>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

16. kolejka Premier League [13-15.12.2014]

Status
Zamknięty.
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
West Bromwich - Aston Villa
typ: 2
3.91
Pinnacle

Kursy przesadzone, goście na wyjazdach 11 punktów a gospodarze u siebie ledwie 6, poza tym ostatnie zwycięstwo WBA zanotowało pierwszego listopada w Leicester. Po serii czterech porażek udało im się zremisować tydzień temu z Hull City, zaś AV jest niepokonana od pięciu spotkań i przystępuje do tego meczu po dwóch zwycięstwach z rzędu. Szanse na wygraną gości na pewno są minimalnie większe niż na wygraną gospodarzy, podobną zdobyczą punktową na wyjazdach co AV może się pochwalić Arsenal i Tottenham a w tyle są Southampton,Everton czy Man Utd. Gospodarze w dużej mierze są uzależnieni od dyspozycji strzeleckiej Berahino który zdobył 7 goli czyli połowę całego dorobku bramkowego WBA, zaś AV to kolektyw z niezłym trio z przodu, Weimann-Benteke-Agbonlahor i ofensywnie usposobieni obrońcy Cissokho i Hutton. Goście dysponują lepszym składem i mają większy potencjał niż gospodarze, zaczeli sezon dobrze bo od 10 punktów w pierwszych czterech spotkaniach ale niestety potem nadszedł kryzys ale kto by oczekiwał od nich kompletu punktów w meczach z City,Chelsea czy Evertonem? Mimo wszystko Villa po dwóch zwycięstwach z rzędu zdaje się wracać na właściwe tory i pnie się w górę tabeli, tracą tylko dwa punkty do dziewiątego Liverpoolu i dziesiątego Tottenhamu, oba te zespoły jadą do kolejno do Manchesteru na mecz z United i do Swansea więc w razie wygranej jest bardzo realna szansa wyprzedzić oba zespoły.
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Arsenal Londyn - Newcaslte United
- Obie kadry są mocno osłabione kontuzjami, zawieszeniami,
- Arsenal to dość chimeryczny zespół w ostatnich tygodniach. Fatalne występy przeplatają całkiem solidnymi pojedynkami, jak choćby ten ostatni mecz z Galatasaray w Lidze Mistrzów,
- Newcastle po tragicznym starcie imponuje swoją formą, wisienką na torcie jest zwycięstwo w poprzedniej kolejce nad Chelsea Londyn,
- Jeśli u Kanonierów błysną ponownie tacy zawodnicy jak Ramsey, Podolski czy letni nabytek, Sanchez powinni wygrać, choć nie mogą lekceważyć swojego rywala,
- U Srok natomiast brylantem jest Papiss Cisse, który sporo trafia i był zdecydowanym liderem w meczu z The Blues,
Tym samym idziemy tropem bramek w tym pojedynku. Spodziewamy się dość otwartego meczu. Obie defensywy dość często pozostawiają wiele do życzenia, szczególnie po stronie gospodarzy. Stąd poniżej nasze sugestie:
Obie drużyny zdobędą bramkę, 1.666 SportingBet ✅
Cisse zdobędzie bramkę, 3.40 Sportingbet ⛔


Mistrzowska Promocja w Sportingbet: 2 bonusy przy pierwszej wpłacie! 100PLN + 400PLN
 
K 25

kwas28

Użytkownik
Witam. Wie ktoś może czemu Ivanovic ma ciągle 4 kartki? Dostał żółtka z Arsenalem , City, 2 x United i Liverpool. Jest to 5 kartek , a wszędzie widnieją 4. W angielskiej 2 żółtka inaczej są liczone? Dzieki za odpowiedz.
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Chelsea - Hull 3-0
Najbardziej najprędzej widzi mi się taki oto właśnie wynik.Przed tygodniem Chelsea odwaliła babola przegrywając z Newcastle tracąc dwie bramki zatem Mourinho nie darowałby swoim podopiecznym kolejnych strat w bramkach , nie mówiąc już o stracie punktów , kolejny mecz w Lidze Mistrzów i choć mecz o nic kolejne straty , tym razem jeden gol.Jak wiadomo Chelsea kładzie ogromny nacisk na defensywe i o oczywiście ma ku temu odpowiednich wykonawców , niby banały ale tak tylko przypominam ???? Nie sądze by Hull zdobyli dzisiaj bramke , sami raczej nie porwą się na jakiś wielki atak , strzał z dystansu , błąd Chelsea ? stały fragment ? to w jakimś stopniu można wykluczyć , przyjdzie rozprężenie Chelsea , będzie wysoki wynik dla gospodarzy , sensacja goście mogą coś zdobyć element przypadku też może mieć tu miejsce.
No ale dobra Chelsea bramki nie traci , pytanie teraz ile zdobywa.Najrozsądniejszą cyfrą wydaje mi się trójka.Chelsea mająca w zwyczaju zdobyć bramke , potem kolejną , uspokoić troche gre , odpocząć na murawie i tak też można to nazwać , mowiąc kolokwialnie pobawić się piłką , pograć w dziada a na koniec dobić rywala.Trudno przewidywać w której minucie meczu padnie pierwsza bramka i jak potoczą się dalsze bramki (zakładając , że takie będą ) przy zerowych stratach Chelsea.Przy korzystnym wyniku , niekorzystnym również pojawiają się zmiennicy i w zależności od ich chęci pokazania się , dobicia rywala formy ot po prostu zależy sporo.Przy wyniku 3-0 wszystko już jest jasne i pewne więc mecz przybiera forme dogrywania do końcowego gwizdka , zabawy piłką , czy też sprawdzenia nowych wariantów taktycznych.Właśnie dzisiaj w tej całej układance taki wynik wydaje mi się najbardziej prawdopodobny a jak będzie zobaczymy ????
Chelsea - Hull 3-0 dokładny wynik
7.4 betfair
 
R 4,7K

root

Użytkownik
Man Utd wygra oraz obydwie drużyny strzelą gola - 3.60 Bet365 ⛔ 3-0 ⛔
Wielu się tutaj spodziewa łatwego zwycięstwa Manchesteru United, ja jednak nie byłbym takim optymistą, spodziewam się, że Czerwone Diabły będą miały spore kłopoty w tym meczu, a to przede wszystkim dlatego, że ten mecz to najważniejszy mecz w sezonie dla obu drużyn, nie ma nic ważniejszego, a to, że Liverpool ma tak słabą formę, nie zmienia faktu, że na ten mecz zepną się na 200% i będą starali się ugrać nawet zwycięstwo, inna sprawa, że raczej ich na to nie stać w obecnej chwili, mogą mieć nawet problem, by ugrać chociaż remis w tym meczu.
Znając jednak sytuację w obronie Manchesteru United, z pewnością stać ich na to, by strzelić co najmniej jedną bramkę drużynie z Old Trafford, której w ostatnim meczu wypadł zdecydowanie najlepszy stoper w tym sezonie - Chris Smalling, z pewnością odczują jego brak, gdyż w tym sezonie spośród wszystkich środkowych obrońców Manchesteru prezentował zdecydowanie najlepszą dyspozycję i Liverpool nawet mając tak słabą siłę ofensywną po odejściu Luisa Suareza, czy kontuzji Daniela Sturridga, stać na to by ustrzelić chociaż jedną bramkę, bo o atak Manchesteru United nie ma co się martwić, do formy wrócił Robin van Persie, jest również kapitan zespołu Wayne Rooney, te nazwiska mówią same za siebie i z pewnością Manchester United ma kim nadrabiać braki obronne, do tego dodać równie przeciętną obronę Liverpoolu, ze zdecydowanie gorszym bramkarzem niż Manchesteru United wychodzi na to, że w meczu padnie kilka bramek i raczej dla obu stron.
edit:
Festiwal nieskuteczności ze strony Liverpoolu, Sterling i Balotelli zmarnowali tyle setek, że gdyby chociaż wykorzystali połowę z nich to Liverpool mógłby nawet wyjść zwycięsko z tego spotkania, ale to właśnie jest ta różnica między tymi klubami - zimna krew w ataku United oraz niesamowity bramkarz między słupkami bramki Czerwonych Diabłów, szkoda jednak, że zespołowi z Anfield nie udało się wcisnąć chociaż jednej, honorowej bramki.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Manchester United - Liverpool
Kolejny Hit kolejki w którym udział bierze czerwona ekipa z Manchesteru, tym razem podejmują przed własną publicznością nie zbyt dobrą drużynę z Liverpoolu.
Najciekawszym typem jaki znalazłem na to spotkanie są kartki, a raczej ich wysoka ilość jaka będzie w tym spotkaniu.
Poniżej przedstawiam jak wyglądała sytuacja H2H w kartkach:
16.03.14 United - LFC 7 kartek
01.09.13 LFC - United 6 kartek
13.01.13 United - LFC 5 kartek

Wypowiedzi przed spotkaniem:
Louis Van Gaal - &quot;Te mecze są jak walka Barcelony z Realem. Mój pierwszy pojedynek El Classico był rozegrany przy widowni liczącej 102 000 ludzi. Wygrałem swoje pierwsze derby 3:0, więc byłem wtedy bardzo zadowolony. Mam nadzieję, że wygram również swoje pierwsze derby tutaj&quot;
Henderson - &quot;Nie można tam jechać z takim nastawieniem. Nie możemy tam pojechać myśląc, że jeśli przegramy, to będzie tylko gorzej. Jeśli wygramy, nagle wszystko się zmieni.&quot;

FAKTY MECZOWE:

W meczach tych drużyn w Premier League pokazano 15 czerwonych kartek. Więcej sędziowie wyciągali tylko w meczach Liverpoolu z Evertonem (20).
Kolejnym argumentem który przemawia za moim jutrzejszym typem jest Mario Balotelli który znalazł się w kadrze meczowej. Nawet jak wejdzie z ławki na jakieś ostatnie 30 minut to szansę są duże że w wyniku frustracji zostanie ukarany kartonikiem.
✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
Ilość kartek w meczu:

Powyżej 5.5 @1.83 BET365

7 kartek w spotkaniu, tak jak pisałem Balotelli przytulił.
✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
 
bo86bo 7,1K

bo86bo

Użytkownik
Rojo żółta kartka TAK
3.50
Betsson

Z meczu na mecz ociera się on o kartonik. Dziś poczuje smak rywalizacji z Liverpoolem. Marcos w tamtym sezonie zebrał 10 żółtych i czerwoną w 29 meczach. W Anglii ma dopiero 2 na swoim koncie - przeciwko WBA i Hull. Ciekawe jak zostanie zlepiona obrona ja mam nadzieję,że wyjdzie United Valencia-Evans-Carrick-Rojo,że nie będzie eksperymentów dziś z McNairem. Chłopak ma czas jeszcze a ostatnio mocno zawiódł.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Manchester United - Liverpool
Manchester United ::: 1,83 ::: Pinnacle ::: 2/10
Manchester United -1 AH ::: 2,55 ::: Pinnacle ::: 1/10

Nie ma sensu tutaj się powtarzać co kolejkę. Różnica między United, a Liverpoolem jest taka, że Ci pierwsi są w formie, zaczęli punktować, a goście? Domyślcie się. &quot;Red devils&quot; grają do tego na Old Trafford gdzie jak gdzie, to o komplet punktów jest zawsze niezwykle trudno dla przeciwników.
Można sobie pisać te bajeczki o &quot;derbach Anglii&quot; czy tam prestiżowym meczu, ale w Premier League co kolejkę są jakieś derby czy mecze z podtekstami, a to wszystko wykreował medialny balonik który zawsze przed prestiżowymi meczami jest pompowany do granic możliwości.
Patrząc na czysto sportowe okoliczności to typ na 1 i basta!
Wynik: 3:0 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Dziś oczy całego piłkarskiego świata skierowane są na Old Trafford. Klasyk Premier League Manchester United - Liverpool, mecze między tymi drużynami to prawdziwa piłkarska bitwa, wiele podtekstów i dyskusyjnych decyzji arbitrów. Multum kartek pokazanych obydwu zespołom, często czerwonych. Dużo można było by pisać o takich niuansach, ale skupmy się na piłce nożnej i aktualnej dyspozycji obydwu klubów.
United po odejściu Sir Alexa załapało konkretny dołek, Moyes okazał się niewypałem, drużyna grała bardzo słabo w tamtym sezonie. Po objęciu wodzy w United przez Van Gala także nie wyglądało to zbyt dobrze, kiepski start sezonu i zaczęły się spekulacje czy na pewno był to dobry wybór. Jednak od kilku kolejek zaczyna być zauważalny wpływ Holenderskiego szkoleniowca na grę drużyny. Bardzo dobra seria zaczęła się od remisu w prestiżowym meczu z Chelsea liderem Premier League, United zagrało bardzo rozsądnie. United gra w ostatnich meczach bardzo dobrze, są małe braki bo oczywiście nie ma bardzo ważnego w układance Van Gala Di Marii, który robił by różnice na skrzydle. Niestety dla kibiców Liverpoolu nie upatruje dziś szansy na cokolwiek w wykonaniu ich ulubieńców.
Liverpool gra bardzo słabo, nie ma co się rozpisywać. Zagrożona jest posada szkoleniowca The Reds i to samo mówi za siebie. Odpadnięcie z Ligi Mistrzów kosztem FC Basel także nie wystawia dobrego świadectwa Liverpoolczykom.
Moim zdanie Liverpool nie ma dziś szans na zdobycie choć jednego punktu na bardzo trudnym terenie jakim jest Old Trafford. Mecz w środku tygodnia także robi swoje.

Manchester United - Liverpool
Gole gospodarzy powyżej 1,5 1,75✅✅

Betclic
 
spion-kop 41

spion-kop

Użytkownik
PREMIER LEAGUE 16 KOLEJKA
NIEDZIELA:
SWANSEA-TOTTENHAM
TYP – pierwszy gol strzeli Swansea.
KURS: 1,9
BUK: B Win

Ten mecz jest naturalnie w cieniu klasyka na Old Trafford, ale i tu emocji nie powinno zabraknąć. Tottenham przed sezonem z pewnością miał większe ambicje aniżeli Swansea, ale pierwsze 15 kolejek trochę zweryfikowało te prognozy. Dziś jak sądzę, oba kluby mają podobne cele – a te sięgają Ligi Europy. Zmiana na stanowisku trenera niewiele dała ekipie z północnego Londynu, Koguty notują najgorszy bilans na tym etapie od sezonu 2008/09. Swansea w tym sezonie zdecydowanie lepiej spisuje się u siebie, niedawno ograła tu największego wroga Tottenhamu – Arsenal. Charakterystyczne dla Łabędzi jest to, że znakomicie otwierają wynik meczu, ale później nie potrafią utrzymać wyniku (stracili w takich przypadkach aż 16 punktów). Z kolei Koguty wychodzą bardzo rozkojarzone na mecze, nikt nie stracił tyle bramek co podopieczni Mauricio Pochettino w pierwszym kwadransie meczu. Biorąc pod uwagę mocne wejścia w mecze Łabędzi i kiepską koncentrację w początkowych fragmentach meczów, stawiam że do gospodarze otworzą wynik spotkania.
 
enigmo_ 7

enigmo_

Użytkownik
Manchester United - Liverpool
Mecz o tzw. &quot;podwyższonym ryzyku&quot;. Wiadomo, rywalizacja między tymi ekipami ciągnie się od lat, mecze zawsze są grane na maksa przez obie strony. Dziś będzie podobnie, to raczej oczywiste. Rok temu w PL to ekipa z miasta Beatlesów była górą. I to dość zdecydowanie, bo wygrała aż 3 golami. Ale wtedy zdrowy był Sturridge, a także grał Suarez (jak się okazuje postać niezastąpiona). Pamiętne 3 rzuty karne, czerwona kartka Vidica, prawie, że hattrick Gerrarda. Cóż to był za mecz. Ale czas przejsć do teraźniejszośći. Dziś zespołem wyżej w tabeli jest ManU, który w końcu odpalił i zalicza już serię kilku wygranych pod rząd. Liverpool natomiast jest w strasznym dołku, odpadł z LM, przegrywa mecz za meczem. Ale nawet nie chodzi o to. Oni po prostu nie mają pomysłu na grę. I to widać gołym okiem. Jednak w takich meczach nie liczy się ani miejsce w tabeli, ani aktualna forma. Tu może w teorii zdarzyć się wszystko. Idąc jednak typowo czystym bukmacherskim umysłem to United jest faworytem, grają u siebie z podłamanym Liverpoolem a sami są w gazie. Wnioski chyba wysnuwają się same...
Dlatego proponuje kilka zakładów na ten mecz.

Wynik meczu/Obie drużyny zdobędą bramki -- ManU/Tak @3,40 ⛔⛔⛔
BTS -- Tak @1,70 ⛔⛔⛔
Dlaczego? Balotelli jest w kadrze na mecz. Może zagra i coś ustrzeli. Kiedy jak nie teraz? Poza tym może jakiś rzut wolny Gerrarda, stały fragment gry? Nie wiem. Wiem tylko, że Lpool jest w stanie strzelić gola De Gei. BTS dla mniej odważnych.

Gole gospodarzy -- Powyżej 1,5 @1,75
✅✅✅
edit: niesamowity De Gea, cieżko uwierzyć, że goście nic nie trafili, kto oglądał ten wie. :razz:
Wierzę, że świetna ofensywa United da radę zapakować gościom conajmniej 2 bramki i wziąć odwet za zeszłoroczną porażke w lidze. W ostatnich 5 meczach nie udało się to United tylko raz, z Crystal Palace.
Teraz biorę pod lupę drugi dzisiejszy mecz PL.
Swansea - Tottenham
Wielokrotnie w tym sezonie stawiałem na Koguty. I co? I zazwyczaj przegrywałem. Bo oni po prostu słabo grają. Tottenham niby jest solidny na wyjazdach, ale jakoś mnie to nie przekonuje. Swansea, 3 drużyna PL pod względem punktów zdobytych u siebie. To chyba o czymś świadczy. Typowa drużyna własnego boiska. Grają ładną i efektowną piłkę. H2H na korzyść gości. Dlatego też postanawiam nie typować wyniku, choć jak już bym miał to robić dałbym 1X.
Obie druzyny mają jednak niezłe ofensywy. W Swansea to Bony czy Sigurdsson, a w Tottenhami mamy niesamowitego Eriksena, który sam potrafi strzelić bramkę z niczego. Dlatego też stawiam:
BTS -- TAK @1,65 ✅✅✅
Over 2,5 -- @1,80 ✅✅✅
kurst z betclica.
 
solara 38

solara

Użytkownik
Nie rozumiem skąd ten jednogłośny typ na United... Wiadomo Liverpool gra piach, ale czy Czerwone Diably nie graja podobnego? Wg. mnie Manchester miał w ostatnich meczach tuzin szczęścia - czy to wygrywając po TURBO SŁABYM meczu na Emirates z duzo, duzo lepiej prezentujacym się Arsenalem, czy to w meczu z Southamptonem (w dolku), gdzie tez mieli mase szczescia. Wiadomo w kazdym z tych meczy ugrali komplet, ale wydaje się to bardziej przypadkiem niż umiejętnościami na boisku. Kurs 1,8 na United mnie nie przekonuje w ogole, bo w kadrze Liverpoolu mimo wszystko są zawodnicy (Sterling, Coutinho, Gerrard, czy chimeryczny Balo), którzy mogą swoimi indywidualnymi skillami przechylić szalę (oczywiscie po drugiej stronie tez sa takowi). Suma sumarum - widze value po stronie Liverpoolu, graja druzyny o zblizonym potencjale, zblizonej formie, graja jeden z dwoch najwazniejszych meczy sezonu wiec wydarzyc moze sie wszystko ???? .
Liverpool 4,75 Bet365 pozdrawiam serdecznie
 
E 285

embotron

Użytkownik
Nie rozumiem skąd ten jednogłośny typ na United... Wiadomo Liverpool gra piach, ale czy Czerwone Diably nie graja podobnego? Wg. mnie Manchester miał w ostatnich meczach tuzin szczęścia - czy to wygrywając po TURBO SŁABYM meczu na Emirates z duzo, duzo lepiej prezentujacym się Arsenalem, czy to w meczu z Southamptonem (w dolku), gdzie tez mieli mase szczescia. Wiadomo w kazdym z tych meczy ugrali komplet, ale wydaje się to bardziej przypadkiem niż umiejętnościami na boisku. Kurs 1,8 na United mnie nie przekonuje w ogole, bo w kadrze Liverpoolu mimo wszystko są zawodnicy (Sterling, Coutinho, Gerrard, czy chimeryczny Balo), którzy mogą swoimi indywidualnymi skillami przechylić szalę (oczywiscie po drugiej stronie tez sa takowi). Suma sumarum - widze value po stronie Liverpoolu, graja druzyny o zblizonym potencjale, zblizonej formie, graja jeden z dwoch najwazniejszych meczy sezonu wiec wydarzyc moze sie wszystko ???? .

Liverpool 4,75 Bet365 pozdrawiam serdecznie
Druzyny o zblizonym potencjale? Zblizonej formie? Liverpool po sprzedaniu Suareza nakupil partaczy, sytuacja adekwatna do sytuacji Tottenhamu po sprzedaniu Bale. Potencjal Manu jest ogromny, szczegolnie w ofensywie. Liverpool w tym sezonie to zbieranina kopaczy. Balotelli ma przechylic szale swoimi umiejetnosciami? Prosze Was.
Druzyny o zblizonej formie? Manu po bardzo slabym poczatku zaczyna nabierac wiatru w zagle. Mimo tego, ze w kilku meczach remisowali/wygrywali niezasluzenie to takie wygrane tylko spajaja druzyne i podnosza morale. Ostatnie 5 wygranych z rzedu pokazuje, ze forma jest wysoka i zabieraja punkty druzynom z topu. Liverpool sie meczy, Liverpool nie ma jakosci, Liverpool jest w sporym dolku, powiedzialbym ze w kryzysie. Oczekiwania na ten sezon byly wielkie i nastroje w szatni pewnie tez, ale sezon wszystko weryfikuje i bez Suareza / Sturridgea widac jak bardzo sa bezradni.
Patrzac na Twoj avatar - rada: wylacz sympatie podczas obstawiania meczow ????

Manu powyzej 1,5 gola @ 1,8 bet365 ✅✅

#edit
Jones zastepuje Mignoleta w bramce ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Masowa na United a w obronie powracający po kontuzji czyli zapewne nie pewni Jones i Evans.Boki Young i Valencia.
Troche śmieszna ta obrona to juz sito Liverpoolu wyglada pewniej.
Moim zdaniem Liverpool nie przegra ale patrząc na moja ostatnia formę typowania to nie polecam:
Liverpool lub remis 2.07 Unibet
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Swensea - Tottenham
Na szybko bo mało czasu..
Polecam uderzać w tym meczu Over kornerów Kogutów linia 4,5. Raz że ta linia jest niska i pewno nie pomyle się jak powiem że goście już do 1 połowy zabiją tą linie.
Tottenham chyba każdy kto interesuje się PL wie jak grają, a ci co nie wiedzą to Formacja 4 - 2 - 3 - 1 , gdzie głównie gra ciągnięta jest po przez bocznych ofensywnych zawodników Lamela + Eriksen. Dodając do tego strzały z dystansu gdzie Totek bardzo dużo takich wykonuje.. Nawet szybkie otwarcie meczu po przez Koguty nie zaszkodzi..
Typ: Tottenham over 4,5 kornerów 1,66 bet365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 4,7K

root

Użytkownik
Swansea - Tottenham 2 3.00 bet365 ✅ 1-2 ✅
Co przemawia za moim typem? Swansea rzeczywiście jest typową drużyną własnego boiska, za to Tottenhamowi lepiej idzie na wyjazdach, h2h zdecydowanie na korzyść Tottenhamu, na 6 spotkań tych drużyn w Premier League Tottenham wygrał aż 5, w tym 2 z 3 wyjazdowych spotkań między tymi zespołami (w pierwszym meczu tych drużyn na Liberty Stadium w PL padł remis, a więc Koguty są niepokonane w starciach z Łabędziami), a więc jest ogromna szansa na to, że dzisiaj wywiozą kolejne zwycięstwo z Liberty Stadium, a byłoby to już 3 zwycięstwo z rzędu wywiezione z tego stadionu przez Koguty.
Dodatkowo w zespole Walijskich Łabędzi nie zobaczymy między słupkami ich bramki, naszego rodaka Łukasza Fabiańskiego, który w tym sezonie jest jednym z najlepszych bramkarzy ligi angielskiej, gdy w końcu trafił do zespołu gdzie ma pewne miejsce w składzie, a więc formacja obronna Swansea jest zdecydowanie osłabiona brakiem naszego rodaka i tutaj upatruję właśnie największych szans dla Kogutów z Londynu.
Tottenham w optymalnym składzie, a więc szansa na zwycięstwo ogromna, dodatkowo 100 występ w bramce Londyńskiego zespołu rozgrywać będzie Hugo Lloris, a więc jeden z najlepszych bramkarzy na świecie z pewnością postara się, pomóc drużynie rozegrać spokojny mecz w tyłach.
edit:
Ostry fart, ale liczy się wygrana ???? , bez wątpienia Tottenham jest najbardziej niewygodną drużyną dla Łabędzi w lidze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Everton-QPR
Typ: Everton -1 EH
@2.20
Bet365

Coz, ostatnio wchodza tylko januszowe typy i zamiast stawiac kazdy mecz po kolei chyba warto sie ograniczyc do 3-4 typow na kolejke, bo wtedy jest zysk. Londynczycy potrafia postraszyc rywala, a nie raz nawet zaskoczyc zdobywajac punkty chociazby w meczu z Manchesterem City, ale robi to tylko i wylacznie na wlasnym boisku. Na wyjezdzie spisuja sie tragicznie, bo jak inaczej nazwac zespol, ktory przegral wszystkie potyczki na boiskach rywala w tym sezonie. To nie jest jedynym powodem zmartwien kibicow gosci. W jutrzejszym spotkaniu nie wystapi Austin- najlepszy strzelec druzyny ( strzelil polowe wszystkich goli QPR), ktory musi pauzowac za czerwona kartke z meczu z Burnley. Everton po bardzo slabym poczatku sezonu troche poprawil swoje wyniki, ale ostatnio znow przytrafily sie wpadki. O ile potyczke z City mozna jeszcze usprawiedliwic tragicznym sedziowaniem to remisu z Hull juz nie, a to jak wiadomo nie jest pilkarska potega. Sadze, ze pozycja jaka obecnie zajmuja nie za bardzo ich satysfakcjonuje, a takie mecze jak z zespolem ze strefy spadkowej po prostu wygrac musza. The Toffies moga byc troche mniej swiezsi od rywala, poniewaz grali w czwartek mecz z Krasnodarem w LE, ale po pierwsze nie musieli nigdzie podrozowac, a po drugie od zespolu, ktory ma aspiracje na osiaganie najwyzszych celow wymaga sie gry nawet co 2 dni. Mam nadzieje, ze gospodarze nie zlekcewaza rywala, od poczatku rzuca sie na rywala i koncowym rozrachunku wygraja conajmniej 2 bramkami.
 
furek 75

furek

Użytkownik
Everton - QPR
Everton -1 AH @ 1,694
Pinnacle
✅ 3:1

Ja zagram ciut delikatniej niż kolega powyżej, jednak mamy chyba podobne przemyślenia.
Everton spisuje się grubo poniżej oczekiwań, zajmując dopiero 13. miejsce z dorobkiem 18 pkt. Od trzech meczy pozostają bez zwycięstwa, więc dziś nadarza się doskonała okazja do przerwania tej passy. Tym bardziej, że QPR fatalnie spisują się na wyjazdach, gdzie nie zdołali jak dotąd ugrać nawet punktu, przegrywając wszystkie siedem meczy w delegacji, bilans bramkowy 2:17 prezentuje się gorzej niż mizernie.
W ekipie gospodarzy nie wystąpią dziś zawieszony za kartki Gareth Barry oraz kontuzjowani John Stones i Christian Atsu.
Większe osłabienie są po stronie gości, gdzie zabraknie ich najlepszego strzelca Charlie&#39;go Austina, który zdołał już strzelić 8 bramek, co musi budzić szacunek, bez wątpienia jest to bardzo duże osłabienie QPR. Oprócz niego dziś nie zagrają Alejandro Faurlin, Sandro, Adel Taarabat.

Przewidywane składy:
Everton: Howard - Coleman, Distin, Jagielka, Baines - McCarthy, Besic - McGeady, Barkley, Mirallas - Lukaku
QPR: Green - Onuoha, Caulker, Dunne, Traore - Vargas, Barton, Henry, Fer - Kranjcar - Zamora
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Everton - QPR
Niestety dziś ostatnie spotkanie 16 kolejki Premier League, niestety bo podałem na tą kolejkę tutaj 2 typy i dwa na plus z dość sporym zapasem.
Dziś jest tylko jedno spotkanie więc nie było zbyt dużego wyboru jednak coś udało się wybrać.
Wybrałem na to spotkanie typ na strzelca bramki, a dokładniej że Lukaku zdobędzie dziś bramkę po dosyć fajnym kursie. Dlaczego?
-- Dosyć dobra dyspozycja w tym sezonie - 6 bramek
-- Przeciwnik nie zbyt wymagający, QPR fatalna dyspozycja na wyjazdach , jest to drużyna która straciła najwięcej bramek w sezonie 27 (17 na wyjazdach)
-- w QPR zabraknie Alejandro Faurlina, Sandro, Adela Taarabata i Charlie&#39;go Austina.
-- Lukaku w ostatnich 5 spotkaniach PL przed własną publicznością zdobył 4 bramki
-- Jeśli Everton wygra zrówna się punktami ze swoim odwiecznym rywalem Liverpoolem.
Przewidywane składy:
Everton: Howard - Coleman, Distin, Jagielka, Baines - McCarthy, Besic - McGeady, Barkley, Mirallas - Lukaku
QPR: Green - Onuoha, Caulker, Dunne, Traore - Vargas, Barton, Henry, Fer - Kranjcar - Zamora

Moje 3 podstawowe typy na to spotkanie:
Lukaku zdobędzie bramkę @ 1.95
Zwycięzca spotkania - Everton @ 1,5
✅ ✅ ✅
Suma goli - over 2.5 @ 1,75 ✅ ✅ ✅
Niestety Lukaku tylko asysta i zmiana w 77 minucie.

POWODZENIA!
 
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
▶ Everton - QPR
Typ: Over 10.5 (Rzutów rożnych) @ 1.80 ⛔
Buk: Bet365
Typ: Over 3.5 (RR Goście) @ 1.87 ✅
Buk: Bwin
Typ: Over 2.5 (RR Goście 2 Połowa) @ 2.85 ✅
Buk: Bwin


Witam, na dziś zdecydowałem się pograć trochę rzuty rożne w Anglii, gdzie Everton ostatnio w lekkim dołku w lidze, ostatnie 3 mecze i tylko 1 punkcik podejmuje u siebie QPR drużynę która do nie tak dawna zamykała tabele PL, lecz ostatnio dwie wygrane u siebie i remis z City dodały trochę wiatru w żagle ekipie z Loftus Road. Co nie zmienia faktu, że QPR to nadal ostatnia drużyna na wyjazdach ze strzelonymi tylko 2 bramkami a straconymi 17! I w tym dzisiaj upatruje swoje typy, goście pokazali że na wyjazdach potrafią nabijać i wybijać piłkę na rzut rożny a wygląda to następująco (11,23,15,12,9,4,13). Nie mają nic do stracenia i ten mecz myślę będzie otwarty z dwóch stron i obie drużyny będą atakowały a co za tym idzie będą cornery. W meczach Gospodarzy na Goodison Park z rożnymi bywa różnie ale przeważnie więcej rr jest w drugich połowach i również częściej w drugiej części meczu punktują pod tym względem goście stąd też mój tym w tę akurat stronę. A QPR pokazało że rożne potrafi nabijać z najlepszymi a wygląda to tak: City-7, Newcastle-7, Liverpool-7, Leicester-11, Tottenham-6, Stoke-10, Hull-8. Oczywiście może tu się wydarzyć coś szalonego w meczu jak czerwona kartka i murowanie pola karnego ale nie sądzę. Myślę, że szanse mają wszystkie typy na powodzenie, dlatego też POLECAM :!:

Everton ciut zawiódł w rożnych 1-8 :???:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom