>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

16 kolejka I Ligi 10.11 - 11.11.2012

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP

Tobet​

Do zakończenia rundy zostały zaledwie dwie kolejki! Wszystkie drużyny będą chciały uzbierać w nadchodzących spotkaniach jak najwięcej punktów, by mieć motywację do wytężonej pracy w zimowym okresie przygotowawczym. Największy ciąg na punkty mają zdecydowanie drużyny z dołu tabeli, gdzie sytuacja jest bardzo wyrównana i tylko jedna drużyna mocno odstaje od reszty zespołów z grupy spadkowej.

Klasycznym meczem o 6 punktów będzie spotkanie Okocimskiego z ŁKS-em. Oba kluby nie tak wyobrażały sobie występy w 1 lidze. Łodzianie po spadku musieli radzić sobie z wieloma problemami głównie natury organizacyjnej. Kto wie, czy lawina spadku z Ekstraklasy nie pociągnie za sobą dalszej degradacji. Na chwilę obecną ŁKS ma najgorszą obronę w lidze i w każdym ich meczu spokojnie można spodziewać się kilku bramek. Okocimski awansując z II ligi wschodniej również nie wyobrażał sobie, że będzie tak trudno. Grupa wschodnia jednak w dalszym ciągu pokazuje, że sportowo odstają od drużyn z ligi zachodniej. Faworyta w tym meczu ciężko szukać choć szczerze mówiąc ja bym szukał czegoś pod drużynę z Łodzi. Liczę, że w końcu się zbiorą, bo w ostatnim spotkaniu z Miedzią mieli kilka przebłysków i ten mecz nie był taki tragiczny.

Kolejny zespół z grupy spadkowej, Stomil pojedzie do Katowice, gdzie zagra z największym przegranym ostatniej kolejki. GKS w ostatnim meczu zremisował z Olimpią Grudziądz tracąc gola w doliczonym czasie gry. Była to ostatnia akcja meczu, gdy bramkarz gości zawędrował w pole karne drużyny z Katowic. Zresztą zobaczcie sami:


Hitem kolejki będzie jednak mecz Floty z Zawiszą. Drużyna ze Świnoujścia pokazała w ostatniej kolejce, że mecz z Cracovią nie był zapowiedzią pogorszenia formy. Lidera ma się dobrze. W ostatniej kolejce wygrali z Kolejarzem Stróże więc kolejne 3 punkty wpadły na konto. Roztopy na wiosnę są bardzo prawdopodobne. Zawisza w ostatnich meczach gra za to tragicznie i zespół, który chce bić się o Ekstraklasę nie powinien notować takich beznadziejnych serii. Osuch powoli traci cierpliwość i zapowiada wyciągnięcia wniosków jeśli w ostatnich dwóch spotkaniach nie zobaczy poprawy.

Zapraszam do merytorycznej dyskusji
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Bardzo poważnie zastanawiam się nad typem na Flotę. I mówię to jako kibic Zawiszy. W paru ostatnich kolejkach ślepo wierzyłem w przerwanie tej fatalnej serii i stawiałem na Zawisze w meczach ze Stróżami oraz Niecieczą. Ale nie udało się i nic nie wskazuje na poprawę. Najlepszy strzelec drużyny - Abbot wyrzucony do rezerw, podobnie Stefańczyk. Oboje dostali jasny przekaz, że mogą sobie szukać nowych klubów. W przerwie zimowej ma polecieć więcej głów, bo Osuch ma tego dosyć. Kibice przestają wierzyć w zespół. Po ostatnim meczu z Termalicą, kibice na stadionie w Bydgoszczy bili brawo schodzącym piłkarzom Niecieczy, a Zawiszanie zostali wygwizdani, a z trybun niosło się głośne &quot;ku*wa mać, Zawisza grać&quot; oraz &quot;co wy robicie, piłkarze co wy robicie&quot;. Jakby tego było mało, na stadion w Świnoujściu nie wpuszczą kibiców gości. Co prawda i tak pojadą, ale doping zza płotu w 100 osób, to nie to samo co z klatki w 400 osób. Do tego kontuzje Mąki i Wójcickiego. Obrona popełnia głupie błędy, a w ofensywie ostatnio bramki padają tylko z dystansu. Nie pamiętam kiedy ostatni raz Zawiszanie strzelili gola z akcji podbramkowej. Chyba z 6 kolejek temu. Czarne chmury zbierają się nad Bydgoszczą i tutaj raczej wszyscy już tylko myślą o przerwie zimowej, tak samo jak bokser myśli o gongu po 2 knock-downach. Stąd nie wróżę szans dla Zawiszy w tym meczu... choć chciałbym się mylić...
Flota - Zawisza 1
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Sam osobiście chciałem zagrać Okocimski Brzesko vs Łks Łódź, na zwycięstwo gospodarzy, jednak nie zagra aż 5 graczy obijających się lub grających w podstawowym składzie:
Iwan Litwiniuk, Valentin Jeriomenko, Radosław Jacek oraz Łukasz Zaniewski (wszyscy pauzują za kartki), a także kontuzjowany Marcin Szałęga.
To zapewne wpłynie na grę gospodarzy. Beniaminek rozgrywek na początku tracił punkty trochę pechowo, teraz grają z sąsiadem z tabeli i to trochę taki mecz za 6 punktów. W ostatniej kolejce obie drużyny przegrały solidarnie po 1:0 (Brzesko z Dolcanem, a ŁKS z Miedzią Legnica). Pokuszę się o DNB oraz Under, polecam. Drużyna gospodarzy w poprzednim sezonie kapitalnie radziła sobie w 2 lidze, teraz próbują przełożyć to na rozgrywki pierwszej ligi. Może ostatni mecz przed własną publiką przyniesie przełom i wygraną. To się okaże. Start Sobota godzina 12.
Proponuję zagrać w tym spotkaniu:
Okocimski DNB @ 1.6
Under 2.5 @ 1.68

Betsson
 
sirdarius64 2

sirdarius64

Użytkownik
GKS Tychu - Cracovia 2 @2.40 bet365
Cracovia powraca do ekstraklasy, to jest pewne. &quot;Pasy&quot; po 15 meczach mają wysoką 2 pozycję, GKS&#39;a również spisuje się bardzo dobrze, jednak biorąc pod uwagę zamiłowanie do Cracovii oraz to że każdy ich mecz w Krakowie widzę na własne oczy, wiem jak grają i czysta 2-czka powinna wejść;)
 
shizzo 0

shizzo

Użytkownik
GKS Tychu - Cracovia 2 @2.40 bet365
Cracovia powraca do ekstraklasy, to jest pewne. &quot;Pasy&quot; po 15 meczach mają wysoką 2 pozycję, GKS&#39;a również spisuje się bardzo dobrze, jednak biorąc pod uwagę zamiłowanie do Cracovii oraz to że każdy ich mecz w Krakowie widzę na własne oczy, wiem jak grają i czysta 2-czka powinna wejść;)
No weszło ????
Szkoda że nie załapałem się na under 2.5, Tychy mało strzelają za to dobrze bronią.
Jeszcze przed Wartą dziwiły mnie kursy.
Wydaje mi się że dziś Flota powinna wygrac, lecz niezbyt dużą przewagą.
Mecz zapewne będzie wyrównany lecz Flota gra u siebie.
 
M 135

mhm

Użytkownik
Wydaje mi się że dziś Flota powinna wygrac, lecz niezbyt dużą przewagą. Mecz zapewne będzie wyrównany lecz Flota gra u siebie.
Flota to w koncu musi przegrac i prawdopodobnie bedzie to dzisiaj. 3,5 ciekawy kurs na Zawisze. W dalszym ciagu nie wierze w chec awansu ze strony Floty, maja duza przewage, dzisiaj jest dobry mecz do puszczenia.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Flota to w koncu musi przegrac i prawdopodobnie bedzie to dzisiaj. 3,5 ciekawy kurs na Zawisze. W dalszym ciagu nie wierze w chec awansu ze strony Floty, maja duza przewage, dzisiaj jest dobry mecz do puszczenia.
Taka informacja odnośnie meczu Flota-Zawisza.
Z zespołu Zawiszy dyscyplinarnie do zespołu rezerw zostali odesłani Paweł Abbott oraz Cezary Stefańczyk. Oboje mogą sobie szukać nowych klubów. Nie długo do tej dwójki ma dołączyć jeszcze kilku piłkarzy. Co przeskrobali na razie nie wiadomo.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
No ale Flota już przegrała w tym sezonie i to u siebie,nie ma więc jakiejś presji serii.
Nie sądze też żeby &quot;puszczali&quot; mecze,jeśli już to na wiosnę(ale sądzę,że tam nie ma perspektywy rewolucji kadrowej w przypadku awansu).
No a co przeskrobali w Zawiszy to chyba wiadomo - wyniki nieadekwatne do oczekiwań.
Chociaż wg mnie akurat Abbott to tak gra zawsze - to napastnik drugoligowy(wg starej nomenklatury) więcej się z niego nie wycisnie.
Jak gra Flota u siebie wiadomo,to nie jest dominacja,raczej czychanie na błędy,kontry,plus dobra skuteczność ze stałych fragmentów.
IMO Flota powinna to wygrać,kurs powyżej 2 wart ryzyka,ale żadna lokata to broń Boże nie jest.
Najpewniejszy typ: Flota strzeli @ 1.22 Bwin
 
M 135

mhm

Użytkownik
ja juz tutaj pare takich lokat na tym forum widzialem typy 1,2 czy 1,15.
Daruj sobie. Moze byc rownie dobrze 0:0. Kursow ponizej 1,8 u buka nie ma sensu grac, na pewno nie takie cos ze druzyna strzeli.
edit: dziekuje za uwage, zeby potem nikt nie mowil, ze sie madrze po meczu bo przed meczem napisalem i elegancko 3,5 kurs wszedl. Pozdrawiam tych co wiedza jak wyglada sytuacja w lidze. Nastepny mecz Nieciecza - Flota gramy na Nieciecze.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Pozdrawiam tych co wiedza jak wyglada sytuacja w lidze. Nastepny mecz Nieciecza - Flota gramy na Nieciecze.
Nie wyciągaj takich wniosków po 1 meczu. Bramka dla Zawiszy w 1 (PIERWSZEJ) minucie meczu, ustawiła to spotkanie. Potem fenomenalny strzał Błąda i 2-0. W końcówce Flota powinna strzelić co najmniej jedną bramkę, taką mieli przewagę i tyle sytuacji. Zawisza to nie jest jakiś średniak i w końcu musiała przerwać się ta fatalna seria. Sam przed meczem typowałem Flote, mimo że jestem z Bydgoszczy. Ale jak widać wstrząs w drużynie (zwolnienie Abbota i Stefańczyka) zadziałał. I jeśli chcesz stawiać na Niecieczę tylko dlatego, że Flota nie chce awansować, to gratuluję głupoty i braku wiedzy. Jeśli ktoś z tej dwójki nie chce awansować, to na pewno bardziej jest to Nieciecza niż Flota - wystarczy spojrzeć na ostatni sezon. Co prawda oba zespoły mogą sprawiać wrażenie &quot;niechcących&quot; awansować, sam z resztą chyba tu o tym kiedyś pisałem, ale są to daleko idące wnioski i jeszcze nie pora na jakieś odpuszczanie z żadnej ze stron.
 
0 6

0lson

Użytkownik
Jak ktoś nie chce awansować to odpuszcza w końcówce. Teraz nie ma mowy o odpuszczaniu, a Termalica gra u siebie. Flota ma słabszych piłkarzy i miała po prostu świetną passę, która się skończyła. Mecz z Cracovią pokazał różnicę klas między techniką zawodników obu drużyn, meczu z Zawiszą nie oglądałem ale wynik mówi sam za siebie. Cracovia, która pokonała Flotę w Świnoujściu nie stworzyła w Niecieczy żadnej akcji, a mogła stracić jeszcze jedną bramkę. Ja bym zagrał na Niecieczę ale jeszcze poczekam na kursy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom