL to jest totalna loteria. Utopiłem tak już trochę grosza. Raz, że pozwalają sędziowie na ostrzejszą grę - jednocześnie jak jest ostry faul to lubi od razu paść czerwo. Żółte są głównie za faule taktyczne lub niesportowe zachowanie. Wiadomo linie 2,5 potrafi pokryć jedna stykowa sytuacja gdzie się Panowie poszarpią, ale bez takich spin często nie siada.
Post automatycznie złączony:

Oglądałem ostatni ligowy mecz Leeds i wyglądało to naprawdę kiepsko. Miałem wrażenie że w Leeds jakby zabrakło tlenu, a strata gola będzie poprostu kwestia minut. Mimo wszystko udało im się dopisać trzy punkty
Dla West Bromwich jest to kolejny mecz o być albo nie być w PL. Mimo sympatii do Leeds i Bielsy wydaje mi się, że gospodarze którzy ostatnio zremisowali z The Reds uwierzą w siebie i wygrają
Tak po prawdzie to sędzia okradł Burnley z przynajmniej remisu.Nie podyktował karnego ani nie zaliczył bramki w jednej ze stykowych akcji. Z drugiej strony WBA wygląda fatalnie mimo zmiany menago - a ten remis z LFC to wyglądał jak jakiś wydrukowany mecz. Dla mnie NOBET.
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
Z typem bym się zgodził ogólnie - jednak bardzo dużo meczów oglądam w tym sezonie, a zwłaszcza w ostatnim czasie. Niestety trzeba przyznać, że kartki w PL to jest totalna loteria. Utopiłem tak już trochę grosza. Raz, że pozwalają sędziowie na ostrzejszą grę - jednocześnie jak jest ostry faul to lubi od razu paść czerwo. Żółte są głównie za faule taktyczne lub niesportowe zachowanie. Wiadomo linie 2,5 potrafi pokryć jedna stykowa sytuacja gdzie się Panowie poszarpią, ale bez takich spin często nie siada.
Post automatycznie złączony:


Tak po prawdzie to sędzia okradł Burnley z przynajmniej remisu.Nie podyktował karnego ani nie zaliczył bramki w jednej ze stykowych akcji. Z drugiej strony WBA wygląda fatalnie mimo zmiany menago - a ten remis z LFC to wyglądał jak jakiś wydrukowany mecz. Dla mnie NOBET.
To fakt kartki rozkładają się loteryjnie PL. I to praktycznie w każdej kolekcje.
Jednak taki mecz, gdzie spotykają się drużyny grające prostymi środkami,musi generować stykowe sytuacje. Burnley wie, że tylko zwycięstwo z Sheffield przybliży ich do utrzymania. Goście zapowiadają, że będą grać do końca, więc napewno w meczu nie zabraknie tego wszystkiego co cechuje angielską piłkę, czyli bieganie i walka.
 
S 2,6K

sirkeano

Użytkownik
To fakt kartki rozkładają się loteryjnie PL. I to praktycznie w każdej kolekcje.
Jednak taki mecz, gdzie spotykają się drużyny grające prostymi środkami,musi generować stykowe sytuacje. Burnley wie, że tylko zwycięstwo z Sheffield przybliży ich do utrzymania. Goście zapowiadają, że będą grać do końca, więc napewno w meczu nie zabraknie tego wszystkiego co cechuje angielską piłkę, czyli bieganie i walka.
Tak tylko, zauważyłem taką zależność - pewnie to też kwestia sędziów. Że jak jedna ekipa gra ostrzej i druga ostrzej - to kartek nie ma - były już takie ostre mecze np. Villi gdzie szły grube kosy i zero kartek. W środku pola będzie się pewnie kotłowało - zobaczymy.
 
chinasky 341

chinasky

Użytkownik
Co do Kanonierów, liczę że pójdą za ciosem i pokonają Brighton. Gram bezpieczniej z podpórką bo gospodarze lubią remisy, jak na razie zanotowali ich 7, najwięcej w lidze. U siebie jeszcze nie odnieśli zwycięstwa i nie sądzę żeby to udało im się dzisiaj. Arsenal miał też jeden dzień więcej na odpoczynek co nie jest bez znaczenia w takim natłoku meczy.
15 miejsce w tabeli to wstyd dla takiego klubu jak Arsenal. Muszą takie mecze wygrywać, podbudowani ostatnim zwycięstwem nad Chelsea.
Arsenal dnb @1.60 sts (y)

skromie i jak po grudzie ale do przodu, po słabiutkiej pierwszej połowie w drugiej części gra Arsenalu nabrała trochę rumieńców. Drugą wygraną pod rząd w lidze (od sierpnia) można chyba uznać za małe światełko w tunelu..? Zobaczymy. W tabeli plus dwa oczka do góry.
 
Ostatnia edycja:
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Hmm tak sie zastanawiam jak długo jeszcze Arteta będzie trenerem Arsenalu, serio nikt nie widzi z zarządu jak gra ten zespół ? Mam nadzieje, dla dobra Arsenalu, że dzisiaj przegrają i zatrudnią nowego trenera.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom