>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

16. kolejka Ligue 1 [03.12- 4.12.2019]

Status
Zamknięty.
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 21:05
Spotkanie: Lyon - Lille
Typ: Spotkanie/BTS - Lyon/Tak
Kurs: 3.90
Bukmacher: Betclic



Lyon słabo zaczął sezon. Po serii porażek zwolniony został Sylvinho, a w jego miejsce przyszedł Rudi Garcia. Garcia to szkoleniowiec ze świetną renomą. Odnosił sukcesy w praktycznie każdym klubie w którym pracował. W 2011 roku sensacyjnie zdobył Mistrzostwo Francji prowadząc Lille. W 2014 roku zdobył wicemistrzostwo Włoch z Romą, wprowadził ten klub do Ligi Mistrzów po kilku latach przerwy. Jego poprzednim pracodawcą był Olympique Marsylia i tam także świętował sukcesy, w 2018 roku ekipa ze Stade Velodrome dotarła do finału Ligi Europy. Jego praca w Lyonie zaczęła się bardzo obiecująco. Szybko wyciągnął ekipę z kryzysu. 4 z 5 ostatnich spotkań ligowych Lyonu to zwycięstwa, w 4 z nich padł BTS i w 4 z nich podopieczni Garcii trafiali do siatki rywala przynajmniej dwukrotnie. Uważam, że nie ma w tym przypadku. Jego zespoły zawsze grały bardzo ofensywną piłkę i ten sam styl zaczyna prezentować Lyon. Dziś podejmują ekipę Lille, przyjezdni to wicemistrzowie Francji - ale jak można było się spodziewać nie utrzymają się długo w topie. Odeszło kilku ważnych piłkarzy, ponadto ciężko jest zagrać 2 sezony z rzędu ponad stan. W Lidze Mistrzów została im już tylko gra o honor, a w rozgrywkach ligowych plasują się na 8 pozycji. Najistotniejsze w tym wszystkim jest jednak to - że Lille to typowa drużyna własnego boiska. To zdumiewające ale w roli gospodarza są najsilniejszą drużyną w lidze z bilansem 6-2-0, natomiast w roli gości plasują się na ostatniej, 20 pozycji w tabeli z bilansem 0-2-5. Cóż mogę zatem więcej dodać, odmieniony Lyon powinien sobie dziś poradzić z przeciwnikiem. Jest zespołem w lepszej formie, posiadającym lepszych zawodników, grającym na własnym boisku. Typuję jednak zwycięstwo gospodarzy z BTS'em ponieważ w ten sposób można złapać o wiele wyższy kurs, a szanse na to są spore. Przede wszystkim dlatego, że Lyon gra bardzo otwarty futbol i ostatnio często w jego meczach pada BTS. A poza tym Lille wciąż jest całkiem silne w ofensywie, dobrze czuje się w grze z kontry, ma w swoich szeregach świetnego Victora Osimhena - zatem myślę, że powinni być w stanie strzelić dziś przynajmniej honorową bramkę.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLigue 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Angers - Marsylia
Typ: Powyżej 4.0 żółtych kartek
Kurs: 2.35
Bukmacher: LVbet 
Analiza:
Idziemy za ciosem, po wczorajszej kasacji Cagliari, gradzie bramek I fantastycznych uderzeniach obu ekip pora poszukać kolejnej perełki a taka właśnie jest w lidze francuskiej… Tak, tak Moi mili, zabieram Was na Stade Raymond-Kopa, gdzie gospodarze Angers będą podejmować Marsylie. Mówi się, że jak dają to trzeba brać I tak też uważam, że jest w przypadku typu, który za chwilę opiszę. Liga francuska ma to do siebie, że stosunkowo bukmacherzy wystawiają dość wysokie kursy na względnie dość niskie linie, co prawda linia 4.0 to wcale nie tak nisko, ale… nie jest też wysoko, zwłaszcza, że spotykają się dwie drużyny, które zajmują kolejno drugie I trzecie miejsce to RAZ. DWA zwykle spotkania między tymi ekipami są bardzo zacięte a na ostatnie sześć spotkań padło aż pięć remisów I nie chcę się bawić w Nostradamusa, ale czuję że dzisiejszego wieczoru również obie ekipy podzielą się punktami. Co ciekawe aż sześć ekip ma szansę wskoczyć na miejsce Angers jeśli Ci jutro stracą punkty… więc jak dla mnie ciśnienie wzrasta. A teraz to co tygryski lubią najbardziej.
Arbitrem spotkania będzie Pan Frank Schneider, którego średnia kartek na spotkanie wynosi 2.86 I co prawda jest to poniżej tego co stawiam w tym spotkaniu, jednak…
Marsylia w piętnastu spotkaniach dostała 37 kartek… 
Angres natomiast zaledwie 19…  

Mimo to w ostatnich sześciu spotkaniach padło tych kartek 19 żółtych I aż dwie czerwone, co prawda te drugie mnie nie interesują bo w buku, którego wybrałem się nie liczą ale uważam, że linia którą podałem zostanie minimum pokryta, co daje Nam zwrot. Spodziewam się conajmniej trzech kartek już w pierwszej połowie. 
Mocnym argumentem, który także przemawia za tym typem jest fakt, że Angres świetnie gra z kontrataku, biorąc pod uwagę, że na przeciwko stanie ekipa, która obecnie ma nieco lepszą formę i jest pudełkiem na żółte kartki spodziewam się, że sama Marsylia złapie ze trzy żółtka. 

Ranga spotkania, wszystkie te statystyki pozwalający mi twierdzić, że buk znowu się pomylił z linią… 
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLigue 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Toulouse – Monako
Typ: Powyżej 5,5 kartek (czerwona liczona za dwa.)
Kurs: 2.95
Bukmacher: Forbet
Analiza: Wczoraj niestety się nie udało, choć zapowiadało się dobrze. Dwie żółte kartki w pierwszej połowie Angres – Marsylia jednak też dwa szybkie ciosy gości ustawiły spotkanie…
Dzisiaj mimo to próbuje znowu Ligue 1. Chyba dlatego, że to spotkanie spośród dzisiejszych wydaje mi się najbardziej zacięte, no I arbiter dość sprzyjający. Ale to za chwilę.
Problemem Tuluzy w tym sezonie jest to, że grają bardzo w kratkę, potrafią mieć świetny październik by w listopadzie szorować po ziemi. Choć ostatnie miejsce dla tej ekipy jest w pełni zasłużone, a pętla wokół szyji Antonie Kombouare  coraz bardziej się zaciska to wydaje mi się, że ekipa Tuluzy potrafi grać dobrze w piłkę. W ostatnich spotkaniach ewidentnie nie mieli szczęścia, bo i z Marsylia , Nantes musieli prawie całe 90 minut grać w dziesięciu… Co nie ukrywam skłoniło mnie do wybrania oferty Forbet, gdyż liczę na kolejne spotkanie z czerwonym kartonikiem, a one jak już wspomniałem w LVbet nie są brane pod uwagę…
Monako natomiast jest dla mnie fenomenem. Niby ich ostatnie popisy nie były najgorsze, bo w końcu od zwycięstwa z Niceą u siebie – 24.09, przegrali tylko trzy spotkania, kolejno wygrywając w Pucharze Francji, Lidze, pobili morale wygranym spotkaniem z Genoa, to są tylko trzy punkty nad strefą spadkową… Jest to bardzo ważne spotkanie dla obu ekip, a Arbitrem spotkania będzie Pan Delajod, który średnio pokazuje aż 4.25 kartki na spotkanie, to dużo jak na ligę francuska.
Ale teraz najlepsze. W ostatnich sześciu spotkaniach pomiędzy tymi ekipami padło 26 kartek, Monako zdecydowanie sporo kartek łapie w tym sezonie, bo w 14 spotkaniach otrzymali aż 29 kartek czyli średnio nieco ponad dwie żółte, ale też aż… sześć czerwonych! Toulouse natomiast w 15 rozegranych spotkaniach otrzymała 25 żółtych I 3 czerwone kartki.

Sporo tych czerwonych. Myślę, że dzisiaj z racji rangi tego spotkania żadna z drużyn nogi nie odstawi. Czuję dwie czerwone w tym spotkaniu, a już na pewno grad żółtych. O ile, podobnie jak w meczu Angres – Marsylia, jedna z ekip zbyt szybko nie zabije spotkania… 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom