>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

16. kolejka LaLiga (6.01 - 9.01.2023)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Atletico Madryt - FC Barcelona
Atletico @ 3.05
Atletico i obie strzela gola @ 5.50
Wynik: 0:1

Fortuna

Mecz dopiero co prawda w niedziele, ale już dzisiaj podaje dwa typy na hitowe starcie 16. kolejki LaLiga. Barcelona po przerwie bardzo słabo wypadła w spotkaniu przeciwko Espanylowi, który zremisowali 1:1. Wczoraj niestety potwierdziło się, że minie trochę czasu żeby Barcelona weszła na wyższe obroty. Spotkanie i męczarnie z 3-ligowa drużyna nie powinny mieć miejsca. Co prawda Real Madryt również się nie popisał, ale wygrał skromnie 0:1 i miał mecz pod kontrolą. Rozumiem też gdyby Xavi wystawił drugi skład albo mocno pomieszał, ale od pierwszych minut zagrali podstawowi gracze, którzy maja stanowić o sile zespołu. Mam wrażenie, że zespół powoli zaczyna nie wierzyć w projekt proponowany przez Xaviego, dlatego to wyglada jak wyglada. Na plus z pewnością to powrót Araujo, który nie dość, że dał prowadzenie, to w pierwszej połowie swoją determinacja i walką do końca uratował zespół przed utratą gola. Na dodatek Barcelona do Madrytu jedzie bez Lewandowskiego bowiem wczoraj została podtrzymana dla niego kara zawieszenia na trzy spotkania. Barcelona ma w nogach 30. minut więcej, a to jest już dużo przy tym etapie sezonu. Atletico również wczoraj grało swój mecz pucharowy i wygrali go dość pewnie 0:2. Simeone nie oszczędzał nikogo bowiem od pierwszych minut zagrali min. Morata, Griezmann, Llorente, Koke, Gimenez czy Oblak. Nie chce porównywać obu składów bo jest to bezsensu, ale mam wrażenie, że Atletico weszło zdecydowanie lepiej w tą rundę. Wygrali w lidze 2:0, wczoraj również 2:0. Czyżby maszyna od defensywy Simeone ruszyła na dobre?, przekonamy się w niedziele. Atletico na dodatek będzie miało za sobą mury stadionu, a to jest kolejny atut pod stronie gospodarzy. Patrząc na ostatnie piec spotkań to wygrali wszystkie i zapewne będą chcieli kontynuować tą serię. Atletico ma 11 punktów straty do Barcelony i Realu i tylko wygrana może dać im nadzieje, że ten sezon da się jeszcze uratować i powalczyć o mistrzostwo.
 
Ostatnia edycja:
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
Data: 06.01.23
Godzina: 18:30
Spotkanie: Elche - Celta
Typ: MyCombi: Celta wygra (2,14) + Strzelec: Iago Aspas (2,42) + poniżej 11,5 rzutów rożnych (1,27) + poniżej 3,5 bramki (1,25)
Kurs: 5,39
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Mecz klubów z dołu tabeli - do Elche przyjeżdża mająca jedynie punkt przewagi nad strefą spadkową Celta. Oba zespoły w bardzo słabej formie - brak zwycięstwa w ostatnich 5 spotkaniach. Elche w lidze zdobyło do tej pory jedynie 4 punkty, nie wygrywając żadnego meczu. Goście w delegacji też nie radzą sobie najlepiej, ich ostatnie 5 spotkań wyjazdowych to 4 porażki i bezbramkowy remis. Dlaczego więc zdecydowałem się na takie typy? Uważam, że Celta będzie pod presją - jest świadoma swojej pozycji w tabeli, a przecież na kim nabić punkty, jak nie na najsłabszej ekipie w całej lidze? Dodatkowo Elche ostatnio nie popisało się w meczu Pucharu Króla przegrywając 0-1 z trzecioligową Ceutą. Liczę na bramkę Iago Aspasa, gdyż zdobył on 7 goli z wszystkich 15 trafień zdobytych przez Celtę. W meczach towarzyskich zanotował 3 trafienia w 2 spotkaniach, nie rozgrywając nawet pełnych 90 minut. W ostatnim meczu ligowym z Sevillą dołożył asystę. To bezapelacyjnie najlepszy zawodnik gości i mam nadzieję, że poprowadzi on ich do zwycięstwa. Pozwoliłem sobie dodać też do typ, że łączna suma rzutów rożnych nie przekroczy 11,5. Ostatnie 5 meczów w LaLiga Celty to kolejno 11, 8, 5, 10 i 10 rzutów rożnych, a Elche to 8, 7, 12, 8, i 8, przy czym Celta zdobywała średnio 4,8 ,a Elche 4 rzuty rożne na mecz. Dokładam też under 3,5 gola - Elche u siebie zdobyło zaledwie 4 bramki w 7 meczach, Celta na wyjeździe również tylko 4 w 7 meczach. W meczach obu tych ekip pada średnio około 2,8 gola na mecz, przy czym Celta trochę więcej strzela i mniej traci. Są to oczywiście nieco ryzykowne typy, statystyki nie grają i wszyscy to dobrze wiemy, także jeśli ktoś nie lubi ryzykować to zalecam ten bet porozbijać na jakieś duble albo nawet single. Ja zaryzykuję za mniejszą stawkę i zaufam statystykom;)

//Ale pech... Było 12 rzutów rożnych, wielka szkoda tego typu, bo fajny kurs mógł wejść...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +194
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
Data: 06.01.23
Godzina: 21:00
Spotkanie: Valencia- Cadiz
Typ: Zakład kombinacyjny: Valencia lub remis + poniżej 3,5 gola
Kurs: 1,56
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Valencia jest tu oczywiście faworytem - zajmuje 10 miejsce w tabeli, co i tak zdaje się nie być najlepszym wynikiem jak na taki zespół. Zmierzy się on z drużyną będącą na przedostatnim meczu w tabeli, która wciąż walczy o utrzymanie i której brakuje tylko 1 pkt, aby wyjść ze strefy spadkowej. Wspominam o tym dlatego, że Cadiz to zespół lubiący zremisować - 6 remisów na 15 spotkań to całkiem dużo. Gospodarze oczywiście prezentują wyższy poziom piłkarski, do tego dochodzi atut własnego boiska. Jednak w ostatnich 5 meczach bezpośrednich padły 3 remisy i po 1 jednym zwycięstwie obydwu drużyn. Dlatego też zostawiam "Nietoperzom" margines błędu i stawiam na ich zwycięstwo z podpórką. Do tego dodaję under 3,5 bramki. 5 ostatnich starć tych ekip kończyło się właśnie wynikiem poniżej 3,5 gola. Ostatnie 5 spotkań Valencii to 5 underów, Cadizu 3/5. Myślę, że ten zakład jest znacznie bezpieczniejszy niż mój poprzedni, który jest wyżej. Zieloności!
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Valencia - Cadiz
powyżej 32.5 fauli @ 1.83
Wynik: 35
Betfan


Na spotkanie Valencii z Cadiz proponuje ilość fauli. Linia naprawdę wysoka, ale myślę, że warto spróbować. Bezpośrednie starcia nie dość, że obfitowały w kartki, to również w dużą ilość przewinień. Spójrzcie sami: 29,37,27,17,28. Valencia gra dość ostro w tym sezonie, a to tez jest spowodowane gorącym temperamentem Gattuso, który wymaga od swoich zawodników zaangażowania i walki. Zespół Valencii nawet w spotkaniu pucharowym zaliczył aż 18 fauli!. Ten wynik to kosmos. W lidze w spotkaniu przeciwko Villarreal fauli było 16.
Cadiz wcale nie jest gorsze. Ostatnie mecz ligowy to zaledwie 7 fauli, ale przed przerwą było ich zdecydowanie więcej. 16 przeciwko Realowi Madryt i Getafe, 15 przeciwko Atletico. Jak widzimy wygląda to całkiem przyzwoicie.
Sędzia spotkania będzie Palbo Gonzalez Fuertes, który nie boi się wyciągać kartek w tym sezonie.

Zrzut ekranu 2023-01-5 o 20.24.15.png

Sędzia wydaje się być idealny na ten pojedynek, a do tego myślę, że gol strzelony przez jedna z ekip doda tutaj smaczku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +194
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Hiszpania La Liga
Godzina 18:30
Spotkanie : Elche : Celta Vigo
Typ : Superbets : obie drużyny otrzymają powyżej 2.5 kartek i obie wykonają powyżej 3.5 rzutów rożnych
Kurs : 4.25
Bukmacher : Superbet


W tym meczu atmosfera powinna być gorąca, o czym pisał już kolega wyżej który gra tu czerwień. Ja też widzę tu kartki. Nie może być inaczej, gra ostatnia drużyna w tabeli z ostatnim bezpiecznym miejscem. W lidze hiszpańskiej kartek pada dużo, a w takich pojedynkach tym bardziej. Elche te linie pokrywało w ostatnich 3 meczach ( w tym 2 pucharowych ), natomiast goście w 2 ( i też jeden z nich to mecz pucharowy ) . Co więcej Elche nawet w towarzyskim spotkaniu w przerwie mundialowej łapało 2 kartki. Widać, że obie drużyny grają ostro, bardzo ostro. Moim zdaniem kartki będą się sypały.
Jako, że linie na kartki są duże żeby znaleźć duży kurs z realna szansa wejścia dobrałem sobie, że każda drużyna wykona po minimum 4 rzuty rożne. Gospodarze we wszystkich 3 ostatnich meczach ta linie pokrywali z przytupem, a goście w 2. Uważam, że mecz będzie otwarty, będzie grane skrzydłami i 4 rożne na jedną drużynę na spokojnie wejdą.
 
R 910

ruczek1993

Użytkownik
Valencia - Cadiz
Typ 1 1.61


Po dobrym meczu w derbach prowincji Valencii podopieczni Gatusso nieznacznie przegrali z Villareal zostawiając po sobie dobre wrażenie. Cadiz natomiast zremisował z Almeria po golu Lucasa Pereza który już jest zawodnikiem 3 ligowego Deportivo La Coruna, nie ma się co oszukiwać Cadiz jest obok Elche murowanym kandydatem do spadku w tym sezonie i wyjazd do Walencji nie będzie dla nich miłym doświadczeniem, będą walczyć o remis i tylko tyle są w stanie ugrać moim zdaniem. Valencia musi punktować u siebie że słabszymi zespołami myślę że mecz będzie wyrównany do pierwszego gola Valencii później pójdzie już gładko. Typuje pewne zwycięstwo nietoperzy może jakieś 3:0

To jest nie pojęte co się stało logika jedno a boisko drugie 🙆
 
Ostatnia edycja:
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Mallorca - Valladolid
Typ DNB 1 @ 1.44 // STS
Typ under 2.5 @ 1.52 // STS
Typ BTTS - Nie @ 1.63 // STS

Spotkanie pomiędzy Mallorcą z Valladolid na pewno nie będzie stało na wysokim sportowym poziomie. Obie drużyny z pewnością będą chciały zagrać na "zero z tyłu" i nie przegrać tego starcia.

Obie drużyny niezwykle przeciętnie spisują się w ofensywie. Kreowanie okazji bramkowych przychodzi dla nich z wielkim trudem. Główną przyczyną tego jest to, że brakuje "rasowego" napastnika z tych zespołach.

To wszystko sprawia, że większość meczu będzie toczyła się w środku boiska. Na pewno atutem Mallorcy w tym starciu jest fakt, że grają na własnym obiekcie. Patrząc na minione sezony to właśnie ta drużyna głównie zdobywała większość starć u siebie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +194
LAKosikOfficial 30,4K

LAKosikOfficial

Użytkownik
Villarreal vs Real Madryt
Analiza:
Po popołudniowej drzemce wybieramy się na Estadio de la Ceramica w Villarreal na 16 kolejkę hiszpańskiej Ekstraklasy. Żółta Łódź podwodna podejmie rękawice z Królewskimi z Madrytu.​

Od momentu przerwy mundialowej gospodarze dzisiejszego spotkania prowadzą serią 6 meczów bez porażki, idą jak burza po przerwie związanej z Mistrzostwami Świata. Pierwsze mecze bez Unaia Emery'iego nie wyglądały najlepiej, natomiast Quique Setién widać że potrzebował dotarcia i jego drużyna wygląda zaskakująco
dobrze, nie schodzą z pułapu około dwóch bramek na mecz.

Real wciąż nie może wyjść z snu zimowego, widać że drużynie brakuje Karima Benzemy w swojej najlepszej formie, od 22 października nie przekroczyli dwóch bramek w meczu w rozgrywkach LL. Sam Karim wspomina w wywiadach że dołoży wszelkich starań do podgonienia Roberta Lewandowskiego, którego czekają 3 mecze absencji i Francuz ma idealną okazję do podgonienia Polaka.

1. powyżej 2,5 roga Villarreal & gol Villarreal & powyżej 39,5 punktow kartkowych @2,13 bet-architekt Forbet - 80% w poprzednich meczach pokryli z Realem, obrona Realu lubi przysnąć na początku, co dalej uwzględnię w analizie oraz obie ekipy nie szczedzą sobie, tu nawet w pierwsezj połowie mogą pokryć.
2. Karim Benzema strzeli bramkę @2,15 - motywacja będzie niesamowita, Real chce przełamać passę 5 lat bez zwycięstwa, a jeśli chcą walczyć dalej o mistrzostwo to nawet na La Ceramica muszą zdobyć zdobyć chociaż punkt.
3. Villarrreal - pierwszy gol & Real lub remis na koniec @4,50 - bet-builder Fortuna = jak wspominałem, Real często lubi stracić gola na początku spotkania, wielokrotnie oddawało to w sezonie, a później jakaś niewiarygodna gonitwa, czasem kończona powodzeniem, czasem nie do końca. Villarreal na pewno stać na pierwszą bramkę, pytanie w jak kosmicznej dyspozycji będzie Courtois.

powyżej 2,5 roga Villarreal & gol Villarreal & powyżej 39,5 punktow kartkowych @2,13 bet-architekt Forbet
Karim Benzema strzeli bramkę @2,15 forbet

Villarrreal - pierwszy gol & Real lub remis na koniec @4,50 - bet-builder Fortuna

Koniec końców typy na plus, szkoda że Alaba postanowił zabawić się w siatkarza.
+1,29j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +205
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
Data: 07.01.23
Godzina: 16:15
Spotkanie: Villarreal - Real Madryt
Typ: MyCombi: Real Madryt lub remis + poniżej 4,5 bramki + poniżej 12,5 rzutów rożnych
Kurs: 1,74
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Obejrzymy dzisiaj jedno z ciekawszych starć tej kolejki. Na Estadio de la Ceramica zawita walcząca o obronę tytułu mistrzowskiego ekipa Królewskich. Goście są w całkiem dobrej formie, wygrali ostatnie dwa spotkania rozegrane już po przerwie mundialowej. Co prawda odbyły się one bez większych fajerwerków, lecz cel został wykonany. Skromne 1-0 w Pucharze Króla z Cacereno pozwoliło odpocząc kluczowym zawodnikom, którzy zapewne wystartują dziś od pierwszej minuty. Typuję, że Los Merengues tego spotkania nie przegrają. Real potrafi grać z silnymi zespołami i wierzę w tym przypadku w dodatkową motywację - to co może się wydawać atutem gospodarzy, może też napędzić podopiecznych Carlo Ancelottiego do walki o zwycięstwo. Mianowicie Żółta Łódź Podwodna przegrała ostatni raz ze swoimi dzisiejszymi rywalami na własnym stadionie w 2017 roku. Od pięciu lat Real męczy się na Ceramica, jednak Villarreal nigdy nie umiał całkowicie wykorzystać atutu własnego boiska - od porażki w 2017 roku, kolejne 5 spotkań rozegranych z Realem na tym stadionie kończyło się remisem. Uważam, że gracze z Madrytu mają duże szanse na zwycięstwo, jednak ja dzisiaj gram bezpieczniej, pozostawiając możliwość remisu. Do tego under 4,5 bramki oraz under 12,5 rr i tutaj znowu posłużę się statystykami. Ostatnie 5 meczów obu ekip under 4,5 gola: Real 4/5, Villarreal 5/5, spotkania bezpośrednie 5/5, under 12,5 rzutów rożnych: Real 4/5, Villarreal 5/5, przy czym każda z drużyn zdobywała średnio 6,2 i 4,4 rr, w meczach bezpośrednich 5/5. Powodzenia i zieloności!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +194
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
Data: 07.01.23
Godzina: 18:30
Spotkanie: Mallorca - Valladolid
Typ: Strzelec: Vedat Muriqi
Kurs: 2,02
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Jest to najlepszy strzelec drużyny gospodarzy, w listopadzie strzelał jak natchniony, po przerwie lekko się zablokował, ale ostatnio trafił do siatki i zaliczył asystę w meczu Pucharu Króla, grając jedynie przez 39 minut. Myślę, że pora na powrót do strzelania w LaLiga. Po ostatniej porażce z Getafe Mallorca będzie chciała się zrewanżować, a dzisiaj bardzo dobra okazja na własnym stadionie. Valladolid nie zachwyca, Mallorca jest typowana na faworyta i liczę na kilka bramek z ich strony. Myślę, że Muriqi dołoży swoją cegiełkę w postaci bramki.
 
Ostatnia edycja:
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
Godzina: 14:00
Spotkanie: Almeria - Real Sociedad
Typ: MyCombi: Real Sociedad wygra + BTTS + poniżej 4,5 bramki
Kurs: 5,21
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Na Estadio de los Juegos Mediterráneos przyjeżdża trzecia w tabeli ekipa Realu Sociedad. Baskowie spisują się w tym sezonie naprawdę przyzwoicie. Po przerwie mundialowej zwyciężyli we wszystkich trzech meczach, nie tracąc przy tym żadnej bramki, natomiast dwa z tych trzech spotkań to mecze w rozgrywkach o Puchar Króla, więc rywale Basków nie byli z najwyższej półki. Jednakże Real Sociedad to wciąż lepszy zespół od UD Almerii, prezentujący ciekawszy i lepszy jakościowo futbol. W meczach wyjazdowych drużyna z San Sebastian radzi sobie dosyć dobrze - w 7 spotkaniach bilans 5-2. Natomiast gospodarze również wyglądają bardzo dobrze na własnym boisku, notując identyczny bilans. Ja jednak stawiam na ekipę gości, Almeria po przerwie zremisowała ze słabym Cadizem po kiepskim meczu. Dodatkowym atutem przemawiającym za zwycięstwem gości jest prawdopodobny powrót Mikela Oyarzabala na boisko. Hiszpan w końcu wyleczył kontuzję i wiele źródeł podaje, że ma on wystartować dziś w podstawowym składzie, co dodatkowo zwiększy siłę ataku gości. Typuję też, że oba zespoły zdobędą bramkę. Jak już wspomniałem Almeria dobrze sobie radzi w występach przed własną publicznością, dodatkowo w ostatnich 5 meczach ligowych strzelali w 4 z nich, w spotkaniach u siebie 3/5 razy padł BTTS. Sociedad również sporo strzela, w ostatnich 5 spotkaniach trafiali do siatki w 3 meczach, natomiast w meczach wyjazdowych 4/5 był BTTS. Myślę, że dzisiaj zobaczymy gole w wykonaniu obu zespołów i jeśli miałbym obstawiać wynik, to spodziewam się tu 1-2 lub 1-3. Dlatego też typuję dodatkowo poniżej 4,5 bramki, obydwa zespoły w ostatnich 5 meczach nie przekroczyły progu 4 bramek w żadnym z tych meczów. Kierując się tymi statystykami oraz obecną formą obydwu ekip, myślę, że ten typ ma całkiem spore szanse na powodzenie. Życzę zieloności!
 
Ostatnia edycja:
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
Data: 09.01.23
Godzina: 21:00
Spotkanie: Athletic Bilbao - Osasuna
Typ: Athletic Bilbao wygra + poniżej 3,5 bramki (Zakłady kombinacyjne)
Kurs: 2,17
Bukmacher: Betclic
Analiza:

W ostatnim meczu 16. kolejki LaLiga na Estadio San Mamés zawita CA Osasuna. Gospodarze w swoim pierwszym meczu ligowym po przerwie bezbramkowo zremisowali z Betisem. Ostatnio udowodnili jednak, że potrafią zdobywać wciąż gole, zwyciężając pewnie w Pucharze Króla aż 6-1. Piłkarze z Pampeluny natomiast po przerwie radzą sobie dosyć słabo. Przegrali na wyjeździe z Realem Sociedad 0-2 oraz wygrali z trzecioligowcem w Pucharze Króla dopiero po dogrywce, w nie najlepszym stylu. Ogólnie Osasuna nie wypada dobrze na wyjazdach - z ostatnich 5 spotkań ligowych w delegacji zwyciężyli tylko w jednym. San Mames jest bardzo trudnym terenem, Los Leones zwyciężyli u siebie 4 razy w ostatnich 5 meczach ligowych, ulegając jedynie ekipie Atletico, które o dziwo w tym sezonie lepiej wypada na wyjazdach niż u siebie. Myślę, że Athletic dziś udowodni swoją wyższość i wygra to spotkanie, lecz nie spodziewam się tu gradu goli. Under 3,5 bramki padał w 4 z ostatnich 5 spotkań ligowych Bilbao i we wszystkich ostatnich 5 meczach ligowych Osasuny. U siebie Athletic notował under 3,5 gola w 3/5 ostatnich meczach domowych, Osasuna w 5/5 wyjazdowych. W ostatnich 5 pojedynkach bezpośrednich 3 razy oglądaliśmy mniej niż 3,5 bramki, 2 razy padły 4 gole, lecz patrząc po ostatnich wynikach, myślę, że dziś mecz zamknie się w maksymalnie 3 bramkach.

//Katastrofa ze strony Athleticu, że nie wykorzystali takiej przewagi...Dobrze, że jest ta przerwa na Superpuchar, bo ostatnio skuteczność tragiczna...
 
Ostatnia edycja:
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Ath. Bilbao - Osasuna
Typ 1 @ 1.70 // STS
Typ under 2.5 @ 1.73 // STS
Typ BTTS - Nie @ 1.73 // STS

Spotkanie dwóch zespołów, które praktycznie sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli, bo dzieli je zalewie dwa punkty. Nie mniej jednak więcej atutów jest po stronie gospodarzy. Po pierwsze Baskowie grając u siebie co sezon są bardzo groźnym zespołem. Co zresztą potwierdzają wyniki, ponieważ większość punktów zdobywają na własnym obiekcie. Natomiast zespół Osasuny na wyjazdach wygląda zdecydowanie słabiej.

Kolejny atutów gospodarzy jest to jakość w grze. Są w porównaniu do przyjezdnych lepiej zorganizowanym zespołem. Nie ma "dziur" pomiędzy formacjami. Są wstanie nie tylko dobrze bronic, ale i też strzelać bramki! Dowód?? Obecnie jedynie Real Madryt oraz Barcelona mają więcej od nich strzelonych goli!

Osasuna z przodu wygląda zdecydowanie słabiej. Jednak Avila jest piłkarzem, na którego jest kierowana większość piłek. I ten zawodnik "ciągnie" grę tej drużyny, ale patrząc na jego ostatnie występy nie wygląda to za dobrze. Patrząc na kadrę gospodarzy to wygląda ona zdecydowanie lepiej: Wiliams, Guruzeta, Wiliams, czy Vesga powinni nie raz sprawić ogromne problemy dla rywali.
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Bilbao-Osasuna

Gospodarze faworyt niewątpliwie,ale ten mass pick na nich,nie podoba mi się zbytnio.Bilbao przeważnie wygrywa takie mecze(gdzie są sporymi faworytami),ale wg mnie Osasuna nie jest tutaj bez szans.Goście potrafią grać na wyjeździe,a jak przegrywali to z zespołami typu Sociedad czy Villareal,czyli wstydu nie ma.Bilbao,personalnie zespół lepszy,ale punkty zebrane podobnie w tym sezonie,przez oba zespoły i po prostu ten kurs na Atlethic jest zaniżony po prostu wg mnie.

Delikatne próby

Osasuna i x 2,42➕
remis 3,8➕
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom